Форум Рідного Міста
Ви не ввійшли [Ввійти - Зареєструватися]
Вниз

Версія для друку  
 Сторінки:  1  ..  55    57    59  ..  89
Автор: Тема: Радіо "ПРОМІНЬ". Четвер. Оля Смоляр.
Козачок Сергій
Академік
****



Повідомлень: 329
Зареєстрований: 29-2-2008
Місто: Рівне
Нема на форумі

Настрій: Адекватний

[*] написано 25-1-2009 у 12:17


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Максим Стюфляєв
От, до речі, хочу продовжити тему дуетів і жінок у нашій рок - музиці. Я все думаю над "списком Євтушенка". Я вам цей список нагадаю : "Кому вниз", "Плач Єремії", ВВ, Мертвий півень, Брати Гадюкіни, Вій. Ніби всі достойні, але от що мене здивувало. У списку немає жодної рок - діви, жодної групи з жінкою - вокалісткою. Ні "Таліта Кум", ні "Далі", ні Сальцової, ні "Королівських зайців"... Як гадаєте, чому така однобічність? Це особистий суб'єктивізм Євтушенка чи тут щось глибше? Мені здається, таке приниження значення наших дівчат - рокерок несправедливе. Можна було б і не зважати, але ж автором списку є не хтось з вулиці, а знаний і обізнаний експерт з української музики, можливо навіть фахівець номер 1 у цій галузі. Тому цікаво ваші думки почути.

Я б цей список скоротив би на половину, залишив-би “Плач Єремії”, “Кому Вниz” та “Вій”. Коли гуртів 6 то мимовільно хочеться додати ще декілька, а коли 3 то нібито й достатньо… :rolleyes:
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Odarka
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 1970
Зареєстрований: 17-2-2003
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: вже йде до зими

[*] написано 25-1-2009 у 19:15


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Dmy
"Заборонені пісні" - це, я так розумію, "Із янголом на плечі". По пам'яті, за звучанням - це "Рок-Екзістенція", 2003, начебто. Як так, то не зрозуміло, чого Чубай обурюється: концерт писався легітимно і відкрито, права застережено. "Я би не дозволив...", - хто ж йому дохтур, що тоді, що тепер?


Тарас не дуже й обурювався, просто він любить досконалість у всьому тому краще, щоб люди мали якісні записи "Плачу Єремії", а не якісні записані з концертів...
але з іншого боку сам троха винен..най видає альбом новий, нарешті:))) хоча це також не додасть якості пісням...адже всеодно їх хтось купить...викладе в неті і знову втратиться якість пісень...

До "НАЗАРА", я не співала з Тарасом пісні "Рана Любов"..звідки той запис, з якого концерту???




я так довго мовчав
ти ж бо знаєш як важко було мені в сутінках
вустами вологими на добрі слова натрапляти
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Nazar
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2395
Зареєстрований: 2-12-2002
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: бракує музики

[*] написано 25-1-2009 у 22:00


А ти послухай:) Гадаю, будеш менш категоричною.



Люби українське!
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Юрій Сєров
Модератор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 10457
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: оптимістичний

[*] написано 26-1-2009 у 12:38


Цитата:
хоча це також не додасть якості пісням...адже всеодно їх хтось купить...викладе в неті і знову втратиться якість пісень...

Щось не зовсім зрозумів, чому якість втратиться. :rolleyes:
Зараз викладають APE-шки, якість не втрачається :) Чи мп3 у якості 320?
Та й навіть якщо купую диски, все одно грябаю їх в мп3, щоб слухати з компа чи плеєра...




Nauka-Online.Org - Українська Наукова Інтернет-Спільнота
Рідний край - Колекція знимків України
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Nazar
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2395
Зареєстрований: 2-12-2002
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: бракує музики

[*] написано 26-1-2009 у 14:23


APE чи Flac, то дійсно сила, я також, коли грабаю диски, то стараюсь цими форматами оцифровувати. А від мп3 потихенько тікаю, особливо після того, як поставив добру звукову плату, тепер черга за колонками, бо навушники вже починають "здавати":)
Гадаю, Одарка мала на увазі сам запис та зведення, і, коли згадувала за диски, то мабуть нет-архів з Чубаєм (ще досі ходять 96 чи 128 кбпс альбоми "Плачів"). Бо в АПЕ є лише "СіС" "Добре", "Двері" та "Рок легенди", все решта або жахливий касетний ріп, або погано-паршивий граб.
Та мене от зачепило отой бек, який Одарка каже що то не вона. А хто тоді такий хороший? В студію!




Люби українське!
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
smolyar
Академік
****



Повідомлень: 701
Зареєстрований: 22-3-2004
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: пізнавальний

[*] написано 26-1-2009 у 15:56


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Максим Стюфляєв Я щось не розумію. Повернувся з сесії, а тут так тихо. :o :( Де анонси, де полеміка??? Зараз я вас розкачаю. :D

історія розвивається по спіралі ... мене це не дивує. :)
Коли з'являються нові люди спостерігається пожвавлення, згодом коли інформаційний голод і просто цікавість вгамовується настає спокій. Та й зрештою, не завжди є привід для полеміки :rolleyes: Словом, усе нормально і йде за планом :saint:

Цитата:
... До речі, Олю, то хто сьогодні гість? Давайте запитаємо про занепад язичництва у Римській імперії??? Це ж така тема, тут і релігія, й історія, і філософія. Дізнаємося про гостя купу цікавої інформації. :lol: Як гадаєте? ;)

я уникаю розмов у релігійних диспутах. Віросповідання - річ надто інтимна аби її виносити для обговорення (і головне я не розумію НАВІЩО?) Людина, яка має свою принципову позицію (а не так собі ні вашим ні нашим і взагалі все по-барабану) часто буває трошки категоричною. Особисто я не збираюся нікого ні в чому переконувати і мене мушу визнати дратують подібні розмови з точки зору науки чи аби лиш підтримати розмову.
Але звісно ж нічого не маю проти якщо це обговорення продовжиться в іншій гілці :saint:
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
smolyar
Академік
****



Повідомлень: 701
Зареєстрований: 22-3-2004
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: пізнавальний

[*] написано 26-1-2009 у 16:08


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Nazar
А в мене є запис (live) композиції "Зірка на ім'я Марія (Рана любов) - там ви разом співаєте, принаймі твій голос гарно на беці чути:) Мені як завжди - подобається!!! Ось - Рана любов (Зірка на ім'я Марія)

я прослуха пісню ен-нну кількість разів - по перше бо дуже подобається попри недосконалий запис :saint:. А по-друге аби вловити голоси тих хто на підспівках. Хоч чути більш-менш вираразно двох дівчат, але я не могла б із впевненістю сказати що одна з них Odarka. Тим більше якщо Соля каже що вона НЕ співала тієї пісні, то мабуть воно так і є. :rolleyes: Якщо припустити що цей запис із концерту Москальця у Києві, то це Гапочка & Ko
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
smolyar
Академік
****



Повідомлень: 701
Зареєстрований: 22-3-2004
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: пізнавальний

[*] написано 26-1-2009 у 16:22


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Odarka
Цитата:
Оригінальне повідомлення від Dmy
"Заборонені пісні" - це, я так розумію, "Із янголом на плечі". По пам'яті, за звучанням - це "Рок-Екзістенція", 2003, начебто. Як так, то не зрозуміло, чого Чубай обурюється: концерт писався легітимно і відкрито, права застережено. "Я би не дозволив...", - хто ж йому дохтур, що тоді, що тепер?


Тарас не дуже й обурювався, просто він любить досконалість у всьому тому краще, щоб люди мали якісні записи "Плачу Єремії", а не якісні записані з концертів...

Тарас і справді не дуже обурювався, так - для годиться :saint:. А взагалі, я не пам'ятаю жодного музиканта який би був задоволений повністю своїм концертним записом, тим паче робилися вони напів- (а той на чверть ... )професійно. Це зазвичай сумарний вихід на пульт.
А щодо дозволу, то тут все чисто :sing: Свого часу (дааавно то було) пригадується писала я черговий концерт(фестиваль) що проводив Арт-Велес. І тут Тарас Грималюк раптом мені каже : "а як це Ви будете писати, а якщо виконавці не хочуть аби їх писали". Серед тих хто був НЕ проти того аби їх записали був і Тарас, навіть написав для мене розписку у якій було зазначено що він дозволяє записувати мені будь-який свій виступ :P. Я розумію, що це було зроблено під настрій і жартома, але "слово не горобець...". Та і я зрештою не ворог музикантам і відверту лажу ніколи не даю в ефір.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Odarka
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 1970
Зареєстрований: 17-2-2003
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: вже йде до зими

[*] написано 26-1-2009 у 17:51


Назаре, вкінці пісні ніби й мій голос. тільки де ти то писав???


Олю, краще я думаю просити в музикантів дійсно якісні записи і пускати їх на радіво, думаю вони зрадістю вам їх надаватимуть:)




я так довго мовчав
ти ж бо знаєш як важко було мені в сутінках
вустами вологими на добрі слова натрапляти
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Серж Петренко
Дійсний член
***



Повідомлень: 133
Зареєстрований: 26-11-2007
Нема на форумі

Настрій: світ збожеволів

[*] написано 27-1-2009 у 19:23


Цитата:
Оригінальне повідомлення від smolyar
я уникаю розмов у релігійних диспутах. Віросповідання - річ надто інтимна аби її виносити для обговорення (і головне я не розумію НАВІЩО?) Людина, яка має свою принципову позицію (а не так собі ні вашим ні нашим і взагалі все по-барабану) часто буває трошки категоричною. Особисто я не збираюся нікого ні в чому переконувати і мене мушу визнати дратують подібні розмови з точки зору науки чи аби лиш підтримати розмову.
Але звісно ж нічого не маю проти якщо це обговорення продовжиться в іншій гілці :saint:

Аби тільки це не спричиняло встановлення жорсткого формату в УРнР :) Бо як згадаю прохання не зачіпати Журавля на політичні теми... Питань на релігійну тематику майбутнім гостям студії теж краще не задавати?
Писи. А що буде, коли до Вас прийдуть представники паган-металу? Чи це виключено?




До мене - на «ти»! Сподіваюся, до тебе також? (© живазакордоном)
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Серж Петренко
Дійсний член
***



Повідомлень: 133
Зареєстрований: 26-11-2007
Нема на форумі

Настрій: світ збожеволів

[*] написано 27-1-2009 у 19:36


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Nazar
Цитата:
Оригінальне повідомлення від Odarka
...Співала з Тарасом вдома за Різдвяним столом:) Тарас не дуже полюбляє мій голос, отже тому й не співаю з ним:))...

А в мене є запис (live) композиції "Зірка на ім'я Марія (Рана любов) - там ви разом співаєте, принаймі твій голос гарно на беці чути:) Мені як завжди - подобається!!! Ось - Рана любов (Зірка на ім'я Марія)

Ух ти, дякую! На жаль, я не настільки добре чую жіночі голоси в цьому записі, щоб їх розпізнати... тут тільки Тараса можна впізнати з ходу й безпомилково! :D Але так чи інакше, за викладену композицію щиро вдячний!




До мене - на «ти»! Сподіваюся, до тебе також? (© живазакордоном)
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Nazar
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2395
Зареєстрований: 2-12-2002
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: бракує музики

[*] написано 27-1-2009 у 20:37


Слухайте на здоров'я! Мені "Рана" також з першого разу раз і назавжди сподобалась, а почув я її на одному з виступів "Плачів", потім Одарка продемонструвала "сиру" версію, яку Тарас записав як чорновик. Отой "кухонний" запис мені закарбувався в пам'яті і не залишає і по нині - прямі приємні асоціації з цією композицією - кухня в Соломії. Гадаю, що на цей Москальцевий твір чекає участь його попереднього "Плачового" твору "Вона".
І чим скоріше вона вийде на диску, тим скоріше її будуть грати на гітарах компанії в горах:)




Люби українське!
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Серж Петренко
Дійсний член
***



Повідомлень: 133
Зареєстрований: 26-11-2007
Нема на форумі

Настрій: світ збожеволів

[*] написано 27-1-2009 у 22:37


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Dmy

Я програму із Чубаєм давно слухав, але теж пригадую, що у запитанні йшлося про тіпа український канон. Як для нього, то Міщенко з Кольцовою - ще малолєтки. Якщо когось і включатки до спискУ з дівчат (не знаю, чи варто, але - якщо), то, певно, лише Віку.

Юлія Міщенко з "Очеретяним кварком" ще на ЧР-93 в Донецьку світилася. Так, були перерви, було "Знову за старе", і тільки на початку двохтисячних уже з'явилася "Таліта Кум". Але скільки років "стажу" має Віка Врадій? Невже більше? А Леся Герасимчук теж малолітка? Якщо мені не зраджує пам'ять, то в УРнР був випуск, присвячений жінкам на українській рок-сцені, й там вона без зайвої скромності назвала себе першою рок-співачкою України. Тільки першим її гуртом був створений у 1988-у "Галицький ринок", а "Королівські зайці" - то вже через 9 років...




До мене - на «ти»! Сподіваюся, до тебе також? (© живазакордоном)
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Серж Петренко
Дійсний член
***



Повідомлень: 133
Зареєстрований: 26-11-2007
Нема на форумі

Настрій: світ збожеволів

[*] написано 27-1-2009 у 22:45


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Козачок Сергій
Мені твої коментарі також подобаються: вони лаконічні та у них завжди багато конкретики. У мене так не виходить, завжди пишу спочатку якусь "міні-повість", потім перечитую, половину витираю, і те що залишається зазвичай все одно часто здається мені явно завеликим... :rolleyes:

Може, ти сміятимешся, але я роблю так само. Так що в нас, виявляється, чимало спільного!




До мене - на «ти»! Сподіваюся, до тебе також? (© живазакордоном)
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Dmy
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 3228
Зареєстрований: 9-11-2003
Місто: Донецьк
Нема на форумі

Настрій: Неформатний

[*] написано 28-1-2009 у 01:08


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Серж Петренко
Юлія Міщенко з "Очеретяним кварком" ще на ЧР-93 в Донецьку світилася. Так, були перерви, було "Знову за старе", і тільки на початку двохтисячних уже з'явилася "Таліта Кум"
Може, і світилася, чесно, не пам'ятаю. З ЧР-93 пам'ятаю Пономарьова, Братів Блюзу, Іру Шинкарук і Сашка Войтка. Можливо, когось призабув. Але з міщенкових проектів лише Кварк можна, якщо захотіти, віднести до року. Чим далі більше і більше попсовості.
Цитата:
А Леся Герасимчук теж малолітка? Якщо мені не зраджує пам'ять, то в УРнР був випуск, присвячений жінкам на українській рок-сцені, й там вона без зайвої скромності назвала себе першою рок-співачкою України. Тільки першим її гуртом був створений у 1988-у "Галицький ринок", а "Королівські зайці" - то вже через 9 років...
Ну, до КЗ були ще Три дев'ятки, Місто Мемфіс і Драглайн, але то таке. Щодо "першої рок-співачкі України"... і чому мене це не дивує? Леська взагалі скромняга: пам'ятаю, як вона із цілком серйозним виразом обличчя розповідала, що є засновником українського романсу, бо до неї, бачте, ніхто в Україні на тому, як писати романси не розумівся. І ось нарешті! Не більше, не менше. Так що чому дивуватися? А "Галицький ринок"? Так у загальноосвітній школі майже всі грали і співали замість учитися. То давайте всі й назвемося чимось першими.
Цитата:
Але скільки років "стажу" має Віка Врадій? Невже більше?
На том же Урнр в одній із передач із Віктором Морозовим звучав запис із затертих сімдесятих, на якому, ретельно добираючи ноти і слова, разом з Арнікою співає дівчинка на ім'я Вікторія Врадій. Можете попросити Олю прокрутити якось у рок-солянці. Леся Герасимчук тоді ще до школи не ходила, мабуть, хіба була "першою рок-співачкою" свого дітсадка. Це так - до стажу. Але стаж, гадаю, не головне. Є чимало груп, що грають куди довше за Гадів, але Гадів пам'ятають досі, на відміну... Проект Сестричка Віка миттєво зірвав у народа дах. А решта "піджіночих" формацій ... не знаю... Чим ті ж Королівськи зайці видатніші за Горгішелі, наприклад? Юля Міщенко за Юлю Донченко? Саша Кольцова за Ірену Карпу? (приклади вибрав майже навмання)
Вони всі гарні дівчата, але позиціонувати їх як коасику укр~рок-н-ролу?.. :rolleyes:




Усе мине. Усе мене мине
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Nazar
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2395
Зареєстрований: 2-12-2002
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: бракує музики

[*] написано 28-1-2009 у 08:57


Трохи офтопу, та тут питання визріло для формування цілісної картинки:
Дмитре, а Герасимчук була в "Трьох дев'ятках" вже після Вас, ну тобто Ви разом одночасно не перетинались?




Люби українське!
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Dmy
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 3228
Зареєстрований: 9-11-2003
Місто: Донецьк
Нема на форумі

Настрій: Неформатний

[*] написано 28-1-2009 у 11:42


Нєпоняф. Особисто я мав відношення лише до "Трьох сімок", та і то - портвейну. Та і то зрідка. Та і то давно.



Усе мине. Усе мене мине
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Nazar
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2395
Зареєстрований: 2-12-2002
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: бракує музики

[*] написано 28-1-2009 у 12:13


Я думав, що то були Ви:o



Люби українське!
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
smolyar
Академік
****



Повідомлень: 701
Зареєстрований: 22-3-2004
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: пізнавальний

[*] написано 29-1-2009 у 12:31


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Odarka
Олю, краще я думаю просити в музикантів дійсно якісні записи і пускати їх на радіво, думаю вони зрадістю вам їх надаватимуть:)


Odarko, звісно, коли у музикантів є якісні(чи хоча б напів-, чверть-якісні) записи то ніхто від них не відмовляється. Але повторю ще раз :) - у часи коли програма «у-р-н-р» (у моїй особі) практикувала писати концерти добряча половина її учасників НЕ мала :o жодних записів, тому для деяких команд і така можливість з'явитися в ефірі була за щастя. І коли на самому початку своєї творчості до програми приходили, скажімо ті ж «Крихітка Цахес» чи «Щастя» то вони мали може 2-3 студійно записані фонограми, тому аби дати повніше уявлення про групу я використовувала фрагменти концертних записів. І до слова, і Саша і Діма хоч і визнавали далеку від досконалості якість все ж давали згоду. До того, ж чимало музикантів (чи їх представники) напередодні ефіру приходили в редакцію слухати запис і я не пам'ятаю жодного випадку щоб хтось категорично заборонив ре-трансляцію. Ну й нарешті старожили програми пам'ятають цикли програм присвячені окремим фестивалям, ну то там і концепція відповідна була - слухати виступи груп під час фестивалю...
Якщо ж повернутися знову до згаданої фонограми «З янголом на плечі», яка прозвучала насправді ВИПАДКОВО (так само як і в ситуації з «К.Ц.»), то зроблена вона була (швидше за все Dmy-тро має рацію) під час якоїсь з Екзистенцій (або концерту що проводив Арт-Велес) а студійний запис цієї ж пісні з'явився років так через три. :rolleyes: Гадаю, що кожен із шанувальників групи був тоді радий почути хоч і не досконало записану але чудову пісню, так само як і зараз мало хто скаржиться на якість викладеної Назаром «рани-любов».:saint:
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Козачок Сергій
Академік
****



Повідомлень: 329
Зареєстрований: 29-2-2008
Місто: Рівне
Нема на форумі

Настрій: Адекватний

[*] написано 29-1-2009 у 12:33


Цитата:
Оригінальне повідомлення від smolyar
Цитата:
Оригінальне повідомлення від Максим Стюфляєв Я щось не розумію. Повернувся з сесії, а тут так тихо. :o :( Де анонси, де полеміка??? Зараз я вас розкачаю. :D

історія розвивається по спіралі ... мене це не дивує. :)
Коли з'являються нові люди спостерігається пожвавлення, згодом коли інформаційний голод і просто цікавість вгамовується настає спокій. Та й зрештою, не завжди є привід для полеміки :rolleyes: Словом, усе нормально і йде за планом :saint:

Цікавість завжди є, а от з часом і можливостями іноді буває скрутно… :(
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Козачок Сергій
Академік
****



Повідомлень: 329
Зареєстрований: 29-2-2008
Місто: Рівне
Нема на форумі

Настрій: Адекватний

[*] написано 29-1-2009 у 12:36


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Серж Петренко
Цитата:
Оригінальне повідомлення від Козачок Сергій
Мені твої коментарі також подобаються: вони лаконічні та у них завжди багато конкретики. У мене так не виходить, завжди пишу спочатку якусь "міні-повість", потім перечитую, половину витираю, і те що залишається зазвичай все одно часто здається мені явно завеликим... :rolleyes:

Може, ти сміятимешся, але я роблю так само. Так що в нас, виявляється, чимало спільного!

Тим краще, може колись буде нагода, то розкусимо якогось пузиря, про щось поговоримо… ;)
P.S. Тільки не з Шпанівського спиртзаводу :wow:
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
smolyar
Академік
****



Повідомлень: 701
Зареєстрований: 22-3-2004
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: пізнавальний

[*] написано 29-1-2009 у 12:37


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Серж Петренко
Аби тільки це не спричиняло встановлення жорсткого формату в УРнР :) Бо як згадаю прохання не зачіпати Журавля на політичні теми... Питань на релігійну тематику майбутнім гостям студії теж краще не задавати?...

Серже, Ви(як і будь-хто інший) можете ставити будь-які питання в межах пристойності ;) але одні питання я можу розвинути в ефірі а інші ні :P

Цитата:
Писи. А що буде, коли до Вас прийдуть представники паган-металу? Чи це виключено?

НІКОЛИ НЕ КАЖИ НІКОЛИ :) але хіба на одній моїй програмі світ клином зійшовся? :rolleyes:
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Козачок Сергій
Академік
****



Повідомлень: 329
Зареєстрований: 29-2-2008
Місто: Рівне
Нема на форумі

Настрій: Адекватний

[*] написано 29-1-2009 у 12:42


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Серж Петренко
Цитата:
Оригінальне повідомлення від Dmy

Я програму із Чубаєм давно слухав, але теж пригадую, що у запитанні йшлося про тіпа український канон. Як для нього, то Міщенко з Кольцовою - ще малолєтки. Якщо когось і включатки до спискУ з дівчат (не знаю, чи варто, але - якщо), то, певно, лише Віку.

Юлія Міщенко з "Очеретяним кварком" ще на ЧР-93 в Донецьку світилася. Так, були перерви, було "Знову за старе", і тільки на початку двохтисячних уже з'явилася "Таліта Кум". Але скільки років "стажу" має Віка Врадій? Невже більше? А Леся Герасимчук теж малолітка? Якщо мені не зраджує пам'ять, то в УРнР був випуск, присвячений жінкам на українській рок-сцені, й там вона без зайвої скромності назвала себе першою рок-співачкою України. Тільки першим її гуртом був створений у 1988-у "Галицький ринок", а "Королівські зайці" - то вже через 9 років...

Я скоріше солідарний з Дмитром, тому що також ніби не бачу жіночих команд, яких можна було б поставити на один рівень з гуртами перерахованими Євтушенком… Ну хіба що сестер Тельнюк. :rolleyes:
Якщо когось і додавати, то у мене відразу на язиці з’являються “Брати Карамазови” та “Табула Раса”…
Але взагалі-то ця полеміка “ні про що”. Я не зрозумів ідеї Євтушенка, що за організація, навіщо вона? Це ж зовсім різні гурти, “Брати Гадюкіни” уже давно розпалися, “Кому Вниz” та “Вій” не вилазять з андеграунду, а “Воплі” це цілком успішний комерційний проект… Ну що в них спільного (крім того що це все безумовно легендарні групи), навіщо їм об’єднуватися, і що вони мають разом робити?
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Максим Стюфляєв
Модератор
******



Повідомлень: 1095
Зареєстрований: 13-11-2007
Місто: Лутугине Луганська область
Нема на форумі

Настрій: Файний.

[*] написано 29-1-2009 у 12:49


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Козачок Сергій
Цитата:
Оригінальне повідомлення від Серж Петренко
Сергію, я лиш недавно в розмові з Максимом в асьці говорив, що тобі вдається здорово пожвавлювати тему, а тут ти актуальністю перейнявся... Цікаві й розумні думки актуальні за означенням!
Сподіваюся на твоє швидке повернення!

Мені твої коментарі також подобаються: вони лаконічні та у них завжди багато конкретики. У мене так не виходить, завжди пишу спочатку якусь “міні-повість”, потім перечитую, половину витираю, і те що залишається зазвичай все одно часто здається мені явно завеликим… :rolleyes:

А мені подобаються коментарі вас обох ;)




Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Максим Стюфляєв
Модератор
******



Повідомлень: 1095
Зареєстрований: 13-11-2007
Місто: Лутугине Луганська область
Нема на форумі

Настрій: Файний.

[*] написано 29-1-2009 у 13:07


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Козачок Сергій

Угу, а потім дехто з тих хто “забив на все і просто писав у своє задоволення” опинився заблокований. Не маю жодного бажання розділити їхню участь.
:lol:
Ой, та лан... :) Тут уже давненько не було гучних скандалів через бан. От років 5 тому пристрасті кипіли ( участі не брав, але наслухався і начитався), а зараз усе якось аж занадто тихо і мирно. Аж часом тягне "побузити" для різноманітності. :lol:
Цитата:
Оригінальне повідомлення від Козачок СергійЗ легкістю можу продовжити дискусію на історичну тему: окрім усього іншого я ще й студент-заочник історичного факультету.:cool:
Круто! Я тобі просто заздрю! Історія - моя манія років з 10. Завжди хотів йти на історичний, але пішов на юрфак... Бачу нам треба переходити на тісніший режим спілкування ( в аську, наприклад). ;)
Цитата:
Оригінальне повідомлення від Козачок СергійАле релігійні дискусії я не переварюю (мав свого часу негативний досвід спілкування з деякими категорично налаштованими … мм … “індивідами”, після чого взагалі відпало бажання дискутувати на релігійні теми).:)
То все залежить не від теми дискусії а від її учасників, зокрема їхнього культурного рівня.



Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
 Сторінки:  1  ..  55    57    59  ..  89

  Догори

Статичне дзеркало форуму

Львів
Pоwered by XМB
Developed by Avеnture Media & The XМB Group © 2002-2006



Інші проекти:
Наука-Онлайн - Об'єднання українських науковців
Львів - Фотоблог міста
ІБАС. Інформаційна, бібліотечна та архівна справа - Сучасна освітня спеціальність
School review 1795
Реклама: