Форум Рідного Міста
Ви не ввійшли [Ввійти - Зареєструватися]
Вниз

Версія для друку  
 Сторінки:  1  2  3
Автор: Тема: Радіо FM
Nazar
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2395
Зареєстрований: 2-12-2002
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: бракує музики

[*] написано 20-12-2002 у 19:02


Одні мої знайомі коли хочуть сказати що хтось погано грає то не кажуть "лажа", а кажуть "водій маршрутки". Я не хочу нікого ображати і прошу вибачення у Всіх, просто як правило за кермо громадського транпорту сідають далеко не викладачі-медики-музиканти.
І навіть не те, що в людей різні смаки (хтось з великих все життя присвятив пошукам щоб взнати що таке краса), просто хороша музика - вона і є легкою, а авнтажить навпаки, та "маршрутна".:cool:
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Андрій Пелещишин
Адміністратор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 9191
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 20-12-2002 у 19:54
Згоден з Nazarом


Наскільки я розумію, водію можна слухати ліше чисту музику з мінімумом слів (щоб не відволікало, і з пасажирами треба деколи розмовляти, хоча б чути, що ті кажуть). А вони навпаки, слухають блатну російську, тупу рекламу, безмістовну балагурщину на НЕнашому Радіо і попсу, де музики нема, а одні тексти.
До речи, тому і Терцію напевно не дуже класно слухати в маршрутці.




Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Павло Жежнич
Модератор
******

Фотографія користувача


Повідомлень: 1139
Зареєстрований: 24-11-2002
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 21-12-2002 у 00:52


Цитата:

Причому тут інтелектуальний рівень ?
Ти на дискотеці також вивчаєш інтелектуальний рівень пісні ?
Водії працюють, їм для розрядки потрібне щось легке, яке не давить на мізки, і повір, що навряд чи вони вслухаються в слова...

По перше, водій не на дискотеці, а в транспорті. І йому потрібно слідкувати за дорогою, а не слухати "нас не догонят". А якщо ти не спостерігав як їздять львівські маршрутки, то запитай водіїв авто.
Цитата:

На місці водія я б збожеволів певно коли б ввімкнув Піккардійську Терцію, або якийсь гурт бандуристів.

По-друге, я не говорив, що вони повинні слухати. Кожна музика має своє місце: щось для дискотеки, щось для стадіону, щось для оперного театру, а щось і для маршрутки. Але, якщо я йду на дискотеку чи в оперний театр, то я плачу гроші за те, щоб послухати відповідну музику. В маршрутці я плачу гроші за проїзд!!! А в нагрузку слухати дебільну москальську попсу не маю бажання.
Цитата:

Короче я хочу сказати що це не та ситуація, де важливий інтелект.

А інтелекту водію не забракло б, щоб зрозуміти, що він перевозить пасажирів, а не їздить на власному авто.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
vovka
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 1075
Зареєстрований: 20-12-2002
Місто: Lviv,Ukraine
Нема на форумі

Настрій: впевнений

[*] написано 21-12-2002 у 06:07


Цитата:
Першим відправив користувач zizu
По перше, водій не на дискотеці, а в транспорті. І йому потрібно слідкувати за дорогою, а не слухати "нас не догонят". А якщо ти не спостерігав як їздять львівські маршрутки, то запитай водіїв авто.

В тому й справа що він в цю пісню не вслухається, так як там інтелекту нема. Він просто слухає музику..
А як їздять водії, це окрема тема :)
Особливо якщо є пробки.. Вчора на Дорошенка 97 в якій я їхав обганяв трамвая по зустрічні полосі а потім між машинами вписався пеерд ним. І то на порівняно великій шидкості.
Цитата:

По-друге, я не говорив, що вони повинні слухати. Кожна музика має своє місце: щось для дискотеки, щось для стадіону, щось для оперного театру, а щось і для маршрутки. Але, якщо я йду на дискотеку чи в оперний театр, то я плачу гроші за те, щоб послухати відповідну музику. В маршрутці я плачу гроші за проїзд!!! А в нагрузку слухати дебільну москальську попсу не маю бажання.

На стадіон,дискотеку чи оперний приходить певне коло людей, які хочуть слухати одну й ту ж музику. Певний жанр, або виконавця. Уяви що почнеться в маршрутці, якщо кожен захоче слухати ту музику яка йому подобається . Так що вибір нехай буде за водієм.
Врешті я згоджуся з тим що водій повинен зменшити звук на прохання пасажира.
Цитата:

А інтелекту водію не забракло б, щоб зрозуміти, що він перевозить пасажирів, а не їздить на власному авто.

Щодо цього згоден.




Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Nazar
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2395
Зареєстрований: 2-12-2002
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: бракує музики

[*] написано 21-12-2002 у 12:49


"Ми не сперечаємось, а шукаєм істину, вірніше не її саму, а її проекцію-відображення через нашу призму сприйняття сьогодення"
Але таке враження, що ми цю проблему звели до того, щоби зрозуміти бідного "маршрутника". Їх не потрібно захищати як клас, бо з ними досить вдало працюють наші східні сусіди, а нам маючи такий невтішний діагноз потрібно їх лікувати.
Якщо хтось має інфу про роботу студентської ініціативи то прошу надати її нам. Мені відомо що вони за свої кошти видавали касети з українською музикою і роздавали їх водіям.
:cool:
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Nazar
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2395
Зареєстрований: 2-12-2002
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: бракує музики

[*] написано 19-2-2003 у 09:12


Всім, кому подобаються програми Олі Боровець.
Надійшла інформація, що Олю тепер можна почути десь в обідні часи на Львівській хвилі. Це дуже втішило, як мене, так і мою дружину. Незнаю, чи буде там "Привіт, люба" але вже сам факт що Оля в ефірі страшенно тішить!




Люби українське!
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
NBM-Redaktor
Редактор телекомпанії НБМ
**



Повідомлень: 64
Зареєстрований: 15-12-2002
Місто: Kyiv
Нема на форумі

Настрій: сапаю потихеньк

[*] написано 28-2-2003 у 14:34
З 1 березня - зміни в ефірі радіо "Ніко" FM


Радіостанція робить наступний крок до свого слухача, крок у бік якісної музики без комплексів. В ефірі знову з'явився російскьий рок як сучасний, так і класичний, на якому виховувалось не одне покоління сучасних українських музикантів і їхніх батьків. Крім того, щодо музичних змін, значна увага буде приділятися джазовій, навколоджазовій, блюзовій і навколоблюзовій музиці. Ми орієнтуємось на розумного, інтелігентного слухача, на людей, які вбачають у радіосаунді джерело свого задоволення, а не втілення політичних амбіцій. Напрямок цих змін ви відчули ще з 17 лютого. Останні зміни - це не зміна формату радіо, а лише його вдосконалення. Це жодним чином не дискримінує українську музику, оскільки радіостанція і надалі орієнтується на вітчизняного виробника музичної продукції. Щодо змін в нашій програмі - стежте за оновленнями на сайті.



усвідомлення знання підштовхує нас до безодні пізнання
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Андрій Пелещишин
Адміністратор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 9191
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 28-2-2003 у 14:49


Ніякої потреби публікувати одне повідомлення в кількох дискусіях немає.



Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Павло Жежнич
Модератор
******

Фотографія користувача


Повідомлень: 1139
Зареєстрований: 24-11-2002
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

thumbdown.gif написано 28-2-2003 у 16:04


Цитата:
Першим відправив користувач NBM-Redaktor
Радіостанція робить наступний крок до свого слухача, крок у бік якісної музики без комплексів. В ефірі знову з'явився російскьий рок як сучасний, так і класичний, на якому виховувалось не одне покоління сучасних українських музикантів і їхніх батьків...

Це занадто голосно сказано: російський рок - якісна музика. Може російську попсу також назвати якісною музикою без комплексів?
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
NBM-Redaktor
Редактор телекомпанії НБМ
**



Повідомлень: 64
Зареєстрований: 15-12-2002
Місто: Kyiv
Нема на форумі

Настрій: сапаю потихеньк

[*] написано 28-2-2003 у 16:44


Цитата:
Першим відправив користувач Андрій Пелещишин
Ніякої потреби публікувати одне повідомлення в кількох дискусіях немає.


А можна, пане Андрій, я сам буду визначати ту потребу? Я витрачаю на то час, а значить це необхідно.




усвідомлення знання підштовхує нас до безодні пізнання
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
ZT
Дійсний член
***



Повідомлень: 215
Зареєстрований: 8-1-2003
Місто: ЛЬВІВ
Нема на форумі

Настрій: гуд )

thumbdown.gif написано 28-2-2003 у 16:57


Цитата:

Я витрачаю на то час, а значить це необхідно.


- ну нічого собі
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
NBM-Redaktor
Редактор телекомпанії НБМ
**



Повідомлень: 64
Зареєстрований: 15-12-2002
Місто: Kyiv
Нема на форумі

Настрій: сапаю потихеньк

[*] написано 28-2-2003 у 17:01
Російської попси в ефірі не буде.


Цитата:
Першим відправив користувач zizu
Це занадто голосно сказано: російський рок - якісна музика. Може російську попсу також назвати якісною музикою без комплексів?


Сказано так, щоб дійшло до свідомости кожного. Здається. частина людей вже зрозуміла, що їхні амбіції щодо "Ініціативи" повинні реалізовуватись не на форумах і не через обра'зи і наїзди на інші радіостанції. Якщо ще ні, то рекомендую спробувати "переробити" львівські ФМ-станції. Здається, Оля Боровець дуже влучно на такі закиди дала відповідь. Дякую тут їй за це.




усвідомлення знання підштовхує нас до безодні пізнання
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Андрій Пелещишин
Адміністратор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 9191
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 28-2-2003 у 17:07
НБМ-редактору


Однакове повідомлення в кількох дискусіях є часто ознакою спаму або флуду (що може і буде колись автоматично блокуватися)
Крім того, зацікавлені можуть не розуміти, а в якій дискусії відповідати на повідомлення. Їм що, також двічі відповідь давати?

Прошу більше так не робити




Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
marco
Академік
****

Фотографія користувача


Повідомлень: 752
Зареєстрований: 3-2-2003
Місто: Львів, центр
Нема на форумі

Настрій: стабільний

[*] написано 28-2-2003 у 17:31


Цитата:
Першим відправив користувач NBM-Redaktor
А можна, пане Андрій, я сам буду визначати ту потребу? Я витрачаю на то час, а значить це необхідно.


А мені здається, що така реакція на цілком слушне зауваження ближча до хамства ніж до невихованості. :mad:

А якщо кожен почне робити всяку фігню мотивуючи це тим що він витратив на це свій час, а значить це необхідно.

Не маєте куди час подіти??? :sing:





Компанія "ВебМайстерня" - професійна розробка веб-сайтів та впровадження TYPO3 CMS.
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача Цей користувач має MSN Messenger
NBM-Redaktor
Редактор телекомпанії НБМ
**



Повідомлень: 64
Зареєстрований: 15-12-2002
Місто: Kyiv
Нема на форумі

Настрій: сапаю потихеньк

question.gif написано 28-2-2003 у 17:38
Спам виглядає інакше


Цитата:
Першим відправив користувач Андрій Пелещишин
Однакове повідомлення в кількох дискусіях є часто ознакою спаму або флуду (що може і буде колись автоматично блокуватися)
Крім того, зацікавлені можуть не розуміти, а в якій дискусії відповідати на повідомлення. Їм що, також двічі відповідь давати?

Прошу більше так не робити


Я зрозумів Вашу позицію, але тема радіо "Ніко" обговорюється в різних дискусіях, а тому це повідомлення доречне в кожній з них. А спам - то трохи не та категорія.




усвідомлення знання підштовхує нас до безодні пізнання
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Андрій Пелещишин
Адміністратор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 9191
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 28-2-2003 у 17:44


В різних - то в різних, але ж всюди тексти різні. Пишіть в одному, і дискусія буде перелазити туди. А однакове повідомлення в кількох дискусіях на будь-якому форумі сприймається вкрай негативно і може призвести до АВТОМАТИЧНОГО блокування системою, бо саме таким чином здійснюється брутальний спам таких форумів

Те що Ви написали - безумовно не спам, але виглядає як спам (особливо для комп'ютера).




Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
NBM-Redaktor
Редактор телекомпанії НБМ
**



Повідомлень: 64
Зареєстрований: 15-12-2002
Місто: Kyiv
Нема на форумі

Настрій: сапаю потихеньк

[*] написано 28-2-2003 у 18:42


Цитата:
Першим відправив користувач Андрій Пелещишин
Пишіть в одному, і дискусія буде перелазити туди. А однакове повідомлення в кількох дискусіях на будь-якому форумі сприймається вкрай негативно і може призвести до АВТОМАТИЧНОГО блокування системою, бо саме таким чином здійснюється брутальний спам таких форумів

Те що Ви написали - безумовно не спам, але виглядає як спам (особливо для комп'ютера).


Річ у тім, що буквально за сьогодні багато розділів змінили прописку. Дана тема - то лише оголошення і не претендує на бурхливе обговорення, оскільки воно пройшло задовго до її появи. Пане Пелещишин, чому б Вам не висловити всі свої зауваження в листі? Чи (за визначенням) я вже апріорі перейшов в опозицію до львів'ян?




усвідомлення знання підштовхує нас до безодні пізнання
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Андрій Пелещишин
Адміністратор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 9191
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 28-2-2003 у 18:59


Бо таку помилку може зробити кожен користувач. Я немаю ніяких особистих претензій



Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Василь
Академік
****



Повідомлень: 656
Зареєстрований: 13-11-2002
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: порожній

smile.gif написано 1-3-2003 у 08:20
Юркові (тому що НБМ-редактор)


По-перше дякую, що відредагували своє повідомлення в даному розділі за 28.02.03 о 03.01. Бо я його спочатку трошки підтер, а саме там, де говориться, що Василь в чомусь переконався. Насправді, в тому, що було написано, я не переконався, бо не було звідки переконатись. Надалі, прошу, в такому стилі не писати. Суфлери мені не потрібні. Я можу написати в чому переконався, але не хочу порушувати правил форуму. Якщо Вас цікавить мої переконання, можу Вам написати на почту.

По-друге, чи можна навести перелік українських музикантів, які виховались на рос. музиці. Якщо маленький Юрчик в Коломиї їх слухав, то це не означає, що їх інші слухали. Однак, як співає Віка "Коломия не помия, Коломия місто", тому залишайтеся галичанином.


:yawn:
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
NBM-Redaktor
Редактор телекомпанії НБМ
**



Повідомлень: 64
Зареєстрований: 15-12-2002
Місто: Kyiv
Нема на форумі

Настрій: сапаю потихеньк

[*] написано 2-3-2003 у 19:24


Цитата:
Першим відправив користувач Василь
Надалі, прошу, в такому стилі не писати. Суфлери мені не потрібні. Я можу написати в чому переконався, але не хочу порушувати правил форуму. Якщо Вас цікавить мої переконання, можу Вам написати на почту.


От і япро це...

Цитата:
По-друге, чи можна навести перелік українських музикантів, які виховались на рос. музиці. Якщо маленький Юрчик в Коломиї їх слухав, то це не означає, що їх інші слухали. Однак, як співає Віка "Коломия не помия, Коломия місто", тому залишайтеся галичанином.


Оце чисто по-львівськи (чи "по-василівськи";) - попросити не писати "в такому стилі", а потім зробити те саме :lol: :lol: :lol:
Молодця!!! Супер, я в захваті!!! Значить читай уважно і не колупайся в носі:

"ВВ", "Комму Вниз", "Скрябін", "Тартак", "ТНМК", "Ірина Білик", "Віктор Павлік", "Спалахнув шифер", Оля Юнакова, Павло Зібров, Оксана Білозір, Таїсія Повалій... Я б продовжив, але не бачу сенсу перераховувати всіх музикантів (не всі з них співають українською мовою, але тим не менше). Ти можеш до позеленіння і піни біля писка репетувати, що вони НЕ ВИХОВУВАЛИСЬ на російській естраді, але якщо бодай хтось з них скаже, що НЕ чув Алли Пугачової, Кобзона, Магомаєва, Лєонтьєва, Арію, Кіно чи Юрія Шатунова в дитинстві і в зрілі роки, не запозичував від них якісь прийоми - намарне. Хочеш ти того чи ні, але всі сімдесятники і шістдесятники чули то і співали під то. Нехай не на людях, нехай за столом під час святкування дня народження чи в колі друзів, але в їхніх головах все одно відкладалось те, що ти тут намагаєшся заперечити. І не варто краяти всіх під себе одного, мовляв "от я і львів'яни того не знали, не вміли і взагалі про що ви тут базікаєте!". І це лише музикантів я навів, як приклад. Що вже казати про звичайних обивателів?

А маленький Юрчик слухав ДУЖЕ різну музику різними мовами, і, наскільки я пам'ятаю, моїми улюбленими хітами були пісні Пугачової, Кобзи, Сябрів, Володимира Висоцького, Софії Ротару, Андріано Челінтано, Технології, Скрябіна, Віки Врадій та Братів Гадюкіних, Кріса Рі та Кріса Айзека, Пет Шоп Бойз та МС Фекторі, Ваніла Айс, АББА, Боні М, Смоукі, Спейз, Скорпіонз, Арабески, Ніна Матвієнко (особливо саундтрек до к/ф "Пропала Грамота";), ВУЗВ. Саме тому зараз я не комплексую з приводу музики та мови її виконання. Я не сприймаю Чіжа та Срако-попс, Чічеріну та Земфіру, разом з тим Дуже поважаю "Бучч" та ТекілуДжаzzz, не забуваючи при цьому про L.O.B. (Ужгород), Годо (Львів), Пропала Грамота (Кам'янець Подільський), Брати Блюзу, Півкардійську терцію, Де Фазз, Кід Коала, Афрокельт Саунд Систем та АлпайнСтар, Щастя, Таліту Кум та того ж Скрябіна.

Пишу тобі той стислий список не для виправдання, а щоб спитати - ти хоча б половину тих груп слухав? Якщо так, то не розумію, звідки такі рефлекси і клацання зубами?

"Що з того, що ми всі тепер Європа? Як в мене голова така як попа!" - думаю, це про Вас, про мене і про всіх, хто ще не зрозумів, ДЕ ми, ХТО ми і ЩО ми. Це оригінальний шматок тексту, який Кузьма переробив під радіо-версію пісні "Бультере'єр". Скидайте шаровари, люди, здіймайте з душі пафос і з очей окуляри - сонце вже сіло, скоро настане день...

ВСЕ НАПИСАНЕ ВИЩЕ - ТО Є ПОЗИЦІЯ ЛЮДИНИ, ЯКА Є УКРАЇНЦЕМ, ЛІКУЄТЬСЯ ВІД СОВКА, НАМАГАЄТСЬЯ РОЗВИВВАТИСЯ ГАРМОНІЙНО І БЕЗ ПРИВ'ЯЗКИ ДО МІСЦЯ ТА ЧАСУ ДІЇ, А ДО ТОГО Ж ПРАЦЮЄ НА ТРК "НБМ" - НАЙКРАЩІЙ УКРАЇНСЬКІЙ ТЕЛЕРАДІОКАМПАНІЇ, ЯКІЙ ЧАС ВІД ЧАС ЗАВАЖАЮТЬ ПРАЦЮВАТИ НЕ ЛИШЕ "ПРОІСКИ МОСКАЛЬСКІХ ЕЛЄМЄНТОВ", АЛЕ Й ТАКІ ОТ ПСЕВДОПАТРІОТИ, ЯКІ ВІД НЕМА ЧОГО РОБИТИ ПИШУТЬ ВСЕ ЩО ЛІЗЕ ДО ГОЛОВИ НА СТОРІНКАХ ФОРУМУ. І ЦЯ ЛЮДИНА ГОТОВА ДАТИ ПО ПИСКУ КОЖНОМУ ПСИСЬКОВІ, ШО НАВАЖИТЬСЯ ГАВКАТИ БІЛЯ САМОЇ НОГИ.

ЯКЩО У ВАС ВИНИКНУТЬ ПИТАННЯ ДО АВТОРА - ПИШІТЬ НА ЕЛЕКТРННУ ПОШТУ, ДЗВОНІТЬ ТЕЛЕФОНОМ, ПРИЇЖДЖАЙТЕ НА СПІВБЕСІДУ, АЛЕ НЕ ЛІЗЬТЕ В ДУШУ!!! :sing:




усвідомлення знання підштовхує нас до безодні пізнання
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Василь
Академік
****



Повідомлень: 656
Зареєстрований: 13-11-2002
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: порожній

[*] написано 3-3-2003 у 08:23


Пане Юрій, прошу у Вас вибачення, мабуть Вас образив. Останнім часом Ви почали мені подобатись, особливо після наведеного списку. Чесно.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Nazar
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2395
Зареєстрований: 2-12-2002
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: бракує музики

biggrin.gif написано 3-3-2003 у 12:12
По-Назарівськи!


Цитата:
Цитата:
Цитата:
Цитата:
Цитата:
Першим відправив користувач NBM-Redaktor
... але якщо бодай хтось з них скаже, що НЕ чув Алли Пугачової, Кобзона, Магомаєва, Лєонтьєва, Арію, Кіно чи Юрія Шатунова в дитинстві і в зрілі роки, не запозичував від них якісь прийоми - намарне. Хочеш ти того чи ні, але всі сімдесятники і шістдесятники чули то і співали під то. Нехай не на людях, нехай за столом під час святкування дня народження чи в колі друзів, але в їхніх головах все одно відкладалось те, що ти тут намагаєшся заперечити.


Тут смішно навіть без окментарів!:lol:
Не сприймайте особисто , просто уявив собі як Андрій Середа разом із своїм колективом сидять за столом і тихо, щоб ніхто не чув співають Шатунова :lol:

Крім того є купа Музикантів, які нічого не запозичували з того всього, і не слухали нічого, що крутили в той час ЗМІ. По такій самій аналогії, можна написати, що все теперішнє покоління виховується на тій музиці, що крутить "Наше", "Шансон", їм подібні та віднедавно ваше.
Я переживаю за покоління мого сина, я КАТЕГОРИЧНО проти того, щоб він, та й ціле його покоління виховувались на тому, що ви декларуєте. Це моя позиція!

...НАЙКРАЩІЙ УКРАЇНСЬКІЙ ТЕЛЕРАДІОКАМПАНІЇ, ЯКІЙ ЧАС ВІД ЧАС ЗАВАЖАЮТЬ ПРАЦЮВАТИ НЕ ЛИШЕ "ПРОІСКИЬСКІХ ЕЛЄМЄНТОВ", АЛЕ Й ТАКІ ОТ ПСЕВДОПАТРІОТИ, ЯКІ ВІД НЕМА ЧОГО РОБИТИ ПИШУТЬ ВСЕ ЩО ЛІЗЕ ДО ГОЛОВИ НА СТОРІНКАХ ФОРУМУ.


А от справжні, не "псевдо" однозначно поступають так, як Ви.

І ЦЯ ЛЮДИНА ГОТОВА ДАТИ ПО ПИСКУ КОЖНОМУ ПСИСЬКОВІ, ШО НАВАЖИТЬСЯ ГАВКАТИ БІЛЯ САМОЇ НОГИ.


По цьому таки потрібно їхати на "співбесіду", але я Вас далекоглядно вибачаю, бо ж люди колись таки змінюються, і Вас це чекає.:cool:




Люби українське!
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Василь
Академік
****



Повідомлень: 656
Зареєстрований: 13-11-2002
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: порожній

[*] написано 3-3-2003 у 13:23


Повністю згідний з Назарем ("Я переживаю за покоління мого сина, я КАТЕГОРИЧНО проти того, щоб він, та й ціле його покоління виховувались на тому, що ви декларуєте).

Якщо хтось на чомусь викохувався, це не означає, що нове покоління має на цьому також виховуватись. Я також переживаю за своїх племінників (дітей в мене ще нема). Колись вони слухали Ініціативу, потім Ніко, а тепер - що їм слухати? Я не хочу, щоб вони виховувались на декларованій музиці.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
NBM-Redaktor
Редактор телекомпанії НБМ
**



Повідомлень: 64
Зареєстрований: 15-12-2002
Місто: Kyiv
Нема на форумі

Настрій: сапаю потихеньк

[*] написано 3-3-2003 у 15:21
Мова НЕ про запозичення


Питання стояло зовсім інакше...

Те, що лише одна радіостанція не буде ставити до ефіру російську музику ситуацію не змінить жодним чином. Ваші брати-сини-племінники і взагалі все наступне покоління все одно почує ту музику якщо не в маршрутці, то від своїх однокашників, які не притримуютсья таких поглядів і чиї батьки не сповідують таку принципову позицію.

Радикальним шляхом нічого не зміниш. Зміни потрібні лише поступові, і лише в масштабі країни. Інакше отримаємо перетягування ковдри, загострення міжетнічних конфліктів і як результат - ваші діти замість того, щоб жити, будуть вмирати від рук своїх соплемінників, які в міру певних обставин опиняться по той бік барикад...

Вибачення... Невже вам треба було почути саме ТАКУ відповідь, щоб зрозуміти мою позицію. Ще раз уточню: я маю власну точку зору, але крім того, відстоюю інтерси компанії. Не бути офіційним і водночас не виходити за певні рамки дипломатії, особливо коли тебе постійно до цього провокують - дуже складно. Вибачення приймаю, якщо говорити мовою протоколу. А якщо більш вільно - то образи не було. Її немає зараз і, сподіваюсь, не буде в майбутньому. Тобто нвзаєм - якщо образив раптом, то не судіть строго.




усвідомлення знання підштовхує нас до безодні пізнання
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Василь
Академік
****



Повідомлень: 656
Зареєстрований: 13-11-2002
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: порожній

2cents.gif написано 3-3-2003 у 15:47


Цитата:

Те, що лише одна радіостанція не буде ставити до ефіру російську музику ситуацію не змінить жодним чином. Ваші брати-сини-племінники і взагалі все наступне покоління все одно почує ту музику якщо не в маршрутці, то від своїх однокашників, які не притримуютсья таких поглядів і чиї батьки не сповідують таку принципову позицію.


А ось тут я з Вами не згідний. Змінить, ще як змінить. Коли в маршрутці, чи від своїх однокашників почують щось таке, то завжди можна їм вказати альтернативу, наприклад, слухайте Ніко.
Особисто не раз користувався таким прийомом. Говорив, а Ви включіть Ніко і ... І багато хто перемикав. Однак зараз альтернативи вже немає.

Радий, що на мене не ображаються, на Вас я також не ображаюсь.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
 Сторінки:  1  2  3

  Догори

Статичне дзеркало форуму

Львів
Pоwered by XМB
Developed by Avеnture Media & The XМB Group © 2002-2006



Інші проекти:
Наука-Онлайн - Об'єднання українських науковців
Львів - Фотоблог міста
ІБАС. Інформаційна, бібліотечна та архівна справа - Сучасна освітня спеціальність
School review 175
Реклама: