Форум Рідного Міста
Ви не ввійшли [Ввійти - Зареєструватися]
Вниз

Версія для друку  
Автор: Тема: Що може змінити ситуацію на музичному ринку України?
Юрій Карашівський
Дійсний член
***



Повідомлень: 222
Зареєстрований: 13-3-2003
Місто: Україна
Нема на форумі

Настрій: вина і риби!..

[*] написано 4-8-2003 у 15:13
Що може змінити ситуацію на музичному ринку України?


Власне, питання підіймалося і перетиралося тисячі разів, але жодне з обговорень не дало якоїсь виразної відповіді. Можливо цього разу вдасться?..



не беріть важкого в голову!
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Андрій Пелещишин
Адміністратор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 9191
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 4-8-2003 у 15:22


Пане Юрію! Я абсолютний дилетант у такому питанні, тому мені стало цікаво взнати думку фахівців на уточнююче питання:
А що саме не гаразд на музичному ринку України?

Тобто я розумію, що справи прямо протилежні до ідеальних, але я думаю, варто було б сформулювати основні проблеми музичного ринку України. Бо врешті-решт кожен може мати інше бачення проблеми, відповідно і суперечливі рецепти.




Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Олексій Мачехін
Модератор
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 4597
Зареєстрований: 31-5-2003
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: теплий

[*] написано 4-8-2003 у 15:29


Поки не з'явиться авторитетна україномовна спільнота, що робитиме українську культуру модною, нічого не вийде.
Це ж просто, як божий день! Але досі в день української мови не проведено жодної акції в російськомовних містах. Вакарчука помічають в Києві за розмовами російською, Пономарьов, Танки розмовляють у спілкуванні общепанятним, хоча принаймні перший дуже хтів би жити в україномовному Києві.

Це просто нікому не треба. Зараз. Але ухід в андеграунд львівського бомонду в цій ситуації мені дещо незрозумілий. Хоча з іншого боку - а їм це нащо? Сподіваємося що той, що прийде до влади намагатиметься утримати суспільну думку задопомогою національної ідеї, проте і ця справа дуже невдячна та небезбечна.




Цінуй чужі думки, але не настільки, щоб привласнювати їх.
Дмитро АРСЕНИЧ
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Nazar
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2395
Зареєстрований: 2-12-2002
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: бракує музики

[*] написано 4-8-2003 у 15:30


Виходячи з концепції некомерційного радіопроекту, якого я постійно розсилаю, єдиним виходом з критичної ситуації я бачу створення своєї аудиторії. Тобто створення медіа, яке б створило(виховало, сформулювало, закріпило, вкорінило) перш за все споживача (потрібно десь 30-40 відсотків від загальної слухацької аудиторії), щоби всі решта медіа почали крутити своє! Тоді воно вже може переходити на якийсь комерційний етап, а поки що питання заробити гроші на музиці завжди буде ототожнюватись з музикою дуже низького гатунку.

Хтось має своє бачення - мильте мені.




Люби українське!
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
pit
Новак
*



Повідомлень: 16
Зареєстрований: 5-8-2003
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 6-8-2003 у 10:09


Одна, дві чи десять станцій нічого не вирішать! Якщо всі (!)станції будуть крутити половину укр. музики - це різко змінить ситуацію. У станцій явно не вистачатиме музики, вони почнуть підтимувати артистів, допомогати з записами, формувати процес. І вже через півроку музики української буде багато, а через три роки буде багато якісної.
Згадайте "Територію А" - спочатку кліпів не було зовсім, потім з"явилось багато поганих, потім серед них почали з2являтися хороші, зрештою стало чимало хороших.
Буде реальний попит за пропозицією не стане. Талантів у нас вистачає. Менше будуть на чужі рінки працювати, коли потреба в них тут буде.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
fish
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 1592
Зареєстрований: 28-5-2003
Місто: Запоріжжя
Нема на форумі

Настрій: присутній

[*] написано 6-8-2003 у 11:27


половину - це нереально, стільки просто не набереться.



карнавал мусить тривати далі, інакше йому настане кінець
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
pit
Новак
*



Повідомлень: 16
Зареєстрований: 5-8-2003
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 6-8-2003 у 11:36


Реально! В деяких країнах треба платити за порушення такого закону. Русское Радіо може не крути укр. музику, але хай за це платить, а ці гроші підуть на запис укр. музики.
Сьогодні за даними Черемшини (сайт) у нас понад 300 виконавців. Дані не повні. Є 20-30 лідерів, які мають по кілька альбомів. А скільки рос. зірок крутиться в ефірі - ті ж 20-30 не більше. Повір, ніякої проблеми немає.
Деякий час, кілька місяців - так, але не довше. Просто деякі з наших, як і за часів "Тер.А" незаслужено стануть зірками на певний час. А це значно краще, ніж слухати росіян, які так само незаслужено оголошені зірками!
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
fish
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 1592
Зареєстрований: 28-5-2003
Місто: Запоріжжя
Нема на форумі

Настрій: присутній

[*] написано 6-8-2003 у 12:01


ну, у нас донедавна було укр. рок-радіо "Запоріжжя" (земля тобі пухом, загиблий друже), де крутилася вся можлива укр. музика. Я з двома ді-джеями говорила, вони казали, що охоче ставили б більше українського, але стільки не набереться, щоб зробити різноманітний ефір, не повторюючи виконавців протягом дня. Тому ставили більше зарубіжної: мерлін менсон там, лінкін парк, рамштайн.



карнавал мусить тривати далі, інакше йому настане кінець
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Nazar
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2395
Зареєстрований: 2-12-2002
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: бракує музики

[*] написано 6-8-2003 у 14:30


Я думав над тим, і нічого іншого наразі не придумав, як повключати в програму уявного радіо різні сейшн-проекти. Мотивуючись тим, що в багатьох попросту немає коштів щоби записати хоч би демо, натомість наживо грають злагоджено та нормально - крутити їх на-живо, щоби вони скажімо і вели програму на свій лад, ставлячи їм любу нашу музику, та й грали свою. Всі би програми записувались із часом піврічного існування такої програми був би багатющий плейлист різної живої та цікавої музики.



Люби українське!
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Олексій Мачехін
Модератор
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 4597
Зареєстрований: 31-5-2003
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: теплий

[*] написано 6-8-2003 у 14:37


А вірно ж! Радіостудія може продукувати анплагди!!!! Одарко, ти чуєш? Ну-мо до друзів на радіо зробити вечір "Далі" і вже перший запис-альбом є. Тільки треба гроші на видання знайти.
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Наталка
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 2594
Зареєстрований: 22-4-2003
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: різнобарвний

[*] написано 6-8-2003 у 15:04


Цитата:
Першим відправив користувач Olexiy
Одарко, ти чуєш? Ну-мо до друзів на радіо зробити вечір "Далі" і вже перший запис-альбом є. Тільки треба гроші на видання знайти.


А дійсно хороша ж ідея! Тільки мене таке питання цікавить - а скільки грошей треба на видання? Завжди над цим замислювалась, питала, а у відповідь чула "Дуже багато". Чи є конкретні цифри? Ну, хай не до копійки, але хоча б уяву мати... :rolleyes:
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Василь
Академік
****



Повідомлень: 656
Зареєстрований: 13-11-2002
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: порожній

[*] написано 11-8-2003 у 08:00


Згадую слова Маркіяна Іващишина на прес-конференції до 10-річчя Дзиги. Про закриття Ініціативи він сказав приблизно таке: основна причина закриття полягала в тому, що частота була не їхня і взагалі виявляється вони працювали піратсько, а про фінансові проблеми з радіоведучими і т.д. зовсім мова не йде. Отже таке радіо як Ініціатива, в крайньому випадку у Львові, може існувати - лише неохідна частота. Також Маркіян говорив про проект створення нового радіо у Львові спільно з поляками.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
pit
Новак
*



Повідомлень: 16
Зареєстрований: 5-8-2003
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 14-8-2003 у 19:30


Радіо повинно провокувати виникнення музики певного формату. В тому числі і формату україномовності. А поки радіо лише споживає те, що є.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Наталка
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 2594
Зареєстрований: 22-4-2003
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: різнобарвний

[*] написано 14-8-2003 у 19:47


Цитата:
Першим відправив користувач pit
Радіо повинно провокувати виникнення музики певного формату. В тому числі і формату україномовності. А поки радіо лише споживає те, що є.


Саме так, ковтає те, що є - причому перевагу надає продукту найнижчої якості, а потім, даруйте на слові, назад повертає, а "піпл хаває". :( Радіостанціям нецікаво виховувати думаючого слухача - праця пекельно важка, невлячна, а віддачі від неї нема - фінансової, принаймні. Легше потурати поганому смаку, аніж виховувати хороший, бо, як слушно зазначив пан Юрій в темі "Чиє зараз радіо", цитую:
"втюхати" слухачеві можна, по-суті, будь-який продукт, якщо виконуються чіткі умови: 1. Жорстка ротація. 2. Постійне нагадування, що саме цей продукт є найкращим. 3. Злагоджена командна робота в заданому напрямку".
Але не втюхують. :( Вірніше, втюхують усіляке "ге" в яскравій карамельній обгортці. А чому? Може, це прозвучить наївно (ось і чоловік мені каже, що я вічно лізу не туди зі своїм ідеалізмом), та, на мій погляд, справа у тому, що патріоти не настільки багаті, щоби робити своє радіо, а тим, хто заробляє гроші, цікавить тільки швидкість шляху заробляння :o Коло замикається, хоча все більше людей (навіть з тих, з ким я спілкуюсь по роботі) жаліються на відсутність нормальної музики в етері.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
rost
Академік
****



Повідомлень: 707
Зареєстрований: 14-2-2003
Місто: Canada
Нема на форумі

Настрій: оптимальний

[*] написано 14-8-2003 у 20:29


Опитування абсолютно неправильно організовано. Варіанти там не взаємовиключаючі, а взаємодоповнюючі. Мій вибір 2,3 хоч і 5 не можна повністю відкидати.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Юрій Карашівський
Дійсний член
***



Повідомлень: 222
Зареєстрований: 13-3-2003
Місто: Україна
Нема на форумі

Настрій: вина і риби!..

[*] написано 15-8-2003 у 16:23


Цитата:
Першим відправив користувач Андрій ПелещишинА що саме не гаразд на музичному ринку України?
...варто було б сформулювати основні проблеми музичного ринку України. Бо врешті-решт кожен може мати інше бачення проблеми, відповідно і суперечливі рецепти.


п. Андрію, конкретизувати можна. Найгостріша з них - відсутність українського муз.продукту в радіо- теле- просторі, неспроможність звукозаписуючих лейблів гідним чином працювати з музикантами (як правило, пропонують якийсь мінімальний "гонорар" за право видати, а гроші від реалізації забирає лейбл). Музиканти можуть лише концертами і прожити (це ті, що не ліниві).

+ культурою в Україні завідують люди, чий світогляд формувався в радянські роки, орієнтовані на шаровари і на російську культуру.

+ комерціалізація всіх фестивалів: на звання переможця існують свої жорсткі оцінки, а от справжніх фестів - всього 2. Екс-Таврійські ігри та Рок-Екзистенція.

+ Величезна тінізація грошей, що ходять в світі шоу-бізнесу. Не помилюсь, якщо назву цифру 80%. Гроші ходять величезні, а от облік їхній ведеться мінімально.

Цитата:
Першим відправив користувач fish
ну, у нас донедавна було укр. рок-радіо "Запоріжжя" (земля тобі пухом, загиблий друже), де крутилася вся можлива укр. музика. ...щоб зробити різноманітний ефір, не повторюючи виконавців протягом дня. Тому ставили більше зарубіжної: мерлін менсон там, лінкін парк, рамштайн.


Послухай, будь-ласка, радіо Пільмана в І-неті: музики вистачає, і немає нічого страшного в повторах. Набагато страшніше слухати по 5 разів на день "Стейвей ту Хевн" "цепелінів", аніж, скажімо, Збей Пепелз :sing:




не беріть важкого в голову!
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача

  Догори

Статичне дзеркало форуму

Львів
Pоwered by XМB
Developed by Avеnture Media & The XМB Group © 2002-2006



Інші проекти:
Наука-Онлайн - Об'єднання українських науковців
Львів - Фотоблог міста
ІБАС. Інформаційна, бібліотечна та архівна справа - Сучасна освітня спеціальність
School review 1360
Реклама: