Форум Рідного Міста
Ви не ввійшли [Ввійти - Зареєструватися]
Вниз

Версія для друку  
 Сторінки:  1  ..  21    23    25  ..  89
Автор: Тема: Радіо "ПРОМІНЬ". Четвер. Оля Смоляр.
smolyar
Академік
****



Повідомлень: 701
Зареєстрований: 22-3-2004
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: пізнавальний

[*] написано 24-1-2008 у 14:22


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Dmy
Цитата:
Оригінальне повідомлення від Ярослав Нікітін
Доброго дня!
Може, хтось підкаже, - де можна знайти і "завантажити" альбом В. Морозова "Скриня" (або хоча б пісню "Панно Інно")
А що, хіба "Скриня" оцифровувалася? Я не чув. Дуже би хотілось.

От у кого точно має бути вся цифра, то це у самого Морозова:D. Кілька років тому я познайомила Віктора з Ол-дром Васильєвим і він йому тоді оцифрував усе що в нього було на той час - платівки, якісь древні записи на плівках, в тому числі і те що було в нашій фонотеці. Ми тоді зі згоди Віктора (вірніше згоду отрималу постфактум :rolleyes: ) собі зробили копію... але якась містика :o :baddevil: вчора почала шукати і знайшла лише один з двох дисків (тішить тільки те що він раритетніший, там різні записи Арніки)

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Ярослав Нікітін
::: До Олі Смоляр :saint: :::

Львів. Форум Рідного Міста » Музика » Шукаю пісні!
(або ж: http://misto.ridne.net/viewthread.php?tid=6188 )
тут започатковано розділ, у якому, сподіваюсь, ви візьмете участь.
Заходьте туди, будь ласка, хоча б зрідка - може, дещо підкажете :sing:

P.S. На вас уся надія! ;)

Ярославе, Ви переоцінюєте мої можливості :(
Можу лише пообіцяти інколи заходити у згаданий розділ і якщо відповідь лежатиме на поверхні, то поділюсь інформацією. Не ображайтеся будь-ласка, але проводити музичні розслідування, чесне слово, часу немає.:(
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Максим Стюфляєв
Модератор
******



Повідомлень: 1095
Зареєстрований: 13-11-2007
Місто: Лутугине Луганська область
Нема на форумі

Настрій: Файний.

[*] написано 24-1-2008 у 15:04


Цитата:
Оригінальне повідомлення від smolyar
;)
Ярославе, Ви переоцінюєте мої можливості :(
Можу лише пообіцяти інколи заходити у згаданий розділ і якщо відповідь лежатиме на поверхні, то поділюсь інформацією. Не ображайтеся будь-ласка, але проводити музичні розслідування, чесне слово, часу немає.:(
Олю, коли я радив Ярославу звернутися до Вас, то саме і мав на увазі, що Ви як фахівець можете ЗНАТИ якусь маловідому пісню і при нагоді відповісти на якесь питання, якщо володітимете інформацією. Більшого і не чекаємо! Тут усі маємо здоровий глузд і цілком розуміємо, що Ви не станете нишпорити у неосяжних архівах. Не переймайтеся!
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Максим Стюфляєв
Модератор
******



Повідомлень: 1095
Зареєстрований: 13-11-2007
Місто: Лутугине Луганська область
Нема на форумі

Настрій: Файний.

[*] написано 24-1-2008 у 23:46


Програми сьогодні були класні! Дякую, Олю, що повторили "Героїчну пісню"! Я не пошкодував, що просив Вас про це.;) "Крихітку" взагалі думаю скачати і послухати ще раз на мп3. Розмова вийшла цікавою та змістовною. Правда, парочка зауваг таки виникає. По- перше, обурений реплікою, що чоловіки не можуть бути друзями, бо їм на думці лише секс. Примітивне узагальнення на кшталт "усі чоловіки-...":mad: Я ось від однієї дівчини чув протилежну думку, що дружити можна лише з чоловіками, бо жінки підступні, зрадливі і взагалі тебе потайки ненавидять... Тому при виборі друзів раджу застосовувати індивідуальний підхід. Стать тут ні до чого. По-друге, Олю, коли Ви розпитували Кашу про стосунки з Карпою, то так перепрошували, що я мало не розплакався!:(:lol: Олю, я розумію Ваше бажання не образити гостя, але це вже занадто... Даруйте, але з боку чесно справляло неприємне враження:( Ставити будь- які питання- ваше право і робота! Чого Ви так боїтеся своїх гостей?! Образяться і більш не прийдуть? То й Бог з ними! Знайдуться інші, ще цікавіші! Тож сміливіше!!! Ми завжди Вас підтримаємо!;)
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Юрась Кириченко
Дописувач
**

Фотографія користувача


Повідомлень: 90
Зареєстрований: 25-10-2007
Місто: Вінниця
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 25-1-2008 у 06:43


Цитата:
Оригінальне повідомлення від smolyar
Днями влаштувала у себе на роботі 'генеральне прибирання' ...


а я халявник. Тільки жадібний, тому не можу ні на чому зупинитись. Але оскільи ризикую втратити цю нагоду, вибиру РАСкрутка – рок-збірка полтавських гуртів.
Поважаю Полтаву, за роковий дух їх невмирущий, за Мазепу і за фест і навіть за галушки... :)
А тепер цікаво, як то воно до мене потрапить. З експедицій знаю лише етнографічні та заполярні. Тож я задоволений і заінтригований кружальцем і ЕКСПЕДИЦІЄЮ...




ми такі які ми є, ми всередені червоні
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Юрась Кириченко
Дописувач
**

Фотографія користувача


Повідомлень: 90
Зареєстрований: 25-10-2007
Місто: Вінниця
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 25-1-2008 у 06:45


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Максим Стюфляєв
Програми сьогодні були класні!

А я підготовив стос запитань і ... заспав:(




ми такі які ми є, ми всередені червоні
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Максим Стюфляєв
Модератор
******



Повідомлень: 1095
Зареєстрований: 13-11-2007
Місто: Лутугине Луганська область
Нема на форумі

Настрій: Файний.

[*] написано 25-1-2008 у 08:39


Юрасю, я так розумію, що експедиція- це просто поштова пересилка. Принаймі я колись виграв у конкурсі від НРКУ книгу, то мені її саме поштою переслали.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
smolyar
Академік
****



Повідомлень: 701
Зареєстрований: 22-3-2004
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: пізнавальний

[*] написано 25-1-2008 у 14:25


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Максим Стюфляєв
Правда, парочка зауваг таки виникає. По- перше, обурений реплікою, що чоловіки не можуть бути друзями, бо їм на думці лише секс. Примітивне узагальнення на кшталт "усі чоловіки-...":mad: Я ось від однієї дівчини чув протилежну думку, що дружити можна лише з чоловіками, бо жінки підступні, зрадливі і взагалі тебе потайки ненавидять...

Я якщо чесно, якось серйозно над цим питанням ніколи не замислювалася. Оце тільки зараз намагаюся розмірковувати:rolleyes: Як на мене поняття дружби (як і кохання) дещо розмиті. Кожна людина окрім загальних уявлень на кштал "прийти на допомогу у складну хвилину" в них вкладає щось своє, те що їй потрібно від дружби (чи кохання). Можна роками товаришувати, бути у гарних стосунках, вітати на свята і приходити на допомогу у скрутну хвилину, а справжніми друзями так і не стати:(. Мені здається, що будь-яка дружба по перше не може бути 'односторонньою' дружба може бути лише обопільною. Тобто, не може Петя називати Галю другом, якщо Галя його таким не вважає. І взагалі, до певної міри, дружба це те саме що й кохання, тільки без еротичних думок і дій... А чи може бути дружба між хлопцем і дівчиною - хто'зна, треба кожен окремий випадок розглядати.

Я ось від однієї дівчини чув протилежну думку, що дружити можна лише з чоловіками, бо жінки підступні, зрадливі і взагалі тебе потайки ненавидять... - не погоджуюся, я ставлення до людей визначаю за їхніми вчинками а не за статевою приналежністю. Думаю, подібні висловлювання можна почути від дівчини, у якої подруга звабила її друга, або "підсиділа" на роботі. Ну то тут уже постає інше питання а чи була у них дружба?:rolleyes::o
Словом, усе так заплутано...
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
smolyar
Академік
****



Повідомлень: 701
Зареєстрований: 22-3-2004
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: пізнавальний

[*] написано 25-1-2008 у 15:31


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Максим Стюфляєв
... По-друге, Олю, коли Ви розпитували Кашу про стосунки з Карпою, то так перепрошували, що я мало не розплакався!:(:lol: Олю, я розумію Ваше бажання не образити гостя, але це вже занадто... Даруйте, але з боку чесно справляло неприємне враження:( Ставити будь- які питання- ваше право і робота! Чого Ви так боїтеся своїх гостей?! Образяться і більш не прийдуть? То й Бог з ними! Знайдуться інші, ще цікавіші! Тож сміливіше!!! Ми завжди Вас підтримаємо!;)


так сталося історично, що з деякими моїми ефірними гостями я маю приятельські стосунки (слово дружні з огляду на дискусію вище я буду уникати). Якщо вам хтось симпатичний ви не станете цю людину своїми питаннями свідомо ставити у незручне становище, тим паче що у деяких випадках я ж то знаю уже відповідь... Не забувайте, це прямий ефір, а не запис коли бува хтось відповідає тобі і зразу ж додає "Оль, тільки це ж не для ефіру". Артисти такі ж люди як і ви. Одні люблять побазікати про приватне життя, то вони самі й тон задають, а ти тільки розмову підтримуй. Ти їх ще й не встигнеш нічого запитати а вони самі похизуються усім чим хочуть... а інші, я відчуваю, навпаки не люблять, впускати у свій внутрішній світ. Ну то з якої це радості я повинна лише через те що в мене "така робота і я маю право" лізти в душу до людини?
Звісно, людину, яку бачиш вперше на ефірі (і розумієш що може й в останнє) і до якої не маєш жодних сантиментів легше допитувати більш прискіпливо аби догодити слухачам.
Так от, повертаючись до конкретного випадку, Каша належить до того числа моїх гостей яким я можу поставити незручне питання пов'язане із творчістю, але НЕ стану випитувати щось особисте. Їй та ще декому я надаю право самим обрати ступінь відкритості. І якщо ви скажите це не професійно, то чхати я хотіла(перепрошую за грубість, чи може й тут вибачатися не варто?) на такий професіоналізм. Зрештою, я не професійний журналіст(не маю відповідного папірця), проте, навіть при моїй самокритичності, вважаю що справу свою роблю не гірше а деколи й краще за дипломованих... на радіо я потрапила через те що мала альтруїстські задатки а залишилася через власний егоїзм:lol:

"Чого Ви так боїтеся своїх гостей?! Образяться і більш не прийдуть?" - знаючи свій кепський і некерований характер я не гостя а людину боюся образити.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
smolyar
Академік
****



Повідомлень: 701
Зареєстрований: 22-3-2004
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: пізнавальний

[*] написано 25-1-2008 у 16:00


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Юрась Кириченко
а я халявник. Тільки жадібний, тому не можу ні на чому зупинитись. Але оскільи ризикую втратити цю нагоду, вибиру РАСкрутка – рок-збірка полтавських гуртів.
Поважаю Полтаву, за роковий дух їх невмирущий, за Мазепу і за фест і навіть за галушки... :)

З огляду на те що охочих на диски всього двоє, то можна замовляти й декілька дисків, все одно претендентів на скільки я розумію більше немає:rolleyes:

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Юрась Кириченко ... А тепер цікаво, як то воно до мене потрапить. З експедицій знаю лише етнографічні та заполярні. Тож я задоволений і заінтригований кружальцем і ЕКСПЕДИЦІЄЮ...

дуже просто – я відношу диски у відповідний відділ, який і називається експедицією, там дівчата пакують їх(диски), пишуть адресу (яку Ви мені повинні повідомити, бажано на е-мейл) і відправляють поштою. Потім через деякий час Вам принесуть квитанцію, Ви візьмете паспорта і підете на пошту, де й отримаєте омріяні диски:sing:;)

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Юрась Кириченко
Цитата:
Оригінальне повідомлення від Максим Стюфляєв
Програми сьогодні були класні!

А я підготовив стос запитань і ... заспав:(

ну, нічого страшного, з ким не буває:rolleyes: а питання можна надіслати мені, не остання ж (сподіваюся) зустріч була. Я от сьогодні відкриваю пошту, а там теж - запитання до Каші, ну будуть на наступний ефір :)
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
smolyar
Академік
****



Повідомлень: 701
Зареєстрований: 22-3-2004
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: пізнавальний

[*] написано 25-1-2008 у 16:07


про всяк випадок - список "зайвих" дисків на 21-шій сторінці даної гілки.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Максим Стюфляєв
Модератор
******



Повідомлень: 1095
Зареєстрований: 13-11-2007
Місто: Лутугине Луганська область
Нема на форумі

Настрій: Файний.

[*] написано 25-1-2008 у 16:23


Щось і мене на халявку потягло... Не відмовився б мати "Тахтагату" або "Таліта Кум". Олю, це можливо?
П.С. Вважатимемо, що це не зовсім халява. Адже я відпрацьовую як критик передач!:lol:
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Максим Стюфляєв
Модератор
******



Повідомлень: 1095
Зареєстрований: 13-11-2007
Місто: Лутугине Луганська область
Нема на форумі

Настрій: Файний.

[*] написано 25-1-2008 у 16:48


Цитата:
Оригінальне повідомлення від smolyar
Зрештою, я не професійний журналіст(не маю відповідного папірця), проте, навіть при моїй самокритичності, вважаю що справу свою роблю не гірше а деколи й краще за дипломованих...

Це правда!:sing: Аматори взагалі часто бувають талановитіші за дипломованих "профі".
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Dmy
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 3228
Зареєстрований: 9-11-2003
Місто: Донецьк
Нема на форумі

Настрій: Неформатний

[*] написано 25-1-2008 у 17:08


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Максим Стюфляєв
Щось і мене на халявку потягло...
Вважатимемо, що це не зовсім халява. Адже я відпрацьовую як критик передач!:lol:
Як і передбачалося, город копати народ відразу злякався. А шкода! Я допіру зібрався під'їхати - подивитися, познімкувати :saint:



Усе мине. Усе мене мине
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
smolyar
Академік
****



Повідомлень: 701
Зареєстрований: 22-3-2004
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: пізнавальний

[*] написано 25-1-2008 у 18:54


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Юрась КириченкоАле оскільи ризикую втратити цю нагоду, вибиру РАСкрутка – рок-збірка полтавських гуртів...

Вінниця, вул. Келецька.... - це ж Ваша адреса ?

і до всіх хто зголошується на диски - разом зі своїм вибором, повідомляйте будь-ласка відразу і свою адресу:)
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Максим Стюфляєв
Модератор
******



Повідомлень: 1095
Зареєстрований: 13-11-2007
Місто: Лутугине Луганська область
Нема на форумі

Настрій: Файний.

[*] написано 25-1-2008 у 19:36


Олю, я трошки передумав. Замість "Тахтагати" краще візьму "Гайдамаків". Тобто мій ОСТАТОЧНИЙ вибір - "Таліта Кум" і "Гайдамаки". Більше не мінятиму. Адресу надіслав, але прошу повідомити, чи отримали мого листа? У мене проблеми з мейлом.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Юрій Сєров
Модератор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 10458
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: оптимістичний

[*] написано 25-1-2008 у 23:13


Якщо можна, то для колективу нашої кафедри Щастя і Флайzzу.
Адресу кидаю в U2U




Nauka-Online.Org - Українська Наукова Інтернет-Спільнота
Рідний край - Колекція знимків України
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Юрась Кириченко
Дописувач
**

Фотографія користувача


Повідомлень: 90
Зареєстрований: 25-10-2007
Місто: Вінниця
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 26-1-2008 у 02:43


Цитата:
Оригінальне повідомлення від smolyar
Вінниця, вул. Келецька.... - це ж Ваша адреса ?

Так, то схоже на мою адресу.
Нашо ж так голосно кричать, до мене ж тепер вся львівся тусня приїде в гості :)
Але диска буду виглядати.




ми такі які ми є, ми всередені червоні
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Максим Стюфляєв
Модератор
******



Повідомлень: 1095
Зареєстрований: 13-11-2007
Місто: Лутугине Луганська область
Нема на форумі

Настрій: Файний.

[*] написано 29-1-2008 у 12:18


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Серж Петренко
Зловити "Промінь" у Черкасах не вдається .
Сергію, а довго тобі ще у Черкасах "мучитись"? Я ж так розумію, що ти там по роботі, а взагалі живеш у Києві?
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Dmy
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 3228
Зареєстрований: 9-11-2003
Місто: Донецьк
Нема на форумі

Настрій: Неформатний

[*] написано 29-1-2008 у 19:06


Я нарешті качнув пару програм нового року:
святкову (де Оля вчергове розповіла, як майже святий (бо щедрий) Тарас Сокальський підсунув качку Андрію Середі (я здогадуюсь, яка із трьох світлин Середи на ФоруМі є тарасовою улюбленою - там, де він удає із себе ялинку)),
а також останню - із Сашою.
Зауважив таке.
1. Назар не правий. Якість бітрейда на 60 трішки, але краще навіть того, що лунало на 70,5 ФМ із мого Панасоніка. Який там ще бабців брехунець?!

2. Саша навчилася співати по-жіночому. Це вигідно відрізняє її від себе самої кількорічної давнини. Хоча встидається тих дослідів вона дарма.

3.
Цитата:
Оригінальне повідомлення від Максим Стюфляєв
Олю, коли Ви розпитували Кашу про стосунки з Карпою, то так перепрошували, що я мало не розплакався!:(:lol: Олю, я розумію Ваше бажання не образити гостя, але це вже занадто... Даруйте, але з боку чесно справляло неприємне враження:(
Я не почув якихось надмірних перепрошень. Та й Сашка не надто тужилася, чекала собі, коли закінчиться запитання (комплексне, тобто подвійне), а потім так само без істерики відповіла (читаючи тут обгоорення цього епізоду, ТА-А-АКЕ собі уявляв). На мене неприємного враження ніц не справило. Буває.

4. Зважаючи, що
а) Промінь по радіо має дуже обмежену авдиторію;
б) безліміткою (принаймні, вдома) користуються далеко не всі;
в) натомість, багато хто має можливість і бажання завантажити програму згодом,
може, варто анонсувати гостей заздалегідь (нехай навіть не точно на відповідне число, а - в перспективу), аби поспільство могло підготувати і надіслати питаннячка (теж заздалегідь) з усвідомленням, що відповіді воно почує теж не відразу, а в "запису"?




Усе мине. Усе мене мине
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Юрась Кириченко
Дописувач
**

Фотографія користувача


Повідомлень: 90
Зареєстрований: 25-10-2007
Місто: Вінниця
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 30-1-2008 у 12:34


поснула Оля. Вже четвер ось-ось настане і ніякого тобі анонсу :(



ми такі які ми є, ми всередені червоні
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
smolyar
Академік
****



Повідомлень: 701
Зареєстрований: 22-3-2004
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: пізнавальний

[*] написано 30-1-2008 у 14:16


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Юрась Кириченко
Цитата:
Оригінальне повідомлення від smolyar
Вінниця, вул. Келецька.... - це ж Ваша адреса ?

Так, то схоже на мою адресу.
Нашо ж так голосно кричать, до мене ж тепер вся львівся тусня приїде в гості :)...

е-е-е... мені здалося:rolleyes:, що ви тут усі так приємно заприязнилися, що раді були б і бачити один одного :lol: ... а крім того судячи з номеру Вашого будинку знайти Вас не так то йлегко;)
Цитата:
Оригінальне повідомлення від Юрась Кириченко
поснула Оля. Вже четвер ось-ось настане і ніякого тобі анонсу :(

до ефіру ще більше доби чого так нервуватися:lol:, я просто ще не дуже певна в гостях... покищо анонс на 31-01-08 виглядає наступним чином:

21:05 - 22:00 - передивлялася архівні передачі, надибала на Віктора Морозова із батярськими піснями(2003р.). Люди мабуть забули про нього (про альбом "Тільку ві Лвові"), чом би й не скористатися цим?

22:05 - 23:00 - не всіх дратує ТНМК :P "Крихітка Цахес", "Гуцул Каліпсо", "Димна Суміш" ... мають іншу думку стосовно їхньої творчості, тому й взяли участь у ''РеформатЦії_2''.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Максим Стюфляєв
Модератор
******



Повідомлень: 1095
Зареєстрований: 13-11-2007
Місто: Лутугине Луганська область
Нема на форумі

Настрій: Файний.

[*] написано 30-1-2008 у 14:56


Олю, наша розмова про дружбу спричинила появу на форумі окремої дискусії. Якщо буде час і бажання- почитаєте. http://misto.ridne.net/viewthread.php?tid=6196&page=1 Там такі цікаві тези!:lol:
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
smolyar
Академік
****



Повідомлень: 701
Зареєстрований: 22-3-2004
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: пізнавальний

[*] написано 30-1-2008 у 14:58


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Dmy
Я нарешті качнув пару програм нового року

Як!?!? Ви ще тільки тепер це зробили??? :mad::lol:
Цитата:
Оригінальне повідомлення від Dmy
Цитата:
Оригінальне повідомлення від Максим Стюфляєв
Олю, коли Ви розпитували Кашу про стосунки з Карпою, то так перепрошували, що я мало не розплакався!:(:lol: Олю, я розумію Ваше бажання не образити гостя, але це вже занадто... Даруйте, але з боку чесно справляло неприємне враження:(
Я не почув якихось надмірних перепрошень. Та й Сашка не надто тужилася, чекала собі, коли закінчиться запитання (комплексне, тобто подвійне), а потім так само без істерики відповіла (читаючи тут обгоорення цього епізоду, ТА-А-АКЕ собі уявляв). На мене неприємного враження ніц не справило.

О! А за підтримку дякую:)
Цитата:
Оригінальне повідомлення від Dmy
...4. Зважаючи, що
...
в) натомість, багато хто має можливість і бажання завантажити програму згодом,
може, варто анонсувати гостей заздалегідь (нехай навіть не точно на відповідне число, а - в перспективу), аби поспільство могло підготувати і надіслати питаннячка (теж заздалегідь) з усвідомленням, що відповіді воно почує теж не відразу, а в "запису"?

т-а-а-а-к, а це мені вже подобається:cool:, от тільки:rolleyes: маю дуже великі сумніви, що хтось цим буде користатися:(

По-перше : анонси тут все ж таки більш-менш регулярно з'являють не пізніше ніж за добу. Моя ел-адреса вказана в досьє, та й нещодавно я вже писала тут таки про можливість надсилати смс. Таким чином якби хтось із тут присутніх хотів нарешті взяти участь у програмі, то давно б уже це зробив. Чи не так?

По-друге : чи мені вам нагадувати... ще кілька років тому я вже намагалася долучити вас до більш активних дій, запрошуючи дзвонити чи надсилати запитання. Чи може вже забули як задо-о-о-вго до інтерв'ю з Андруховичем я пропонувала вам надсилати запитання і навіть 'пробила' можливість зробити це телефоном. І чим це скінчилося?... так, отож. Тому, любі друзі, я не ховаюся, а ви вже кожен хай сам собі вирішує як кому діяти ...
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
smolyar
Академік
****



Повідомлень: 701
Зареєстрований: 22-3-2004
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: пізнавальний

[*] написано 30-1-2008 у 15:07


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Максим Стюфляєв
Олю, наша розмова про дружбу спричинила появу на форумі окремої дискусії. Якщо буде час і бажання- почитаєте. http://misto.ridne.net/viewthread.php?tid=6196&page=1 Там такі цікаві тези!:lol:

я так бачу що Ви вперто підштовхуєте мене щоб я кидала до біса одну з робіт і не вилазила з форуму... кажу щиро, мені тут дуже подобається і я інколи переглядаю не лише цю гілку. Та я якась така неорганізована, часу чомусь так обмаль:( але... "ніколи не кажи ніколи":rolleyes:
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Максим Стюфляєв
Модератор
******



Повідомлень: 1095
Зареєстрований: 13-11-2007
Місто: Лутугине Луганська область
Нема на форумі

Настрій: Файний.

[*] написано 30-1-2008 у 15:09


Цитата:
Оригінальне повідомлення від smolyar
Цитата:
Оригінальне повідомлення від Dmy
Я нарешті качнув пару програм нового року

Як!?!? Ви ще тільки тепер це зробили??? :mad::lol:
...
Олю, змилуйтеся над Дмитром! Ми ж не знаємо, який у нього інет. Серж ось і радий би качати, та не може:( ... Це у мене- безлімітка, тому я регулярно слухаю програми наживо і коментую їх тут. Не всім так пощастило.:( До, речі, принагідно дякую Вам за таке зручне мп3! Наводити зміст програми і тримати її 4 тижні- до цього тільки Ви в НРКУ додумалися!:sing:
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
 Сторінки:  1  ..  21    23    25  ..  89

  Догори

Статичне дзеркало форуму

Львів
Pоwered by XМB
Developed by Avеnture Media & The XМB Group © 2002-2006



Інші проекти:
Наука-Онлайн - Об'єднання українських науковців
Львів - Фотоблог міста
ІБАС. Інформаційна, бібліотечна та архівна справа - Сучасна освітня спеціальність
School review 1795
Реклама: