Форум Рідного Міста
Ви не ввійшли [Ввійти - Зареєструватися]
Вниз

Версія для друку  
 Сторінки:  1  ..  87    89
Автор: Тема: Радіо "ПРОМІНЬ". Четвер. Оля Смоляр.
Тарас Сокальський
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 1154
Зареєстрований: 25-4-2003
Місто: Чернівці
Нема на форумі

Настрій: Бойовий

[*] написано 21-6-2018 у 10:41


Цитата:

Ольга Гончаренко-Смоляр
3 год ·
Це, мало статися у липні, після мого виходу з відпустки, але вчора мені стало відомо, про те, що Програма "Український рок-н-рол", яка виходила на «Промені» з 1994 року, і яку я «тимчасово» почала вести з 1997-го з ефіру була знята вже цього тижня. Зрештою, це вже не надто суттєво – тиждень –туди, тиждень –сюди, ролі вже не грає…
Я мала би щось написати, але, правду кажучи, не можу зараз підібрати правильні слова… Може згодом щось додам, а поки я хочу просто подякувати. Подякувати своїм фантастичним слухачам! У мене були найкращі, найвідданіші, найвибагливіші, найрозумніші слухачі у світі! З деякими з них, я згодом, познайомилася особисто, декого знаю із фейсбуку, а когось впізнаю лише за голосом. Я безмежно вдячна кожному з вас за увагу і підтримку! І хоч це звучить банально, але це правда – частинка мого серця завжди належатиме вам! Щиро люблю-поважаю (потрібне підкреслити ?? ) і таки почуваюся трохи винною, що можливо не виправдала чиїхось надій чи сподівань!
Це саме стосується і тих, заради кого, свого часу я прийшла на радіо. Мої ефірні гості – переважно рокери ?? з виду деколи зухвалі, але ж насправді такі хороші. Я вдячна вам за відкритість і відвертість та емоції і почуття, які дарували наші зустрічі…
І нехай про мене не складали пісні, але є, принаймні один вірш ??, він потрапив до збірки «Діалоги з деревами»(2005). Отож, візьму собі слова, написані Віталієм Ш. (повне ім’я автора додам після його згоди) за епілог ;)
П.с. нікого не позначаю, але ви ж знаєте, що це про вас? ??

https://www.facebook.com/ukrrock/posts/10156513777146880




Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Тарас Сокальський
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 1154
Зареєстрований: 25-4-2003
Місто: Чернівці
Нема на форумі

Настрій: Бойовий

[*] написано 21-6-2018 у 10:47


deleted



Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Тарас Сокальський
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 1154
Зареєстрований: 25-4-2003
Місто: Чернівці
Нема на форумі

Настрій: Бойовий

[*] написано 21-6-2018 у 10:48


deleted



Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
 Сторінки:  1  ..  87    89

  Догори

Статичне дзеркало форуму

Львів
Pоwered by XМB
Developed by Avеnture Media & The XМB Group © 2002-2006



Інші проекти:
Наука-Онлайн - Об'єднання українських науковців
Львів - Фотоблог міста
ІБАС. Інформаційна, бібліотечна та архівна справа - Сучасна освітня спеціальність
School review 1795
Реклама: