Форум Рідного Міста
Ви не ввійшли [Ввійти - Зареєструватися]
Вниз

Версія для друку  
 Сторінки:  1  ..  59    61    63  ..  89
Автор: Тема: Радіо "ПРОМІНЬ". Четвер. Оля Смоляр.
smolyar
Академік
****



Повідомлень: 701
Зареєстрований: 22-3-2004
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: пізнавальний

[*] написано 1-4-2009 у 11:27
Кораллі 26-03-09


а це хлопці співають лемківську пісню ... гарно було :) і хай після цього хтось скаже, що рокери тіко кричати вміють :mad:

koralli_3.JPG - 23kB
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
smolyar
Академік
****



Повідомлень: 701
Зареєстрований: 22-3-2004
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: пізнавальний

[*] написано 1-4-2009 у 11:29
Кораллі 26-03-09


ну й таке, "фото на згадку" :saint:

koralli_5.JPG - 28kB
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Юрій Сєров
Модератор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 10457
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: оптимістичний

[*] написано 1-4-2009 у 11:30


Нажаль механізм "прикріпити зображення" не дозволяє прикріпляти більше одного.
Щоб викласти кілька знимок в одному повідомленні потрібно викласти їх десь в інтернеті, а потім вставити їхні адреси в текст повідомлення таким чином: [img] адреса [/img]




Nauka-Online.Org - Українська Наукова Інтернет-Спільнота
Рідний край - Колекція знимків України
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
smolyar
Академік
****



Повідомлень: 701
Зареєстрований: 22-3-2004
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: пізнавальний

[*] написано 1-4-2009 у 11:31


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Юрій Сєров
Нажаль механізм "прикріпити зображення" не дозволяє прикріпляти більше одного.
Щоб викласти кілька знимок в одному повідомленні потрібно викласти їх десь в інтернеті, а потім вставити їхні адреси в текст повідомлення таким чином: [img] адреса [/img]

ага, дякую, буду мати на увазі :)
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
smolyar
Академік
****



Повідомлень: 701
Зареєстрований: 22-3-2004
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: пізнавальний

[*] написано 1-4-2009 у 11:42
АНОНС НА 2 КВІТНЯ


Цитата:
Оригінальне повідомлення від smolyar
Цитата:
Оригінальне повідомлення від Юрій Сєров
Не впевнений, що послухаю передачу, але запитання хотілося б поставити і по можливості відповідь якось отримати :)...

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Козачок Сергій
... P.S. А яким чином можна буде почути відповідь?:wow:

як я вже казала, пізніше 'втуливши' по обидва боки рок-н-рольну заставку я дам цей ефір увечері. А поки пропоную наступне :rolleyes: На укр-нет я навмисне завела скриньку moja_skrynka{ песик }ukr.net. Туди я переслала два фрагменти сьогоднішньої розмови, тож заходьте і слухайте :saint: ...

хлопці вже знають відповіді на свої запитання. А як кому цікаво почути більше, то матимете таку нагоду завтра.

отож, 2 квітня в "У-Р-Н-Р" ретро-спогади про "МАНДРИ"

і картинка до передачі уже готова ;)

foma_olya.JPG - 11kB
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Iгор Cтoрoж
Дописувач
**



Повідомлень: 93
Зареєстрований: 27-3-2009
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: :)

[*] написано 1-4-2009 у 23:39


Усім привіт. Дозвольте приєднатись ще одному постійному слухачеві УРнР. :)
Дякую пані Олі за передачу з гуртом Кораллі. Я вже тиждень слухаю їхню музику. Я чув їх наживо в Тернополі але, мабуть, тоді погано слухав :)
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Козачок Сергій
Академік
****



Повідомлень: 329
Зареєстрований: 29-2-2008
Місто: Рівне
Нема на форумі

Настрій: Адекватний

[*] написано 3-4-2009 у 12:12


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Iгор Cтoрoж
Усім привіт. Дозвольте приєднатись ще одному постійному слухачеві УРнР. :)

Вітаю!
Дуже приємно :)
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Юрій Сєров
Модератор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 10457
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: оптимістичний

[*] написано 3-4-2009 у 12:24


Цитата:
Я вже тиждень слухаю їхню музику.

А де Ви взяли їх музику?




Nauka-Online.Org - Українська Наукова Інтернет-Спільнота
Рідний край - Колекція знимків України
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
smolyar
Академік
****



Повідомлень: 701
Зареєстрований: 22-3-2004
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: пізнавальний

[*] написано 3-4-2009 у 13:44


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Iгор Cтoрoж
Усім привіт. Дозвольте приєднатись ще одному постійному слухачеві УРнР. :) ...

Привіт, Ігоре! Будьмо знайомі :saint: А Ви той Ігор, який кілька разів смс-ки на передачу надсилав? :rolleyes:

Цитата:
... Дякую пані Олі за передачу з гуртом Кораллі. Я вже тиждень слухаю їхню музику. Я чув їх наживо в Тернополі але, мабуть, тоді погано слухав :)

і Вам дякую за увагу :) приємно, що програма знайшла свого слухача :sing:

Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
smolyar
Академік
****



Повідомлень: 701
Зареєстрований: 22-3-2004
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: пізнавальний

[*] написано 3-4-2009 у 13:48


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Юрій Сєров
Цитата:
Я вже тиждень слухаю їхню музику.

А де Ви взяли їх музику?

я звісно не впевнена, але ...
демо-записи є ось тут http://www.koralli.if.ua/index.php?link=audio
на крайняк Ігор міг слухати з програми (із сайту НРКУ).

але це лише мої припущення :rolleyes:
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Iгор Cтoрoж
Дописувач
**



Повідомлень: 93
Зареєстрований: 27-3-2009
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: :)

[*] написано 3-4-2009 у 15:41


"А Ви той Ігор, який кілька разів смс-ки на передачу надсилав?"
Так, якщо Ігор зі Львова тільки один у вашій телефонній книжці :)

Музику стягнув саме з того сайту (koralli.if.ua), але з першого разу не вдалось (може щось глючило на тому сервері).
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Iгор Cтoрoж
Дописувач
**



Повідомлень: 93
Зареєстрований: 27-3-2009
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: :)

[*] написано 7-4-2009 у 22:28


Приємно з Вами познайомитись.
Я став слухачем передачі У-Р-Н-Р з того часу, коли випадково почув її по брехунцю (2000 +-2 рік). Тоді ще слухав нерегулярно і не все розумів. Потім почав записувати пісіні на магнітофон. До тих записів потрапили Оркестр Янки Козир (шкода, що вони зараз посварились), Вінки, Онлайн та ще купа цікавої музики.
Я щойно усвідомив, що Промінь єдина укаїнська ефірна(теоретично :( ) радіостанція, яку я слухаю. Хоч тільки в четвер :sing: . А так в основному слухаю третю програму польського радіо і українські інтернет радейка, посилання на які є навіть на сторінці гурту Кораллі :D.
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Козачок Сергій
Академік
****



Повідомлень: 329
Зареєстрований: 29-2-2008
Місто: Рівне
Нема на форумі

Настрій: Адекватний

[*] написано 8-4-2009 у 12:12


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Iгор Cтoрoж
До тих записів потрапили Оркестр Янки Козир (шкода, що вони зараз посварились)...

А з ким посварились?
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
smolyar
Академік
****



Повідомлень: 701
Зареєстрований: 22-3-2004
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: пізнавальний

[*] написано 8-4-2009 у 13:43


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Iгор Cтoрoж
"А Ви той Ігор, який кілька разів смс-ки на передачу надсилав?" - Так, якщо Ігор зі Львова тільки один у вашій телефонній книжці :)

так :) 'Ігорів' у моїй телефонній книжці буквально декілька. А з тих хто приєднується в ефірі взагалі - один :)

Цитата:
Я став слухачем передачі У-Р-Н-Р з того часу, коли випадково почув її по брехунцю (2000 +-2 рік). Тоді ще слухав нерегулярно і не все розумів...

ого! :o то Ви слухач зі стажем. а що з розумінням? прийшло? :saint:
Цитата:
... Потім почав записувати пісіні на магнітофон. До тих записів потрапили Оркестр Янки Козир (шкода, що вони зараз посварились), Вінки, Онлайн та ще купа цікавої музики...

я теж через це проходила - на початку 90-их (а може навіть кінець 80-их). У мене була прибалтійська радіотехніка(кілька місяців тому віддала її нарешті подрузі на дачу) і там завжди стояла 'дєжурна' така касетка на яку писалися вподобані пісні. Щоправда не завжди з перших акордів це вдавалося, але все ж ...

Цитата:
...Оркестр Янки Козир (шкода, що вони зараз посварились) ...

:o може Ви щось більше знаєте :o але зважаючи на інформацію яку я бачила ось тут http://sumno.com/gallery/debyutnyj-klip-orkestru-yanky-kozyr-fotozvit/ і тут http://www.fdr.com.ua/news_item/24340/, то ситуація не така вже й драматича :)
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
smolyar
Академік
****



Повідомлень: 701
Зареєстрований: 22-3-2004
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: пізнавальний

[*] написано 8-4-2009 у 13:51
АНОНС НА 9 КВІТНЯ


У "Татхаґати" 21 квітня концерт намічається у Києві, то з цієї нагоди прийде Орест Криса.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Iгор Cтoрoж
Дописувач
**



Повідомлень: 93
Зареєстрований: 27-3-2009
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: :)

[*] написано 8-4-2009 у 14:18


Я був зареєстрований на сторінці ОЯК і отримував новини від гурту на е-пошту. Позавчора прийшов лист з текстом, який зараз є на сторінці http://oyak.domivka.net/ і додали, що розсилки більше не буде :(

А в телефонній книжці 100% я :D
Розуміння прийшло і потягнуло мене у цікавий світ українського рок-н-ролу:).
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Серж Петренко
Дійсний член
***



Повідомлень: 133
Зареєстрований: 26-11-2007
Нема на форумі

Настрій: світ збожеволів

[*] написано 10-4-2009 у 14:36


Та не образиться на мене Орест Криса, але для мене найприємнішим моментом учорашньої передачі стала згадка про "НАголос на ГОЛОС". Ну подобається мені цей гурт :rolleyes: Тим приємніший сюрприз, що на інтернет-сторінці "Наголосу..." про травневий виступ поки що нічого не сказано, а для мене нема приємнішої розваги, ніж зайти на сайт музичного гурту і першим викласти там новину про цей гурт! :cool: Так що дякую за можливість!

Єдине уточнення: "НАголос на ГОЛОС" уже не дует, до гітаристок/вокалісток Олі та Юлі приєдналися Євген Славянов з перкусією та Олег Григорович з акустичною бас-гітарою. Та справедливості ради скажу, що не завжди вони виступають повним складом, і багато хто знає їх саме як дует. Власне, я сам ще восени інтерв'ю робив з дуетом... І під час виходу УРнР - от чесно! - тільки почув у новинах слово "дует", як миттєво в мозку асоціаці: "Наголос..." ?!. Хоч сам же розумів, що до етніки їхня музика дійсно з велиииикою натяжкою лівим боком має відношення. :rolleyes:




До мене - на «ти»! Сподіваюся, до тебе також? (© живазакордоном)
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Серж Петренко
Дійсний член
***



Повідомлень: 133
Зареєстрований: 26-11-2007
Нема на форумі

Настрій: світ збожеволів

[*] написано 11-4-2009 у 01:56


Цитата:
Оригінальне повідомлення від smolyar
Цитата:
Оригінальне повідомлення від Iгор Cтoрoж
...Оркестр Янки Козир (шкода, що вони зараз посварились) ...

:o може Ви щось більше знаєте :o але зважаючи на інформацію яку я бачила ось тут http://sumno.com/gallery/debyutnyj-klip-orkestru-yanky-kozyr-fotozvit/ і тут http://www.fdr.com.ua/news_item/24340/, то ситуація не така вже й драматича :)

Ми знаєм ненабагато більше, на жаль. Точніше, про майбутнє сайту ОЯК не знає поки що ніхто - ведуться якісь переговори, можливо, сайт за старою адресою продадуть, можливо, похоронять. Але в будь-якому випадку продюсер гурту Олександр Литовка каже, що починається робота над новим офіційним сайтом. Поки розсилка не запрацює - шукайте новини на http://vkontakte.ru/club8825581 або http://domivka.net/forum/showthread.php?goto=newpost&t=4333 Звісно, мені важко буде тягатися в оперативності інформування з самими музикантами, але якось спробую, раніш мені часом вдавалося їх випереджати :D

А стосовно кліпу хочеться ще кілька слів окремо сказати. Якось некрасиво робити антирекламу, тим паче одному радіо в темі про інше, але не можу стриматися. В четвер, доки не настав час УРнР, слухав я Джем ФМ, і от там теж у новинах згадали цей кліп. І додали так буцімто зі слів "оркестрантів", що самі учасники ОЯК чудово усвідомлюють некомерційність їхнього проекту й тому не планують у майбутньому ротації кліпу на музичних телеканалах. А вже наступного дня Литовка мені каже, що ротація очікується, і не тільки на М1 (що як мінімум логічно, бо хіба даремно Кувалдін там затусувався?!), а навіть на MTV! Ну і здогадайтеся з трьох разів, кому я більше вірю?!

Висновок: не слухайте попсові ефемки, слухайте УРнР на Промені :saint:




До мене - на «ти»! Сподіваюся, до тебе також? (© живазакордоном)
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
smolyar
Академік
****



Повідомлень: 701
Зареєстрований: 22-3-2004
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: пізнавальний

[*] написано 11-4-2009 у 08:08


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Серж Петренко
... Єдине уточнення: "НАголос на ГОЛОС" уже не дует, до гітаристок/вокалісток Олі та Юлі приєдналися Євген Славянов з перкусією та Олег Григорович з акустичною бас-гітарою. Та справедливості ради скажу, що не завжди вони виступають повним складом, і багато хто знає їх саме як дует. ...
Не виправдовуюся, а так собі міркую :rolleyes: може організатори запросили скорочений склад групи, тому й написали у прес-релізі "дует":rolleyes: А взагалі з анонсом цього фесту при(О)кол вийшов :lol: Інформаційно підтримати його попросив мене студент, який проходив взимку у нас практику, а мене щось заклинило на даті, я була переконана що він має відбутися 28 квітня раз про нього уже просять розповісти. І коли мене в ефірі виправив організатор :o я ледь встигла себе зупинити від репліки "тю, а чого ж ми так рано про нього говоримо?" :lol:

Цитата:
... Власне, я сам ще восени інтерв'ю робив з дуетом...

О! То ми колеги? :rolleyes: і де ми це можемо почитати, чи почути?

Цитата:
Якось некрасиво робити антирекламу, тим паче одному радіо в темі про інше, але не можу стриматися. В четвер, доки не настав час УРнР, слухав я Джем ФМ, і от там теж у новинах згадали цей кліп. І додали так буцімто зі слів "оркестрантів", що самі учасники ОЯК чудово усвідомлюють некомерційність їхнього проекту й тому не планують у майбутньому ротації кліпу на музичних телеканалах. А вже наступного дня Литовка мені каже, що ротація очікується, і не тільки на М1 (що як мінімум логічно, бо хіба даремно Кувалдін там затусувався?!), а навіть на MTV! Ну і здогадайтеся з трьох разів, кому я більше вірю?!

Висновок: не слухайте попсові ефемки, слухайте УРнР на Промені :saint:

якось наче не логічно заступатися за своїх конкурентів :rolleyes: (а втім, хіба в нас вони є :rolleyes: :P ) але заради справедливості варто не без смутку :( (і навіть злістю :mad:, усі ж пам'ятають щоя злючка :mad: ) варто завуважити що більшість груп живуть за подвійними стандартами. В інтерв'ю говорять одне а діять по-іншому. Всі гадять шоу-бізнес, гламурні видання і т.д. а на одинці з собою радіють, коли ненароком туди потрапляюють, але звісно ж нікому у цьому не зізнаються. Для прикладу наведу приблизну розмову з одним знайомим хорошим музикантом. Приватно запитую "ну які досягнення?" у відповідь "нашу пісню взяли в ротацію на радіо "ікс" ". А радіо "ікс", між іншим, в тусовці тих музикантів, тіпа 'атстой' - попсу крутить. Але як 'нашу' пісню туди взяли, то то вже виявляється курто :mad: І таких та інших фактів я знаю більш ніж достатньо :(
отож "Висновок: не слухайте попсові ефемки, слухайте УРнР на Промені :saint: " - не вірний (хоч і приємний:rolleyes: ), бо більшість ведучих мовлять новини які вони отримують з розсилок або десь прочитали напередодні. Так і тут - спочатку музиканти про всяк випадок розписали які вони бідненькі, бо їх ніхто не крутить по ТВ і не бере до ефіру а тут з'явилася можливість ротації, і концепція помінялася... "мєсто сідєнія міняєт точку зрєния" - самі знаєте хто казав.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
smolyar
Академік
****



Повідомлень: 701
Зареєстрований: 22-3-2004
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: пізнавальний

[*] написано 11-4-2009 у 08:15
може кому цікаво ...


на початку наступного тижня для "Перехрестя..." планую записати спогади Віктора Морозова про "Арніку" :sing: Як маєте що казати, то кажіть :saint:

те саме стосується і до гостей "У-Р-Н-Р" - 16 квітня свій "Гонор" буде показувати "Пропала грамота". :)
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Серж Петренко
Дійсний член
***



Повідомлень: 133
Зареєстрований: 26-11-2007
Нема на форумі

Настрій: світ збожеволів

[*] написано 12-4-2009 у 00:33


Цитата:
Оригінальне повідомлення від smolyar
Не виправдовуюся, а так собі міркую :rolleyes: може організатори запросили скорочений склад групи, тому й написали у прес-релізі "дует":rolleyes:

Та Вам-то й нема чого виправдовуватися. І чомусь мені здається, що то організатори просто скористалися застарілою інфою - зрештою, не настільки "Наголос..." відомий, щоб усі знали його склад. А запрошувати саме скорочений склад навряд чи є сенс, якщо фестиваль буцімто акцентований на етніці - адже саме перкусія і додає концептуального звучання.

Цитата:
Оригінальне повідомлення від smolyar
О! То ми колеги? :rolleyes: і де ми це можемо почитати, чи почути?

*почервонів* Зватися Вашим колегою - то поки що недосяжна честь для мене... та й робилось інтерв'ю не через професійне покликання, а просто я шукав хороший привід познайомитися *ще раз почервонів* Гадаю, хлопці мене зрозуміють :rolleyes:
А прочитати можна на http://sumno.com/article/nagolos-na-golos-dobre-koly-je-pryvid-klyk...




До мене - на «ти»! Сподіваюся, до тебе також? (© живазакордоном)
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Серж Петренко
Дійсний член
***



Повідомлень: 133
Зареєстрований: 26-11-2007
Нема на форумі

Настрій: світ збожеволів

[*] написано 12-4-2009 у 00:37


Цитата:
Оригінальне повідомлення від smolyar
якось наче не логічно заступатися за своїх конкурентів :rolleyes: (а втім, хіба в нас вони є :rolleyes: :P )

Нема, на жаль, реально нема, і всі ми чудово це знаємо. Хіба, може, на тернопільському Радіо УХ є щось подібне, більше навіть не уявляю, де ці конкуренти можуть водитися.

Цитата:
Оригінальне повідомлення від smolyar
усі ж пам'ятають щоя злючка :mad: )

А на фото Ви біла й пухнаста :saint:




До мене - на «ти»! Сподіваюся, до тебе також? (© живазакордоном)
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Серж Петренко
Дійсний член
***



Повідомлень: 133
Зареєстрований: 26-11-2007
Нема на форумі

Настрій: світ збожеволів

[*] написано 12-4-2009 у 00:50


Цитата:
Оригінальне повідомлення від smolyar
варто завуважити що більшість груп живуть за подвійними стандартами. В інтерв'ю говорять одне а діять по-іншому. Всі гадять шоу-бізнес, гламурні видання і т.д. а на одинці з собою радіють, коли ненароком туди потрапляюють, але звісно ж нікому у цьому не зізнаються. Для прикладу наведу приблизну розмову з одним знайомим хорошим музикантом. Приватно запитую "ну які досягнення?" у відповідь "нашу пісню взяли в ротацію на радіо "ікс" ". А радіо "ікс", між іншим, в тусовці тих музикантів, тіпа 'атстой' - попсу крутить. Але як 'нашу' пісню туди взяли, то то вже виявляється курто :mad: І таких та інших фактів я знаю більш ніж достатньо :(

Мабуть, це окрема гостра тема. Я не вважаю, що наведений Вами приклад демонструє подвійну мораль. Музиканти - по-своєму нещасні люди, якщо в них є совість, то вони мимоволі стають її заручниками. Адже пишуть і грають вони не лише для себе, тому вони змушені шукати спосіб донести свою творчість до слухача - а зачасту перед цим ще й самого слухача теж шукати. Навіть не для того, щоб зідрати з нього гроші на круту тачку. Якщо музиканти "некомерційні", їм усе рівно доводиться шукати свого слухача і шлях до нього - тільки в цьому випадку їх не жаба на то спонукає, а вищезгадана совість. А в Україні поки що нема належних умов для просування некомерційних проектів - тому доводиться хапатися за всі нагоди, які трапляться, не перебираючи харчами. "Нічого особистого, просто бізнес".

І як Вам ще такий аргумент: принести свою високохудожню пісню на атстойне попсове радіо - це значить бодай на крихту це радіо з його слухачами змінити на краще. Чим не благородна місія?




До мене - на «ти»! Сподіваюся, до тебе також? (© живазакордоном)
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
smolyar
Академік
****



Повідомлень: 701
Зареєстрований: 22-3-2004
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: пізнавальний

[*] написано 17-4-2009 у 14:13


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Серж Петренко
Цитата:
Оригінальне повідомлення від smolyar
О! То ми колеги? :rolleyes: і де ми це можемо почитати, чи почути?

*почервонів* Зватися Вашим колегою - то поки що недосяжна честь для мене...

Серже, Ви себе недооцінюєте. Мені сподобалося Ваше інтерв'ю, відчувається що розмова була невимушеною і дівчатам, очевидно, було комфортно з Вами. Я заразом із цікавістю прочитала Ваш репортаж з Мазепи-Фест - я ж бо минулого року не потрапила на нього :( але чула багато позитивних відгуків про нього від людей, яким можна довіряти :saint:

Цитата:
... та й робилось інтерв'ю не через професійне покликання, а просто я шукав хороший привід познайомитися *ще раз почервонів* Гадаю, хлопці мене зрозуміють :rolleyes:...

гадаю, дівчата також здатні до розуміння :saint:

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Серж Петренко
Цитата:
Оригінальне повідомлення від smolyar
варто завуважити що більшість груп живуть за подвійними стандартами. В інтерв'ю говорять одне а діять по-іншому. ...

Мабуть, це окрема гостра тема. Я не вважаю, що наведений Вами приклад демонструє подвійну мораль. Музиканти - по-своєму нещасні люди, якщо в них є совість, то вони мимоволі стають її заручниками. ....
І як Вам ще такий аргумент: принести свою високохудожню пісню на атстойне попсове радіо - це значить бодай на крихту це радіо з його слухачами змінити на краще. Чим не благородна місія?

Погоджуюся з Вами. Просто треба завжди пам'ятати що 'слово не горобець' і намагатися бути послідовними. :)
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
smolyar
Академік
****



Повідомлень: 701
Зареєстрований: 22-3-2004
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: пізнавальний

[*] написано 17-4-2009 у 14:17
22 КВІТНЯ (СЕРЕДА) 11:05


будуть спогади Віктора Морозова про 'Арніку'. Цього разу навряд чи вдасться у такому вигляді повторити в "У-р-н-р" - акценти треба було дещо інакше розставляти. Але колись таки перероблю.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
 Сторінки:  1  ..  59    61    63  ..  89

  Догори

Статичне дзеркало форуму

Львів
Pоwered by XМB
Developed by Avеnture Media & The XМB Group © 2002-2006



Інші проекти:
Наука-Онлайн - Об'єднання українських науковців
Львів - Фотоблог міста
ІБАС. Інформаційна, бібліотечна та архівна справа - Сучасна освітня спеціальність
School review 1795
Реклама: