Форум Рідного Міста
Ви не ввійшли [Ввійти - Зареєструватися]
Вниз

Версія для друку  
 Сторінки:  1  2    4    6  ..  19
Автор: Тема: Куди інтегруватися?
Dmy
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 3228
Зареєстрований: 9-11-2003
Місто: Донецьк
Нема на форумі

Настрій: Неформатний

[*] написано 20-2-2004 у 19:58


Розумію, як важко сперечатися з прибічниками самостійної (суверенної та незалежної) розбудови економіки. Достатньо сказати з відповідним ситуації запалом (патосом, впевненістю та беззаперечністю): “У дупі я бачи{в|ла} всю вашу срану Европу!”, як відразу починаєш себе поважати. Ще добре вимовити то перед люстром. Боже, які ми гонорові та шляхетні (бо того варті!)

Подумав, жи доведеться таки починати з філософії, а саме – з моделей: усе життя – модель. Будь-яка наша вербальна характеристика (невербальна також) цього світу є приблизною і спрощенною, а головне – штучною, нами самими утвореною (за вичерпною інформацією - то до Пана Бога). Тобто все, що ми висловлюємо стосовно певної царини є:
1. її моделлю;
2. її спрощеною моделлю.
Отже спрощення – це не арґумент.

Бог з тим, як її розуміти ту інтеґрацію. Нехай інституціональні союзи.
Образ (аналогія, модель :) ) інтеґрації

Чинна ситуація виглядає так, жи ґльобалізаційні вітри збивають з ніг кожного, хто ще не сховався. Причому збивають у ту чи іншу яму (багно, якщо точніше). Жиби встояти на ногах, тра мати велику силу (НАДвелику). От Штати могли би не інтеґруватися (але не хочуть). Україна, перепрошую за “меншовартість”, наразі – ні. :( Не той тепер Миргород, Хорол-річка – не та. І нема на то ради. Доводиться повертатися до тези “не хочеш – примусять”.
Не згідних прошу наводити приклади. Швайцарію вже розглянули – не катить, над КНДР уже всі посміялися (й досі сміються).
Цитата:
Першим відправив користувач Сергій Бєляєв
Якщо Ви хочете популярно донести до народу зміст Послання Президента України до Верховної Ради України про європейський вибір України, то така модель підійде. Однак, вона відображає лише позитивні сторони участі у інтеграційних процесах та негативні – неучасті. Тільки з цієї точки зору розглянуто всі альтернативи

Це круто. Головне – не маю чого відповісти, бо про будь-які “Послання Президента” вже давно не маю жадної уяви (виключно з власної ініциативи). Невже співпало? :D І що, часто він когось посилає? Що значить, людині робити нічого…
А щодо “лише позитивних сторін” – (як казав пан Ципура, двірник) “Які маєте докази?”

Про Францію і Німеччину саме й говорив, жи вони б із великим задоволенням (емоційним) чкурнили в різні боки, але не можуть – чистий економічний інтерес. І от цю тезу ми, спростовуючи одне одного, доводимо опоненту.
Цитата:
Фінляндія тривалий час успішно існувала між Росією (тоді СРСР) і Заходом. Налагодила зв'язки, навчилась вести справи, навіть, з "Імперією зла", стала одним з лідерів світового ринку телекомунікацій тощо

Точно-точно, і чим же там все закінчилося? Ага, от
Цитата:
поставила питання про інтеграцію до структур ЄС

Як казав один пілосоп: "Всі там будемо"
(хоча, як на мене “поставила питання” – це трохи занадто. Виглядає на ультиматум. ЄС, часом, не дуже злякався грізної :mad: Фінляндії)
Цитата:

Цитата:
Все ж таки Буркина-Квасоль? Нє пайдьоть!

А щодо не пайдьоть, то зверніть увагу на динаміку в опитуванні. За останні півмісяця прихильники незалежної економіки обійшли прихильників ЄС

"Прихильники незалежної економіки" Буркина-Квасолі? Чи Гвінеї-Без-Сала? Нажаль, ніц нє пєтрю в африканських економічних особливостях.
(про збільшення прихильників незалежности української економіки – див. початок повідомлення)
Цитата:
Европейський вибір – то, всього-на-всього можливість навчитись цивілізаційності, етикету чемного поводження і бійок за правилами, які знають і яких дотримуються усі, на відміну від протилежного кодексу, який знають лише втаємничені, а дотримуватися мусять усі інші
Саме цей міф я і мав на увазі

Нє, так таки “нє пайдьоть”. Виглядає на те, жи в Україні жиють чесні й порядні хлоп’яри (особливо при владі, бо там же найкращі – ми ж їх обирали посеред себе), які все хочуть (і можуть) робити чесно і прозоро “за правилами”, а клята Унія нав’язує нам свою гру “по-понятіях”.
Я щось не так зрозумів? Так просив же саме с цього місця докладніше.

Пара дрібниць
Цитата:
мій опонент, напевно з такою ж як і в мене технічною освітою

Як відповів Рабіновіч сусідам на запитання про його здоров’я: “Не дочекаєтесь!” Тобто з такою – не з такою, а не з технічною. Хоча про моделі таки читав… Щира правда. Навіть писати доводилось.
Цитата:

Цитата:
От за що люблю політологію - навчає дуже корисним в повсякденні речам

Мистецтву ведення дискусії вчить риторика (Це так, між іншим)

Пояснюю щодо “політології”. Я цим словом зазвичай лаюся. Так, між іншим :P




Усе мине. Усе мене мине
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Сергій Бєляєв
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 1170
Зареєстрований: 31-1-2004
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: гарний

[*] написано 21-2-2004 у 11:39


To: Dmy.
Я зрозумів Вашу думку: "Україні треба інтегруватися будь-куди, тому що всі у світі інтегруються." Аргумент дуже "сильний". Нагадує: "Стрибнув у вікно, бо всі стрибали".
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Святослав Шеремета
Дійсний член
***



Повідомлень: 116
Зареєстрований: 14-11-2003
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 21-2-2004 у 15:23


Підтримую думку. Дійсно стрибати у вікно , бо усі стрибнули є неправильно. Треба все-таки ,щоб Україна ставала впливовим регіональним лідером.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Dzvinka
Новак
*



Повідомлень: 28
Зареєстрований: 11-2-2004
Місто: Майже Львів
Нема на форумі

Настрій: Більш ніж оптим

[*] написано 21-2-2004 у 15:51


Абсолютно вірно, я теж так вважаю і впевнена, що рано чи пізно ми зможемо себе відстояти...
Зрештою, по "пророцтвах" різних тібетських вчень саме Україна буде визначальним лідером наприкінці віків...
"Шлях аріїв" треба читати. Мій тато взагалі цю книгу українською Біблією вважає, і в тому таки є щось. Ми надто себе погано знаємо, а коли пізнаємо, зможемо рухатися у вірному напрямку, а не туди, куди вказують не наші руки...
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Святослав Шеремета
Дійсний член
***



Повідомлень: 116
Зареєстрований: 14-11-2003
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 21-2-2004 у 18:26


Дзвінка молодець. Побільше бнам патріотичних і оптимістичних людей.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Dzvinka
Новак
*



Повідомлень: 28
Зареєстрований: 11-2-2004
Місто: Майже Львів
Нема на форумі

Настрій: Більш ніж оптим

[*] написано 21-2-2004 у 19:44


Дякую. Це мене татко такою виховав!
Він ще бачив сам бандерівців, які говорили моєму дідові: Йване, ми знаємо. що ми - смертники, але ми знаємо, що наша справа - не загине.
Маючи таке минуле і такий патріотизм, що насправді закладений в генах! (і нехай не перконують нас в іншому!), навіщо нам глобалізація того світу, де нас хочуть стоптати? Зрештою, багаті країни завжди живилися за рахунок бідних. А ми багаті духовно і живитися за рахунок бідних-духовно країн немає потреби.
А що вони на можуть ще дати? ЩО? Ілюзію свого багатства?
...
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Святослав Шеремета
Дійсний член
***



Повідомлень: 116
Зареєстрований: 14-11-2003
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 21-2-2004 у 20:04


Дай Боже здоров"я Твому таткові!
А загалом нас у Європі ніхто не чекає. Я задавав питання впливовим французам( депутат парламенту , працівники МІДу) на одному з семінарів про політику подвійних стандартів ЄС стосовно України і Болгарії та Румунії.Запитував їх ,що то за статус сусіда ЄС , який вони визначили Україні разом з комуністичною Молдовою і Лукашенківською Білоруссю. Наводив аргументи стосовно того, що з порівняно з Молдовою і Білоруссю Україна куди розвинутіша по всіх параметрах держава. Що стосується України в порівнянні з Болгарією та Румунією, то вони також не далеко від нас втікли в економічному плані.І також не виконують усіх вимог Ради Європи і ЄС. Але вони вже от-от і в Євросоюзі. То французи нічого конкретного відповісти не змогли. Окрім того як вони про нас піклуються і як за нас переживають. Я думаю ,що Європейці просто бояться України з її найбільшою в Європі територією і 48 мільйонним населенням. Європейці не зацікавлені у прийнятті такої великої держави як Україна у ЄС. Тому нам треба своє робити. Ставати сильнішими і об"днувати навколо себе сусідів. Крім Росії звичаїно. Ну хіба коли почнеться розпад Росії на дрібні держави, то декілька уламків треба буде у свою орбіту втягнути.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Dmy
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 3228
Зареєстрований: 9-11-2003
Місто: Донецьк
Нема на форумі

Настрій: Неформатний

[*] написано 21-2-2004 у 20:40


Ага, накинулися! Утрьох!! :D Це трохи збуджує :)
Я страшенно засмучений, але мушу заперечити (істина дорожче):
Цитата:
Першим відправив користувач Сергій Бєляєв
To: Dmy. Я зрозумів Вашу думку: "Україні треба інтегруватися будь-куди, тому що всі у світі інтегруються." Аргумент дуже "сильний". Нагадує: "Стрибнув у вікно, бо всі стрибали".

"Таки зле зрозумів" :(
Прошу вказати те місце в уже досить розлогих постах, де я пропоную "будь-куди". Напрямок, здається, досить рельєфно окреслений. Нє?

Доречі, про вікно непогана аналогія (з одного боку). Якщо в домі пожежа чи землетрус, то стрибати справді доведеться, як би того не хотілося уникнути. Жадні ГАСла не допоможуть (і вогнеГАСники, як свідчить практика, часто також виявляються недоречні). Тоді постає проблема вибору: "Куди саме стрибати?"
З іншого боку, ця аналогія також шкутильгає. Бо насправді питання про "стрибати ІЗ ДОМУ (тобто розлуку з ним)" у треді не ставилося. Можна, приміром, переїхати разом з оселею в Британію, жиби тамта природна вологість зменшила ймовірність пожеж.
Цитата:
Першим відправив користувач Святослав Шеремета
Треба все-таки ,щоб Україна ставала впливовим регіональним лідером

Цитата:
Тому нам треба своє робити. Ставати сильнішими і об"днувати навколо себе сусідів... коли почнеться розпад Росії на дрібні держави, то декілька уламків треба буде у свою орбіту втягнути

Ну, давайте не будемо такими дріб’язковими. Чому – реґіональним лідером? Світовим! Мріяти так мріяти. Принаймні, це патріотично й оптимістично :sing:
Цитата:
Першим відправив користувач Dzvinka
Зрештою, по "пророцтвах" різних тібетських вчень саме Україна буде визначальним лідером наприкінці віків... "Шлях аріїв" треба читати

Я, звичайно. також бажаю тату пані всіляких гараздів, але дуже прошу, може не треба в серйозній розмові про доктора економіки Ю. Канигіна та його косоокого гуру. Навіть якось незручно щось заперечувати. Мені здається, тут ключове слово "РІЗНИХ тібетських вчень“. Чи пані добре знає тібетську мову? :P




Усе мине. Усе мене мине
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Dzvinka
Новак
*



Повідомлень: 28
Зареєстрований: 11-2-2004
Місто: Майже Львів
Нема на форумі

Настрій: Більш ніж оптим

[*] написано 21-2-2004 у 22:44


Ні.я взагалі тібетьської не знаю...
Я згідна із Святославом і не хочу бачити Україну нав"язливою панночкою, що не має приданого чи хорошого чоловіка, аби з ним ДОБРЕ у якийсь добрий СОЮЗ потрапити...
Ну, вибачте, панове, Україну без приданого вважатимуть вискочкою. (Тому вже зараз бачити не хочуть!), а без чоловіка - ... погані аналогії спадають на думку, з огляду на те, що багато наших жінок у тій же Європі продаються на ліво і на право. Тим часом, як наші президентики (на Україні) виграють своїх шлюх теж на ліво і на право...
Тому я приходжу до своєї початкової думки - треба міняти владу і тоді ставати собою - просто собою... І не падати пристрасно на коліна там, де і так немає поваги... Це я про Євросоюз!
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Сергій Бєляєв
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 1170
Зареєстрований: 31-1-2004
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: гарний

[*] написано 22-2-2004 у 12:07


Цитата:
Першим відправив користувач Dmy
Ага, накинулися! Утрьох!! :D Це трохи збуджує

Шановний опоненте, я, звичайно, радію за Вас. Приємно, що дискусія Вас збудила. Проте, якщо ви помітили, від початку обговорення я дистанціювався від емоційного сприйняття проблеми інтеграції. Рішення з цього питання, яке з часом буде прийнято (зокрема, й на підставі аналізу громадської думки, яка висловлюється, наприклад, на таких форумах), зачепить долі десятків мільйонів людей. Тому я і заперечував проти використання спрощених прикладів та аналогій у стилі пропаганди сер. минулого століття, вибору з двох альтернатив тощо. Такими прикладами, звичайно, можна переконати маси, але які наслідки матиме помилка у прийнятті політичного рішення під впливом емоційних настроїв.

Цитата:
Першим відправив користувач Dmy
мушу заперечити (істина дорожче)

Мені також прикро, що ви монополізували істину. Я не переконаний, що вона може народитися у суперечці, і, тим більше, не переконаний, що хтось один знає, яким шляхом треба йти.

Цитата:
Першим відправив користувач Dmy
"Таки зле зрозумів" :(
Прошу вказати те місце в уже досить розлогих постах, де я пропоную "будь-куди". Напрямок, здається, досить рельєфно окреслений. Нє?

Думаю, зрозумів Вас я правильно. Ви стверджуєте, що участі у світових інтеграційних процесах уникнути неможливо. Цього ніхто і не заперечує. Особисто я вже писав тут на форумі, що автаркія - це тупіковий шлях.

Ви дійсно пропонуєте конкретний напрямок інтеграції, проте, основним Вашим аргументом щодо привабливості цього напрямку є те, що всі кудись інтегруються.

Цитата:
Першим відправив користувач Dmy
Доречі, про вікно непогана аналогія (з одного боку).

Ця аналогія ілюструє не напрям руху, а спосіб прийняття рішення. Незважаючи на всі кризові явища у нашій державі, питання інтеграції не можна віднести до таких, які потребують "пожежного" стилю прийняття рішень.

Цитата:
Першим відправив користувач Dmy
Ну, давайте не будемо такими дріб’язковими. Чому – реґіональним лідером? Світовим! Мріяти так мріяти. Принаймні, це патріотично й оптимістично.

Часом іронія доречна, але не у цьому випадку

Не варто забувати, що такі мрії у матеріалізованому вигляді стають ідеологією держави. Наша чинна Конституція заборонила мати нам якусь ідеологію, тобто забрала у народу право на метеріалізацію мрії про власне майбутнє. Тому не варто дивуватися протиріччям між українським Сходом і Заходом тощо.

Кожна нація (як синтез народів, що об'єдналися заради творення держави) повинна мати мрію-ідею, інакше вона знов розпадеться на окремі народи, етноси, етнічні групи.

Цитата:
Першим відправив користувач Dmy
Я, звичайно. також бажаю тату пані всіляких гараздів, але дуже прошу, може не треба в серйозній розмові про доктора економіки Ю. Канигіна та його косоокого гуру. Навіть якось незручно щось заперечувати.

Я, особисто, теж скептично ставлюсь до "Шляху аріїв". Але про те, що майбутнє світу залежитиме від східної Європи писав і Ф. Ніцше (зараз немаю під рукою точною цитати, наведу її пізніше). Були й інші мислителі.

І, на завершення, ще раз про емоції. Менше емоцій, за ними змісту не видно.
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Святослав Шеремета
Дійсний член
***



Повідомлень: 116
Зареєстрований: 14-11-2003
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 22-2-2004 у 18:03


Стосовно світового лідерства я однозначно ЗА !!!! Але я кажучи про регіональне лідерство мав наувазі перспективу найближчих років, десятиліть. Те що Україна може стати світовим лідером, я особисто не сумніваюсь. Але ми з Вами тоді вже мабуть будемо бавити внуків і десь в парку за доміно і гальбою пива дискутувати про тенденції світового розвитку і дії та вплив на нього українського Президента та Уряду. А можливо ми з Вами цього і не дочекеємось. Україна стане світовим лідером принаших внуках чи правнуках. Стане обов"язково!!!!!!
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Dzvinka
Новак
*



Повідомлень: 28
Зареєстрований: 11-2-2004
Місто: Майже Львів
Нема на форумі

Настрій: Більш ніж оптим

[*] написано 22-2-2004 у 21:16


А цікаво, звідки у Вас скільки певності у словах, пане Святославе? Це логічний висновок із набутих знань з історії України чи щось цілком внутрішнє, справжній патріотизм, справжня любов до України? У мене, наприклад, швидше "логічне" передчуття, "бачення наперед". Я впевнена, що так воно і буде. Але ми до цього ще довго йтимемо.
Вірно, емоції - емоціями, і все ж... Віра - дивна зброя, думаю, найсильніша. Інакше не було б зараз України взагалі. Але вона є, і тепер у нас віри не менше, може й більше... Бо мусимо виживати вже в умовах незалежної держави. Виживати, зрештою, саме як націяя.
Насправді тут є багато інших моментів. які однозначно допомагають нам вірити в себе...
Час покаже, але приєднання до когось лише тому, що так краще, а не гірше - нам не підходить. Причина ж досить легка: ми можемо бути самодостатніми, і коли зрозуміємо це - припиняться розмови про приєднання. Саме тоді й посипляться пропозиції і від ЄС, і від Росії, і від інших структур.
Неймовірний сценарій. але він здійсниться. У нас в державі ймовірні лише неймовірні сценарії.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
dr.Trollin
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 1059
Зареєстрований: 3-6-2003
Місто: Львівська політехніка
Нема на форумі

Настрій: ще живий

[*] написано 23-2-2004 у 01:40


от не було часу на дописування у потоці дискусії :(
так що от зараз:

-1- приєднуватись варт лише тоді, коли проаналізовані не лише короткотермінові вигоди, але і довготривалі ризики.
Аналіз/реалізабельність останніх почав, оце власне, _вельми_ гризти Польське суспільство (особливо пригерманські та приукраїнські терени). Пізнувато якби...

-2- ЩО значить "приєднуватись"
інтеграція, кооперація, федерація, військово-господарський союз...
Варіанти ж є різні.
ну і відповіді (до куди / з ким) знову ж таки...

-3- якщо вже з кимсь надійні (довготермінові/далекопланові) угоди укладувати
(то є моє імхо, але переконане)
то таки з Піднебесною.

Причім тут річ іде не тільки (не стільки) про потугу та креативність рішучої космічної держави,
а про (глибинну) спорідненність менталітету
такої ж давньої, як ми китайської ментальності.

-4- Dzvinka "ми можемо бути самодостатніми"
та можемо. можемо.
(ну майже самодостатніми)
Тільки ж власне оце нам-то і не дозволять (зробити/усвідомити).
Це (заборона) цілком нормально/вигідно.
хоч і не для нас.




З повагою, Сергій.
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Dzvinka
Новак
*



Повідомлень: 28
Зареєстрований: 11-2-2004
Місто: Майже Львів
Нема на форумі

Настрій: Більш ніж оптим

[*] написано 23-2-2004 у 10:12


Істотний аналіз, Сергію! Навіть дуже... Взагалі Китай нам і справді більше імпонує, хоч це і СХід, але це - не Росія, це просто країна, з якою варто у всіх відношеннях підтримувати тісні контакти...
Ми там будемо цікаві і нам там буде цікаво. Треба обирати ті спілкування, які приносять користь. Закомплексовувати молоду державу, як це намагається зробити спілка Євросоюзу на чолі зі своїми Радами-"порадами", а також "братня" Росія, погодьтеся, не файно...
Можемо трішки проігнорувати... А щодо влади - зачекати, нехай кучмісти перебісяться, все одно історія на нашому боці, інакше і вони не були б при владі...
Це питання часу - вміти визначитися з векторами зовнішньої політики. І я б наприклад заявила прямо: дякую за увагу, але ми ще "формуємося!"... тому не заважайте, коли прийде час - побачите результати і тоді поговоримо. Може це буде своєрідною ізоляцією?
Може, що ж, декілька століть нас не бачили, ми ще зо два-три десятиліття попрацюємо над собою...
Це все образно, прошу вибачення, я - письменник...
А як журналіст публіцистично писати такі речі на форумі мені не зовсім цікаво. Хоча ідея опрацювати подібну тему на загал досить хороша...
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
dr.Trollin
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 1059
Зареєстрований: 3-6-2003
Місто: Львівська політехніка
Нема на форумі

Настрій: ще живий

[*] написано 23-2-2004 у 12:14


Dzvinka "щодо влади - зачекати, нехай кучмісти перебісяться, все одно історія на нашому боці"

приганідно хтів би пореомендувати
http://zhurnal.lib.ru/d/dedjuhowa_i_a/fashizm.shtml
О ФАШИЗМЕ В РОССИИ
и демократическом лозунге "Нет красно-коричневой чуме!"

добро??дію кучмі (опосередковано/по-аналогії) там теж перепало.




З повагою, Сергій.
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Сергій Бєляєв
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 1170
Зареєстрований: 31-1-2004
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: гарний

[*] написано 24-2-2004 у 11:02


Цитата:
Першим відправив користувач dr.Trollin
якщо вже з кимсь надійні (довготермінові/далекопланові) угоди укладувати
(то є моє імхо, але переконане)
то таки з Піднебесною.

Причім тут річ іде не тільки (не стільки) про потугу та креативність рішучої космічної держави,
а про (глибинну) спорідненність менталітету
такої ж давньої, як ми китайської ментальності.

Я згідний, що найперспективнішим регіоном сьогодні є Південно-Східна Азія. Проте, чи не могли б Ви пояснити, на чьому грунтується Ваше припущення щодо спорідненості китайького та українського менталітетів.
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Сергій Бєляєв
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 1170
Зареєстрований: 31-1-2004
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: гарний

[*] написано 24-2-2004 у 11:22


Цитата:
Першим відправив користувач dr.Trollin
приганідно хтів би пореомендувати
http://zhurnal.lib.ru/d/dedjuhowa_i_a/fashizm.shtml
О ФАШИЗМЕ В РОССИИ
и демократическом лозунге "Нет красно-коричневой чуме!"

Непогана стаття. Прочитати, дійсно, варто.
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
dr.Trollin
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 1059
Зареєстрований: 3-6-2003
Місто: Львівська політехніка
Нема на форумі

Настрій: ще живий

[*] написано 24-2-2004 у 14:51


2Сергій Бєляєв "на чьому грунтується Ваше припущення щодо спорідненості китайького та українського менталітетів"
на основі тривалого часу існуванні цих ментальностей у подібних між собою умовах.
Зокрема
- наявності значної кількості наїздців з більш диких теренів, котрих виявлялось вигіднішим асимілювати,
у подібній між собою спокійності люду (до певної межі),
у вродженній куркульскості :), зрештою.

У мене (на Превеликий та дуже Щирий жаль) не було нагоди (поки що) ближче запізнатися з тим спітопоглядом, але на підгрунтті відгуків мої знайомих та коллег-науковців -- то так є.




З повагою, Сергій.
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Олексій Мачехін
Модератор
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 4597
Зареєстрований: 31-5-2003
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: теплий

[*] написано 24-2-2004 у 15:39


Я гадаю, ви дуже далекі від істини. Хоча б тому, що східний менталітет містить дуже сильний патріотизм. Чого у нас майже нема.
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
dr.Trollin
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 1059
Зареєстрований: 3-6-2003
Місто: Львівська політехніка
Нема на форумі

Настрій: ще живий

[*] написано 25-2-2004 у 01:43


Olexiy "східний менталітет містить дуже сильний патріотизм"
:) ну от вам ще одна причина до об'єднання :)

а якщо питання з патріотизмом оминути??
які ще заперечення?

(задумливо) хм!!!
впала тут мені до голови одна вельми вар'ятська ідея :-0
а чи не заслати посилання на цей тред у посольство китайське?? хай вони скажуть щодо різниці менталітету(правда сумнівно, що не погребують, але...)

зараз зажену запитання до них на cxjl@ukrpact.net




З повагою, Сергій.
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
rost
Академік
****



Повідомлень: 707
Зареєстрований: 14-2-2003
Місто: Canada
Нема на форумі

Настрій: оптимальний

[*] написано 25-2-2004 у 07:57


Маючи нагоду чи не щодня мати справу з китайцями, а також з представниками чи не 50-и інших націй дозволю собі зауважити -- чи не найбільша різниця в ментальності є між білими людьми і далекосхідними азіатами, а особливо китайцями, і особливо з китайцями КНР. Я не можу і не хочу визначати хто кращий, а хто гірший. Ми просто ДУЖЕ різні. Багато сильних сторін є в дс. азіатів-китайців (фанатичний трудоголізм, адаптивність, особиста чистота), є проте також і впертість, яка часто переходить в тупість. Як приклад-- в Півн. Америці маса китаців задіяна в усіх галузях від роздрібної торгівлі і аж до передових накових досліджень, але дуже рідко побачиш китайця - автодилера. В торгівлі нерухомістю китайці добиваються успіху в основному продаючи китайцям же ж. Хоча, ті ж індуси чи араби таких проблем в розумінні білих людей не мають і близько.

Щодо патріотизму, то це притаманно всім націям, а не тільки китайцям. Практично поголовно патріотами/націоналістами є поляки, росіяни, французи,..., китайці, гавайці, ..., мексиканці,... etc. Аномально велику кількість людей, яким грубо-кажучи наплювати на свою націю, можна зустріти, нажаль, тільки між українців і наших братушок білорусів. Не дивно, тому, що серед цих двох "найбільш національно налаштованих народів Європи" є і найбільший процент противників євроінтеграції.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Dmy
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 3228
Зареєстрований: 9-11-2003
Місто: Донецьк
Нема на форумі

Настрій: Неформатний

[*] написано 25-2-2004 у 16:01


Цитата:
Першим відправив користувач rost
Аномально велику кількість людей, яким грубо-кажучи наплювати на свою націю, можна зустріти, нажаль, тільки між українців і наших братушок білорусів. Не дивно, тому, що серед цих двох "найбільш національно налаштованих народів Європи" є і найбільший процент противників євроінтеграції.

Мабуть не ТІЛЬКИ. Серед ангольців і мозамбікців також, бо то не є риса національної, натомість постколоніальної ментальності. Власне, якби нас залишили у спокої, з часом само би розсмокталося.




Усе мине. Усе мене мине
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
rost
Академік
****



Повідомлень: 707
Зареєстрований: 14-2-2003
Місто: Canada
Нема на форумі

Настрій: оптимальний

[*] написано 25-2-2004 у 18:50


Я не соціолог і те що пишу є ІМНО. Я не думаю, що в Анголі, чи Мозамбіку є багато людей, що ідентифікують себе з бувшою метрополією, хоча б тому, що вони чорні, а португальці, покищо, в основному, білі.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Dzvinka
Новак
*



Повідомлень: 28
Зареєстрований: 11-2-2004
Місто: Майже Львів
Нема на форумі

Настрій: Більш ніж оптим

[*] написано 25-2-2004 у 19:04


Тобто, Китай Китаєм, а ми- українці - забуваємо, якого ми роду та племені, тмоу нас і мають за ніщо...
Важливий відлік дискусії...
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Dmy
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 3228
Зареєстрований: 9-11-2003
Місто: Донецьк
Нема на форумі

Настрій: Неформатний

[*] написано 25-2-2004 у 19:17


Цитата:
Першим відправив користувач rost
Я не соціолог і те що пишу є ІМНО. Я не думаю, що в Анголі, чи Мозамбіку є багато людей, що ідентифікують себе з бувшою метрополією, хоча б тому, що вони чорні, а португальці, покищо, в основному, білі.

Соціологів поменшало :lol: (я теж - ні! :D )
Хіба що колір шкіри... Я навів ці приклади, бо постколонії ще свіженьки. Але в історичному ракурсі це схоже на правду - метрополії найважче позбуватися саме психологічно.
По-перше, звичка (навіть генна);
по-друге, залишки метрополії все одно, переважно, досить великі й потужні - тож хочеться під крильце;
по-третє, "а як то було добре в Імперії!! ІМПЕРІЯ - це звучить гордо!"




Усе мине. Усе мене мине
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
 Сторінки:  1  2    4    6  ..  19

  Догори

Статичне дзеркало форуму

Львів
Pоwered by XМB
Developed by Avеnture Media & The XМB Group © 2002-2006



Інші проекти:
Наука-Онлайн - Об'єднання українських науковців
Львів - Фотоблог міста
ІБАС. Інформаційна, бібліотечна та архівна справа - Сучасна освітня спеціальність
School review 1737
Реклама: