Форум Рідного Міста
Ви не ввійшли [Ввійти - Зареєструватися]
Вниз

Версія для друку  
 Сторінки:  1  ..  4    6    8
Автор: Тема: Створення віртуального кліпу для гурту "Плач Єремії"
Nazar
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2395
Зареєстрований: 2-12-2002
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: бракує музики

[*] написано 30-9-2003 у 13:25


Ніжніше, будь-ласка, бо зара Олесь буде доказувати чому не потрібно:)

Тань, скажи щось по сценарію, бо бачу тебе щось не влаштовує. Що саме?




Люби українське!
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
fish
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 1592
Зареєстрований: 28-5-2003
Місто: Запоріжжя
Нема на форумі

Настрій: присутній

[*] написано 30-9-2003 у 13:41


мене не влаштовує? Чому так думаєш? Я сама не пишу нічого зараз тільки тому, що якось розгубилася з думками, а так все супер.



карнавал мусить тривати далі, інакше йому настане кінець
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Олексій Мачехін
Модератор
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 4597
Зареєстрований: 31-5-2003
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: теплий

[*] написано 30-9-2003 у 14:33


Ні, Фішко, я не проте що не треба підганяти під музику - я проти того, аби екранізувати пісню. Зрозуміло, що вони мають бути невід*ємі, але відеоряд неповинен бути "підкорений" словам.



Цінуй чужі думки, але не настільки, щоб привласнювати їх.
Дмитро АРСЕНИЧ
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Nazar
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2395
Зареєстрований: 2-12-2002
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: бракує музики

[*] написано 30-9-2003 у 15:00


Безперечно. Він повинен бути підкорений музиці та емоціям, що виникають під час прослуховування, і формувати інші, якщо звичайно добре вдасться.



Люби українське!
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Odarka
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 1970
Зареєстрований: 17-2-2003
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: вже йде до зими

[*] написано 30-9-2003 у 15:06


Я показала те. що придумали тарасові і знаєте. що він відповів?
-Це прекрасно, ну, показуй відео...
Почав клацати по клавіатурі, а я йому сказала, що відео нема. що це тільки задум, а він:
-Жаль, але дуже гарний задум :))
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Nazar
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2395
Зареєстрований: 2-12-2002
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: бракує музики

[*] написано 30-9-2003 у 15:20


Ще рано було показувати...
Ще слід все допрацювати та вивести тимчасовий сценарій.
І вже тоді подивитись на нього очами режисера та почати робити вже щось з ним, що роблять режисери...

А що, Тарасові справді сподобалось?




Люби українське!
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Odarka
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 1970
Зареєстрований: 17-2-2003
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: вже йде до зими

[*] написано 30-9-2003 у 15:40


Цитата:
Першим відправив користувач Nazar
Ще рано було показувати...
Ще слід все допрацювати та вивести тимчасовий сценарій.
І вже тоді подивитись на нього очами режисера та почати робити вже щось з ним, що роблять режисери...

А що, Тарасові справді сподобалось?


Яж питалася форумців, чи можна показувати, а ти на мене насварив:(
Дійсно сподобалося:D
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Nazar
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2395
Зареєстрований: 2-12-2002
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: бракує музики

[*] написано 30-9-2003 у 16:02


Нікого я не сварив:)

Але як показує практика під кінець приходять гарні ідеї, он скажімо як з камерою-дзигою, та з очами-вікнами.

Показуй на здоров"я.




Люби українське!
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
fish
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 1592
Зареєстрований: 28-5-2003
Місто: Запоріжжя
Нема на форумі

Настрій: присутній

[*] написано 30-9-2003 у 18:02


навіть навпаки, добре, що Соломія показала. Я якраз прочитала у тому підручнику, що роботу слід показувати музикантам на всіх етапах, а не як сніг на голову, щоб ті встигли зріднитися з сюжетом. Інакше подивиться на готову роботу і бачитиме щось геть чуже.

А тепер підступне питання... самі здогадайтеся, яке.




карнавал мусить тривати далі, інакше йому настане кінець
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Олексій Мачехін
Модератор
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 4597
Зареєстрований: 31-5-2003
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: теплий

[*] написано 30-9-2003 у 20:11


Хто то все робитиме?
Якщо я вгадав, то відповідь тут одна - ніхто. Самотуж ми створимо низькоякісний продукт. Чубая ставити перед фактом жи той як хоче - най знімає звісно можна, проте навряд він знайде гроші зняти кліп на дуже давню пісню. Так що кліп цей віртуальний. Що, власне, і передбачалося напочатку та зумовлювало вільний літ фантазії.




Цінуй чужі думки, але не настільки, щоб привласнювати їх.
Дмитро АРСЕНИЧ
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Nazar
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2395
Зареєстрований: 2-12-2002
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: бракує музики

[*] написано 1-10-2003 у 08:15


Ей, а хто буде створювати кліпи,
якщо всі будуть їх знімати?
Я.

Давайте може спочатку доробимо, то що почали?

Отже, провірте, чи я нічого не випустив.

Грифон.

00:00 - 00:09 – ударні вступу.
Камера-дзига яка летить пустелею і натрапляє на пустельну зимова місцевість, голе дерево, на дереві крук, старий чоловік дивиться на птаха, камера призупиняється зі спини і трохи згори на задньому фоні видно голі дерева (або дерево) чорним контуром на такому більш вечірньому небі.

00:09 - 00:24 – тарілка, з”являється гітара.
00:09 – перша зміна-перехід.
Із ударом тарілки з того заднього дерева розлітаються птахи в небо. Камера їх троха проводжає, але з наступним тактом розгортається на обличчя чоловіка і влітає йому в око як у вікно кімнати. В кімнаті митниця, люди з торбами, чоловік піднімає баул. Камера літає по кімнаті і вилітає через інше вікно-інше око і бачить Птах на дереві великим планом. Птах відлітає. Старий. В руках у нього костур. Старий з обличчя. (швидка кадрова врізка) Очі. Дерево. (Перехід від людини до дерева повним розворотом, тобто, поворот видно).



________________________________________________
00:24 Мій пане, який нерозумний світ!..00:27
Яка на румовище сходить журба!00:31
Під небом, чорним, ніби графіт,
конаю в піску. І грифон з герба

Зі словами „Мій пане” Камера різким розворотом сковзить по чомусь контрастному від дерева і опиняється біля Митниці. Люди товпляться коло якогось будинку. Якийсь напис, чи табличка з написом типу Польща-Україна, щось таке .
Кімната.
Багато людей, деякі сплять, схилившись на здорові мішки. Хтось в уніформі входить, починає усіх розштовхувати, як контролер у нічній електричці Він проходить так, що рукавом на мить затемняє камеру, на рукаві у нього уважне око помітить нашивку, в малюнку якої є грифон.


00:41 грифон з герба.00:44
в цьому місці на 00:41 тарілка.
00:41 – камера з ударом тарілки різко ковзає на вечірнє небо у вікні (сонця вже нема), по якому пливуть хмари у пришвидшених з”йомках.
00:44 – камера повертається, ковзнувши загальним планом, зупиняється на сплячому чоловікові. Як він виглядає? Тут пусто.


00:49
З дерев погаслих кричать граки.
Я впав з коня і програв турнір.
Його будять теж, він трохи очманіло роззирається, камера користається тим, щоб показати його лице, це той самий чоловік, тільки молодший.


01:02Тепер крізь мене ростуть гілки,
01:02 Затим схоплюється, збирає речі.
Голови людей, люди кудись рухаються.
01:09 - 01:19 Дерево. Птах уповільнено змахує крилами, лапи відриваються від гілки, тричі повтор моменту зльоту, доки не підніметься у повітря.
Круговим рухом згори постать старого. Картинка поступово переходить у контурний графічний малюнок: птах летить, старий дивиться.

пробивши в панцирі триста дір.
пробивши в панцирі триста дір.
пробивши в панцирі трист



триста діііііііі-ір
01:19 - 01:35 щось падає в воду, з того високо підіймаються бризки води які виявляються пір"ям . Пір"я завмирає в повітрі, камера наїжджає на нього великим планом - видно лише пір"їнку - камера від"їжджає - то виявляється пір"їнка на плечі старого.
____________________________________

01:35Лети ж від мене, монстре знамен,
крилатий леве! Я випав з гри.
З очниці в мене цвіте ромен.
Я не мав меча.01:52 То був лютні гриф.

01:35 - 01:52
Камера запускається дзигою - літає, перевертається, заглядає. Все робиться одним безперервним дублем в тривожному темпі.
Віконечко як у касі, з якого видно Прикордонника. Товпляться люди. У квітнику обдерта, колись вибілена вапном скульптура, яка теж нагадує грифона. Якийсь Човник, позадкувавши, натикається і сахається (Великий чорний кіт, який тільки-но здавався грифоном стрибає з клумби).
- КАМЕРА стартує із-за спини Чоловіка коли той робить крок до віконця і перелітає за спину Прикордонника по великій дузі через голови обох і стіну між ними. З однієї половини світу на другу в цей час:
- Чоловік рухається до віконця, простягає паспорт (освітлення ЛДС)
- Прикордонник бере паспорт, розгортає (освітлення настільної жарівочки)


01:52 Я не мав меча. То був лютні гриф
Я не мав меча. То був лютні гриф02:05

На фото у профіль зображено лицаря з опущеним забралом.
- Крупним планом пашпорт із фото, за пашпортом видніється лице Чоловіка. Обидві постаті синхронно знімають один шолом, другий - капелюх (ракурс з темної кімнати на освітлений коридор) – три майже одночасних коротеньких рухи.



02:08 А ту, що чекає, що ймення мої
на грифелі пише в стотисячний раз,
крилом захисти. І замовклу її
у землю сховай від облуд і образ.


02:08 - 02:24 Дим на темному фоні. Камера летить димом, і виявляється що вона в клубі Ляльці на концерті. Камера долітає до її волосся ззаду вона уважно дивиться вперед. Камера показує куди вона дивиться - її погляд на грифі басу Всеволода Дячишина, який уважно слідкує за пальцями, що ставлять акорди.


02:24програш
В такт ударних різко змінюються картинки - то фотки на стінах Ляльки (хто там був - то уявить собі), на одній з фоток лицар на коні.


02:32 – 02:40шаленіше

Тут можливо замість чергової фотки після лицара в три-чотири такти показати морду котика, який кліпає, з цим кліпком камера тією ж дзигою залітає йому за спину і показує що котик дивиться на фотку лицара.
______________________________________________________________



02: 40Чому ж не летиш?
На вологім піску
танцюєш довкіл моїх тихих рук.

Вершник направляє коня на невеличкий поміст. Кінь з натугою стрибає, присідає на задні.

І п'єш з мене довгу предвічну ріку
ти, схожий на крука. Ти майже крук
ти, схожий на крука.

(зміна кадру) чоловік з напругою переставляє дві сумки "мрія загарбника" через поріг перепускного пункту.

02:56 – 03: 12 Ти майже крук
ти, схожий на крука
. Ти майже крук
. Ти майже крук
. Ти майже крук
динамічніше.
Склянка води на столі в прикордонника. З ударними вона падає на стіл та розливається. Погане освітлення, видно лише воду великим планом. Камера в притаманній їй формі дзиги від’їжджає і видно що то вода на долонях старого, який уважно дивиться на неї, як вона протікає крізь долоні та падає .


03:12. Ти майже крук
. Ти майже кру 03:18ууууk

03:12 – 03:28
Поміж людей помітно якийсь непевний рух. Наблизившись, камера бачить Німого, який і створив той непевний рух. Німий з хлібом. Звичайна сіра паляниця всім пропонує - візьміть, скуштуйте хліба.
Та всі дивляться не на руки а в очі і, отже хліба ніхто не бачить. Прикордоннику теж намагається дати, але той щось каже, показує на паспорти інших Нарешті прикордонник бачить в кишені сорочки книжечку і бере сам ( Поворот камери вичіпляє полу чиєїсь куртки, на ґудзику – грифон.
Все це перемежується кадрами концерту - музики грають, . Особлива увага пальцям на грифах


_______________________________

03:28 Лети ж від мене, монстре знамен,
крилатий леве! Я випав з гри.

Час беремо з програшу від 03:22
до 03:31 є час показати польотом нашої дзиги до якоїсь архітектурної готичної будови ввечері на якій сидить кам"яний грифон.
Десь так на 03,30 кам"яний грифон плавно перетворюється в сірий дим, який неначе зазнятий у зворотньому часі (якраз добре поєднюється із зворотніми з"йомками на початку) і той дим залітає назад до файки Дячишина. Це мусить бути саме під дрижаковий скрип гітари що йде під час слів 03:31-03:34.


03:38 З очниці в мене цвіте ромен.
Молодий персонаж дивиться на старого з хлібом;
Кіт дивиться на фотку лицара.

_________________
03:44Я не мав меча.
Дівчина дивиться на гриф Дячишина

03:48Я не мав меча.
03:51То був лютні гриф.
Я не мав меча.



Світлини львівських левів що з ритмом биття серця переходять одна в одну (одна розчиняється - друга проявляється)
______________________

То був лютні гриф.

Замість чергового льва - Гриф гітари Дячишина що поступово переходить знову в план світлин лвівських левів.

Я не мав меча. То був лютні гриф.04:10(спокійно, але на зриві)
Птах в польоті, вершник на скаку, чоловік йде з торбами.


04:12 Я не мав меча.
04:15Я не мав меча. .
04:19Я не мав меча.
04:23Я не мав меча.


____________________________________________
04:26ритм
Постать старого, що дивиться на дерево. . Грак повертає голову, дивиться чорним оком, одвертається, чистить пір’я, з голови починає білішати, за рухом це не зразу помітно. Чорна барва наче стікає на дерево, але штриховка міниться так, що й це стає помітно лише коли грак майже білий, а на чорному дереві набухають і розриваються бруньки. Білий грак відлітає. Старий дивиться. В очах біль: життя минуло, а він так і не знайшов у собі сили стати білим круком. Круговим рухом згори постать старого. Камера “кліпає”, піднімається ще, з висоти пташиного польоту - ледь торкнуте весною дерево, в кадрі - пустеля, чорне дерево, недалеко від дерева старий його сліди ланцюжком з-за обрію сліди великої кішки
уздовж слідів камера відлітає далі в пустелю
_____________________________________________
04:29 End




Люби українське!
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
fish
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 1592
Зареєстрований: 28-5-2003
Місто: Запоріжжя
Нема на форумі

Настрій: присутній

[*] написано 1-10-2003 у 10:40


нарешті знайшла, що мені муляє в цьому сюжеті. Дуже довго не могла впіймати думку, але таки знайшла.

Мені здається, кінцеві кадри з слідами кота трохи суперечать ідеї: не знайшов сили стати білим круком - не таким, як усі, так, в цьому трагедія багатьох людей, а тут виявляється: ну і що? круком не став, зате став котом. Надурили глядача, примусили переживати за людину, вона лиш схитрувала, щоб за неї попереживали.

Другий момент. Троллін справедливо зауважив мені при зустрічі: а на митниці ти не була. Таки не була, тому й допустила ляп: виявляється, на митниці ніхто не сидить, тим більш не спить. Всі стоять.




карнавал мусить тривати далі, інакше йому настане кінець
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Олексій Мачехін
Модератор
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 4597
Зареєстрований: 31-5-2003
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: теплий

[*] написано 1-10-2003 у 10:49


Грифон - це насамперед не кіт, а напівлев. Тобто чоловік не став грифоном - друга його половина (птах - та, що чекає) відлетіла і він залишився звичайним котом.

Щодо митниці.. і я там не був :( - завжди або потягом або літаком.
Що перероблятимемо чи перенесемо на якийсь інший пункт?
Цілком можливо що в портах є кімнати очікування :)




Цінуй чужі думки, але не настільки, щоб привласнювати їх.
Дмитро АРСЕНИЧ
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
fish
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 1592
Зареєстрований: 28-5-2003
Місто: Запоріжжя
Нема на форумі

Настрій: присутній

[*] написано 1-10-2003 у 11:02


п.1
о-ой, ну і що у нас все до шершеляфам зведеться? Я би воліла говорити цим про проблеми самовизначення. От як вийшло, ми зовсім по-різному уявили собі сенс того, про що пишемо.
Треба якось до спільного приходити.

п.2
давай нехай щодо митниці висловляться, хто знає і був. Раптом Троллін помиляється?




карнавал мусить тривати далі, інакше йому настане кінець
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Олексій Мачехін
Модератор
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 4597
Зареєстрований: 31-5-2003
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: теплий

[*] написано 1-10-2003 у 11:26


п.1 Та називай як хочеш - самовизначення чи шершеляфам - питання не в тому для чого, а в тім, що перетворення кота на грифона не відбулося. Малося на увазі що лев йшов пустелею на зустріч птаху, але з птахом не з'єднався.
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
fish
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 1592
Зареєстрований: 28-5-2003
Місто: Запоріжжя
Нема на форумі

Настрій: присутній

[*] написано 1-10-2003 у 11:55


Хе... нам доведеться, як Зайковському, писати пояснення - що ми мали на увазі кожним моментом.



карнавал мусить тривати далі, інакше йому настане кінець
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
dr.Trollin
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 1059
Зареєстрований: 3-6-2003
Місто: Львівська політехніка
Нема на форумі

Настрій: ще живий

[*] написано 1-10-2003 у 12:02


(з надією) а раптом таки помиляюсь?
(на митноперехідному перехресті погранці усіх зустрічають хлібосільними рушниками вишиваними, гальбою пива та радісною посмішкою)
(благально) -- А шо? вже й помріяти не можна?????

По суті -- А пощо, власне, перехід "UKR-RP" приплутувати?
(хіба по регіональній приналежності піснеконструкторів)
Може щось типу "UKR-Mordor" ввести?
Тоді ж і грифон по темі (цілком автентичним) був би...
І на фану (на все розмаєне полотно) державну (що на щоглах білякординних майорять) або на навершшя тої прапорової щогли грифона вклеїти.
І лоро на нараменній пов'язці митника знову ж таки по темі тут...

А розмістити той тлум народу на Львівському залізничному двірці, проводячи знімкування з "вагону потягу".
І клумба "длягрифонова" би розмістилась на першому пероні (зліва,- за межами двірця),
і кіоск/прикордонний пункт є,
і ті сходи/схил для коня там же ж...
А уночі підгадати час відсутності потягу -- цілком спокійно, а ще як узгодити ще вимкнення освітлення на площі уночі на пару хвилин...




З повагою, Сергій.
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Nazar
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2395
Зареєстрований: 2-12-2002
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: бракує музики

[*] написано 1-10-2003 у 13:15


Цитата:
Першим відправив користувач fish
Мені здається, кінцеві кадри з слідами кота трохи суперечать ідеї: не знайшов сили стати білим круком - не таким, як усі, так, в цьому трагедія багатьох людей, а тут виявляється: ну і що? круком не став, зате став котом. Надурили глядача, примусили переживати за людину, вона лиш схитрувала, щоб за неї попереживали.


На мою думку до цих слів слід дослухатись та прокульмінувати. Тепер я розумію в чому ти заплуталась. І дійсно, працюючи над світломузикою я забув про сюжет.
А сюжет в нас сумний, бо "я програв турнір".
Але Грифон та головний герой, який впав з коня - то різні люди. В нас ні, тобто молодий він програв то турнір, але ж він став старим та обернувся монстром знамен...

Тому давайте проробимо ще раз все.




Люби українське!
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
fish
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 1592
Зареєстрований: 28-5-2003
Місто: Запоріжжя
Нема на форумі

Настрій: присутній

[*] написано 1-10-2003 у 13:32


еге, от саме це, Назаре!



карнавал мусить тривати далі, інакше йому настане кінець
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
fish
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 1592
Зареєстрований: 28-5-2003
Місто: Запоріжжя
Нема на форумі

Настрій: присутній

[*] написано 1-10-2003 у 13:36


2dr.Trollin нєєєєє! Ніягого фентезі, я благаю!



карнавал мусить тривати далі, інакше йому настане кінець
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
dr.Trollin
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 1059
Зареєстрований: 3-6-2003
Місто: Львівська політехніка
Нема на форумі

Настрій: ще живий

[*] написано 1-10-2003 у 14:02


2fish "нєєєєє! Ніягого фентезі, я благаю!"
ага! Mordor не подобається??
(грізно) А поіменуйте-но, Рибонько, мені родовід Ґрифона >:-|
вони (Ґрифони, котрі) звідкіля? :)

Хоча, як на правду,- то можна і без Мордора
(хоч ідея таки і не є зла, може, правда, на _власне_ М.,
але в тім ключі щоб щось. Просто М.-більш знаний тепер)
попробувати (хоча це таки потребцватиме активнішого використання апаратних ресурсів) -- зробити перетікання тулуба Польського орла в Ґрифонячий тулуб.
Воно може і навіть красивістніше б було,
але (напевне) і значно енергоємністніше.




З повагою, Сергій.
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Олексій Мачехін
Модератор
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 4597
Зареєстрований: 31-5-2003
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: теплий

[*] написано 1-10-2003 у 14:10


Якщо тобі, Сергію, цікаво, то Грифони взялися з епосів європейських народів і до фентезі мають опосередковане відношення. У Толкіна (де ти і взяв Мордор), грифони не зустрічаються взагалі :)
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Nazar
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2395
Зареєстрований: 2-12-2002
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: бракує музики

[*] написано 1-10-2003 у 14:15


Я чекав, що ти про то напишеш:)

Ну що ж, давай завтра наберемо пива та й спробуємо то проробити з початку?




Люби українське!
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Олексій Мачехін
Модератор
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 4597
Зареєстрований: 31-5-2003
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: теплий

[*] написано 1-10-2003 у 14:21


Йой, Назаре, якщо ми зустрінемось до роботи, то ніц не вийде. Якщо після - то тре здибатись в мене вдома і там за пивом (а краще духмяний чай з печивом альбо кава, бо Люда пива не любить) вже посидіти та подумати. Але то буде важкувато - я тобі прямо кажу.
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Nazar
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2395
Зареєстрований: 2-12-2002
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: бракує музики

[*] написано 24-10-2003 у 21:41


А давайте всі поросимо Фіш, щоби вона стала музою (чи хто там прилітає до кліпмейкерів?) і надихнула до змін сюжету?:saint:



Люби українське!
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
 Сторінки:  1  ..  4    6    8

  Догори

Статичне дзеркало форуму

Львів
Pоwered by XМB
Developed by Avеnture Media & The XМB Group © 2002-2006



Інші проекти:
Наука-Онлайн - Об'єднання українських науковців
Львів - Фотоблог міста
ІБАС. Інформаційна, бібліотечна та архівна справа - Сучасна освітня спеціальність
School review 1437
Реклама: