Форум Рідного Міста
Ви не ввійшли [Ввійти - Зареєструватися]
Вниз

Версія для друку  
Автор: Тема: Астрономія
MikolaLviv
Новак
*



Повідомлень: 5
Зареєстрований: 15-10-2003
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: добрий

question.gif написано 15-10-2003 у 17:01
Астрономія


Цікаво, чи є у Львові люди (будь-якого віку), які своїм хоббі вважають астрономію (чи суміжні області, як то космонавтика, космологія, фундаментальна фізика). Але в першу чергу астрономія.
Може ми організуємо щось на зразок клубу по інтересу.
Може користувачі цього форуму знають таких людей, наприклад Ваші знайомі є такими, просто не мають доступу до Інтернету, тоді сповістіть мені про них, або розкажіть про мене.
ISQ 341915252
E-mail gavrilyuk.n@savserv.lviv.ua
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Halthern
Новак
*



Повідомлень: 7
Зареєстрований: 29-9-2003
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 26-10-2003 у 21:36


А з Києва люди Вам не підходять? Такі собі астрономи-початківці..
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
MikolaLviv
Новак
*



Повідомлень: 5
Зареєстрований: 15-10-2003
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: добрий

[*] написано 3-11-2003 у 14:55


Підходять усі. Але відстань далека. Тому я так виділив Львів. Щоб можна було вільно зустрічатися, обговорювати спільні моменти.У Львові навіть було зареєстроване астрономічне товариство, але видно воно саморозсмокталося.
До речі, якщо ви у Києві і маєте зацікавленість, я можу Вас скерувати. В Києві в палаці молоді(між метро Арсенальне і Лаврою) збираються київські любителі астрономії(здається по четвергам). Вони там і на спільні спостереження виряджаються.Можу і електронну пошту дати конкретних ентузіасьтів. Підійдете до них, а там видно буде. Можете по цій інформації самі підійти, а якщо попередньо по пошті з ними хочете звязатися, то пишіть мені на Е-маіл, а то я рідко сюди заглядаю.
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
tysovska
Модератор
******



Повідомлень: 940
Зареєстрований: 4-8-2004
Місто: Kyiv
Нема на форумі

Настрій: бойовий

[*] написано 2-2-2006 у 14:51


Цитата:
Вчені виявили у Всесвіті "вісь зла"

Справжнє сум'яття до світових наукових кіл внесли новітні дані, одержані з американського комічного зонда WMAP (Wilkinson microwave anisotrophy probe).

Призначений для вимірів температури радіаційного випромінювання різних частин галактик, він виявив наявність на космічних просторах дивної лінії, яка наскрізь пронизує Всесвіт і формує її просторову модель. Учені вже назвали цю лінію "віссю зла".

Виявлення даної осі ставить під сумнів всі сучасні уявлення про зародження Всесвіту і її розвиток, включаючи теорію відносності Ейнштейна, за що їй і дана ця невтішна назва.

Згідно теорії відносності, розгортання простору і часу після первинного "великого вибуху" відбувалося хаотично, а сам Всесвіт в цілому однорідний і має тенденцію до розширення на всьому протязі своїх меж.

Проте дані з зонду США спростовують ці постулати: виміри температури реліктової радіації свідчать не про хаос в розподілі різних зон Всесвітом, а про певну орієнтацію або навіть план.

При цьому існує особлива гігантська лінія, навколо якої відбувається орієнтація всієї структури Всесвітом, повідомляють учені.

Джерело - Освітній портал
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Ігор Баранік
Академік
****



Повідомлень: 716
Зареєстрований: 22-6-2005
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 2-2-2006 у 15:02


Я цікавлюся астрономією, але трішки в іншому напрямку(маленькі зелені чоловічки).
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Hanor Narasson
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 1500
Зареєстрований: 24-11-2003
Місто: точно ніхто не знає :)
Нема на форумі

Настрій: з носа куриться ;)

[*] написано 2-2-2006 у 15:19


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Ігор Дзвін
Я цікавлюся астрономією, але трішки в іншому напрямку(маленькі зелені чоловічки).


Це вам в "медицину":lol::baddevil::lol::baddevil::lol::baddevil::lol::baddevil:

(жарт, не ображайтесь):D




Здобудеш Українську Державу, або загинеш у боротьбі за Неї. Не дозволиш нікому плямити слави, ні честі Твоєї Нації. Ненавистю і безоглядною боротьбою прийматимеш ворогів Твоєї Нації. Змагатимеш до посилення сили, слави,багатства й простору Української Держави.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Катерина Слобода
Модератор
******



Повідомлень: 1245
Зареєстрований: 29-9-2008
Нема на форумі

Настрій: є...точно є...;)

[*] написано 26-8-2011 у 22:38


Хотіла створити нову тему, але найшла оту, пропоную трохи змінити її.
Нині спостерігала за зоряним небом, почала згадувати з курсу шкільного що то над моєю хатою є... ;) згадала Велику Ведмедицю (над сусідами :) ), над другими сусідами Кассіопея, потім ніби Полярна зірка найшлася... :)
Інших не знала, але бачу на карті зоряного неба, що назви в них ще цікавіші...
Може хто знає чого сузір'я отримали такі чудні назви? І яким чином форма співвідносилася зі змістом при називанні?




Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Ігор Мацевич
Дійсний член
***

Фотографія користувача


Повідомлень: 285
Зареєстрований: 19-6-2011
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: як погода

[*] написано 31-8-2011 у 16:18


Знаю небагато. Наприклад Лебідь знаходиться в самій серцевині Чумацького шляху в вигляді хреста. Чотири найяскпавіші зірки добре видно, коли тільки видно сам Чумацький шлях...

Колись може зконтактуюсь з Миколою Львів, бо вже був за крок, щоб купити досить професійний телескоп, і дуже шкодую, що не зробив цього коли був багатий, але мабуть ще зроблю...

На рахунок повідомлення п. Тисовської скажу, що сам Ейнштейн ще за життя стверджував, що його теорія відносності хоч якось пояснює і систематизує ті знання всесвіту, котрі були в його часи, і попереджав, що можуть виявитись в майбутньому такі дані, які перевернуть догори дном усі сучасні теорії, в тім і його. Вже незадовго по смерті Ейнштейна вчені були змушені підтусовувати швидкість руху та орбіту Венери під його теорію, бо вони вже не вписувались в ці постулати. Не кажучи про те, що згодом були зафіксовані в космосі швидкості більші за швидкість світла...

Завжди мене зачаровував Сіріус і Пояс Оріона в сузір"ї Оріона, котрі на початку літа яскраво мерехтять чітко на півдні над небокраєм... Дивно, але в печерах племені Догонів є малюнок, якому кілька сот, якщо не тисяч років, на котрому ідеально зображено траекторії Сіріуса А та Сіріуса Б. Те що Сіріус подвійна зірка було відкрито астрономами в другій половині 20 століття...
Одним словом, як вовка не годуй, а він все в ліс дивиться... (знов збочився на тему працивілізації)...




Бути, чи не бути. Ось в чому питання !!!
Людина має право, і повинна знати те, що було і є насправді!
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача

  Догори

Статичне дзеркало форуму

Львів
Pоwered by XМB
Developed by Avеnture Media & The XМB Group © 2002-2006



Інші проекти:
Наука-Онлайн - Об'єднання українських науковців
Львів - Фотоблог міста
ІБАС. Інформаційна, бібліотечна та архівна справа - Сучасна освітня спеціальність
School review 1767
Реклама: