Форум Рідного Міста
Ви не ввійшли [Ввійти - Зареєструватися]
Вниз

Версія для друку  
 Сторінки:  1  2    4
Автор: Тема: Першочергова задача
Ігор Домін
Академік
****

Фотографія користувача


Повідомлень: 373
Зареєстрований: 11-5-2010
Місто: Одеса
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 9-8-2010 у 22:43


а мені це слово взагалі не подобається у цьому сенсі. якщо воно вже здохло - то навіщо воно нам треба?
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Тарас Сокальський
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 1154
Зареєстрований: 25-4-2003
Місто: Чернівці
Нема на форумі

Настрій: Бойовий

[*] написано 10-8-2010 у 09:34


Цитата: Початково розміщене учасником Andreas  
Щодо мене, я б запропонував би крім культури та економіки відроджувати ще науку, мале, середнє, велике, величезне, супер-пупер велике та малюсіньке підприємництво, національну самосвідомість, освіту само собою, шляхетність з джентльменством, спорт національний, будівництво.... Х-х-ху-у-у... Стомився. А ще лічити і лічити.
І все - параллельно.
Тільки от я не розумію слова "відроджувати". Що воно означає? Гроші давати? Розкрадуть, як завжди. Не давати грошей, а тільки через пресу та телебачення пропаганду проводити? Так з тої преси та телебачення всі сміються давно...
Так що то таке - "відроджувати", а?
Налагоджувати взаємодію тих, хто бажає займатися вищепереліченим і відрубувати я....пальці всім, хто бажає на тому поживитися, ніц не роблячи для власне ВІДРОДЖЕННЯ



Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Тарас Сокальський
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 1154
Зареєстрований: 25-4-2003
Місто: Чернівці
Нема на форумі

Настрій: Бойовий

[*] написано 10-8-2010 у 09:37


Цитата:
поганих звичок типу брати чуже , що погано лежить
А якщо воно просто ГНИЄ, то що, гріх підібрати і використати для якоїсь справи?;)



Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Юрко Юринець
Новак
*



Повідомлень: 14
Зареєстрований: 9-1-2010
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 10-8-2010 у 12:34


Цитата: Початково розміщене учасником Andreas  
2 Юрко Юринець Олег Лірник

Так що то таке - "відроджувати", а?

Відроджувати - це те що знищили.... голодоморами війнами репресіями - справжню інтелігенцію...можна сказати аристократію - яка завжди у всі часи і у всіх народів вела націю за собою. Це первинне. Буде справжня інтелігенція - буде і нацкультура і економіка і наука і все решта. Поки що за словами Бояркова ми маєм так звану еліту...... а елітні бувають бики свині вівці, коні і інша живність. основою всього є люди - вони створюють все решта. Недаром кремль заставив Януковича поставити Табачника - це спроба затримати процес формування справжньої інтелігенції на багато років вперед. Аналітики з ФСБ добре знають що є в основі державотворення.




Дурнів на світі мало, але вони так розставлені , що натикаєшся на них на кожному кроці
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Ігор Домін
Академік
****

Фотографія користувача


Повідомлень: 373
Зареєстрований: 11-5-2010
Місто: Одеса
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 10-8-2010 у 21:33


це звичайна практика - не давати народу умнішати та розвиватися. вівцями легше керувати ніж особистостями. але чому ми говоримо про інтелігенцію? хто знає що то є, якщо її усю знищили? самі з себе будемо робити інтелігентів, а хто не може - той бидло? а як же щастя для народа? а людина, що в полі усе життя працює, кормить нас, але в інституті не навчалась? другий сорт? знову буде еліта та народомаса. ми це вже маємо. від зміни назви нічого не поліпшиться. чи може я щось не розумію: чи вважати інтелігенцією селян та простих роботяг, що були знищені голодомором та репресіями? навіщо той термін потрібен? для мене той гарний, хто свою країну любить та все для неї робить, та інших цьому навчає, а як його звати мені байдуже.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Юрко Юринець
Новак
*



Повідомлень: 14
Зареєстрований: 9-1-2010
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 11-8-2010 у 01:17


Цитата: Початково розміщене учасником Ігор Домін  
ц знову буде еліта та народомаса. ми це вже маємо. від зміни назви нічого не поліпшиться. чи може я щось не розумію: чи вважати інтелігенцією селян та простих роботяг, що були знищені голодомором та репресіями? навіщо той термін потрібен? для мене той гарний, хто свою країну любить та все для неї робить, та інших цьому навчає, а як його звати мені байдуже.

Або ви мене не правильно зрозуміли , або це дається взнаки результат советського виховання
Я слово аристократія вжив щоб якось розмежувати сучасний стан з наявністю інтелігенції. аристократія це не барони графи - це інтелігенція з ніг до голови і не важно чи це родовий барон чи простий священник з села. Всі люди не можуть бути однакові... завжди є хтось мудріший а хтось не зовсім - це закон природи і навіть не дискутується. Так от мудріший завжди у відповідальності за не зовсім. А якщо мудріший щей інтелігент то мусить ставати лідером і вести за собою інших в правильному напрямку... Бо може бути лідер і в неправильному напрямку ... тоді він нічого спільного з інтелігенцією не має.
Ніхто не говорить про людей першого чи іншого сорту - це попахує шовінізмом чи фашизмом. Мова йде про те що хтось має повести за собою інших - а це завжди і всюда робила інтелігенція




Дурнів на світі мало, але вони так розставлені , що натикаєшся на них на кожному кроці
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Ігор Домін
Академік
****

Фотографія користувача


Повідомлень: 373
Зареєстрований: 11-5-2010
Місто: Одеса
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 11-8-2010 у 21:46


Юрко, визначте, будь ласка, для мене - що ви розумієте під інтелігенцією. дякую
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Олег Лірник
Дописувач
**



Повідомлень: 51
Зареєстрований: 6-6-2010
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 13-8-2010 у 15:24


Цитата: Початково розміщене учасником Ігор Домін  
це звичайна практика - не давати народу умнішати та розвиватися. вівцями легше керувати ніж особистостями. але чому ми говоримо про інтелігенцію? хто знає що то є, якщо її усю знищили? самі з себе будемо робити інтелігентів, а хто не може - той бидло? а як же щастя для народа? а людина, що в полі усе життя працює, кормить нас, але в інституті не навчалась? другий сорт? знову буде еліта та народомаса. ми це вже маємо. від зміни назви нічого не поліпшиться. чи може я щось не розумію: чи вважати інтелігенцією селян та простих роботяг, що були знищені голодомором та репресіями? навіщо той термін потрібен? для мене той гарний, хто свою країну любить та все для неї робить, та інших цьому навчає, а як його звати мені байдуже.

Якщо вам байдуже як його звати то які можуть бути притензії до слова інтелегенція?:)
Як на мене інтелегенція це інтелектуальний авангард нації, який несе в собі всі її найкращі досягнення, з метою їх узагальнення та подальшого розвитку...
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Юрко Юринець
Новак
*



Повідомлень: 14
Зареєстрований: 9-1-2010
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 3-9-2010 у 02:26


Вибори на носі. Першочерговим напевне буде як і за кого голосувати... варто би це обговорити.



Дурнів на світі мало, але вони так розставлені , що натикаєшся на них на кожному кроці
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Ігор Домін
Академік
****

Фотографія користувача


Повідомлень: 373
Зареєстрований: 11-5-2010
Місто: Одеса
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 3-9-2010 у 18:49


''інтелігенція'' ,здається, так пишеться;) а прЕтензій ніяких не маю до тих, хто працює заради України, не наполягаючи на власній авангардності.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Ігор Домін
Академік
****

Фотографія користувача


Повідомлень: 373
Зареєстрований: 11-5-2010
Місто: Одеса
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 5-9-2010 у 21:16


стосовно виборів та передвиборчої кампанії: нещодавна в Одесі сталася подія - бійка з різаниною, яку усі політсили крутять, як хочуть. суть справи: два молодики після добрячого гульбану у центрі міста в нетверезому стані повертались додому, по дорозі зустріли якогось неформала з дівчиною, як буває - драка. нетверезі били неформала та дівчину, в якусь мить неформал витягнув ножа та вдарив нападника. бійка закінчилась, усі розійшлись. далі: той нападник помер в лікарні, неформала схопила вдома штурмова бригада, зараз говорять, що йому світить 7-10 років за жорстоке вбивство. а тепер увага! виявляється, це було вбивство хлопця-націоналіста звірем-антифашистом - це точка зору націоналістів (звідки вони в Одесі і де там ховаються в перерві між вбивствами?), а наші одеські патріоти створили народний рух для визволення хлопця, на якого напала зграя (6 чоловіків!) нациків. а ті хлопці, що брали участь у бійці, говорять, що це просто п*янка, ніякої політики. мені цікаво: чи знають взагалі на Західній Україні про ці націоналістські пригоди? чи хтось чув щось про Максима Чайку, якого теж вбили антифа? хто ці люди, що створюють постійну напругу? справа в тому, що реально нікого не турбує це національне питання, але ж люди гинуть.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Андрій Пелещишин
Адміністратор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 9191
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 6-4-2018 у 23:13


Я цієї історії не чув. Але зараз аж так політичні новини не відстежую, тому не можу сказати, наскільки ця історія є гучномовець. Але не дуже, то точно.
Зараз треба чітко розуміти, що соціальні мережі зараз часто перебільшують події.
А атмосфера в Одесі мені зовсім не сподобалася, коли я там був востаннє




Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
 Сторінки:  1  2    4

  Догори

Статичне дзеркало форуму

Львів
Pоwered by XМB
Developed by Avеnture Media & The XМB Group © 2002-2006



Інші проекти:
Наука-Онлайн - Об'єднання українських науковців
Львів - Фотоблог міста
ІБАС. Інформаційна, бібліотечна та архівна справа - Сучасна освітня спеціальність
School review 1624
Реклама: