Форум Рідного Міста
Ви не ввійшли [Ввійти - Зареєструватися]
Вниз

Версія для друку  
 Сторінки:  1  2  3
Автор: Тема: Для чого жінкам чоловіки?
Worman
Дописувач
**



Повідомлень: 45
Зареєстрований: 22-12-2002
Місто: Сихів
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 17-9-2003 у 21:23


Шановна П'єцушко!
Змушений категорично не погодитись з оттаким от викривленням стану справ з хамовитістю в нашому суспільстві. Нажаль, частка хамла серед чоловічої статі прямопропорційна частці цього свинства серед жіночої. :( Тому, мабуть, не варто так односторонньо розглядати проблему. А то твій комент явно попахує особистими рефлексіями з приводу, без жодного шансу на об'єктивність. :mad: Вишукані дами також не в кожній маршрутці зустрічаються. ;)
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
ярка-дзвінка
Дійсний член
***



Повідомлень: 110
Зареєстрований: 14-9-2003
Місто: львів-філадельфія-торонто
Нема на форумі

Настрій: прекрасний

[*] написано 17-9-2003 у 22:03


Та-а-а... Я ще ніколи не чула, щоб якась дама в маршрутці запропонувала кавалеру сісти їй на коліна:) Хоча, хамством це важко назвати.



жінка без дупи, як церква без дзвінниці
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Василь Яворський
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 1246
Зареєстрований: 4-8-2003
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: Відповідний

[*] написано 18-9-2003 у 08:35


Тут мабуть не справа у сіданні на коліна, просто деколи давши чемне зауваження дівчині (чи то не зауваження, а просто будь-що їй сказавши) відразу будеш відправлений за такою адресою... (уточнювати не буду, бо Андрій Пелещишин мене гарантовано заблокує). Але то показник швидше не статі, а віку. А є ще й поважні (на вигляд дами) котрі облиють тебе брудом ні за те ні про те, бо їм ся просто так захтіло... А ви кажете стать. Та й мені здається тема тут зовсім не про те...



Будні великого міста

На Диявола - з хрестом, на ворога - з мечем (с) Д. Донцов

Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
fish
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 1592
Зареєстрований: 28-5-2003
Місто: Запоріжжя
Нема на форумі

Настрій: присутній

[*] написано 18-9-2003 у 09:14


чому зникли джентльмени, які просто запропонують сісти? Тому що з"явилися дами, які на пропозицію сісти, зірвуться лементом на тему "може пан і піонер, та я не бабуся!" Ідіотство, звісно, але раз на таке натрапиш - навік одіб"є бажання бути джентльменом.



карнавал мусить тривати далі, інакше йому настане кінець
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Nazar
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2395
Зареєстрований: 2-12-2002
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: бракує музики

[*] написано 18-9-2003 у 09:39


Не відіб"є. Просто на мить поставить у незручне становище...
Але то на мить.
Чемно можна пояснити, що то так треба, що нікого не хтів ображати, і що давно слід ламати стереотипи, що місця слід давати лише літнім людям. І ще щось таке фліртове.
Не допоможе? Тоді важкий трафунок, слід сідати і чекати на наступну "жертву".:D




Люби українське!
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
kallisto
Дійсний член
***



Повідомлень: 262
Зареєстрований: 8-9-2003
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: Хороший.

[*] написано 18-9-2003 у 16:17


Скільки разів я спостерігала ситуацію. На одну лавку в метро може вміститися 6 чоловік. Це якщо вільно сідати, щоб ні на кого не тиснути. Так от. Ранок. Забитий вагон. На одній лаві сидять 6! молодих хлопців або чоловіків і старанно роблять вигляд, що сплять або побачили щось цікаве на стелі. І скажіть мені: хто після цього жентельмен? Навіть мої знайомі хлопці та чоловіки, які в компанії є досить чемними та милими, не завжди звільняють місце дамі. Не має значення, чи вишукано вона вбрана, як вона виглядає.

Далі. Все менше хлопців відчинять важкі двері в метро чи пропустять вперед себе в двері чи подадуть руку з тролейбуса. Хороші манери стають рідкістю...:yawn:




Жінки, як діти, люблять казати \"ні\". А чоловіки, як діти, у це вірять
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Odarka
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 1970
Зареєстрований: 17-2-2003
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: вже йде до зими

[*] написано 18-9-2003 у 16:21


Це все виховання, мене виховували давати місце старшим, так само як мого брата, встати та звільнити місце жінчі.
Виховання, батьки протсо не додивилися. Жаль :(
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Олексій Мачехін
Модератор
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 4597
Зареєстрований: 31-5-2003
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: теплий

[*] написано 18-9-2003 у 16:24


Я не подаю руку жінкам, що виходять з транспорту. Бо жодного раз з тих, що подавав (намагався то робити протягом кількох років), жодна не скористалася пропозицією. Лише у випадках коли щось важке в руці , та й то - аби допомогти доводиться тримати валізу а не руку - все одно не зрозуміє.

А от щодо метро - ви вдже мені даруйте, але кілька разів буквально виносив тендітних і не дуже жінок, що перли прямо супроти тих, хто виходив. Доводиться відривати від землі і чемно виносити - що робити?

Проте цей тред, мабуть, не для того заводили аби лайно одне не одного лити, чи не так? :)
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
kallisto
Дійсний член
***



Повідомлень: 262
Зареєстрований: 8-9-2003
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: Хороший.

[*] написано 18-9-2003 у 16:30


Цитата:
Першим відправив користувач Olexiy
Проте цей тред, мабуть, не для того заводили аби лайно одне не одного лити, чи не так? :)


Так. Цікаво з"ясувати хто про кого що думає. І які є претензії.

Але без образ. :D




Жінки, як діти, люблять казати \"ні\". А чоловіки, як діти, у це вірять
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Олексій Мачехін
Модератор
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 4597
Зареєстрований: 31-5-2003
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: теплий

[*] написано 18-9-2003 у 16:38


Я вже Наталці казав - загальні комплементи, то завжди приємно.
Якщо я скажу "Я люблю жінок за те, що вони несуть тепло і сімейний затишок" - кожна отримає задоволення. Проте зворотнє невірно: у нас немає загальної відповідальності і тому неможна казати "жінкі - найзрадливіші істоти". Бо не всі вони такі, як і не всі, нажаль, несуть тепло і сімейний затишок :(

Саме з цієї причини не хотілося б зара перекидуватися кувеликами з нашого городу до вашого. Я люблю жінок, не всіх, але люблю.
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Odarka
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 1970
Зареєстрований: 17-2-2003
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: вже йде до зими

[*] написано 18-9-2003 у 16:40


Лайно! Це Києві є таке слово? :))) Взагалі тема жінок та чоловіків вічна, вона закінчується просто війнами, я б радила її закрити. бо ми часто ображаємося злимося одні на одних, і нічого доброго з того не виходить.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
kallisto
Дійсний член
***



Повідомлень: 262
Зареєстрований: 8-9-2003
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: Хороший.

[*] написано 18-9-2003 у 16:42


Але ж це життя. По-різному буває



Жінки, як діти, люблять казати \"ні\". А чоловіки, як діти, у це вірять
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
fish
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 1592
Зареєстрований: 28-5-2003
Місто: Запоріжжя
Нема на форумі

Настрій: присутній

[*] написано 18-9-2003 у 17:08


Еге, Олексій подає руку. :) Я пам"ятаю, бо замість спертися, просто злегка торкнулася руки й подякувала, а він і пита, мовляв, чому ж дякуєш, як не сперлася?
А я практично завше так роблю, для мене то більше чемний ритуал. Ну, десь так... от келішками кічкаються, віддавна, щоб трошки вина плеснулося з одного в інший і всі були певні, можна довіряти - не отруять. Але зараз же не кічкаються аж так, щоб півкелиха виплюснулося у чужу посудину. Отак і з тим. Ну, принаймні, для мене.




карнавал мусить тривати далі, інакше йому настане кінець
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Олексій Мачехін
Модератор
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 4597
Зареєстрований: 31-5-2003
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: теплий

[*] написано 18-9-2003 у 17:14


Незнаю, Люда спирається - бо їй так насправді легше виходити ;)
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Nazar
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2395
Зареєстрований: 2-12-2002
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: бракує музики

[*] написано 18-9-2003 у 17:17


Зоряна (моя дружина) взагалі не виходить, поки не подаш руку...



Люби українське!
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Олексій Мачехін
Модератор
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 4597
Зареєстрований: 31-5-2003
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: теплий

[*] написано 18-9-2003 у 17:19


Розумна жінка :)

Мені Люда жалілася якось після відпустки - як виходила з маршрутки (їхала на роботу) ніхто руку не подав а вона вже звикла...

Чуєш, Назаре, то все більше спадає на хизування :D
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
kallisto
Дійсний член
***



Повідомлень: 262
Зареєстрований: 8-9-2003
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: Хороший.

[*] написано 18-9-2003 у 17:21


Але мені дуже приємно, коли мій супутник подає руку з транспорту. При цьому зовсім не важливо, хто він чи то мій хлопець, чи просто знайомий, чи друг.



Жінки, як діти, люблять казати \"ні\". А чоловіки, як діти, у це вірять
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
fish
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 1592
Зареєстрований: 28-5-2003
Місто: Запоріжжя
Нема на форумі

Настрій: присутній

[*] написано 18-9-2003 у 17:25


і мені то насправді приємно. Не життєво необхідно, але приємно.
Моє серце часом подає руку, а часом забуває. Треба взяти на озброєння метод Зоряни :)




карнавал мусить тривати далі, інакше йому настане кінець
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Nazar
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2395
Зареєстрований: 2-12-2002
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: бракує музики

[*] написано 18-9-2003 у 19:05


Виходить, що хизування. Хоча в мому колі то норма.
Підтягуйтесь!:cool:




Люби українське!
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Worman
Дописувач
**



Повідомлень: 45
Зареєстрований: 22-12-2002
Місто: Сихів
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

cool.gif написано 19-9-2003 у 00:42


Шановні друзі! З вашого дозволу, декілька власних спостережень. Цього літа мав нагоду відвідати Париж - місто, про яке віддавна чув найрізноманітніші враження: найромантичнішим місцем (хто то вигадав?) та мультикультурною столицею світу починаючи, та сміттєзвалищем і притулком для переселенців з усіх можливсх країн Африки та Азії закінчуючи (наводжу навмисне без грубої лайки оригіналу :) ) Але не про се мова, про Париж потрібно говорити або все, або узагалі промовчати, отож друге, а далі по темі... Одного сонячного дня :baddevil::baddevil::baddevil: (45 градусів в тіні!) спацеруючи у районі славетного центру сучасного мистецтва ім. Жоржі Помпіду натрапив на вузеньку вуличку, з тротуаром, шириною сантиметрів з п'ятдесять. Попереду з розпечених коливань повітря виринула струнка жіноча постать. Про невимовний шарм цієї жінки(власне не красу - а шарм!) можна написати окрему збірку есе (як, зрештою про кожну парижанку, незалежно від віку). Я машинально зупинився і притиснувся до стіни, залишаючи для граційного об'єкта максимально-можливий простір для пересування (пропливання?). Зіткнувшисть майже ніс в ніс з моєю фізіономією (швидш за все з неймовірно тупим виразом і привідкритим від захопленя ротом :o), дівчина вдячно всміхнулась і пролунало мяке і неповторне "Мерсі!". На моє інтернаціональне "Йор велком" (треба братись за французьку!!!) посмішка набрала неземної чарівності....Ця сцена тривала не більше чотирьох секунд, але стала початком фантастичної розваги протягом усього подальшого мого перебування у французькій столиці. Я з величезним ентузіазмом вишукував подібні ситуації, створював їх штучно, доводячи мої оглядини міста до крайнього абсурду. Я колекцонував у своїй пам'яті посмішки, образи та інтонації цього "Мерсі!" - такого нечуваного ніколи раніше для мене й такого звичного для французів, як майже забуте в нашому сьогоденні банальне "Дякую!" Жоден вияв ввічливості не залишився без уваги!!! Як мінімум - посмішка!!!
....
Україна... Львів.... на зупинці зупиняється маршрутка. Підходячи першим до автомобіля, я відкриваю двері і пропускаю в салон двох панночок....Чомусь сумно....Здогадайтеся чому. Я ні від кого нічого не хочу взамін, я продовжую цю забавку. І я оптиміст. Я вірю що через 100 років можна буде дочекатися погляду в твою сторону (посмішка....?) не тільки від єдиної коханої дівчини або доброї приятельки... Шкода, що вже, мабуть, без мене...


"Краще запалити свічку, ніж проклинати темряву" - Конфуцій
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Андрій Пелещишин
Адміністратор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 9191
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 19-9-2003 у 06:52


Ніколи нічого не вимагай в жінок як вдячність за свою гречність. Бо то вже не гречність а якийсь бартер. Притому принизливий для всіх.



Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Василь
Академік
****



Повідомлень: 656
Зареєстрований: 13-11-2002
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: порожній

[*] написано 19-9-2003 у 07:31


Мені здається, що ця тема повільно але впевнено переходить в тему "Для чого чоловікам жінки"
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Василь Яворський
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 1246
Зареєстрований: 4-8-2003
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: Відповідний

[*] написано 19-9-2003 у 08:48


Цитата:
Першим відправив користувач Андрій Пелещишин
Ніколи нічого не вимагай в жінок як вдячність за свою гречність. Бо то вже не гречність а якийсь бартер. Притому принизливий для всіх.


Позвольте не погодитися. Тут справа зовсім не у вимозі вдячності. Просто якщо ми говоримо про гречність, то вона повинна бути з обох сторін. А то в нас вже так повелося: "чоловік повинен...", "мужчина мав би...". А жінки? По всіх правилах етикату джентельмен повинен проявляти знаки уваги та турботи про жінок, а жінки знаки вдячності. Згадайте: "джентельмен злегка схиляє голову. а леді повільно опускається в глибокому реверансі" (Мері Попінс).




Будні великого міста

На Диявола - з хрестом, на ворога - з мечем (с) Д. Донцов

Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Андрій Пелещишин
Адміністратор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 9191
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 19-9-2003 у 09:07


Зараз ми живемо в суспільстві, де панує настороженість (життя таке). І нормально, що замість посмішки ви отримуєте насторожений погляд. Бо може ви не галантний джентельмен, а "кишенковий активіст", якому зручніше забратися в сумочку дамі, пропустивши її вперед.
І нічого поганого в настороженості немає, бо життя таке. Подеколи жінкам краще бути не надто привітними, але уважними до оточуючого середовища, яке часто несе загрозу. Особливо щодо контактів (навіть таких ефемерних як посмішка) з незнайомими людьми.

До речі, з авторитетних джерел знаю, що в Львів щозими з холодної Росії прибувають бригади кишенькових злодіїв, які досконало володіють саме такими техніками, як гречність для досягнення своїх мерзенних цілей.

Тому будьте гречними і нічого не вимагайте взамін!




Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Олексій Мачехін
Модератор
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 4597
Зареєстрований: 31-5-2003
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: теплий

[*] написано 19-9-2003 у 09:09


За законами куртуазної любові (а всі сучасні манери мають коріння в куртуазії) 95% активності у відносинах між жінкою і чоловіком має виявляти саме чоловік. Так що тут не баш на баш - тут просто хтось грає в древню гру, а хтось про неї забув. От і все.
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
 Сторінки:  1  2  3

  Догори

Статичне дзеркало форуму

Львів
Pоwered by XМB
Developed by Avеnture Media & The XМB Group © 2002-2006



Інші проекти:
Наука-Онлайн - Об'єднання українських науковців
Львів - Фотоблог міста
ІБАС. Інформаційна, бібліотечна та архівна справа - Сучасна освітня спеціальність
School review 1576
Реклама: