Форум Рідного Міста
Ви не ввійшли [Ввійти - Зареєструватися]
Вниз

Версія для друку  
 Сторінки:  1  ..  27    29    31  ..  89
Автор: Тема: Радіо "ПРОМІНЬ". Четвер. Оля Смоляр.
Тарас Зень
Новак
*



Повідомлень: 12
Зареєстрований: 27-2-2008
Місто: Івано-Франківськ
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 2-3-2008 у 14:05


Ще маю запитання до Олі. Пригадується мені що колись була така от просто шикарна передача яка мала назву "Джаз до 23". Чого вона зникла ? ну дуже жирна програма була :(



Шлях Широкий!
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Тарас Зень
Новак
*



Повідомлень: 12
Зареєстрований: 27-2-2008
Місто: Івано-Франківськ
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 2-3-2008 у 14:44


Спробую вставити якесь фото,, наприклад де БОРЩ разом з ДіВІСі і зі мною :-)



Шлях Широкий!
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Тарас Зень
Новак
*



Повідомлень: 12
Зареєстрований: 27-2-2008
Місто: Івано-Франківськ
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 2-3-2008 у 15:04
Фото


Амось і фото. якщо вдастця цього разу прикріпити...

DVS i BORSTH.jpg - 32kB




Шлях Широкий!
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Максим Стюфляєв
Модератор
******



Повідомлень: 1095
Зареєстрований: 13-11-2007
Місто: Лутугине Луганська область
Нема на форумі

Настрій: Файний.

[*] написано 2-3-2008 у 15:11


А котрий на цьому фото- ти? Бо я не аж так добре знаю БОРЩ, щоб розрізнити їх в обличчя:) До речі, я тобі приватне повідомлення відправив. Подивися. Заразом дізнаєшся, як працює наша "службова скринька":)



Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Тарас Сокальський
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 1154
Зареєстрований: 25-4-2003
Місто: Чернівці
Нема на форумі

Настрій: Бойовий

[*] написано 2-3-2008 у 20:58


Цитата:
колись була така от просто шикарна передача яка мала назву "Джаз до 23". Чого вона зникла

Ще раніше то був ДДД -- Джаз До Дванадцятої, ведучий в обох випадках Дмитро Гальона.




Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
smolyar
Академік
****



Повідомлень: 701
Зареєстрований: 22-3-2004
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: пізнавальний

[*] написано 3-3-2008 у 15:32


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Максим Стюфляєв
Цитата:
Оригінальне повідомлення від smolyar
Кажу ж вам не всі мої знайомі , а тим паче знайомі знайомих:rolleyes: знають ким я є насправді:o

:o:o:o Як це??? Щось я не розумію. Ваші знайомі не знають де Ви працюєте?! Чи Ви від них це приховуєте? Навіщо?:o Вибачте, Олю, якщо втручаюся в особисте, але Ви так заінтригували, що не спитати уже вище моїх скромних сил. Сподіватимемося, що ті знайомі форум не читають. А якщо читають, то вже й так все знають.:lol:

От далися Вам мої прізвища, можу для різноманітності(і щоб було про що поговорити :lol: ) ще й третє взяти :saint:
Звісно я не чекаю тортур і коли мене запитують де я працюю відповідаю без пафосу і чесно. А щодо прізвищ... більшість моїх давніх знайомих(у тому числі і тих хто має відношення до музики) знають мене як Гончаренко... До прикладу, один відомий музичний журналіст (з яким ми знайомі років 10) був страшенно здивований:o коли отримав від мене лист - а там у графі "від кого" подвійне прізвище. Чимало ефірних гостей теж чомусь тільки зараз (!) стали зауважувати що я щось не так себе назвала... Оце запитайте зараз того ж, ну не знаю хоча б Середу чи знає він Смоляр, то щвидше за все скаже що вперше чує про таку (такого)... а оскільки згаданий приклад був із готичного порталу, то цілком може бути що у нього і запитали "то як там ту ведучу звати?...":lol:
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
smolyar
Академік
****



Повідомлень: 701
Зареєстрований: 22-3-2004
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: пізнавальний

[*] написано 3-3-2008 у 15:57


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Тарас Зень
Усім привіт! Оце не надто люблю переписуватись у форумах, часто вважаю це марною тратою часу, але як для такої культової пригроми як "Український рок-н-ролл" ...

О!
Тарасе, дуже приємно Вас тут бачити ;) дякую за приємні слова :)

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Тарас Зень
Спробую вставити якесь фото,, наприклад де БОРЩ разом з ДіВІСі і зі мною :-)

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Максим Стюфляєв
А котрий на цьому фото- ти? Бо я не аж так добре знаю БОРЩ, щоб розрізнити їх в обличчя:) До речі, я тобі приватне повідомлення відправив. Подивися. Заразом дізнаєшся, як працює наша "службова скринька":)

користуючись методом виключення з права на ліво - у шкіряній жилетці - зять Юлії Володимирівни - Шон Кар, у червоній шапочці - Юра Здоренко, далі іде Піпа Сашко і на першому плані - Тарас:).
До речі, чомусь згадалося до Піпи. Київська школа №200, у якій я вчилася перші 7 років славиться такими учнями як : Сашко Ярмола, Вова Шерстюк, Тарас Компаніченко, Сашко Литовка, ну і Піпа(знаменитих учнів причетних до цієї теми значно більше, але це ті хто зразу згадався). Здоренко теж із нашого мікрорайону але він здається вчився у 185-тій (москальській) школі. Так от у школі Піпа дружив із Бєньою(царство небесне йому, був моїм сусідом). Те що Бєня мав прізвище Руденко ми знали, а от те що Піпа і в самом дєлє є Піпою дізналися значно пізніше, думали що це в нього така клікуха :lol:
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
smolyar
Академік
****



Повідомлень: 701
Зареєстрований: 22-3-2004
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: пізнавальний

[*] написано 3-3-2008 у 16:06


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Тарас Зень
Ще маю запитання до Олі. Пригадується мені що колись була така от просто шикарна передача яка мала назву "Джаз до 23". Чого вона зникла ? ну дуже жирна програма була :(

Я вже колись тут писала - у нас була велика реорганізація :mad: :mad: :mad: після якої змушені були піти Андрій Батьковський, Діма Гальона, Льоша Коган... :(
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Максим Стюфляєв
Модератор
******



Повідомлень: 1095
Зареєстрований: 13-11-2007
Місто: Лутугине Луганська область
Нема на форумі

Настрій: Файний.

[*] написано 3-3-2008 у 18:20


Цитата:
Оригінальне повідомлення від smolyar
Я вже колись тут писала - у нас була велика реорганізація :mad: :mad: :mad: після якої змушені були піти Андрій Батьковський, Діма Гальона, Льоша Коган... :(
Для Тараса Зеня і всіх, хто цікавиться. Ось тут http://www.proradio.org.ua/articles/dark-ray.php є стаття про цю ....... реорганізацію. Матеріал тенденційний, заполітизований, але дещо дозволяє зрозуміти. Якщо ж двома словами- керівництво вирішило, що наш рідний і коханий Міша Поплавський- це значно краще, ніж "буржуйська" музика. Зауважу ще, що стаття писалася у 1999році, тобто це почалося давно і триває досі.



Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Тарас Зень
Новак
*



Повідомлень: 12
Зареєстрований: 27-2-2008
Місто: Івано-Франківськ
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 4-3-2008 у 12:32
Кому Внизам 20 !!!


Шкода що з чиїхось принципів перестали існувати такі програми як "ДДД" тп безліч інших. Дякую що відповіли на запитання.
Маю ще одне таке повідомлення, гурту "КОМУ ВНИЗ" буквально менеше місяця тому виповнилось 20 років. Погодьтесь, мало в Україні колективів з таким рок-стажем. Але ця 20-ка пройшла зовсім непомітно, зовсім, ніяких бурхливих святкувань, концертів, нових альбомів...
Те, що Середа з компанією трохи таки ледарі то факт, але думаю варто було б по можливості з цього приводу зробити передачу... Це в мене такі от роздуми. Пропоную це обговорити.
На самкінець вивішую фото де я вітаюсь з Середою лівою рукою (саме так вітаються між собою пластуни, ліва- бо ближча до серця) і нагадую що хто має може поділитись записами "СТОП-СТЕПу" той хай скидує лінки чи особисті емейли. Щасти!

Komy Vnuz.jpg - 29kB




Шлях Широкий!
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Максим Стюфляєв
Модератор
******



Повідомлень: 1095
Зареєстрований: 13-11-2007
Місто: Лутугине Луганська область
Нема на форумі

Настрій: Файний.

[*] написано 4-3-2008 у 12:56


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Тарас Зень

Маю ще одне таке повідомлення, гурту "КОМУ ВНИЗ" буквально менеше місяця тому виповнилось 20 років. Погодьтесь, мало в Україні колективів з таким рок-стажем. Але ця 20-ка пройшла зовсім непомітно, зовсім, ніяких бурхливих святкувань, концертів, нових альбомів...
Те, що Середа з компанією трохи таки ледарі то факт, але думаю варто було б по можливості з цього приводу зробити передачу... Це в мене такі от роздуми. Пропоную це обговорити.
Тарасе, почитайте тему трошки вище.:) Оля писала тут, що програма з Середою є в її найближчих планах. Конкретна дата залежить не так від Олі, як від самого Середи. Він же зайнята людина, треба домовлятися, коли в нього буде можливість завітати на етер. А 20-річчя гурту- це справді подія! До речі, а який точний день народження гурту? Бо я знаю тільки рік- 1988.



Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Максим Стюфляєв
Модератор
******



Повідомлень: 1095
Зареєстрований: 13-11-2007
Місто: Лутугине Луганська область
Нема на форумі

Настрій: Файний.

[*] написано 4-3-2008 у 13:01


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Тарас Зень

На самкінець вивішую фото де я вітаюсь з Середою лівою рукою (саме так вітаються між собою пластуни, ліва- бо ближча до серця)
Ой клас! Мені ліва теж ближча до серця, бо я- шульга.;) Постійно забуваю про норми етикету і вітаюся лівою. А мені потім роблять зауваження:(



Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Тарас Зень
Новак
*



Повідомлень: 12
Зареєстрований: 27-2-2008
Місто: Івано-Франківськ
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 4-3-2008 у 13:29


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Максим Стюфляєв
Цитата:
Оригінальне повідомлення від Тарас Зень

Маю ще одне таке повідомлення, гурту "КОМУ ВНИЗ" буквально менеше місяця тому виповнилось 20 років. Погодьтесь, мало в Україні колективів з таким рок-стажем. Але ця 20-ка пройшла зовсім непомітно, зовсім, ніяких бурхливих святкувань, концертів, нових альбомів...
Те, що Середа з компанією трохи таки ледарі то факт, але думаю варто було б по можливості з цього приводу зробити передачу... Це в мене такі от роздуми. Пропоную це обговорити.
Тарасе, почитайте тему трошки вище.:) Оля писала тут, що програма з Середою є в її найближчих планах. Конкретна дата залежить не так від Олі, як від самого Середи. Він же зайнята людина, треба домовлятися, коли в нього буде можливість завітати на етер. А 20-річчя гурту- це справді подія! До речі, а який точний день народження гурту? Бо я знаю тільки рік- 1988.


Гурт "Кому Вниз" офіційно засновано 10 лютого 1988 року Божого.




Шлях Широкий!
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
smolyar
Академік
****



Повідомлень: 701
Зареєстрований: 22-3-2004
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: пізнавальний

[*] написано 5-3-2008 у 18:18
"на стрільця і звір біжить..."


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Тарас Зень
... Маю ще одне таке повідомлення, гурту "КОМУ ВНИЗ" буквально менеше місяця тому виповнилось 20 років...
Те, що Середа з компанією трохи таки ледарі то факт, але думаю варто було б по можливості з цього приводу зробити передачу...

оце читала Ваше повідомлення і все думала що ж відповісти :rolleyes: А тут ... іду з презентації М.Бурмаки, ні до кого не чіпляюся, аж бачу рідний силует :cool: (копія цього колобка, оригінал прикріплю нижче :lol: ) добре що на наших звйозд вислів А.Макарєвича "звьозди нє єздят в мєтро" не розповсюджується... Словом, Андрійко просили переказати шановному товариству, що вони(кому-внисти) вже на підході :). а от як довго вони йтимуть:rolleyes: це вже інше питання, цього вам ніхто не скаже:(

а тим часом 06-03-08 в "Укр. р-н-р" будуть ветерани вітчизняного року - гурт "Сад" (26 років існування - як не крути термін серйозний).

питання потенційним і завтрашнім гостям надсилати і ставити можете вже.:saint:

Sereda.JPG - 16kB
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Максим Стюфляєв
Модератор
******



Повідомлень: 1095
Зареєстрований: 13-11-2007
Місто: Лутугине Луганська область
Нема на форумі

Настрій: Файний.

[*] написано 5-3-2008 у 18:44


Олю, Ви не проанонсували "Зустріч..." Це означає, що завтра її вже не буде? Можна поцікавитись, яка програма буде замість "Зустрічі..." і хто її вестиме (Ви ж уже, мабуть, знаєте)?



Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
smolyar
Академік
****



Повідомлень: 701
Зареєстрований: 22-3-2004
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: пізнавальний

[*] написано 6-3-2008 у 15:49


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Максим Стюфляєв
Олю, Ви не проанонсували "Зустріч..." Це означає, що завтра її вже не буде? ...

Максиме, їй Бо', Ви наче вперше на форум зайшли. Хіба не чітко було сказано, що з березня я більше не вестиму програму. Чи може Ви думали що я вирішила потішити своє самолюбство і закинула вам 'качку', тіпа для того щоб мене усі вмовляли аби я забрала своє слово назад? Я вже казала Вам, що це рішення прийняти мені було дуже нелегко і попросила не вимагати пояснень. І якщо Ви думаєте що мені ЦІКАВО (?!) тепер знати що буде відбуватися у програмі, якій я, перепрошую за пафос, віддала чималий шмат свого життя, то Ви помиляєтеся.

p.s. але "ніколи не кажи ніколи". Якщо мені не сила буде втриматися ... завжди можна попросити когось із колег надати свій ефір.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Максим Стюфляєв
Модератор
******



Повідомлень: 1095
Зареєстрований: 13-11-2007
Місто: Лутугине Луганська область
Нема на форумі

Настрій: Файний.

[*] написано 6-3-2008 у 16:14


Олю, та не варто так хвилюватися. По-перше, де Ви побачили у мене якесь "умовляння", "вимоги пояснень"?:o Я ось ще раз перечитав свій попередній допис і ЗОВСІМ НІЧОГО ТАКОГО НЕ ПОМІТИВ. Я серйозно до Вас ставлюся, шаную будь-які Ваші рішення і не збираюся умовляти Вас їх змінювати, навіть якщо мені щось не подобається. Якби було інакше, я б Вас уже давно засипав проханнями і благаннями та ще й підключив би до цього діла знайомих і незнайомих. А уточнював я лише тому, що березень- поняття широке і у ньому 4 тижні. Точної дати Ви не називали, а я- людина дотошна, мені все треба знати точно. І я не знаю, чи цікаво Вам, що далі буде з програмою. Мені цікаво, тому й запитав. Якщо образив- дуже перепрошую. Мабуть справді не варто було питати, мав здогадатися, що Вам буде неприємно. Вибачте. Але де Ви побачили умовляння- не знаю. Мабуть, видали бажане за дійсне.:lol:



Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Максим Стюфляєв
Модератор
******



Повідомлень: 1095
Зареєстрований: 13-11-2007
Місто: Лутугине Луганська область
Нема на форумі

Настрій: Файний.

[*] написано 6-3-2008 у 23:27


Слухав програму із «Садом». Як зазначила Оля, гурт існує вже 26 років. Тобто минулого року був ювілей. Оля одразу запитала, чому з цієї нагоди не відбувалося жодних помітних заходів, якихось концертів? (мабуть, до цього питання Олю підштовхнув Тарас Зень своєю реплікою щодо «Кому Вниз»:)). Хлопці відповіли що вони взагалі не вважають це якоюсь значною подією. Ну ювілей, 25, то й що?
Під час етеру пролунала пісня «Зірка-футбол». Пісня слухачам сподобалася, були навіть пропозиції зробити її гімном ЄВРО 2012. Я не заперечую.;)
Під час програми говорили, звісно, і про «шевченківський» доробок групи (за який особисто я «Сад» найбільше шаную). Доробок цей постійно зростає і хлопці запевнили, що планують поповнювати його й надалі. До дня народження Кобзаря плануються спеціальні концерти.
Цікаво, що наприкінці програми телефонував слухач, який запропонував хлопцям свої вірші для написання пісень. Ось так, прямо під час програми зароджуються нові проекти!
П.С. Якщо комусь раптом цікаво, одразу скажу – Макс, який ставив питання мобілкою, - це не я. Я ніколи б не поставив питання російською та й мобілку не купую з принципових переконань. А ще під час програми звучали питання від якогось Тараса і неназваного слухача зі Львова. То часом не форумчани активність виявляють?




Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Тарас Зень
Новак
*



Повідомлень: 12
Зареєстрований: 27-2-2008
Місто: Івано-Франківськ
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 7-3-2008 у 00:13


Цитата:
А ще під час програми звучали питання від якогось Тараса і неназваного слухача зі Львова. То часом не форумчани активність виявляють?


Нажаль зараз не маю можливості слухати "Український рок-н-ролл" по радіо, оскільки воно в мене просто поламалось...:rolleyes: Тому змушений зтягувати передачу з нету і прослуховувати її таким чином.
Стосовно питань в прямому ефірі, то я востаннє телефонував на УРнР певно рік назад. Тепер маю інтернет і буду задавати питання таким чином (так і дешевше і зручніше), а відповіді прослуховуватиму в записах.
Маємо що маємо.
Дякую Максиму за вичерпну інформацію стосовно нового випуску програми і Олі, що несе нам вже десять років таку рок-н-рольну радість.
Слава радіо "Промінь"!
"Українському рок-н-роллу" Слава!";)




Шлях Широкий!
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
smolyar
Академік
****



Повідомлень: 701
Зареєстрований: 22-3-2004
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: пізнавальний

[*] написано 12-3-2008 у 12:38
АНОНС 13-03-08


усі бояться 13-го числа :o ніхто не хоче йти в ефір :( ну, і "баба з воза кобилі легше" :sing:
хто ще не чув програму про дівчат у рок-музиці, то має таку нагоду. :) У передачі інтерв'ю з представниками слабкої половинки людства - Герасимчук, Ґорґішелі, Фролова, Кольцова, Корнійчук. Своїми думками також поділилися мужчинки - Євтушенко, Ярмола, Чайка, Красноокий, Остроушко.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Dmy
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 3228
Зареєстрований: 9-11-2003
Місто: Донецьк
Нема на форумі

Настрій: Неформатний

[*] написано 12-3-2008 у 17:43


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Максим Стюфляєв
Для Тараса Зеня і всіх, хто цікавиться. Ось тут http://www.proradio.org.ua/articles/dark-ray.php є стаття про цю ....... реорганізацію. Матеріал тенденційний, заполітизований, але дещо дозволяє зрозуміти. Якщо ж двома словами- керівництво вирішило, що наш рідний і коханий Міша Поплавський- це значно краще, ніж "буржуйська" музика. Зауважу ще, що стаття писалася у 1999році, тобто це почалося давно і триває досі
Нарешті прочитав той пасквіль. Зараз піду руки вимою, з милом, тоді далі дописуватиму.
Полемізувати із "Севодняю" нижче моєї гідності, та там і полемізувати нема із чим, бо логіка висновків із фактів просто не витримує перевірки на міцність (ну це, напр., якби мене переконували в тому, що українська абетка містить 44 символи або 6х7=67 і пропонували аргументувати протилежну думку).
Я звичайно, не бачив картину із середини, але таки маю власну суб'єктивну оцінку, яка дещо (м'яко кажучи) відрізняється від маячні пана "Огурцова". Найшвидше, я її вже колись десь тут наводив.
90-і роки - час появи, розповсюдження та завоювання слухацьких ніш новим на той час явищем - ФМ-радіо. Певно, комусь на УР пришкандибала така собі світла ідійотська думка - конкурувати із приватними радіостанціями на їхній території. Із 3 державних каналів "Промінь" для цього підходив найліпше. В результаті не стало старого "Променя" і не народилося нового. Стоячи враскоряку, він втратив набуте і ніц не набув навзаєм. Усе, що на ньому лишилося гарного - заслуга окремих особистостей всупереч загальній політиці. Ось ці особистості десь так і розділилися: хтось залишився утримувати хоч щось, а решта зробили ноги. Разом зі своїми програмами.




Усе мине. Усе мене мине
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Максим Стюфляєв
Модератор
******



Повідомлень: 1095
Зареєстрований: 13-11-2007
Місто: Лутугине Луганська область
Нема на форумі

Настрій: Файний.

[*] написано 12-3-2008 у 19:42


Цитата:
Оригінальне повідомлення від smolyar

хто ще не чув програму про дівчат у рок-музиці, то має таку нагоду. :)
Я цієї програми не чув, бо коли вона лунала "Промінь" для мене ще був поза зоною досяжності, але знаю, що про той випуск були хороші відгуки. Завтра неодмінно послухаю і розповім про враження. Взагалі у нас останнім часом спостерігається помітний наступ талановитих жінок у музиці, літературі та інших царинах суспільного життя. А ще розповідають про якісь "утиски" жіночих прав. Немає ніяких утисків, дівчата!:P Треба лише мати бажання чогось досягти і все у Вас вийде!;)



Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Максим Стюфляєв
Модератор
******



Повідомлень: 1095
Зареєстрований: 13-11-2007
Місто: Лутугине Луганська область
Нема на форумі

Настрій: Файний.

[*] написано 12-3-2008 у 20:40


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Dmy
Цитата:
Оригінальне повідомлення від Максим Стюфляєв
Для Тараса Зеня і всіх, хто цікавиться. Ось тут http://www.proradio.org.ua/articles/dark-ray.php є стаття про цю ....... реорганізацію. Матеріал тенденційний, заполітизований, але дещо дозволяє зрозуміти. Якщо ж двома словами- керівництво вирішило, що наш рідний і коханий Міша Поплавський- це значно краще, ніж "буржуйська" музика. Зауважу ще, що стаття писалася у 1999році, тобто це почалося давно і триває досі
Нарешті прочитав той пасквіль. Зараз піду руки вимою, з милом, тоді далі дописуватиму.
Полемізувати із "Севодняю" нижче моєї гідності, та там і полемізувати нема із чим, бо логіка висновків із фактів просто не витримує перевірки на міцність (ну це, напр., якби мені запропонували розказати українську абетку або таблицю множення).
Я звичайно, не бачив картину із середини, але таки маю власну суб'єктивну оцінку, яка дещо (м'яко кажучи) відрізняється від маячні пана "Огурцова". Найшвидше, я її вже колись десь тут наводив.
90-і роки - час появи, розповсюдження та завоювання слухацьких ніш новим на той час явищем - ФМ-радіо. Певно, комусь на УР пришкандибала така собі світла ідійотська думка - конкурувати із приватними радіостанціями на їхній території. Із 3 державних каналів "Промінь" для цього підходив найліпше. В результаті не сталого старого "Променя" і не народилося нового. Стоячи враскоряку, він втратив набуте і ніц не набув навзаєм. Усе, що на ньому лишилося гарного - заслуга окремих особистостей всупереч загальній політиці. Ось ці особистості десь так і розділилися: хто залишився утримувати хоч щось, а решта зробили ноги. Разом зі своїми програмами.
Абсолютно згоден, що у тій статті чимало відвертої маячні. Я ж сам написав, що вона заполітизована. А лінк я дав, бо це єдиний відомий мені матеріал на цю тему. Щодо причин "реорганізації", то, як мені здається, там було кілька мотивів. Можливо, Дмитре, одним з таких справді було бажання наблизити "Промінь" до образу "класичної" фм-ки. Хоча не зовсім зрозуміло, навіщо це було потрібно? У ті часи, про які говоримо, рейтинг "Променя" був одним з найвищих в Україні. Я нещодавно прочитав дослідження про стан українського радіопростору у 1999 році. "Промінь" тоді завдяки ще потужній мережі мав просто чудові показники. Якщо ж говоримо про прибутки (принаймі легальні), то на них зміна формату ніяк не позначилася. Не забувайте, НРКУ- це НЕКОМЕРЦІЙНЕ радіо. Там усі прибутки і видатки контролюються відповідними державними органами. І ніхто не дозволить, наприклад, поставити на "Промені" "зайву" рекламу. Саме тому у них такі фінансові проблеми. Я вважаю, основною причиною "реорганізації" було прагнення керівництва продемонструвати свій патріотизм, забезпечити більше "вітчизняного" продукту в етері. При цьому ніхто не думав про те, що та "українська" музика, яка панує на УР-2 (Олю, про Ваші програми не йдеться!) лише ШКОДИТЬ українській справі, бо вона НЕЯКІСНА! А українське має бути найвищої якості, щоб приваблювати людей, молодь зокрема. Я думаю, якби "Промінь" зберіг старий формат і давав десь порівну якісну зарубіжну та ЯКІСНУ українську музику, це було б значно корисніше для української ідеї. Тобто "хотіли як краще, а вийшло..." Прихід "Ери" на УР-2, звісно, також посприяв його "попсовізації", але то взагалі окрема тема. НРКУ тоді фактично змусили "взяти" "Еру". А тепер, до речі, змушують "прибрати". Зараз Нацрада тисне на НРКУ через "Еру" і, мабуть, незабаром "Ері" доведеться залишити Національне радіо.



Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
smolyar
Академік
****



Повідомлень: 701
Зареєстрований: 22-3-2004
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: пізнавальний

[*] написано 12-3-2008 у 20:53
СКОРО БУДЕ...


... аби ви не ворожили на кавовій гущі :rolleyes: на моє прохання одна обізнана з подробицями людина пообіцяла написати у кількох словах про процес "реорганізації" :baddevil: з середини...
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Максим Стюфляєв
Модератор
******



Повідомлень: 1095
Зареєстрований: 13-11-2007
Місто: Лутугине Луганська область
Нема на форумі

Настрій: Файний.

[*] написано 12-3-2008 у 20:56


Цитата:
Оригінальне повідомлення від smolyar
... аби ви не ворожили на кавовій гущі :rolleyes: на моє прохання одна обізнана з подробицями людина пообіцяла написати у кількох словах про процес "реорганізації" :baddevil: з середини...
Тобто про це буде написано прямо на форумі?



Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
 Сторінки:  1  ..  27    29    31  ..  89

  Догори

Статичне дзеркало форуму

Львів
Pоwered by XМB
Developed by Avеnture Media & The XМB Group © 2002-2006



Інші проекти:
Наука-Онлайн - Об'єднання українських науковців
Львів - Фотоблог міста
ІБАС. Інформаційна, бібліотечна та архівна справа - Сучасна освітня спеціальність
School review 1795
Реклама: