Форум Рідного Міста
Ви не ввійшли [Ввійти - Зареєструватися]
Вниз

Версія для друку  
 Сторінки:  1  2
Автор: Тема: Кому це, зрештою, вигідно (заборона секонд-хенду)
Василь Яворський
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 1246
Зареєстрований: 4-8-2003
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: Відповідний

mad.gif написано 5-8-2003 у 14:15
Кому це, зрештою, вигідно (заборона секонд-хенду)


Є постанова, підписана нашим мером, про винос усіх торгових точок секонд-хенду за місто. А з 1 січня повна їх ліквідація. На скільки мені це відомо, подібний законопроект готувався в кабміні але наразі його відтермінували. То кому вигідно перекрити джерела доходу багатьом людям, а крім того можливість економії ще більшій частині? Подібний бізнес існує у всіх країнах світу, навіть у країнах розвинутого капіталізму, невже ми на стількт від них гірші?
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Андрій Пелещишин
Адміністратор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 9191
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 5-8-2003 у 15:00


Навіть не знаю, що сказати! Маса людей з помірними статками могла достойно одягнутися на секонд-хенді.
А так що? Підтримка національного турецького виробника?

Але якщо така постанова існує, то в мене виникають сумніви щодо її законності - бізнес є бізнес. Хіба в аренді земельних ділянок відмовити можна. Не може ж мер заборонити продаж нового одягу! Хоча хто зна...




Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Користувач Олесь
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 1275
Зареєстрований: 3-2-2003
Місто: Baden-Wurtemberg
Нема на форумі

Настрій: повстанський

[*] написано 5-8-2003 у 15:06


Я думаю, що нічого не буде. Це напевно, всього лиш черговий "шорох", і певним колам при владі вигідне є власне саме поширення таких... нехай і офіційних повідомлень. Вже таке подібне не раз було, певні інтереси робилися ще до того, як така постанова мала б вступити в дію, а тоді вона спокійно скасовувалася, так і не реалізувавшись.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
rost
Академік
****



Повідомлень: 707
Зареєстрований: 14-2-2003
Місто: Canada
Нема на форумі

Настрій: оптимальний

[*] написано 5-8-2003 у 18:21


Цікаво, це, що нелегальний бізнес? Товар вже імпортовано, власники вклалися і не тільки в секонд-хенд, але і оренда, зарплата і т. д., а тут мер, як чорт з табакерки.
Краще, би вже робив, то, що віршики кажуть.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Василь Яворський
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 1246
Зареєстрований: 4-8-2003
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: Відповідний

[*] написано 6-8-2003 у 15:09


Боюся одного, якщо це лобі якоїсь досить багатої постаті на ринку, це можуть прийняти на державному рівні. А тоді масса сімей опинеться перед проблемою вибору кого першого вдягати тата, маму чи дітей. І горе тій сім"ї кого тих дітей двійко чи більше.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
кецо
Дійсний член
***



Повідомлень: 175
Зареєстрований: 4-10-2002
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 12-8-2003 у 11:38


На скільки я пам"ятаю мова йде не про заборону ввозу, а про обкладення митом подібний імпорт, з метою захистити власного товаровиробника. Є дані що секонд-хенду в Україну ввозять стільки само скільки одягу виробляє вся українська легка промисловість.
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Василь Яворський
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 1246
Зареєстрований: 4-8-2003
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: Відповідний

[*] написано 19-8-2003 у 12:30


Захист національного товаровиробника це не підвищення миної ставки, а виділення державних субсидій на виробнцтво. Це курс міжнародної економіки, який, здається, наші можновладці в інститутах прогулювали.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Рост
Модератор
*******

Фотографія користувача


Повідомлень: 3709
Зареєстрований: 3-4-2003
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: є

[*] написано 1-9-2003 у 10:20


Пргулювали, чи ні - не знаю. Але проблема мені бачиться в тому, що на даний момент є лише один політик - Віктор Ющенко - який вміє мислити категоріями системи і підпорядковувати особисте цілому, включати його в систему. Інші ж виходять виключно з власних інтересів і систему теж підпорядковують собі. Звідси і такі нелогічні, на перший погляд, рішення, які виглядають нелогічними лише тому, що зовні не видно усіх причин, а здебільшого наслідки.
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Василь Яворський
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 1246
Зареєстрований: 4-8-2003
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: Відповідний

[*] написано 2-9-2003 у 16:03


Власне Ющенко, як політик, не дуже, але ця тема не про те... А от економіст він, як то кажуть "від Бога" і мислення і решта в нього відповідне. Доречі Ющенко завжди виступав проти понадмірних митних ставок, як інструмент захисту відчизняного товаровиробника.
Та й взагалі, якщо хтось вважає, що наш товаровиробник виробляє секонд-хенд, то він явно не найкращої думки про сучасну відчизняну легку промисловість.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Користувач Олесь
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 1275
Зареєстрований: 3-2-2003
Місто: Baden-Wurtemberg
Нема на форумі

Настрій: повстанський

[*] написано 2-9-2003 у 16:14


Цитата:
Першим відправив користувач Гадяч
Захист національного товаровиробника це не підвищення миної ставки, а виділення державних субсидій на виробнцтво. Це курс міжнародної економіки, який, здається, наші можновладці в інститутах прогулювали.


Погоджуюся.

Захист вітчизняного виробника може полягати наприклад, в державних дотаціях експорту (ця схема працює в багатьох країнах) - тобто я почав виробляти якийсь товар, який буде користуватися попитом за кордоном. Але ціна в країні кінцевого споживача виходить така сама, як за аналогічний товар відомих даному споживачу виробників. Тоді на допомогу приходить моя держава - я продаю товар за нижчу ціну, а ріжницю мені доплачує моя країна, щоб я не працював собі на збитки. І так скажімо рік. За цей час мій покупець встигає переконатися в якості мого товару, тому купуватиме його і тоді, коли ціна буде співмірною з цінами інших виробників. В такий спосіб нові фірми можуть пробитися на експортний ринок. Але це ж держава повинна викласти якісь кошти - набагато простіше обрубати всі кінці, обклавши ввізним митом весь імпорт і заявивши, що в такий спосіб ми захистимо вітчизняних виробників.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Роман Голощук
Модератор
*******

Фотографія користувача


Повідомлень: 2828
Зареєстрований: 8-9-2002
Місто: м. Львів, Україна
Нема на форумі


[*] написано 7-12-2008 у 12:55


Таки секонд-хенд заборонили. Кабінет міністрів України на засіданні 5 листопада прийняв ухвалу «Про заборону ввезення на митну територію України, як давальницької сировини, одягу та інших використовуваних виробів».

Отже, це таки комусь вигідно :mad:

Джерело: http://www.unian.net/ukr/news/news-283544.html




Немає помилкового судження, у якому немає бодай зернятка правди

Видавництво львівської політехніки
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Ірина Роздольська
Дійсний член
***



Повідомлень: 245
Зареєстрований: 13-6-2005
Місто: Львів, Краків
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 7-12-2008 у 13:27


Яких ідіотів маємо. Стидно навіть телевізор включати, дивитися "шоу з депутатами", а наслідки відчувати на своїй шкірі.



Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Андрій Пелещишин
Адміністратор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 9191
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 7-12-2008 у 13:49


Обмеження ввозу секонд-хенду в умовах кризи, коли це єдиний спосіб придбати одяг для багатьох людей, це вже тягне на злочин.
А в нас ще люблять про голодомор поговорити. Коли в 33-му заради абстрактних економічних показників людей позбавляли умов виживання. Можливо, ця аналогія і занадто гостра, проте спільні риси прослідковуються.




Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Andreas
Академік
****



Повідомлень: 813
Зареєстрований: 29-4-2004
Місто: Offenburg, Deutschland
Нема на форумі

Настрій: не дуже...

[*] написано 7-12-2008 у 14:58


А хто замислювався, звідки той "секонд-хенд"? Хочете, одне з джерел наведу?
Кілька разів на рік благодійна організація "Карітас" розкладає по наших почтових скриньках брошурки з жовтими пластиковими мішками. В брошурці інформація, типу, в Африці чи ще там десь люди голі-босі, а у вас стопроцентно є одяг, який ви не носите і носити не будете, то віддайте його тим людям. Умова - одяг мусить мати пристойний стан, не зношений.
Дійсно, за кілька місяців вдома накоплюється до фіга зайвого "лахміття" (пристойного). Знижки в магазинах часто бувають, іноді купиш щось по знижці, через пару місяців думаєш - а на фіга мені 25-й светр, чи 18-ті домашні штани?
Ну от, коли підходить час, пхаємо ми то лахміття в ті мішки з мальтійським хрестом і виставляємо просто біля під'їзду. Має під'їхати машина з таким самим мальтійським хрестом і забрати їх.
Але іноді (досить часто) буває не так. В ніч перед тим, як ті мішки мають забрати, місто об'їжджають шахраї і просто крадуть ті речі. А потім продають на тонни. В Україну також.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Наталка
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 2594
Зареєстрований: 22-4-2003
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: різнобарвний

[*] написано 7-12-2008 у 17:39


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Андрій Пелещишин
Обмеження ввозу секонд-хенду в умовах кризи, коли це єдиний спосіб придбати одяг для багатьох людей, це вже тягне на злочин.

Згодна з Андрієм на всі 100%. Бо все, що написав Andreas, звісно, дуже сумно, і все таке, та якщо цей секонд-хенд уже потрапив до України, то (вибачте за егоїзм) - його походження мене не обходить.
Маю власний досвід: мама-пенсіонерка, вдягається, як лялечка, вона у мене взагалі до одягу чудовий смак має. Уся верхня одежа і (часом) взуття - з секонд-хенду.
Я не так часто, але також купую досить хороші, майже нові речі на секонді - ті, що їх у крамниці чи на ринку купити просто не зможу, через брак грошей.
А тепер Кабмін мене захистив. Разом із вітчизняним виробником. :mad: Не знаю, як виробник, але я маю наразі повне право ходити босою і розібраною, або купувати в магазинах "Усе по..." дешеві та неякісні речі.
Я люблю наших фокусників при владі. Вони такі "мудрі":baddevil:




Це все наснилось мені - губи Його пахнуть літом;
руки Його ніжніші за будь-які весни. (с) Соломія Чубай.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Юрій Сєров
Модератор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 10457
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: оптимістичний

[*] написано 7-12-2008 у 18:51


М'яко кажучи, дивне рішення.
Якщо підприємці платять податки, то навіщо різати курку, яка несе яйця?
Може, ЮВТ когось побачила в такій самій сукні з секонду, як у неї від виробника? :)




Nauka-Online.Org - Українська Наукова Інтернет-Спільнота
Рідний край - Колекція знимків України
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Горват Корнелія
Академік
****

Фотографія користувача


Повідомлень: 603
Зареєстрований: 23-7-2006
Місто: Мукачево
Нема на форумі

Настрій: Задовільно-задоволений

[*] написано 7-12-2008 у 19:40


також маю безліч прикладів, коли достойні, освідчені люди вдягаються в секондах і не завжди можна цього визнати по зовнішньому вигляду. Дійсно, на відміну від магазинів типу "Усе по..." на секондах попадаються дуже якісні речі відомих фірм. Зокрема, знайомий професіонал по гірському туризму придбав недорого унікальне гірське взуття. Тому, дійсно - майже злочин зачиняти секонди.



Ми - те, що думаємо про себе.

Найчастіше багато що сходить з рук тому, хто встигає їх умити, заздалегідь добре погрівши. Е.Севрус
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Олександр Суворов
Новак
*



Повідомлень: 15
Зареєстрований: 25-11-2008
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 7-12-2008 у 22:29


Ви ще забули про дитячі речі. На Зеленій (біля переїзду) є такі речі, які ніяка Антошка запропонувати не може - в них зимові комбінезони починаються з 72-го розміру, взуття - з 19 (менше я не зустрічав), боді - з 48. На Зеленій же можна натрапити на найменші - бачив черевички 16-го розміру. І таких дрібничок ціла купа. Крім того я говорю лише про стоковий одяг - неліквіди, залишки тощо. Питання ціни взагалі делікатно опускаємо :) До речі, собі взуття і одяг там теж частенько прикупляємо.
Але рішення просто дивне - не існує в Україні такої сили, яка могла пролобіювати його: більша половина населення одягається на ринках, де торгуює купа розрізнених ФО. Крупні постачальники ж тримають до 30% ринку - через торгові центри та гіпер-супермаркети, їм таке рішення не допоможе ніяк
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Андрій Пелещишин
Адміністратор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 9191
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 3-9-2010 у 14:58


Темі вже 7 років, і таке враження, що усім нашим "кольоровим" за всі ті роки так секонд-хенд і не підійшов.
Тепер уже Азаров планує забороняти дешевий вживаний одяг
http://life.pravda.com.ua/scandal/4c80e680da6cd/

На фоні збідніння населення це вкрай шкідливий і неправильний по відношенню до незабезпечених людей крок.




Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Tempika
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2732
Зареєстрований: 21-1-2004
Місто: Lviv
Нема на форумі

Настрій: усміхнена

[*] написано 3-9-2010 у 22:49


"Щорічно в країну ввозиться 2 кілограми секонд-хенду на людину. Якщо б ця продукція вироблялася в Україні, ми отримали б ринок в 22 мільярдів на рік і мільйон робочих місць. І це без урахування того, що секонд-хенд часто становить загрозу для здоров'я громадян", - сказав Бродський.

..якщо такої ж якості і ціни - прошу дуже.. але якості воно буде поганенької, а ціна.. навіть страшно подумати.

..а осб зобов*язати продавців секонд-хенду прати і дезінфектувати одяг, а ношене взуття заборонити продавати взагалі, варто б було.




...i am a little bit ironic, don*t you think?...
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Роман Ковальчук
Дописувач
**



Повідомлень: 89
Зареєстрований: 3-3-2007
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 4-9-2010 у 13:32


Цитата: Початково розміщене учасником Андрій Пелещишин  

Тепер уже Азаров планує забороняти дешевий вживаний одяг
http://life.pravda.com.ua/scandal/4c80e680da6cd/

До відома пп. Азарова і Бродського. Вітчизняного виробника не потрібно підтримувати. Йому потрібно не заважати!
Щоб цей уряд з совковим менталітетом не робив, усе вийде як завжди. З цього приводу пригадується анекдот.

Прийшов Іван до Петра на вечірку. Посеред вечірки його добряче притиснуло, а туалет зайнятий. Забіг бідолака у спальню, навколо нікого, темно... Наробив у великий вазон, швиденько закопав. Вечір закінчився, попрощались.
Через рік зустрічаються:
- Як справи?
- Нормально. А у тебе?
- Та біда...
- А що таке?
-Та от, розумієш, за останній рік уже третю квартиру міняю, а все по хаті гімном тягне!
;)
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Андрій Пелещишин
Адміністратор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 9191
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 4-9-2010 у 13:49


А щодо захисту національного виробника - тут усе буде просто. Національний виробник у кращому випадку гудзики на китайські лахи буде нашивати, а швидше за все - пакуватиме і може лейбочки робитиме.



Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Олександр Ганущин
Модератор
****



Повідомлень: 492
Зареєстрований: 5-3-2003
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: Буде кращим

[*] написано 19-9-2010 у 16:52


Позавчора мав розмову з одним з власників мереж секонду. Він переконаний, що ця заборона напередодні візиту до Китаю В.Януковича є черговою уступкою у зовнішній політиці. Тепер на ринок точно поступатиме лише китайське, яке вже і без того заполонило сьогодні Європу, ось тільки якість цих виробів длян нас українців буде знайно нижча... Звісно все це з турботою про нац виробника...
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Андрій Пелещишин
Адміністратор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 9191
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 19-9-2010 у 17:47


Цілком слушна думка щодо Китаю. Імовірно без того не обійшлося, єдине - що напевно була як і з газом, двостороння вигода (національна - для Китаю, приватна - для окремих урядовців України).

А я щось знову над цією фразою великого українського економіста задумався:
Цитата:
"Щорічно в країну ввозиться 2 кілограми секонд-хенду на людину. Якщо б ця продукція вироблялася в Україні, ми отримали б ринок в 22 мільярдів на рік і мільйон робочих місць. І це без урахування того, що секонд-хенд часто становить загрозу для здоров'я громадян", - сказав Бродський.

2 кг * 40 млн = 80 млн кг
20 000 млн грн / 80 млн кг = 2 000 грн / 8 кг = 250 грн/кг

Я вже мовчу про ідіотичність міряння одягу в кілограмах в національному маштабі. Але нехай...

250 гривень за кілограм - навіть найдорожчі речі у мережах стокового (невживаного!) одягу по такій ціні не йдуть. При тому, що там справді високоякісні речі з дорогих матеріалів, навіть зі шкіри чи повністю натуральних тканин.
Секонд навіть для населення коштує реально раз в 5 дешевше.
Отже цього разу нам пропонують ідею закривати свій ринок для продукції в кілька раз (!) дешевшу, ніж "умовно вітчизняна".

Маса (може навіть більшість населення) уникає секонд-хенду і принципово купляє нові речі. Секонд це в першу чергу можливість по людськи вбратися людям, яким кожна копійка важить, і доводиться ощаджувати на найнеобхіднішому. Не бачу жодного звязку між умовними 22 міліардами і тими ж кілограмами хенду.
Одяг і хенд - це практично різні товари.

Може до речі в Україну ввіз бананів заборонити? Це би значно підтримало національного виробника, я підозрюю в рік на людину з'їдається також кілограмів зо три.... Сотня тисяч робочих місць на селі би з'явилася...




Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Hanor Narasson
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 1500
Зареєстрований: 24-11-2003
Місто: точно ніхто не знає :)
Нема на форумі

Настрій: з носа куриться ;)

[*] написано 20-9-2010 у 16:55


Шкарпетки (ще неношені:lol: ) в стоці коштують 300 грн/кг. Щось інше - бачив ціну 350 грн/кг. Так що 250 грн/кг - це дешевше шкарпеток.
Не знаю, скільки коштує секонд-хенд.
Але. Вітчизняний виробник продукує гарні і недорогі речі. Біда в тому, що торгівля множить гуртову ціну десь так на два...два і пів (навмисне написав прописом, щоб читачі усвідомили).
Тобто при націнці 1,2...1,5 ціни стають доступні навіть найбільш малозаробляючим. А злидарям варто за ті податки видавати одяг по талонах.




Здобудеш Українську Державу, або загинеш у боротьбі за Неї. Не дозволиш нікому плямити слави, ні честі Твоєї Нації. Ненавистю і безоглядною боротьбою прийматимеш ворогів Твоєї Нації. Змагатимеш до посилення сили, слави,багатства й простору Української Держави.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
 Сторінки:  1  2

  Догори

Статичне дзеркало форуму

Львів
Pоwered by XМB
Developed by Avеnture Media & The XМB Group © 2002-2006



Інші проекти:
Наука-Онлайн - Об'єднання українських науковців
Львів - Фотоблог міста
ІБАС. Інформаційна, бібліотечна та архівна справа - Сучасна освітня спеціальність
School review 1367
Реклама: