Форум Рідного Міста
Ви не ввійшли [Ввійти - Зареєструватися]
Вниз

Версія для друку  
 Сторінки:  1    3
Автор: Тема: Що мені не подобається у Веб-дизайні
fish
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 1592
Зареєстрований: 28-5-2003
Місто: Запоріжжя
Нема на форумі

Настрій: присутній

[*] написано 3-11-2003 у 08:30


може трохи не в тему, але шпилька Мартиніва щодо клубу однодумців має в собі раціональну крихту. Я й сама зауважувала подібні моменти на початку. Мабуть, це тому, що у нас доста невеличке і добре збите коло...

Та, і щоб аж зовсім не виглядало оффтопом, заклик "порушуйте правила" підтримую усією своєю волелюбною натурою ;)




карнавал мусить тривати далі, інакше йому настане кінець
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Ihor Byra
Дійсний член
***



Повідомлень: 122
Зареєстрований: 12-5-2003
Місто: Lviv
Нема на форумі

Настрій: :o)

[*] написано 5-11-2003 у 13:39


Я цілком погоджуюся із автром статті Але дуже багато людей не розуміють цього (особливо клієнти, яким потрібно зробити сайт)
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Ігор Мартинів
Академік
****



Повідомлень: 467
Зареєстрований: 29-8-2003
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: антирагульський

[*] написано 5-11-2003 у 19:38


Клієнтів треба виховувати. Щоб він зрозумів, що раз тобі платять гроші, ти знаєш який має бути сайт. А не можеш - то краще відмовся. Підеш на поводу у замовника-рaгуля, так потім буде соромно в портфоліо роботу внести і взагалі комусь показати.



Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Ihor Byra
Дійсний член
***



Повідомлень: 122
Зареєстрований: 12-5-2003
Місто: Lviv
Нема на форумі

Настрій: :o)

[*] написано 14-11-2003 у 11:27


Так, звичайно цілком погоджуюся що клієнтів треба виховувати. Портфоліо це необхідна річ.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Kusakin M.
Дописувач
**



Повідомлень: 30
Зареєстрований: 15-5-2004
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: засмаглий

[*] написано 27-5-2004 у 02:21


Андрію Миколайовичу
мені як початківцю було дуже цікаво прочитати вищевказані речі. Я буду використовувати багато ваших порад. Дякую що ви є і що є в кого повчитися. Деякі Ваші зауваження спірні. Думаю, що всюди треба знайти золоту середину




Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
vovka
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 1075
Зареєстрований: 20-12-2002
Місто: Lviv,Ukraine
Нема на форумі

Настрій: впевнений

[*] написано 27-5-2004 у 17:23


Цитата:
Першим відправив користувач Kusakin M.
Андрію Миколайовичу
мені як початківцю було дуже цікаво прочитати вищевказані речі. Я буду використовувати багато ваших порад. Дякую що ви є і що є в кого повчитися. Деякі Ваші зауваження спірні. Думаю, що всюди треба знайти золоту середину

Може я шось криво скажу, але мені здається що тобі в пана Андрія завтра екзамен здавати :) То не тільки думка з цього треду.

То All. Раз тред піднявся догори, а раніше шось не бачив, то висловлю свою думку щодо:

=============
Сьома помилка - погані тексти та матеріали.
Дуже часто на головній сторінці можна зустріти інформацію про директора, про нагороди, про те "які ми круті", фото з останнього пікніка працівників фірми та багато іншого, що відвідувачу потрібно в останню чергу.
=============

Наш директор вчора таки сказав, що інформація про фірму, про нього , всякі фотки і т.д. на сайті фірми має бути десь в куті захована. А основне - це має бути сфера діляьності. Тобто якщо ми продаємо компи наприклад, то і сайт має всяко сприяти продажу компютерів. І я цілком з тим згідний.

=======
Дев'ята помилка - безмістовні заголовки (теги Title).

Заголовок має бути інформативним та унікальним для кожної сторінки, а то подеколи можна навіть текстове графіті в заголовках зустріти.
=======
Нічого не заперечую. Сам намагаюся так робити всюди, наприклад в нашому аукціоні назва товару на сторінці з описом товаром і в title і в description присутня. Ще можна якось і в ключові слова пододавати на додачу до основних слів.
Це ж одні з основних елементів, які будуть відображені в результатах пошуковців.

Проти лінків PHPSESSID - ясно що пошуковим машинам це неподобається. Наш сайт Яндекс проіндексував був аж забагато. Тобто одна і там ж сторінка але з різними PHPSESSID. Напевно поставлю use_trans_sid =0 .

Хоча це вже більше стосується просування сайта, яким має займатися інша людина, яка в тому добре розуміється. Оптимізація під пошукові системи , справа нелегка, і судячи з розцінок, недешева. Шкода, що тільки директор, і не тільки мій, думає, що то раз плюнути, внести сайт в Яндекс, і по слову компютери ми маємо бути на першому місці :)
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Captivitas
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 1193
Зареєстрований: 15-9-2003
Місто: Запоріжжя
Нема на форумі

Настрій: біфуркаційний

[*] написано 28-5-2004 у 11:42


Мені довелося чекати майже 5 років, щоб посилання на мій проект у Googlе було в першій п"ятірці. Але це, мабуть, переважно через деяку унікальність матеріалів (див. пункт 7).



Наша країна не настільки велика, щоби в ній розминутись(с) С.Жадан
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Svitovyda
Новак
*



Повідомлень: 11
Зареєстрований: 9-5-2003
Місто: Lviv
Нема на форумі

Настрій: goood

[*] написано 2-6-2004 у 16:23


Щодо того, що мені ДУУЖЕ не подобайться в дизайні сайту: дрібні незмінні шрифти. Я дуже добре розумію що дизайнер тоді точно знає як буде виглядати сторінка, що нічого не полізе. Але ж для чогось можливість міняти розмір шрифта користувачу надається? Може зір не у всіх все-ж-таки хороший? Мені, наприклад, дуже тяжко читати ваш форум, особливо повідомлення на темно-сірому фоні, хоч і зір маю відмінний. Воно все виглядає класно, стильно і т.п. Але втомлююсь я дико за короткий час читання подібного тексту.



v vyni - mudrist, v pyvi - syla a v vodi mikroby :sing:
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Tempika
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2732
Зареєстрований: 21-1-2004
Місто: Lviv
Нема на форумі

Настрій: усміхнена

[*] написано 2-6-2004 у 17:10


http://www.artlebedev.ru/kovodstvo2/sections/86/
...і взагалі...
У більшості випадків виправдовування *так захотів клієнт* є лише
намаганням приховати власну халтуру. ЗАВЖДИ можна зробити добре
у межах того, що бажає клієнт.
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Роман Голощук
Модератор
*******

Фотографія користувача


Повідомлень: 2828
Зареєстрований: 8-9-2002
Місто: м. Львів, Україна
Нема на форумі


[*] написано 24-10-2004 у 10:54
бачення Якоба Нільсена


Своє бачення основних помилок веб-дизайну дає відомий фахівець з юзабіліті Якоб Нільсен у статті: 10 помилок веб-дизайну 2003 р.



Немає помилкового судження, у якому немає бодай зернятка правди

Видавництво львівської політехніки
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
 Сторінки:  1    3

  Догори

Статичне дзеркало форуму

Львів
Pоwered by XМB
Developed by Avеnture Media & The XМB Group © 2002-2006



Інші проекти:
Наука-Онлайн - Об'єднання українських науковців
Львів - Фотоблог міста
ІБАС. Інформаційна, бібліотечна та архівна справа - Сучасна освітня спеціальність
School review 1815
Реклама: