Форум Рідного Міста
Ви не ввійшли [Ввійти - Зареєструватися]
Вниз

Версія для друку  
Автор: Тема: Мобільник Комп'ютер Інфрачервоний порт???
Maluy
Дійсний член
***



Повідомлень: 111
Зареєстрований: 24-3-2003
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: Супер!!!

question.gif написано 1-8-2003 у 08:08
Мобільник Комп'ютер Інфрачервоний порт???


Підскажіть таку річ!

В мене є мобіл і в мого тата є мобіл як і внього так і в мене трубка має інфрачервоний порт як я можу використати його щоб переслати собі наприклад заставку або щось подібне???

Що потрібно мати для того і де його дістати???

:cool:
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача Цей користувач має MSN Messenger
Рост
Модератор
*******

Фотографія користувача


Повідомлень: 3709
Зареєстрований: 3-4-2003
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: є

[*] написано 1-8-2003 у 08:50


Як я розумію, інфрачервоний порт використовується для зв`язку з комп`ютером. Тобто, в комп`ютері повинен теж бути цей порт (в нотбуках вони завжди є). Далі треба йти на сайт виробника телефону, витягнути звідти комп`ютерний софт для роботи з ним і вперед.

Найкраще, на мій погляд, - це можливість працювати з телефонною книжкою і відсилати СМС-ки.
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Користувач Олесь
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 1275
Зареєстрований: 3-2-2003
Місто: Baden-Wurtemberg
Нема на форумі

Настрій: повстанський

[*] написано 1-8-2003 у 09:19


В деяких моделях можна з телефону на телефон через інфрачервоний порт пересилати наприклад, власні мелодії. Треба подивитися в документацію або на вебі, які можливості інфрачервоного порту в Твого конкретно телефону.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Користувач Олесь
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 1275
Зареєстрований: 3-2-2003
Місто: Baden-Wurtemberg
Нема на форумі

Настрій: повстанський

question.gif написано 1-8-2003 у 09:31
А от ви мені таке скажіть


Чи можна мобільник використати для під'єднання до Інтернету - якщо його через COM під'єднати до комп'ютера (не через інфрачервоний порт, це зайве, а звичайним кабелем)? Замість модема, так би сказати. І чи хтось вже таке пробував?
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Дмитро Тарасов
Адміністратор
********



Повідомлень: 328
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: спокійний

[*] написано 1-8-2003 у 11:21


Цитата:
Чи можна мобільник використати для під'єднання до Інтернету

Можна. На початку "мобілізації" України бачив таку трійку: ноутбук-зовнішній модем-мобільник. Зв'язок по кабелю, не пригадую якому. Спец модеми були у продажу.
Один нюанс. Телефон мав зовнішню 2 метрову антену - будівля була залізобетонна з великими наведеннями.




Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Користувач Олесь
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 1275
Зареєстрований: 3-2-2003
Місто: Baden-Wurtemberg
Нема на форумі

Настрій: повстанський

[*] написано 1-8-2003 у 12:14


Цитата:
Першим відправив користувач Дмитро Тарасов
Можна. На початку "мобілізації" України бачив таку трійку: ноутбук-зовнішній модем-мобільник. Зв'язок по кабелю, не пригадую якому. Спец модеми були у продажу.
Один нюанс. Телефон мав зовнішню 2 метрову антену - будівля була залізобетонна з великими наведеннями.

То напевно, коли ще був зв'язок NMT - тому і модем був потрібний. І антени ті я також пам'ятаю - одіозна річ. :D Для GSM, по ідеї, модем не мав би бути потрібний. Може хтось ще щось може порадити? Не хочу тягнути до хати телефонну лінію.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача

  Догори

Статичне дзеркало форуму

Львів
Pоwered by XМB
Developed by Avеnture Media & The XМB Group © 2002-2006



Інші проекти:
Наука-Онлайн - Об'єднання українських науковців
Львів - Фотоблог міста
ІБАС. Інформаційна, бібліотечна та архівна справа - Сучасна освітня спеціальність
School review 1356
Реклама: