Форум Рідного Міста
Ви не ввійшли [Ввійти - Зареєструватися]
Вниз

Версія для друку  
 Сторінки:  1  ..  3    5    7  8
Автор: Тема: Створення віртуального кліпу для гурту "Плач Єремії"
fish
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 1592
Зареєстрований: 28-5-2003
Місто: Запоріжжя
Нема на форумі

Настрій: присутній

[*] написано 8-9-2003 у 13:49


Якщо чесно, я трохи застрягла. Погано собі уявляю, що треба робити далі. Хіба шукати камеру :D Тоді всі недоробки зразу видно стане.



карнавал мусить тривати далі, інакше йому настане кінець
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Олексій Мачехін
Модератор
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 4597
Зареєстрований: 31-5-2003
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: теплий

[*] написано 8-9-2003 у 14:53


Я навів періоди пісні - хіба не підрахував кількість секунд на блок, але це легко робиться.
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Nazar
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2395
Зареєстрований: 2-12-2002
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: бракує музики

[*] написано 8-9-2003 у 17:38


Я в періодах ще звернув увагу на динаміку, і жирним хочк виділити ті місця, де є перехід чи до вищого співу, чи програшу,
Отже таке:
Грифон


00:08ритм
00:24
Мій пане, який нерозумний світ!..00:27
Яка на румовище сходить журба!00:31
Під небом, чорним, ніби графіт,
конаю в піску. І грифон з герба. 00:41 ритм
грифон з герба.00:44

00:49
З дерев погаслих кричать граки.
Я впав з коня і програв турнір.
01:02Тепер крізь мене ростуть гілки,
пробивши в панцирі триста дір.
пробивши в панцирі триста дір.
пробивши в панцирі трист 01:19а діііііііір.01:26

01:35Лети ж від мене, монстре знамен,
крилатий леве! Я випав з гри.
З очниці в мене цвіте ромен.
Я не мав меча.
01:52 То був лютні гриф.
01:52 Я не мав меча. То був лютні гриф
Я не мав меча. То був лютні гриф02:05

02:08 А ту, що чекає, що ймення мої
на грифелі пише в стотисячний раз,
крилом захисти. І замовклу її
у землю сховай від облуд і образ.
02:24програш 02:32шаленіше

02:39Чому ж не летиш? На вологім піску
танцюєш довкіл моїх тихих рук.
І п'єш з мене довгу предвічну ріку
ти, схожий на крука. Ти майже крук
ти, схожий на крука. 02:56 Ти майже крук
ти, схожий на крука. Ти майже крук
. Ти майже крук
. Ти майже крук

03:12. Ти майже крук
. Ти майже кру 03:18ууууk

03:28 Лети ж від мене, монстре знамен,
крилатий леве! Я випав з гри.
03:38 З очниці в мене цвіте ромен.
03:44Я не мав меча.
03:48Я не мав меча. 03:51То був лютні гриф.

Я не мав меча. То був лютні гриф.
Я не мав меча. То був лютні гриф.04:10(спокійно, але на зриві)

04:12 Я не мав меча.
04:15Я не мав меча. .
04:19Я не мав меча.
04:23Я не мав меча.
04:26ритм
04:29 End.




Люби українське!
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
fish
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 1592
Зареєстрований: 28-5-2003
Місто: Запоріжжя
Нема на форумі

Настрій: присутній

[*] написано 8-9-2003 у 17:53


ok, що далі?



карнавал мусить тривати далі, інакше йому настане кінець
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Nazar
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2395
Зареєстрований: 2-12-2002
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: бракує музики

[*] написано 8-9-2003 у 17:56


Розділяємо картинки до музичних переходів, і підлаштовуємо сценарій.
Видно, що в роботі він троха зміниться, бо змін є більше.

Потім буде видно яка картинка скільки має тривати часу - від цього і почнемо малювати...

...на мою думку...




Люби українське!
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Nazar
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2395
Зареєстрований: 2-12-2002
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: бракує музики

[*] написано 9-9-2003 у 10:12


Тепер по динаміці.
Є такі місця, де динаміка звуку вимагає різкого змалювання цього звуку, яке має контрастувати рухом різкістю та ще чимось з загальною картинкою.

Пропоную такі елементи для відображення "потовщеного тексту":
- різко розлітаються птахи з зимового дерева.
- різко змінюються (в такт ударних, з кожним тактом) картинки
- щось падає в воду, летять бризки
- різкий, хижий удар лев"ячою лапою по чомусь.

І ще, я хочу поміняти "ту, що чекає", а також спроектувати дещо на Львів. Львів - місто левів, Грифон - крилатий лев. Потужна ж алегорія, чи не так?


Тепер чорнова звідка яка підлягає до Обов"язкового обговорення:

00:00 - 00:09У кадрі пустельна зимова місцевість, голе дерево, на дереві крук, старий чоловік дивиться на птаха, камера зі спини і трохи згори.
00:09 - 00:24 (Швидка кадрова врізка: митниця, люди з торбами, чоловік піднімає баул.) Птах на дереві крупним планом. Птах відлітає. Старий. В руках у нього костур. Старий з обличчя. (швидка кадрова врізка) Очі. Дерево. (Перехід від людини до дерева повним розворотом, тобто, поворот видно).
(це вступ, за наступним кадром починається перший куплет)

Мій пане, який нерозумний світ!..00:27
Яка на румовище сходить журба!00:31
Під небом, чорним, ніби графіт,
конаю в піску. І грифон з герба

Митниця. Люди товпляться коло якогось будинку. Якийсь напис, чи табличка з написом типу Польща-Україна, щось таке (ну, не була я на митниці). Кімната. Багато людей, деякі сплять, схилившись на здорові мішки. Хтось в уніформі входить, починає усіх розштовхувати, як контролер у нічній електричці Він проходить так, що рукавом на мить затемняє камеру, на рукаві у нього уважне око помітить нашивку, в малюнку якої є грифон. (чомусь збігається зі словами грифон з герба, а може ні, не потрібно)
00:41 - із зимового дерева різко розлітаються птахи, залишається один. До цього місця ми ще повернемось вкінці.
Тут потрібно якось перейти знову на митницю.
грифон з герба.00:44
Камера, ковзнувши загальним планом, зупиняється на сплячому чоловікові.

00:49Його будять теж, він трохи очманіло роззирається, камера користається тим, щоб показати його лице, це той самий чоловік, тільки молодший.
З дерев погаслих кричать граки.
Я впав з коня і програв турнір.

01:02 Затим схоплюється, збирає речі.
Голови людей, люди кудись рухаються.
01:02Тепер крізь мене ростуть гілки,

01:09 - 01:19 Дерево. Птах уповільнено змахує крилами, лапи відриваються від гілки, тричі повтор моменту зльоту, доки не підніметься у повітря.
Круговим рухом згори постать старого. Картинка поступово переходить у контурний графічний малюнок: птах летить, старий дивиться.

пробивши в панцирі триста дір.
пробивши в панцирі триста дір.
пробивши в панцирі трист


01:19 - 01:19 щось падає в воду, з того підіймаються бризки води які виявляються пір"ям . Пір"я завмирає в повітрі, камера наїжджає на нього великим планом - видно лише пір"їнку - камера від"їжджає - то виявляється пір"їнка на плечі старого.
триста діііііііі-ір

01:35 - 02:05 Це місце потрібно або змінити, або переробити, бо куплет співається високо, вимає шаленішого такту - а в нас виходить таке:Віконечко як у касі, з якого видно Прикордонника. Товпляться люди. У квітнику обдерта, колись вибілена вапном скульптура, яка теж нагадує грифона. Якийсь Човник, позадкувавши, натикається і сахається (Великий чорний кіт, який тільки-но здавався грифоном стрибає з клумби).
Камера з середини буди Прикордонника.
- Чоловік рухається до віконця, простягає паспорт (освітлення ЛДС)
- Прикордонник бере паспорт, розгортає (освітлення настільної жарівочки) На фото у профіль зображено лицаря з опущеним забралом.
- Крупним планом пашпорт із фото, за пашпортом видніється лице Чоловіка. Обидві постаті синхронно знімають один шолом, другий - капелюх (ракурс з темної кімнати на освітлений коридор) – три майже одночасних коротеньких рухи.
- КАМЕРА стартує із-за спини Чоловіка коли той робить крок до віконця і перелітає за спину Прикордонника по великій дузі через голови обох і стіну між ними. З однієї половини світу на другу.
Це до слів
01:35Лети ж від мене, монстре знамен,
крилатий леве! Я випав з гри.
З очниці в мене цвіте ромен.
Я не мав меча.01:52 То був лютні гриф.
01:52 Я не мав меча. То був лютні гриф
Я не мав меча. То був лютні гриф02:05


02:08 - 02:24 Дим на темному фоні. Камера летить димом, і виявляється що вона в клубі Ляльці на концерті. Камера долітає до її волосся ззаду вона уважно дивиться вперед. Камера показує куди вона дивиться - її погляд на грифі басу Всеволода Дячишина, який уважно слідкує за пальцями, що ставлять акорди.
В такт ударних різко змінюються картинки - то фотки на стінах Ляльки (хто там був - то уявить собі), на одній з фоток лицар на коні. Знову зміна - кіт сидить задом та дивиться на стіну з фотками і видно що він дивиться саме на фотку лицаря.
02:08 А ту, що чекає, що ймення мої
на грифелі пише в стотисячний раз,
крилом захисти. І замовклу її
у землю сховай від облуд і образ.


Ой, не маю часу, одним словом по сценарію зі слів "Голови людей, люди кудись рухаються..."

Допишіть. Ага повтори. Ще в кінці дерево з граком. Десь на словах то був лютні гриф - гриф гітари Дячишина.

І в кінці на ударних з кожним ритмом змінюються картинки кам"яних левів Львова, останній з крилами.

А вже коли закінчилась музика, тоді дерево, сліди кішки і т.д.

Доробіть будь-ласка.




Люби українське!
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Nazar
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2395
Зареєстрований: 2-12-2002
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: бракує музики

[*] написано 9-9-2003 у 10:15


Ага. Ще є один момент, я про нього не встиг написати, то старими долонями старий зачерпує води - підносить на рівень очей і дивиться на те, як вода просочується крізь долоні і тече. Я хочу, щоби там був тік води.



Люби українське!
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
fish
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 1592
Зареєстрований: 28-5-2003
Місто: Запоріжжя
Нема на форумі

Настрій: присутній

[*] написано 9-9-2003 у 10:42


ммм, нічогенько, дописані моменти мені подобаються, дуже органічно, по-моєму, вливаються. Тільки хотілося б, так зобразити, щоб глядачі аналогій з Відморозком Мадонни не проводили :). Вода, пір"я... ох, доброго оператора на то треба... Тік води можна віднести на момент кінцевий десь, коли йде перетворення на весну, пам"ятаєте? Я думаю, там він найкраще зіграє.
Може подумати ще про моменти переходу-переливання з одного в інше, як з пір"їною?
І ще... чи втулимо ми це усе в 4 з половиною хвилини? Чи доведеться "попросити музикантів грати повільніше"? :)




карнавал мусить тривати далі, інакше йому настане кінець
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Nazar
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2395
Зареєстрований: 2-12-2002
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: бракує музики

[*] написано 9-9-2003 у 10:47


Та я не проводив аналогій з відморозком, просто час тисне, а пояснити іншими словами не можу - в нас жиш краплі води перетворюються на пух та пір"я, яке потім завмирає в повітрі.
Доробіть кінець.




Люби українське!
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Nazar
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2395
Зареєстрований: 2-12-2002
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: бракує музики

[*] написано 9-9-2003 у 10:49


І ще, я хотів щось придумати в одному з моментів (різких) удар лапою хижака по чомусь, і то також перетворюється в щось.
То десь де я не мав меча в переплетах з гітарним грифом.




Люби українське!
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
fish
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 1592
Зареєстрований: 28-5-2003
Місто: Запоріжжя
Нема на форумі

Настрій: присутній

[*] написано 9-9-2003 у 11:05


Ліпше тобі дописати кінець, у тому ж ключі. Щоб ментальних тріщин у тексті не було :)
Щодо удару лапою, я думаю, чи не важко то буде відтворити? Хижак - не актор, його лапою бити не примусиш.




карнавал мусить тривати далі, інакше йому настане кінець
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Nazar
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2395
Зареєстрований: 2-12-2002
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: бракує музики

[*] написано 9-9-2003 у 17:40


Я буду довго то доробляти, може вже з понеділка посиджу. Ідеї є, але їх потрібно причепурити та піддумати.

Хотів би, щоби Олексій щось поліпив в середині.




Люби українське!
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
fish
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 1592
Зареєстрований: 28-5-2003
Місто: Запоріжжя
Нема на форумі

Настрій: присутній

[*] написано 29-9-2003 у 15:12


як я прозівала? А ви куди дивилися? Виявляється, є чому і, головне, де вчитися у спеціалістів
http://is.lviv.ua/%7Epincy/klipmast/clipmeker_index.htm




карнавал мусить тривати далі, інакше йому настане кінець
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Nazar
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2395
Зареєстрований: 2-12-2002
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: бракує музики

[*] написано 29-9-2003 у 20:02


Знаєш, як я не причитувався до Кілометрів кліпмейкерів, а таки вчитись їм потрібно тут.
Ну ти порівняй свій кліп з їхніми!
Нових ідей не прийшло...

А кліп форумний я перечитав і вкотре ним захопився.
Тільки слід шліфанути. Сам не хочу, бо з браку часу решта просто погодяться з якимось індивідуальними ідеями і тоді він втратить свою колективну вартість.
Хоча я собі роздрукував примірничок на потяг, так на всякий випадок....




Люби українське!
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Олексій Мачехін
Модератор
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 4597
Зареєстрований: 31-5-2003
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: теплий

cool.gif написано 29-9-2003 у 21:48
Працюємо далі


00:00 - 00:09
Дев'ять секунд то задовго. Тому пропонується: зробити камеру-дзигу(чому - потім зрозумієте) яка летить пустелею і натрапляє на пустельна зимова місцевість, голе дерево, на дереві крук, старий чоловік дивиться на птаха, камера призупиняється зі спини і трохи згори.

00:09 - 00:24 (!!!вбивається мною!!!Швидка кадрова врізка!!!кінець вбивається мною!!! натомість: камера розгортається на обличчя чоловіка і влітає йому в око як у вікно кімнати. В кімнаті: митниця, люди з торбами, чоловік піднімає баул.) камера літає по кімнаті і вилітає через інше вікно-інше око і бачить Птах на дереві крупним планом. Птах відлітає. Старий. В руках у нього костур. Старий з обличчя. (швидка кадрова врізка) Очі. Дерево. (Перехід від людини до дерева повним розворотом, тобто, поворот видно).
(це вступ, за наступним кадром починається перший куплет)


________________________________________________
Мій пане, який нерозумний світ!..00:27
Яка на румовище сходить журба!00:31
Під небом, чорним, ніби графіт,
конаю в піску. І грифон з герба

Митниця. Люди товпляться коло якогось будинку. Якийсь напис, чи табличка з написом типу Польща-Україна, щось таке (ну, не була я на митниці). Кімната. Багато людей, деякі сплять, схилившись на здорові мішки. Хтось в уніформі входить, починає усіх розштовхувати, як контролер у нічній електричці Він проходить так, що рукавом на мить затемняє камеру, на рукаві у нього уважне око помітить нашивку, в малюнку якої є грифон. (чомусь збігається зі словами грифон з герба, а може ні, не потрібно)
00:41 - із зимового дерева різко розлітаються птахи, залишається один. До цього місця ми ще повернемось вкінці.
Тут потрібно якось перейти знову на митницю.
грифон з герба.00:44
Камера, ковзнувши загальним планом, зупиняється на сплячому чоловікові.

00:49Його будять теж, він трохи очманіло роззирається, камера користається тим, щоб показати його лице, це той самий чоловік, тільки молодший.
З дерев погаслих кричать граки.
Я впав з коня і програв турнір.

01:02 Затим схоплюється, збирає речі.
Голови людей, люди кудись рухаються.
01:02Тепер крізь мене ростуть гілки,

01:09 - 01:19 Дерево. Птах уповільнено змахує крилами, лапи відриваються від гілки, тричі повтор моменту зльоту, доки не підніметься у повітря.
Круговим рухом згори постать старого. Картинка поступово переходить у контурний графічний малюнок: птах летить, старий дивиться.

пробивши в панцирі триста дір.
пробивши в панцирі триста дір.
пробивши в панцирі трист


01:19 - 01:19 щось падає в воду, з того підіймаються бризки води які виявляються пір"ям . Пір"я завмирає в повітрі, камера наїжджає на нього великим планом - видно лише пір"їнку - камера від"їжджає - то виявляється пір"їнка на плечі старого.
триста діііііііі-ір
____________________________________


01:35 - 02:05
Камера запускається дзигою - літає, перевертається, заглядає. Все робиться одним безперервним дублем в тривожному темпі.

Віконечко як у касі, з якого видно Прикордонника. Товпляться люди. У квітнику обдерта, колись вибілена вапном скульптура, яка теж нагадує грифона. Якийсь Човник, позадкувавши, натикається і сахається (Великий чорний кіт, який тільки-но здавався грифоном стрибає з клумби).
- КАМЕРА стартує із-за спини Чоловіка коли той робить крок до віконця і перелітає за спину Прикордонника по великій дузі через голови обох і стіну між ними. З однієї половини світу на другу в цей час:
<
- Чоловік рухається до віконця, простягає паспорт (освітлення ЛДС)
- Прикордонник бере паспорт, розгортає (освітлення настільної жарівочки) На фото у профіль зображено лицаря з опущеним забралом.
- Крупним планом пашпорт із фото, за пашпортом видніється лице Чоловіка. Обидві постаті синхронно знімають один шолом, другий - капелюх (ракурс з темної кімнати на освітлений коридор) – три майже одночасних коротеньких рухи.
>

Це до слів
01:35Лети ж від мене, монстре знамен,
крилатий леве! Я випав з гри.
З очниці в мене цвіте ромен.
Я не мав меча.01:52 То був лютні гриф.
01:52 Я не мав меча. То був лютні гриф
Я не мав меча. То був лютні гриф02:05


02:08 - 02:24 Дим на темному фоні. Камера летить димом, і виявляється що вона в клубі Ляльці на концерті. Камера долітає до її волосся ззаду вона уважно дивиться вперед. Камера показує куди вона дивиться - її погляд на грифі басу Всеволода Дячишина, який уважно слідкує за пальцями, що ставлять акорди.
В такт ударних різко змінюються картинки - то фотки на стінах Ляльки (хто там був - то уявить собі), на одній з фоток лицар на коні. Знову зміна - кіт сидить задом та дивиться на стіну з фотками і видно що він дивиться саме на фотку лицаря.
02:08 А ту, що чекає, що ймення мої
на грифелі пише в стотисячний раз,
крилом захисти. І замовклу її
у землю сховай від облуд і образ.

_____________________________________________________________

02:24програш
<пусто>
____________________________________________________________
02:32шаленіше
<пусто>
______________________________________________________________

02:39Чому ж не летиш?
Вершник направляє коня на невеличкий поміст. Кінь з натугою стрибає, присідає на задні. (зміна кадру) чоловік з напругою переставляє дві сумки "мрія загарбника" через поріг перепускного пункту.
________________________________________
На вологім піску
танцюєш довкіл моїх тихих рук.
І п'єш з мене довгу предвічну ріку
ти, схожий на крука. Ти майже крук
ти, схожий на крука. 02:56 Ти майже крук
ти, схожий на крука. Ти майже крук
. Ти майже крук
. Ти майже крук

03:12. Ти майже крук
. Ти майже кру 03:18ууууk


Голови людей, люди кудись рухаються. Поміж них помітно якийсь непевний рух. Наблизившись, камера бачить Німого, який і створив той непевний рух. Німий з хлібом. Звичайна сіра паляниця. Ходить поволі і всім пропонує - візьміть, скуштуйте хліба.
Та всі дивляться не на руки а в очі і, отже хліба ніхто не бачить. Прикордоннику теж намагається дати, але той щось каже, показує на паспорти інших. Народ навколо дратується. Нарешті прикордонник бачить в кишені сорочки книжечку і бере сам (поки він роздивляється паспорт персонаж(молодий) опускає погляд на руки, переводить знову на очі, знову на хліб, відламує край, усміхається - це єдина усмішка в кадрі). Поворот камери вичіпляє полу чиєїсь куртки, на ґудзику – грифон.
Все це перемежається кадрами концерту - музики грають, люди стрибають. Особлива увага пальцям на грифах
_________________________________

03:28 Лети ж від мене, монстре знамен,
крилатий леве! Я випав з гри.
03:38 З очниці в мене цвіте ромен.
<пусто>

_________________
03:44Я не мав меча.
03:48Я не мав меча. 03:51То був лютні гриф.

Я не мав меча.

Світлини львівських левів що з ритмом биття серця переходять одна в одну (одна розчиняється - друга проявляється)
______________________

То був лютні гриф.

Замість чергового льва - Гриф гітари Дячишина що поступово переходить знову в план світлин лвівських левів.

Я не мав меча. То був лютні гриф.04:10(спокійно, але на зриві)

04:12 Я не мав меча.
04:15Я не мав меча. .
04:19Я не мав меча.
04:23Я не мав меча.
____________________________________________
04:26ритм
04:29 End.


Перехід до графічного малюнка.
Постать старого, що дивиться на дерево. Поступовий перехід до контурного малюнка. Грак повертає голову, дивиться чорним оком, одвертається, чистить пір’я, з голови починає білішати, за рухом це не зразу помітно. Чорна барва наче стікає на дерево, але штриховка міниться так, що й це стає помітно лише коли грак майже білий, а на чорному дереві набухають і розриваються бруньки. Білий грак відлітає. Старий дивиться. В очах біль: життя минуло, а він так і не знайшов у собі сили стати білим круком. Круговим рухом згори постать старого. Камера “кліпає”, піднімається ще, з висоти пташиного польоту - ледь торкнуте весною дерево, в кадрі - пустеля, чорне дерево, недалеко від дерева старий його сліди ланцюжком з-за обрію сліди великої кішки
уздовж слідів камера відлітає далі в пустелю
_____________________________________________



Заповнюйте пустоти!!!




Цінуй чужі думки, але не настільки, щоб привласнювати їх.
Дмитро АРСЕНИЧ
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Nazar
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2395
Зареєстрований: 2-12-2002
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: бракує музики

[*] написано 30-9-2003 у 09:03


00:00 - 00:09
Дев'ять секунд то задовго. Тому пропонується: зробити камеру-дзигу(чому - потім зрозумієте) яка летить пустелею і натрапляє на пустельна зимова місцевість, голе дерево, на дереві крук, старий чоловік дивиться на птаха, камера призупиняється зі спини і трохи згори.

00:09 - 00:24 (!!!вбивається мною!!!Швидка кадрова врізка!!!кінець вбивається мною!!! натомість: камера розгортається на обличчя чоловіка і влітає йому в око як у вікно кімнати. В кімнаті: митниця, люди з торбами, чоловік піднімає баул.) камера літає по кімнаті і вилітає через інше вікно-інше око і бачить Птах на дереві крупним планом. Птах відлітає. Старий. В руках у нього костур. Старий з обличчя. (швидка кадрова врізка) Очі. Дерево. (Перехід від людини до дерева повним розворотом, тобто, поворот видно).
(це вступ, за наступним кадром починається перший куплет)


________________________________________________
Мій пане, який нерозумний світ!..00:27
Яка на румовище сходить журба!00:31
Під небом, чорним, ніби графіт,
конаю в піску. І грифон з герба

Митниця. Люди товпляться коло якогось будинку. Якийсь напис, чи табличка з написом типу Польща-Україна, щось таке .
Кімната.
Багато людей, деякі сплять, схилившись на здорові мішки. Хтось в уніформі входить, починає усіх розштовхувати, як контролер у нічній електричці Він проходить так, що рукавом на мить затемняє камеру, на рукаві у нього уважне око помітить нашивку, в малюнку якої є грифон. (чомусь збігається зі словами грифон з герба, а може ні, не потрібно) потрібно

00:41 - із зимового дерева різко розлітаються птахи, залишається один. До цього місця ми ще повернемось вкінці.
Тут потрібно якось перейти знову на митницю.
грифон з герба.00:44
Камера, ковзнувши загальним планом, зупиняється на сплячому чоловікові.

00:49Його будять теж, він трохи очманіло роззирається, камера користається тим, щоб показати його лице, це той самий чоловік, тільки молодший.
З дерев погаслих кричать граки.
Я впав з коня і програв турнір.

01:02 Затим схоплюється, збирає речі.
Голови людей, люди кудись рухаються.
01:02Тепер крізь мене ростуть гілки,

01:09 - 01:19 Дерево. Птах уповільнено змахує крилами, лапи відриваються від гілки, тричі повтор моменту зльоту, доки не підніметься у повітря.
Круговим рухом згори постать старого. Картинка поступово переходить у контурний графічний малюнок: птах летить, старий дивиться.

пробивши в панцирі триста дір.
пробивши в панцирі триста дір.
пробивши в панцирі трист


01:19 - 01:19 щось падає в воду, з того підіймаються бризки води які виявляються пір"ям . Пір"я завмирає в повітрі, камера наїжджає на нього великим планом - видно лише пір"їнку - камера від"їжджає - то виявляється пір"їнка на плечі старого.
триста діііііііі-ір
____________________________________


01:35 - 02:05
Камера запускається дзигою - літає, перевертається, заглядає. Все робиться одним безперервним дублем в тривожному темпі.

Віконечко як у касі, з якого видно Прикордонника. Товпляться люди. У квітнику обдерта, колись вибілена вапном скульптура, яка теж нагадує грифона. Якийсь Човник, позадкувавши, натикається і сахається (Великий чорний кіт, який тільки-но здавався грифоном стрибає з клумби).
- КАМЕРА стартує із-за спини Чоловіка коли той робить крок до віконця і перелітає за спину Прикордонника по великій дузі через голови обох і стіну між ними. З однієї половини світу на другу в цей час:
<
- Чоловік рухається до віконця, простягає паспорт (освітлення ЛДС)
- Прикордонник бере паспорт, розгортає (освітлення настільної жарівочки) На фото у профіль зображено лицаря з опущеним забралом.
- Крупним планом пашпорт із фото, за пашпортом видніється лице Чоловіка. Обидві постаті синхронно знімають один шолом, другий - капелюх (ракурс з темної кімнати на освітлений коридор) – три майже одночасних коротеньких рухи.
>

Це до слів
01:35Лети ж від мене, монстре знамен,
крилатий леве! Я випав з гри.
З очниці в мене цвіте ромен.
Я не мав меча.01:52 То був лютні гриф.
01:52 Я не мав меча. То був лютні гриф
Я не мав меча. То був лютні гриф02:05


02:08 - 02:24 Дим на темному фоні. Камера летить димом, і виявляється що вона в клубі Ляльці на концерті. Камера долітає до її волосся ззаду вона уважно дивиться вперед. Камера показує куди вона дивиться - її погляд на грифі басу Всеволода Дячишина, який уважно слідкує за пальцями, що ставлять акорди.
В такт ударних різко змінюються картинки - то фотки на стінах Ляльки (хто там був - то уявить собі), на одній з фоток лицар на коні. Знову зміна - кіт сидить задом та дивиться на стіну з фотками і видно що він дивиться саме на фотку лицаря.
02:08 А ту, що чекає, що ймення мої
на грифелі пише в стотисячний раз,
крилом захисти. І замовклу її
у землю сховай від облуд і образ.

_____________________________________________________________

02:24програш
<пусто> Та нічого не пусто, якраз в цьому місці і починаються в такт ударних змінюватись фотки.
____________________________________________________________
02:32шаленіше
<пусто> Тут можливо замість чергової фотки після лицара в три-чотири такти показати морду котика, який кліпає, з цим кліпком камера тією ж дзигою залітає йому за спину і показує що котик дивиться на фотку лицара.
______________________________________________________________

02:39Чому ж не летиш?
Вершник направляє коня на невеличкий поміст. Кінь з натугою стрибає, присідає на задні. (зміна кадру) чоловік з напругою переставляє дві сумки "мрія загарбника" через поріг перепускного пункту.
________________________________________

а ось цей момент слід більш ретельно до кожного рядочку підігнати картинку, бо я щось цього не можу уявити - момент надзвичайно цікавий і мені не вистачає наглості забити його своїми ідеями. Хоча одну з них, де старий піднімає долоні з водою та дивиться на неї, як вона протікає крізь долоні та падає

На вологім піску
танцюєш довкіл моїх тихих рук.
І п'єш з мене довгу предвічну ріку
ти, схожий на крука. Ти майже крук
ти, схожий на крука. 02:56 Ти майже крук
ти, схожий на крука. Ти майже крук
. Ти майже крук
. Ти майже крук

03:12. Ти майже крук
. Ти майже кру 03:18ууууk


Голови людей, люди кудись рухаються. Поміж них помітно якийсь непевний рух. Наблизившись, камера бачить Німого, який і створив той непевний рух. Німий з хлібом. Звичайна сіра паляниця. Ходить поволі і всім пропонує - візьміть, скуштуйте хліба.
Та всі дивляться не на руки а в очі і, отже хліба ніхто не бачить. Прикордоннику теж намагається дати, але той щось каже, показує на паспорти інших. Народ навколо дратується. Нарешті прикордонник бачить в кишені сорочки книжечку і бере сам (поки він роздивляється паспорт персонаж(молодий) опускає погляд на руки, переводить знову на очі, знову на хліб, відламує край, усміхається - це єдина усмішка в кадрі). Поворот камери вичіпляє полу чиєїсь куртки, на ґудзику – грифон.
Все це перемежається кадрами концерту - музики грають, люди стрибають. Особлива увага пальцям на грифах
Нє, най люди не стрибають :-))
_________________________________

03:28 Лети ж від мене, монстре знамен,
крилатий леве! Я випав з гри.
03:38 З очниці в мене цвіте ромен.
<пусто>
Вже ні. Час беремо з програшу від 03:22
до 03:31 є час показати польотом нашої дзиги до якоїсь архітектурної готичної будови ввечері на якій сидить кам"яний грифон.
Десь так на 03,30 кам"яний грифон плавно перетворюється в сірий дим, який неначе зазнятий у зворотньому часі (якраз добре поєднюється із зворотніми з"йомками на початку) і той дим залітає назад до файки Дячишина. Це мусить бути саме під дрижаковий скрип гітари що йде під час слів 03:31-03:34.

_________________
03:44Я не мав меча.
03:48Я не мав меча. 03:51То був лютні гриф.

Я не мав меча.

Світлини львівських левів що з ритмом биття серця переходять одна в одну (одна розчиняється - друга проявляється)
______________________

То був лютні гриф.

Замість чергового льва - Гриф гітари Дячишина що поступово переходить знову в план світлин лвівських левів.

Я не мав меча. То був лютні гриф.04:10(спокійно, але на зриві)

04:12 Я не мав меча.
04:15Я не мав меча. .
04:19Я не мав меча.
04:23Я не мав меча.
____________________________________________
04:26ритм
04:29 End.


Сама кульмінація кліпу нехай збігається з кульмінацією композиції. В мому розумінні це є її найголовніший момент, а саме 04:12 - 04:29. Це дуже ритмічний момент і дуже відповідальний.
Давайте всі разом його пропрацюємо. Одарочка щоби долучилась обов"язково.



Перехід до графічного малюнка.
Постать старого, що дивиться на дерево. Поступовий перехід до контурного малюнка. Грак повертає голову, дивиться чорним оком, одвертається, чистить пір’я, з голови починає білішати, за рухом це не зразу помітно. Чорна барва наче стікає на дерево, але штриховка міниться так, що й це стає помітно лише коли грак майже білий, а на чорному дереві набухають і розриваються бруньки. Білий грак відлітає. Старий дивиться. В очах біль: життя минуло, а він так і не знайшов у собі сили стати білим круком. Круговим рухом згори постать старого. Камера “кліпає”, піднімається ще, з висоти пташиного польоту - ледь торкнуте весною дерево, в кадрі - пустеля, чорне дерево, недалеко від дерева старий його сліди ланцюжком з-за обрію сліди великої кішки
уздовж слідів камера відлітає далі в пустелю
_____________________________________________



Заповнюйте пустоти!!! аналогічно




Люби українське!
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
dr.Trollin
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 1059
Зареєстрований: 3-6-2003
Місто: Львівська політехніка
Нема на форумі

Настрій: ще живий

[*] написано 30-9-2003 у 09:52


-1- imho задуже щільний відеоінформаційний потік іде.
ерго- треба б зкомпресувати. Можна відкинути зайве, а можна і подати кількапотокове відео. Приміром у сцені сумкоперетягування/конескакання можна коня пустити у ч/б варіанті і у кутик віднесши. Та і більшість інформації так зкомпресити можна.
Можна у нестратегічно-важливих місцях прискорювати ритм руху (плин часу). Для синхронізації -- поставити у куток КОЖНОГО кадрика мигалку з частотою сердцебиття (білочорна кісточка доміно, що колір міняє). Тоді оптично видно, де є відхід від нормального потоку часу.

Границя і нарукавна Грифонна нашивка -- затормозивши рух руки з нею у віконці з збільшенням {ВЗ} вниз вліво утягнутому. (основний часовий потік не тормозити, а лиш на ВЗ)

-2- З тотою "сліди ланцюжком з-за обрію сліди великої кішки"
Вай-1-. З висоти сліди не розгледіти - таки ВЗ треба!
Вай-2-. А як який неслідопит попадеться з тотих міщухів, що на асфальті живуть і правдивого відбитку кота не виділи... :-(




З повагою, Сергій.
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
fish
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 1592
Зареєстрований: 28-5-2003
Місто: Запоріжжя
Нема на форумі

Настрій: присутній

[*] написано 30-9-2003 у 10:07


на снігу виділи усі



карнавал мусить тривати далі, інакше йому настане кінець
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Олексій Мачехін
Модератор
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 4597
Зареєстрований: 31-5-2003
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: теплий

[*] написано 30-9-2003 у 10:48


Першим відправив користувач dr.Trollin

>-1- imho задуже щільний відеоінформаційний потік іде.
ерго- треба б зкомпресувати.

Як на мене - навпаки замало...

> Можна відкинути зайве, а можна і подати кількапотокове відео. Приміром у сцені сумкоперетягування/конескакання можна коня пустити у ч/б варіанті і у кутик віднесши.

Е нє - вся ця сцена займає 2-4 секунди, переставляння сумки є продовженням динаміки стрибка і якщо коня переставити в кут - розірветься дія.

> Та і більшість інформації так зкомпресити можна.
Можна у нестратегічно-важливих місцях прискорювати ритм руху (плин часу). Для синхронізації -- поставити у куток КОЖНОГО кадрика мигалку з частотою сердцебиття (білочорна кісточка доміно, що колір міняє).

Ритм дії пропонується корегувати швидкістю лету камери, так глядач сам зануриться в рух, а індикатор лише показуватиме динамічність. Як на мене - різниця очевидна.


> -2- З тотою "сліди ланцюжком з-за обрію сліди великої кішки"
Вай-1-. З висоти сліди не розгледіти - таки ВЗ треба!

Ні, просто камера на якусь мить зупиняється на першому сліді - роздивляється, а тоді потрошку розгацяється і летить за обрій цією стежиною (як над рельсами)




Цінуй чужі думки, але не настільки, щоб привласнювати їх.
Дмитро АРСЕНИЧ
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Nazar
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2395
Зареєстрований: 2-12-2002
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: бракує музики

[*] написано 30-9-2003 у 11:14


І по-третє Вай, з першого перегляду важко зрозуміти чи розгледіти, в цьому також гармонійна цінність, натомість то режику вирішувати, що розжувати, а що залишити для найуважніших.



Люби українське!
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Nazar
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2395
Зареєстрований: 2-12-2002
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: бракує музики

[*] написано 30-9-2003 у 11:22


Тут ще накидав троха перехідних моментів.

Барабанна паличка б"є по тарілці, що співпадає зі звуковим дійством, тарілка розлітається на дрібні кавалки, які так само виявляються зовсім не кавлками тарілки, а ...
... а чимось. Якщо маєте ідеї то допишіть.

А Фіш молодець, що нагадала за кліп!




Люби українське!
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Олексій Мачехін
Модератор
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 4597
Зареєстрований: 31-5-2003
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: теплий

[*] написано 30-9-2003 у 11:29


Та я пам*ятав про нього, просто ніяк зібратися не міг. А от вчора сів, роздрукеував, почав читати, виправляти.. і одразу отримав від дружини же спати не йду - довелося швидко викласти те, що встиг і бігти :)



Цінуй чужі думки, але не настільки, щоб привласнювати їх.
Дмитро АРСЕНИЧ
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Nazar
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2395
Зареєстрований: 2-12-2002
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: бракує музики

[*] написано 30-9-2003 у 11:40


А чо ти вбив, що з дерева різко розлітаються птахи?
Твоя ідея з камерами що залітають в очі дуже хороша.
Але там має бути початок, легенький та ніжний.
Тому коли барабанна тарілка звуком в композиціїї (першим таким звуком в цій композиції) розганяє граків з дерева на картинці - то такий лайт вступ і підготовка до Того Всього.
А вже потім камера.

Але я можу помилятись, формуючи картинку, як світломузику....




Люби українське!
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Олексій Мачехін
Модератор
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 4597
Зареєстрований: 31-5-2003
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: теплий

[*] написано 30-9-2003 у 12:17


Однозначно не варто робити дослівну "екранізацію", тобто підганяти дію під музику - здається одного грифа буде досить, інакше дивитися буде не цікаво.
А птахів напочатку я банально забув - додай в своєму варіанті.




Цінуй чужі думки, але не настільки, щоб привласнювати їх.
Дмитро АРСЕНИЧ
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
fish
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 1592
Зареєстрований: 28-5-2003
Місто: Запоріжжя
Нема на форумі

Настрій: присутній

[*] написано 30-9-2003 у 12:57


чому не треба підганяти дію під музикою? Між ними має утворюватись такий емоційний резонанс. я думала, це само собою ясно...



карнавал мусить тривати далі, інакше йому настане кінець
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
 Сторінки:  1  ..  3    5    7  8

  Догори

Статичне дзеркало форуму

Львів
Pоwered by XМB
Developed by Avеnture Media & The XМB Group © 2002-2006



Інші проекти:
Наука-Онлайн - Об'єднання українських науковців
Львів - Фотоблог міста
ІБАС. Інформаційна, бібліотечна та архівна справа - Сучасна освітня спеціальність
School review 1437
Реклама: