Форум Рідного Міста
Ви не ввійшли [Ввійти - Зареєструватися]
Вниз

Версія для друку  
 Сторінки:  1  2    4
Автор: Тема: Льв'яни не купують компактів з українською музикою...
Чарівник з міста Гамельн
Академік
****



Повідомлень: 495
Зареєстрований: 14-12-2002
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 5-8-2003 у 19:41


Подивився, за порадою Назара, те, що викладено на ftp://ftp.uar.net/pub/music/Ukrainian/ і дещо здивувався, побачивши там таку річ, як Троїсті Музики.

По-перше, дуже всім рекомендую - 100% автентичний український фольк, а по-друге, можливо, серед численної кількості викладених на сервері виконавців, чиї назви мені ні про що не говорять, теж ховається щось подібне (на Троїсті Музики)? Може мені хтось що-небудь з цього порекомендує?



Novy Svet
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Nazar
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2395
Зареєстрований: 2-12-2002
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: бракує музики

[*] написано 5-8-2003 у 19:50


Ну зі скромності напевно точно не помру, але можу запропонувати то все на компактах в МП-3. Немаю лише російськомовних...
Зроблю не раніше суботи.




Люби українське!
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Наталка
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 2594
Зареєстрований: 22-4-2003
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: різнобарвний

[*] написано 5-8-2003 у 21:04


У мене з "Нашими партизанами" минулого року кумедна історія сталася – власне, з тим, як я їх купувала. :) Сиділа я тоді без роботи і без грошей. Ну тобто зовсім. Настільки, що до Петрівки (а там, на "книжці", є невеличка ятка, де торгують українською музикою) пішки йшла - 40 хвилин. Бо грошей на тролейбусний квиток не було. Дійшла. Тут бачу - "Наші партизани". 45 гривень. Я давно про цей компакт мріяла. Грошей нема, а дууууже хочеться. Є ще касета, але, по-перше, хочеться CD, а по-друге, на касету грошей теж нема. А характер маю такий, що або зараз, або ніколи. Крутилася я біля того компакту, як кіт навколо сала, і, врешті, придумала, де грошей дістати. Якби моя мама взнала, що я заради компакт-диску золото в ломбард занесла, вона б зробила б отак :mad: і мене прибила б. Але нічого - купила, несу додому, така щаслива, і тішуся, як немовля брязкальцем. Коли до мене якийсь дядечко, вже літній доволі, як присікається “Ой, а де придбали, а скільки коштує?”. Почув ціну – засмутився. Теж, виявляється, давно мріяв. Коротше кажучи, віддала я той компакт абсолютно незнайомій людині, щоби на касету записав, з умовою, що поверне через три дні. І повернув – щоб ви не сумнівались. Перше заставу пропонував, але зійшлися на довірі. Так що, Львів чи Київ, Запоріжжя чи Січеслав (я навіть кількох росіян знаю, які від “Плачу Єремії” у захваті – як сказав один з них, слова не мої, фани Славка, не бийтеся - “Це ж вам не гурт “Калюжа Тузіка”, це – мистецтво!”), а українські компакти купуються, в буквальному сенсі цих слів, попри все. :) Привіт столичним писулькам!!! І писакам!!!:baddevil:
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
pit
Новак
*



Повідомлень: 16
Зареєстрований: 5-8-2003
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 6-8-2003 у 09:52


Відбувається потужна русифікація Західної України та дуже непомітна, але українізація Сходу та Півдня. Така тенденція. Через десять років усе зрвняється! Ми станено повноцінно. Напівукраїною!
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
fish
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 1592
Зареєстрований: 28-5-2003
Місто: Запоріжжя
Нема на форумі

Настрій: присутній

[*] написано 6-8-2003 у 10:03


про яку русифікацію ЗУ мова? Порівняно з ЧИМ?



карнавал мусить тривати далі, інакше йому настане кінець
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Василь Яворський
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 1246
Зареєстрований: 4-8-2003
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: Відповідний

[*] написано 6-8-2003 у 10:04


У Львові не купують українські компакти по простій причині - дорого. 25-30 грн мінімальна ціна компакту з українською музикою аж ніяк не рівняється з 15 грн середньою ціною російської.
Боротьба з піратством у Львові - це добре. Але чому у Києві на славнозвісній Петрівці можна придбати хоч дітька лисого і максимум 15 грн?
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
pit
Новак
*



Повідомлень: 16
Зареєстрований: 5-8-2003
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 6-8-2003 у 10:32


Цитата:
Першим відправив користувач fish
про яку русифікацію ЗУ мова? Порівняно з ЧИМ?


Порявняно з самою ЗУ кілька років тому
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
fish
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 1592
Зареєстрований: 28-5-2003
Місто: Запоріжжя
Нема на форумі

Настрій: присутній

[*] написано 6-8-2003 у 10:53


Перепрошую за відхід від теми, але це треба добити.
Скільки років тому? Представ хоч приблизну статистику у порівнянні: за совітів 70-х, 80-х, поч. 90-х, кінець 90-х, поч 2000.




карнавал мусить тривати далі, інакше йому настане кінець
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Олексій Мачехін
Модератор
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 4597
Зареєстрований: 31-5-2003
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: теплий

[*] написано 6-8-2003 у 11:19


Я кажу - ситуація на ЗУ якщо змінюється, то на гірше (у мовному питанні). І це прикро. Дуже прикро.

А про Київ не треба - не все тут можна за 15 гривень придбати. Наталка взяла партизанів за 45 гривень. Я брав ЯЯЯ за 25, бандурні компакти дешевше за 45-60 гривень не знайдеш... а хочеться.
Проблема в тім, що у нас борються з НАШИМИ піратами, а не з російськими. Тому попси дешевої - хоч ... їж, а нашої музики задешево нема.




Цінуй чужі думки, але не настільки, щоб привласнювати їх.
Дмитро АРСЕНИЧ
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
fish
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 1592
Зареєстрований: 28-5-2003
Місто: Запоріжжя
Нема на форумі

Настрій: присутній

[*] написано 6-8-2003 у 11:42


Я, мабуть, таки щось пропустила. Для мене компакт дорожчий за 20 гривень - це щось дивне, а за 45 і тим паче. Скрізь, де мені доводилося купувати музику, диски коштували близько 20, касети - 8-10. Нормальні, ліцензійні, не катанка. Якщо у Львові вони аж настільки дорогі, я б теж там не купувала, ніякий патріотизм би не врятував.



карнавал мусить тривати далі, інакше йому настане кінець
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Odarka
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 1970
Зареєстрований: 17-2-2003
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: вже йде до зими

[*] написано 6-8-2003 у 12:51


Цитата:
Першим відправив користувач Користувач Олесь
А де можна взяти альбом Плачу Єремії з повстанськими піснями? Я не памятаю, як він називається, колись в колєги слухав. Може десь є в mp3?
Ти хочеш в Mp-3 "Наші партизани" на халяву, чи ти питаєш, чи компакт виходив Mp-3 форматі? Якщо ні тоді ти типовий приклад українця, який не купує українських компактів :rolleyes::saint::(
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Odarka
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 1970
Зареєстрований: 17-2-2003
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: вже йде до зими

[*] написано 6-8-2003 у 13:01


Компакти українські дорогі - це правда, але ніц з тим не зробиш поки не буде на них внликого попиту і поки не видадуть законів, а якщо видадуть хай їх дотримають про авторські права. якщо продавати компакти дещшевше, тоді виконавець взагалі нічого не отримує, а це не правильно. Чи ви вважаєте інакше? Поліграфіє баато кошутує, якщо Наш Івасюк у магазині з обкладинкою коштує 30 то без неї коштує 20. Розумієте, адоплюсуйте роботу музикантів + студія + голі компакти...Не дивуйтеся...Тому і наша рок - музика бідна, що запис тта видання компакту групі влітає у величеньку копієчку, а це потім їм не повертається матеріально....можливо хтось з вас скаже, хай дякую, що взагалі їх слухають та купують піратські версії...а скажу ганьба...
ви купуєте творчість, ви купуєте частинку української душі, яка робить це для вас...
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
fish
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 1592
Зареєстрований: 28-5-2003
Місто: Запоріжжя
Нема на форумі

Настрій: присутній

[*] написано 6-8-2003 у 13:21


але чому ж у Києві я купувала Наших Партизан за тою ж самою ціною, що й будь-який інший диск? Ні про які 45 і мова не йшла! Марка була на місці, це точно. Піратський це був альбом все-таки чи ліцензійний?

В тему ще одна думка. Нещодавно я серйозно розсварилася з Музонівцями з приводу авторських прав (ми на сайті виклали дві пісні Нечитайла на 2 тижні, про що з ним було домовлено, а ті скачали і поклали у себе, ще й вимагають по кілька центів за кожне скачування). Тоді тамтешній адмін-канадієць казав, що і Кузьма і Чубай йому свої треки просто в руки віддали, щоб він розмістив на сайті. Читавши усякі інтерв"ю і зрозумівши їх позицію щодо скачування музики з мережі на дурняк, аж якось не віриться.




карнавал мусить тривати далі, інакше йому настане кінець
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Наталка
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 2594
Зареєстрований: 22-4-2003
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: різнобарвний

[*] написано 6-8-2003 у 13:28


Ну, що стосується цін (це для fish), то тих же "Піккардійців" у Києві дешевше 10$ я не бачила. І я ліпше буду економити на обідах, та куплю нехай за 60 грн. але - нормальний СD.
А що до піратських дисків - для музикантів то може бути лиш моральною втіхою - от, який я популярний. Але моральною втіхою сім’ю не нагодуєш. І не проживеш на неї... Це я дуже добре розумію. У мене так було, коли одне видавництво надрукувало мій вірш без мого дозволу, переклало його (теж без дозволу), а потім сказали мені: "Тю, а ви що, не раді, що вас взагалі друкують?!! Яка балувана!" :(
Будь ласка, дорогі музиканти, продовжуйте радувати нас новими (і улюбленими) творами, зі свого боку обіцяю купувати їх - буду вдячним споживачем :)
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Odarka
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 1970
Зареєстрований: 17-2-2003
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: вже йде до зими

[*] написано 6-8-2003 у 13:30


Хто такі музонівці?
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Олексій Мачехін
Модератор
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 4597
Зареєстрований: 31-5-2003
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: теплий

[*] написано 6-8-2003 у 13:30


Одасю, хто каже що ТРЕБА купувати піратське?
Просто в багатьох у нас немає іншого виходу. Я зняв з інету кілька гігабайт музики. Української лише 1,5 Гб. Я даю собі раду скільки грошей зекономив. Хоч, звісно, трохи соромно перед людьми, що роблять цю музику, створюють її, живуть нею.
Якщо б у мене були гроші (всі так кажуть, розумію), то купував би ліцензійне (блін, купив якось терцію ліцензійну на майдані - касета тягне настільки, що слухати неможна). Великі гроші були б - допомагав би видаватись таким як ви. Але НЕМА! Так само як в тебе нема. Практика взаємозакупівлі "ти береш моє - я твоє" не вихід, без грошей на рекламу її перервати важко. Тому залишається обмінюватись одне з одним записами, зтягувати мп3 з мережі, просити друзів аби виклали що-небудь.

На мій (може й хибний) погляд, саме мережеве піратство могло б стати кращою рекламою. Ти зараз в мережі ніде не знайдеш Дикі Танці - бо лежать старі записи Руслани і ведеться реклама нових. В такому випадку жорсткий контроль нерозповсюдження має сенс. А якщо взяти... гурт Далі ;)
Я його не чув. Може на львівщині він відомий, але лише там! Якщо з"явиться ваш СД, його в Києві куплять аж 1-2 рази - або ми з Наталкою одночасно, або хтось один і поділиться. Проте якщо ця музика буде якісною і розійдеться по "вухах", то вже наступний альбом куплять не двоє, це точно. Та ти, мабуть і сама розумієш.
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Олексій Мачехін
Модератор
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 4597
Зареєстрований: 31-5-2003
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: теплий

[*] написано 6-8-2003 у 13:33


Щодо музону - там було безкоштовне скачування аж поки не стали проблеми з трафіком. Беруть вони гроші за інтернет, принаймні так кажуть.



Цінуй чужі думки, але не настільки, щоб привласнювати їх.
Дмитро АРСЕНИЧ
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Odarka
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 1970
Зареєстрований: 17-2-2003
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: вже йде до зими

[*] написано 6-8-2003 у 13:39


Щодо груп рокових - вони гне Руслана, вони не Лорак...не крутяться в них такі великі гроші, і в мою групу також ніхто не вкладе великих грошей, бо я не вмію співати "Мрій про мені мрій та Гей-гей" - та крутити попою, але яцього є свідома, що моя група, можливо, не буде розкуповуватися, так як Океани, бо вона не є комерційною.
Але Олексій, я думаю, що ти почуєш нашу групу...і то вже скоро, бо поки що в нас все впирається у гроші.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Олексій Мачехін
Модератор
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 4597
Зареєстрований: 31-5-2003
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: теплий

[*] написано 6-8-2003 у 13:46


Я дуже на те сподіваюся, чесно.
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
fish
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 1592
Зареєстрований: 28-5-2003
Місто: Запоріжжя
Нема на форумі

Настрій: присутній

[*] написано 6-8-2003 у 13:49


та мені то не важить, там і платити якісь копійки. Я собі завантажила Ексампей і то совість трохи мучила, лишень тільки знала, що дівчата мені того не надішлють, а у продажу нема. Річ у тім, де вони ту музику беруть! Це у них вже не вперше, взяти статтю і не проставити посилання, звідки взято, позавантажувати музику з сайтів тих же гуртів, не питаючись навіть. Якщо вже використовуєш чужу роботу, принаймні шануйся.



карнавал мусить тривати далі, інакше йому настане кінець
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Odarka
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 1970
Зареєстрований: 17-2-2003
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: вже йде до зими

[*] написано 6-8-2003 у 14:00


Цитата:
Першим відправив користувач Olexiy
Я дуже на те сподіваюся, чесно.


Якщо хочеш послухати попередню групу в якій я співала 2без цукру2 звернися до Назара він має всі наші записи:D
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Олексій Мачехін
Модератор
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 4597
Зареєстрований: 31-5-2003
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: теплий

[*] написано 6-8-2003 у 14:11


Де Назар? Дайте його сюди!!!!!
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Nazar
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2395
Зареєстрований: 2-12-2002
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: бракує музики

[*] написано 6-8-2003 у 15:32


Офіційний володар "Всього без цукру" біля Ваших ніг!

На вищезгаданому ФТП є Без цукру, тягніть не перетягніть. Нігде не продається, тому рекомендувати стерти по прослуховуванні і шукати в крамницях буде не зовсім тактовно. Але вашу вдячність у вигдяді грошових внесків можете виражати вже після того, як видадуть нарешті зарплату, чого і бажаю в найближчому часі.




Люби українське!
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Олексій Мачехін
Модератор
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 4597
Зареєстрований: 31-5-2003
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: теплий

[*] написано 6-8-2003 у 15:36


В мене на роботі хитрий фтр - можу лише через вінкомандер зайти. А той вимагає пароля для анонімуса. Поможіть!



Цінуй чужі думки, але не настільки, щоб привласнювати їх.
Дмитро АРСЕНИЧ
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Користувач Олесь
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 1275
Зареєстрований: 3-2-2003
Місто: Baden-Wurtemberg
Нема на форумі

Настрій: повстанський

[*] написано 6-8-2003 у 17:24


Цитата:
Першим відправив користувач Odarka
Ти хочеш в Mp-3 "Наші партизани" на халяву, чи ти питаєш, чи компакт виходив Mp-3 форматі? Якщо ні тоді ти типовий приклад українця, який не купує українських компактів :rolleyes::saint::(


Якби українські компакти чи касети продавалися за межами України, зокрема тут де я є, я би їх купував.
А взагалі я звик купувати компакти і книжки на Амазоні. Спробуйте пустити там пошук української музики: за вийнятком 1-2 старих компактів канадських українських ансамблів, решта там будуть такі збірки, з яких пересічний обиватель тільки черговий раз матиме нагоду ствердитися в своїх припущеннях, що Україна=Росія. Сумно.

Якщо є Інтернет-магазин, де я можу купити українські CD з тим же Плачем Єремії, то прошу кинути сюди URL.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
 Сторінки:  1  2    4

  Догори

Статичне дзеркало форуму

Львів
Pоwered by XМB
Developed by Avеnture Media & The XМB Group © 2002-2006



Інші проекти:
Наука-Онлайн - Об'єднання українських науковців
Львів - Фотоблог міста
ІБАС. Інформаційна, бібліотечна та архівна справа - Сучасна освітня спеціальність
School review 1357
Реклама: