Форум Рідного Міста
Ви не ввійшли [Ввійти - Зареєструватися]
Вниз

Версія для друку  
 Сторінки:  1  ..  24    26    28  ..  89
Автор: Тема: Радіо "ПРОМІНЬ". Четвер. Оля Смоляр.
smolyar
Академік
****



Повідомлень: 701
Зареєстрований: 22-3-2004
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: пізнавальний

[*] написано 11-2-2008 у 21:40


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Юрась Кириченко
Цитата:
Оригінальне повідомлення від smolyar
Я Вам хіба ще й "Очеретяний кварк" вислала:o... чи це натяк:rolleyes:

це свідома провокація :rolleyes:, просто я вважаю ранню творчість Юлії Міщенко незаслужено забутою. За бонус "Гарача і гирка" дякую, я його чесно прослухав :)
Отаке дивне співпадіння, "Очеретяник кварк" несподівано винирнув в сусідній гілці http://misto.ridne.net/viewthread.php?tid=6188&page=2. Такий собі Рост нагадав за альбом "Вікенд в Калуші"

у мене закралася страшна підозра :o, що наша експедиція щось наплутала:( якщо я не помиляюся :rolleyes: Таліту Кум замовляв Максим...

Максиме а що ж тоді отримали Ви?
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Максим Стюфляєв
Модератор
******



Повідомлень: 1095
Зареєстрований: 13-11-2007
Місто: Лутугине Луганська область
Нема на форумі

Настрій: Файний.

[*] написано 11-2-2008 у 21:52


Олю, я ж написав Вам, що отримав "Гайдамаків" і дуже тішуся з цього приводу.:sing: Напевно, справді експедиція помилилася і Юрась отримав "Таліта Кум" замість мене:lol: Але я з цього приводу не дуже засмучуюся, бо не жадібний:D У будь- якому разі мені дуже приємно. Олю, тепер завжди, коли слухатиму "Гайдамаків", буду про Вас згадувати. Яка ж це класна річ- подарунки!:)



Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Юрій Сєров
Модератор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 10458
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: оптимістичний

[*] написано 11-2-2008 у 21:58


Викладаю надіслані Олею знимки.
Але я не зовсім певен Who is who, тому право підпису залишу Олі. :)








Nauka-Online.Org - Українська Наукова Інтернет-Спільнота
Рідний край - Колекція знимків України
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Максим Стюфляєв
Модератор
******



Повідомлень: 1095
Зареєстрований: 13-11-2007
Місто: Лутугине Луганська область
Нема на форумі

Настрій: Файний.

[*] написано 11-2-2008 у 22:16


Ризикую помилитися (і знову наразитися на критику за неуважність:( ), але, здається, Шамшетдінова- це світленька. А на останньому фото поруч із нею- Оля:). Ще у тій програмі брав участь гість, здається, із Сербії. Мабуть, то він на першому фото. Дякуємо Олі за фотки і, звісно, пану Юрію за технічну допомогу:) Дуже гарні. Мені подобається;)



Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Юрій Сєров
Модератор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 10458
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: оптимістичний

[*] написано 11-2-2008 у 22:23


Судячи з того, що того хлопця звуть Светіслав, то мабуть таки з Сербії :)



Nauka-Online.Org - Українська Наукова Інтернет-Спільнота
Рідний край - Колекція знимків України
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Юрась Кириченко
Дописувач
**

Фотографія користувача


Повідомлень: 90
Зареєстрований: 25-10-2007
Місто: Вінниця
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 12-2-2008 у 09:28


Ура! Тут почали зйавлятись фотографії, дяка всім причетним.

Хочу похвалитись. У мене є диск The Worldest Music від проекту Shopping Hour. Це один з найкращих дисків в моїй колекції. Трохи про нього є тут http://kofeinstudio.com.ua/news.php?d=20070203
А крім того у нього є своя історія. Таня Ша була в гостях у передачі Варган (зараз такої вже немає, можна подякувати Чорновецькому), а я вірно відповів на запитання, що було нетяжко, бо я є досить давнім прихильником творчості Аби МС та Кофеїну. З чого і тішуся довгими зимовими вечорами :)

Прохання до Олі (тихе і жалібне :(:rolleyes: ). Чи не можна викласти передачу з Танею Ша в мп3 форматі?




ми такі які ми є, ми всередені червоні
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Максим Стюфляєв
Модератор
******



Повідомлень: 1095
Зареєстрований: 13-11-2007
Місто: Лутугине Луганська область
Нема на форумі

Настрій: Файний.

[*] написано 12-2-2008 у 09:42


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Юрась Кириченко

Прохання до Олі (тихе і жалібне :(:rolleyes: ). Чи не можна викласти передачу з Танею Ша в мп3 форматі?
Не думаю, що це вже відбудеться:( Адже треба викладати у мп3 програму, а який у цьому сенс, якщо програма через місяць закривається? До речі, чому ти не слухаєш "Промінь" у прямій інтернет- трансляції? Інет не дозволяє?
П.С. Юрасю, звертай увагу на свій приват!!! Невже щоразу треба про це писати на форумі?:)




Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Юрась Кириченко
Дописувач
**

Фотографія користувача


Повідомлень: 90
Зареєстрований: 25-10-2007
Місто: Вінниця
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 12-2-2008 у 11:27


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Максим Стюфляєв
Не думаю, що це вже відбудеться:( Адже треба викладати у мп3 програму, а який у цьому сенс, якщо програма через місяць закривається? До речі, чому ти не слухаєш "Промінь" у прямій інтернет- трансляції? Інет не дозволяє?

Я ж і слухаю передачі в прямій інтернет трансляції, тільки в той четвер не встиг до домашнього компа, справи завадили :(. Встиг тільки на УРНР




ми такі які ми є, ми всередені червоні
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Юрій Сєров
Модератор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 10458
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: оптимістичний

[*] написано 12-2-2008 у 13:06


Єс! І мені прийшли диски!
Дуже дякую! :)




Nauka-Online.Org - Українська Наукова Інтернет-Спільнота
Рідний край - Колекція знимків України
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Nazar
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2395
Зареєстрований: 2-12-2002
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: бракує музики

[*] написано 12-2-2008 у 14:14


Я як відсталий та непрогресуючий елемент от тільки щойно прослухав програму про "Далі...".
Знаєте, розчулився... І навіть на мене найшла куца сльоза, коли прослухав у жахливій якості прекрасну пісеньку "Хтось". Таке воно все доболю рідне та своє, ееехх.
Дякую, Олю.
Гадаю що не слід зупинятись музикантам з проектом, і навіть, якщо зараз не можливо зробити так, щоби учасники колективу зібрались під однією ідеєю все одно робити кроки назустріч творчості. А воно таке - як тільки почнеш крокувати, так воно саме вже і побіжить, і потім тільки встигай переводити подих.




Люби українське!
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
smolyar
Академік
****



Повідомлень: 701
Зареєстрований: 22-3-2004
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: пізнавальний

[*] написано 14-2-2008 у 14:12


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Максим Стюфляєв
Олю, я ж написав Вам, що отримав "Гайдамаків" і дуже тішуся з цього приводу.:sing: Напевно, справді експедиція помилилася і Юрась отримав "Таліта Кум" замість мене:lol: Але я з цього приводу не дуже засмучуюся...


:o:o:o кому ще прийшло не його замовлення??? :(:(:(
Цитата:
Оригінальне повідомлення від Юрій Сєров
... Але я не зовсім певен Who is who, тому право підпису залишу Олі. :)

тю, начебто все так просто. По перше якщо навести мишкою на зображення то з'являється підпис, в кінці якого є ім'я. Із мужчинкою, взагалі все ясно, - хлопчик серед нас був один:lol: - Светіслав Грбіч. Таня - світленька, ну а я... вже не важко вирахувати
Цитата:
Оригінальне повідомлення від Юрась Кириченко
... Прохання до Олі (тихе і жалібне :(:rolleyes: ). Чи не можна викласти передачу з Танею Ша в мп3 форматі?

нє, ну ви нестерпні:P ну, куди ж мені їх викласти???
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
smolyar
Академік
****



Повідомлень: 701
Зареєстрований: 22-3-2004
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: пізнавальний

[*] написано 14-2-2008 у 14:16
АНОНС 14-02-08


21:05 - 22:00 - Кофеін "Тартак-Гуляйгород"
22:05 - 23:00 - їдуть полтавчани з гр. "Трансформер"
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Максим Стюфляєв
Модератор
******



Повідомлень: 1095
Зареєстрований: 13-11-2007
Місто: Лутугине Луганська область
Нема на форумі

Настрій: Файний.

[*] написано 14-2-2008 у 17:52


Цитата:
Оригінальне повідомлення від smolyar
:o:o:o кому ще прийшло не його замовлення??? :(:(:(

Олю, так "Гайдамаки"- це ж моє замовлення! Я замовляв "Гайдамаків" і "Таліту Кум". Другий диск замість мене отримав Юрась. Я нічого проти не маю:) Більше, я так розумію, помилок не було, принаймі ніхто не скаржився. Тому не варто так хвилюватися;)



Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Юрій Сєров
Модератор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 10458
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: оптимістичний

[*] написано 14-2-2008 у 18:47


Цитата:
22:05 - 23:00 - їдуть полтавчани з гр. "Трансформер"

Трансформер непогана група. Дуже сподобалася їхня пісня "Калина", яку випадково почув у збірці "Слухай своє". Запитайте їх чи не планують вони випускати виключно україномовні диски. Одного разу ледь не купив, але побачив що диск напівросійський і передумав.
А ше вокаліст, не знаю, може навмисно, якось напружено співає. Зокрема, в згаданій пісні "Калина" лише останні 2 слова пісні він співає вільно, розслаблено. Він навмисно так робить?
Якщо запитання надто примітивні, то не питайте. :)




Nauka-Online.Org - Українська Наукова Інтернет-Спільнота
Рідний край - Колекція знимків України
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Максим Стюфляєв
Модератор
******



Повідомлень: 1095
Зареєстрований: 13-11-2007
Місто: Лутугине Луганська область
Нема на форумі

Настрій: Файний.

[*] написано 15-2-2008 у 00:12


Слухав програму з "Трансформером". Стільки вражень! Був справжній аншлаг! А Оля каже, ніколи аншлагів не траплялося. Бувають ще й як:D Впевнений, додзвонитися було нелегко. Почнемо, мабуть, з того, що на програму двічі телефонував славнозвісний критик Сашко Євтушенко! До речі, пан Сашко дуже тісно співпрацює з "Трансформером". Саме пан Євтушенко свого часу переконав хлопців створити пісню на слова Тараса Шевченка. Так і виникла «Калина». Зупинюся на другій появі Євтушенка в ефірі, під час якої він поставив справді глобальне питання- що потрібно змінити у нашому «попсовому» шоу – бізнесі, щоб він почав більше займатися «вільними», «незалежними» групами? На думку хлопців, необхідно змінювати законодавчу базу, подібно до Франції передбачити в законі певний відсоток української музики на радіостанціях. Без цього наші «рокери» просто не можуть прорватися в ефір - «не формат». Не знаю. Як на мене, велике спрощення проблеми. Питання дуже складне і я вирішив завтра створити з цього приводу на форумі окрему тему. Єдине, що зауважу тут. У Білорусі існує закон, за яким в ефірі радіостанцій має бути щонайменше 75% білоруської музики. Та користі від цього жодної. Російська і російськомовна попса домінує ПОВНІСТЮ, справи ще гірше, ніж в Україні. Беруся це стверджувати, бо мав нагоду слухати білоруське радіо, зокрема і тамтешній аналог "Променя".
Під час програми були зачитані питання від якогось «Юрія Сєрова зі Львова». Не знаєте, хто такий?:lol: Я навмисно не писатиму, що хлопці відповіли, аби у пана Юрія не зникло бажання скористатися подкастом.;)
Потішило питання слухачки Тетяни, яка запропонувала перейменувати гурт «Трансформ ер» у «Барви».:lol: Хлопцям нова назва сподобалася. А ще у програмі звучала україномовна пісня ЛУГАНСЬКОГО рок – гурту «Аяша» (здається так. Я щодо назви не певен). Соромно зізнатися, але вперше чую про такий.:( Може, хтось розкаже мені про земляків?
І останнє. Дуже приємно втішений і здивований навіть не стільки кількістю, як географією дзвінків. Рівне, Житомир... Чи то "Промінь" потихеньку відновлює мовлення у регіонах (і як же це така інформація та повз мене пройшла?:o Що- що, а питання трансляції відстежую дуже пильно), чи поява каналу в інеті впливає? Не знаю. Але в будь- якому разі, дуже добре, що програма виривається за вузькі столичні межі.;)




Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Максим Стюфляєв
Модератор
******



Повідомлень: 1095
Зареєстрований: 13-11-2007
Місто: Лутугине Луганська область
Нема на форумі

Настрій: Файний.

[*] написано 15-2-2008 у 00:41


Так, з "Трансфором" ми розібралися. Переходимо до наступного питання порядку денного, також спричиненого останньою програмою. Олю, ви у своєму вступі між іншим зауважили, що програма (УРнР) існує вже понад 10 років. Мене це, чесно кажу, здивувало, бо я був переконаний (так мені розповідали), що УРнР існує десь із 1990 року. Виходить значно більше, ніж 10 років. Будь ласка, поясніть це питання. Так хочеться знати точну історію програми! Може, Ви мали на увазі, що ведете програму понад 10 років? Адже її автором і першим ведучим був Андрій Батьковський (за що йому низький уклін). Поясніть.



Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Юрій Сєров
Модератор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 10458
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: оптимістичний

[*] написано 15-2-2008 у 11:50


А на яке питання вони відповідали?



Nauka-Online.Org - Українська Наукова Інтернет-Спільнота
Рідний край - Колекція знимків України
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Максим Стюфляєв
Модератор
******



Повідомлень: 1095
Зареєстрований: 13-11-2007
Місто: Лутугине Луганська область
Нема на форумі

Настрій: Файний.

[*] написано 15-2-2008 у 11:56


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Юрій Сєров
А на яке питання вони відповідали?
На обидва. Але відповідь на мовне питання була значно розлогіша і дуже цікава. МП3 має з'явитися на сайті НРКУ ще сьогодні.



Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Максим Стюфляєв
Модератор
******



Повідомлень: 1095
Зареєстрований: 13-11-2007
Місто: Лутугине Луганська область
Нема на форумі

Настрій: Файний.

[*] написано 15-2-2008 у 19:57


Пане Юрію, мабуть, доведеться Вам почекати з відповідями на Ваші запитання до понеділка. Чомусь сьогодні "Трансформер" у мп3 не виклали і на вихідних навряд викладуть.



Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
smolyar
Академік
****



Повідомлень: 701
Зареєстрований: 22-3-2004
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: пізнавальний

[*] написано 18-2-2008 у 18:10


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Юрась Кириченко
Прохання до Олі (тихе і жалібне :(:rolleyes: ). Чи не можна викласти передачу з Танею Ша в мп3 форматі?

Є обнадійлива новина для Вас;) після розмови з ''кофеїнщиками'' домовилися що я даю їм запис програми, а вони її кудись викладуть і повідомлять адресу.

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Юрій Сєров
... Якщо запитання надто примітивні, то не питайте. :)

це треба ще створити окрему тему "що таке примітивні запитання?" :lol: Хто визначає ступінь примітивності:o? я он минулого разу(кілька років тому) питала чи вони й досі виступають усі в шкірянках. Ну то й що, питання наче примітивне а відповідь була ой якою розлогою ...
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Максим Стюфляєв
Модератор
******



Повідомлень: 1095
Зареєстрований: 13-11-2007
Місто: Лутугине Луганська область
Нема на форумі

Настрій: Файний.

[*] написано 18-2-2008 у 18:24


Олю, а чому програму з "Трансформерами" досі не виклали у мп3? Можна сказати, історична для форуму програма і така затримка. Пан Юрій уже ж, мабуть, не може дочекатися.;) До речі, один учасник форуму "Домівка" цікавиться чи можна десь дістати давніші випуски УРНР на мп3, які вже прибрали з сайту? Можливо, Ви можите якось допомогти йому?



Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Максим Стюфляєв
Модератор
******



Повідомлень: 1095
Зареєстрований: 13-11-2007
Місто: Лутугине Луганська область
Нема на форумі

Настрій: Файний.

[*] написано 18-2-2008 у 18:34


Олю, ми тут в іншій темі обговорювали сьогоднішній фестиваль героїчної пісні і згадали, що Скрипка планував видати однойменний диск. Не знаєте часом, цей диск уже вийшов?



Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
smolyar
Академік
****



Повідомлень: 701
Зареєстрований: 22-3-2004
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: пізнавальний

[*] написано 18-2-2008 у 18:36


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Максим Стюфляєв
Олю, а чому програму з "Трансформерами" досі не виклали у мп3? Можна сказати, історична для форуму програма і така затримка. Пан Юрій уже ж, мабуть, не може дочекатися.;)

Там було кілька серйозних ляпів, тому ми її спочатку кинули на ''чистку'', але вона мала з'явитися ще сьогодні, чому її там ще досі немає з'ясую вже завтра

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Максим Стюфляєв
... До речі, один учасник форуму "Домівка" цікавиться чи можна десь дістати давніші випуски УРНР на мп3, які вже прибрали з сайту? Можливо, Ви можите якось допомогти йому?

і хто ж це такий розумник? Передачі висять 4 (чотири!) тижні і все одно хтось не встигає? Чим же я можу зарадити?
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
smolyar
Академік
****



Повідомлень: 701
Зареєстрований: 22-3-2004
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: пізнавальний

[*] написано 18-2-2008 у 18:38


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Максим Стюфляєв
Олю, ми тут в іншій темі обговорювали сьогоднішній фестиваль героїчної пісні і згадали, що Скрипка планував видати однойменний диск. Не знаєте часом, цей диск уже вийшов?

кажуть що вже є, але я його у руках ще не тримала.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Максим Стюфляєв
Модератор
******



Повідомлень: 1095
Зареєстрований: 13-11-2007
Місто: Лутугине Луганська область
Нема на форумі

Настрій: Файний.

[*] написано 18-2-2008 у 18:41


Цитата:
Оригінальне повідомлення від smolyar
Цитата:
Оригінальне повідомлення від Максим Стюфляєв
... До речі, один учасник форуму "Домівка" цікавиться чи можна десь дістати давніші випуски УРНР на мп3, які вже прибрали з сайту? Можливо, Ви можите якось допомогти йому?

і хто ж це такий розумник? Передачі висять 4 (чотири!) тижні і все одно хтось не встигає? Чим же я можу зарадити?
Якийсь Євген з Московської області. Я йому теж відповів, що 4 тижні- це й так дуже багато. Хоча, можливо, він просто не знав раніше про УРнР на мп3.



Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
 Сторінки:  1  ..  24    26    28  ..  89

  Догори

Статичне дзеркало форуму

Львів
Pоwered by XМB
Developed by Avеnture Media & The XМB Group © 2002-2006



Інші проекти:
Наука-Онлайн - Об'єднання українських науковців
Львів - Фотоблог міста
ІБАС. Інформаційна, бібліотечна та архівна справа - Сучасна освітня спеціальність
School review 1795
Реклама: