Форум Рідного Міста
Ви не ввійшли [Ввійти - Зареєструватися]
Вниз

Версія для друку  
 Сторінки:  1  ..  15    17    19
Автор: Тема: Куди інтегруватися?
Юрій Марків
Академік
****

Фотографія користувача


Повідомлень: 795
Зареєстрований: 10-12-2003
Місто: Lviv
Нема на форумі

Настрій: :-)

[*] написано 29-11-2013 у 00:24


Цитата: Початково розміщене учасником Dmy  
А раптом інвестори, що увійдуть у широко відчинені двері, виявляться ґеями та лесбіянками? Чого вони навчать нас, наших, а також наших усиновлених дітей?:mad:


Можете продовжувати іронізувати, це не шкодить. Проте інвестори не мають доступу до інспектування навчальних закладів, на відміну від єврокомісарів для перевірки рівня "толерантності". І коли ми станемо частиною Європи не лише географічно, а це станеться рано чи пізно, то про це питання ще не раз згадаємо. Я не хочу вподібнюватися тим старим комуністам, які на малолюдних проплачених мітингах лякаючи гомоєвропою, агітують за митний союз... Та коли ейфорія спаде, мені особисто хотілося би, щоб Україна взяла від спілкування з нашими західними сусідами технології, освіту, медицину і т.д., та при цьому не "прогнулася" під модну Європейську Європу в питаннях вічних.

Upd: хто має бажання, можна нагуглити анекдот номер 321 "пока это не стало обязательным".

Upd: Тиць: Trójka czterolatków z Rybnika-Chwałowic straci miejsca w przedszkolu, bo rodzice nie zgodzili się, by uczestniczyły w grupie, gdzie realizowano program równościowy, w regulaminie którego pojawiło się słowo "gender"

Upd: Тиць: fakty onet - nie lubisz gejow - trafisz do getta
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Dmy
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 3228
Зареєстрований: 9-11-2003
Місто: Донецьк
Нема на форумі

Настрій: Неформатний

[*] написано 30-11-2013 у 00:39


Як не шкодить, можу і продовжити :)
Наслідки євроінтеграції




Усе мине. Усе мене мине
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Юрій Марків
Академік
****

Фотографія користувача


Повідомлень: 795
Зареєстрований: 10-12-2003
Місто: Lviv
Нема на форумі

Настрій: :-)

[*] написано 30-11-2013 у 22:00


Dmy, класний стьоб :)
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Юрій Марків
Академік
****

Фотографія користувача


Повідомлень: 795
Зареєстрований: 10-12-2003
Місто: Lviv
Нема на форумі

Настрій: :-)

[*] написано 1-12-2013 у 14:36


Спостерігаю за стрімом Аронця, як мітингувальники захопили КМДА, штурм Адміністрації Президента...

Впевнений, що виглядатиму іншопланетянином-неадекватом, проте закликаю всіх - молитися і благословляти українську владу, яка би вона не була.

Upd: "Благословляти" - НЕ означає схвалювати дії. Здорова розумом людина не може схвалювати силовий розгін Майдану Беркутом.

Upd: чекаючи "покращення" від європ, майданів, змін одних політиків на інших, не забуваймо про слова Ісуса: "Моє Царство не із світу цього. Якби із цього світу було Моє Царство, то служба Моя воювала б..." Євангеліє від Івана 18:36.



Цитата:

Позиція Собору незалежних євангельських церков України та церкви «Нове Життя» щодо подій 30 листопада 2013 року

Дорогі Співгромадяни!

Апофеозом беззаконня та панування безвідповідальності перед Богом та Українським народом став розгін Євромайдану силовими структурами. Ми солідарні з позицією УПЦ (КП) та УГКЦ, які наполягають на мирному способі політичного діалогу в Україні, засудженні винних у побитті неозброєних громадян та легітимному їх покаранні.

Ось уже цілий тиждень Україна напружено розривається на роздоріжжі європейських та східно-азійських цінностей. Ми розуміємо, що Европа не досконала, але, на нашу думку, там є більше свобод та поваги до мирян, ніж в наших східних сусідів.

Але сьогодні ми молимо Бога про збереження цілісності України як такої, та безпеки її громадян в цьому нелегкому протистоянні, яке є доказом деградації стосунків між українським народом та нинішньою владою.

Як християни, ми розуміємо духовні вимірі конфлікту. Україна знаходиться на порозі величезних змін та трансформацій! Ми закликаємо всіх, хто знає Бога та має духовну владу, стати в дієвому молитовному проломі за народ, молодь та майбутнє нашого суспільства.

Тільки безпосереднє Боже втручання, що діє по молитвам вірян, разом з тими, хто не боїться взяти на себе відповідальність за майбутнє нації, може безболісно перезавантажити стосунки народу та влади України.

Найбільший злочин - це бути байдужим, ховаючись за вислів: "Мені все рівно".

Тому ми щиро закликаємо українців до наступних двох кроків:
- Моліться, бо «дуже сильною і ревною є молитва праведного» (Якова 5:16)
- Відмовтесь від силових дій: «Блаженні миротворці, бо вони синами Божими будуть названі» (Матв. 5:9)

Боріться з байдужістю, бо Бог готовий діяти разом з тими, кого переповняє дієва Віра, Надія та Любов. Для того щоб наша мрія про безпечну, правову та Богоцентричну державу стала реальністю, Бог шукає свідомих людей: « Я шукав між ними кого-небудь, що вимурував би мур та став передо мною в проломині за цю землю, щоб я не погубив її» (Єзек. 22:30).

Бог любить Україну! Любов перемагає страх! Віра знищує його остаточно!
"Не бійся мале стадо, Бог благоволить нам..." (Луки 12:32).
30.11.2013 м. Київ
Голова та єпископат СНЄЦУ Калюжний Анатолій Іванович.
https://www.facebook.com/newlife.kiev.ua




Upd: Тиць: Спільнота Мартейн (голандською Vereniging Martijn) — некомерційна організація в Голандії, створена в 1982 році, яка просуває ідеї задля схвалення суспільством педофілії та легалізації сексуальних стосунків між дорослими і дітьми. Організацію неодноразово намагалися заборонити, однак в 2013 році суд підтвердив її право на існування.

Upd: Тиць: В Швеції урядовий комітет запропонував зняти кримінальні санкції за практикування інцесту.
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Петро Гонсалес
Заблокований




Повідомлень: 215
Зареєстрований: 19-9-2012
Місто: Львiв
Нема на форумі


[*] написано 1-12-2013 у 17:42


Цитата:
Куди інтегруватися?

За нас вирішили це питання, бо ми самі не в праві...
Цитата:
Как поделят Украину Берлин и Москва
[26.11.2013]
[…]
А между тем, из закрытых источников стало известно, что незапланированная встреча Путина и Меркель возможно пройдет в декабре текущего года. Руководители Германии и России именно на ней намерены разделить зоны влияния в Европе. Согласно сообщениям из диписточников, Меркель уже согласилась признать неоспоримой зоной влияния РФ территории Белоруссии и Армении. В ответ в зону влияния ЕС полностью попадает Молдова, за исключением Приднестровья (непризнанная республика остается в зоне влияния Кремля).
Самым интересным остается позиция по Украине. Путин выдвигает условие, чтобы Украина оставалась зоной влияния России при соблюдении экономических интересов Германии на данной территории. Для Меркель важно знать, что Берлин получит взамен за ее позицию пассивно динамить Украину в ее стремлении евроинтегрироваться.
[…]
Еще более жестко высказался российский политтехнолог и публицист Алексей Кунгуров: «Очевидно лишь одно – Украина реальным суверенитетом не обладает и вынуждена подчиняться решениям тех, от кого она зависит. Поэтому более подходящая аналогия будет не с пактом Молотова-Риббентропа, а с Мюнхенским соглашением, где большие дяди решили судьбу Чехословакии. Украина вообще не имеет осмысленной стратегии и не в состоянии самостоятельно куда-то идти. Единственный плюс Киева – и Берлин, и Москва пока еще слишком слабы, чтобы кроить самостоятельно карту Восточной Европы. Поэтому волей-неволей ЕС и РФ приходится согласовывать свои позиции, ибо каждая сторона, прежде всего, озабочена тем, чтобы избежать публичного позорного провала своей политики».
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Юрій Сєров
Модератор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 10457
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: оптимістичний

[*] написано 2-12-2013 у 15:20


Жителі Хорватії на референдумі проголосували за заборону одностатевих шлюбів
http://religions.unian.net/ukr/detail/17263

Це відносно страшилок євроінтеграції.




Nauka-Online.Org - Українська Наукова Інтернет-Спільнота
Рідний край - Колекція знимків України
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Юрій Марків
Академік
****

Фотографія користувача


Повідомлень: 795
Зареєстрований: 10-12-2003
Місто: Lviv
Нема на форумі

Настрій: :-)

[*] написано 29-12-2013 у 14:07


"Країни ЄС повинні змиритися (згодитися, прийняти) з втратою суверенітету" - з доповіді Ангели Меркель в парламенті на честь третьої каденції
http://www.pch24.pl/expose-merkel--panstwa-ue-musza-zaakceptowac-ut...
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Юрій Марків
Академік
****

Фотографія користувача


Повідомлень: 795
Зареєстрований: 10-12-2003
Місто: Lviv
Нема на форумі

Настрій: :-)

thumbdown.gif написано 5-6-2015 у 17:21


Особисто я в такі європи не хочу.......

тиць - фб нардеп Сергій Лещенко
Цитата:

Вибачте за пафос, але цими вихідними вирішується доля європейської інтеграції України. У суботу в Києві відбудеться ЛГБТ-прайд. Скажу відверто – давно мені не доводилося чути стільки занепокоєння від європейців, як цими днями. Я особисто говорив з послами Швеції та Франції щодо наміру частини радикалів зірвати захід чи навіть вчинити насильство над його учасниками. Посольства стурбував один лише заклик Кличка не проводити ЛГБТ-прайд. "Заборона такого заходу в Україні, яка пережила Майдан, буде шоком для світу", - каже один з послів країн "Великої сімки". До керівництва київської міліції днями ходили дипломати з посольств Німеччини, Франції та представництва Євросоюзу щодо гарантування безпеки на цьому заході. Заборона дискримінації за ознакою сексуальної орієнтації є одним із зобов'язань України для отримання безвізового режиму з Євросоюзом. Тому що ідеться не про "збочення" – ідеться про права людини, які завжди на часі.

Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Юрій Марків
Академік
****

Фотографія користувача


Повідомлень: 795
Зареєстрований: 10-12-2003
Місто: Lviv
Нема на форумі

Настрій: :-)

[*] написано 11-6-2015 у 11:36


І навздогін......... Утікаючи від одного смороду, бездумно пірнаємо в інший сморід.......
Цитата:

- Джордж, что это за шум за окном?
- Парад копрофилов, сэр.
- Да? И чего же они хотят?
- Они всего лишь отстаивают свои права на равенство, сэр.
- Не понял. Им кто-то не дает есть дерьмо дома?
- Да нет, сэр. Они не хотят есть его только дома. Они выступают за то, чтобы дерьмо продавалось во всех заведениях общепита, чтобы на перекрестках можно было легко купить дерьмо на палочке, а в ресторане без проблем заказать говна на лопате.
- Но это же тошнотворно и совершенно не естественно, Джордж.
- Ну почему же, сэр? Это врожденное, они такими родились и ничего не могут с этим поделать. Кроме того в природе полно примеров копрофильства. Собаки, морские свинки, да целая куча животных воспринимает это вполне нормально. Поэтому ничего удивительного, что человека, как часть животного мира, это тоже касается.
- Джордж, я правильно понимаю, что если они добьются своего, то в моем любимом кафе на углу вместе с клубничным суфле будут подавать говно в стаканчиках???
- Совершенно верно, сэр. Копрофилы абсолютно нормальные люди и имеют право есть свое любимое блюдо во время обеда, не скрывая своих предпочтений.
- Боже, да меня просто стошнит на месте!
- Сэр, как Вы можете??? Это же совершенно нетолерантно. Вас за такое как минимум оштрафуют, а как максимум посадят. И кстати, сэр, один знаменитый психиатр в свое время сказал что-то в духе: "если Вам не нравятся копрофилы, то, весьма вероятно, что Вы на самом деле тоже копрофил, просто скрытый". Я не ручаюсь за достоверность фразы, но все же прислушайтесь к себе, возможно Вас ждут свежие вкусовые открытия...
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Андрій Пелещишин
Адміністратор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 9191
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 1-7-2015 у 21:32


Поки ми все ще пробуємо прийняти рішення кудись інтегруватися, з Євросоюзу уже почали "диференціюватися". За пару днів стане відомо чи залишиться Греція в Єврозоні.
Ще кілька років тому ніхто би і не подумав, що окремі країни матимуть намір утікати з "Європи". Не кажу, що для України це урок, але так чи інакше - є досвід, який потрібно осмислити.




Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Юрій Марків
Академік
****

Фотографія користувача


Повідомлень: 795
Зареєстрований: 10-12-2003
Місто: Lviv
Нема на форумі

Настрій: :-)

[*] написано 6-7-2015 у 09:34


Дуже повчальний урок на прикладі Греції. Якось мені було потрібно полікувати око, я тоді вліз в мінус за кредитною карткою. А ще взяв невеличкий кредит про запас, коли брав шлюб, бо треба ж гарно все зробити. Та в обидвох випадках після досягнення цілі - економив декілька місяців, щоб все віддати.

А тут маємо грецьке "свято життя" щодня, та ще й люди зібралися на референдум задля офіційної відмови погашати борги. Хто їм далі позичатиме?

Це так, якби ми зібралися разом з сім’єю, пішли до нотаріуса і оформили би офіційну відмову погашати "мінуси" за кредитками. А чому ні, я ж хочу в Аквапарк ходити і в IMAX-і дивитися фільми щонеділі, також незле би було нову духовку і більшу машину купити, тому нащо мені економити задля погашення боргів, в банків все одно гроші є, нехай не будуть такі жадібні.

Надіюся, ми скористаємося цим цінним уроком на користь. Бо Грецію свого часу ще й підловили на фальсифікації звітності... Тут вже не питання євро- чи тундро-інтеграції. Православні греки, здавалося б, духовна нація, таким займається. Звісно, що в цьому питанні Росія їм ближча...
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Юрій Марків
Академік
****

Фотографія користувача


Повідомлень: 795
Зареєстрований: 10-12-2003
Місто: Lviv
Нема на форумі

Настрій: :-)

[*] написано 28-10-2015 у 20:01


Ще один аргумент на користь того, що інтеграція кудись - це відмова від певних власних інтересів.

Цитата:

Новообраний сенатор від польської правлячої партії "Право і справедливість", відомий історик Ян Жарин в інтерв'ю виданню "Prawy" зробив гучну заяву. Мовляв, українці не стануть повноцінною нацією без усвідомлення того, що Волинська трагедія була геноцидом польського народу. "Ми (поляки) повинні чітко їм сказати про те, що якщо вони хочуть бути європейським народом, інтегруватися в європейський культурний простір, то не мають прославляти і шанувати ОУН-УПА", – сказав Жарин. Також він додав, що якщо зараз українці ставлять пам'ятники бандерівцям, це значить, що вони готові в подальшому застосовувати ті самі методи, що й українські націоналісти, зокрема масове вбивство.

тиць

Взявся прокоментувати цю тему, бо саме моя покійна мама займалася встановленням пам’ятника Бандері у Львові (працювала у фірмі, яка була виконавцем).

Особисто я слабо уявляю себе учасником смолоскипної ходи на день народження Степана Бандери. При цьому вважаю цього діяча достойним історичної пам’яті. Ми ж не вимагаємо від Польщі припинити пам’ятати їхню Армію Крайову... На Волині сталося жахливе - одні села були вирізані бандерівцями, інші - армією крайовою. При цьому хто почав першим - слабо має значення. Не маю там родичів і не маю ніяких особистих переживань з цього приводу.

Примирення народів - це не забуття власних діячів. Це взаємне відкриття цвинтарів полеглих в битвах, співпраця істориків, обмін архівами і т.д. Мабуть щоб перестала кипіти кров близьких до подій та їхніх нащадків - реально можливим буде дійсно лише через декілька поколінь, лише зустрічей президентів недостатньо... Ну і постановка в пряму залежність інтеграцію від історичної пам’яті - це ще одне обличчя нашого польського адвоката у Європі, хоч Ян Жарин і далеко не уособлює собою цілої Польщі...

Ех, хотілося би, щоб Україна не потребувала ніякої інтеграції нікуди.

P.S.: Пам’ятник Богданові Хмельницькому в Києві і його зображення на п’ятигривневій купюрі знайомих поляків дещо дивує, однак в мас-медіа ніяких гучних заяв з цього приводу не чутно. Ще один доказ того, що потрібен час на декількаразову зміну поколінь.
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Андрій Пелещишин
Адміністратор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 9191
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 28-10-2015 у 20:21


Будемо реалістами. Поки ми дозріємо (чи то нас вважатимуть такими, що дозріли) до вливання в ЄС, цілком можливо, що вже не буде куди вливатися.



Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Андрій Пелещишин
Адміністратор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 9191
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 30-10-2015 у 11:40


http://espreso.tv/news/2015/10/30/yevrosoyuz_mozhe_rozpastysya_cher...
Цитата:
На думку очільниці зовнішнього дипломатичного відомства Євросоюзу Федеріка Могеріні, міграційна криза погіршиться і викличе ланцюгову реакцію, якщо не будуть знайдені відповідні рішення.

"Без них існує ризик дезінтеграції", - ствердила Могеріні у коментарі для італійського економічного видання «Il Sole 24 Ore".

Звісно що так просто ЄС не розвалиться, але.. Мені не до кінця зрозуміла логіка ЄС. Якщо прийняти мільйон біженців на своє утримання (а це тільки початок!) з доволі диких країв, з сумнівною кваліфікацією, репутацією і цінностями - то це нормально. А включити в свою сім'ю 40-мільйонний народ з власною землею і промисловістю, достойною освітою та наукою, спільними мовними та етнічними коренями,християнською системою цінностей - то це ні, ні, ні в якому разі!




Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Юрій Марків
Академік
****

Фотографія користувача


Повідомлень: 795
Зареєстрований: 10-12-2003
Місто: Lviv
Нема на форумі

Настрій: :-)

[*] написано 28-11-2015 у 00:32


В Норвегії забрали дітей у вихідців з Румунії за те, що дитина в школі заспівала християнську пісню. Власне зараз триває судовий процес і 27.11.2015 (п’ятниця) розгляд справи відкладено до понеділка.

тиць - сторінка на фб

тиць - новина російською

тиць - новина англійською

тиць - блог румунською та англійською мовою, де публікуються останні новини про ситуацію

Вкотре запитую у думаючої частини відвідувачів даного форуму - це справді та краща частина світу, до якої нам потрібно прагнути, щоб жити в одному правовому полі?
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Рост
Модератор
*******

Фотографія користувача


Повідомлень: 3709
Зареєстрований: 3-4-2003
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: є

[*] написано 28-11-2015 у 12:12


Для запуску процесу обдумування потрібно володіти повною інформацією.
Посилання на новини не розкривають суті справи взагалі.
Форма постановки вами питання є маніпулятивною в даному контексті.




Рост
http://www.rost.lviv.ua
_________________

Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Юрій Марків
Академік
****

Фотографія користувача


Повідомлень: 795
Зареєстрований: 10-12-2003
Місто: Lviv
Нема на форумі

Настрій: :-)

[*] написано 28-11-2015 у 14:17


Що ж, інформації і справді недостатньо. Буде більше в понеділок, коли відбудеться продовження розгляду справи сім’ї в норвезькому суді. При цьому хотів би зауважити, що сприйняти існуючий духовний стан справ у європейському просторі не дозволяє парадигма "визволителя" від хижого "старшого" брата.
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Рост
Модератор
*******

Фотографія користувача


Повідомлень: 3709
Зареєстрований: 3-4-2003
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: є

[*] написано 28-11-2015 у 16:10


Рівно як цим же братом створена (і активно підтримувана) парадигма європейсько-американської бездуховності.



Рост
http://www.rost.lviv.ua
_________________

Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Юрій Марків
Академік
****

Фотографія користувача


Повідомлень: 795
Зареєстрований: 10-12-2003
Місто: Lviv
Нема на форумі

Настрій: :-)

[*] написано 28-11-2015 у 16:53


Не знаю звідки таке узагальнення, бо так званий "Біблійний пояс" гамерики разюче відрізняється від решти гамерики - https://en.wikipedia.org/wiki/Bible_Belt

Так само як (поки що) традиційно християнські Польща, Італія, Греція в європах.

Та, на жаль, платять і, відповідно, танцюють гамерику і європу більш грошовиті секуляризовані (читайте - безбожні) осередки.
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Рост
Модератор
*******

Фотографія користувача


Повідомлень: 3709
Зареєстрований: 3-4-2003
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: є

[*] написано 28-11-2015 у 20:52


В протестантів є така мулька, зрештою, чому тільки в них, в московитів православних теж - про винятковість їхньої організації. І наявність десь духовного начала теж ідентифікується за наявністю осередків "наших", так би мовити.
Європі притаианна дещо інша духовність. Вона полягає не в розмовах про Бога, не в екзальтованих вигуках "Алилуя". Там це більше має форму простого побутового милосердя.
" - Коли ж це я зробив Тобі, якщо я Тебе і не знаю?
- Коли напоїв спраглого, накормив голодного..."
Ну, ви знаєте, який фрагмент Нового Заповіту я маю на увазі, Біблію ви точно краще за мене знаєте.
І от в цих діях простого дня європейці часто виявляються духовнішими за нас, таких правильних.
Тому така асоціація Європи от прямо з якимось мордором, це занадто.




Рост
http://www.rost.lviv.ua
_________________

Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Юрій Марків
Академік
****

Фотографія користувача


Повідомлень: 795
Зареєстрований: 10-12-2003
Місто: Lviv
Нема на форумі

Настрій: :-)

[*] написано 28-11-2015 у 23:46


Мордор - не мордор, а мені зараз крутиться в голові аналогія з комсомолом. Я його не помацав у свідомому віці, зате багато спілкувався з декількома людьми, котрі туди влізли, а потім ще далі влізли. Так от, всі неправди того часу були добре відомі і обговорювалися відверто в тісному колі на кухні, більше того - це наші галицькі вуйки, в яких родичі були у визвольній боротьбі і за це постраждали, "ну й дурні, чого вони добилися, що їм за то держава дала". А причина чого трималися за комсомол - ну бо це дорога далі для кар’єри, хороші зв’язки, еліта країни. Ну вивозили в Сибір і розстрілювали в підвалі на Лонцького, а що - мене ж не чіпають. Більше того, зараз ці зв’язки у тих вуйків збереглися і ціле життя поставлене на те, щоб триматися того керунку, тільки під новими гаслами.

Ну подумаєш, сектантів протестантських в Норвегії притиснули, де я і де та Норвегія. Головне, що мене пустять в спільноту забезпечених людей. "Я не піднімав голос, коли прийшли по євреїв, бо я ж не єврей", ну якось так.....

Як я і раніше казав, вороття назад нема, ми вже туди надто багато вклали, щоб звернути в бік, та й альтернативи здравої не існує, на превеликий жаль.
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Рост
Модератор
*******

Фотографія користувача


Повідомлень: 3709
Зареєстрований: 3-4-2003
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: є

[*] написано 29-11-2015 у 12:26


Я розумію, що для вас в даній ситуації важливим є не розібратися в обставинах справи, а факт, що "наших б'ють".

Тут недавно знайомий в гості приїжджав. Він з сім'єю уже давно виїхав до Канади. Так от, з його слів, ти можеш нажити собі чимало проблем, якщо твоя 10-літня дитина там гуляє сама вулицями, без батьківського контролю. При чому проблем аж до позбавлення батьківських прав. Для мене, який в аналогічному віці сам уже їздив кожен день через усе місто на тренування, це дикість. А там такі правила. А ви кажете, пісеньку заспівали.

Якщо сусід-протестант почне приходити до мене, щоб вести свої протестантські розмови про Бога, а ще й заспіває мені пісеньку, я, скоріше за все, попрошу його піти геть. І в нього буде його причина назвати мене безбожником. Хоча підстав до цього не буде, я, всього лиш, не хочу дивитися на світ його очима.
Тому так, для мене "притісняють протестантів" і "притісняють християн" - це різні речі. Тобто, є різниця між "притісняють за те, що ти християнин", і "за те, що ти вже виніс всім довкола мізки".
Повторю, оскільки нам невідомі усі обставини справи, вибрана вами форма подання є маніпулятивною.




Рост
http://www.rost.lviv.ua
_________________

Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Юрій Марків
Академік
****

Фотографія користувача


Повідомлень: 795
Зареєстрований: 10-12-2003
Місто: Lviv
Нема на форумі

Настрій: :-)

[*] написано 30-11-2015 у 01:06


Не знаю, чим вам так допекли протестанти. Якщо екстраполюєте мою особу на всіх решта протестантів, то шкода, бо я був таким діставальським ще до мого навернення.
Обставини справи з сім’єю в Норвегії таки дійсно ще не всі відомі.
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Рост
Модератор
*******

Фотографія користувача


Повідомлень: 3709
Зареєстрований: 3-4-2003
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: є

[*] написано 30-11-2015 у 12:08


Цитата: Початково розміщене учасником Юрій Марків  
Не знаю, чим вам так допекли протестанти. Якщо екстраполюєте мою особу на всіх решта протестантів, то шкода, бо я був таким діставальським ще до мого навернення.
Обставини справи з сім’єю в Норвегії таки дійсно ще не всі відомі.

Бачите, ви й самі все знаєте.
От з'явилися у вас в будинку миші. І ви заводите кота, одного, другого. Вони активно воюють з мишами, ловлять, попутно, в процесі бойових дій, б'ються вази, рвуться фіранки. Миші все рівно є. Нарешті ви берете чергового кота. А той нічого особливого не робить, він просто з'явився в хаті, і просто миші самі по собі зникають.
Протестанти, це як оті коти, які воюють з мишами, їх ловлять, знову воюють. Від них багато шуму-гаму, але миші все рівно є.

Людину міняє не інша людина. Людину міняє Дух, провідником якого може бути ця інша людина. Не знання Біблії напам'ять, не тисячі сказаних від себе слів, наведених цитат. Словами можна лише "забити баки".
Замість скерувати зусилля на те, щоб стати цим провідником, всі зусилля скеровуються на атракціон "ловля мишей".
Особливо, коли ти давно вмієш читати, а тобі нав'язливо пропонують вчити абетку.
В протестантів є речі, які я поважаю. Але тільки через те, що в жінці мені подобаютья ноги і талія, я ж не буду одружуватися з нею "усією".




Рост
http://www.rost.lviv.ua
_________________

Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Юрій Марків
Академік
****

Фотографія користувача


Повідомлень: 795
Зареєстрований: 10-12-2003
Місто: Lviv
Нема на форумі

Настрій: :-)

[*] написано 30-11-2015 у 17:13


Ну поки ще по IP не почали вичисляти фізичну адресу, щоб винищувати протестантів, то свою думку висловлювати на навколишні події все одно буду. Ще, як варіант, можна вивісити заборону в правилах "чупакабрам, протестантам та іншим потворам вхід заборонено" ))))) Сподіваюся, з часом змінюсь і буду не так сильно дратувати. Якщо я особисто так сильно допік, то прошу вибачення. А якщо у вас, Росте, є ще з кимось іншим непорозуміння, то радив би примиритися.

А щодо теми - наразі нема інформації про розвиток подій у Норвегії, запитав також по особистих каналах.

P.S.: Однобокий, необ’єктивний коментар на згадану подію, однак дає зовсім трошечки більше розуміння того, що відбувається:
Цитата:
In the latest international scandal, the 5 children of Bodnariu Marian, a Romanian citizen, and Ruth Johanne Bodnariu, a Norwegian citizen, (including a 3 months old baby) were removed for 'religious indoctrination'. The couple are Christians, members of a Pentecostal church. They were previously warned that they need to teach their children that all religions are equally valid (or invalid), rather than teach their children to follow the parents' Christian faith. When they were considered to fail to comply, all their 5 children were removed (on November 16 and 17, 2015). This is just the latest case to reach the news - there are literally thousands of such cases, of children placed into care for trivial or made-up reasons.
( http://www.expat.com/forum/viewtopic.php?id=513520 )

Тобто, коротко, урядовці вимагали від батьків навчати дітей, що "всі релігії однаково вірні" (або ж "однаково невірні"). Знову ж таки, це лише коментар на форумі сайту "expat.com". І, знову ж таки, без огляду на віросповідання, можна принаймні по-людськи поспівчувати розділеній сім’ї... І визначитися з інтеграційними прагненнями теж, бо це не лише протестантів стосується...

P.P.S: Сьогодні суд відмовив у апеляції ( https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=748295178609943&am... - пише пастор румунської церкви, в яку ходив батько до еміграції, я переклав гугл транслейтом, оскільки англійської версії ще нема). Батьки можуть бачити дітей декілька разів на тиждень. Проте дітей відвезли в інше місто, дорога займає декілька годин. Кому на серце приходить думка "так їм і треба", нехай так, тільки давайте не будемо про "дещо іншу духовність" європейців. А комусь іншому, хто хоче стати імігрантом в подібній країні, нехай це буде за пересторогу, краще жити вдома бідно, ніж в чужині з такими правилами (на мою особисту необ’єктивну, однобоку думку).
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
 Сторінки:  1  ..  15    17    19

  Догори

Статичне дзеркало форуму

Львів
Pоwered by XМB
Developed by Avеnture Media & The XМB Group © 2002-2006



Інші проекти:
Наука-Онлайн - Об'єднання українських науковців
Львів - Фотоблог міста
ІБАС. Інформаційна, бібліотечна та архівна справа - Сучасна освітня спеціальність
School review 1737
Реклама: