Форум Рідного Міста
Ви не ввійшли [Ввійти - Зареєструватися]
Вниз

Версія для друку  
 Сторінки:  1    3
Автор: Тема: Чиє зараз радіо
Василь Яворський
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 1246
Зареєстрований: 4-8-2003
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: Відповідний

exclamation.gif написано 6-8-2003 у 14:24
Чиє зараз радіо


Слухаючи львівський радіоефір, диву даєшся скільки виявляється є російських груп і пісень. Чому в Україні є тільки "Океан Ельзи", ну може ще "ВВ" трохи співають, а всі решта мають максимум одну-дві пісні? І я вже не кажу про "Наше радіо", з ним все зрозуміло, російська пропаганда є, була і буде. Я веду мову про "Люкс", "Авто", "Хвилю". Відсутність української музики в ефірі аж ніяк не веде до популяризації нашої культури!

Всє ми будєм пєть частушкі":baddevil:
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Олексій Мачехін
Модератор
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 4597
Зареєстрований: 31-5-2003
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: теплий

[*] написано 6-8-2003 у 14:33


Ти не оригінальний у своїх питаннях - тут вже терто-перетерто цю ситуацію.
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Василь Яворський
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 1246
Зареєстрований: 4-8-2003
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: Відповідний

[*] написано 6-8-2003 у 14:58


Нажаль я тільки знайшов цей форум і не бачив тих обговорень. Якщо такі справи - не заперечую щоб мою тему викинули.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Nazar
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2395
Зареєстрований: 2-12-2002
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: бракує музики

[*] написано 6-8-2003 у 15:24


Та ні, нічого не потрібно видаляти.
Питання гостре, і періодичність його виливу на форумі у різних формах лише свідчить про гостроту цього.

Але знову ж таки веду до того, що час, коли був попит на своє - вже втрачено, а попит загарбано, тому слід розпочинати спочатку - виховувати споживача свого музичного продукту. Якщо почне одне радіо, але почне добре, без обсмоктування голих хітів, а почне з рекламою нових, зрештою буде робити комерційно-невдячну роботу - крутити невідому музику, то та музика таки стане відомішою і внаслідок буде бажаною слухачем на інших станціях. І ті вже змушені будуть йти на поводі слухача, головне щоби він був не один.
Тому говорити про це треба, треба кричати. З пустого в порожнє? Демагогія? Тоді пропонуйте що потрібно робити Нам, а не тим, кому вигідно нічого не робити!




Люби українське!
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Василь Яворський
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 1246
Зареєстрований: 4-8-2003
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: Відповідний

[*] написано 6-8-2003 у 15:31


Згоден! Було б добре, якби нас почули і діджеї львівських станцій. Особливо власники авторських програм. Повільне введення в репертуар нашої музики є цілком комерційнобезпрограшним. Рекламодавця вони цим не відженуть.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Наталка
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 2594
Зареєстрований: 22-4-2003
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: різнобарвний

[*] написано 6-8-2003 у 21:43


Так, не відженуть. Тим більше, що я не втомлююсь повторювати - у нас є що поставити, є що послухати, і молоді талановитої вистачає, і "метрів"! І справа тут навіть не в патріотизмі (хоча і в ньому також), а в тому, що український музичний продукт (той, що не крутиться зараз на радіо) зазвичай якісніший, аніж відомо чий! Мабуть, щоби вижити, наші музиканти вкладають всю душу в творчість. А радіостанції я просто не розумію. Сьогодні їхала в маршрутці, думала, грає "шаньсон", як завжди, коли чую - "Люкс". Мати Божа!!! І новини - "жінки після сексу бігають швидше" (Куди??? Від чоловіків?) "Харьків вирішив дописати собі 1000 років до дати народження міста" (Лаври Києва душаааать!) Оце люксовий ефір?

З Назаром згодна на 100% - слід виховувати споживача свого музичного продукту.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Василь Яворський
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 1246
Зареєстрований: 4-8-2003
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: Відповідний

[*] написано 7-8-2003 у 08:35


Якість "люксових" новин добре відомі. У Львові є два джерела розповсюдження фантастичних і неймовірних чуток "бульварного" змісту - газета "Експрес" та радіо "Люкс". А виховання власного слухача, як на мене, можливе тільки тоді коли є той, хто хоче його виховувати. Згоден, що український музичний продукт на голову вищий за російський (якщо не на надцять голів). Але що з того, якщо наші радіомени не помічають (чи не хочуть помічати) нікого окрім "Океану Ельзи", тих зто визнаний там. Про яку незалежність може йти мова, якщо ми навіть у питаннях радіомовлення оглядаємось на Москву і її уподобання.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Юрій Карашівський
Дійсний член
***



Повідомлень: 222
Зареєстрований: 13-3-2003
Місто: Україна
Нема на форумі

Настрій: вина і риби!..

[*] написано 7-8-2003 у 09:17


Та тема вже іржею вкрилася, щодо радіо. Гадяч, просто не полінуйся погортати сторінки цього форуму - і в тебе багато питань зникне...

Можу лише додати: для того, щоб здійснилося омріяне вами, потрбіно декілька речей і всі це розуміють: спонсор з великими кишенями (або грант), команда професіоналів, які зможуть переплюнути за такими простими параметрами як обшивка радіо, програмне забезпечення, інтерактивність ну хоча б радіо "Гала"...
З іншого боку, багато хто зможе задовільнитись і не таким "вилизаним" продуктом. Але тут починаються "але", через які в Україні і досі немає 100%-українського ФМ. Грант рано чи пізно закінчується, спонсори-меценати-політики знаходять інші способи вкладання грошей, люди... Та шо там балакати.




не беріть важкого в голову!
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Олексій Мачехін
Модератор
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 4597
Зареєстрований: 31-5-2003
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: теплий

[*] написано 7-8-2003 у 09:19


Був би час - я б сюди краще лінк форварднув на ті теми, де це питання підіймалось. Часу нема, тому так скажу - справа грошей. Океан платить - його крутять.

"Прокрутіть цю пісню по радіо" (с) Тартак
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Nazar
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2395
Зареєстрований: 2-12-2002
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: бракує музики

[*] написано 8-8-2003 у 08:40


Юра!
Ще за часів вашого НБМредагування, в нашій переписці по е-мийл Ви писали, що маєте своє бачення до виходу з ситуацією про українське радіо. Хіба відсутність спонсорів обмежує то Ваше бачення? Може викладете тепер свої погляди, якщо то не комерційна таємниця, бо ми ж говорим про некомерційний проект.




Люби українське!
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Василь Яворський
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 1246
Зареєстрований: 4-8-2003
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: Відповідний

[*] написано 8-8-2003 у 09:29


Панове, про яких спонсорів ми говоримо? Невже за "Тату", "Руки в гору" і решта російського лайна хтось оплачує нашому радіо. Рекламодавці також не втручаються у репертуар радіостанцій. Тут проблема у особистій політиці керівництва і ведучих, принамні я так гадаю. Якщо я не правий, то поправте.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Наталка
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 2594
Зареєстрований: 22-4-2003
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: різнобарвний

[*] написано 8-8-2003 у 12:02


А дійсно, цікаво б дізнатися, що отримує "наше" до сліз радіо за оте лайно, що крутиться на радіохвилях вдень і вночі... Може, їм росіяни за це платять? Бо враження саме таке.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Odarka
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 1970
Зареєстрований: 17-2-2003
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: вже йде до зими

[*] написано 8-8-2003 у 12:29


Народе мій відкрию вам страшну таємницю (можливо хтось знає) Наше Радіо, Мелодія, Гала ФМ, Авто Фм - це все чоловіка Руслани. Висновки робіть самі!
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Користувач Олесь
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 1275
Зареєстрований: 3-2-2003
Місто: Baden-Wurtemberg
Нема на форумі

Настрій: повстанський

[*] написано 8-8-2003 у 14:22
Етимологічний аналіз


Цитата:
Першим відправив користувач Odarka
Народе мій відкрию вам страшну таємницю (можливо хтось знає) Наше Радіо, Мелодія, Гала ФМ, Авто Фм - це все чоловіка Руслани. Висновки робіть самі!


А як прізвище чоловіка Руслани? Перекладіть з грецької і... Висновки робіть самі! ;)
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Олексій Мачехін
Модератор
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 4597
Зареєстрований: 31-5-2003
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: теплий

[*] написано 8-8-2003 у 14:33


Я незнаю його прізвища. Хоч може то й на краще?
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Odarka
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 1970
Зареєстрований: 17-2-2003
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: вже йде до зими

[*] написано 8-8-2003 у 15:00


Ксенофонтов. Руслану називають через те: ПРИНЦЕСА КСЕНА!!! А проект новий "Дикі Яйця"
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Олексій Мачехін
Модератор
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 4597
Зареєстрований: 31-5-2003
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: теплий

[*] написано 8-8-2003 у 15:01


Може тепер ще хтось зробить маленький переклад з грецької?
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Користувач Олесь
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 1275
Зареєстрований: 3-2-2003
Місто: Baden-Wurtemberg
Нема на форумі

Настрій: повстанський

exclamation.gif написано 8-8-2003 у 15:44
Етимологічний аналіз


Цитата:
Першим відправив користувач Olexiy
Може тепер ще хтось зробить маленький переклад з грецької?


Я звісно не знаю грецької, за вийнятком кількох загальновідомих коренів, але мої екскурси в латину і італійську дали такі вислідки:

ксено- (xeno-) (гр., як частка є і в лат. і іт.) - чужий, чужорідний, іноземний

фонте (fonte) (іт.) - джерело.

Звідси Ксенофонтов =
Джерело чужоріднього. :)
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Odarka
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 1970
Зареєстрований: 17-2-2003
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: вже йде до зими

[*] написано 8-8-2003 у 15:49


Ксенофонтов дуже класний, як людина, але в нас такий шоу-бізнес і ніц з тим не зробиш, якщо навіть такі класні люди мають російські радіва...
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Олексій Мачехін
Модератор
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 4597
Зареєстрований: 31-5-2003
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: теплий

[*] написано 8-8-2003 у 15:53


Щось мені таки не віриться що ці файні гаманці не мають впливу на власний ефір
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Наталка
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 2594
Зареєстрований: 22-4-2003
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: різнобарвний

[*] написано 8-8-2003 у 21:41


Принаймні, новини (про музичне наповнення я краще промовчу, бо скажуть, що то - штучне обмеження) можна робити українською мовою І паузи між піснями теж не "аканієм" затикати. І ще не переходити на "радной", читаючи повідомлення від слухачів, з таким полегшенням в голосі, що мене аж нудить. Запам’ятався чомусь діалог на радіо "Ностальжі" - в маршрутці їхала. (Я нині радіо тільки в маршрутках і чую. Вистачає - з головою :D)
Юнак, слухач: Доброго дня.
Ведуча: Здравствуйтє.
Юнак: А можна, я говоритиму українською?
Ведуча: Канєчно, гаварітє, как вам удобнєє, я украінскій тоже панімаю. (Теж розуміє. Розумна. І великодушна! Серце співа!)
Юнак: Дякую.
А я їхала і уявляла. Лондон. ВВС. "May I speak english? - O, sure! - Thank you very much!". Ох, які ж ми зашугані...

На тому ж радіо "Мелодія" коротенькі історичні огляди можна теж було б українською мовою робити - що від цього, хід історії змінився б? І, що б там не казали, я не вірю, що усі "східняки" враз вимкнули б оте радіо. Слухали б, як слухають те, що грає нині - просто, щоби не тихо, а потім, гляди, і звикли б... Проблема в тому, що хороших законів немає - тут я повністю підтримую Одарку - а на ті убогі, що є, наші медіа-магнати "пілєвать" хотіли. Вони самі собі - закон.
І на останок - те, що сталося зі мною увечері. Підбігаю до зупинки. Стоять кілька маршруток, всі - порожні, я не знаю, до якої поткнутися. Водій однієї махає мені на свою машину "під парами", я дякую, і чую, як він, звертаючись до свого україномовного товариша, видає: "Харошєнькая, правда вєдь? Жаль только, по-рускі не гаваріт!".
В маршрутку я заповзала... :lol: В наступну...
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Юрій Карашівський
Дійсний член
***



Повідомлень: 222
Зареєстрований: 13-3-2003
Місто: Україна
Нема на форумі

Настрій: вина і риби!..

[*] написано 9-8-2003 у 11:35


Цитата:
Першим відправив користувач Nazar
Юра!
...в нашій переписці по е-мийл Ви писали, що маєте своє бачення до виходу з ситуацією про українське радіо. Хіба відсутність спонсорів обмежує то Ваше бачення?


Давно то було. Бачення не накладається на фінансування. Але воно залишиться лише "баченням" без матеріальної бази. Тим більше - немає жодних гарантій, що воно правильне. Кількох років роботи в цій сфері недостатньо, щоб мати цілісну картину про формування радіопродукту і мати повне уявлення про механізми, які його живлять-формують. На власні очі бачив і пережив кілька різних періодів життя однієї радіостанції. Сказати, котрий був найкращий з них: чи період свободи дій, чи період жорсткого програмування і форматування ефіру я не можу.

З досвіду тернопільських колег знаю, що "втюхати" слухачеві можна, по-суті, будь-який продукт, якщо виконуються чіткі умови: 1. Жорстка ротація. 2. Постійне нагадування, що саме цей продукт є найкращим. 3. Злагоджена командна робота в заданому напрямку.

Щодо якоїсь там оплати росіянам чи росіян за пісеньки... Звичайно, що немає такого. Просто люди, що сидять в кріслах програмних директорів переконані, що народ хаває саме ТАТУ, а не Мертвого Півня чи ЛЮК. Що Мумій Троль завжди актуальніший за ВВ, і т.д.
Тому що бізнес-група, на яку розрахована робота радіо в Україні (також на святе переконання комерційних і програмних директорів та власників компаній) - це російськомовні українці. І хай кожен з них вдома слухає виключно Петрененка, Іво Бобула, Океан Ельзи та Кому вниз, він не допустить, щоб ця музика грала в ефірі (за вийнятком ОЕ). І тому що ще надто великий відсоток українців є совками. Музика їхньої молодості - це Апіна, Буланова (в сучасному переспіві - Діана Гурцкая), вічноживий Ласковий май (Аналог - Іванушки Інтернешнл)...

Керівник мережі радіостанцій, серед яких є і ШАНСОН, слухає вдома виключно JAZZ. Однак це не заважає йому заробляти гроші блатними пісняками. Він поважає і людбить ЩАСТЯ (інді-група з Фастова), але ніколи не дасть їхній диск в ротацію. Хіба... можливо колись дасть.

Варіант некомерційного (з натяжкою) радіо є Пільман-радіо. Цікавий факт - в Україні фактично зовсім не пощирене радіо-піратство. Частково через те, що ми - мліціейська держава. Частков через те, що людям більше цікаво торгувати мобілками на базарі, ніж робити щось революційне.




не беріть важкого в голову!
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Василь
Академік
****



Повідомлень: 656
Зареєстрований: 13-11-2002
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: порожній

[*] написано 11-8-2003 у 08:04


Перебуваючи зараз у відпустці на селі, бавлюсь у радіо. В мене записано біля 500 укр. пісень + включення новин з інших радіостанцій (BBC, Свобода) + 2 години львівського ефіру Ніко з 12 до 14. Виходить непогано. Правда потужність - 3 хати сусідів зліва і справа. І ще обмеження на деяких виконавців, коли окремі сусіди та мої представники перебувають дома.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Наталка
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 2594
Зареєстрований: 22-4-2003
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: різнобарвний

[*] написано 13-8-2003 у 21:38


Цитата:
Першим відправив користувач Юрій Карашівський]

Керівник мережі радіостанцій, серед яких є і ШАНСОН, слухає вдома виключно JAZZ. Однак це не заважає йому заробляти гроші блатними пісняками. Він поважає і людбить ЩАСТЯ (інді-група з Фастова), але ніколи не дасть їхній диск в ротацію. Хіба... можливо колись дасть.


Малюсенький офтопік можна? Я одненький і дуже швидко!!! :saint: Мене сьогодні так дістала в маршрутці одна вересково-дебільна спроба заробити грошенят (назвати її піснею язик не повертається), що я їхала і уявляла собі (вибачте :rolleyes: ) як цей керівник, про якого мова йде, каратиметься на тому світі. Їхатиме він без кінця і краю пеклом на маршрутці, де верещатиме "Я к шалавє падканал на лєсосплавє", а в коротеньких паузах здалеку тихенько долинатиме джаз. Він буде плакати і просити, щоби зробили гоолсніше, а у відповідь чутиме лиш новий вибух "Убєєєй маю падругу!". І так - цілу вічність...

Почувши це, і мій чоловік, і Олексій одними і тими ж словами сказали, що я зла і жорстока. :baddevil:
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Nazar
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2395
Зареєстрований: 2-12-2002
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: бракує музики

[*] написано 14-8-2003 у 08:17


Троха посперечаюсь з ними і скажу , що Ви справедливі.



Люби українське!
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
 Сторінки:  1    3

  Догори

Статичне дзеркало форуму

Львів
Pоwered by XМB
Developed by Avеnture Media & The XМB Group © 2002-2006



Інші проекти:
Наука-Онлайн - Об'єднання українських науковців
Львів - Фотоблог міста
ІБАС. Інформаційна, бібліотечна та архівна справа - Сучасна освітня спеціальність
School review 1376
Реклама: