Форум Рідного Міста
Ви не ввійшли [Ввійти - Зареєструватися]
Вниз

Версія для друку  
 Сторінки:  1  ..  25    27    29  ..  89
Автор: Тема: Радіо "ПРОМІНЬ". Четвер. Оля Смоляр.
Тарас Сокальський
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 1154
Зареєстрований: 25-4-2003
Місто: Чернівці
Нема на форумі

Настрій: Бойовий

[*] написано 18-2-2008 у 22:51


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Максим Стюфляєв
Цитата:
Оригінальне повідомлення від Тарас Сокальський
...Питання в тому, як записати, щоб потім ще послухати;)
Цього і я не знаю.:( Вчора сам хотів записати "Терцію", але безуспішно:(...

Питання вирішилося:
http://misto.ridne.net/viewthread.php?tid=5873&page=1#pid78559
:sing:




Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Максим Стюфляєв
Модератор
******



Повідомлень: 1095
Зареєстрований: 13-11-2007
Місто: Лутугине Луганська область
Нема на форумі

Настрій: Файний.

[*] написано 19-2-2008 у 18:19


Програму з "Трансформерами" нарешті виставили для скачування. Бажаю усім приємного прослуховування.



Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
smolyar
Академік
****



Повідомлень: 701
Зареєстрований: 22-3-2004
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: пізнавальний

[*] написано 20-2-2008 у 19:51


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Максим Стюфляєв
Так, з "Трансфором" ми розібралися. Переходимо до наступного питання ... ви у своєму вступі між іншим зауважили, що програма (УРнР) існує вже понад 10 років. Мене це, чесно кажу, здивувало, бо я був переконаний (так мені розповідали), що УРнР існує десь із 1990 року.


Особисто я біля витоків не стояла, хоч і була певною мірою причетна до цього процесу. Для того щоб започаткувати таку програму потрібен був перед усім запас звукового матеріалу. Самі розумієте, якою б не була класна група, якщо її не можна послухати, то й говорити нема про що. Ідея створити "Укр р-н-р" належала Андрію Батьковському. Був тоді здається 1994 рік (плюс мінус рік), насувася фестиваль "Альтернатива" у Львові. Деталей усіх уже пригадати не можу(не знала ж я тоді що хтось мене про це запитає!), але точно пам'ятаю що за акредитацію радіо "Промінь"(до якого я ще не мала жодного відношення, окрім того що там уже працювала моя сестра) домовлялася я, оскільки була знайома із Сашком Богуцьким (а він був серед організаторів). В результаті на фестиваль від "Променя" поїхали : Андрій Батьковський - яко продюсер майбутньої передачі "Укр. р-н-р", Ол-др Єфімов - яко майбутній ведучий, Оксана Гончаренко -потрібна людина, бо вчилася у Львові, занає багатьох особисто, зрештою знає більш-менш місто і тих хто у ньому. До речі, перше своє інтерв'ю "півні" давали саме Оксані (принаймні так вони тоді їй сказали). Ну і я теж не всиділа вдома і гайднула разом з ним:sing: Під час того фестивалю "Промінь" записав усі виступи, перезнайомився з учасниками, побрав інтерв'ю (за які переважно відповідала я :rolleyes: ) і таке інше... Таким чином повернулися до Києва з чималеньким запасом матеріалу, яким можна було заповнювати перші передачі. А там якось уже пішло-поїхало. Сказати чесно коли саме вийшов перший випуск не знаю:(, треба якось у Сашка запитати, може він пам'ятає. Більше того не пам'ятаю і коли я стала самостійно вести передачу... Те що Єфімов був першим - це зрозуміло. Потім був ще такий персонаж як Ґєник Глібовицький, які плани на нього мав Батьковський історія замовчує. Але факт лишається фактом що на 2-гу "Альтернативу" поїхали вже Батьковський, Глібовицький і я(яку щойно прийняли на Промінь). Потім у Андрія і Сашка виникли якісь тертя (подробиць теж не знаю) і прогаму невдовзі по поверненню зі Львова став вести Ґєник. Довго він не протримався, його потім змінила Наталка Рудюк. І вже після них усіх "тимчасово" (поки не знайдуть підходящої кандидатури) стала вести я (це було орієнтовно з 97-го року). Ото така історія.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
smolyar
Академік
****



Повідомлень: 701
Зареєстрований: 22-3-2004
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: пізнавальний

[*] написано 20-2-2008 у 19:54
АНОНС 21-02-08


21:05-22:00 - Марія Бурмака із "Саундтреками"
22:05-23:00 - програма з архівів - проект "Антологія ДніпРока" (2003 рік)
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Nazar
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2395
Зареєстрований: 2-12-2002
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: бракує музики

[*] написано 20-2-2008 у 22:32


Ну тоді справжнісіньким подарунком для шанувальників програми УРНР була б саме ювілейна якась (причину до ювілею придумати не складно) про виникнення самої програми, з інтерв'юями Батьковського, Єфімова, Глібовицького, Оксани і самої ... О. Смоляр, із старенькими матеріалами та записами (якщо такі не втрачено безслідно) - було б неймовірно цікавезно.



Люби українське!
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Юрій Сєров
Модератор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 10457
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: оптимістичний

[*] написано 20-2-2008 у 22:37


Цитата:
Потім був ще такий персонаж як Ґєник Глібовицький

Знаємо такого, точніше його маму.
А Євґен вів новини на 1+1, потім на 5-му.




Nauka-Online.Org - Українська Наукова Інтернет-Спільнота
Рідний край - Колекція знимків України
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Максим Стюфляєв
Модератор
******



Повідомлень: 1095
Зареєстрований: 13-11-2007
Місто: Лутугине Луганська область
Нема на форумі

Настрій: Файний.

[*] написано 21-2-2008 у 00:01


Дякую, Олю, за таку розлогу відповідь! Дуже цікаво було почитати, багато дізнався для себе нового. Я ось був переконаний, що першим ведучим програми був Батьковський, а воно бачте як... І як же все- таки чудово, що у нашому світі немає нічого постійнішого, ніж тимчасове!:sing:



Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Максим Стюфляєв
Модератор
******



Повідомлень: 1095
Зареєстрований: 13-11-2007
Місто: Лутугине Луганська область
Нема на форумі

Настрій: Файний.

[*] написано 21-2-2008 у 00:03


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Nazar
Ну тоді справжнісіньким подарунком для шанувальників програми УРНР була б саме ювілейна якась (причину до ювілею придумати не складно) про виникнення самої програми, з інтерв'юями Батьковського, Єфімова, Глібовицького, Оксани і самої ... О. Смоляр, із старенькими матеріалами та записами (якщо такі не втрачено безслідно) - було б неймовірно цікавезно.
КЛАСНА ІДЕЯ,НАЗАРЕ! Підтримую обома руками!:D



Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Максим Стюфляєв
Модератор
******



Повідомлень: 1095
Зареєстрований: 13-11-2007
Місто: Лутугине Луганська область
Нема на форумі

Настрій: Файний.

[*] написано 21-2-2008 у 00:05


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Юрій Сєров
Цитата:
Потім був ще такий персонаж як Ґєник Глібовицький

Знаємо такого, точніше його маму.
А Євґен вів новини на 1+1, потім на 5-му.
Дякую за підказку. Я якраз хотів Олю спитати, чи це той самий славнозвісний журналіст Глібовицький.



Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
smolyar
Академік
****



Повідомлень: 701
Зареєстрований: 22-3-2004
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: пізнавальний

[*] написано 21-2-2008 у 11:47


!!! Зміни в анонсі !!!

об'явився Юрко Журавель, тож о 22-гій буде також прямий ефір з "ОтВінта" ;)
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Тарас Сокальський
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 1154
Зареєстрований: 25-4-2003
Місто: Чернівці
Нема на форумі

Настрій: Бойовий

[*] написано 21-2-2008 у 22:52


Бурмачка вже на Рапіді:
http://rapidshare.com/files/93772388/Burmaka_v_Oli_Smoliar1.aac (6086 KB)
http://rapidshare.com/files/93776617/Burmaka_v_Oli_Smoliar2.aac (6029 KB)
Юрко Журавель на підльоті...
(краще Бурмака в руках/на харді, ніж Журавель в небі/каналі ?:lol: )




Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Максим Стюфляєв
Модератор
******



Повідомлень: 1095
Зареєстрований: 13-11-2007
Місто: Лутугине Луганська область
Нема на форумі

Настрій: Файний.

[*] написано 21-2-2008 у 23:04


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Тарас Сокальський
Бурмачка вже на Рапіді:
http://rapidshare.com/files/93772388/Burmaka_v_Oli_Smoliar1.aac (6086 KB)
http://rapidshare.com/files/93776617/Burmaka_v_Oli_Smoliar2.aac (6029 KB)
Юрко Журавель на підльоті...
Тарасе, це ти програму у мережу виклав? Молодець! Тепер і Зустріч... можна буде скачувати! Як же прикро, що програма у такий момент закривається:(...



Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Максим Стюфляєв
Модератор
******



Повідомлень: 1095
Зареєстрований: 13-11-2007
Місто: Лутугине Луганська область
Нема на форумі

Настрій: Файний.

[*] написано 21-2-2008 у 23:13


Слухав вечірні програми. Спочатку про Марічку Бурмаку. Програму було присвячено виходові нового альбому «Саундтреки». Цікаво, що альбом вийшов на два тижні раніше, ніж планувалося і це вразило навіть саму Бурмаку! Альбом зовсім свіженький (навіть Оля не встигла перед програмою його послухати:)). До альбому увійшло чимало нових пісень(деякі були використані у програмі і таким чином вперше прозвучали в ефірі!), але особисто мене дуже зацікавило нове аранжування пісні «Під облачком». Це давня пісня Марічки, одна з моїх улюблених. Однак у «Саундтреках» Бурмака виконала пісню зовсім інакше! Нова версія значно жвавіша, ритмічніша. Навіть важко сказати, яка мені подобається більше.:rolleyes: Я любив «Під облачком» саме за її щемливий романтизм, але в оновленій версії теж щось є… Одним словом, раджу усім послухати і порівняти.;) Сама Марічка пояснила, що пісня віддзеркалює зміни у її світогляді. Життя навчило Бурмаку бути цинічнішою, жорстокішою. Тому й нова версія вийшла «жорсткою».
А ще на програму дзвонив « російськомовний Сергій» з Києва. Голос цієї людини не сплутаю ніколи, виникає одразу стільки спогадів (переважно десь так п’ятирічної давнини)… Сергій поставив досить дивне питання (що загалом звично для нього:lol: ). Спитав, чому у Бурмаки в репертуарі немає пісень «громадянського спрямування»? Та – а – а к… А як же тоді назвати «Ми йдемо» чи «Пам’яті тридцяти»?! А загалом була приємна, спокійна розмова.
П. С. Цікаво, чи Бурмака ще читає Форум?!




Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Максим Стюфляєв
Модератор
******



Повідомлень: 1095
Зареєстрований: 13-11-2007
Місто: Лутугине Луганська область
Нема на форумі

Настрій: Файний.

[*] написано 21-2-2008 у 23:20


Тепер про ефір з Юрком Журавлем. Одразу скажу – повна протилежність розмови з Бурлакою. Я навіть не встиг одразу психологічно перелаштуватися. Після майже інтимного спілкування двох дівчат – і раптом такий драйв!!! А розмова почалася… з політики. Оля і Юрко з подачі слухача запекло сперечалися, чи варто Україні вступати до НАТО? Юрко, виявляється проти, бо не хоче, щоб «наші хлопці були гарматним м’ясом для Дяді Сема». Дивно, звідки у такої молодої душею людини настільки примітивні «совецькі» стереотипи:mad:… Зате Оля, я так зрозумів, поглядів Юрка на це питання не поділяє. Тисну руку. А взагалі програма була Дай Боже. Такий заряд позитивної енергії! Журавель поводився вільно, розкуто, іноді я навіть не зовсім розумів, хто ведучий!:lol: Олю, запрошуйте Юрка частіше! Було дуже весело і цікаво! Просто повний «неформат»!;)
Під час програми з подачі Сашка Євтушенка пішла мова про одну дуже цікаву акцію, організовану хлопцями з От вінта. Суть акції полягає у тому, що відомі музиканти зображали на малюнку попсу. Юркеш, наприклад, намалював пекельний казан і підписав «Попса – це пекло. Я покаявся. А Ви?». Зараз хлопці планують створити невеличкий музейчик і розмістити усі ці малюнки там. Може, ще й в Інтернет викладуть. Дуже хотів би глянути!




Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Тарас Сокальський
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 1154
Зареєстрований: 25-4-2003
Місто: Чернівці
Нема на форумі

Настрій: Бойовий

[*] написано 21-2-2008 у 23:35


Цитата:
це ти програму у мережу виклав?
Та ніби я :saint:
До компанії (поперед батька/адміна НРКУ в пекло)
http://rapidshare.com/files/93789818/Dupotriaska_v_Oli_Smoliar.aac (13494 KB)




Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Максим Стюфляєв
Модератор
******



Повідомлень: 1095
Зареєстрований: 13-11-2007
Місто: Лутугине Луганська область
Нема на форумі

Настрій: Файний.

[*] написано 21-2-2008 у 23:44


Поясни ще мені, невігласу, як усе те скачувати? Бо там усе англійською, я ніц не розумію:( Куди клікати- на premium чи на free? Може, мені колись знадобиться.;)



Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Тарас Сокальський
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 1154
Зареєстрований: 25-4-2003
Місто: Чернівці
Нема на форумі

Настрій: Бойовий

[*] написано 22-2-2008 у 00:27


Якщо маєш зайві єври на банківському рахунку, то реєструєш платний акаунт і надалі тицькаєш на преміум.
Для варіанту"фрі" -- Якщо просить почекати -надцять хвилин, чекаєш, періодично рефрешачи сторінку, поки не з'явиться зворотний відлік великими цифрами -- тоді вже не рефрешиш, а просто дивишся і чекаєш, коли запропонує ввести буковки-цифірки з малюнка. Вводиш і одержуєш, що хотів.




Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Юрій Сєров
Модератор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 10457
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: оптимістичний

[*] написано 22-2-2008 у 00:42


Врешті сьогодні послухав в плеєрі Трансформерів. Ще ніколи не ставив питання музикантам таким чином. Прикольно :)
Ну і відповідь дуже навіть сподобалася, молодці хлопці, що повернулися на рідну мову!
Цитата:
П. С. Цікаво, чи Бурмака ще читає Форум?!

Важко сказати, колись тут реєструвалася ніби вона, правда ніц не писала. Складно перевірити.
Цитата:
А ще на програму дзвонив « російськомовний Сергій» з Києва.

Хто такий (для тих хто не в темі)?

Цитата:
Юркеш, наприклад, намалював пекельний казан і підписав «Попса – це пекло. Я покаявся. А Ви?»

Супер! :lol::lol::lol:

Цитата:
Поясни ще мені, невігласу, як усе те скачувати? Бо там усе англійською, я ніц не розумію:( Куди клікати- на premium чи на free? Може, мені колись знадобиться.;)

Звісно, що фрі. Преміум є сенс взяти, якщо будеш багато качати. Коштує воно недешево.
Там є обмеження на кількість скачаної інформації за одиницю часу. Це можна обійти, якщо у вас АДСЛ з динамічною адресою (в більшості, здається, так є) - треба просто на кілька секунд вимкнути модем і можна продовжувати качати з Рапіди.




Nauka-Online.Org - Українська Наукова Інтернет-Спільнота
Рідний край - Колекція знимків України
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Максим Стюфляєв
Модератор
******



Повідомлень: 1095
Зареєстрований: 13-11-2007
Місто: Лутугине Луганська область
Нема на форумі

Настрій: Файний.

[*] написано 22-2-2008 у 11:18


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Юрій Сєров

Цитата:
А ще на програму дзвонив « російськомовний Сергій» з Києва.

Хто такий (для тих хто не в темі)?

Активний учасник дуже багатьох радіопрграм, зокрема таких, які вже давно закрили, але про які у мене лишилися дуже хороші спогади. До речі, Оля Сергія теж одразу по голосу упізнала, тобто на її програми він теж часто телефонує.



Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
smolyar
Академік
****



Повідомлень: 701
Зареєстрований: 22-3-2004
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: пізнавальний

[*] написано 22-2-2008 у 12:34
доповнення до історії...


от кого ще не можна не загадати, то це Ганічку Сальнікову(Доценко) - режисера, оператора і подругу за суміцнитвом:saint:. Вона стояла біля витоків і багато чого я вмію завдяки їй (Аню, будеш читати тобі великий респект;) ), а скільки їй довелося від нас усіх натерпітися:o :rolleyes: :o ... Саме її зусиллями навіть "нікудишні" гості виглядають нормально.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Максим Стюфляєв
Модератор
******



Повідомлень: 1095
Зареєстрований: 13-11-2007
Місто: Лутугине Луганська область
Нема на форумі

Настрій: Файний.

[*] написано 22-2-2008 у 12:39


Цитата:
Оригінальне повідомлення від smolyar
от кого ще не можна не загадати, то це Ганічку Сальнікову(Доценко) - режисера, оператора і подругу за суміцнитвом:saint:. Вона стояла біля витоків і багато чого я вмію завдяки їй (Аню, будеш читати тобі великий респект;) ), а скільки їй довелося від нас усіх натерпітися:o :rolleyes: :o ... Саме її зусиллями навіть "нікудишні" гості виглядають нормально.
До речі, Олю, а куди це пані Ганна поділася? Вітання їй велике і низький уклін від нас за хорошу роботу.:saint:



Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
smolyar
Академік
****



Повідомлень: 701
Зареєстрований: 22-3-2004
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: пізнавальний

[*] написано 22-2-2008 у 12:45


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Максим Стюфляєв
Цитата:
Оригінальне повідомлення від Nazar
Ну тоді справжнісіньким подарунком для шанувальників програми УРНР була б саме ювілейна якась (причину до ювілею придумати не складно) про виникнення самої програми, з інтерв'юями Батьковського, Єфімова, Глібовицького, Оксани і самої ... О. Смоляр, із старенькими матеріалами та записами (якщо такі не втрачено безслідно) - було б неймовірно цікавезно.
КЛАСНА ІДЕЯ,НАЗАРЕ! Підтримую обома руками!:D


залишилося тільки знайти охочого хто б це все зробив :rolleyes: серед моїх знайомих таких точно немає, мо' у вас є хтось на думці :lol:

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Юрій Сєров
Цитата:
П. С. Цікаво, чи Бурмака ще читає Форум?!

Важко сказати, колись тут реєструвалася ніби вона, правда ніц не писала. Складно перевірити.

читає-читає:rolleyes:. Сьогодні у мене день привітів :lol: тобі Манєчка, як будеш читати теж привіт :saint: До речі, можу засвідчити, що тут немає 'божевільних' натомість наскільки я знаю є чимало щирих твоїх шанувальників, такщо можеш не тільки читати а й ряди-годи щось відповідати.;)
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Максим Стюфляєв
Модератор
******



Повідомлень: 1095
Зареєстрований: 13-11-2007
Місто: Лутугине Луганська область
Нема на форумі

Настрій: Файний.

[*] написано 22-2-2008 у 12:51


Цитата:
Оригінальне повідомлення від smolyar
Цитата:
Оригінальне повідомлення від Максим Стюфляєв
Цитата:
Оригінальне повідомлення від Nazar
Ну тоді справжнісіньким подарунком для шанувальників програми УРНР була б саме ювілейна якась (причину до ювілею придумати не складно) про виникнення самої програми, з інтерв'юями Батьковського, Єфімова, Глібовицького, Оксани і самої ... О. Смоляр, із старенькими матеріалами та записами (якщо такі не втрачено безслідно) - було б неймовірно цікавезно.
КЛАСНА ІДЕЯ,НАЗАРЕ! Підтримую обома руками!:D


залишилося тільки знайти охочого хто б це все зробив :rolleyes: серед моїх знайомих таких точно немає, мо' у вас є хтось на думці :lol:

Та є, звичайно.:) Про Ольгу Гончаренко ніколи не чули?:lol:



Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
smolyar
Академік
****



Повідомлень: 701
Зареєстрований: 22-3-2004
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: пізнавальний

[*] написано 22-2-2008 у 13:36


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Максим Стюфляєв
Цитата:
Оригінальне повідомлення від smolyar
от кого ще не можна не загадати, то це Ганічку Сальнікову(Доценко) - режисера, оператора і подругу за суміцнитвом:saint:. Вона стояла біля витоків і багато чого я вмію завдяки їй (Аню, будеш читати тобі великий респект;) ), а скільки їй довелося від нас усіх натерпітися:o :rolleyes: :o ... Саме її зусиллями навіть "нікудишні" гості виглядають нормально.
До речі, Олю, а куди це пані Ганна поділася? Вітання їй велике і низький уклін від нас за хорошу роботу.:saint:

нікуди, вона не поділася :D усі мої пргограми що зводяться проходять через неї та й прямі ефіри "чистить" також Ганя. Ми часто на презентації чи фестивалі розом ходимо (їздимо). Я все не полишаю надії попрацювати з нею в ефірі:rolleyes:

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Максим Стюфляєв
Цитата:
Оригінальне повідомлення від smolyar
Цитата:
Оригінальне повідомлення від Максим Стюфляєв
Цитата:
Оригінальне повідомлення від Nazar
Ну тоді справжнісіньким подарунком для шанувальників програми УРНР була б саме ювілейна якась (причину до ювілею придумати не складно) про виникнення самої програми
КЛАСНА ІДЕЯ,НАЗАРЕ! Підтримую обома руками!:D


залишилося тільки знайти охочого хто б це все зробив :rolleyes: серед моїх знайомих таких точно немає, мо' у вас є хтось на думці :lol:

Та є, звичайно.:) Про Ольгу Гончаренко ніколи не чули?:lol:


нє-а :P кандидатура Гончаренко Ольги не підходить, вона в ефіри не ходить і взагалі, радіо тіко слухає:D
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
smolyar
Академік
****



Повідомлень: 701
Зареєстрований: 22-3-2004
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: пізнавальний

[*] написано 22-2-2008 у 13:47


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Юрій Сєров
Цитата:
Юркеш, наприклад, намалював пекельний казан і підписав «Попса – це пекло. Я покаявся. А Ви?»

Супер! :lol::lol::lol:


ось тут http://www.fdr.com.ua/news_item/22478/ є кілька тих картинок
О! побачила внизу кніпочку "обзор", це ж здається з її допомогою можна фотки прикріпляти ? :rolleyes: зараз спробую... якщо вийде то це буде Журавель і наші раритетні магнітофони.

Zhuravel.JPG - 19kB
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
 Сторінки:  1  ..  25    27    29  ..  89

  Догори

Статичне дзеркало форуму

Львів
Pоwered by XМB
Developed by Avеnture Media & The XМB Group © 2002-2006



Інші проекти:
Наука-Онлайн - Об'єднання українських науковців
Львів - Фотоблог міста
ІБАС. Інформаційна, бібліотечна та архівна справа - Сучасна освітня спеціальність
School review 1795
Реклама: