Форум Рідного Міста
Ви не ввійшли [Ввійти - Зареєструватися]
Вниз

Версія для друку  
 Сторінки:  1    3
Автор: Тема: Як Ви потрапили на Форум?
Андрій Пелещишин
Адміністратор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 9191
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 15-11-2002 у 00:20
Як Ви потрапили на Форум?


Питання до відвідувачів - яким чином Ви дізналися про цей Форум?



Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
vovka
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 1075
Зареєстрований: 20-12-2002
Місто: Lviv,Ukraine
Нема на форумі

Настрій: впевнений

[*] написано 20-12-2002 у 15:51


На кафедрі кинулося в очі оголошення.
Ото й подумав, що нарешті щось путнє у Львові зробили.. А то заледве знайшов один нормальний форум..
Все ж було б краще, якби я цей форум побачив десь на баннері. А так дуже мало хто про ньогго дізнається.




Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Андрій Пелещишин
Адміністратор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 9191
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 20-12-2002 у 16:17


Шановний vovka!

Якби Ви побачили банер, то можливо цей форум уже б не був нормальним :)
Скільки бачив розкручениїх загальнотематичних українських форумів одне й теж - матюки, суржик, некоректні вислови про різні нації

Тому наразі реклама форму дуже цільова - хочемо створити стійку спільноту інтелегентних розумних людей, яким є про чо поговорити
Коли це буде зроблено - думаю протягом зими (попереду свята з низькою активнітю дописувачів) - тоді й займемся рекламою

А наразі наша адреса майже таємниця ;) - і передається з вуст в уста

Хочете більшу компанію - запросіть сюди своїх друзів




Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
vovka
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 1075
Зареєстрований: 20-12-2002
Місто: Lviv,Ukraine
Нема на форумі

Настрій: впевнений

[*] написано 20-12-2002 у 17:26


Цитата:
Першим відправив користувач Андрій Пелещишин
Шановний vovka!

Якби Ви побачили банер, то можливо цей форум уже б не був нормальним :)
Скільки бачив розкручениїх загальнотематичних українських форумів одне й теж - матюки, суржик, некоректні вислови про різні нації

Ну хоча б на Львів розрекламувати..
А якщо будуть матюкатися, накладати штрафні санкції..

Цитата:

Тому наразі реклама форму дуже цільова - хочемо створити стійку спільноту інтелегентних розумних людей, яким є про чо поговорити
Коли це буде зроблено - думаю протягом зими (попереду свята з низькою активнітю дописувачів) - тоді й займемся рекламою

Для початку розкажіть хоча б на кафедрі про що форум.. Я впевнений, що з наших груп знайдеться декілька інтелігентних людей, які стануть тут дописувачами.. А то спілкуються в чаті, як діти... Чесно кажучи я цих чатів не сприймаю.. На форумі можна виразити конкретніше свої думки, обдумати перш ніж щось бовкнути..

Цитата:

А наразі наша адреса майже таємниця ;) - і передається з вуст в уста
Хочете більшу компанію - запросіть сюди своїх друзів

Ага. Завтра в групі розкажу..




Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Андрій Пелещишин
Адміністратор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 9191
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 20-12-2002 у 19:40


Зі всім сказаним Вами згоден.
Лише один нюанс - показ нашого банера вимагає щоб ми також показували банери - цебто Вам прийдеться їх вантажити та переглядати. Та й ефективність банерів не дуже висока





Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
vovka
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 1075
Зареєстрований: 20-12-2002
Місто: Lviv,Ukraine
Нема на форумі

Настрій: впевнений

[*] написано 20-12-2002 у 20:37


Цитата:
Першим відправив користувач Андрій Пелещишин
Зі всім сказаним Вами згоден.
Лише один нюанс - показ нашого банера вимагає щоб ми також показували банери - цебто Вам прийдеться їх вантажити та переглядати. Та й ефективність банерів не дуже висока

Ну вантажити особисто мені не прийдеться :) Пропишу регексп в Проксомітроні і все..Баннерів нема. Можна й текстовими зсилками рекламуватися.. По ефективності вони на рівні з графічними баннерами.
Як на мене то зайві 10 кб на сторінку не буде такою великою нагрузкою. Тут і так жодного баннеру немає, і все швидко грузиться.
Зрештою в крайньому випадку баннери можна купити :)
1000 показів коштує як одна сигарета :)

На рахунок ефективності. Може якщо аналізувати ЦТР, то вони неефективні, але ж є ще інші чинники які впливають на ефективність. Я дивлюся по собі. Якщо бачу в інтернеті якийсь баннер 100-200 разів, то я вже запамятовую адресу. І потім сам набираю в браузері адрес. А так рідко клікаю. Отже я думаю що насправді ефективність баннера - це не тільки його ЦТР. Та й від самого баннера багато що залежить, від вигляду.

Можна обмінюватися кнопками, зсилками з сайтами спільної тематики. Внести себе в каталоги.




Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Андрій Пелещишин
Адміністратор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 9191
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 20-12-2002 у 22:45



Цитата:

1000 показів коштує як одна сигарета :)


Я не палю, і тобі не раджу (тому цін на сигарети не знаю), але прошу уточнення - яких банерів, по якій ціні і де купити.




Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
vovka
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 1075
Зареєстрований: 20-12-2002
Місто: Lviv,Ukraine
Нема на форумі

Настрій: впевнений

[*] написано 21-12-2002 у 06:17


Я також не палю, і цілком з того радий.

Купити баннери звичано можна не напряму так як дорого а на біржі. Наприклад http://www.banstock.com
Там щоправда роcійські системи.

Українські UBN,PING , можна взяти по 0,12-0,25 /1000 468x60 . Бірж не знаю. Знаю форум де їх продають. Але це вже на свій страх і ризик. Хоча я так купляв не один раз. http://www.kokoc.com/forum/index.php

Це якщо формат 468x60.
Текстові або 100x100 можна купити за меншу ціну. Наприклад:
http://www.ukrbanner.net/forum/viewforum.php?f=2
Там є пропозиція 0,1 /1000 за 120х60.

Офіційно баннерна мережа UBN не підтримує вторичний ринок показів.. Вони з ним воюють :(




Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Семен
Дописувач
**



Повідомлень: 35
Зареєстрований: 12-10-2002
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 22-12-2002 у 13:29


Модератору,
быстро же Вы прикрываете некоторые темы?
Я сразу понял, что Вы из преподавателей...
Работа судьи в футболе оценивается так, если судьи на поле не было видно, то значит - судил хорошо:D
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Андрій Пелещишин
Адміністратор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 9191
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 22-12-2002 у 14:27


Після першого попередження я прикриватиму теми так, що дійсно нічого не буде видно.



Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
kristi
Дійсний член
***



Повідомлень: 224
Зареєстрований: 10-12-2002
Місто: Lviv
Нема на форумі

Настрій: вогняний

sad.gif написано 27-1-2003 у 08:30
Спроба номер 2


Я вже вдруге пишу на цю тему, але вперше щось там накрутила й вся моя слізна історія про те як я потрапила на форум щезла. Тож спроба номер 2 буде дуже короткою:
1. щодо банерів маю подругу котра власне тим і займається що робить банери для різних польських фірм. Якщо є якісь питання Пане Андрій можу в неї спитатися або попросити щоб зробила й т.д.
2. Семене - на те тут є адміністратор щоб прикривати теми. Якщо адміністратор вирішив то він це може зробити запросто, окрім того не нам з вами йому вказувати що потрібно робити.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
vovka
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 1075
Зареєстрований: 20-12-2002
Місто: Lviv,Ukraine
Нема на форумі

Настрій: впевнений

[*] написано 27-1-2003 у 09:49


Цитата:

2. Семене - на те тут є адміністратор щоб прикривати теми. Якщо адміністратор вирішив то він це може зробити запросто, окрім того не нам з вами йому вказувати що потрібно робити.

Перепрошую, але кому тоді висловлювати побажання і критику як не нам ?
Особисто я категорично не згідний з тим що має бути повна анархія адміна. Тобто що йому захочеться те він і зробить. Адмін повинен зважати на думки інших користувачів, які приймають активну участь в житті форуму, інакше розвитку не буде.. Якщо почнеться бєспрєдєл, то повтікає толковий народ.. Хоча думаю до того не дійде, адже адмін повинен приймати мудрі рішення.




Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Nazar
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2395
Зареєстрований: 2-12-2002
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: бракує музики

[*] написано 27-1-2003 у 19:32


Пане Андрій!
Не піддавайтесь на провокації! Я абсолютно згоден з правилами форуму і всіляко Вас підтримую у їх дотримуванні іншими дописувачами!:saint:




Люби українське!
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
vovka
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 1075
Зареєстрований: 20-12-2002
Місто: Lviv,Ukraine
Нема на форумі

Настрій: впевнений

[*] написано 28-1-2003 у 07:04


Цитата:
Першим відправив користувач Nazar
Пане Андрій!
Не піддавайтесь на провокації! Я абсолютно згоден з правилами форуму і всіляко Вас підтримую у їх дотримуванні іншими дописувачами!:saint:

Це не провокація. Я теж згоден з правилами, але як учасник форуму хотів би щоб і моя думка враховувалася при прийнятті важливих рішень. Як от на інших форумах. Треба створити нові розділи - проводиться опитування. Модератор поміняв правила - народ зразу висловився проти, і модера зняли. Це я утрірую. Тут поки все добре, і в мене претензій нема.




Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
kristi
Дійсний член
***



Повідомлень: 224
Зареєстрований: 10-12-2002
Місто: Lviv
Нема на форумі

Настрій: вогняний

biggrin.gif написано 28-1-2003 у 09:03
От накинулися на бідну Христинку


Я вже тепер настільки пишу мінімальні повідомлення, але однаково кожне моє слово когось зачіпає.....
Ну чого ви???
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Користувач Олесь
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 1275
Зареєстрований: 3-2-2003
Місто: Baden-Wurtemberg
Нема на форумі

Настрій: повстанський

[*] написано 6-2-2003 у 10:29


Потрапив на форум після того, як прочитав про нього у відгуках на http://www.lviv.ua (на жаль, не пам'ятаю, хто там дав то повідомлення). Такого форуму давно бракувало, бо на інших панує засилля чужомовних дописів, ще й здебільшого примітивного, вульгарного і антиукраїнського змісту :mad:. Тому я вважаю, що за наших умов все-таки мусить бути по-перше модератор, який усуватиме такі дописи, а по-друге, певні обмеження на їх мову.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Victor
Новак
*



Повідомлень: 22
Зареєстрований: 7-2-2003
Місто: NY
Нема на форумі

Настрій: Cool

[*] написано 7-2-2003 у 01:07


Знайшов форум,блукаючи в інтернеті.Це друга несподіванка після Радіо Люкс,яка мене спіткала з початку року.Вважаю що почався вдало.Так тримати.А от банер варта було б повісити(ну хоч один).Через океан,з уст в уста...Цікаво.Виглядає на штучне дихання.А організм повинен бути здоровий
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача Цей користувач має MSN Messenger
kristi
Дійсний член
***



Повідомлень: 224
Зареєстрований: 10-12-2002
Місто: Lviv
Нема на форумі

Настрій: вогняний

[*] написано 7-2-2003 у 12:29
Тут проблема доволі складна


Про банер це звичайно супер класно - більше народу, більше тем цікавих пропозицій та думок. Але з іншого боку чи буде гарантія що весь тотой народ буде класним - вихованим, ввічливим, позитивним. Особисто я тут на форумі знайшла суперових друзів для спілкування, але ж не всі такі у світі, нажаль у світі багато ще не дуже хороших людей.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Андрій Пелещишин
Адміністратор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 9191
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 7-2-2003 у 20:06


Kristi - Ви як у воду дивитесь!



Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
kristi
Дійсний член
***



Повідомлень: 224
Зареєстрований: 10-12-2002
Місто: Lviv
Нема на форумі

Настрій: вогняний

biggrin.gif написано 10-2-2003 у 12:19
Шановни пане Андрій


Щось у воду я не пробувала зазирати сидячи за компом(хі-хі), однак хочу вам сказати що можливо всі мої слова просто йдуть від серця, бо коли ти є жива!!! людина й маєш трохи любові й тобі не байдуже куди прямує цей світ то робиш те що робиш. На жаль не всі у нас такі - є багато роботів обтягнутих шкірою людини. Маю трошки багато жалю про наших львівських людей, часом хочеться стати посеред вулиці й закричати - ну чому ви такі сліпі й дурні!!!!!!!!!!?????????? Прокиньтеся, відкрийте свої серця, та спробуйте одне одному допомогти й все стане краще. Зараз я є чомусь дуже відкритою до людей й дуже від цього маю багато клопоту
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Рост
Модератор
*******

Фотографія користувача


Повідомлень: 3709
Зареєстрований: 3-4-2003
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: є

[*] написано 7-4-2003 у 14:09


Не повірите - шукав фотографії гуцулів :D Треба було в фільм вставити. Не знайшов. Довелось грабати з "Різдв`яних легенд" Руслани :) Зате знайшов цей ресурс!
Який пошуковик викинув мені цей лінк - уже і не пам`ятаю.

Тому.

1. Хочу висловити велику вдячність авторам! Дуже радий, що такий форум існує.

2. Широко рекламувати його потрібно, імхо. Зараз справжнього, українського в Україні дуже бракує. А вже в інтернеті і подавно :(

3. З власного багаторічного досвіду участі в різних інет-форумах і інших інформаційних проектах вважаю за доцільне сказати, що Правила мусять бути розроблені і розміщені на видному місці. Інакше будуть виникати серйозні непорозуміння. Є сумні приклади. А цього дуже б не хотілося!

4. Візьму на себе рекламу форуму в межах львівського банківського інституту, де і працюю мережевим адміністратором.
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Наталка
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 2594
Зареєстрований: 22-4-2003
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: різнобарвний

[*] написано 3-6-2003 у 13:47


Шукала в Iнтернетi iнформацiю про Соломiю Чубай, i - слава Богу i всiм його святим :) - потрапила на ваш Форум. Тепер практично тут живу. Потiм, якщо не помиляюся, ще бачила запрошення вiдвiдати Форум на сайтi "Поетика" та на Muzon’i. Складаю львiв’янам найщирiшу подяку та висловлюю своє захоплення. Форум Рiдного Мiста вражаюче не схожий на бiльшiсть iнет-форумiв. Яка б тема не виносилась на обговорення, у вiдповiдях завжди вiдчувається висока внутрiшня культура дописувачiв. Це зiгрiває мою втомлену щоденним "iнтернацiоналiзмом" Києва душу. :)
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Зіронька
Дійсний член
***



Повідомлень: 183
Зареєстрований: 23-5-2003
Нема на форумі

Настрій: вересневий

smile.gif написано 3-6-2003 у 16:32


Потрапила, бо цікавлюсь життям Зх. України. Адресу побачила на дошці оголошень Львівського банківського інституту. Не шкодую, бо тут у вас дуже цікаво і корисно.:)
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Рост
Модератор
*******

Фотографія користувача


Повідомлень: 3709
Зареєстрований: 3-4-2003
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: є

[*] написано 7-7-2003 у 15:54


Ну хоч комусь моє оголошення пригодилось :)
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
fish
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 1592
Зареєстрований: 28-5-2003
Місто: Запоріжжя
Нема на форумі

Настрій: присутній

[*] написано 7-7-2003 у 16:08


шукала спеціально - форуми різних міст, де можна розпитати чи взнати про музичне життя цього міста.
Мало того - ми ще й внесли вас до нашого каталогу веб-лінків на uamusic




карнавал мусить тривати далі, інакше йому настане кінець
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
 Сторінки:  1    3

  Догори

Статичне дзеркало форуму

Львів
Pоwered by XМB
Developed by Avеnture Media & The XМB Group © 2002-2006



Інші проекти:
Наука-Онлайн - Об'єднання українських науковців
Львів - Фотоблог міста
ІБАС. Інформаційна, бібліотечна та архівна справа - Сучасна освітня спеціальність
School review 146
Реклама: