Форум Рідного Міста
Ви не ввійшли [Ввійти - Зареєструватися]
Вниз

Версія для друку  
 Сторінки:  1  ..  57    59    61  ..  89
Автор: Тема: Радіо "ПРОМІНЬ". Четвер. Оля Смоляр.
Козачок Сергій
Академік
****



Повідомлень: 329
Зареєстрований: 29-2-2008
Місто: Рівне
Нема на форумі

Настрій: Адекватний

[*] написано 21-2-2009 у 11:37


Цитата:
Оригінальне повідомлення від smolyar
для декого мій снобізм полягає в тому що я НЕ можу провести і НЕ хочу примушувати себе провести ефір з людиною (групою) яку я не поважаю... м'яко кажучи:rolleyes:

Ну це уже називається навішуванням ярликів. З таким успіхом можна будь-кого як-завгодно обізвати.
Ви просто ставитеся з повагою до себе та до своєї аудиторії.
P.S. Уявляю яких "світил" Ви мали на увазі
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Козачок Сергій
Академік
****



Повідомлень: 329
Зареєстрований: 29-2-2008
Місто: Рівне
Нема на форумі

Настрій: Адекватний

[*] написано 21-2-2009 у 11:42


Цитата:
Оригінальне повідомлення від smolyar

дуже скоро це не матиме жодного значення :rolleyes:

Що, урізали? :o
Прийміть мої співчуття... :(:(:(
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
smolyar
Академік
****



Повідомлень: 701
Зареєстрований: 22-3-2004
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: пізнавальний

[*] написано 24-2-2009 у 18:50


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Козачок Сергій
Цитата:
Оригінальне повідомлення від smolyar

дуже скоро це не матиме жодного значення :rolleyes:

Що, урізали? :o
Прийміть мої співчуття... :(:(:(


"Баба з воза ...." :P :)
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Юрась Кириченко
Дописувач
**

Фотографія користувача


Повідомлень: 90
Зареєстрований: 25-10-2007
Місто: Вінниця
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 24-2-2009 у 19:04


Добрий вечір.
Дехто в жж анонсує своє запрошення на передачу, а тут ні жу-жу )




ми такі які ми є, ми всередені червоні
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
smolyar
Академік
****



Повідомлень: 701
Зареєстрований: 22-3-2004
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: пізнавальний

[*] написано 24-2-2009 у 19:06
АНОНС 26-02-09


я це мабуть назву музикою підпілля.
Олександр Ходченко - професійний художник, але вже багато років паралельно музикує у своє задоволення. Мені здається, що у підході до музики це щось подібно до "Всяк Випадку". Вокал відсутній, музика специфічна (у музичних п'єсах відчувається вплив Пінк Флойд) :rolleyes: Деталей більше не знаю, сама про все дізнаватимуся під час ефіру :)
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
smolyar
Академік
****



Повідомлень: 701
Зареєстрований: 22-3-2004
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: пізнавальний

[*] написано 24-2-2009 у 19:08


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Юрась Кириченко
Добрий вечір.
Дехто в жж анонсує своє запрошення на передачу, а тут ні жу-жу )

"жу-жу" запізнилося на 2 (!) хвилини :lol:

з.і. і хто цей ДЕХТО? :o
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Юрась Кириченко
Дописувач
**

Фотографія користувача


Повідомлень: 90
Зареєстрований: 25-10-2007
Місто: Вінниця
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 24-2-2009 у 19:20


http://akhodchenko.livejournal.com/51456.html



ми такі які ми є, ми всередені червоні
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
smolyar
Академік
****



Повідомлень: 701
Зареєстрований: 22-3-2004
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: пізнавальний

[*] написано 4-3-2009 у 12:16
АНОНС НА 5 БЕРЕЗНЯ


обіцяв бути головний гайдамака - Сашко Ярмола :sing: їхня промо-менеджер поцікавилася у мене про що я планую з ним говорити:o Оце сиджу тепер і думаю, а й справді про що я з ним буду говорити :rolleyes:
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
smolyar
Академік
****



Повідомлень: 701
Зареєстрований: 22-3-2004
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: пізнавальний

[*] написано 4-3-2009 у 12:24
... і ще одне повідомлення ...


У зв'язку зі змінами у мовній сітці "Променя" "РокСолянка" завтра вийде востаннє. Про подальшу долю музичного додатку до "у-р-н-р" мені нічого не відомо.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Dmy
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 3228
Зареєстрований: 9-11-2003
Місто: Донецьк
Нема на форумі

Настрій: Неформатний

[*] написано 4-3-2009 у 15:59


Цитата:
Оригінальне повідомлення від smolyar
обіцяв бути головний гайдамака - Сашко Ярмола :sing: їхня промо-менеджер поцікавилася у мене про що я планую з ним говорити:o Оце сиджу тепер і думаю, а й справді про що я з ним буду говорити :rolleyes:
Хіба вона не знає, про що розмовляють із рок-музикантами в ефірі рок-музичної програми? Про нанотехнології.
Ще можна буде поговорити про те, чи не потрібно буде Ярмолі наступного разу запитання надавати за місяць у письмовій формі з візою їхньої промо-вуменеджер.




Усе мине. Усе мене мине
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Максим Стюфляєв
Модератор
******



Повідомлень: 1095
Зареєстрований: 13-11-2007
Місто: Лутугине Луганська область
Нема на форумі

Настрій: Файний.

[*] написано 4-3-2009 у 21:08


Цитата:
Оригінальне повідомлення від smolyar
У зв'язку зі змінами у мовній сітці "Променя" "РокСолянка" завтра вийде востаннє. Про подальшу долю музичного додатку до "у-р-н-р" мені нічого не відомо.
Печально. :( Гарна програма, на УР - 2 таких небагато. Сумніваюся, що їй дадуть достойну заміну. Якраз і Промінь в неті запрацював ( вони змінили лінк на мовлення). Мож, звернутися на НРКУ, щоб для програми знайшли час? Толку, правда, мало, але хоч для очистки сумління... Товариство, що скажете про колективне звернення?



Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Козачок Сергій
Академік
****



Повідомлень: 329
Зареєстрований: 29-2-2008
Місто: Рівне
Нема на форумі

Настрій: Адекватний

[*] написано 5-3-2009 у 13:37


Цитата:
Оригінальне повідомлення від smolyar
обіцяв бути головний гайдамака - Сашко Ярмола :sing: їхня промо-менеджер поцікавилася у мене про що я планую з ним говорити:o Оце сиджу тепер і думаю, а й справді про що я з ним буду говорити :rolleyes:

Якщо нема про що говорити то може проконає запитання не по темі... :rolleyes:
Колись чув що Ярмола КМС-ник з вільної боротьби. Може розпитаєте детальніше про його спортивну кар'єру: що спонукало, коли розпочав, які досягнення, коли і чому зав'язав...
Як взагалі ставиться до інших видів єдиноборств...
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
smolyar
Академік
****



Повідомлень: 701
Зареєстрований: 22-3-2004
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: пізнавальний

[*] написано 5-3-2009 у 17:46


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Dmy
Цитата:
Оригінальне повідомлення від smolyar
обіцяв бути головний гайдамака - Сашко Ярмола :sing: їхня промо-менеджер поцікавилася у мене про що я планую з ним говорити:o Оце сиджу тепер і думаю, а й справді про що я з ним буду говорити :rolleyes:
Хіба вона не знає, про що розмовляють із рок-музикантами в ефірі рок-музичної програми? Про нанотехнології....

ні, Dmy-ре нанотехнолоігії я мабуть, не потягну :(, принаймні часу для підготовки до такої серйозної теми явно замало ;)

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Dmy
... Ще можна буде поговорити про те, чи не потрібно буде Ярмолі наступного разу запитання надавати за місяць у письмовій формі з візою їхньої промо-вуменеджер.

ну, не треба так... у них хороша промоменеджер, просто їй потрібно було знати хоча б приблизно про що ми будемо говорити, аби дати анонс на сайті Гайдамак. Але я її попередила, що в багатьох випадках під час ефіру про 'анонс' якось забувається :rolleyes: ...
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
smolyar
Академік
****



Повідомлень: 701
Зареєстрований: 22-3-2004
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: пізнавальний

[*] написано 5-3-2009 у 18:04


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Максим Стюфляєв
Цитата:
Оригінальне повідомлення від smolyar
У зв'язку зі змінами у мовній сітці "Променя" "РокСолянка" завтра вийде востаннє. ...
Печально. :( Гарна програма, на УР - 2 таких небагато. Сумніваюся, що їй дадуть достойну заміну. ...

та їй, власне кажучи, ніхто і не шукав заміну. З наступного тижня по буднях з 11-тої до 12-тої стартує нова програма, "На перехресті доріг" буде називатися. Відповідно потрібно було кудись перенести хіт-парад "Доміно". Тож, жодних утисків по відношенню до мене не було.

Цитата:
... Мож, звернутися на НРКУ, щоб для програми знайшли час? Толку, правда, мало, але хоч для очистки сумління...

Дякую Максиме за турботу, але не треба:) вважайте що Ви своє сумління очистили своїм повідомленням ;):D І взагалі, скільки там тих слухачів було. Зараз здається, ніхто музику по радіо не слухає, в ін-ті й так все є. Качаєш собі та слухаєш у своє задоволення і не залежиш від настрою і смаків муз.редакторів.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Серж Петренко
Дійсний член
***



Повідомлень: 133
Зареєстрований: 26-11-2007
Нема на форумі

Настрій: світ збожеволів

[*] написано 9-3-2009 у 02:08


От дуже цікаво стало, хто і яким чином рахував слухачів "РокСолянки"? Перепис проводили? А можна якось так зробити, щоб мене про новий перепис слухачів "Променя" попередили заздалегідь? Буду щиро вдячний. Єфімову від мене передайте подяку за чудову передачу, тільки хай вибачає, що ця подяка десятирічної давнини... а з приводу того, куди варто було би вставити нинішнє "Доміно", то, перепрошую, мимоволі згадався анекдот про гусарів і загублений підсвічник.



До мене - на «ти»! Сподіваюся, до тебе також? (© живазакордоном)
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Максим Стюфляєв
Модератор
******



Повідомлень: 1095
Зареєстрований: 13-11-2007
Місто: Лутугине Луганська область
Нема на форумі

Настрій: Файний.

[*] написано 9-3-2009 у 10:37


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Серж Петренко
Єфімову від мене передайте подяку за чудову передачу, тільки хай вибачає, що ця подяка десятирічної давнини... а з приводу того, куди варто було би вставити нинішнє "Доміно", то, перепрошую, мимоволі згадався анекдот про гусарів і загублений підсвічник.
+1. "Доміно" як програма давно себе віджило. Це формат навіть не вчорашнього дня. Повторювати щодня 12 тих самих пісень - це просто знущання зі слухачів. Те саме стосується нашої зіркової "Пісні року". Ще відтоді, як у вже відносно далекому 2001 році почав слухати Промінь, вважав зазначені програми першими претендентами на закриття. Але роки йдуть, а їх не закривають. І рейтинги тут нідочого. Ті програми є джерелом прибутку і це не секрет. Тому подякуймо, що хоч повтор вечірній "Доміно" рік тому закрили. А щодо Єфімова, то він дійсно талановитий журналіст і постать для УР-2 визначна, але таке враження, що для нього самого його теперішня програма - щось на кшталт "аби було"... Я щиро хочу Єфімову побажати, щоб його найкращі програми були ще попереду.
А щодо інтернету, Олю, то ви сильно перебільшуєте його доступність за межами столиці ( кажу як людина, в якої нет є). Знаю, на це можна заперечити, що й Промінь нині в областях лиш в неті почуєш. На жаль, так. Але ж ми віримо, що це не вічно.
П. С. Усе, що в цьому дописі стосувалося хіт - параду Доміно, є моєю особистою думкою. Нагадаю, що редакція (читай : Оля ;) ) не завжди поділяє точку зору своїх авторів :D




Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
smolyar
Академік
****



Повідомлень: 701
Зареєстрований: 22-3-2004
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: пізнавальний

[*] написано 9-3-2009 у 14:56
пост-фактум


06-03-09 Сашко Ярмола після ефіру

Yarmola.JPG - 10kB
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Максим Стюфляєв
Модератор
******



Повідомлень: 1095
Зареєстрований: 13-11-2007
Місто: Лутугине Луганська область
Нема на форумі

Настрій: Файний.

[*] написано 9-3-2009 у 15:11


Козак! :D



Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
smolyar
Академік
****



Повідомлень: 701
Зареєстрований: 22-3-2004
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: пізнавальний

[*] написано 9-3-2009 у 15:21


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Серж Петренко
От дуже цікаво стало, хто і яким чином рахував слухачів "РокСолянки"? Перепис проводили?

ні, перепис не проводили :). Це лише мої припущення. Але оскільки час виходу Роксолянки був "глухий", то треба було ду-у-уже постаратися аби послухати її. І я не думаю що таких героїв було багато.

Цитата:
... Єфімову від мене передайте подяку за чудову передачу, тільки хай вибачає, що ця подяка десятирічної давнини... а з приводу того, куди варто було би вставити нинішнє "Доміно"...

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Максим Стюфляєв
+1. "Доміно" як програма давно себе віджило. Це формат навіть не вчорашнього дня. Повторювати щодня 12 тих самих пісень - це просто знущання зі слухачів. Те саме стосується нашої зіркової "Пісні року". Ще відтоді, як у вже відносно далекому 2001 році почав слухати Промінь, вважав зазначені програми першими претендентами на закриття. Але роки йдуть, а їх не закривають. І рейтинги тут нідочого...

ПОВТОРЮЮ ЩЕ РАЗ - ЖОДНИХ УТИСКІВ У ДАНОМУ РАЗІ ЩОДО МЕНЕ ЧИ РОКСОЛЯНКИ НЕ БУЛО.
І якщо хтось і постраждав у цьому випадку то це Єфімов.
Мені запропоновано також брати участь у цьому новому проекті "На перехресті...". Але скажу відверто - по-перше я не бачу себе у ньому і не дуже розумію як це має виглядати. По-друге не маю ні сил, ні натхнення, ні бажання... Але. Один раз на місяць очевидно все ж таки мені доведеться з'являтися в ефірі :o
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Максим Стюфляєв
Модератор
******



Повідомлень: 1095
Зареєстрований: 13-11-2007
Місто: Лутугине Луганська область
Нема на форумі

Настрій: Файний.

[*] написано 9-3-2009 у 15:30


А який формат нової програми, якщо приблизно?



Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Максим Стюфляєв
Модератор
******



Повідомлень: 1095
Зареєстрований: 13-11-2007
Місто: Лутугине Луганська область
Нема на форумі

Настрій: Файний.

[*] написано 10-3-2009 у 12:44


Слухав прем'єрний випуск "перехрестя". Загалом непогане враження. Принаймні якщо порівнювати з "Доміно" :D Як я зрозумів, у нової музичної програми буде кілька ведучих і як завжди кожен підбиратиме тему і музику за власними вподобаннями. Перший же випуск був таким собі ознайомчим, ведучі зібралися в студії, розповідали про свої найближчі плани, давали анонси і відповідну музику. Через це програма вийшла трохи сумбурною. Але серед анонсованих програм є справді цікаві, які варто послухати. Шкода час незручний. Завтрашній випуск буде присвячено памяті Івасюка. Дуже цікаву (особливо для Сержа ;) ) програму анонсували на понеділок - історія "скрябів", як все починалося. Буде Кузьма, інші "скряби", будуть записи кінця 80 -х - початку 90 - х. Словом, має бути цікаво. От тільки навряд зможу це все почути, у понеділок маю справи :(
Оля теж брала участь у програмі як одна з ведучих ( її на початку Гончаренко обізвали :lol: ). Обіцяла з'являтися " час від часу В СЕРЕДУ". В найближчих планах - цикл програм з В. Морозовим. Оля трохи розповіла про Морозова, звучали його пісні. До речі, про "Повіяв вітер" я точної історії не знав, але здогадувався про свідомість і мотиви редактури. Олю, ви ж не забувайте тут анонсувати свої випуски, я ж уже постараюся не пропускати. :sing:




Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Козачок Сергій
Академік
****



Повідомлень: 329
Зареєстрований: 29-2-2008
Місто: Рівне
Нема на форумі

Настрій: Адекватний

[*] написано 10-3-2009 у 13:22


Цитата:
Оригінальне повідомлення від smolyar
06-03-09 Сашко Ярмола після ефіру

Схоже Ярмола вирішив пригадати свої старі боксерські часи :) Студія ціла зосталася? :o Фотограф живий?:wow:
Маже дарма ми йому про них нагадували :o:lol:
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Козачок Сергій
Академік
****



Повідомлень: 329
Зареєстрований: 29-2-2008
Місто: Рівне
Нема на форумі

Настрій: Адекватний

[*] написано 10-3-2009 у 13:24


Після прослуховування минулої програми виникло бажання відвідати коли-небудь такий визначний центр української культури як київська школа № 200 :)
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Юрій Сєров
Модератор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 10457
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: оптимістичний

[*] написано 10-3-2009 у 21:00


А ці програми будуть викладатися в неті?
Якщо будуть - кидайте сюди лінки будь-ласка. Час-від-часу качаю, слухаю. Івасюк, Скрябін, Морозов - зацікавило!:)




Nauka-Online.Org - Українська Наукова Інтернет-Спільнота
Рідний край - Колекція знимків України
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Серж Петренко
Дійсний член
***



Повідомлень: 133
Зареєстрований: 26-11-2007
Нема на форумі

Настрій: світ збожеволів

[*] написано 11-3-2009 у 03:51


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Максим Стюфляєв
Цитата:
Повторювати щодня 12 тих самих пісень - це просто знущання зі слухачів.

За іронією долі тепер це нормальна практика чи не всіх без винятку радіоканалів. В тому сенсі, що загальна підбірка пісень за добу плавно переходить із понеділка у вівторок, з вівторка в середу й т. д. Тільки й того, що в одному випадку маємо 12 пісень протягом години, а в другому - 120 (число взяте "зі стелі") протягом дня. Грубо кажучи, умовне пересічне "Мусі-Пусі ФМ" являє собою 10 передач "Доміно", котрі щодня довільним чином змінюють час виходу. Але "в натовпі легше загубитися", тому 10 різних передач "Доміно" протягом доби привертають нашу увагу менше, ніж одна.
Так що формат передачі не такий уже й жахливий, вважай, береш СіДі і протягом тижня по разу в день його слухаєш. Інша справа - формат самої музики. Жанр "традиційна естрада" - це зло...
Цитата:
Оригінальне повідомлення від Максим Стюфляєв
Цитата:
А щодо інтернету, Олю, то ви сильно перебільшуєте його доступність за межами столиці ( кажу як людина, в якої нет є).

На жаль, Максиме, тут мушу повністю підтвердити твої слова.




До мене - на «ти»! Сподіваюся, до тебе також? (© живазакордоном)
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
 Сторінки:  1  ..  57    59    61  ..  89

  Догори

Статичне дзеркало форуму

Львів
Pоwered by XМB
Developed by Avеnture Media & The XМB Group © 2002-2006



Інші проекти:
Наука-Онлайн - Об'єднання українських науковців
Львів - Фотоблог міста
ІБАС. Інформаційна, бібліотечна та архівна справа - Сучасна освітня спеціальність
School review 1795
Реклама: