Форум Рідного Міста
Ви не ввійшли [Ввійти - Зареєструватися]
Вниз

Версія для друку  
 Сторінки:  1  2  3
Автор: Тема: Що мені не подобається у Веб-дизайні
Андрій Пелещишин
Адміністратор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 9191
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 29-10-2003 у 21:34


Суцільний JavaScript. Для пошукових систем пусте місце. У прямому розумінні цього слова. Щось більше не хочу писати, бо не люблю публічно критикувати чиюсь роботу.

А що бачать пошуківці, Ви можете зрозуміти глянувши "їхніми очима"
http://www.searchengineworld.com/cgi-bin/sim_spider.cgi
і задайте потрібну адресу. Наприклад свого сайту. І якогось іншого. І порівняйте.




Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
marco
Академік
****

Фотографія користувача


Повідомлень: 752
Зареєстрований: 3-2-2003
Місто: Львів, центр
Нема на форумі

Настрій: стабільний

biggrin.gif написано 30-10-2003 у 00:07


Щойно мені пошук в Ґуґлі за ключовими словами: веб львів - першим!!! в списку видав цю дискусію в форумі ;-)
http://www.google.com.ua/search?q=%D0%B2%D0%B5%D0%B1+%D0%BB%D1%8C%D...





Компанія "ВебМайстерня" - професійна розробка веб-сайтів та впровадження TYPO3 CMS.
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача Цей користувач має MSN Messenger
Наталка
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 2594
Зареєстрований: 22-4-2003
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: різнобарвний

[*] написано 30-10-2003 у 00:49


Цитата:
Першим відправив користувач marco
Щойно мені пошук в Ґуґлі за ключовими словами: веб львів - першим!!! в списку видав цю дискусію в форумі ;-)
http://www.google.com.ua/search?q=%D0%B2%D0%B5%D0%B1+%D0%BB%D1%8C%D...


ПОПУЛЯРНІСТЬ!!! :D

А взагалі - дуже цікава дискусія. Не втручаюсь, бо ніц не розумію, :lol:, але деякі висновки для себе вже зробила. Знатиму, до кого звертатися, якщо колись потрібен буде сайт. :)




Це все наснилось мені - губи Його пахнуть літом;
руки Його ніжніші за будь-які весни. (с) Соломія Чубай.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Чарівник з міста Гамельн
Академік
****



Повідомлень: 495
Зареєстрований: 14-12-2002
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 30-10-2003 у 23:23


> Суцільний JavaScript. Для пошукових систем пусте місце. У прямому розумінні цього слова.

Я знаю :-)

Але, враховуючи тематику сайту, пошуковими системами тут можна взагалі нехтувати - все базується на веб-рінгах та персональних лінках.


> Щось більше не хочу писати, бо не люблю публічно критикувати чиюсь роботу.

А я би від об'єктивної критики як раз і не відмовився. Про плюси та мінуси JavaScript я і так знаю - цікаво почути те, про що я навіть не підозрюю :-)


Everywhere and nowhere...
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Ігор Мартинів
Академік
****



Повідомлень: 467
Зареєстрований: 29-8-2003
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: антирагульський

[*] написано 31-10-2003 у 02:46


Цитата:
Першим відправив користувач Андрій Пелещишин
Мій друг тоже зробив собі сайт у вигляді особової справи :D
Так що набір ідей скінченний

:) у мене здається теж

Цитата:
2 helen Мені дуже важко говорити щось про себе. Давайте не переходити на особистості. А до вдалих я би відніс цей Форум (з точки зору наповнення якісною інформацією та цільовим промоушеном) та http://art.ridne.net. Мій персональний сайт мені тоже подобається
Але мені б дійсно не хотілося щоби цей тред перетворився з "обговорення ідеалу" до огляду конкретних сайтів. Тому в критичну дискусію вступати не буду.


І все-таки дозвольте ;)
Андрію, Ваш персональний сайт містить грубі порушення не те що дизайнерських "канонів", але й просто правил хорошого тону. Не буду називати це хамством щодо відвідувачів, можемо просто віднести це до браку досвіду і фаховості в даній галузі.

Головне, що зразу кинулось в очі

1. Дрібненькі шрифти в деяких блоках. Слова "Мої координати" чомусь гігантське та ще й жирне, тоді як сама інформація (яка на вашу думку чи не найважливіше в сайті) в цьому блоці - мікроскопічна.

2. А те, як подано вашу електронну адресу мене взагалі вразило :) Я такого ніде не бачив, щоб замість просто написати --------@----.--- і зробити активний лінк mailto ви намалювали своє мило в фотошопі. І де тут оспівана вами зручність і здоровий глузд?

3. Ваше фанатичне захоплення пошуковиками вилилось у напис вгорі Ключові слова: Інтернет, сайт, WWW, мережі, інформаційні системи, бази даних. Сумніваюсь, що цей рядок несе корисну інформацію для відвідувача. Такі речі можна маскувати під колір фону, якщо воно справді так допомагає в індексації, як ви кажете

4. Нехай це моє скромне, суб"єктивне і упереджене ІМХО, але кольори підібрані невдало. Крім того інтервали між графічними і текстовими елементами варто було б уніфікувати.

Усі перечислені претензії не є якимись витребеньками. Йдеться про нормальні відомі правила.

Загалом, якщо не брати до уваги дизайн і недобре зробленої головної сторінки, сайт непоганий бо гарно виконує свою головну функцію - він інформативний, добре структурований. Але якщо ви ставите його в приклад, говорячи про дизайн, то маю сумніви у вашій компетентності в цьому питанні. Бо хороша інформативність і "юзабельність" сайту - це не дизайн.

Сподіваюся на адекватне сприйняття критики :) Тим більше, так детально розклавши ваш сайт по полицях, я зробив йому велику послугу ;) Принаймні так ви пишете у своїй статті http://apele.ridne.net/papers/badsite.html

Дякую за увагу

PS Анітрохи не ображусь за критику свого хом"яка :) Знаю, що недосконалий - руки не доходять. Але я його й нікому не ставлю у приклад. Він просто на разі є такий яким є




Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Андрій Пелещишин
Адміністратор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 9191
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 31-10-2003 у 07:48


Я ж казав, що в дискусію по своїх сайтах вступати не буду. Але, дещо напишу.
Пошта фоткою - проти спаму (збирачів мейлів).
Ключові слові я дійсно навів, я ж науковець, і проставив ключові слова в "науковому стилі".
Щось ховати під колрі фону? Не раджу. Є таке чарівне поняття я "Бан" (пожиттєве блокування та винесення сайту з пошукових машин). Не раджу попадати в "бан". А "білим по білому"- пряма дорога в бан

Контасти між великими та маленькими шрифтами не є великою проблемою, особливо враховуючи невеликі розміри сайту.

А цікавим зокрема він (сайт) є тим, що там немає табличної верстки. На сьогодні це рідкість. Як наслідок він легенький і близький по ідеоології виконання до того, що рекомендує W3 consortium

Послуги по аналізу чужих сайтів та рекомендації по його модифікації напевно просто так не надаватиму.




Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Андрій Пелещишин
Адміністратор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 9191
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 31-10-2003 у 09:38


Ще дещо допишу.

Ключові слова на початку потрібні в першу чергу читачам. Для того щоби швидко зрозуміти тематику. Пошуковці - то вторинне. Ще раз відішлю до наукових статтей - не випадково ключові слова там зажди на видному місці

Щодо шрифтів - частково використано прийом "зворотній емпфазис".

Щодо важливості врахування потреб пошуківців. Це вкрай важливо. Дорікати власнику сайту, що його сайт враховує існування пошуківців - те ж саме, що дорікати власнику мотелю для далекобійників, що мотель при дорозі..

Щодо ключових слів - позволю собі перейти на сленг. Юзабіліті сайту починається з сніпета в SERP. :)

А тепер що до ведення дискусії. Хочете адекватне сприйняття критики - пишіть адекватно.
перше - люди, які мене знають (хоча б по Форуму) підтвердять, що "фанатичне захоплення", "оспівувати" - це не про мене. Рівно як "хамство".

А Ви, Ігоре, поступили нетактовно. Я ж Вас не просив десь публікувати мій адрес електронної пошти. На секунду задуматися про те, що я напевно щось хотів сказати тим, що мейл був у вигляді малюнка не просто так, можна було.... Змушений відредагувати Ваше повідомлення (стерши мейл).




Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
marco
Академік
****

Фотографія користувача


Повідомлень: 752
Зареєстрований: 3-2-2003
Місто: Львів, центр
Нема на форумі

Настрій: стабільний

[*] написано 31-10-2003 у 10:30


Цитата:
Першим відправив користувач Андрій Пелещишин

А цікавим зокрема він (сайт) є тим, що там немає табличної верстки. На сьогодні це рідкість. Як наслідок він легенький і близький по ідеоології виконання до того, що рекомендує W3 consortium


Я нову версію свого сайту також роблю в CSS table free layout :sing:

Багато в чому не погоджуюся з Ігорем Мартинівим (в тому числі з певною нетактовністю тональнсті зауважень), більшість його аргументів занадто перебільшеними і безапеляційними.
Критика для того щоб сприймалася позитивно не повинна бути агресивною, ІМХО

Але в цій темі мова йшла не про "розбір польотів" якогось конкретного сайту, тим більше що поняття "канонів і законів" дизайну є досить умовним, а про загальні тенденції.





Компанія "ВебМайстерня" - професійна розробка веб-сайтів та впровадження TYPO3 CMS.
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача Цей користувач має MSN Messenger
fish
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 1592
Зареєстрований: 28-5-2003
Місто: Запоріжжя
Нема на форумі

Настрій: присутній

[*] написано 31-10-2003 у 11:01


мулька з малюнком замість тексту для електронної пошти - досить відома і позитивна річ.



карнавал мусить тривати далі, інакше йому настане кінець
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Андрій Пелещишин
Адміністратор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 9191
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 31-10-2003 у 12:01


Цитата:
Але в цій темі мова йшла не про "розбір польотів" якогось конкретного сайту, тим більше що поняття "канонів і законів" дизайну є досить умовним, а про загальні тенденції.


Абсолютно згоден з Марком.

Щодо обговорення сайтів. Вважаю, що коректно та тактовно обговорювати сайти по особистому проханню автора (без цього це виглядає просто недоречно) та в окремих тредах для кожного сайту.
Проте я, як адміністратор, буду перешкоджати прихованому спаму під маркою "оцініть мій сайт". У даному разі я як спам сприйматиму таку тему, яку починає користувач, який щойно зареєструвався. Бо тепер такі завелися спамери - забіг на форумЇ написав "Оцініть сайт" і побіг далі ...




Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Ігор Мартинів
Академік
****



Повідомлень: 467
Зареєстрований: 29-8-2003
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: антирагульський

[*] написано 1-11-2003 у 13:04


Спамерів треба душити. Навіть якщо для цього ставити мило графікою. Згоден.
Але мене ніхто в житті не переконає, що хом"як пана Пелещишина можна представляти як приклад для всіх веб-дизайнерів. Є хороша продумана структура. Інформації рівно стільки, скідльки потрібно. Це теж добре, згоден. Але не більше. Якщо такі сайти ставити в приклад ДИЗАЙНЕРАМ, то куди скотиться наш дизайн.




Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Роман Библюк
Новак
*



Повідомлень: 12
Зареєстрований: 1-11-2003
Нема на форумі

Настрій: е-оптимістичний

[*] написано 1-11-2003 у 17:19


панове, у вас склалося надзвичайно загадкове обговорення - на кшталт вчорашнього "круглого столу" :)

абсолютно хибно було подані 10 чи скільки там було ПРИНЦИПІВ/СТАНДАРТІВ яким мають відповідати ПРАВИЛЬНІ САЙТИ.

хоча мене попрохали прокоментувати вищеподані висловлювання, а я навіть незнаю з чого почати...

надто все викривлено та субєктивно...




Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Роман Библюк
Новак
*



Повідомлень: 12
Зареєстрований: 1-11-2003
Нема на форумі

Настрій: е-оптимістичний

[*] написано 1-11-2003 у 17:49


щодо зауважень мого колеги Ігора Мартиніва:

звичайно, як притаманно висловлюватися журналістам, за слівцем Ігор до кишені не лізе...

АЛЕ наскільки я розумію йдеться про те, що певний сайт подається як еталонний з точки зору техніки виконання, чи не так?

:)

направду будьмо чесним один до одного:

мулька з малюнком без линку позитивна річ?! :)

ключові слова першими 200 символами для ВІДВІДУВАЧІВ? :)

дизайн створенний з думкою про користувачів із слабим зором (маштабування шрифтів)?

чи збережені пропорції у поданні елементів?

PS: як темній , далекій від інформаційних технологій людині, чи немогли б Ви протлумачити поняття "зворотній емпфазис" та "сніпет в SERP" ?

Дуже дякую, гадаю ця інформація буде корисна для всіх учасників дискусії.




Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Ігор Мартинів
Академік
****



Повідомлень: 467
Зареєстрований: 29-8-2003
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: антирагульський

[*] написано 1-11-2003 у 17:53


Цитата:
Першим відправив користувач Андрій Пелещишин Ключові слова на початку потрібні в першу чергу читачам. Для того щоби швидко зрозуміти тематику. Пошуковці - то вторинне. Ще раз відішлю до наукових статтей - не випадково ключові слова там зажди на видному місці
Щодо важливості врахування потреб пошуківців. Це вкрай важливо.

Тим не менше в пошуку Гугл на запит "Андрій Пелещишин" ваш персональний сайт в списку результатів П"ЯТИЙ. До слова, мій персональний сайт на ім"я і прізвище відзивається першим :) Так як і має бути, коли йдеться про персональний сайт і у вас нема дюжини однофамільців з хом"яками. Для мене висновок - вказання вгорі "ключових слів" абсолютно невиправдане.

Цитата:
Щодо ключових слів - позволю собі перейти на сленг. Юзабіліті сайту починається з сніпета в SERP. :)
Щодо шрифтів - частково використано прийом "зворотній емпфазис".


Дуже дотепно :) Мабуть ви хотіли показати тим шо ви дуже розумний :baddevil:




Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Андрій Пелещишин
Адміністратор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 9191
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 1-11-2003 у 19:04


Нн-да...
Нема в мене бажання дискутувати з Вами. Чисто по людськи - нема..
Хочете - можете вважати що Ви праві та перемогли по всіх пунктах.

Потрібна буде консультація - звертайтеся.

Мені приємно, що в Інтернеті вже шукають по "Андрій Пелещишин".
Ще трохи і дочекаюся, що контекстна реклама по цих словах з'явиться.




Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Андрій Пелещишин
Адміністратор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 9191
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 1-11-2003 у 19:12


2 Роман Библюк.



Не знаєте з чого починати? Не починайте!
Є своя думка по темі (а не по офтопу, який Мартинів розвів) - висловлюйте.

Для загального розвитку:
SERP - Search Engine Result Page - сторінка результатів пошуку на пошуковій машині.
Сніпет- фрагмент сторінки, яку видирає пошуковець для показу її змісту. Свого роду "автоматизований реферат сторінки"
Емпфазис - наголос

На завершення -
Цитата:

АЛЕ наскільки я розумію йдеться про те, що певний сайт подається як еталонний з точки зору техніки виконання, чи не так?

Не так.
я жодного ідеалу чи еталону в свому повідомленні не навів. Читайте уважніше. Пам'ятайте:
неуважність до інших = неповага
Я написав наступне:

Цитата:

Мій персональний сайт мені тоже подобається


Де тут згадка про еталон?

Два інші сайти (щоби не надто кортіло і їх порозбирати) були названі лише "вдалими". І то лише з певної точки зору. На що було вказано в тексті. Там же було вказане моє небажання розбирати дані проекти. Так що давайте поважати один одного.




Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
marco
Академік
****

Фотографія користувача


Повідомлень: 752
Зареєстрований: 3-2-2003
Місто: Львів, центр
Нема на форумі

Настрій: стабільний

[*] написано 1-11-2003 у 19:48


Цитата:
Першим відправив користувач Ігор Мартинів
Але мене ніхто в житті не переконає, що хом"як пана Пелещишина можна представляти як приклад для всіх веб-дизайнерів.

Так не є. І ніхто нікого в тому переконувати не збирається.
Крім Вас.
Як я звертав увагу в попередньому пості, про це мова не йшла.

Дискусія це також вміння слухати та поважати іншу сторону.

2 Ігор і Роман: Хлопці, ви дещо "захопилися" самоствердженням за рахунок Андрія.... :)

Якщо так любите аналізувати сайти, створіть нові теми і запропонуйте до обговорення свої. Не будьте такими скромними ;)





Компанія "ВебМайстерня" - професійна розробка веб-сайтів та впровадження TYPO3 CMS.
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача Цей користувач має MSN Messenger
Ігор Мартинів
Академік
****



Повідомлень: 467
Зареєстрований: 29-8-2003
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: антирагульський

[*] написано 2-11-2003 у 09:35


За офтоп справді варто попросити вибачення у господарів та відвідувачів. Каюсь.

Оце хотів все-таки по темі щось написати - а нема що :) Все, що Андрій пише у своїй статті - очевидні, відомі всім речі. Перший клас, друга чверть. Усі не люблять тупості замовника, флеш-графіки, попугайської анімації. Тож я не розумію для кого і з якою метою вона написана. Нагадати всім чого ми так не любимо?

Мені здалося що логічним було б в цій темі обговорити сайт, знайти на ньому вдалі і невдалі рішення. Персональний сайт автора статті, як на мене, для цього підходить найкраще. Тим більше автор сам поставив нам його у приклад.

А в результаті маємо купу особистих образ. Різними мовами розмовляємо, панове.




Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
marco
Академік
****

Фотографія користувача


Повідомлень: 752
Зареєстрований: 3-2-2003
Місто: Львів, центр
Нема на форумі

Настрій: стабільний

[*] написано 2-11-2003 у 13:56


Цитата:
Першим відправив користувач Ігор Мартинів
Оце хотів все-таки по темі щось написати - а нема що :)

Якщо нема що, то не пишіть нічого... :lol:
А то завдяки Вашим постам цікава (імхо) тема вгроблена :(
Цитата:
Перший клас, друга чверть.

Дійсно, тема не для "ґуру" у веб-дизайні. А простим смертним можливо і цікаво би було на цю тему поспілкуватись.
Цитата:
Мені здалося що логічним було б в цій темі обговорити сайт, знайти на ньому вдалі і невдалі рішення.

Чудово! Я вже казав попереднього разу - ПРОПОНУЙТЕ панове! Почнемо з робіт "десятикласників"??? :sing:

Або скажіть: Давайте проаналізуємо сайт http://www.martyniv.org.ua!
Або визнайте: Попри те, що все знаю і готовий словами аргументувати, роботи мої все-таки ще недосконалі...
Цитата:
Персональний сайт автора статті, як на мене, для цього підходить найкраще. Тим більше автор сам поставив нам його у приклад.

У приклад, яко частковий випадок, а не для обговорення.
Цитата:
А в результаті маємо купу особистих образ. Різними мовами розмовляємо, панове.

Навряд чи мова йде про образи, лише про нетактовність з Вашого боку. Але, оскільки Ви того не розумієте, то очевидно мови таки різні...

Уявіть собі, що Ви критикуєте не чийсь сайт, а що Вас запросили до когось додому в гості на забаву, а Ви починаєте вголос висловлювати зауваження, що штори не пасують до кольору стін, люстра взагалі кічова, в кльозеті скінчився папір, а вино не в такі фужери повинно наливатися і м'ясо на тарелі попахує, та й господар з себе розумника строїть :saint:
Як на таке мали б реагувати господар та інші гості?





Компанія "ВебМайстерня" - професійна розробка веб-сайтів та впровадження TYPO3 CMS.
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача Цей користувач має MSN Messenger
Ігор Мартинів
Академік
****



Повідомлень: 467
Зареєстрований: 29-8-2003
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: антирагульський

[*] написано 2-11-2003 у 17:48


Я чогось думав що форум - це місце для дискусій. Але бачу тут у вас клуб однодумців, де будь-яка альтернативна точка зору зустрічає різкий спротив. Це підтверджує і Ваша аналогія з приходом в гості. Я вважаю цю аналогію некоректною, адже така логіка нівелює сам сенс і призначення інтернет-форумів. Згідно цієї логіки всі тут повинні потакати господареві, приховуючи від нього і одне від одного гірку правду. Говорити ні про шо, про погоду. Коли знаходиться дивак, який зверне увагу на недоліки господаря, його заклюють. Як на мене - це безглуздо.

Я все-таки ще раз спробую пояснити свою поведінку. Читаю статтю про блуди наших веб-дизайнерів і природньо роблю висновок, що якщо автор статті так прискіпливо описує недоліки веб-дизайну, то значить в його роботах цього всього нема. Заходжу на його персональний сайт і бачу там далеко не ідеал і навіть ті самі негаразди, які автор описує у статті. Я тут же висловлюю власну думку. В чому проблема?

І не завдяки мені потенційно цікава тема вгроблена, а завдяки тим, хто замість продовжувати дискусію, наводити аргументи чи визнавати помилки, знайшов собі ворога в особі дивака Мартиніва. А й справді дивак. Не вписується в ідилію.




Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Олексій Мачехін
Модератор
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 4597
Зареєстрований: 31-5-2003
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: теплий

[*] написано 2-11-2003 у 20:33


Давайте так, я спробую трохи підсумувати офтоб аби його прикрити. Гаразд?

1. Щодо клубу однодумців. Це не зовсім так. Якщо подивитися тему спочатку, то побачити досі незакінчену суперечку щодо 10-го пункту, для вирішення якого я залучав свою знайому-дизайнерку.
2. Дискусії точились щодо тез пана Андрія, який виклав їх на обговорення. Аж поки на прийшов пан Ігор, що й перейшов на особисте з легкого "І все-таки дозвольте" перейшов до дискусії по персоняліям і тема одразу наповнилась офтопом.
Чому ж се сталось?
А бо коли триває конструктивна дискусія, люди кажуть "тут ви, на мою думку, помиляєтесь" або "ваші судження поверхневі/непрофесійні" і пропонують своє ставлення, контраргументи, альтернативні проекти, тощо.
Коли ж триває НЕконструктивний дискус, то. власне, і переходять на особистості - "та ти на себе подивись!", "а що ти в цьому житті зробив?", тощо.

3. Якщо хтось захоче таки викрити автора допису у розходженні його слів з діями, то, мабуть, спиратися треба на його слова а не на власні домисли. Найлогічнішим було б поставити питання наступним чином:
- Сайт ___.___.__ який Ви розробляли суперечить висунутим Вами ж критеріям у тому-то й тому-то.
Натомість я (принаймні) лише побачив наступне:
- Я почитав тут Ваше повідомлення, так от, Ваш сайт мені знаєте чому неподобається? Бо він не підходить під мої критерії!
Як на мене - вкрай неконструктивно.

І тому, аби спрямувати обговорення в нормальне русло, я прошу Вас, панове, вибачити одне одного за невдалі вислови та ненавмисні образи. Дуже прошу Вас всіх і особисто пана Мартиніва продовжити дискусію у головному її ключі - обговорювати тенденції веб-проектів а не особисті смаки у застосуванні їх до конкретних проектів. Думаю, всі Ви б здивувались побачивши перший веб-проект Артемія Лєбєдєва, наприклад.

Дозвольте мені підвести риску під офтопом і далі насолоджуватись плідним діалогом насамперед фахівців своєї справи.

__________________________________________________________

:cool:
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
marco
Академік
****

Фотографія користувача


Повідомлень: 752
Зареєстрований: 3-2-2003
Місто: Львів, центр
Нема на форумі

Настрій: стабільний

[*] написано 2-11-2003 у 23:21


Цілком погоджуюсь з Олексіем і перепрошую, якщо когось образили мої судження.




Компанія "ВебМайстерня" - професійна розробка веб-сайтів та впровадження TYPO3 CMS.
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача Цей користувач має MSN Messenger
Андрій Пелещишин
Адміністратор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 9191
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 2-11-2003 у 23:46


Для мене це обговорення втратило будь-який смисл. Я остаточно виходжу з нього.
Буду радий, якщо опублікована стаття стане комусь у пригоді.

На останок нагадаю - я ніколи не стверджував, що мій сайт є еталоном чи повністю відповідає сформульованим критеріям. Порівнювати його з матеріалами, що наведені у статті, також досить дивно та нетактовно. Статтю написав три дні тому, а сайт висить певно вже рік.

Змістовного обговорення.




Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Ігор Мартинів
Академік
****



Повідомлень: 467
Зареєстрований: 29-8-2003
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: антирагульський

[*] написано 3-11-2003 у 01:08


Я тут людина нова, може чого й справді не допойняв :) Але підтримую акт доброї волі, припиняю офтопік. Прошу на мене не ображатися, я взагалі то добрий, білий і пухнастий.

Якщо все-таки по темі. Отож

Цитата:

Десята помилка - гонитва за оригінальністю.


Нічого поганого в цьому не бачу. Сайт може порушувати всі писані і неписані правила, але разом з тим бути зручним для отримання інформації. Його перевага перед інкубаторськими сайтами в тому, що ЙОГО ЗАПАМ"ЯТАЮТЬ.

Ось погляньте http://www.karlsson.ee/
Тут порушується чи не головний стереотип про неприпустимість горизонтальної прокрутки. Але як виконано! Весь сайт гортається зліва направо і це геть ніяк не заважає в отриманні інформації.

Тож мій заклик до всіх веб-майстрів: ПОРУШУЙТЕ ПРАВИЛА ! Не бійтесь цього. Головне робити це з головою. З думкою про користувача.




Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Олексій Мачехін
Модератор
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 4597
Зареєстрований: 31-5-2003
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: теплий

[*] написано 3-11-2003 у 08:22


Справді цікавий сайт. Подібне рішення є на http://nin.rpg.ru проте не таке досконале.
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
 Сторінки:  1  2  3

  Догори

Статичне дзеркало форуму

Львів
Pоwered by XМB
Developed by Avеnture Media & The XМB Group © 2002-2006



Інші проекти:
Наука-Онлайн - Об'єднання українських науковців
Львів - Фотоблог міста
ІБАС. Інформаційна, бібліотечна та архівна справа - Сучасна освітня спеціальність
School review 1815
Реклама: