Форум Рідного Міста
Ви не ввійшли [Ввійти - Зареєструватися]
Вниз

Версія для друку  
 Сторінки:  1  2
Автор: Тема: Людина і дорога
Юрій Сєров
Модератор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 10457
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: оптимістичний

[*] написано 16-12-2003 у 19:00


Одарк! Ти правий!



Nauka-Online.Org - Українська Наукова Інтернет-Спільнота
Рідний край - Колекція знимків України
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Dr.Yura
Новак
*



Повідомлень: 23
Зареєстрований: 11-11-2003
Місто: Lviv
Нема на форумі

Настрій: хороший

[*] написано 6-2-2004 у 10:32


Цитата:
Першим відправив користувач Odarka
Ось для роздумів цікаіий випадок.
Який мав місце насправді, бо він трапився з одною знайомою мені особою, з якою я маю можливість (в принципі, радше обов'язок) час від часу перебувати в одній компанії.
Перша частина випадку (не лякайтеся: їх всього дві).
Ідемо ми собі по тротуарі і доходимо до пішохідного переходу на пр. Чорновола (десь за 150 м від Оперного в напрямку від нього ж). Рух такий собі, середній. Швидкості вже нормальні, всі ж розганяються на такому куску дороги.
Я, розуміючи водіів (бо сам такий), пропускаю авта, вже побачивши вікно між ними і плануючи у нього втрапити. Машин зовсім небагато. Раптом (коли до вікна залишилося 2 машини) та особа з промовою: "Я на переході!" починає переходити дорогу прямо за 7 м від досить повної маршрутки. Маршрутка, страшно пищучи гальмами і ґумою РІЗКО зупиняється. Всі переходять. Особа: - "Ну хто допускає їх до перевезення пасажирів, як вони не знають елементарних правил??!!??" Він тих пішоходів за ніщо має!!!'' іт.д. Кінець першої частини.
Друга частина.
Та сама компанія їде в маршрутці.
Раптом (наскільки я міг бачити, ситуація на проїжджій частині така ж, яка описана у першій частині) маршрутка РІЗКО зупиняється, пололвина пасажирів опиняюєься біля лобового скла маршрутки, а друга половина - на них відповідно. Хтось мовчить, хтось бурчить. А та особа (уявіть!) Ну і хто допускає таких водіїв до перевезень пасажирів!!??! За кого він нас має!!??! і далі в тому дусі.
Бідний шофер.
Звичайно, я не захищаю всіх шоферів і не наїжджаю на всіх пішоходів, але, погодьтеся, можна в деяких випадках оцінити ситуацію і відповідно зробити. Все ж таки, кому легше зупинитя? Людині з масою 70 кг і початковою швидкістю 4 км/год чи маршрутці (2000 кг і 50 км/год відповідно). Чи я не правий? :)


Привіт :))
як по мені то треба ще щоб почали штрафувати пішоходів :baddevil::mad:!!!!!!!!!! а то вони самі кидаються під машину. навіть коли слизька дорога то їм по "барабану" чи встигне машина пригальмувати чи ні.

Мені якось на одному форумі відповіли "Пешеход всегда прав, - пока жив"

вираз хороший але сидіти за таких д%%%% не маю бажання та й думаю щ ніхто не має бажання провести часину життя за #.

Удачі.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
 Сторінки:  1  2

  Догори

Статичне дзеркало форуму

Львів
Pоwered by XМB
Developed by Avеnture Media & The XМB Group © 2002-2006



Інші проекти:
Наука-Онлайн - Об'єднання українських науковців
Львів - Фотоблог міста
ІБАС. Інформаційна, бібліотечна та архівна справа - Сучасна освітня спеціальність
School review 1676
Реклама: