Форум Рідного Міста
Ви не ввійшли [Ввійти - Зареєструватися]
Вниз

Версія для друку  
 Сторінки:  1  2    4  ..  8
Автор: Тема: Створення віртуального кліпу для гурту "Плач Єремії"
fish
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 1592
Зареєстрований: 28-5-2003
Місто: Запоріжжя
Нема на форумі

Настрій: присутній

[*] написано 20-8-2003 у 11:08


о-о... мені подобається!
З німим - гарна ідея. Стоп, а з чого буде видно, що він німий?
Далі:
Розвиток ідеї з фото - то пропонуєте зробити на фото рух - поворот і піднімає забрало - так?
Якісь непогано б переходи зробити - від знятого на камеру до контурних малюнків (чорно-білих, себто, десь як у графічній програмі конвертують фото у контурне графічне зображення) - робити такі зміни час від часу.
Поки ще ідеї, потім будемо компонувати.




карнавал мусить тривати далі, інакше йому настане кінець
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Олексій Мачехін
Модератор
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 4597
Зареєстрований: 31-5-2003
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: теплий

[*] написано 20-8-2003 у 11:22


Кліп має бути рухом.
Тобто рухи персонажів - майже мінімальні, рухається камера - облітає, зазирає, споглядає, перелітає.
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
fish
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 1592
Зареєстрований: 28-5-2003
Місто: Запоріжжя
Нема на форумі

Настрій: присутній

[*] написано 20-8-2003 у 11:37


не дуже розумію. Думаєш, то добра ідея - статичні персонажі?



карнавал мусить тривати далі, інакше йому настане кінець
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Олексій Мачехін
Модератор
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 4597
Зареєстрований: 31-5-2003
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: теплий

[*] написано 20-8-2003 у 11:46


Ні, не статичні. Просто є велика різниця між:
1. Камера з середини буди прикордонника. На першому плані людина на паспортній світлині, на другому - обличчя у віконці. Обидві постаті синхронно знімають один шолом, другий - капелюх.
2. Те саме, тільки рух:
- Людина рухається до віконця, простягає паспорт (освітлення ЛДС)
- Прикордонник бере паспорт, розгортає (освітлення настільної жарівочки)
- Дві постаті знімають кожна своє (ракурс з темної кімнати на освітлений коридор)
три майже одночасних коротеньких рухи.
- КАМЕРА стартує із-за спини людини коли той робить крок до віконця і переліпяє за спину прикордонника по великій дузі через голови обох і стіну між ними. З однієї половини світу на другу.
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
fish
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 1592
Зареєстрований: 28-5-2003
Місто: Запоріжжя
Нема на форумі

Настрій: присутній

[*] написано 20-8-2003 у 12:00


мм... наче зрозуміла. Просто я ніколи не знімала на камеру, добре, що хтось ці моменти може прорахувати.



карнавал мусить тривати далі, інакше йому настане кінець
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Олексій Мачехін
Модератор
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 4597
Зареєстрований: 31-5-2003
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: теплий

[*] написано 20-8-2003 у 12:05


Я теж майже не знімав, але не хочеться аби вийшов аматорський ролік з цікавими фішками.
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
dr.Trollin
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 1059
Зареєстрований: 3-6-2003
Місто: Львівська політехніка
Нема на форумі

Настрій: ще живий

[*] написано 20-8-2003 у 12:28


2 Olexiy
<бармиця...> ну помилково вважав і кольчугу бармицею теж :(
(зрештою лише для себе з клинком у дворі кручусь а не на публіку)

<Справжній плащ взагалі-то не розвівається>
є-є, а як Гарного вентилятора арендувати? :)
та і зрештою - треба не щоб _майорів_, а щоб його трохи вітром зсунуло/розвернуло на грудях .
І _Зрештою_ -- я мав на мислі саме
сучасні "пластиково-нейлонні" човникові плащі,
що криють під собою лицаську сталь.

<обладунки>
та я знаю, що повного обладунку (автентичного епосі) у люду нема. (хоча думав, що таки більше ніж 30 є таких)
Але ж тут потрібен лише один комплект вбрання! Та і то тільки горішня частина.

Правда щодо _дюралевих_ мечів - то таки вже занадто. Цілком собі сталеві (хоч, звісно, і не Дамаск). Принаймні у сусіднього люду, що на цю тему фанатизує потроху.
(здивовано) На їждження на ігрища у мене звісно часу нема (а, кажуть, що шкода), але бачив "лицарські групи" вже у 3- містах, і ніде дюралю не було. Невже справді є такі гумористи, що з дюралем бігають?

Щодо пропозиції з Вершником - гарно.
можна ще щоб сакви/баули у вершника і човника одинакові були. принаймні за абрисом.
А якщо ще лінію з Лицарем(Вершником) у ч/б варіанті дати - то і колір підбирати не треба.




З повагою, Сергій.
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Олексій Мачехін
Модератор
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 4597
Зареєстрований: 31-5-2003
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: теплий

[*] написано 20-8-2003 у 12:43


Цитата:
Першим відправив користувач dr.Trollin
2 Olexiy
(зрештою лише для себе з клинком у дворі кручусь а не на публіку)


Зараз справжні школи меча збереглися лише в Цивілізованому світі (як один мій знайомий називає далекий схід).
Все, що є у нас - аматорство на рівні "сюди бий, а тепер сюди".

Цитата:

<Справжній плащ взагалі-то не розвівається>
є-є, а як Гарного вентилятора арендувати? :)
та і зрештою - треба не щоб _майорів_, а щоб його трохи вітром зсунуло/розвернуло на грудях .

Будеш в Києві - заходь, я тобі дам плащ потримати, а ти скажеш який потрібен двигун аби його підняло. Плащ - верхній теплий одяг. Як правило з грубої тканини, іноді - хутра.

І ще одне - плащ, обладунки, шоломи з забралом - це все ознаки вершника а не пішого воїна.

Цитата:

Правда щодо _дюралевих_ мечів - то таки вже занадто. Цілком собі сталеві (хоч, звісно, і не Дамаск). Принаймні у сусіднього люду, що на цю тему фанатизує потроху.
(здивовано) На їждження на ігрища у мене звісно часу нема (а, кажуть, що шкода), але бачив "лицарські групи" вже у 3- містах, і ніде дюралю не було. Невже справді є такі гумористи, що з дюралем бігають?


Є справжні мечі в Білорусі. У нас - майже нема. Сталь, яку я бачив - шмат нержавійки без долів і з закругленим кінцем.
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
fish
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 1592
Зареєстрований: 28-5-2003
Місто: Запоріжжя
Нема на форумі

Настрій: присутній

[*] написано 20-8-2003 у 13:06


ох... люди, поки що ми робимо ВІРТУАЛЬНИЙ кліп, не зупиняйтеся на обладунках, при конечній потребі щось придумаємо. Врешті, кадрів з воїнами буде і небагато - кілька паралелей. Лавами вони у нас, мабуть, все-таки ходити не будуть.
Як щодо самого Грифона? Будемо десь обігрувати у кадрі зображення герба?




карнавал мусить тривати далі, інакше йому настане кінець
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Odarka
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 1970
Зареєстрований: 17-2-2003
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: вже йде до зими

[*] написано 20-8-2003 у 13:14


Цитата:
Першим відправив користувач Olexiy
Тепер щодо обладунків:
Мушу вас трохи засмутити - по всій Україні не наберете Ви 30-х (!!!) людей що мали б історично достовірні костюми + обладунки

Я знаю таких людей, які проводять лицарські турніри та кують обладунки та мечі:D
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Олексій Мачехін
Модератор
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 4597
Зареєстрований: 31-5-2003
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: теплий

[*] написано 20-8-2003 у 13:16


Я теж їх знаю. І дууууужеееее багато.
Те, що вони роблять функціонально і зручно, проте майже ніколи - красиво і історично.
Ті ж, хто робить собі гарний обладунок, майже ніколи не турбуються про якісний красивий костюм. Давайте припинемо це обговорення?
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Odarka
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 1970
Зареєстрований: 17-2-2003
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: вже йде до зими

[*] написано 20-8-2003 у 13:16


Я б взагалі кліп зробила у пустелі з грифонами, з чоловіком побитим роками, холодом, спекою, голодом... Я б обіграла його руки, втомлені очі, палицю, яку він тримає... Паралельним відеорядом, мало б іти його життєва історія, що він пережив. Не проста історія...
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
fish
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 1592
Зареєстрований: 28-5-2003
Місто: Запоріжжя
Нема на форумі

Настрій: присутній

[*] написано 20-8-2003 у 13:38


грифон - це ж напівлев-напівяструб?



карнавал мусить тривати далі, інакше йому настане кінець
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Odarka
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 1970
Зареєстрований: 17-2-2003
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: вже йде до зими

[*] написано 20-8-2003 у 15:50


Цитата:
Першим відправив користувач fish
грифон - це ж напівлев-напівяструб?


Фантастична істота, крилатий лев, і ноді з горловою орла. Був уособленням пильності та зіркості. Стародавні греки ставили зображення грифонів на могилах і на двосхилій покрівлі храмів.:D
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Nazar
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2395
Зареєстрований: 2-12-2002
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: бракує музики

[*] написано 20-8-2003 у 17:12


Олексій мене наштовхнув на наступне.
А що якщо весь кліп буде знятий як світ очима грифона, тобто камера буде літати, кліпати, сідати на такі місця, куди людина не залізе...
То взагалі то мені колись наснилось як кліп до "Цвіркуна", але до Грифона підійде.




Люби українське!
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Олексій Мачехін
Модератор
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 4597
Зареєстрований: 31-5-2003
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: теплий

[*] написано 20-8-2003 у 17:15


Між іншим - непересічна ідея. Браво, Назаре, воно справді варто так зробити.
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Nazar
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2395
Зареєстрований: 2-12-2002
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: бракує музики

[*] написано 20-8-2003 у 17:18


Одарці бравайте, бо то вона цвіркуна придумала так, що він аж кліпами сниться.



Люби українське!
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Odarka
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 1970
Зареєстрований: 17-2-2003
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: вже йде до зими

[*] написано 20-8-2003 у 17:25


Цитата:
Першим відправив користувач Nazar
Одарці бравайте, бо то вона цвіркуна придумала так, що він аж кліпами сниться.


Назаре хороша новина, що тобі мої пісні ночами сняться.
Для тих, хто не знає "Цвіркун" це одна з пісень групи "Далі".:D

А це класно, якби грифон очима за всім спостерігав. Супер!:D
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Наталка
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 2594
Зареєстрований: 22-4-2003
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: різнобарвний

[*] написано 20-8-2003 у 20:36


Цитата:
Першим відправив користувач Odarka
Назаре хороша новина, що тобі мої пісні ночами сняться.
Для тих, хто не знає "Цвіркун" це одна з пісень групи "Далі".:D


Мені теж приснився кліп на пісню у виконанні Соломії, ще "Без Цукрівська" "Знову ти". :) Повністю, з прологом, кульмінацією та епілогом. :D До речі, уві сні було красиво - шкода, що я не режисер... :rolleyes:
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
fish
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 1592
Зареєстрований: 28-5-2003
Місто: Запоріжжя
Нема на форумі

Настрій: присутній

[*] написано 21-8-2003 у 08:24


о-о... ідея супер, але як же таке можна втілити?
...а Грифон - "пташка" важкенька, тому, певно, літати має з такими трохи пірнаннями...
І все ж, як на мене, я б цю ідею лишила для Цвіркуна, там мабуть було би ще цікавіше - у нього ж мозаїчне око і ще можна на стеблині хитатися і... взагалі!

Тепер давайте спробуємо усе, що накидали тут, поєднати. Нагадую-підсумовую: концепція - людина, яка живе марнотним, сірим життям, хоча її альтер-его - лицар-звитяжець, білий грак, цій своїй стороні він не дає проявитися, її бачить лише "третє око" глядача або ж... грифона?

Початок уже майже прописаний, далі треба якось під"єднати ідею з німим, що роздає хліб (мені дуже сподобалося!), птах на дереві, літній чоловік у пустелі... не знаю, я поки що не так добре уявляю, як то можна під"єднати, спробуйте. і, гадаю, і ідею з вестерн юніон варто розвинути, це можна подати цілком в контексті протиставлень.




карнавал мусить тривати далі, інакше йому настане кінець
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Odarka
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 1970
Зареєстрований: 17-2-2003
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: вже йде до зими

[*] написано 21-8-2003 у 12:59


Моє велике до вас пролхання нічого не поєднувати з Вестерн Юніон та ні з чим, що би мало у собі яцьку рекламу...
Це буде ніби у Кліпі Еl Кравчука - коли бризгається одеколом (не памятаю назви) спонсора...
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
fish
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 1592
Зареєстрований: 28-5-2003
Місто: Запоріжжя
Нема на форумі

Настрій: присутній

[*] написано 21-8-2003 у 13:54


ок, думка слушна



карнавал мусить тривати далі, інакше йому настане кінець
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
dr.Trollin
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 1059
Зареєстрований: 3-6-2003
Місто: Львівська політехніка
Нема на форумі

Настрій: ще живий

[*] написано 21-8-2003 у 15:47


"Літній чоловік"
не пустеля -- а поле летовища (зробити мікс з пограничного виходу та летовища яко продовження того переходу)

"Грифон" ака Горгулья
Літати може і не треба (робити то янто в лом буде)
А от поставити (домалювати) горгулью-грифона на верхівці будки отого пішого погранпереходу.

Причому _сусідньої_ будки.
І щоб вони з прозорими стінами були - тоді (використовуючи звиклий телевик) -
*можна порівнювати човника, що стохть спереду-зліва від будки -- у межі прямого зору і "на протязі", що обгрунтовує натягнутість капелюхо-шолома
*і крізь шкло -- фотографію. Щоб обгрунтувати б/м один кутовий розмір фотографії та реальної людини -- грифонич бачить фотографію через _Збільшувальне Шкло_ (у деяких пунктах - воно реально є. Правда у бік "для грифонича" не відкидуване, але можна припустити можливість)


_АБО!_ "Грифонич" -- то є лежача/напівсидяча скульптура на моріжку/квітниковій клумбі !! Тоді навіть кут зору на реальну людину і паспортну один буде.
Опціонально - таки не Грифон а Грифонич.
(якщо Правдивого Грифона хтось десь поставить, потім у напівтемряві сам же ж його побачить...)

!!АБО НІ!!! (обгрунтованість приплетення _"Німого з хлібом"_ у кліп)
Поставити таки Правдивого Грифона (такого, власне, Пострашніш-ш-ш-шого).
(ака "Грозный страж Границы" -- "!!Родина Бдит!!";)

І не у жадний там квітник поставити, а на ЧорноВогненний постамент
(попоясний блок з зачерленного шкла (орг-шкла) _!матового!_ ззовні, на яке зсередини проектувати пелюстки полум'я, або ж і підвести втинком розворошеного оптичного кабеля (ака купа крапкових світлокрапок) потік крапок _червогого_світла, що би рухався/спливав уверх).
Так щоб звиклий човниковий люд з помітним острахом реагував на того Грифона (і не нехлюйськи ліниво вмощенного, а грізно до стрибку приуготовленого), та й щоб погранці теж зайвий раз спиною не повертались.

А німому - пофіг (опціонально -- начепити окуляри з великою діоптрією?)

Цебто він знає про Стража Границі
(там, як і інші ввічливо кивнув йому. Або може _і НЕ як інші_ -- кивнув _ввічливо-з-повагою_, а не _ввічливо-з-запопадливістю_, як інший люд).
Заодно - нейтралізується питання fish -- "звідки видно що він німий" -- усі Голосно вітаютсья, а він - мугикне лиш...

Хм. Цікава ідея. Причім цікава тим, що Дзигівці ж Грифона (Стража Грізного) на такому туристичнопривабливому постаменті - потім у себе перед Дзигою ж і вмостять.
Якщо гарний (хоч і грізний) вийде - то чого б і ні?




З повагою, Сергій.
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Олексій Мачехін
Модератор
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 4597
Зареєстрований: 31-5-2003
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: теплий

[*] написано 21-8-2003 у 16:05


Починалося все з віртуального кліпу. І збирали ідеї ЩО робити а не ЯК робити.
Сергію, я за технічними деталями самих картинок не побачив, чесно.
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Олексій Мачехін
Модератор
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 4597
Зареєстрований: 31-5-2003
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: теплий

[*] написано 21-8-2003 у 16:48


Доречі, грифона не треба буде робити якщо... він буде літати!
Достатньо буде ширококрилої тіні на землі.
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
 Сторінки:  1  2    4  ..  8

  Догори

Статичне дзеркало форуму

Львів
Pоwered by XМB
Developed by Avеnture Media & The XМB Group © 2002-2006



Інші проекти:
Наука-Онлайн - Об'єднання українських науковців
Львів - Фотоблог міста
ІБАС. Інформаційна, бібліотечна та архівна справа - Сучасна освітня спеціальність
School review 1437
Реклама: