Форум Рідного Міста
Ви не ввійшли [Ввійти - Зареєструватися]
Вниз

Версія для друку  
 Сторінки:  1    3  ..  5
Автор: Тема: Приколи - савелізми
Юрій Сєров
Модератор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 10457
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: оптимістичний

smile.gif написано 12-8-2003 у 20:39
Приколи - савелізми


Пропоную в даному треді ляпи наших коментаторів:

"Максим Шацьких один проти трьох хорватів. Шанси 33 проти 67 відсотків."
(С) Семененко.




Nauka-Online.Org - Українська Наукова Інтернет-Спільнота
Рідний край - Колекція знимків України
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Роман Голощук
Модератор
*******

Фотографія користувача


Повідомлень: 2828
Зареєстрований: 8-9-2002
Місто: м. Львів, Україна
Нема на форумі


[*] написано 12-8-2003 у 22:55


Я Савелія почав "поважати" ще як він на зимовій олімпіаді свої віршики в етері теревенив. Щось на зразок "Прийшла весна. Розквітли помідори" і т.д.



Немає помилкового судження, у якому немає бодай зернятка правди

Видавництво львівської політехніки
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
fish
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 1592
Зареєстрований: 28-5-2003
Місто: Запоріжжя
Нема на форумі

Настрій: присутній

[*] написано 13-8-2003 у 07:38


шось рано розквітли...



карнавал мусить тривати далі, інакше йому настане кінець
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Наталка
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 2594
Зареєстрований: 22-4-2003
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: різнобарвний

[*] написано 13-8-2003 у 12:10


Цитата:
Першим відправив користувач fish
шось рано розквітли...


Зате дуби у нас в етері квітнуть цілорічно :lol:
Я футбол дивлюся рідко, але з ляпів чомусь запам’яталось старе "Я пам’ятаю цей важкий матч у Києві - футболісти мочились на кожному кроці", "Ювентський Турінус" і "Шовковський отримує пас від свого друга по життю - Владислава Ващука. До речі, вони жонаті.! :lol:
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Олексій Мачехін
Модератор
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 4597
Зареєстрований: 31-5-2003
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: теплий

[*] написано 13-8-2003 у 12:14


Ще мені подобається слово "нападаючий" - аж тіпає від освідченості наших дикторів.
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Наталка
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 2594
Зареєстрований: 22-4-2003
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: різнобарвний

[*] написано 13-8-2003 у 15:40


Цікаво, що треба для того, аби стати коментатором, окрім непробивного "розуму" і абослютного НЕволодіння предметом, який коментуєш? Щось мене обіймає підозра, що цим перелік вимог і обмежується. :D
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Юрій Сєров
Модератор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 10457
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: оптимістичний

[*] написано 13-8-2003 у 18:02


Цитата:

Цікаво, що треба для того, аби стати коментатором, окрім непробивного "розуму" і абослютного НЕволодіння предметом, який коментуєш? Щось мене обіймає підозра, що цим перелік вимог і обмежується.

Якщо на УТ-1, то так. :) Тут Савелій десь з тиждень тому (я особисто не чув, але розповідали) під матчу Шахтар-Шериф говорив, що не дай Бог Шахтар програє, бо він купив свому сину зошити з фотками гравців Шахтаря. Доведеться викидати всі зошити... :):):)
А взагалі-то відносно коментаторів, то десь з пів-року тому канал СТБ проводив відбір на кументвання італійською серії А. І навіть відібрали одного чи двох... Але це не вирішило проблеми... Серед претендентів було 2 типи людей : ті що розуміються на футболі і ті що володіють українською :(.
Отже і надалі ми змушені вислуховувати "перли" Савелія, Семененка, Дурепи, ой даруйте Дерепи, Щербачова.
Двох справді непоганих коментаторів - Джулая і Босянка майже не допускають до мікрофона... Вацко на Інтері теж непогано коментує...




Nauka-Online.Org - Українська Наукова Інтернет-Спільнота
Рідний край - Колекція знимків України
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Наталка
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 2594
Зареєстрований: 22-4-2003
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: різнобарвний

[*] написано 13-8-2003 у 23:09


Цитата:
Першим відправив користувач Юра
Якщо на УТ-1, то так. :) Тут Савелій десь з тиждень тому (я особисто не чув, але розповідали) під матчу Шахтар-Шериф говорив, що не дай Бог Шахтар програє, бо він купив свому сину зошити з фотками гравців Шахтаря. Доведеться викидати всі зошити... :):):)


Ой, мені про це наш молодший директор розповідав :lol: Теж дуже потішався, і казав, що відразу треба було "динамівські" зошити купувати.
Я колись дивилась матч боксерський, з коментаріями, здається, Юрія Нестеренка - він ще на сайті у Кличків новини веде, чи що... Так от він таке плів, що й на голову не натягнеш! Для початку йому завадило б вивчити хоч би чотирі основні версії боксерських організацій, і не плутати їх одну з іншою, бо то є непрофесійно :( Втім, я давно не дивилася бокс, може, він вже перевиховався :cool:
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Василь
Академік
****



Повідомлень: 656
Зареєстрований: 13-11-2002
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: порожній

[*] написано 18-8-2003 у 07:43


Де(у)репа, вчорашній матч Арсенал-Ворскла: "Ось вийде на поде Чернишов після дискваліфікації і оборона Арсенела стане ще сильнішою".
Ніби все ОК. Але хто такий Чернишов? До вчорашнього дня його прізвище було Чернов.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Василь
Академік
****



Повідомлень: 656
Зареєстрований: 13-11-2002
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: порожній

[*] написано 2-9-2003 у 07:28


Недільний матч "Металург" Донецьк - "Дніпро" коментував Де(у)репа. Запам'ятались два приколи:
1. В стінці 5 дніпропетровців; це може бути небезпечно.
2. Рахунок матчу 3-1. Глядачі вже побачили 3 голи в першому таймі і 2 в другому.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Василь Яворський
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 1246
Зареєстрований: 4-8-2003
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: Відповідний

[*] написано 8-9-2003 у 13:58


Матч збірних України та Ірландії 6 вересня
"в штрафному майданчику м"ячеві до воріт заважають дійти ноги та інші частини тіла ірланців"
прямо не футбол, а фільм жахів якийсь




Будні великого міста

На Диявола - з хрестом, на ворога - з мечем (с) Д. Донцов

Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Nick
Новак
*



Повідомлень: 29
Зареєстрований: 22-8-2003
Місто: Львів-Майорівка
Нема на форумі

Настрій: Ctrl+Alt+Del

[*] написано 24-12-2003 у 20:48


Пам'ятаю, ще в 96-му в Атланті Савелій коментував майже всі змагання Олімпіади. "Поліглот" свого роду.
Так ось, під час коментування одного з матчів ДК в ЛЧ він "признався" , що є майстром спорту з вільної боротьби і ніякого відношення до футболу не має. А я додом що ще й нічого не тямить. І це точно.
Його коментар: "ігрок під №5 одержав пас від футболіста рід №2...пауза...футболіст під №5 навісив м'яча футболісту під №9.
...пауза...м'яч вийшов за межі поля". Супер! Правда?
А ще ходять чутки, що Савелій коментує футбольні матчі тому, що має. як то кажуть "волосату руку" - зв'язки там наверху. Здається з Кучмою чи що. Ось так.
Добре, що хоч зараз десь пропав з футболу. Повірте,це має піти на краще. Але коментаторів в нас зараз хороших не має.
Ті ж Джулай , Вацко, Босянок хоч і говорять багато, але не завжди по темі, часто заплутуються. Про таких кажуть:"запор думок, понос слів".




Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Юрій Сєров
Модератор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 10457
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: оптимістичний

[*] написано 13-2-2004 у 01:48


Трохи надибав в Неті приколів:
Дерепа:
Франція - Україна
- У стартовому складі під 6-м номером був зазначений Василій Кардаш, але ми пильно подивились наполе і вирішили, що під цим номером грає Андрій Гусин.
- Упав і лежить Робер Пірес. Що, потрібна допомога арбітра?
- Щось зараз підказує Олег Лужний Юрію М... Андрію Гусину. (а це був Ковальов)
- Це заповітна мрія чемпіонів світу - здобути перемогу у матчі з лідером групи - збірною України!
- Дуже небезпечно діяв Фаб'єн Бартез! Порушення правил не було.
- (Кінець першого тайму) Сергій Попов. Упереше називаю це прізвище, адже у стартовому протоколі під 7-м номером значився Сергій Ковальов. То що ми нарешті розібрались зі складом нашої команди?.. Ні, доведеться в перерві ще уточнювати.
- Бачите, як добре відтягнувся Сергій Ребров!
- Дуже одноманітно діють чемпіони світу - усією командою пішли вперед.
- Олегу Лужному не сподобався мя'ч і він вибив його за межі поля.
- Сергій Ковальов, на жаль, не зможе продовжити гру. На заміну вийде Сергій Попов (а він вже на поле с перших хвилин). Ні, знову НАС ввели в оману - виходить Віталій Косовський
- Після того, як йому надали допомогу, на. МАЙДАНЧИКУ знов з'явився Біксант Лізаразю.
- Грамотно, спокійно, впевнено Віталій Косовський віддає м'яч у боротьбу
- Так швидко розгортаються події сьогоднішнього матчу, що інколи не встигаєш охопити поглядом увесь стадіон.
- Ситуація у цій відбірковій групі стає загрозливою для Роже Лемера..

Iншi
- це була передача пiд пас
- я гадаю, що якби м'яч влучив у штангу, то був би гол
- при такiй грi все може вирiшити один-єдиний гол (при рахунку 3:1)
- i ось замiна, але це вже, так би мовити, "тактична замiна", хоча я особисто не розумiю, що значить "тактична замiна"
- цiкаво вiн зупинив м'яч - задньою частиною спини
- ну тут його вже звичайно б'ють по головi... ногами




Nauka-Online.Org - Українська Наукова Інтернет-Спільнота
Рідний край - Колекція знимків України
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Юрій Сєров
Модератор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 10457
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: оптимістичний

biggrin.gif написано 13-2-2004 у 01:58


Савелiй:
Реал - Динамо

- Одна половина поля зелена, а от інша виглядає не кращим чином.
- Ребров. так би мовити, часто має: звичку подавати кутовий з лівого кута. ігрового поля.
- Каха Каладзе чітко перетнув шлях м'ячу.
- Гус Хідінк та Кларенс Зеєдорф, хоча обоє, як кажуть, голандці. але спільної мови у складі "Реалу" знайти не змогли
- У карколомному стрибку Бодо Ілгнер рятує цього разу уже ворота мадридського "Реала".
- Цього разу без порушення правил Олег Лужний виносить за межі поля Роберто Карлоса.
- У іспанському чемпіонаті "Реал" на багато очок. відстає: від свого постійного суперника... ледь не ворога -"Барселони".
- Іспанські журналісти звичайно знали Реброва, і Шевченка, але просили показати нас саме їх.
- Не важко сказати, чи було положення поза грою, але боковий арбітр це зафіксував
-Роберто Карлос перейшов до складу Реалу, а Каха Каладзе відправив м'яч за бокову лінію
- Такий сильний удар був у Роберто Карлоса, що від рук Олександра Шовковського кияни вибивають м'яч за межі поля.
- Непогана передача Віталія Косовського прямо в руки Бодо Ілгнера.
- Небезпечно зараз біля ворот Олександра Шовковського втомилися наші хлопці.
- Невдоволення на трибунах зараз зайве.
- Я впевненний, що якщо в по поліції це ще можна якось пояснити, то у людських вимірах повинна переважати честь і совість
- Флеш-інтерв'ю - це блискавичне інтерв'ю тривалістю 90 секунд. Надіюсь, В.В.Лобановський прийде на нього
- Джон Тошак думає: "Можливо, щось я не так зробив."

Манчестер - Інтер
- М'яч влучає в стінку воріт
- Джоркаєф Щось розбігався цей французський диригент!
- Якщо я не помиляюсь, помиляється Лі Діксон
- Гравці "Інерціонале"
- Набагато менше бігають насамперед англійські півзахисники, адже вони вже попереду
- Уже знаходячись у падінні, точніше падаючи на. газон.
- Тут він збивав Бенуа Кое не по правилам.
- Рой Кін,. на мій погляд, більш цікавий гравець попереду, ніж: Франческо Колонезе
- Практично однаковий час володіли м'ячем футболісти "Манчестеру" і "Мілану".
- Нікола Вентола був травмований і до того ж ще й лікувався
- Збивають Роберто Баджо - це дуже цікаво.

Iншi
- Другий тайн розпочався з масованих атак ювентського "Туринтуса"
- Ребров вистрибнув разом із ногами
- Ви подивіться, як стрімко вдарив по м'ячу Дель П'єро
- Динамівцям потрібно активніше отримувати м'яч у воротаря
- М'яч вийшов за бокову лінію поля, потрібно подати кутовий із кута штрафного майданчика.
- Сергій Ребров та Андрій Шевченко ведуть боротьбу за
м'яч
- Каха Каладзе - чудовий самородок, Динамівські селекціонери ВІДКОПАЛИ цього футболіста на Кавказі.
- Місцева жіноча футбольна команда називається "Мальвіна" - на честь героїні казки про Чебурашку.
- Бачу, Лужний у цьому матчі - опорний захисник, отже, діятиме на ЗАДНЬОМУ МІСЦІ
- Індзагі тримається за обличчя Коментатор: "Напевно, пошкодив м'яз ноги"... Ні, Шкапенко.. мабуть, сьогодні таки не вийде на поле: він ходить по доріжці БЕЗ ОДЯГУ,
- Гаскойн отримує жовту картку за те, що повішався на воротах: без дозволу арбітра
- Кінчиками пальців голови Шовковський переводить м'яч в аут
- Я пам'ятаю цей важкий матч у Києві - футболісти мочились на кожному кроці
- Як гарно Протасов порозкидав спартаківських захисників!
- Англійська РЕСПУБЛІКА зустріла динамівців напрочуд мирно...
- Це - Куман Ви, мабуть, пізнаєте його кучеряві ноги
- Але незважаючи ні на що, оркестр увесь матч награвав похоронний марш Мендельсона
- З почуттям виконаного обов'язку встає з нашого нападаючого вірменський захисник.
- М'яч пролітає між головами Левицького
- Збивають Олександра Паляницю Арбітр показує, що допомога лікарів УЖЕ НЕ ПОТРІБНА.
- Суддя не призначив порушення правил
- Чомусь на цьому чемпіонаті Європи всіх фіутболістів виносять із поля ногами вперед.
- Тісно в коментаторській кабіні, я не можу спокійно протягнути ноги .
- Потужний удар обличчям ноги
- футбол - посол миру. Ще в Древній Греції припинялися будь-які війни під час чемпіонатів світу з футболу
- Шовковський отримує пас від свого друга по життю - Владислава Ващука. ДО РЕЧІ. ВОНИ ОДРУЖЕНІ
- Ох і чому Ребров не скористався можливістю, коли воротар "Ювентуса" необачно розставив ноги''
- Рахунок 2:1 ЄДИНИЙ гол у цьому матчі забив Сергій Ребров.
- Боковий прапорець сигналізує головному про офсайд
- На повторі добре видно... що Лужний завдав удар по ногах суперника без порушення правил
- На матчі присутні шість з половиною глядачів
- М'яч у голубих- я маю на увазі "Наполі" ви не подумайте нічого ТАКОГО
- Положення поза грою - піднято свисток бокового арбітра
- Матч-відповідь відбудеться наступного тижня у середу. На жаль, я зараз вам не можу точно сказати, який це буде день тижня
- Зустрічаються голландський "Аякс" і міланський "Мілан" Перший матч проходив в Італії, а другий грається не нейтральному полі в Нідерландах.
- Я ніколи не коментував події на полі з таким збудженням
- До цього матчу спеціально проводилось опитування журналістів і коментаторів. Треба було вгадати рахунок і автора першого гола Я поставив на 0:0, а перший гол, на мою думку, заб'є Клінсманн
- Зустрічаються збірні Словаччини та Чехословаччини.
- На мою думку у фіналі зустрінуться збірні Франції і Бразилії, а чемпіоном стане Англія
- Матч Аргентина - Японія. Коментатор: "ЄВРОПЕЙЦІ атакують ворота суперника"
- Небезпечно біля трусів Михайловича махав німець.
- Ходять по задах аргентинців футболісти Ямайки
- У ПОЛОЖЕННІ "поза грою опинився арбітр, що зафіксував офсайд.
- Просто чудово виступає в чемпіонаті Італії команда нашого телеканалу - міланський "Інтер"
- Була дуже погана погода, падав дощ, тому футболісти розпочали матч із центру поля
- Результат цього матчу й сам матч транслював учора перший канал українського телебачення
- Дуже короткою була відстань між: ударом Шевченка, та воротами
- Гусин демонстративно встрибнув у штрафний майданчик.... Белькевич вибиває м"яч в аут щоб надати травму Ковальову
- Футболіст Шахтаря порушив і отримав жовту картку від Андрія Шевченка
- Ви подивіться як підступно котився м"яч.. що навіть пройшов поруч з боковою стойкою
- i ось лунає фiнальний свисток, але це ще не закiнчення матчу
- оскiльки вони обидва бразильцi, то вони зараз з'ясовують стосунки
- камера чiтко зафiксувала, що в момент передачi вiн можливо не перебував в офсайдi




Nauka-Online.Org - Українська Наукова Інтернет-Спільнота
Рідний край - Колекція знимків України
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Юрій Сєров
Модератор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 10457
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: оптимістичний

[*] написано 19-2-2004 у 02:02


Подивився сьогодні Україна-Лівія.

Вацко коментував.
1. Ситуація: Шовковський виходить за межі штрафної, щоб ліквідувати небезпеку. Вацко: "Знову Шовковський грає за межами поля..."
2. ..."Ось воротар Лівії. Він ще поки-що сухенький".




Nauka-Online.Org - Українська Наукова Інтернет-Спільнота
Рідний край - Колекція знимків України
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Captivitas
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 1193
Зареєстрований: 15-9-2003
Місто: Запоріжжя
Нема на форумі

Настрій: біфуркаційний

[*] написано 19-2-2004 у 09:32


Цитата:
Першим відправив користувач Юра
Подивився сьогодні Україна-Лівія.

Вацко коментував.
1. Ситуація: Шовковський виходить за межі штрафної, щоб ліквідувати небезпеку. Вацко: "Знову Шовковський грає за межами поля..."
2. ..."Ось воротар Лівії. Він ще поки-що сухенький".


Ще перли від коментатора гри:

1) "Спонсор трансляції торгівельна марка "М"ягков", котра нагадує, що самий душевний футбол в нашої команди"
2) з зприводу зачісок наших гравців:
"Половина збірної України могла би виступати у групі "Бітлз""
3) "Такі ігроки збірної Лівії м"які, пластичні, як говорять пластилінові" - це мабуть шедевр(!)
4) "На місці, на місці й дочекався двох футболістів суперника"

Й останнє: "Наше кредо- перемога в кожному матчі"




Наша країна не настільки велика, щоби в ній розминутись(с) С.Жадан
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Юрій Сєров
Модератор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 10457
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: оптимістичний

[*] написано 13-6-2004 у 01:59


Почався ЧЄ - приколів побільшало :)
1. Португалія-Греція. Греки контратакують. Класний навіс справа у штрафну - удар - мяч летить на трибуни.
Семененко: "Красива контратака завершилася дуже красивим ГОЛом" ???
А як він вимовляв прізвища греків...
2. Огляд матчів.
"Тренер потругальців відмовився від послуг Вітора Байї - найкращого на сьогодні портуагальського арбітра"
3. "Марат Ізмайлов задом почув, що за ним Рауль Браво"




Nauka-Online.Org - Українська Наукова Інтернет-Спільнота
Рідний край - Колекція знимків України
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Dmy
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 3228
Зареєстрований: 9-11-2003
Місто: Донецьк
Нема на форумі

Настрій: Неформатний

[*] написано 26-6-2004 у 16:33


В попередній цитаті був не Семененко, а Дерепа.
Ще откровення від нього:
Латвійці грою підтверджують слова свого наставника, що вони не будуть статистиками
(і правда: скількі не вдивлявся – жодного калькулятора в руках).
Вік гравців збірної Данії, так би мовити, досяг критичної МЕТИ
(ну, чого прагнули – те й отримали)

Прізвища він справді класно вимовляє і не лише грецькі. КРІСТІАН із 1 туру під яким ховався КРІШТІАНУ РОНАЛЬДУ – вже й не смішно. Ну не цікавить людину футбол, так хоча б дивився те, що по його УТ-1 показують, Прем’єр-Лігу себто. З інших особливо мені сподобався швайцарець КАБАНОС. Про французькі наголоси просто мовчу: ГАллас, МакелЄлє тощо

Взагалі Дерепа нудний, тож досить про нього. Єдине, мовних помилок не робить. На відміну від Босянка, який хоча останнім часом і поліпшив суттєво знання української мови, але ще дещо, від чого радіти, залишилось. Відтак народився гіт:
У Латвії – вікові захисники
А я-то думав, чому латвійську оборону так важко пробити… Сказав би ще «старосвітськи». І чому влітку не вживати слово «літні»?
Інший гіт від Босянка, вже згадуваний якось (просто до купи)
Данія грала «від Бога», а Італія – убого

Від Дмитра Джулая ляпів я не чув. Натомість були непогані дотепи.
Перший (хронологічно). Матч Німеччина – Голландія (Чехі з латвійцями зіграли трохи раніше)
Хтось називає цю групу – «групою смерті». Краще її називати «пивною групою»

У складі голландської збірної найбільше загроз – від Едгара Давідса. Та і то лише для арбітра


Матч Англія – Швейцарія. У швейцарців знову, як і перед тим із хорватами, вже встигли вилучити гравця
Кобі Куну доводиться лише чекати, коли Еріксон випустить Хескі – тоді, нарешті, буде гра 10х10

У Швейцарії щось вийде проти Франції, якщо в захисті будуть грати Анрі, Зідан, Трезеге, а у ворота поставити замість Бартеза Лізаразю

(в останнього зріст, здається, 168 см)

Оборона Швейцарії така ж дірява, як швейцарський сир

Іспанія – Греція. На кутовий у воріт греків прибігли іспанськи захисники. М’яч потрапив до Ельгери, але зрізався і відскочив до центру поля.
Іван Ельгера…Ну що ж поробиш? Центральний захисник – він і є центральний захисник – його задача відбивати м’яч від воріт

Розмірковує щодо браку креативних якостей у грецького опорного півзахисника. По тому:
Але його завдання не в цьому. Від нього вимагається відбивати м’яч, щоби він долітав навіть не до іспанських воріт, а до іспанського кордону
(чим мені це сподобалося – географією: чемп відбувається в Португалії, яка в північно-південному напрямку досить вузька, і якщо як слід потренуватися, то справді можна до іспанського кордону добити. Не така вже і гіпербола)

Небезпечна атака іспанців, м’яч потрапляє у суддю, відлітає, небезпека минула. Удавано роздратований комент:
Ну як же так! Пане Міхел! Не заважайте людям грати у футбол, будь-ласка! :mad:

Португалія – Англія.
Ось цей арбітр – Урс Маєр, вигляд у якого трохи абельшав’єрський
(як хто підзабув, Абель Шав’єр – сивий, бородатий португальський негр, тобто захисник, який 4 роки тому ледь не закопав суддю, коли той призначив пеналь на користь французів наприкінці додаткового часу півфіналу. Потім півроку відпочивав від емоцій і гри мільйонів)
А у Маєра, схоже, перед грою бритва зламалася

Повтор 1 голу англійців Португалії.
Коштінья (?!) віддає передачу на Майкла Овена? Коштінья хоче грати за «Ліверпуль»?! Щось не було такої інформації

Філ Невіл із тих універсалів, які однаково погано грають на будь-якій позиції


Вчора нарешті порадували Палій із Черепиним:
Жак Сантіні – месьє Окунь
(реклама) «Відправ SMS з результатом матчу і виграй … від …»
(відразу після реклами)
Жовту картку від Андерса Фріска «виграв» Луї Саа




Усе мине. Усе мене мине
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Лучишин Роман
Заблокований




Повідомлень: 183
Зареєстрований: 14-6-2004
Місто: Львів(Жидачів)
Нема на форумі

Настрій: просто чудовий

[*] написано 28-6-2004 у 12:02


Ага, прикол чторашнього дня: "...збірна Чехословачини забезпечила собі путівку ...."
(С) Дерепа
Вчорашній матч Данія - Чехія




Windows - криво зрозумілий UNIX
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Лучишин Роман
Заблокований




Повідомлень: 183
Зареєстрований: 14-6-2004
Місто: Львів(Жидачів)
Нема на форумі

Настрій: просто чудовий

[*] написано 28-6-2004 у 12:04


Цитата:
Першим відправив користувач Rainbow
Ага, прикол вчорашнього вечора: "...збірна Чехословачини забезпечила собі путівку ...."
(С) Дерепа
Вчорашній матч Данія - Чехія




Windows - криво зрозумілий UNIX
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Руслан Кравець
Дійсний член
***



Повідомлень: 249
Зареєстрований: 19-6-2002
Нема на форумі


[*] написано 28-6-2004 у 21:27


Цитата:
Першим відправив користувач Rainbow
Ага, прикол чторашнього дня: "...збірна Чехословачини забезпечила собі путівку ...."
(С) Дерепа
Вчорашній матч Данія - Чехія


Ефект перлу підсилюється ще й тим, що хвилин за 15-20 до того Дерепа поправляв свого напарника, що у 1976-му ЧЄ виграла саме Чехословаччина, а не Чехія.

На тому ж таки матчі від Дерепи:

Є НЕПИСАНЕ футбольне правило - грати треба до фінального свистка.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Pusha
Новак
*



Повідомлень: 11
Зареєстрований: 12-6-2003
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: ...

[*] написано 29-6-2004 у 08:35


Джулая усунуто від роботи:

http://www.ua-football.com/ukrainian/news/40e09b24.html

:(
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Dmy
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 3228
Зареєстрований: 9-11-2003
Місто: Донецьк
Нема на форумі

Настрій: Неформатний

[*] написано 29-6-2004 у 14:45


Цитата:
Першим відправив користувач Pusha
Джулая усунуто від роботи

І це, доречі, не офтоп, а типовий прикол-савенкізм!
Проте, інетом блукають уперті слухи, жи Джулая на повернуть.
Я гадаю, то Вікторія Адамс наполегливо вимагає повернення свого улюбленця, чиї коменти вона, навіть перебуваючи в Гішпанії, записує по спутнику на відео.
По-перше, вона каже, що Ді. Джей. відкрив їй очі на власного чоловіка - вона ніколи не знала, жи він іще й "бовдур". Проте, просила би докладніше розтлумачити точне значення цього слова, хоча і здогадується, що це щось середнє поміж "бонжур", "тужур", "ажур" і "абажур" з домішкум "Помпадур". Карочє, шляхетно тай перед королевою з бовдуром показатися не соромно.
По-друге, вона дуже шкодує, жи такий симпатичний молодий чоловік, будучи відлученим від репортажу, не зміг назвати бовдур'ами Зідана, Анрі, Трезеге, а також Піреса, з яким її чоловік в особливо теплих стосунках.
Тому панове Савенко та Костінов. Зробіть таку ласку (раптом Нистельрой із клятого МЮ своє отримає?!) :lol:




Усе мине. Усе мене мине
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Олексій Мачехін
Модератор
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 4597
Зареєстрований: 31-5-2003
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: теплий

[*] написано 29-6-2004 у 14:57


Ніби ж вже є інфа що його повернули до ефіру...
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Роман Голощук
Модератор
*******

Фотографія користувача


Повідомлень: 2828
Зареєстрований: 8-9-2002
Місто: м. Львів, Україна
Нема на форумі


[*] написано 29-6-2004 у 15:37


Таких хлопців як Джулай преміювати треба, а не усувати з ефіру.



Немає помилкового судження, у якому немає бодай зернятка правди

Видавництво львівської політехніки
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
 Сторінки:  1    3  ..  5

  Догори

Статичне дзеркало форуму

Львів
Pоwered by XМB
Developed by Avеnture Media & The XМB Group © 2002-2006



Інші проекти:
Наука-Онлайн - Об'єднання українських науковців
Львів - Фотоблог міста
ІБАС. Інформаційна, бібліотечна та архівна справа - Сучасна освітня спеціальність
School review 1417
Реклама: