Форум Рідного Міста
Ви не ввійшли [Ввійти - Зареєструватися]
Вниз

Версія для друку  
 Сторінки:  1  ..  20    22    24  ..  89
Автор: Тема: Радіо "ПРОМІНЬ". Четвер. Оля Смоляр.
Максим Стюфляєв
Модератор
******



Повідомлень: 1095
Зареєстрований: 13-11-2007
Місто: Лутугине Луганська область
Нема на форумі

Настрій: Файний.

[*] написано 17-1-2008 у 12:21


Цитата:
Оригінальне повідомлення від smolyar
як лінуєтеся на ефір дзвонити(239-60-19)...
Олю, чому одразу "лінуєтеся"?:o Спробували б Ви хоч раз з Луганська додзвонитися у Київ на прямий ефір. Подивився б я на Вас!:lol::P (сам пробував неодноразово).
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Максим Стюфляєв
Модератор
******



Повідомлень: 1095
Зареєстрований: 13-11-2007
Місто: Лутугине Луганська область
Нема на форумі

Настрій: Файний.

[*] написано 17-1-2008 у 14:58


Цитата:
Оригінальне повідомлення від smolyar

ги-ги, "від щирого серця" кажете? та де ж у мене те серце? я безсердечна злючка :baddevil: ...
Олю, Вам треба уважніше стежити, щоб ніхто "не пив з Вашої чашки", бо ось хтось під Вашим ніком проліз на форум і розписує тут нісенітницю.:lol:
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
smolyar
Академік
****



Повідомлень: 701
Зареєстрований: 22-3-2004
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: пізнавальний

[*] написано 17-1-2008 у 15:33


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Максим Стюфляєв
Спробували б Ви хоч раз з Луганська додзвонитися у Київ на прямий ефір...

ні, з Луганска не пробувала, та й не була я ніколи у Луганську:rolleyes: але я не пригадую, коли це був під час ефіру такий аншлаг що пробитися не можна було:o

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Максим Стюфляєв
Цитата:
Оригінальне повідомлення від smolyar

ги-ги, "від щирого серця" кажете? та де ж у мене те серце? я безсердечна злючка :baddevil: ...
Олю, Вам треба уважніше стежити, щоб ніхто "не пив з Вашої чашки", бо ось хтось під Вашим ніком проліз на форум і розписує тут нісенітницю.:lol:

не хочу Вас засмучувати, Максиме, але ніхто 'з моєї чашки' не пив, це писала я - власноруч. :( Ви ж слухали ефір із "Тричі", хіба Ви не зауважили, що я знущалася з Ореста?
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Максим Стюфляєв
Модератор
******



Повідомлень: 1095
Зареєстрований: 13-11-2007
Місто: Лутугине Луганська область
Нема на форумі

Настрій: Файний.

[*] написано 17-1-2008 у 15:37


Так йому і треба!:lol:
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
smolyar
Академік
****



Повідомлень: 701
Зареєстрований: 22-3-2004
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: пізнавальний

[*] написано 17-1-2008 у 15:46


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Максим Стюфляєв
Так йому і треба!:lol:

нє, ну й громада зібралася :o у мене це несвідомо якось вийшло:(, а Ви оце так?
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Максим Стюфляєв
Модератор
******



Повідомлень: 1095
Зареєстрований: 13-11-2007
Місто: Лутугине Луганська область
Нема на форумі

Настрій: Файний.

[*] написано 17-1-2008 у 17:02


Цитата:
Оригінальне повідомлення від smolyar
Цитата:
Оригінальне повідомлення від Максим Стюфляєв
Так йому і треба!:lol:

нє, ну й громада зібралася :o у мене це несвідомо якось вийшло:(, а Ви оце так?
А я люблю коли журналісти жорстко спілкуються з гостями! Так цікавіше і для самих музикантів корисніше! Невже мусимо їх лише хвалити і кланятися в ноги?
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Dmy
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 3228
Зареєстрований: 9-11-2003
Місто: Донецьк
Нема на форумі

Настрій: Неформатний

[*] написано 17-1-2008 у 17:47


Цитата:
Оригінальне повідомлення від smolyar
це той альбом, де вони зі санскритом бавляться
...
упс! я прокололася :o і ніхто не виправив. "Знайти..." - це україно-мовний проект, а на санскриті вони співають у "...forgotten love"

От халепа!
А я ще з ночі почав шукати по місту "Україно-санскритський; Санскрито-український словник".
Тепер доведеться слухати без перекладача
Цитата:
Оригінальне повідомлення від Nazar
оцінювати вокальні дані краще буде якраз у "...forgotten love", особливо у однойменній композиції україномовній версії, там Юля така, сексуальна
Та нічого. Я фотографію подивлюся



Усе мине. Усе мене мине
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Максим Стюфляєв
Модератор
******



Повідомлень: 1095
Зареєстрований: 13-11-2007
Місто: Лутугине Луганська область
Нема на форумі

Настрій: Файний.

[*] написано 17-1-2008 у 23:50


Слухав УРнР з Юркешом (Тельнючок, на жаль, з об'єктивних причин послухати не зміг, про що дуже шкодую :( ). Маю чесно визнати, що раніше я, почувши прізвище "Юрко Юрченко" хутко вимикав приймач, аби ненароком його не розбити... Зараз потихеньку змінюю своє ставлення на краще. Мені здається, змінивши стиль Юрко так би мовити "знайшов себе". Відчувається, що співає з натхненням. Так тримати! Що ж до самої розмови, то вона справила суперечливе враження. "Стьобна" манера спілкування, яку обрав Юрко, не завжди була доречна. Я тільки за стьоб, але вміру, бо, як кажуть, "що занадто, те нездраво". Олю, це якраз той випадок, коли Ви могли б і трохи "поставити гостя на місце", щоб не дуже зазнавався, надто у спілкуванні зі слухачами. Хоча нудно не було, а це вже +. ;) Не можу не відзначити особливо пісню про ВВ. Бравісімо!:sing: Так Скрипці і треба, "по дєлом"! Мені теж дуже не сподобалася його участь у тих ганебних "танцеплясках"!:mad: Пропоную за це на найближчому концерті закидати "товаріща" банановими шкурками, щоб було зручніше танцювати:baddevil::lol:
P.S. Я звернув увагу, що під час ефіру пролунало відправлене смс-кою питання від якогось "Сергія з Черкас". Майже на 100% впевнений, що то був "наш" Серж Петренко. Вітаю з проривом до ефіру!:sing: До речі, мені здається, Оля помилилася і "Сергій з Черкас" та "Сєрьога"- зовсім різні люди. Чомусь я впевнений, що Серж ніколи не підписався б як "Сєрьога":)
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
smolyar
Академік
****



Повідомлень: 701
Зареєстрований: 22-3-2004
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: пізнавальний

[*] написано 18-1-2008 у 17:18


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Dmy
От халепа! А я ще з ночі почав шукати по місту "Україно-санскритський; Санскрито-український словник".
...

нічо-нічо, продовжуйте шукати ;)

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Максим Стюфляєв
...
P.S. Я звернув увагу, що під час ефіру пролунало відправлене смс-кою питання від якогось "Сергія з Черкас". Майже на 100% впевнений, що то був "наш" Серж Петренко. Вітаю з проривом до ефіру!:sing: До речі, мені здається, Оля помилилася і "Сергій з Черкас" та "Сєрьога"- зовсім різні люди. Чомусь я впевнений, що Серж ніколи не підписався б як "Сєрьога":)

:oможе й помилилася, тоді соррі. Слухати краєм вуха відповідь і одночасно читати смс-ки... а тут ще й якісь добряги почали вперто дзвонити на мобільний номер... словом, юлій цезарь з мене поки не дуже:(
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Серж Петренко
Дійсний член
***



Повідомлень: 133
Зареєстрований: 26-11-2007
Нема на форумі

Настрій: світ збожеволів

[*] написано 19-1-2008 у 23:51


Цитата:
Оригінальне повідомлення від smolyar
я не пригадую, коли це був під час ефіру такий аншлаг що пробитися не можна було:o

А скільки разів пробувала додзвонитися на прямий ефір? ;) Нам, слухачам, усе-таки краще знати. :) Хоча точно назвати таку передачу вже й сам не беруся. Здається, минулого року "винуватцем" був мандрівник Фома (Сергій Фоменко). Та принаймі можу підтвердити, що аншлаг траплявся.
Цитата:
Оригінальне повідомлення від Максим Стюфляєв
Я звернув увагу, що під час ефіру пролунало відправлене смс-кою питання від якогось "Сергія з Черкас". Майже на 100% впевнений, що то був "наш" Серж Петренко. Вітаю з проривом до ефіру!:sing: До речі, мені здається, Оля помилилася і "Сергій з Черкас" та "Сєрьога"- зовсім різні люди. Чомусь я впевнений, що Серж ніколи не підписався б як "Сєрьога":)

Прикро, але мушу тебе розчарувати: цю передачу я теж пропустив. Таки не вдається зловити потрібну хвилю, а на 549 кГц іде УР-1. Але ти цілком правий щодо "Серьоги": так би я точно ніколи не підписався, хоч і полюбляю стьобатися з власного імені.




До мене - на «ти»! Сподіваюся, до тебе також? (© живазакордоном)
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Юрась Кириченко
Дописувач
**

Фотографія користувача


Повідомлень: 90
Зареєстрований: 25-10-2007
Місто: Вінниця
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 21-1-2008 у 00:41


Шось на халявні диски люди не налітають. Дивні. Ладно я, ще не вирішив яке кружальце найліпше.



ми такі які ми є, ми всередені червоні
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Юрась Кириченко
Дописувач
**

Фотографія користувача


Повідомлень: 90
Зареєстрований: 25-10-2007
Місто: Вінниця
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 21-1-2008 у 01:16


Цитата:
Оригінальне повідомлення від smolyar
Ви ж слухали ефір із "Тричі", хіба Ви не зауважили, що я знущалася з Ореста?

Дайош більше "незручних" запитань в ефірі! Я таке можу всіляко вітать. Для наших передач це досить рідкісне явище. Виконавцями слід бути чесними перш за все самим із собою, а також із нами, слухачами-фанатами-меломанами.
Хоч Ореста було трохи шкода. Левова частка роботи в проекті на ньому. Результати поділили порівну, грандам - лаври, Оресту - шишки.:)




ми такі які ми є, ми всередені червоні
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
smolyar
Академік
****



Повідомлень: 701
Зареєстрований: 22-3-2004
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: пізнавальний

[*] написано 22-1-2008 у 20:03


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Серж Петренко
А скільки разів пробувала додзвонитися на прямий ефір? ;)

один раз :) і не лише пробувала а й додзвонилася :P це було бо'зна скільки років тому:rolleyes:, я тоді вчилася чи ти у школі чи то вже в ун-ті (швидше останнє, ліньки вираховувати). В ефірі тоді були організатори Червоної Рути, які припрошували усіх охочих приїхати на фестиваль. Ну, мені догодити важко, це вже всі знають :lol:, то я подзвонила і поскаржилася що у нормальних людей у цей час екзамени, ну звісно не так дослівно але щось таке... отакий у мене був радіо-дебют:rolleyes:
Цитата:
Оригінальне повідомлення від Юрась Кириченко
Шось на халявні диски люди не налітають...

так отож... ще тиждень почекаю а потім оптом віддам усі диски комусь із киян-переможців ефірів:P
Цитата:
Оригінальне повідомлення від Юрась Кириченко
Дайош більше "незручних" запитань в ефірі...
Хоч Ореста було трохи шкода. Левова частка роботи в проекті на ньому. Результати поділили порівну, грандам - лаври, Оресту - шишки.:)

Та мені теж у же шкода стало його:(, після того як мене моя подруга(якій я звикла довіряти) запитала чого це я знущалася з нього... хоча насправді, як мені здавалося:rolleyes:, я була дуже позитивно налаштована. Зрештою, я ж не кличу до себе в гості (і втому числі) на ефір людей яких зневажаю, хіба бувають винятки, коли музичний продукт хороший а під час ефіру з'ясовується, що ті хто його творили – рєдіски:mad:, але це вже інша розмова... короче, я для себе цю тему вже закрила. "Винуватець", як справжній мужчина і джентельмен сказав мені, що тіпа нічого(ну майже нічого) такого не відчув по відношенню до себе і вобще готовий до нових "екзекуцій" :)....
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
smolyar
Академік
****



Повідомлень: 701
Зареєстрований: 22-3-2004
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: пізнавальний

[*] написано 22-1-2008 у 20:37
анонс на 24 січня


21:05 - 22:00 - якщо вночі не насниться:rolleyes: претендент на вечірнього гостя, тоді усі зацікавлені матимуть можливість ще раз послухати програму у якій представляється сингл "Українська героїчна пісня"

22:05 - 23:00 - головна крихітка - Каша Сальцова (для присутніх гадаю не варто уточнювати?)
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Dmy
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 3228
Зареєстрований: 9-11-2003
Місто: Донецьк
Нема на форумі

Настрій: Неформатний

[*] написано 22-1-2008 у 21:09


Цитата:
Оригінальне повідомлення від smolyar
Цитата:
А скільки разів пробувала додзвонитися на прямий ефір? ;)
один раз :) і не лише пробувала а й додзвонилася :P це було бо'зна скільки років тому:rolleyes:, я тоді вчилася чи ти у школі чи то вже в ун-ті (швидше останнє, ліньки вираховувати). В ефірі тоді були організатори Червоної Рути, які припрошували усіх охочих приїхати на фестиваль. Ну, мені догодити важко, це вже всі знають :lol:, то я подзвонила і поскаржилася що у нормальних людей у цей час екзамени
Мені рахувати не ліньки :lol:
Рути-89 і 91 відбувалися у вересні та серпні, відповідно, а от 93-я саме у червні. Я заходив.
Там були Саша Войтко, Брати блюзу і мала Іра Шинкарук, яка по-малолєцтву ще не мала Шевроля, не потребувала до Шевролю соляри, а відтак не співала за Януковича.
А, ще якийсь Пономарьов всіх виграв (окрім Братів - Брати не далися).




Усе мине. Усе мене мине
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Ярослав Нікітін
Новак
*



Повідомлень: 12
Зареєстрований: 23-1-2008
Місто: Дніпро
Нема на форумі

Настрій: газоподібний :)

[*] написано 23-1-2008 у 13:35


Доброго дня!
Може, хтось підкаже, - де можна знайти і "завантажити" альбом В. Морозова "Скриня" (або хоча б пісню "Панно Інно" :sing:
Радіо "Промінь" слухав з 1990-го по 2000-й роки. Відтоді ретрансляцію у Дніпропетровську, де я мешкаю, припинили "через брак коштів". Рішення варварьке, як на мій погляд. Може, й телеканал УТ-1 тут теж збитковий, то що, - давайте відключимо його у східних реґіонах?!) :mad: Дякувати Богові та Інтернету, зібрав власну фонотечку, а приймача закинув під диван, бо сучасні місцеві ФМ - то суцільне паскудство.
Шкодую от лише, що не записував імена виконавців та авторів пісень, що сподобалися. Особливо це стосується хітпараду 12-2 - там звучали твори аматорів, які так і не стали потім знаменитими. А пісні траплялися непогані, а іноді й просто чудові. Де тепер от шукати, хоча б за уривком тексту, що запам'ятався (якщо Гугль і його сородичі не допомагають)? Тільки на форумі. То ж маю запитання до учасників цієї гілки і модераторів: залишати подібні записи тут, чи відкрити спеціальну тему (але не "шукаю пісню таку-то", а загальну тему "ШУКАЮ ПІСНЮ!" , щоб усі "шукачі" туди дописували.
Або ж третій варіант - зробити окремий сайт, щось на зразок "Червоної Книги Української Естради" (знаєте, є такі сайти, присвячені совєтській пісні) - якщо підтримаєте, то доведеться взятися за цю справу :cool:
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Юрій Сєров
Модератор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 10458
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: оптимістичний

[*] написано 23-1-2008 у 14:34


Зробити дискусію "Шукаю пісні"



Nauka-Online.Org - Українська Наукова Інтернет-Спільнота
Рідний край - Колекція знимків України
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Dmy
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 3228
Зареєстрований: 9-11-2003
Місто: Донецьк
Нема на форумі

Настрій: Неформатний

[*] написано 23-1-2008 у 15:21


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Ярослав Нікітін
Доброго дня!
Може, хтось підкаже, - де можна знайти і "завантажити" альбом В. Морозова "Скриня" (або хоча б пісню "Панно Інно")
А що, хіба "Скриня" оцифровувалася? Я не чув. Дуже би хотілось.



Усе мине. Усе мене мине
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Максим Стюфляєв
Модератор
******



Повідомлень: 1095
Зареєстрований: 13-11-2007
Місто: Лутугине Луганська область
Нема на форумі

Настрій: Файний.

[*] написано 23-1-2008 у 16:28


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Серж Петренко

Таки не вдається зловити потрібну хвилю, а на 549 кГц іде УР-1.
У Черкасах слухати "Промінь" поки неможливо. Тільки Інтернет.:(
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Ярослав Нікітін
Новак
*



Повідомлень: 12
Зареєстрований: 23-1-2008
Місто: Дніпро
Нема на форумі

Настрій: газоподібний :)

[*] написано 23-1-2008 у 16:29


Цікаво, - архіви "Променя" досі на магнітоплівках? :wow:
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Максим Стюфляєв
Модератор
******



Повідомлень: 1095
Зареєстрований: 13-11-2007
Місто: Лутугине Луганська область
Нема на форумі

Настрій: Файний.

[*] написано 23-1-2008 у 16:30


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Юрась Кириченко
Шось на халявні диски люди не налітають. Дивні.
А ми не халявники!:P
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Максим Стюфляєв
Модератор
******



Повідомлень: 1095
Зареєстрований: 13-11-2007
Місто: Лутугине Луганська область
Нема на форумі

Настрій: Файний.

[*] написано 23-1-2008 у 16:33


Цитата:
Оригінальне повідомлення від smolyar

Та мені теж у же шкода стало його:(, після того як мене моя подруга(якій я звикла довіряти) запитала чого це я знущалася з нього... хоча насправді, як мені здавалося:rolleyes:, я була дуже позитивно налаштована. Зрештою, я ж не кличу до себе в гості (і втому числі) на ефір людей яких зневажаю, хіба бувають винятки, коли музичний продукт хороший а під час ефіру з'ясовується, що ті хто його творили – рєдіски:mad:, але це вже інша розмова... короче, я для себе цю тему вже закрила. "Винуватець", як справжній мужчина і джентельмен сказав мені, що тіпа нічого(ну майже нічого) такого не відчув по відношенню до себе і вобще готовий до нових "екзекуцій" :)....
Раз готовий, продовжуйте мучати! :lol:
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Ярослав Нікітін
Новак
*



Повідомлень: 12
Зареєстрований: 23-1-2008
Місто: Дніпро
Нема на форумі

Настрій: газоподібний :)

[*] написано 23-1-2008 у 17:21


::: До Олі Смоляр :saint: :::

Львів. Форум Рідного Міста » Музика » Шукаю пісні!
(або ж: http://misto.ridne.net/viewthread.php?tid=6188 )
тут започатковано розділ, у якому, сподіваюсь, ви візьмете участь.
Заходьте туди, будь ласка, хоча б зрідка - може, дещо підкажете :sing:

P.S. На вас уся надія! ;)
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
smolyar
Академік
****



Повідомлень: 701
Зареєстрований: 22-3-2004
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: пізнавальний

[*] написано 24-1-2008 у 14:00


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Ярослав Нікітін
Цікаво, - архіви "Променя" досі на магнітоплівках? :wow:

"Спасение утопающих - дело рук самих утопающих". Те саме і з передачами. Кожен ведучий чинив і чинить на свій розсуд. Відповідно архіви є тільки у тих, хто сам собі їх створив. Звісно, якщо йдеться про передачі 20-ти річної давнини, то вони у плівках. Але знову ж таки повторюся кожен сам вирішує що йому робити з тим добром. Можу сказати лише за себе. Все що у мене було з передач я оцифрувала(щоправда у форматі мп2), процес оцифровки звичайних записів (тих що на плівках) ще триває, про звичайні касети взагалі мовчу, навіть не знаю чи дійдуть колись до них руки:(
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
smolyar
Академік
****



Повідомлень: 701
Зареєстрований: 22-3-2004
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: пізнавальний

[*] написано 24-1-2008 у 14:03


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Максим Стюфляєв
Цитата:
Оригінальне повідомлення від Юрась Кириченко
Шось на халявні диски люди не налітають. Дивні.
А ми не халявники!:P

Тю, ну й не треба.
А як хочете 'відпрацювати' то я організую з вас бригаду на весну - будете копати город на дачі :lol:
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
 Сторінки:  1  ..  20    22    24  ..  89

  Догори

Статичне дзеркало форуму

Львів
Pоwered by XМB
Developed by Avеnture Media & The XМB Group © 2002-2006



Інші проекти:
Наука-Онлайн - Об'єднання українських науковців
Львів - Фотоблог міста
ІБАС. Інформаційна, бібліотечна та архівна справа - Сучасна освітня спеціальність
School review 1795
Реклама: