Форум Рідного Міста
Ви не ввійшли [Ввійти - Зареєструватися]
Вниз

Версія для друку  
 Сторінки:  1  ..  16    18  19
Автор: Тема: Куди інтегруватися?
Рост
Модератор
*******

Фотографія користувача


Повідомлень: 3709
Зареєстрований: 3-4-2003
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: є

[*] написано 30-11-2015 у 23:21


Цитата: Початково розміщене учасником Юрій Марків  
Ну поки ще по IP не почали вичисляти фізичну адресу, щоб винищувати протестантів, то свою думку висловлювати на навколишні події все одно буду. Ще, як варіант, можна вивісити заборону в правилах "чупакабрам, протестантам та іншим потворам вхід заборонено" ))))) Сподіваюся, з часом змінюсь і буду не так сильно дратувати. Якщо я особисто так сильно допік, то прошу вибачення. А якщо у вас, Росте, є ще з кимось іншим непорозуміння, то радив би примиритися.

От в цьому вся суть протестантів відкривається, за що їх сектантами і називають.
Ви - висловлюєте свою точку зору. Я - виявляється, мене особисто хтось допік, і мені треба примиритися. Права на висловлення і відстоювання своєї точки зору у мене немає, тому що єдино правильна точка зору - це ваша. Ось так працює ваша свідомість.
Форум - розумієте, він для спілкування, для обміну думками. Для того, щоб просто висловлювати свою точку зору, заведіть собі блог. Або статті пишіть і публікуйте десь. А форум, він для того, щоб сказати, але і почути.

Цитата: Початково розміщене учасником Юрій Марків  
А щодо теми - наразі нема інформації про розвиток подій у Норвегії, запитав також по особистих каналах.

P.S.: Однобокий, необ’єктивний коментар на згадану подію, однак дає зовсім трошечки більше розуміння того, що відбувається:
Цитата:
In the latest international scandal, the 5 children of Bodnariu Marian, a Romanian citizen, and Ruth Johanne Bodnariu, a Norwegian citizen, (including a 3 months old baby) were removed for 'religious indoctrination'. The couple are Christians, members of a Pentecostal church. They were previously warned that they need to teach their children that all religions are equally valid (or invalid), rather than teach their children to follow the parents' Christian faith. When they were considered to fail to comply, all their 5 children were removed (on November 16 and 17, 2015). This is just the latest case to reach the news - there are literally thousands of such cases, of children placed into care for trivial or made-up reasons.
( http://www.expat.com/forum/viewtopic.php?id=513520 )

Тобто, коротко, урядовці вимагали від батьків навчати дітей, що "всі релігії однаково вірні" (або ж "однаково невірні"). Знову ж таки, це лише коментар на форумі сайту "expat.com". І, знову ж таки, без огляду на віросповідання, можна принаймні по-людськи поспівчувати розділеній сім’ї... І визначитися з інтеграційними прагненнями теж, бо це не лише протестантів стосується...

P.P.S: Сьогодні суд відмовив у апеляції ( https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=748295178609943&am... - пише пастор румунської церкви, в яку ходив батько до еміграції, я переклав гугл транслейтом, оскільки англійської версії ще нема). Батьки можуть бачити дітей декілька разів на тиждень. Проте дітей відвезли в інше місто, дорога займає декілька годин. Кому на серце приходить думка "так їм і треба", нехай так, тільки давайте не будемо про "дещо іншу духовність" європейців. А комусь іншому, хто хоче стати імігрантом в подібній країні, нехай це буде за пересторогу, краще жити вдома бідно, ніж в чужині з такими правилами (на мою особисту необ’єктивну, однобоку думку).

В якомусь із штатів американських є закон, який передбачає відповідальність власника басейну за те, що хтось перелізе через його двометровий паркан, і втопиться в його басейні. Бо треба було прийняти якісь міри, щоб запобігти цьому.
Розумієте, імігруючи в якусь країну, треба спочатку вивчити її закони. А не їхати в Норвегію, користуватись їх суперським соціальним забезпеченням, одним з найкращих в Європі, але при цьому намагатися пропхатися в чужий монастир зі своїх уставом. Це такою хитрозадістю пахне, вибачайте на слові.
У випадку з євроінтеграцією України це некоректні паралелі, загальноєвропейське правове поле, і правове поле конкретної держави - це зовсім різні речі.
В Європі головна доктрина визначає особистість як найвищу цінність. І затверджує право цієї особистості бути рівною серед усіх інших. А для вас це неприйнятно, тому що навіть християни іншої конфесії для вас - це неправильні християни, бо німб лише над вашими головами світиться. А вже люди іншої взагалі віри - навіть мови нема.
Ми не маємо права судити. Кожен має право бути таким, яким вважає за потрібне. Головне, щоб не за чужий рахунок. І це Богом дане право. Між іншим.
Суспільство - це складна річ. Будуєш місто, орієнтоване на пішоходів, ущемляєш автолюбителів, будуєш для автолюбителів - ущемляєш пішоходів. Що не зроби, завжди когось притиснеш. Але якщо пішоходи переможуть, і автомобілі заборонять, то як би не сталось колись так, що треба їхати, а нема на чому.




Рост
http://www.rost.lviv.ua
_________________

Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Юрій Марків
Академік
****

Фотографія користувача


Повідомлень: 795
Зареєстрований: 10-12-2003
Місто: Lviv
Нема на форумі

Настрій: :-)

[*] написано 1-12-2015 у 02:02


То була моя невдала спроба вгадати, чи хтось інший з протестантів вам не допік. Значить, то таки моя поведінка кидає тінь на всіх протестантів. В такому випадку shame on me :( Запевняю, що не всі такі.

>>> В Європі головна доктрина визначає особистість як найвищу цінність

Так. Це суть гуманізму, який є, у свою чергу, основою атеїзму. Це вже проходили у давньому Римі, проходимо і зараз.

>>> І затверджує право цієї особистості бути рівною серед усіх інших. А для вас це неприйнятно, тому що навіть християни іншої конфесії для вас - це неправильні християни, бо німб лише над вашими головами світиться. А вже люди іншої взагалі віри - навіть мови нема.

А де докази щодо неприйнятності цього для мене? І щодо іншої конфесії? А про іншу віру де я тут висловився?

Я не збираюся в Норвегію і не хотів би взагалі нікуди виїжджати. Згідний про "нахлібників", які хочуть отримувати соц.допомогу, але навіть не ознайомилися з законодавством. А що, коли змішане подружжя (батько імігрант, а для матері - це рідна країна) стало заручниками політики, яку почала проводити держава? В згаданому випадку це саме так, бо мати є громадянкою Норвегії. Жили собі, жили - а тут на тобі.

Я про те, що це і в нас попереду, я так очікую. В глобальному плані, навіть не в євроінтеграційному. І мені дуже цікаво, з яких причин люди, ну хоч би от ви, Росте, можуть підтримувати діяльність зокрема такої організації як отой Barnevernet ?

http://www.tnp.no/norway/panorama/4814-czech-president-compare-norw...
Czech President Miloš Zeman compares Norwegian Child Welfare (Barnevernet) with Nazi Lebensborn program for eugenics
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Рост
Модератор
*******

Фотографія користувача


Повідомлень: 3709
Зареєстрований: 3-4-2003
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: є

[*] написано 1-12-2015 у 14:01


Юрку, розслабтесь, ваша поведінка не є якоюсь особливою. І нікому вона не допікає.

Стосовно главенства особистості.
Уявіть себе главою спільноти держав.
Ви виходите, і проголошуєте: головним в нашому союзі є Бог!
- Ісус Христос? - одразу запитання від християн.
- Аллах? - озвалися мусульмани.
- Єгова? - пролунало від виключно його свідків.
Боже, що я натворив! Вони ж зараз поб'ються! І тому кажете:
- Ні, друзі, основна цінність є людина. Мусите спочатку навчитися поваги до інших людей, і якщо у вас не виходить з любові, то будемо вчитись по закону. А вже потім поговоримо про Бога. А поки що табу.
Ні, це я не про реальну ситуацію і мотивацію, просто гіпотетичне і спрощене висвітлення проблеми. Живуть на одній сходовій клітці християнська сім'я, мусульманська і індуська. І їм треба якось співіснувати в мирі. І якщо між собою вони самі домовитись не можуть, управдом мусить ввести правила співіснування, основані не на релігії, а на простому здоровому глузді.

Стосовно підтримки тої організації захисту дітей від батьків. Відверто кажучи, про її існування я довідався лише після цієї вашої публікації. Але це не всеєвропейська, а Норвежська організація, і визначати доцільність її існування можуть лише норвежці.
Стосовно переживань про майбутнє світу. Так в Біблії ж чітко вказано, кому належить цей світ. Ви що, не читали? І смисл в тому, ким є ти, а не яким є світ.

Ще один момент.
А скажіть, яке відношення має те, що відбувається в Норвегії, до нашої інтеграції в Євросоюз?
Норвегія не є членом Євросоюзу, навіть кандидатом до вступу не є.




Рост
http://www.rost.lviv.ua
_________________

Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Юрій Марків
Академік
****

Фотографія користувача


Повідомлень: 795
Зареєстрований: 10-12-2003
Місто: Lviv
Нема на форумі

Настрій: :-)

[*] написано 2-12-2015 у 02:08


Про відношення Норвегії до ЄС - дійсно ніякого. Та ще трохи, пару потрясінь і суспільство заговорить про глобальну інтеграцію заради безпеки і виживання. Тоді поборники рівності, толерантності (назвіть як хочете) будуть по один бік, а віруючі - по інший, в мізерній меншості. А такі організації як отой Barnevernet - будуть чимось на зразок базового поняття про безпеку. І дійсно, важливо ким є ти в той момент. Це так, вільні роздуми на тему...
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Юрій Марків
Академік
****

Фотографія користувача


Повідомлень: 795
Зареєстрований: 10-12-2003
Місто: Lviv
Нема на форумі

Настрій: :-)

[*] написано 4-12-2015 у 22:57


Користуючись особистими зв’язками, вийшов на віруючих норвежців, які мають друзів і родичів, що працюють у Barnevernet (The Child Welfare Service of Norway). Виходячи з їхніх коментарів і кажучи коротко, поки що "не почалося", тобто дітей не забирають масово в християн у цій країні; організація часом робить помилки, але цього разу, виходячи з коментарів, сторона батьків розповсюджує по світу не до кінця правдиву інформацію; вичерпну інформацію від Barnevernet отримати нема як через політику нерозголошення приватних даних. Важко визнавати свою гарячковість у судженнях, та без цього визнання світ не стане кращим. Всім добра!
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Рост
Модератор
*******

Фотографія користувача


Повідомлень: 3709
Зареєстрований: 3-4-2003
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: є

[*] написано 5-12-2015 у 21:28


Мирдружбажвачка. Хай живе і пасеться. І плюсодин до карми :)
До слова буде сказано, що нав'язане нам уявлення про бездуховність західного світу дуже часто має корені, які живляться на сході. В істинно православних. Найдуховніших. І я на то попадався, але потім вирішив приймати до уваги лише перевірені факти.




Рост
http://www.rost.lviv.ua
_________________

Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Юрій Марків
Академік
****

Фотографія користувача


Повідомлень: 795
Зареєстрований: 10-12-2003
Місто: Lviv
Нема на форумі

Настрій: :-)

[*] написано 24-3-2016 у 08:09


Хотіли? Маєте. Львів був використаний як площадка для демонстрації дикунства України заїжджими активістами ЛГБТ. Плюс підключилися, знову ж таки, заїжджі противники в балаклавах та з каменюками. Не забарилися журналісти, чомусь zik особливо запам’ятався. І це лише початок. Сподобався вислів Юрія Винничука "В Європу через дупу".

На черзі - побачите - візити єврокомісарів у школи, щоб перевірити, чи достатньо добре наші дітки з самого раннього віку обізнані з можливістю вибору орієнтації...
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Рост
Модератор
*******

Фотографія користувача


Повідомлень: 3709
Зареєстрований: 3-4-2003
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: є

[*] написано 25-3-2016 у 17:04


Взагалі-то, вуха тут ростуть скоріше від східного "братка", бо як раз провокація під голандський референдум заточена. Нє?



Рост
http://www.rost.lviv.ua
_________________

Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Юрій Марків
Академік
****

Фотографія користувача


Повідомлень: 795
Зареєстрований: 10-12-2003
Місто: Lviv
Нема на форумі

Настрій: :-)

[*] написано 25-3-2016 у 17:56


Афілійовані з Азовом "паломники" в балаклавах швидше зі своєї волі прийшли, а любителі нетрадиційної полунички мабуть таки були координовані з-за поребрика. Настрої у Львові насправді оцінюю як більш спокійні, ну звісно "мерзость", та без жодної агресії. Ну хіба би хода ЛГБТ якимось чином би перетнулася з прощею, тоді би місцеві бабусі розказали нащо насправді хлопові дупа.

Ну і не зраджу собі, додам що якби ми не пхалися бездумно через всі можливі щілини в тамтой союз, то всього цього неподобства би у Львові і близько не було.
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Рост
Модератор
*******

Фотографія користувача


Повідомлень: 3709
Зареєстрований: 3-4-2003
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: є

[*] написано 25-3-2016 у 18:22


Якби Європа очі закрила на те, що москаль хоче з Україною зробити, то і терактів там би не було. Така логіка?
Ми можемо самі протистояти Росії, але для цього потрібна патріотична влада і ядерна зброя. Цього на даний момент у нас нема.




Рост
http://www.rost.lviv.ua
_________________

Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Юрій Марків
Академік
****

Фотографія користувача


Повідомлень: 795
Зареєстрований: 10-12-2003
Місто: Lviv
Нема на форумі

Настрій: :-)

[*] написано 25-3-2016 у 18:41


А Європа наче зі шкіри лізе, щоб нас захистити... Ми проспали більш ніж 20 років. В 91 році за зміною прапорів а-ля "Весілля в Малинівці" не відбулося реальної зміни кадрів там, де щось насправді вирішувалося. Яка патріотичність влади, коли в розгар мобілізації на Гуцульщині цілі села хлопів організовано сіли в автобуси і поїхали - вгадайте з трьох разів у яку країну - на заробітки. Гірко знову повторювати, що альтернативи цьому єврозбіговиську зараз нема. Тільки чекати від цього чергового "покращення" по-моєму годі. Хто хоче їхати вчитися, той і зараз може це зробити. А так - затопимо дешевою робочою силою на підсобних роботах, взамін отримаємо купу абсурдних регулювальних актів (читайте польські новини, там дуже радіють різним нововведенням ЄС), подорожчання цін і гей-радощі на додаток. Перечитав і якось невесело звучить мій допис. Знову перечитав і таки його додаю.
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Рост
Модератор
*******

Фотографія користувача


Повідомлень: 3709
Зареєстрований: 3-4-2003
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: є

[*] написано 25-3-2016 у 20:13


Юрку, до членства в ЄС Україні дуже далеко. А те, що ви говорите, стосується власне членства.
Цілком можливо, що до того часу чи то осел здохне, чи падишах помре, чи ми змінимось.
Дешевою робочою силою ми і зараз затоплюємо, ніяка асоціація нічого в цьому відношенні не поміняє. А от відчути себе трохи білішою людиною дозволить, хоча б в питанні безвізовості. Мене, наприклад, дуже зупиняє в поїздках саме необхідність принижуватись в чергах за візами. Чи щодо свободи пересування по Європі, щоб тебе не депортнули, тому що в тебе хоч і шенген, але польський, а в'їхав ти через Венгрію, і прямуєш до Італії.

А можна попросити перерахувати конкретно, по пунктах, що саме викликає у вас таке негативне відношення до "єврозбіговиська"?

ПС. Про "патріотизм" багатьох українців не говоріть, надто болюче питання. Тобто, я цілком згоден, що відсотків 30 (оптимістично) народонаселення під...си. Ні, не ті милі педерасти, вони ж геї по еуропейськи, а саме в поганому значенні цього слова.

Я теж маю претензію до Європи. За те, що споганили наше славне "Гей!". От, Руслана з цим уже давно зіштовхнулася, коли на Євробачення готувалась. І співала з європейської сцени "Гей-Гей-Гей!", а усі гейропейці думали "ого, яка ця Україна прогресивна" :) От за це, холера, англічан не люблю.




Рост
http://www.rost.lviv.ua
_________________

Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Андрій Пелещишин
Адміністратор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 9191
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 25-3-2016 у 23:27


Геї геями, а от Перу вже отримало безвізовий режим з ЄС. Навіть не знаю.. Чи ми такі відсталі (що в принципі можливо), чи ставлення до нас упереджене, чи може Перу далеко і тому це несуттєво... Але якийсь осад залишається.



Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Юрій Марків
Академік
****

Фотографія користувача


Повідомлень: 795
Зареєстрований: 10-12-2003
Місто: Lviv
Нема на форумі

Настрій: :-)

[*] написано 27-3-2016 у 06:46


>>> А можна попросити перерахувати конкретно, по пунктах, що саме викликає у вас таке негативне відношення до "єврозбіговиська"?

В мене нема повного переліку. Поцікавтеся, наприклад, питанням безстатевих дитячих садочків (przedszkole bezpłciowe), де дітей заборонено приводити в одязі, який би вказував на стать, називати їх хлопчиками та дівчатками - нехай самі оберуть, ким вони хочуть стати. Започатковано в такому хворому краї як Швеція (де також заборонено хлопам пісяти настоячи), а тепер в Польщі проводять такі експерименти де-не-де, чому поляки надзвичайно радіють (особливо коли вже подав заяву в цей садочок, а в інший вже пізно). Я так розумію, що їхати без візи зараз більш пріоритетно людям на цьому форумі...
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Рост
Модератор
*******

Фотографія користувача


Повідомлень: 3709
Зареєстрований: 3-4-2003
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: є

[*] написано 27-3-2016 у 14:49


Я ж не випадково просив конкретику.
А то на разі ваші дописи нагадують анекдот про виграш мільйона в казіно, а на ділі виявиться, що і не мільйон, і не в казіно, і не виграв.
Тобто, здається мені, для вас євроегегейське питання щось на кшталт відомого "розіп'ятого хлопчика". Це як на підставі текстів Задорнова вважати американців тупими. Термін "гейропа" теж з-за поребрика виплинув, до речі.
Наприклад, корупція в Україні - це проблема, оскільки в ній задіяно не менше 30 відсотків населення, як мені видається. Про який відсоток егегей в Європі іде мова? Ну, щоб вважати це проблемою, чи роздутою мильною бульбашкою, треба опиратись на якусь статистику. Реальну.

А інші сфери життя? Чи вас лише сексуальна сфера турбує?




Рост
http://www.rost.lviv.ua
_________________

Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Рост
Модератор
*******

Фотографія користувача


Повідомлень: 3709
Зареєстрований: 3-4-2003
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: є

[*] написано 27-3-2016 у 15:05


Цитата: Початково розміщене учасником Андрій Пелещишин  
Геї геями, а от Перу вже отримало безвізовий режим з ЄС. Навіть не знаю.. Чи ми такі відсталі (що в принципі можливо), чи ставлення до нас упереджене, чи може Перу далеко і тому це несуттєво... Але якийсь осад залишається.

Звісно, географія важливий чинник. От введуть Штати несподівано безвізовий режим, ти заплануєш одразу поїздку в Каліфорнію на наступні вихідні? А до Європи нам з тобою година часу неспішної їзди і 100 гривень на бензин.
Ну і тут не без закулісних виходок наших можновладців теж, як мені видається.




Рост
http://www.rost.lviv.ua
_________________

Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Андрій Пелещишин
Адміністратор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 9191
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 7-4-2016 у 19:01


Ну що ж, Нідерланди проти асоціації з Україною...
Почуття змішані, проте ані краплі позитиву. Сум змішаний з соромом та злістю.
Щось подібне до відчуття хлопця, який багато поклав заради дівчини, а вона ясно дала зрозуміти, що він їй не милий. Ще може якось дівчину і затягнуть в союз, але відчуття уже ніде не подінеться..
Насправді основні причини цього болю були закладені в Україні в два етапи. Перший - коли країна вибрала шлях деградації і стагнації (колись давно, нехай історики і політологи шукають точну дату). Другий - коли основним лейтмотивом для бажання змінитися стали зовнішні для держави (і незалежні від неї) чинники. Коли виник "Євро"Майдан. Потім правда народ трохи зрозумів і подія почала трансформуватися в "революцію гідності", і слава Богу (бо що ж тепер, назад Януковича кликати, якщо нас спідкала невдача?).
От і маємо тепер класичну ситуацію. 25-літній парубок, який не дбав за себе і пробував якось навести лад у своєму житті (притому геть безуспішно) останні 2 роки виключно заради багатої, культурної дівчини, отримав від неї відмову. Чому відмову - хз.. Може тому що не успішний, але може так і судилося.... Насправді так буває у ситуаціях де більше одного учасника, не все залежить від нього.
Що близькі і друзі кажуть парубку тоді?? Займися собою, своїм життям і проблемами, не старайся догодити "їй" але таки збудуй своє життя.. А там або "вона" змінить своє ставлення, або знайдеться інша... Якось так.




Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Андрій Пелещишин
Адміністратор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 9191
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 19-4-2016 у 21:42


Наразі парламент Нідерландів вирішив не відміняти угоду з Україною

https://lenta.ru/news/2016/04/19/hollandparlamentvote/
Цитата:
Парламент Нидерландов отклонил инициированное Социалистической партией (СП) предложение по отмене ратификации соглашения об ассоциации между ЕС и Украиной. Об этом во вторник, 19 апреля, сообщает ТАСС.

Инициатива не смогла набрать большинства, несмотря на то, что по просьбе Социалистической партии голосование проходило не по партийному принципу, как обычно, а поименно — помощник спикера парламента называл каждого депутата по фамилии, а тот должен был высказаться «за» или «против».

Депутат от Соцпартии Гарри ван Боммел, являющийся одним из главных инициаторов предложения, отметил, что «крайне разочарован результатом голосования». «Волеизъявление народа отошло на второй план», — констатировал он.




Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Юрій Сєров
Модератор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 10457
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: оптимістичний

[*] написано 22-4-2016 у 14:34


Мені так виглядає, що Нідерланди і не дуже проти були. Просто всередині країни в них якісь свої ситуації і вони тому висловлювали своє "фе" Євросоюзу. Разом з тим Європа має демонструвати консолідовану позицію на противагу Росії. Словом, складно тій Європі... :)))



Nauka-Online.Org - Українська Наукова Інтернет-Спільнота
Рідний край - Колекція знимків України
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Андрій Пелещишин
Адміністратор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 9191
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 28-6-2016 у 16:42


Тепер буде ще складніше.
Британія вирішила виходити з ЄС. Наразі це результат референдуму, але його напевно імплементують у відповідні рішення урядів.
Цікаво, що з новин виглядає так, ніби саме керівництво ЄС хоче пошвидше випхати Британію, щоби не передумала :) Очевидно, це не стільки бажання народів Євросоюзу, як тої бюрократичної машини, яка хоче просто позбутися проблеми і в жодному разі не хоче з'ясування обставин, що саме так відштовхнуло Британію від ЄС.
Але оптимізму для ЄС особливо нема. Втрата одного з наймогутніших і найреспектабельніших учасників союзу в значній мірі зменшує його авторитет і довіру до нього.


Я бачу такі сценарії:
1. ЄС старається модернізуватися, усвідомлює що надмірна централізація і інтеграція це невдалий варіант. Починається реформа, причому ризикована. Радянський Союз колись так і не зміг укласти новий союзний договір.
2. ЄС замикається в собі, тисне на поміркованих членів щодо зменшення сувернітету. Формується наддержава - єдина валюта, армія і тп. Варіант - не просто ризикований, а варіант просто трагічний в довготривалій історичній перспективі, тому що консервовані протиріччя колись вибухнуть третьою світовою.
3. ЄС тихо деградує, втрачає значення, на його зміну приходить ряд утворень за напрямками (шенгенський союз, європейський економічний союз ). Фактично відбувається тихий організаційний відкат до стану 80-х років минулого століття, але на більшій території.

Що це значитиме для нас?
Перші два варіанти - це повна втрата "європерспективи" у тому сенсі, що ми звикли розуміти. Третій залишає шанс на нормальний розвиток держави в нормальній Європі.
Зрештою, мені не дуже хочеться жити в світі, де не буде України.

Найгірше для нас у теперішній ситуації, що ми наразі позбавлені реальної суб'єктності на міжнародному полі. В умовах окупації та непідконтрольних територій, деградованої економіки, недієздатної від корупції влади та відсутності єдиної системи цінностей ми просто не можемо не те що впливати на процес, а взагалі якось до нього адаптуватися.
Грубо кажучи, нам залишається спостерігати, як нам пояснять де і з ким ми маємо бути.




Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Андрій Пелещишин
Адміністратор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 9191
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 22-9-2016 у 20:25


Нідерланди продовжують ускладнювати інтеграцію України. Пройшли новини, що вже уряд вирішив не підписувати угоду про Асоціацію. Весело...



Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Андрій Пелещишин
Адміністратор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 9191
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 23-10-2016 у 11:17


Життя не стоїть на місці. Тепер у ЗВТ відмовили не Україні а Канаді.
Відмовили через особливу позицію одної з автономій Бельгії. Трохи деталей є тут http://ua.korrespondent.net/business/economics/3760839-kanada-i-yev...

Думаю, що можливості ЄС з подальшого розширення сфер впливу вичерпано. Складна система управління, коли фактично кожна невелика область кожної невеликої федеральної країни чи карикатурний референтум може зупинити процес не дасть можливості далі рухатися. У принципі це відкриває можливість опонентам ЄС шляхом не дуже великої (по грошах) політичної корупції блокувати все суттєве.
А з часом окремі великі учасники ЄС почнуть псіхувати, чому всякі маленькі країни призводять до блокування розвитку, втрат перспектив, програшу у конкурентній боротьбі.




Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Петро Гончар
Дійсний член
***



Повідомлень: 168
Зареєстрований: 29-1-2014
Місто: Львів
Нема на форумі


[*] написано 24-10-2016 у 10:12


І Кремлю це на руку як ніколи...

І до теми майбуття. Цікавий прогноз щодо світового автомобілізму.
http://hvylya.net/analytics/tech/kakie-revolyutsionnyie-izmeneniya-...
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Андрій Пелещишин
Адміністратор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 9191
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 25-10-2016 у 19:22


http://www.eurointegration.com.ua/articles/2016/10/25/7056408/

Нідерланди продовжують прикривати перспективу ЗВТ для України.




Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Андрій Пелещишин
Адміністратор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 9191
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 31-10-2016 у 00:01


У Бельгії таки продавили ЗВТ з Канадою, що по суті нічого не змінює, лише підкреслює непрозорість проходження рішень.



Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
 Сторінки:  1  ..  16    18  19

  Догори

Статичне дзеркало форуму

Львів
Pоwered by XМB
Developed by Avеnture Media & The XМB Group © 2002-2006



Інші проекти:
Наука-Онлайн - Об'єднання українських науковців
Львів - Фотоблог міста
ІБАС. Інформаційна, бібліотечна та архівна справа - Сучасна освітня спеціальність
School review 1737
Реклама: