Форум Рідного Міста
Ви не ввійшли [Ввійти - Зареєструватися]
Вниз

Версія для друку  
 Сторінки:  1    3  4
Автор: Тема: Телевізійні канали
Василь
Академік
****



Повідомлень: 656
Зареєстрований: 13-11-2002
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: порожній

[*] написано 2-12-2002 у 08:52
Телевізійні канали


Які українські телеканали Ви найчастіше дивитесь?
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Андрій Пелещишин
Адміністратор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 9191
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 2-12-2002 у 09:24


Новини я виключно з Інету читаю



Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
кецо
Дійсний член
***



Повідомлень: 175
Зареєстрований: 4-10-2002
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 5-12-2002 у 13:55


Недавно бачив на Інтері передачу "Вікна" - суть - ведучий запрошує встудію людей і ті при кілька тисячній аудиторії телегладачів розказують свої проблеми. По ідеї це реальні люди і реальні проблеми. Але це тільки по ідея а насправді така хирня (вибачте), але поіншому не назвеш. Режисура гірша як Південно американських серіалах.
До порівняння наше "Без табу" завсім інша справа. І знову до Інтера з його "Вікнами" хто це випустив в єфір.
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Юрій Сєров
Модератор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 10457
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: оптимістичний

[*] написано 5-12-2002 у 22:45


Серед українських каналів двилюсь 1+1, новий, інтер - у 90% випадків це спортивні передачі, по 1+1 ще новини.
А УТ-1... - по ньому тільки футбол, але і то як Семененку дадуть коментувати, то хоч звук виключай. Я став помічати, що коли наприклад коментує Семененко з Джулаєм, то слух автоматом відключається, коли Семененко, щось намагається сказати
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Василь
Академік
****



Повідомлень: 656
Зареєстрований: 13-11-2002
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: порожній

[*] написано 10-12-2002 у 09:02


Новини по 1+1????????
Юра, я був про тебе кращої думки.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Юрій Сєров
Модератор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 10457
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: оптимістичний

[*] написано 10-12-2002 у 15:13


Так, можливо це ненайоб'єктивніші новини по Україну, але новини про світ можна дивитись. Це по-перше.
По-друге: я не казав, що вони мені подобаються/неподобається, я їх просто дивлюся.
По третє: фраза "я був про тебе кращої думки" - тягне на особисту образу. Якщо хочеш сказати свою думку про об'єктивність/необ'єктивність цих новин - напиши. Де, як, коли вони сказали правду/неправду і т.д.
Новини на НБМ я не дивлюсь через біжучі стрічки з курсами валют і прогнозами погоди. В мене від них паморочиться голова. Я не розумію кому потрібні ці курси валют. Коли вони будуть мені потрібні, я пошукаю деінде. Якщо приберуть ці стрічки може буду дивитися. Але чи сподобаються мені ці новини, стиль їх викладення і т.п.???
Про тебе думки не міняв. Більше відповідати не буду, бо з власного досвіду знаю, що це переросте у сварку.
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Василь
Академік
****



Повідомлень: 656
Зареєстрований: 13-11-2002
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: порожній

[*] написано 10-12-2002 у 15:27


Юрко, якщо я тебе образив, прошу вибачення.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Nazar
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2395
Зареєстрований: 2-12-2002
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: бракує музики

[*] написано 10-12-2002 у 17:15


"Темники" мене дратують та ображають значно більше ніж біжачі стрічки!:cool:
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Андрій Пелещишин
Адміністратор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 9191
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 10-12-2002 у 17:30



Цитата:

"Темники" мене дратують та ображають значно більше ніж бі


Зате вони економлять час, а то раніше треба було дивитися новини на різних каналах, а тепер раз подивився і досить (тільки назви передач різні, а так як за брєжнева) :)




Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Юрій Сєров
Модератор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 10457
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: оптимістичний

[*] написано 11-12-2002 у 11:08


Річ у тім, що незалежних новин бути не може, принаймні наразі. Нема громадського телебаченя, будь-який канал має власника.
Але професійні новини відрізняються тим, що вони намагаються просто замовчати деякі некорисні для них факти. Непрофесійні, (IMDM - це УТН) намагаються нав'язати свою думку.
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Василь
Академік
****



Повідомлень: 656
Зареєстрований: 13-11-2002
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: порожній

[*] написано 16-12-2002 у 10:20


На форумі рідного міста відкрито форум Телерадіокомпанії НБМ. Заходьте, пишіть, відкривайте нові теми та опитування
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
NBM-Redaktor
Редактор телекомпанії НБМ
**



Повідомлень: 64
Зареєстрований: 15-12-2002
Місто: Kyiv
Нема на форумі

Настрій: сапаю потихеньк

[*] написано 18-12-2002 у 14:30
голосування


я щось не зовсім зрозумів. як відбуваєтсья голосування і як двитися результати?



усвідомлення знання підштовхує нас до безодні пізнання
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Василь
Академік
****



Повідомлень: 656
Зареєстрований: 13-11-2002
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: порожній

[*] написано 18-12-2002 у 15:25


Необхідна зліва навпроти назви каналу поставити крапку і натиснути кнопку Проголосувати
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Павло Жежнич
Модератор
******

Фотографія користувача


Повідомлень: 1139
Зареєстрований: 24-11-2002
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 21-12-2002 у 01:07


А хіба запропоновані перші 5 варіантів чимось особливо відрізняються один від одного? Дійсно, як за Брєжнєва - усі якісь однакові.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Теодор
Дійсний член
***



Повідомлень: 113
Зареєстрований: 16-7-2002
Місто: м. Львів
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 23-12-2002 у 11:54


Останнім часом рідко дивлюсь телебачення. В основному спортивні та новини. Регулярно переглядаю 288 сторінку телетексту на Інтері. Там можна дуже оперативно побачити останні результати футбольних,хокейних, баскетбольних та тенісних матчів. Після сьогоднішнього дня обов'язково подивлюсь НБМ . Тут про нього ніби високоъ думки . Чесно говорячи я так не думав. Тим більше що в мене чомусь дуже поганий сигнал на НБМ ???
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Nazar
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2395
Зареєстрований: 2-12-2002
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: бракує музики

[*] написано 2-1-2003 у 10:37


Сьогодні дуже серйозно задумався над яким каналом ставити голосуючу крапку.

Аналізуючи телеефір за останні три дні залишається лише жалкувати що в мене є телевізор. Отак по новому році писати про погане так не хочеться, але вони мене примушують! Сама бридка москальня, перемішана на "украинцах" і то у співвідношенні 95 до 5відсотків.

Не потішив і НБМ, основний ефір якого забитий був бобулоножками і їм подібними.

Зате хороші вреження залишили "Lord of the dance" та повний концерт Депешу по М1. Що до Депешу то я ще довго не міг відійти від тремтіння яке спричинила "Ін йоу руум" - жива імпровізація плюс відеошоу!

А так всіх з Новим Роком та з наступаючими справжніми святами!:cool:




Люби українське!
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
kristi
Дійсний член
***



Повідомлень: 224
Зареєстрований: 10-12-2002
Місто: Lviv
Нема на форумі

Настрій: вогняний

biggrin.gif написано 3-1-2003 у 13:44


Не знаю, щодо телевізійних каналів та якості їх новин чи інформації, але не дивлюся тотої домашньої тваринки(телевізор) вже давно і з однієї простої причини:
Ви тільки послухайте їхню М О В У!!!!!!!!
На кожнісінькому каналі - вмикаєш і чуєш:діялекти, русизми, говірки, бридню, похабне скривлення мови.
Та що ж це за телевізія, якщо у ній говорити нормально не вміють. Як можна дивитись новини, коли телеведучого так і підмиває вставити якесь російське слівце, лице йому кривить від неприродности (для нього) слів, що він їх вимовляє!!!!!!
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Nazar
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2395
Зареєстрований: 2-12-2002
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: бракує музики

[*] написано 3-1-2003 у 15:38


Ти спробуй налаштуватись на НБМ:cool:



Люби українське!
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Василь
Академік
****



Повідомлень: 656
Зареєстрований: 13-11-2002
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: порожній

[*] написано 3-1-2003 у 19:44


Шановні друзі, дописувачі форуму.
Всі, хто вважає, що канал НБМ є найкращим в нашій державі, заходьте частіше на підфорум НБМ, а головне висловлюйте там свою думку. Хто, як не ми, повинні "розкрутити" цей канал.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Василь
Академік
****



Повідомлень: 656
Зареєстрований: 13-11-2002
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: порожній

[*] написано 20-1-2003 у 20:00
Соломійці


А хто керує нашим рідним, місцевим 12-им каналом?
І чи Ви надалі там працюєте?, а то я майже телевізора ніколи не дивлюсь.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Solomika
Новак
*



Повідомлень: 21
Зареєстрований: 8-1-2003
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

sad.gif написано 21-1-2003 у 10:15


Василю!
Генеральний директор 12 каналу Климович Я. Ще 12 каналом керують шофери, бухгалтери, всі кому не лінь, але не нормальні, розумні журналісти. Так, я веду програму "Ранок" і як можу борюся з цими жахливими умовами ЛТБ. Тут апарутура до дупи, тут самі старі пердуни. Умов праці нормальних не має, але в мене є надія, що ми, тобто програма "Ранок", скоро переберемося в нормальну студію і самі будемо вирішувати, що давати до ефіру, а що ні.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Василь
Академік
****



Повідомлень: 656
Зареєстрований: 13-11-2002
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: порожній

[*] написано 21-1-2003 у 19:45
Соломійці


Поскоріше б - це про ЛТБ.

Між іншим, чи звернули Ви увагу на новий проект Дмитра Тарана - цикл передач про рок-рух України Rock-n-Block (у розділі телерадіокомпанії НБМ).

http://misto.ridne.net/viewthread.php?tid=422
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Solomika
Новак
*



Повідомлень: 21
Зареєстрований: 8-1-2003
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

question.gif написано 27-1-2003 у 13:55


Цитата:
Першим відправив користувач Василь
Поскоріше б - це про ЛТБ.

Між іншим, чи звернули Ви увагу на новий проект Дмитра Тарана - цикл передач про рок-рух України Rock-n-Block (у розділі телерадіокомпанії НБМ).

Так, я чула про цей проект. Він молодець що взявся за нього. І ще я зрозуміла, що йому потрібні гроші?
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Яндрух
Заблокований




Повідомлень: 823
Зареєстрований: 19-2-2003
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 25-2-2003 у 14:03


Вчора "Интер" транслював зі столиці світу, "колиски демократії" і суперпотуги американську народну забаву "Грем-м-м-мі" (гремліни?), де співаки отримують за свій спів цінні призи і дякують татові, мамі, цьоці, бабці, продюсерови, американському народови і закликають "No War!"
Вчора укотре можна було пересвідчитись як славний американський народ уміє бавитися, готуючись до війни (?!). І дарма, що такі "заходи" вже, дійсно, почали наагадувати "бенкет під час чуми" (в України перейняли таку традицію, чи шо?): комерція - то святе діло,щоб там не було.
Дуже то всьо відгонило штучністю. Сексапільна с..чка Кайлі в черговий раз вирішила було епатувати публіку і, представляючи номінацію "поп..", була "взута"
виконавицею гол. ролі серіалу "Секс і місто", в якої, як видно, та "номінація" була виразнішою...
Під час передачі не міг не злапати себе на думці, що виконання було фанерним: ну дуже неприродньо виконавці ворушили устами, хоча голос видавався живим (?!).
Може за п'ять років простою нью-йоркські маги звуку втратили кваліфікацію?
Як на мене, то розчаруванням дефіляди вважаю "Coldplay". Хлопці захворіли на "зіркову" хворобу, і то серйозно захворіли: фронтмен групи уявив себе другим Бахом і
нема на то ради.
Непідробним був (з того всього, шо я бачив) тільки Basta Rhymes, а якби ше заспівав "Gimmie Some Mo' "...
Вирішивши твердо "піти вже спати", поклацав каналами і що ви, думаєте, надибав: на Першому національному співали якісь пакистанські репери (??!!). Шляк..., куди той світ ся котит?!
...розтилаючи своє ліжечко і вкладаючись спатки, ввімкнув Niko - і тільки тоді віднайшов душевну рівновагу і спокій...
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Василь
Академік
****



Повідомлень: 656
Зареєстрований: 13-11-2002
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: порожній

[*] написано 1-3-2003 у 08:47


Потішив вчора УТ-1. Показали годинний концерт Марічки Бурмаки із вставками присутності Ющенка на концерті. От комусь "влетить".
...розтилаючи своє ліжечко і вкладаючись спатки, ввімкнув Niko - ще раз всіх послав на чотири сторони. Включив "Без цукру" і тільки тоді віднайшов душевну рівновагу і спокій...
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
 Сторінки:  1    3  4

  Догори

Статичне дзеркало форуму

Львів
Pоwered by XМB
Developed by Avеnture Media & The XМB Group © 2002-2006



Інші проекти:
Наука-Онлайн - Об'єднання українських науковців
Львів - Фотоблог міста
ІБАС. Інформаційна, бібліотечна та архівна справа - Сучасна освітня спеціальність
School review 176
Реклама: