Форум Рідного Міста
Ви не ввійшли [Ввійти - Зареєструватися]
Вниз

Версія для друку  
 Сторінки:  1    3  ..  89
Автор: Тема: Радіо "ПРОМІНЬ". Четвер. Оля Смоляр.
Тарас Сокальський
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 1154
Зареєстрований: 25-4-2003
Місто: Чернівці
Нема на форумі

Настрій: Бойовий

[*] написано 21-10-2003 у 14:10
Радіо "ПРОМІНЬ". Четвер. Оля Смоляр.


Щочетверга на Промені є дві передачі ведучої Ольги Смоляр, які деколи вартує послухати:
21.05 – Зустріч перед мікрофоном. Розмова в студії з цікавими людьми, часто зі світу музики. Слухачі можуть долучитися до бесіди за допомогою студійного телефону. Здається, в найближчих планах – Руслана.
22.05 – Український рок-н-рол. Розповідь про вітчизняні рок-формації та події, переважно в присутності їх учасників. Також діє студійний телефон. Про плани нічого не скажу, але в недавньому минулому були "Мандри" і Антологія ДніпРоку.
Впевнений, що добра половина форумців давно слухає ці передачі і без мого анонсу, але для тих, хто про них почув вперше, сподіваюся, також буде цікаво.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Тарас Сокальський
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 1154
Зареєстрований: 25-4-2003
Місто: Чернівці
Нема на форумі

Настрій: Бойовий

[*] написано 23-10-2003 у 08:27


P.S. Будь ласка послухайте хтось за мене і розкажіть, коли щось цікаве, а то я, імовірно, буду нині поза радіусом дії передавача :(
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Тарас Сокальський
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 1154
Зареєстрований: 25-4-2003
Місто: Чернівці
Нема на форумі

Настрій: Бойовий

[*] написано 31-10-2003 у 11:08


Минулого черверга таки послухав. В "ЗУСТРІЧІ", як і планувалося, була Руслана, а в "РОК-Н-РОЛІ" – провтор недавньої передачі з "Птахами" з Броварів , а в кінці прокрутили виступ "Вертепу" на якомусь полтавському рок-фесті, і ще якихось хлопців, здається, також з Дніпра.

А вчора на "ЗУСТРІЧ" прийшли Ярослав Нудик і Володимир Якимець з "Терції". Прокрутили пару нових пісень, трохи розповіли про закордонні тури і поділилися своїми найближчими планами. До них ввійшло:
1.Дати сольний концерт (22 листопада, Київ, жовтневий палац)
2.Заспівати грузинською спільно з "Чорним вереснем":)

В "РОК-Н-РОЛІ" була "Мерва" (ex-"Ейфорія";) з Рівного. Найцікавішим було з'ясування (в т.ч. з допомогою слухачів) значення їхньої нової назви…
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Nazar
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2395
Зареєстрований: 2-12-2002
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: бракує музики

[*] написано 31-10-2003 у 11:11


Дякую, Тарасе!
Бо ми тут дикі люди, вже відвикли від того, що можна слухати радіо:(
Коли нарешті можна буде ввімкнути якусь радіо хвилю і бути впевненим, що тебе не обманять?




Люби українське!
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Тарас Сокальський
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 1154
Зареєстрований: 25-4-2003
Місто: Чернівці
Нема на форумі

Настрій: Бойовий

[*] написано 7-11-2003 у 13:41


6.11.2003
На початку ЗУСТРІЧІ було телефонне інтерв'ю з Ніною Матвієнко. Запрошувала всіх на презентацію автобіографічної книжки, що має відбутися цієї суботи (8.11.03) в київському Будинку вчителя о 18.00.
Далі була чергова зустріч з представником Етнічного клубу (наскільки я зрозумів, проект Арт-Велесу). Розповідав про роботу з запису та впорядкування архівів автентичного фольклору, презентувався аудіо/мультимедійний CD "Українська епічна традиція".Сайт клубу: http://www.ukrfolk.kiev.ua
В УКРАЇНСЬКОМУ РОК-Н-РОЛІ Положинський розповідав про "Систему Нервів" Тартака.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Тарас Сокальський
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 1154
Зареєстрований: 25-4-2003
Місто: Чернівці
Нема на форумі

Настрій: Бойовий

[*] написано 21-11-2003 у 11:23


20.11.2003
В ЗУСТРІЧІ знову Володимир Якимець, цього разу сам. Розповідав про запланований тур Східною Україною на підтримку CD "Антологія. Том 1". Зокрема, в маршруті туру будуть Херсон, Харків, Донецьк. Ще раз запрошував на київський концерт, що відбудеться цієї суботи (див.вище). Обіцяв, що з понеділка запрацює оновлений сайт http://www.tercija.lviv.ua, буде багато MP3 :). Цього разу працював студійний телефон, між слухачами, що зателефонували, розігрувався приз за краще поставлене питання – CD "Антологія". На запитання, де його придбати, радили звертатися в фірмовий магазин Rostok Records у Києві. До речі, телефонувала якась Наталка з Києва – чи то часом не наша форумська колєжанка??? Хоча, певно, ні, бо наша обов'язково виграла би приз:).
В РОК-Н-РОЛІ були записи з київської Музичної Сесії-2003, що проходила 16 листопада. Цього разу слухали Лос Динамос, Фарбованого Лиса, Щастя. В наступних випусках обіцялося продовження.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Dmy
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 3228
Зареєстрований: 9-11-2003
Місто: Донецьк
Нема на форумі

Настрій: Неформатний

[*] написано 21-11-2003 у 14:14


Цитата:
Першим відправив користувач Тарас Сокальський
До речі, телефонувала якась Наталка з Києва – чи то часом не наша форумська колєжанка??? Хоча, певно, ні, бо наша обов'язково виграла би приз:).

Наталко! Терміново йди сюди і поясни Тарасу, чому це ти вчора приза не виграла? :D
Причому, все їдно, чи то ти телефонувала, чи то ні - однаково ж не виграла. А могла!.. Ми б тепер святкували-и-и :sing:
Щоб більше так не робила! :baddevil::lol:
(Запитання в дусі "Діамантової руки": "Сеня, бистрєнька аб'ясні таваріщю, пачєму Валодька уси сбріл!";)
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Наталка
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 2594
Зареєстрований: 22-4-2003
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: різнобарвний

[*] написано 24-11-2003 у 19:36


Я тут! :D За перепрошенням, ніяк не могла взяти той приз, бо була то не я, а зовсім інша, чужа Наталка! :D 20 листопада я насолоджувалась виступом гурту "Далі" у Львові. :saint:
Насправді хочу сказати, що концерт "Терції" в Києві - то був найкращий приз, я відбила собі долоні, і не тільки я - такі були оплески. Аах! :rolleyes: Стільки чудової музики всього за 3 дні! :cool:




Це все наснилось мені - губи Його пахнуть літом;
руки Його ніжніші за будь-які весни. (с) Соломія Чубай.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Тарас Сокальський
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 1154
Зареєстрований: 25-4-2003
Місто: Чернівці
Нема на форумі

Настрій: Бойовий

[*] написано 28-11-2003 у 14:32


27.11.03
Вдалося послухати тільки ЗУСТРІЧ. Була Ніна Матвієнко, презентувала свою автобіографічну книжку. Тираж мізерний (1000 примірників), але кияни можуть придбати її в музеї Івана Гончара.
2Наталка. Ок. Виправдання приймається. За умови, що на Форумі буде трошки розлогіший відгук про концерт Терції:).
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Олексій Мачехін
Модератор
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 4597
Зареєстрований: 31-5-2003
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: теплий

[*] написано 28-11-2003 у 14:38


Терцію треба не описувати а слухати.
Мабуть найкраще моя теща то описала: "Тільки рот відкрила - вже антракт, тоді знову тільки-но почалась друга частина, а тут кінець!!!!"
Справді, на будь-якому концерті є композиції що подобаються і бодай нейтральні. У Терції такого нема, але то треба слухати :)
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Наталка
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 2594
Зареєстрований: 22-4-2003
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: різнобарвний

[*] написано 28-11-2003 у 17:42


Була шалена віддача залу, неймовірна енергетика, відчуття неабиякого свята, був водій, що підвозив нас додому після концерту, і спересердя аж об кермо кулаком вдарив, коли дізнався, що був концерт "Терції", а він туди не потрапив. І - як завжди - були ангельські співи, шквал оплесків, овації, тупотіння ногами із загрозою розвалити Жовтневий палац - це коли музикантів викликали на біс, а вони щось барились - застидалися, мабуть! ;) :rolleyes: Були старі, добре знайомі пісні, що звучали по-новому, але традиційно чарівно, блискучі імпровізації, і дружня атмосфера. То дійсно треба чути, а я... що ж, я просто люблю "Піккардійську Терцію". Вже 11 рік! :)



Це все наснилось мені - губи Його пахнуть літом;
руки Його ніжніші за будь-які весни. (с) Соломія Чубай.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Наталка
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 2594
Зареєстрований: 22-4-2003
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: різнобарвний

[*] написано 6-12-2003 у 22:12


Цитата:
Першим відправив користувач Тарас Сокальський
20.11.2003
В ЗУСТРІЧІ знову Володимир Якимець, цього разу сам. Обіцяв, що з понеділка запрацює оновлений сайт http://www.tercija.lviv.ua, буде багато MP3 :).


Тарасе, а Володимир Якимець випадково не казав, з якого саме понеділка запрацює обіцяний сайт? :D :lol: Бо вже дуже хочеться! :rolleyes:




Це все наснилось мені - губи Його пахнуть літом;
руки Його ніжніші за будь-які весни. (с) Соломія Чубай.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Тарас Сокальський
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 1154
Зареєстрований: 25-4-2003
Місто: Чернівці
Нема на форумі

Настрій: Бойовий

[*] написано 11-12-2003 у 16:06


Ой, знаєш, Наталю, я щось не почув таких подробиць. Лишається щопонеділка сідати на Нет і перебирати всі можливі варіанти транслітерації слова "Терція":(
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Dmy
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 3228
Зареєстрований: 9-11-2003
Місто: Донецьк
Нема на форумі

Настрій: Неформатний

[*] написано 12-12-2003 у 19:16


Цитата:
Першим відправив користувач Nazar
Дякую, Тарасе!
Бо ми тут дикі люди, вже відвикли від того, що можна слухати радіо:(

Ви, дикі люде тільки дякуєте...
Цілодобово слухати той Промінь (105FM у Києві, навколо 71FM - для всіх інних, нецентрових), звичайно можна, але лише в тому випадку, якщо ти в себе ще з дитинства помітив виразні прояви мазохізму й дбайливо їх плекав у подальшому.
Ближче до теми і до апологета - Тараса. Я теж вмикаю Промінь у четвер о 21:05 (якщо вже вдома) - просто така собі "Зустріч перед мікрохвоном" і в 22:05 - "Український рок-н-рол" та й слухаю, принаймні, анонс. Потім можна й вимкнути, а можна і ні.
Але й це - лише преамбула!
Зара буде АМБУЛА

Саме вчора, десь у 22:30 відкрилася страшенна таємниця! :o
На етері було Щастя. Тобто, позаяк щастя замного не бува, був самий Дмитро Остроушко. І він на всю вулицю розповів, хто є найкращим і найулюбленішим веб-дизайнером для нетупих рок-груп. То виявилась така собі Тетяна, яка на українському інет-просторі кожному освітлювачу сцени відома яко FISH. З'ясувалося, жи у вільний від спілкування на Рідмісті час вона кліпає сайти й потому пропонує, надто дарує їх, кому сподобається. Остроушко попри свою запанкованість ледь не розплакався від захвату і щастя (sic!), але так і не зміг з початку до кінця вимовити назву власної сторінки. Дихання забракло, співак, блін! ;) А що ту вимовляти?
http://www.zsu.zp.ua/99/sh/main.php?item=ist
Відтак

  1. Швиденько всі ся полаштували в чергу й намагаємося сподобатися Фіш - раптом комусь да щось перепаде;
  2. хто має зайву дурну площу й хоче Щастя на власну голову - може варто то щастя тудись перенести (не подумайте важкого, ніц маю проти zsu.zp.ua-й, тобто уой!

Ходив сьодні: хто би що би не казаав,а то таки Щастя!




Усе мине. Усе мене мине
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Тарас Сокальський
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 1154
Зареєстрований: 25-4-2003
Місто: Чернівці
Нема на форумі

Настрій: Бойовий

[*] написано 14-12-2003 у 18:18


Цитата:
Першим відправив користувач Dmy
Цілодобово слухати той Промінь звичайно можна, але лише в тому випадку, якщо ти в себе ще з дитинства помітив виразні прояви мазохізму й дбайливо їх плекав у подальшому.

На даний час -- цілком згоден. А років 10 тому то була як на мій тодішній смак досить суперова радейка, і слухав її цілодобово я без жодних мазохістських почуттів. Але в нашому світі все схильне до вдосконалення, тільки в Україні то "вдосконалення" іде в якомусь дуже цікавому напрямку. От і маємо те що маємо.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Dmy
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 3228
Зареєстрований: 9-11-2003
Місто: Донецьк
Нема на форумі

Настрій: Неформатний

[*] написано 14-12-2003 у 18:59


Цитата:
Цитата:
Першим відправив користувач Тарас Сокальський

років 10 тому то була як на мій тодішній смак досить суперова радейка, і слухав її цілодобово я без жодних мазохістських почуттів. Але в нашому світі все схильне до вдосконалення, тільки в Україні то "вдосконалення" іде в якомусь дуже цікавому напрямку. От і маємо те що маємо.

Ну, цілодобово воно працювало лише на якихось середніх. Невже слухав, навіть не спамши? :D
А зара то "вдосконалення" цілком пояснється двома чинниками.

  1. Промінь чимдалі більше перетворюється на звичайну комерційну FM-ку (звичайно, не за статусом, а по суті). Мабуть великий поет-пісняр Галябарда гадає, жи так більше заробить. Але скільки фахового люду пішло лише за останні роки! :( Мабуть від заробків тікають ;)
  2. Половину УР (УР-1, Промінь) купила Ера Андрюши Деркача. Він-то знає, яким мусить буть справжнє радіо! :lol::mad:




Усе мине. Усе мене мине
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Тарас Сокальський
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 1154
Зареєстрований: 25-4-2003
Місто: Чернівці
Нема на форумі

Настрій: Бойовий

[*] написано 16-12-2003 у 14:55


В нас на УКХ цілодобово навіть зараз. Слухав, ще й вночі в радіоточку по студентських гуртожитках пускав.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Тарас Сокальський
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 1154
Зареєстрований: 25-4-2003
Місто: Чернівці
Нема на форумі

Настрій: Бойовий

[*] написано 19-12-2003 у 15:28


Dmy писав:
>Але скільки фахового люду пішло лише за останні роки!

Але деколи нагадують про себе. Вчора в ЗУТРІЧ Олексій Коган
(ex-Година Меломана) телефонував. Власне, ЗУСТРІЧ цього
разу була джазовою (як і настрій в Соломійки:)).

А в РОК-Н-РОЛІ вирішили нагадати про себе… Кому Вниз!
Отже, вони ще існують, записуються, виступають, але
все це дуже неспішно і епізодично. Як і оновлення
сайту (вірніше, то в них закуток на gothic.com.ua)
Прозвучали 2 нових пісні. Запитання від слухачів були
дуже широкого спектру – від ставлення до "нового формату"
Білички до політичних вподобань. Переповідати не намагаюся,
бо сподіваюсь, що тепер передачі Олі Смоляр слухає 99.9%
форумців.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Dmy
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 3228
Зареєстрований: 9-11-2003
Місто: Донецьк
Нема на форумі

Настрій: Неформатний

[*] написано 19-12-2003 у 18:51


Цитата:
Першим відправив користувач Тарас Сокальський
сподіваюсь, що тепер передачі Олі Смоляр слухає 99.9% форумців.

Та хріна вони їх слухають! :wow::yawn:
Ти подивись, хто тред наповнює. :(
Цитата:
Вчора в ЗУСТРІЧ Олексій Коган (ex-Година Меломана) телефонував. Власне, ЗУСТРІЧ цього разу була джазовою (як і настрій в Соломійки:)).

Особисто мені вчора Коган не сподобався. Він, звичайно, фахівець знаний, але з пересмиками. Таке враження, що на його думку, поза джазом музики просто не існує. І всі ці його наїзди: "нарешті на "Промені" знову з'явився джаз" - брехня, довести легко. До того ж не пам'ятаю, аби в своїх передачах (хай не на "Промені" - тут були суто записи) Коган дозволяв комусь із дозвонювачів десятихвилинні монологи по телефону. Тобто "ты, Доцент, конечно, вор авторитетный, но зачем же..."
Власне, Ігор Закус сподобався більше, надто навіть не він сам, а музичка.




Усе мине. Усе мене мине
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Тарас Сокальський
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 1154
Зареєстрований: 25-4-2003
Місто: Чернівці
Нема на форумі

Настрій: Бойовий

[*] написано 23-12-2003 у 14:19


Т.С.(тобто я):
>Переповідати не намагаюся, бо сподiваюсь, що тепер передачi Олi
>Смоляр слухає 99.9% форумцiв.
Dmy:
>Та хрiна вони їх слухають!
>Ти подивись, хто тред наповнює.

Ну, не вартує так до слів придиратися, то я образно висловився.
Малося на увазі, що, хто не слухав – пеняйте на себе, я не стенографіст.
Ок, розповім трошки, для чого цей тред започаткований. Просто нещодавно,
будучи у Львові, виявив, що навіть серед найактивніших і найпросунутіших
в питаннях української музики форумців передачі Олі Смоляр, м'яко кажучи,
маловідомі. Тому і вирішив трошки народ з ними познайомити. Не знаю,
наскільки мені це вдалося, але бачу, що переглядів досить набирається.
Для остаточного з'ясування істини в цьому питанні пропоную провести
жорстокий експеримент – нам удвох протягом місяця нічого сюди
не писати – ану помре тред, чи буде жити?
Аго-о-ов, люююдиии!!! Переймайте естафету, хто не ледачий!
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Nazar
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2395
Зареєстрований: 2-12-2002
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: бракує музики

[*] написано 23-12-2003 у 14:46


Тарасе, все нормально.
На мою думку твій настрій та стиль викладки набагато цікавіший ніж приїдливий мій. І насправді цікаво то читати, хоча я також не статист, скільки там назбирується охочих то перечитати.





Люби українське!
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Dmy
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 3228
Зареєстрований: 9-11-2003
Місто: Донецьк
Нема на форумі

Настрій: Неформатний

[*] написано 23-12-2003 у 19:55


Цитата:
Першим відправив користувач Тарас Сокальський
Для остаточного з'ясування істини в цьому питанні пропоную провести жорстокий експеримент – нам удвох протягом місяця нічого сюди не писати – ану помре тред, чи буде жити?

Приймається, але краще почати з нового року (1 січня, доречі, четвер :D ) Може будуть святкові програми якісь, раптом цікаві, та й рахувати легше.

Але ти мі підказав запитання.
Я ту питався у люду (http://misto.ridne.net/viewthread.php?tid=1987) про одну дівчинку зі Львова - Лесю Федишин. Вона роки три тому випустила альбома, а Оля го прокрутила та й ще раз-пораз давала окремі пісні. Так от, жодна форумська ... музикознавець навіть не відповіла (як Півнів лаяти, так всі шпеціялісти :mad: ). Це мене дещо здивувало, бо


  1. рок-н-рол ту, начебто, люблять,
  2. дівчинка зі Львова ("Рідного міста", хто забув) та ще
  3. їй на альбомі САМ Чубай допомогав (щоправда, вже забув чим саме: точно не співав, може на гітарі грав, може ручки крутив, може просто поцьомав).

Як ти такий ветеран, то спитаю й тебе, чи не чув був?




Усе мине. Усе мене мине
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Odarka
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 1970
Зареєстрований: 17-2-2003
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: вже йде до зими

[*] написано 24-12-2003 у 16:07


Цитата:
Першим відправив користувач Dmy

Приймається, але краще почати з нового року (1 січня, доречі, четвер :D ) Може будуть святкові програми якісь, раптом цікаві, та й рахувати легше.

Але ти мі підказав запитання.
Я ту питався у люду (http://misto.ridne.net/viewthread.php?tid=1987) про одну дівчинку зі Львова - Лесю Федишин. Вона роки три тому випустила альбома, а Оля го прокрутила та й ще раз-пораз давала окремі пісні. Так от, жодна форумська ... музикознавець навіть не відповіла (як Півнів лаяти, так всі шпеціялісти :mad: ). Це мене дещо здивувало, бо


  1. рок-н-рол ту, начебто, люблять,
  2. дівчинка зі Львова ("Рідного міста", хто забув) та ще
  3. їй на альбомі САМ Чубай допомогав (щоправда, вже забув чим саме: точно не співав, може на гітарі грав, може ручки крутив, може просто поцьомав).


Якщо ви про Лесю Федишин - то є така у нас дівчинка у Львові. Вона на скрипочці грає. Татко має гроші. Їй Чубай нічим не допомагав, навіть в щічку не цьомав. ЇЇ тато подарував йому компакт.
А співала вона з Барбарою пісню про "Віночок" таким, приємним тоненьким голосочком. Ось і все.
Перестаньте всюди ліпити Чубая, дістало:mad:




я так довго мовчав
ти ж бо знаєш як важко було мені в сутінках
вустами вологими на добрі слова натрапляти
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Dmy
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 3228
Зареєстрований: 9-11-2003
Місто: Донецьк
Нема на форумі

Настрій: Неформатний

[*] написано 24-12-2003 у 19:17


Цитата:
Першим відправив користувач Odarka
Їй Чубай нічим не допомагав, навіть в щічку не цьомав. ЇЇ тато подарував йому компакт... Перестаньте всюди ліпити Чубая, дістало:mad:

За інформацію не відповідаю, компакту не бачив, але за власні вуха - цілком. Так було сказано :(
Ну, нащо так нервуватися в такий Вечір? :o




Усе мине. Усе мене мине
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Vedmid
Дописувач
**



Повідомлень: 57
Зареєстрований: 19-5-2003
Місто: Запоріжжя
Нема на форумі

Настрій: фантастичний

[*] написано 24-12-2003 у 19:48


"Віночок" памєнтам. І Барбару зокрема. ФДР колись ділився. "Віночок" вроді й нічогенький.
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
 Сторінки:  1    3  ..  89

  Догори

Статичне дзеркало форуму

Львів
Pоwered by XМB
Developed by Avеnture Media & The XМB Group © 2002-2006



Інші проекти:
Наука-Онлайн - Об'єднання українських науковців
Львів - Фотоблог міста
ІБАС. Інформаційна, бібліотечна та архівна справа - Сучасна освітня спеціальність
School review 1795
Реклама: