Форум Рідного Міста
Ви не ввійшли [Ввійти - Зареєструватися]
Вниз

Версія для друку  
 Сторінки:  1  2    4    6  ..  89
Автор: Тема: Радіо "ПРОМІНЬ". Четвер. Оля Смоляр.
Odarka
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 1970
Зареєстрований: 17-2-2003
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: вже йде до зими

[*] написано 29-4-2004 у 12:10


2 Тарас Сокальський:

Дуже дякую за пораду:)
Мені Тарас Чубай вже за Олю говорив. Моя група вже має записано професійно 2 пісні. Писалися на студії Тараса Чубая. Якось сконтаюся з Олею. Дуже дякую! :)




я так довго мовчав
ти ж бо знаєш як важко було мені в сутінках
вустами вологими на добрі слова натрапляти
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Тарас Сокальський
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 1154
Зареєстрований: 25-4-2003
Місто: Чернівці
Нема на форумі

Настрій: Бойовий

[*] написано 30-4-2004 у 11:58


Перепрошую, що я запідозрив пані Смоляр в намірах поставити повтори – передачі йшли наживо:).
ЗУСТРІЧ. Пані Гладкова роздавала на всі боки консультації щодо догляду за домашніми бур'янцями:). Навіть самій Олі щось там про її 3 кактуси казала:). Ну а хто не зміг зателефонувати в студію – тим лишила контактний телефон – 8-050-919-66-70. Так що, якщо в когось з киян є з тим проблеми – можна прямо додому "швидку допомогу" викликати.
УРнР – Фліт у повному складі. Намагалися з'ясувати стиль їхньої музики. Пролунав потужний арґумент – раз ми співаємо українською, ТО ЦЕ ВЖЕ ФОЛК :)(згадалося повідомлення Василя від 10.12.2002 в темі "Проблєми дозвілля" розділу "Культура";).Потім зателефонував земляк Флітів і нарешті пояснив, що то все, виявляється, рокабіллі. А нині ввечері в них виступ в Купідоні. Вхід вільний.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Тарас Сокальський
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 1154
Зареєстрований: 25-4-2003
Місто: Чернівці
Нема на форумі

Настрій: Бойовий

[*] написано 30-4-2004 у 20:53


P.S. 2 Odarka -- нема за що дякувати, я то зробив задля задоволення своїх шкурних інтересів -- ну дуже вже кортить послухати такий нахвалений тут гурт:) . Так що успіхів тобі:).
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
smolyar
Академік
****



Повідомлень: 701
Зареєстрований: 22-3-2004
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: пізнавальний

[*] написано 5-5-2004 у 13:19


Маєте щось типу шари, у вигляді “експрес-замовлення”. Замовляйте яку пісню(композицію) хочете почути на “закуску” у “р-н-р”. Пропозиції приймаються до 17.00, 6 травня.
P.S.1 Забігаючи наперед і випереджаючи деякі запитання, які можуть з’явитися після ефіру 6.05 : оскільки, у мене є певні “зобов’язання на добровільних засадах” перед “Купідоном”, то у найближчому “р-н-р” буде львівський “Неон”…
P.S. 2 Хвилі на яких чути "Промінь" можна подивитися за адресою http://www.nrcu.gov.ua/index.php?id=44
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Nazar
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2395
Зареєстрований: 2-12-2002
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: бракує музики

[*] написано 5-5-2004 у 14:56


Гайдамаки - Легенда.
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
smolyar
Академік
****



Повідомлень: 701
Зареєстрований: 22-3-2004
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: пізнавальний

[*] написано 11-5-2004 у 12:04


Любі друзі!
Коли я казала(чи то пак) писала, що ніколи не сиділа у форумах і роздумувала про мою тут доцільність, то повірте це не заради кокетства. Але якщо я вже тут, то треба дотримуватися обіцяного і час від часу щось писати. Перш ніж приступити до реплік, хочу попросити вас дати мені хоча б кілька порад ЩО мені потрібно мінімально знати аби грамотно тим всим користуватися. Наприклад, я й раніше помічала у лівому кутку надпис “для вас є … повідомлень”, але мені чомусь не спадало на думку, що туди потрібно “клікати”, і що там якісь інші повідомлення, а ніж ті що я можу прочитати на цій сторінці… лише 6.05 я з з’ясувала, що це щось на кшталт “поштової скриньки”… /до речі, саме там було замовлення на М.П – “Ми помрем не в Парижі” і переважило воно над “Легендою” Гайдамаків лише тому що я не встигла знайти її до ефіру/. Так от, поясніть мені для початку у чому суть саме цієї скриньки якщо можна написати на a-mail? і про що мені ще потрібно ще знати? … Ну а стосовно реплік, то наче і “спірних” питань немає, з коментарями інших майже погоджуюсь, хіба ставлення до творчості Бурмаки у мене більш прихильне від Дмитрового. З анонсами, які радив мені давати Captivitas трошки складніше, бо часом я й сама лише за добу дізнаюся хто у мене буде в ефірі. На найближчий четвер, якщо нічого не зміниться, запланований Сергій Архипчук, він вихвалятиме своє “дітище” – фестиваль “Мазепа Фест”, який має відбутися 5-6 червня. А в кінці, якщо залишиться час обіцяю потішити Назара та ще одного постійного слухача з Кривого Рогу - Дмитра (він дуже переймався, що у програмі з Джоном не прозвучала “Обида” Пік. терціі).
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Рост
Модератор
*******

Фотографія користувача


Повідомлень: 3709
Зареєстрований: 3-4-2003
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: є

[*] написано 11-5-2004 у 12:20


Ось такий початковий курс можна почитати - Як працювати з форумом
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Андрій Пелещишин
Адміністратор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 9191
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 11-5-2004 у 12:21


Переваги над скринькою? Особливо таких немає. Просто цю службу повідомлень добре використовувати як альтернативну пошті коли мова йде про те спілкування, що є логічним продовженням форумного. Така собі "службова пошта". Крім того, деякі корисувачі Форуму не бажають "світити" свою поштову скриньку в інтернеті, тому використовують цей сервіс як альтернативний пошті
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Андрій Пелещишин
Адміністратор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 9191
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 11-5-2004 у 12:22


Тут http://netguy.ridne.net/misto.ridne.net/ є навчальний курс як працювати з Форумом



Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Vedmid
Дописувач
**



Повідомлень: 57
Зареєстрований: 19-5-2003
Місто: Запоріжжя
Нема на форумі

Настрій: фантастичний

[*] написано 11-5-2004 у 18:54


Тішить, шо хоч в такий спосіб в Інтернеті програма заводить постійне обличчя. Писати листи Галябарді в мене чомусь ідеї не виникало:) Уклін п.Олі, Запоріжжя ще живе.



... кожним містом цієї країни треба ходити так, ніби то Львів...
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Олексій Мачехін
Модератор
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 4597
Зареєстрований: 31-5-2003
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: теплий

[*] написано 13-5-2004 у 21:44


Зара йден програма про Мазепа-фест. Тримайте мене троє - я туди хочу!!!!
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Nazar
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2395
Зареєстрований: 2-12-2002
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: бракує музики

[*] написано 13-5-2004 у 22:12


Супер! Супер! Супер!
Дякую за пісню для активного дописувача львівського форуму Рідного міста Назара:)
Ви знаєте, воно діє!
Можна тако просто написати - і є!

Не дарма я відремонтував своє радіо.

А де можна взяти записи з Мазепи?
Через мене такі не проходили...




Люби українське!
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
fish
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 1592
Зареєстрований: 28-5-2003
Місто: Запоріжжя
Нема на форумі

Настрій: присутній

[*] написано 14-5-2004 у 09:34


Кажуть, скоро випустять диск Мазепа-Фест-2003. Не знаю, який там буде звук, якщо писалося з фестивалю... Що там було - піднімаю з архівів http://www.zsu.zp.ua/shkiranew/ua/one.php?id=1341

На цей я, може, спробую теж попасти.




карнавал мусить тривати далі, інакше йому настане кінець
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Nazar
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2395
Зареєстрований: 2-12-2002
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: бракує музики

[*] написано 14-5-2004 у 10:15


"...старої цинічної Fish..." - :) :) :)

не бийте за офтопи, будь-ласка.




Люби українське!
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Dmy
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 3228
Зареєстрований: 9-11-2003
Місто: Донецьк
Нема на форумі

Настрій: Неформатний

[*] написано 14-5-2004 у 16:07


Боже мій! Що робить з'ява однієї приємної в усіх відношеннях пані на ФоРуМі! В цій гілці повилазили на світ Божий люди, які або дописували раз на п'ятирічку, або взагалі ігнорували обговорення пердач державницького радіва. НетГай з Андрієм наввипередки (3 повідомлення за 3 хвилини!) пропонують руку допомоги у вигляді навчального курсу (НетГай (потупивши оченята, пошепки): "Це я написав!" ).
Відтак курс можна і почитати у вільний час (і людині приємно). Тим паче, читати все - вже не обов'язково (наприклад, як проходити реєстрацію). Розумію, жи не гречно стояти осторонь, коли "такі діла на кухні". От згадалося давнє запитання про "колобків". Тут рецепт простий. Тра для вміщення свого повідомлення не набирати го відразу в тому ілюмінаторі, а спочатку клікнути на кнопці "ВІДПОВІДЬ" (справа внизу). По-перше, "нармальниє гірої всіхда ідут вапхот", по-друге, відкриється значно привабливіше (бо - тлустіше) вікно для відповіді, по-третє, справа від вікна знайдете аж 16 "колобків". В потрібний мент слід просто клікнути на тому, який більше подобається і писати далі (ніде правди діти, у "Курсі" вшьо то, звичайно, є, але поки знайдеш :( ).
Що ще? Є така приємна штука, як власна панель корисувача. Туди можна зайти і відкоригувати чи доповнити відомості про себе, коханого. Не впевнений, жи вам захочеться писати власну біографію, починаючи з дитячого садка, а от "мило", яке регулярно доводиться нагадувати в передачах, не завадило б.

Пані Олю, як такі справи, терміново відскануйте і надішліть (можна Адміністратору) власну фотографію - ми будемо любоватися (а може ще додатковий народ зайде)!




Усе мине. Усе мене мине
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Nazar
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2395
Зареєстрований: 2-12-2002
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: бракує музики

[*] написано 14-5-2004 у 16:16


Та що там говорити - кажу ж - наважився на ремонт радіва навіть перш ніж ремонт Маяка. І то із-за чого - із за Променю:), ну і Олі перш за все.



Люби українське!
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
smolyar
Академік
****



Повідомлень: 701
Зареєстрований: 22-3-2004
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: пізнавальний

[*] написано 18-5-2004 у 11:50


Привіт!
Враховуючи побажання декотрих слухачів знати анонси передач, можу повідомити приблизний графік :
20 травня – музичний оглядач і продюсер усіх часів та народів Сашко Євтушенко;
27 травня – гр. ГОДО (Львів);
3 червня – гр. OnLine (Херсон).
“Закуска” при нагоді може бути за вами…;)
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Nazar
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2395
Зареєстрований: 2-12-2002
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: бракує музики

[*] написано 18-5-2004 у 12:31


Годо ще жиє?
Чи то буде сам Джанко, він ж з Києва.




Люби українське!
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
fish
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 1592
Зареєстрований: 28-5-2003
Місто: Запоріжжя
Нема на форумі

Настрій: присутній

[*] написано 18-5-2004 у 13:41


Годо ще жиє. Бачилася з ними Мартінка і на питання, чи правда, що вони той-во, почула обіцянку намняти вуха усім. хто розпускає дурні чутки.
Начеб хлопці просто забембалися виступати на дурняк. Може, комусь у цьому відмовили. І пішла байка.




карнавал мусить тривати далі, інакше йому настане кінець
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Nazar
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2395
Зареєстрований: 2-12-2002
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: бракує музики

[*] написано 18-5-2004 у 13:53


Мартінка з Васильєвим не бачилась, бо він таки одружився, сім"янин та мешкає у Кийові. Тому ніяких "реп", і ніяких виступів, і якщо питання концерту не покриває витрати на дорогу, то відповідно і виступу не буде.



Люби українське!
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Dmy
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 3228
Зареєстрований: 9-11-2003
Місто: Донецьк
Нема на форумі

Настрій: Неформатний

[*] написано 18-5-2004 у 18:27


Цитата:
Першим відправив користувач smolyar
Враховуючи побажання декотрих слухачів знати анонси передач, можу повідомити приблизний графік:
20 травня – музичний оглядач і продюсер усіх часів та народів Сашко Євтушенко;
27 травня – гр. ГОДО (Львів);
3 червня – гр. OnLine (Херсон).
“Закуска” при нагоді може бути за вами…;)

Урря! У пані Олі смайлики (майже - смолики :D) запрацювали! (рімейк на К. Матроскіна)
Саме такий приблизний графік передач і потрібен - всі ми люди дорослі, тож знаємо, що робитиме сьогодні ввечері, не знав навіть сам Михал Михалич (Берліоз).
Я, скажімо, здогадуюсь, жи 20 ми з приймачем одне від одного відпочиватимемо. Отже Евтушенка пропущу. Ну да ладно, все ж не Велвет Андеграунд.
Щодо Закуски ще напочатку постало питання (постало два):
1) як це виглядає - "живий етер + закуска". Тобто живим людям кажуть: "Поговорили? Поспівали? От і добре, а тепер вимітайтеся! Ну той що, жи ще не 23-я? У тут зараз музика буде";
2) чи на Укр~рок-н-ролі можливий не зовсім рок-н-рол? Бо от потягло мене на "Панну Інну" Морозова і не попускає :(. Як тепер - без панни? :rolleyes:




Усе мине. Усе мене мине
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Nazar
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2395
Зареєстрований: 2-12-2002
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: бракує музики

[*] написано 18-5-2004 у 19:25


А особисто для мене щось від 999.
Маєте?




Люби українське!
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Олексій Мачехін
Модератор
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 4597
Зареєстрований: 31-5-2003
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: теплий

[*] написано 19-5-2004 у 09:12


Нє, особисто для нього, якщо можна тепер мені замовити, поставте МП "Колискова для Назара". Бо він допізна перед приймачем за компутєром засиджується. Думаю, це Зоряні його не дуже подобається :)
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Dmy
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 3228
Зареєстрований: 9-11-2003
Місто: Донецьк
Нема на форумі

Настрій: Неформатний

[*] написано 19-5-2004 у 16:26


2 Olexiy
:lol::lol::lol:
:sing::sing::sing:
2 Nazar
:P:P:P
2 Оля
:saint::saint::saint:
(забув нагадати - завтра мене не буде)




Усе мине. Усе мене мине
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Nazar
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2395
Зареєстрований: 2-12-2002
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: бракує музики

[*] написано 19-5-2004 у 16:29


Ну то тоді на завтра 999 відміняється.



Люби українське!
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
 Сторінки:  1  2    4    6  ..  89

  Догори

Статичне дзеркало форуму

Львів
Pоwered by XМB
Developed by Avеnture Media & The XМB Group © 2002-2006



Інші проекти:
Наука-Онлайн - Об'єднання українських науковців
Львів - Фотоблог міста
ІБАС. Інформаційна, бібліотечна та архівна справа - Сучасна освітня спеціальність
School review 1795
Реклама: