Форум Рідного Міста
Ви не ввійшли [Ввійти - Зареєструватися]
Вниз

Версія для друку  
 Сторінки:  1  ..  58    60    62  ..  89
Автор: Тема: Радіо "ПРОМІНЬ". Четвер. Оля Смоляр.
Серж Петренко
Дійсний член
***



Повідомлень: 133
Зареєстрований: 26-11-2007
Нема на форумі

Настрій: світ збожеволів

[*] написано 11-3-2009 у 03:54


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Максим Стюфляєв
Козак! :D

Ба навіть козак-рокер! :D




До мене - на «ти»! Сподіваюся, до тебе також? (© живазакордоном)
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Серж Петренко
Дійсний член
***



Повідомлень: 133
Зареєстрований: 26-11-2007
Нема на форумі

Настрій: світ збожеволів

[*] написано 11-3-2009 у 04:36


Цитата:
Оригінальне повідомлення від smolyar
оскільки час виходу Роксолянки був "глухий", то треба було ду-у-уже постаратися аби послухати її. І я не думаю що таких героїв було багато.

Може, Вас це здивує, але БАГАТО людей під час роботи слухають радіо, "у фоновому режимі". Для мене, наприклад, єдина незручність полягала в перемиканні приймача у потрібний час на хвилю "Променя" (бо здебільшого там звучить попса, тому зазвичай я вмикаю щось інше). Жодних надзусиль це не вимагало.
Цитата:
Оригінальне повідомлення від smolyar
ПОВТОРЮЮ ЩЕ РАЗ - ЖОДНИХ УТИСКІВ У ДАНОМУ РАЗІ ЩОДО МЕНЕ ЧИ РОКСОЛЯНКИ НЕ БУЛО.

Тоді повторіть ще втретє, тільки такими словами: "Насправді РокСолянка припинила своє існування з моєї ініціативи, бо я від неї втомилась." Повірте, дорікнути Вам за це ми не зможемо. Совість не дозволить.
Цитата:
Оригінальне повідомлення від smolyar
І якщо хтось і постраждав у цьому випадку то це Єфімов.

Яким же чином?? Йому гикнулося від наших слів на адресу "Доміно"? Сподіваюся, цей сумний факт він якось переживе.
П.С. Самого Єфімова я і не критикую, він же не винен, що йому самі артисти такий "асортимент" несуть... він просто змушений вибирати з наявного.




До мене - на «ти»! Сподіваюся, до тебе також? (© живазакордоном)
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Серж Петренко
Дійсний член
***



Повідомлень: 133
Зареєстрований: 26-11-2007
Нема на форумі

Настрій: світ збожеволів

[*] написано 11-3-2009 у 05:25


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Максим Стюфляєв

Дуже цікаву (особливо для Сержа ;) ) програму анонсували на понеділок - історія "скрябів", як все починалося. Буде Кузьма, інші "скряби", будуть записи кінця 80 -х - початку 90 - х. Словом, має бути цікаво.

Максиме, ти навіть не уявляєш розмір моєї тобі вдячності!!! Я маю до Кузьми запитання, котре якраз стосується призабутої історії гурту; дуже хотілося б почути його відповідь! Запитання, власне, "три в одному".

- чи пам'ятає Кузьма такі імена, як Оля Кравчук, Андрій Штурма (він же К'юр) і Ростислав Домішевський (він же Рой, він же просто Ростік)?
- якщо так: чи правда, що вони є авторами текстів пісень "Душа і плоть", "В ліжку спав" і "Най буде дощ" відповідно? (Щодо перших двох пісень я впевнений на 75%, щодо останньої - на 99%)
- якщо так: чому Кузьма жодним словом не заїкнувся про їхнє авторство, коли включав ці вірші у власну книжку? (Там теж "три в одному" друкувалося: "Я, «Побєда» і Берлін", "Місто, де не ходять гроші" і збірка пісенних текстів, нібито написаних самим Кузьмою.)

Страшенно хочеться почути відповідь! Як це запитання можна поставити в ефірі?




До мене - на «ти»! Сподіваюся, до тебе також? (© живазакордоном)
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
smolyar
Академік
****



Повідомлень: 701
Зареєстрований: 22-3-2004
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: пізнавальний

[*] написано 11-3-2009 у 20:03


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Максим Стюфляєв ... Олю, ви ж не забувайте тут анонсувати свої випуски, я ж уже постараюся не пропускати. :sing:

Ой, не знаю Максиме :rolleyes: ці всі анонси так зобов'язують ... знаєте, одна річ триндіти в ефірі і знати що тебе не дуже то й слухають (в сенсі не дослухаються) а зовсім інша річ коли на твій випуск хтось розраховує... :o
Цитата:
Оригінальне повідомлення від Юрій Сєров
А ці програми будуть викладатися в неті?
Якщо будуть - кидайте сюди лінки будь-ласка...


нічого про це НЕ-ЗНА-Ю. Якщо хтось із 11-ти(!) ведучих захоче взяти на себе цю мороку, то тоді буде. :)
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
smolyar
Академік
****



Повідомлень: 701
Зареєстрований: 22-3-2004
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: пізнавальний

[*] написано 11-3-2009 у 20:16


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Козачок Сергій
Схоже Ярмола вирішив пригадати свої старі боксерські часи :) Студія ціла зосталася? :o Фотограф живий?:wow:
...

не переживайте все гаразд - "і вівці цілі і вовк ситий" :D

Цитата:
Після прослуховування минулої програми виникло бажання відвідати коли-небудь такий визначний центр української культури як київська школа № 200 :)

насправді нема вже на що дивитися :( не та вже зараз школа... зі старої гвардії лишилося дуже мало вчителів. У совєтські часи вона була більш українсько свідомою, а ніж зараз. І особливо це стало відчутно після того як померла директор Валентина Ярмоленко (Царство небесне) і прислали нову директрису, а та почала колектив під себе міняти ... А колись і справді була дуже хороша школа, одна з найкращих.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
smolyar
Академік
****



Повідомлень: 701
Зареєстрований: 22-3-2004
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: пізнавальний

[*] написано 11-3-2009 у 20:46


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Серж Петренко
Цитата:
Оригінальне повідомлення від smolyar
оскільки час виходу Роксолянки був "глухий", то треба було ду-у-уже постаратися аби послухати її. ...

Може, Вас це здивує, але БАГАТО людей під час роботи слухають радіо, "у фоновому режимі". Для мене, наприклад, єдина незручність полягала в перемиканні приймача у потрібний час на хвилю "Променя" ...

під "глухим часом" мається на увазі час з 14:00 до 15:00. У цей проміжок "Промінь" як і раніше мовчить на кухні. Тому 'випадково' почути програму було складно, потрібно було навмисно сходити в інтернет чи налаштуватись на певну хвилю ...

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Серж Петренко
Цитата:
Оригінальне повідомлення від smolyar
ПОВТОРЮЮ ЩЕ РАЗ - ЖОДНИХ УТИСКІВ У ДАНОМУ РАЗІ ЩОДО МЕНЕ ЧИ РОКСОЛЯНКИ НЕ БУЛО.

Тоді повторіть ще втретє, тільки такими словами: "Насправді РокСолянка припинила своє існування з моєї ініціативи, бо я від неї втомилась." Повірте, дорікнути Вам за це ми не зможемо. Совість не дозволить....

е, ні Серже, Ви "мєня нє путайтє", я такого аж ніяк не могла казати. Бо від РокСолянки неможливо мені було втомитися, я б навіть сказала що роблячи її я відпочивала від іншої роботи. Вона не вимагала від мене якихось надзусиль, саме тому я рік тому (чи півтора?) й погодилася її робити. Отож, повторюю втретє ;)
ЖОДНИХ УТИСКІВ У ДАНОМУ РАЗІ ЩОДО МЕНЕ ЧИ РОКСОЛЯНКИ НЕ БУЛО.
ну що вдієш, так стали зорі :( треба ж було прилаштувати кудись Доміно. Зрешто керівництво не знало що РокСолянка була такою рейтинговою :o :lol: а щодо втоми, то я б з радістю відмовилася від 'лівої' роботи але обставини не дозволяють мені цього зробити :(:(:(
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
smolyar
Академік
****



Повідомлень: 701
Зареєстрований: 22-3-2004
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: пізнавальний

[*] написано 11-3-2009 у 20:51
АНОНС НА 12 БЕРЕЗНЯ


Планую дати запис виступу "Гайдамак" на Eurosonic. Сподіваюся Вова Шерстюк завтра встигне прийти щось наговорити ... :rolleyes:
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Максим Стюфляєв
Модератор
******



Повідомлень: 1095
Зареєстрований: 13-11-2007
Місто: Лутугине Луганська область
Нема на форумі

Настрій: Файний.

[*] написано 13-3-2009 у 01:11


Олю, дякую за "концерт". Слухав із задоволенням!



Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Максим Стюфляєв
Модератор
******



Повідомлень: 1095
Зареєстрований: 13-11-2007
Місто: Лутугине Луганська область
Нема на форумі

Настрій: Файний.

[*] написано 13-3-2009 у 01:22


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Серж Петренко
Як це запитання можна поставити в ефірі?
Ой, Серже, навіть не знаю. Можу лише сказати, що той понеділковий випуск вестиме Зелінченко. Вона ще ж "Десерт опівдні веде", може там замовлення і на якесь "мило" приймаються? Завтра увімкну початок "Десерту" (зроблю зусилля над собою ) і перевірю.

П. С. Я тут помітив, що "Перехрестя" повторюється о першій ночі. Не знаю, як для кого, а для мене це втішна новина, бо мені вночі послухати радіо значно легше, ніж об 11.00 Тепер скрябів точно не пропущу. :sing:




Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Максим Стюфляєв
Модератор
******



Повідомлень: 1095
Зареєстрований: 13-11-2007
Місто: Лутугине Луганська область
Нема на форумі

Настрій: Файний.

[*] написано 13-3-2009 у 01:39


Цитата:
Оригінальне повідомлення від smolyar
Цитата:
Оригінальне повідомлення від Максим Стюфляєв ... Олю, ви ж не забувайте тут анонсувати свої випуски, я ж уже постараюся не пропускати. :sing:

Ой, не знаю Максиме :rolleyes: ці всі анонси так зобов'язують ... знаєте, одна річ триндіти в ефірі і знати що тебе не дуже то й слухають (в сенсі не дослухаються) а зовсім інша річ коли на твій випуск хтось розраховує... :o
Олю, дослухаємося, кожне слово затамувавши подих ковтаємо, чекаємо кожної програми нетерпляче і дуже - дуже розраховуємо, що їх буде якомога більше! :D Ось так, можете сказати, що я егоїст. Напевно, так і є. Олю, а що ж зробиш, якщо радіостанції ( і УР зокрема) пропонують нам здебільшого музику зовсім іншого спрямування? Ви унікальні, тому й хапаємося так жадібно за кожну нагоду.
Цитата:
Оригінальне повідомлення від smolyar
Цитата:
Оригінальне повідомлення від Юрій Сєров
А ці програми будуть викладатися в неті?
Якщо будуть - кидайте сюди лінки будь-ласка...


нічого про це НЕ-ЗНА-Ю. Якщо хтось із 11-ти(!) ведучих захоче взяти на себе цю мороку, то тоді буде. :)
Юрію, на ваше щастя серед тих 11 є щонайменше одна відома вам чаріна дівчина... я б на вашому місці дуже гарно і чемно попросив, може присвятив би пару поезій... :rolleyes: ;)



Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Юрась Кириченко
Дописувач
**

Фотографія користувача


Повідомлень: 90
Зареєстрований: 25-10-2007
Місто: Вінниця
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 13-3-2009 у 22:54


Не розумію, чому анонси повинні напрягати чи зобов*язувати ведучого. Я знайомий зі звичкою наших музик запізнюватись або встрявати в якісь халепи. Тому лише надіюсь, що анонсована зустріч відбудеться, але впевненості у мене в цьому немає.



ми такі які ми є, ми всередені червоні
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
smolyar
Академік
****



Повідомлень: 701
Зареєстрований: 22-3-2004
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: пізнавальний

[*] написано 14-3-2009 у 14:15


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Максим СтюфляєвОлю, дослухаємося, кожне слово затамувавши подих ковтаємо, чекаємо кожної програми нетерпляче і дуже - дуже розраховуємо, що їх буде якомога більше! :D Ось так, можете сказати, що я егоїст. Напевно, так і є. Олю, а що ж зробиш, якщо радіостанції ( і УР зокрема) пропонують нам здебільшого музику зовсім іншого спрямування? Ви унікальні, тому й хапаємося так жадібно за кожну нагоду.

Максиме, дякую конєшно за такі слова, але припиніть складати мені дефірамби. А то я можу запишатися, задеру кирпу -> спідкнусь об камінь -> впаду -> вдарюсь головою -> там щось зрушиться -> поміняється світогляд... І кого Ви тоді будете слухати :o :lol:
Цитата:
Цитата:
Оригінальне повідомлення від smolyar
Цитата:
Оригінальне повідомлення від Юрій Сєров
А ці програми будуть викладатися в неті?
Якщо будуть - кидайте сюди лінки будь-ласка...


нічого про це НЕ-ЗНА-Ю. Якщо хтось із 11-ти(!) ведучих захоче взяти на себе цю мороку, то тоді буде. :)
Юрію, на ваше щастя серед тих 11 є щонайменше одна відома вам чаріна дівчина... я б на вашому місці дуже гарно і чемно попросив, може присвятив би пару поезій... :rolleyes: ;)

По перше серед тих 11 щонайменше 10-теро чарівних дівчат ;) і 1(один) - старший хлопець.
а от другу частину повідомлення я взагалі не второпала. :( Навіщо, та й не треба(!) мене ніпрощо просити... і до чого тут поезії ...
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
smolyar
Академік
****



Повідомлень: 701
Зареєстрований: 22-3-2004
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: пізнавальний

[*] написано 16-3-2009 у 12:03
АНОНС НА 19 БЕРЕЗНЯ


Будуть музиканти групи "Андерсон".
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
smolyar
Академік
****



Повідомлень: 701
Зареєстрований: 22-3-2004
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: пізнавальний

[*] написано 18-3-2009 у 15:59
25 БЕРЕЗНЯ (середа)


... домовилася зустрітися "На перехресті..." із Фомою. Плануємо згадати ранню творчість "Мандрів".
Усім ведучим було рекомендовано :o поменше говорити і побільше слухати музики. Як воно вийде на практиці (принаймні у мене) не знаю :rolleyes:, у прямому ефірі чітко розрахувати співвідношення балачка:музика складно. І ще важливо. Здається, ініціатори програми були проти телефонних дзвінків (у сенсі для запитань від слухачів). Тому, якщо раптом :o когось щось цікавить, тоді знаєте що робити. :rolleyes:
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Юрій Сєров
Модератор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 10457
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: оптимістичний

[*] написано 18-3-2009 у 21:56


Не впевнений, що послухаю передачу, але запитання хотілося б поставити і по можливості відповідь якось отримати :)
Свого часу Фома казав, що він знає крутий рецепт популяризації Мандрів і що скоро вони стануть популярними як Океан Ельзи. Так от цікавить - чи довго ще чекати? :)




Nauka-Online.Org - Українська Наукова Інтернет-Спільнота
Рідний край - Колекція знимків України
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Козачок Сергій
Академік
****



Повідомлень: 329
Зареєстрований: 29-2-2008
Місто: Рівне
Нема на форумі

Настрій: Адекватний

[*] написано 19-3-2009 у 11:20


Якось слухав по радіо якихось реперів, і коли поставили їхню пісню то я впізнав Мандрівську "Колисту", тільки замість Фомового вокалу вони щось там начитували. Цікавить як ставиться Фома до такого недобросовісного використання своєї творчості.
P.S. А яким чином можна буде почути відповідь?:wow:
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
smolyar
Академік
****



Повідомлень: 701
Зареєстрований: 22-3-2004
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: пізнавальний

[*] написано 20-3-2009 у 15:27
ПРОХАННЯ ПО МОЖЛИВОСТІ УТОЧНИТИ


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Юрій Сєров
...Свого часу Фома казав, що він знає крутий рецепт популяризації Мандрів і що скоро вони стануть популярними як Океан Ельзи. ...

коли? - рік, два, 5, 10? років тому?; за яких обставин(радіо, телебачення, друковане видання) і в якому контексті це було сказано.

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Козачок Сергій
Якось слухав по радіо якихось реперів, і коли поставили їхню пісню то я впізнав Мандрівську "Колисту", тільки замість Фомового вокалу вони щось там начитували. Цікавить як ставиться Фома до такого недобросовісного використання своєї творчості...

теж бажано згадати коли це було і що то за репери були, що вони при тому говорили? може сказали що їм дуже подобається мандрівська 'колиска' і вони вирішили свою версію зробити? і як то виглядало - тільки текст запозичили, чи й музику?
Цитата:
... P.S. А яким чином можна буде почути відповідь?:wow:

:rolleyes: поки не знаю :( одна мудра людина, коли умовляла мене на цю халепу радила мені використовувати свої архівні програми і інтерв'ю. То я так подумала:rolleyes:, як розмова вийде цікавою, то можна буде переробити потім її на "У-Р-Н-Р"... :rolleyes:
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Юрій Сєров
Модератор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 10457
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: оптимістичний

[*] написано 20-3-2009 у 16:09


Цитата:
коли? - рік, два, 5, 10? років тому?; за яких обставин(радіо, телебачення, друковане видання) і в якому контексті це було сказано.

http://postup.brama.com/usual.php?what=41848
16 вересня 2005
Цитата:
До речі, хотіли завершити платівку навесні, але не встигли, бо маємо дуже багато концертів. Однак альбом буде. Ми вже ведемо переговори з інвесторами. Й хочемо скористатися тієї схемою, завдяки якій "Океан Ельзи" "вибухнув" п'ять років тому. Коли були вкладені великі гроші, а пісні розкручували аж до легкої нудоти. Хоча мене дуже тішить думка, що ми досягнули неабиякої популярності й без усіх цих засобів. Отже, зрозумій, як веселять мене всі ці розмови про моє прагнення до популярності.

-- Можна сказати, що "Океан Ельзи" є для Тебе певним еталоном?

-- Це дуже якісна музика. Але ж я не гірше за тих хлопців розуміюся на законах шоу-бізнесу! Отже, бачу, що мудро вкладені гроші в дали прибуток. Я не пригадую точної цифри, але, як мені відомо, в межах ста тисяч доларів було витрачено на розкрутку "Океанів". Брали гітову пісню, робили кліп (недорогий(!)) і запихали у всі можливі теле- та радіоефіри. За таким математичним розрахунком "Океани" вистрілювали по кілька разів на рік, а далі "машина" автоматом пішла сама. Реалістична, добре продумана концепція. Ми ж усього цього не робили. Кліпів відзняли всього кілька і дуже дешевих. Вони фактично не мали ротації, хіба кілька прем'єр. У нас ніколи не було спонсорів. На сьогодні ситуація, в принципі, така ж. Єдине, що маємо можливість розмовляти з інвесторами, які не проти вкласти у нас гроші. Але ми не шукаємо продюсера, бо самі себе продюсуємо. Вважаю, що "Мандри" -- унікальний гурт. Маємо популярність, у яку не вкладали великих грошей і, головне, ми вільні. Ніхто не може сказати нам: "Ми вас сдєлалі!". Ми самі себе зробили і це дуже приємно.

За кожним сантиметром нашої популярності -- величезна робота. Отже, повернуся ще раз до твого питання про популярність. Так, я люблю її, але лише тому, що цього вимагає специфіка роботи музиканта. Бавитися в андерґраунд можна в шістнадцять літ, а не у тридцять три, як мені тепер.

-- А не боїшся "побічних ефектів" великої популярності, що тепер спостерігають у "Океані Ельзи"?

-- Від початку у нас зовсім інакша ситуація. Коли ми випадково зібралися всі разом, часто сварилися, бо кожен тягнув ковдру на себе. Ми пережили чимало конфліктів і внаслідок цього навчилися поважати один одного, любити та цінувати. Зрештою, коли ти живеш із людьми вісім років пліч-о-пліч й потрапляєш у розмаїті ситуації, ти починаєш розуміти їх, як себе самого.

Те, що тепер відбувається в "Океанів" -- дуже недобра ознака. Вони втрачають популярність, адже частина людей безперечно любить саме Хусточку та Гудимова.


Можливо я трохи перекрутив, але
"Ми вже ведемо переговори з інвесторами. Й хочемо скористатися тієї схемою, завдяки якій "Океан Ельзи" "вибухнув" п'ять років тому."
вибуху я також не помітив :) Можливо, річ не лише в схемах, а й у музиці? :) Мандри грають нормальну музику, але не думаю, що вони будуть колись такими популярними як ОЕ. Зрештою це не трагедія :)




Nauka-Online.Org - Українська Наукова Інтернет-Спільнота
Рідний край - Колекція знимків України
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Козачок Сергій
Академік
****



Повідомлень: 329
Зареєстрований: 29-2-2008
Місто: Рівне
Нема на форумі

Настрій: Адекватний

[*] написано 21-3-2009 у 12:50


Цитата:
Оригінальне повідомлення від smolyar
теж бажано згадати коли це було і що то за репери були, що вони при тому говорили?

наскільки пригадується, це було по місцевому радіо (або рівненському або тернопільському) років два тому. То була якась нова група, чи не радіо-дебют, назва англомовна, тому й не запам'ятав.
Цитата:
може сказали що їм дуже подобається мандрівська 'колиска' і вони вирішили свою версію зробити?

ні про "Мандри" ні про "Колиску" вони взагалі не згадували, просто говорили на якісь ліві теми а потім поставили пісню.
Цитата:
і як то виглядало - тільки текст запозичили, чи й музику?

ні-ні! Запопичили лише музику, але запозичили її повністю, аранжування було геть мандрівське.


Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
smolyar
Академік
****



Повідомлень: 701
Зареєстрований: 22-3-2004
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: пізнавальний

[*] написано 25-3-2009 у 17:34


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Юрій Сєров
Не впевнений, що послухаю передачу, але запитання хотілося б поставити і по можливості відповідь якось отримати :)...


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Козачок Сергій
... P.S. А яким чином можна буде почути відповідь?:wow:


як я вже казала, пізніше 'втуливши' по обидва боки рок-н-рольну заставку я дам цей ефір увечері. А поки пропоную наступне :rolleyes: На укр-нет я навмисне завела скриньку moja_skrynka{ песик }ukr.net. Туди я переслала два фрагменти сьогоднішньої розмови, тож заходьте і слухайте :saint: Пароль вам - Юрію та Сергію я зараз відправлю у приват.
з.і. спочатку хотіла повідомити пароль для загального вжитку, але потім подумала, що як знайдеться якийсь 'доброзичлевець' :mad:, то ми й оком не встигнемо мигнути, як там нічого не буде... Тому як кому дуже цікаво, то питайтеся пароля...
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
smolyar
Академік
****



Повідомлень: 701
Зареєстрований: 22-3-2004
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: пізнавальний

[*] написано 25-3-2009 у 17:43
АНОНС НА 26 БЕРЕЗНЯ


обіцяли прийти івано-франківські "Кораллі".
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Юрій Сєров
Модератор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 10457
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: оптимістичний

[*] написано 25-3-2009 у 17:45


Цитата:
обіцяли прийти івано-франківські "Кораллі".

Супер гурт!
Мав нагоду послухати їх наживо на Рок-коляді у Львові на Старий Новий рік.
Дуже гарні враження залишилися. З нетерпінням чекаю їх ще у Львові, ну і звісно альбом!
Вони самі зробили розкладну трембіту?




Nauka-Online.Org - Українська Наукова Інтернет-Спільнота
Рідний край - Колекція знимків України
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
smolyar
Академік
****



Повідомлень: 701
Зареєстрований: 22-3-2004
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: пізнавальний

[*] написано 25-3-2009 у 17:52


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Юрій Сєров
Цитата:
обіцяли прийти івано-франківські "Кораллі".

Супер гурт!
Мав нагоду послухати їх наживо на Рок-коляді у Львові на Старий Новий рік.
Дуже гарні враження залишилися. З нетерпінням чекаю їх ще у Львові, ну і звісно альбом!
Вони самі зробили розкладну трембіту?

про трембіту запитаю (як самі не скажуть). До речі, вони планують прийти усім складом і з інструментами... але трембіту домовилися не використовувати - боюсь що вікна повилітають :o (як не від децибел, то 'льогкім двіженієм руки...' :lol: )
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Козачок Сергій
Академік
****



Повідомлень: 329
Зареєстрований: 29-2-2008
Місто: Рівне
Нема на форумі

Настрій: Адекватний

[*] написано 26-3-2009 у 10:56


Дякую :)
Закачав, вдома послухаю :)
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
smolyar
Академік
****



Повідомлень: 701
Зареєстрований: 22-3-2004
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: пізнавальний

[*] написано 1-4-2009 у 11:23
Кораллі 26-03-09


так мені ніхто й не пояснив, як в одному повідомленні прикріпити одразу кілька зображень??? :( І навіть Юрій Сєров, який завжди готовий прийти на допомогу мовчить :(

koralli_1.JPG - 26kB
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
 Сторінки:  1  ..  58    60    62  ..  89

  Догори

Статичне дзеркало форуму

Львів
Pоwered by XМB
Developed by Avеnture Media & The XМB Group © 2002-2006



Інші проекти:
Наука-Онлайн - Об'єднання українських науковців
Львів - Фотоблог міста
ІБАС. Інформаційна, бібліотечна та архівна справа - Сучасна освітня спеціальність
School review 1795
Реклама: