Форум Рідного Міста
Ви не ввійшли [Ввійти - Зареєструватися]
Вниз

Версія для друку  
 Сторінки:  1  ..  56    58    60  ..  89
Автор: Тема: Радіо "ПРОМІНЬ". Четвер. Оля Смоляр.
Максим Стюфляєв
Модератор
******



Повідомлень: 1095
Зареєстрований: 13-11-2007
Місто: Лутугине Луганська область
Нема на форумі

Настрій: Файний.

[*] написано 29-1-2009 у 13:13


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Козачок Сергій
Цитата:
Оригінальне повідомлення від Максим Стюфляєв
Я теж не п'ю, не курю і не збираюся починати:lol: Так тримати;)

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Максим Стюфляєв
Ні, я все розумію, але ж навіть такий безнадійний алкоголік, як я, уже потихеньку відходить після свят і ось навіть зміг щось нашкрябати на клавіатурі. :lol: Тому повертайся ;)

А між цими двома Вашими дописами не пройшло і року… :o:o:oЄ над чим задуматися. Може це форум на Вас так впливає. :rolleyes::wow:;)
Ну що ж зробиш, таке життя... як слушно зауважила Оля, ніколи не кажи ніколи. :D



Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
smolyar
Академік
****



Повідомлень: 701
Зареєстрований: 22-3-2004
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: пізнавальний

[*] написано 29-1-2009 у 14:41


А я взагалі не люблю жодних рейтингів, бо залежно від того хто у якому середовищі його складають результати можуть суттєво відрізнятися. Для мене важливий лише один критерій "вірю-не-вірю".
Звичайно ж, Леся у силу різниці віку навіть повзати почала значно пізніше за Віку, не говорячи вже про співати. Але попри те що я усвідомлюю вклад і т.і. Врадій в 'історію вітчизняного року' я їй підсвідомо менше вірю ніж Герасимчук, бо...
... Віка, на скільки я знаю з різних розповідей (хоч може перебріханих), ніколи не була самостійною творчою одиницею. Вона була геніально-артистичною і вміла епатажувати (думаю чоловіча частина аудиторії має пам'ятати її любов до носіння розтягнутих майок а від так до такого собі невимушеного стриптизу :o ) але я направду не знаю чи є хочаб одна пісня яку написала вона сама. В Арніці ми ж пам'ятаємо вона лиш на підспівках переважно була, та й то її ставили на задній план і взагалі кажись недуже то й хотіли брати? :rolleyes: хоч може щось плутаю. Коли ж почалися "Червоні Рути" то тут Бебешко просто встиг хвилю вловити. Позаяк він професіонал, то йому це не важко було зробити та ще й руками і головами "гадюкіних". Інтерес до Віки не згасає, як на мене, не в останню чергу тому що її не існує вже як творчої одиниці і вона вчасно зійшла з естафети(як і БГ, власне кажучи).

А Леська, хоч може й можна їй закинути долю снобізму все ж таки жила тим що вона робила. І якби за її спиною був "бебешко", то може і вклад попри той самий зміст був не те щоби вагоміший але помітніший.

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Dmy
... Леська взагалі скромняга: пам'ятаю, як вона із цілком серйозним виразом обличчя розповідала, що є засновником українського романсу, бо до неї, бачте, ніхто в Україні на тому, як писати романси не розумівся...

... можу тільки додати що більшість музикантів вважають що вони є першими і кращими за інших (інакше чого пхатися на сцену :rolleyes: ). Мені така категоричність теж не довподоби, але на жаль вона має місце. що є то є.

Цитата:
.... Так у загальноосвітній школі майже всі грали і співали замість учитися. То давайте всі й назвемося чимось першими.

одна я бідолаха замість 'грати і співати' гризла граніт науки :yawn: І що мені тепер це дало?!? Тепер решта "награвшись і наспівавшись" ділом займаються а я опосередковано надолужую втрачене. Може досить дурницями займатися? (це я так до себе :rolleyes: )
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
smolyar
Академік
****



Повідомлень: 701
Зареєстрований: 22-3-2004
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: пізнавальний

[*] написано 29-1-2009 у 14:46


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Максим Стюфляєв
Цитата:
Оригінальне повідомлення від Козачок Сергій
Цитата:
Оригінальне повідомлення від Серж Петренко
Сергію, я лиш недавно в розмові з Максимом в асьці говорив, що тобі вдається здорово пожвавлювати тему, а тут ти актуальністю перейнявся... Цікаві й розумні думки актуальні за означенням!
Сподіваюся на твоє швидке повернення!

Мені твої коментарі також подобаються: вони лаконічні та у них завжди багато конкретики. У мене так не виходить, завжди пишу спочатку якусь “міні-повість”, потім перечитую, половину витираю, і те що залишається зазвичай все одно часто здається мені явно завеликим… :rolleyes:

А мені подобаються коментарі вас обох ;)

оце дивлюся на вас трьох (і на інших також ;) ) і аж серце радіє :D ;)
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Козачок Сергій
Академік
****



Повідомлень: 329
Зареєстрований: 29-2-2008
Місто: Рівне
Нема на форумі

Настрій: Адекватний

[*] написано 6-2-2009 у 11:23


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Максим Стюфляєв
Цитата:
Оригінальне повідомлення від Козачок СергійЗ легкістю можу продовжити дискусію на історичну тему: окрім усього іншого я ще й студент-заочник історичного факультету.:cool:

Тут ключове слово “заочник”. Тобто переважну більшість того що я знаю я десь читав, а не дізнався з лекцій. Ви з таким самим успіхом можете займатися вивченням історії. :)
Цитата:
Круто! Я тобі просто заздрю! Історія - моя манія років з 10. Завжди хотів йти на історичний, але пішов на юрфак...

Можете позаздрити хіба тому що раз в півроку я маю “щастя” здавати іспити. :D
Цитата:
Бачу нам треба переходити на тісніший режим спілкування ( в аську, наприклад). ;)

На жаль (чи на щастя :rolleyes: ) я не так часто буваю в інтернеті, а коли буваю то майже завжди заглядаю на цей форум. Так що зручнішого місця для спілкування на сьогоднішній день я не бачу.
Цитата:
То все залежить не від теми дискусії а від її учасників, зокрема їхнього культурного рівня.

Так, але не останню роль грає і місце дискусії. Спілкуватися в інтернеті на такі теми якось незручно… Ну хіба що у чисто історичному контексті.
Але тоді давайте вже не на цій гілці, тут ми і так пишемо багато “лівого”. :(
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Козачок Сергій
Академік
****



Повідомлень: 329
Зареєстрований: 29-2-2008
Місто: Рівне
Нема на форумі

Настрій: Адекватний

[*] написано 6-2-2009 у 11:25


Цитата:
Оригінальне повідомлення від smolyar
Тепер решта "награвшись і наспівавшись" ділом займаються а я опосередковано надолужую втрачене. Може досить дурницями займатися? (це я так до себе :rolleyes: )

Це не дурниці. Як на мене, то Ви зробили для української музики значно більше ніж переважна більшість музикантів, Ви ж виховали на своїх програмах уже кілька поколінь слухачів. Скажу без пафосу що другої такої програми як УРНР я не знаю, і чесно кажучи, я свого часу трохи образився на Кашу Сальцову, коли вона в ефірі сказала що “можливо ця передача через декілька років стане культовою”, а мала б знати що вона уже давно такою являється.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Козачок Сергій
Академік
****



Повідомлень: 329
Зареєстрований: 29-2-2008
Місто: Рівне
Нема на форумі

Настрій: Адекватний

[*] написано 6-2-2009 у 11:27
Може кому цікаво


Минулого тижня краєм ока дивився по УТ-1 “книгу.ua” і наприкінці програми сказали що у наступну суботу підготують якийсь великий матеріал про Віктора Морозова. Я, на жаль, не зможу подивитися (саме в цей час мене чекатиме невеличка мандрівка до Цуманя), ну то вирішив хоч вам сказати. Може комусь потім буде “не в падло” то трішки розкажете мені що там було. ;)
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
smolyar
Академік
****



Повідомлень: 701
Зареєстрований: 22-3-2004
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: пізнавальний

[*] написано 11-2-2009 у 19:24


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Козачок Сергій
... Як на мене, то Ви зробили для української музики значно більше ніж переважна більшість музикантів, Ви ж виховали на своїх програмах уже кілька поколінь слухачів...

Сергію, мені звісно приємно це читати, але Ви дуже, ДУЖЕ перебільшуєте. А щодо "кількох поколінь" :rolleyes: :lol: ... я звісно не 18-ти річна дівчинка але й до пенсії далекувато :P. я оце навіть замислилася :rolleyes: "покоління" скількома роками вимірюється? Я чомусь думала приблизно 20 - з розрахунку "ми" і "наші діти". чи якось інакше?

Цитата:
... я свого часу трохи образився на Кашу Сальцову, коли вона в ефірі сказала що “можливо ця передача через декілька років стане культовою”, а мала б знати що вона уже давно такою являється.

Каша таке казала? :o ай-йа-йайь. Ну, певно вона не "виховувался" на "у-р-н-р" :rolleyes: інші - більш достойні вчителі були :)
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
smolyar
Академік
****



Повідомлень: 701
Зареєстрований: 22-3-2004
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: пізнавальний

[*] написано 11-2-2009 у 19:28
АНОНС 12-02-09


здається :rolleyes: завтра нарешті таки буде Юля Донченко :sing: Тільки нікому не кажіть, щоб не наврочити :o
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Максим Стюфляєв
Модератор
******



Повідомлень: 1095
Зареєстрований: 13-11-2007
Місто: Лутугине Луганська область
Нема на форумі

Настрій: Файний.

[*] написано 12-2-2009 у 23:44


Слухав програму з Донченко. Виникло одне смішне питання до Олі : цікаво знати, як ви ставитеся, коли під час програми гість постійно сміється? :lol: Воно, звісно, викликає позитивні емоції (особливо таким гарним, як у Донченко, голосом), але от як воно ведучому? Це ж певно і самого від сміху розбирає. :saint: Не напряжно?



Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Козачок Сергій
Академік
****



Повідомлень: 329
Зареєстрований: 29-2-2008
Місто: Рівне
Нема на форумі

Настрій: Адекватний

[*] написано 13-2-2009 у 12:57


Цитата:
Оригінальне повідомлення від smolyar
Сергію, мені звісно приємно це читати, але Ви дуже, ДУЖЕ перебільшуєте.

Звичайно, це суб’єктивно, кожен дивиться з висоти своєї дзвіниці, але мені не здається що я перебільшую… :rolleyes: Зовсім не здається. Ну зараз там ладно, в інтернеті можна що хочеш нарити, а до того як музиканти могли про себе заявити? І як слухачі могли дізнаватися про якісь муз. новинки? Переважно через радіо! А багато було програм, у яких можна було б дізнатися про українську альтернативу? Мені здається що не густо… І УРНР був з них чи не найкращим. І якщо ця програма більше 10-ти останніх років існує (наскільки я розумію) завдяки Вашому ентузіазму, то це щось та значить. І якщо Ви впродовж усього цього часу усій Україні розповідали про те, що окрім усякого непотребу, який лунає звідусіль є ще й нормальна музика, то це також багато чого варто.
Цитата:
А щодо "кількох поколінь" :rolleyes: :lol: ... я звісно не 18-ти річна дівчинка але й до пенсії далекувато :P. я оце навіть замислилася :rolleyes: "покоління" скількома роками вимірюється? Я чомусь думала приблизно 20 - з розрахунку "ми" і "наші діти". чи якось інакше?

написав не “покоління” а “покоління слухачів”. Не секрет що аудиторія на радіо змінюється дуже стрімко, за роки 3 багато хто пропаде, багато хто з’явиться новий. Багато років тому до вас дзвонили одні люди, потім вони десь попропадали, почали інші з’являтися, потім і вони потроху почали зникати. Останнім часом до Вас активно дзвонить уже геть зовсім інші люди, ніж ті хто дзвонив навіть років 4-5 тому. Під поколінням слухачів я розумію не їхній вік, а те коли вони почали слухати програму: з 97-го, з 2000-го, з 2003 і т.д.
Ну, може це все виглядає трохи надумано, але я мав на увазі саме це.
Цитата:
Каша таке казала? :o ай-йа-йайь. Ну, певно вона не "виховувался" на "у-р-н-р" :rolleyes: інші - більш достойні вчителі були :)

Можливо, просто у тій же програмі вона хвалилася що завжди перед тим як іти на якийсь ефір завжди детально вивчає ту програму, на яку її запросили і тільки після цього вирішує іти їй туди чи ні… Ну, якщо після такого детального вивчення УРНР на її думку на культову програму ще “не тяне”, то цікаво було б почути від неї що потрібно програмі для того щоб її вважати культовою, і які культові програми української альтернативної музики вона може назвати. Може я чогось страшенно важливого не знаю, відкрив би для себе нові обрії. :rolleyes:

P.S. Снобізм це не така вже й погана річ, і декому його іноді відверто не вистачає. Скромність це, звичайно, добре, але іноді її буває забагато. Хоча це все, звичайно, зовсім не моя справа. :)
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
smolyar
Академік
****



Повідомлень: 701
Зареєстрований: 22-3-2004
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: пізнавальний

[*] написано 17-2-2009 у 18:02


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Максим Стюфляєв
Слухав програму з Донченко. Виникло одне смішне питання до Олі : цікаво знати, як ви ставитеся, коли під час програми гість постійно сміється? :lol: Воно, звісно, викликає позитивні емоції (особливо таким гарним, як у Донченко, голосом), але от як воно ведучому? Це ж певно і самого від сміху розбирає. :saint: Не напряжно?

та як ставлюсь :rolleyes: спокійно ставлюсь :) коли у людини просто вдача така то ти абстрагуєшся і не реагуєш на сміх. У своїй практиці я пам'ятаю лише 2 випадки, коли дійсно сміх так розбирав що говорити неможливо було :lol: а так, буває гості мармизи кумедні зроблять ну то трохи посміємось, але до істерик не доходить. Гадаю, це завжди чути за нашими голосами...
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
smolyar
Академік
****



Повідомлень: 701
Зареєстрований: 22-3-2004
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: пізнавальний

[*] написано 17-2-2009 у 18:26


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Козачок Сергій
написав не “покоління” а “покоління слухачів”.

ага. гаразд, приймається :)

Цитата:
Цитата:
Каша таке казала? :o ай-йа-йайь. Ну, певно вона не "виховувался" на "у-р-н-р" :rolleyes: інші - більш достойні вчителі були :)

Можливо, просто у тій же програмі вона хвалилася що завжди перед тим як іти на якийсь ефір завжди детально вивчає ту програму, на яку її запросили і тільки після цього вирішує іти їй туди чи ні…

ой, ну Ви не пойняли. Це ж був тіпа комплімент що ми пройшли тест на проф-придатність :D

Цитата:
... і які культові програми української альтернативної музики вона може назвати. Може я чогось страшенно важливого не знаю, відкрив би для себе нові обрії. :rolleyes:

Сергію, Ви таке кажете :rolleyes: ... Музиканти колег своїх не знають і не слухають а ви кажете радіо ...

Цитата:
P.S. Снобізм це не така вже й погана річ, і декому його іноді відверто не вистачає...

Ви не повірите, але є люди на цьому світі які вважають мене снобом :o
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
smolyar
Академік
****



Повідомлень: 701
Зареєстрований: 22-3-2004
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: пізнавальний

[*] написано 17-2-2009 у 18:33
АНОНС НА 19-02-09


якщо ви фанат футболу і у вас не працює телевізор, то вам сюди (тобто на нашу хвилю)
у четвер ми з 20:35 і до 22:35 транслюємо матч Кубка УЄФА (Шахтар - Тоттенгем).
На залишок часу мабуть поставлю "РокСолянку".
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Козачок Сергій
Академік
****



Повідомлень: 329
Зареєстрований: 29-2-2008
Місто: Рівне
Нема на форумі

Настрій: Адекватний

[*] написано 19-2-2009 у 12:48


Цитата:
Оригінальне повідомлення від smolyar
та як ставлюсь :rolleyes: спокійно ставлюсь :) коли у людини просто вдача така то ти абстрагуєшся і не реагуєш на сміх. У своїй практиці я пам'ятаю лише 2 випадки, коли дійсно сміх так розбирав що говорити неможливо було :lol: а так, буває гості мармизи кумедні зроблять ну то трохи посміємось, але до істерик не доходить. Гадаю, це завжди чути за нашими голосами...

Я пам’ятаю як колись Журавель з Пилипчуком розповідаючи про якийсь польський фестиваль так самі себе розсмішили, що мабуть уже там рачки по студії лазили. :lol:Але Ви на їхню провокацію не піддалися і спокійно оголосили музичну паузу :)
Після пісні “вінти” виглядали значно сумирніше, підозрюю що їм від Вас “влетіло” :o:lol:
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
smolyar
Академік
****



Повідомлень: 701
Зареєстрований: 22-3-2004
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: пізнавальний

[*] написано 19-2-2009 у 13:00


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Козачок Сергій
Цитата:
Оригінальне повідомлення від smolyar
та як ставлюсь :rolleyes: спокійно ставлюсь :) коли у людини просто вдача така то ти абстрагуєшся і не реагуєш на сміх...

Я пам’ятаю як колись Журавель з Пилипчуком розповідаючи про якийсь польський фестиваль так самі себе розсмішили, що мабуть уже там рачки по студії лазили. :lol:Але Ви на їхню провокацію не піддалися і спокійно оголосили музичну паузу :)


так-так, пригадую щось таке. Це здається було влітку, невдовзі після ф-лю 'Фортеця'...
Цитата:
... Після пісні “вінти” виглядали значно сумирніше, підозрюю що їм від Вас “влетіло” :o:lol:

ото вже зробили з мене монстра :mad:. жартую :P будь-якої музичної паузи вистачить аби пройшов приступ сміху :lol: :lol: :lol:
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Козачок Сергій
Академік
****



Повідомлень: 329
Зареєстрований: 29-2-2008
Місто: Рівне
Нема на форумі

Настрій: Адекватний

[*] написано 19-2-2009 у 13:05


Цитата:
... і які культові програми української альтернативної музики вона може назвати. Може я чогось страшенно важливого не знаю, відкрив би для себе нові обрії. :rolleyes:

Цитата:
Сергію, Ви таке кажете :rolleyes: ... Музиканти колег своїх не знають і не слухають а ви кажете радіо ...

Вона сказала, здається, що з програм державного радіо робить виняток тільки для Вас, з цього можна зробити висновок що вона чудово знає всі передачі державного радіо. А якщо так, то можна припустити що вона слухає і інші радіостанції. :rolleyes::)
Цитата:
Ви не повірите, але є люди на цьому світі які вважають мене снобом :o

СНОБ - людина, яка свої смаки, манери і т. ін. вважає винятковими і ставиться зневажливо до людей з іншими смаками, манерами тощо.
http://www.slovnyk.net/?swrd=%F1%ED%EE%E1
Висновок: якщо хтось когось вважає снобом, значить він сам їм являється :D
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Козачок Сергій
Академік
****



Повідомлень: 329
Зареєстрований: 29-2-2008
Місто: Рівне
Нема на форумі

Настрій: Адекватний

[*] написано 19-2-2009 у 13:06


Цитата:
Оригінальне повідомлення від smolyar
якщо ви фанат футболу і у вас не працює телевізор, то вам сюди (тобто на нашу хвилю)
у четвер ми з 20:35 і до 22:35 транслюємо матч Кубка УЄФА (Шахтар - Тоттенгем).
На залишок часу мабуть поставлю "РокСолянку".

А в mp3 другий тайм викладете? :):D:lol:
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
smolyar
Академік
****



Повідомлень: 701
Зареєстрований: 22-3-2004
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: пізнавальний

[*] написано 19-2-2009 у 13:15


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Козачок Сергій
... Вона сказала, здається, що з програм державного радіо робить виняток тільки для Вас, з цього можна зробити висновок що вона чудово знає всі передачі державного радіо. А якщо так, то можна припустити що вона слухає і інші радіостанції. :rolleyes::) ...

та не чіпляйтеся до дівчини... тим паче що я теж не вважаю свою програму культовою. так, визнаю що вона цікава кільком десяткам слухачам, і на тому спасибі :)

Цитата:
СНОБ - людина, яка свої смаки, манери і т. ін. вважає винятковими і ставиться зневажливо до людей з іншими смаками, манерами тощо.
http://www.slovnyk.net/?swrd=%F1%ED%EE%E1
Висновок: якщо хтось когось вважає снобом, значить він сам їм являється :D

для декого мій снобізм полягає в тому що я НЕ можу провести і НЕ хочу примушувати себе провести ефір з людиною (групою) яку я не поважаю... м'яко кажучи:rolleyes:
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
smolyar
Академік
****



Повідомлень: 701
Зареєстрований: 22-3-2004
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: пізнавальний

[*] написано 19-2-2009 у 13:18


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Козачок Сергій
А в mp3 другий тайм викладете? :):D:lol:

тобто третій ;) маєте на увазі. Не знаю, а хіба треба? :rolleyes: там же якість 'гуляє' (у сенсі стиснення файлу)...
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Максим Стюфляєв
Модератор
******



Повідомлень: 1095
Зареєстрований: 13-11-2007
Місто: Лутугине Луганська область
Нема на форумі

Настрій: Файний.

[*] написано 19-2-2009 у 14:08


Олю, а в УРнР буде представлення дебютного альбому культової постаті нашого часу, відомої під творчим псевдонімом Космос? :lol: (питання провокаційне ;) :rolleyes: )



Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
smolyar
Академік
****



Повідомлень: 701
Зареєстрований: 22-3-2004
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: пізнавальний

[*] написано 19-2-2009 у 18:33


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Максим Стюфляєв
Олю, а в УРнР буде представлення дебютного альбому культової постаті нашого часу, відомої під творчим псевдонімом Космос? :lol: (питання провокаційне ;) :rolleyes: )

:mad: :baddevil: :mad: :baddevil: :mad:
Максиме, як Вам не соромно, у людей (у киян тобто) таке горе :( а Ви під'южуєте.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Dmy
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 3228
Зареєстрований: 9-11-2003
Місто: Донецьк
Нема на форумі

Настрій: Неформатний

[*] написано 19-2-2009 у 19:52


Максиме, це питання не провокаційне - воно просто не по темі, а значить офтоп. Особисто я "пастернака-не-читал", але кажуть, що репертуар - попса 80-х. А тут гілка про УКРАЇНСЬКИЙ. РОК-Н-РОЛ.



Усе мине. Усе мене мине
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Максим Стюфляєв
Модератор
******



Повідомлень: 1095
Зареєстрований: 13-11-2007
Місто: Лутугине Луганська область
Нема на форумі

Настрій: Файний.

[*] написано 20-2-2009 у 02:15


Ой, Дмитре, чи ж мені розповідати Вам, скільки у цій гілці було дискусій щодо запрошення гостей, які, м'яко кажучи, не вписувалися в "чистоту формату"? Ну то одним більше, одним менше... І, до речі, не лише попса 80 - х. Ще й шансон.

П. С. Сподіваюся, ніхто не потрактував мій допис так, ніби я перейнявся нестримним і палким бажанням почути згаданого тут інопланетного добродія в УРнР. Боже збав. Просто цікаво знати Оліні плани на найближчий час. А оскільки Оля тут колись писала, що "гостем програми може стати будь - хто", я й подумав, а раптом... :o




Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Максим Стюфляєв
Модератор
******



Повідомлень: 1095
Зареєстрований: 13-11-2007
Місто: Лутугине Луганська область
Нема на форумі

Настрій: Файний.

[*] написано 20-2-2009 у 02:24


Цитата:
Оригінальне повідомлення від smolyar
Цитата:
Оригінальне повідомлення від Максим Стюфляєв
Олю, а в УРнР буде представлення дебютного альбому культової постаті нашого часу, відомої під творчим псевдонімом Космос? :lol: (питання провокаційне ;) :rolleyes: )

:mad: :baddevil: :mad: :baddevil: :mad:
Максиме, як Вам не соромно, у людей (у киян тобто) таке горе :( а Ви під'южуєте.
Ага, зате Україні яка радість :lol: Киянам же хочеться нагадати давню мудрість "Бачили очі...". А взагалі у мене он зараз значно більше горе. Вже тиждень не працює Інтернет - мовлення Променя (точніше, обривається постійно). :( Через таку оказію сьогодні не міг слухати Рок - Солянку. :( Сподіваюся, це тимчасові перебої і їх невдовзі усунуть. Якщо ж ні, то УРнР зможу слухати лише в мр - 3 запису, а про Солянку доведеться забути взагалі... хоч плач. :(:(:(



Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
smolyar
Академік
****



Повідомлень: 701
Зареєстрований: 22-3-2004
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: пізнавальний

[*] написано 20-2-2009 у 15:40


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Максим Стюфляєв ... Киянам же хочеться нагадати давню мудрість "Бачили очі...". ...

угу, тільки 'дивилися' очі одних :mad: а вилазять :o тепер у інших :o

Цитата:
... А взагалі у мене он зараз значно більше горе. Вже тиждень не працює Інтернет - мовлення Променя (точніше, обривається постійно).

Тішусь за Вас, Максиме. :saint: Ви найщасливіша людина у світі, якщо для вас це є найбільшим горе. :D

Цитата:
... Через таку оказію сьогодні не міг слухати Рок - Солянку. :( Сподіваюся, це тимчасові перебої і їх невдовзі усунуть....

дуже скоро це не матиме жодного значення :rolleyes:
Цитата:
... про Солянку доведеться забути взагалі... хоч плач. :(:(:(

починайте вже...
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
 Сторінки:  1  ..  56    58    60  ..  89

  Догори

Статичне дзеркало форуму

Львів
Pоwered by XМB
Developed by Avеnture Media & The XМB Group © 2002-2006



Інші проекти:
Наука-Онлайн - Об'єднання українських науковців
Львів - Фотоблог міста
ІБАС. Інформаційна, бібліотечна та архівна справа - Сучасна освітня спеціальність
School review 1795
Реклама: