Форум Рідного Міста
Ви не ввійшли [Ввійти - Зареєструватися]
Вниз

Версія для друку  
 Сторінки:  1  2
Автор: Тема: Приєднуйся до Фанклубу Teneta!
Trickster
Новак
*



Повідомлень: 20
Зареєстрований: 27-10-2003
Місто: Кривий Ріг
Нема на форумі

Настрій: чудовий!

[*] написано 18-5-2004 у 09:08
Тенета не Таврійських іграх


Цитата:
Першим відправив користувач Східняк
Був на "Таврійських іграх", бачив виступ гурту Тенета на малій сцені. Дуже сподобались. Досить гарне звучання у колективу, особливо незвично виглядає наявність серед духових інтструментів - волторни. Соліст спілкувався з публікою українською мовою. На жаль телебачення не записало їх виступу. Певне злякались, бо соліст хотів їх заманити тим, що покаже член...

Загалом серед більш 30 учасників малої сцени сподобались "Вертеп" (Дніпропетровськ) та Тенета. На жаль не приїхали "Ті що падають вгору" На їх виступ також очікував.


Як представник гурту Тенета дякую за схвальний відгук. :) Щодо члена хотів би пояснити. Напроти сцени посередені головної площі міста Каховка стоїть великий пам'ятник вождю. Тобто Леніну, як це заведено з радянських часів. Обіцянка показати член була так, провокація, але ж він його показав, вказуючи рукою на Леніна і говорячи "Ось він, член партії". Це був такий собі жарт, не всі зрозуміли.
:P




Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Trickster
Новак
*



Повідомлень: 20
Зареєстрований: 27-10-2003
Місто: Кривий Ріг
Нема на форумі

Настрій: чудовий!

[*] написано 18-5-2004 у 09:17


Цитата:
Першим відправив користувач Dмитрик
24 квітня Teneta приїзджає в Луцьк у клуб "Майдан" з концертом

А до Львова вони завітати не планують?


З великим задоволенням завітали би, але ніхто не запрошує. :yawn: Я чув лише про один львівський клуб - "Лялька", але десь прочитав, що його закрили... :( Тоді питання до львів'ян: чи є у Львові клуб, де гурти грають "вживу" і з яким можливо домовитись про виступ?




Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
fish
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 1592
Зареєстрований: 28-5-2003
Місто: Запоріжжя
Нема на форумі

Настрій: присутній

[*] написано 18-5-2004 у 13:38


тут писалося про ляльку, читай уважніше. Чи ти тут тільки "себе показати", а не "на людей подивитися"?



карнавал мусить тривати далі, інакше йому настане кінець
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Trickster
Новак
*



Повідомлень: 20
Зареєстрований: 27-10-2003
Місто: Кривий Ріг
Нема на форумі

Настрій: чудовий!

[*] написано 18-5-2004 у 15:30


Цитата:
Першим відправив користувач fish
тут писалося про ляльку, читай уважніше. Чи ти тут тільки "себе показати", а не "на людей подивитися"?


Та я як тільки написав, одразу потому і побачив, що відкривається скоро! :) А що, хто туди набиває програму? Дзига?




Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
fish
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 1592
Зареєстрований: 28-5-2003
Місто: Запоріжжя
Нема на форумі

Настрій: присутній

[*] написано 18-5-2004 у 16:02


атож. Думаю, принаймні Соломія побачить про ваше бажання виступити.



карнавал мусить тривати далі, інакше йому настане кінець
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
SmArt
Новак
*



Повідомлень: 28
Зареєстрований: 30-10-2003
Місто: Кривий Ріг-Дніпропетровськ-Київ
Нема на форумі

Настрій: буденний

biggrin.gif написано 26-5-2004 у 06:39
ПЕРША ФАН-ЗУСТРІЧ ВІДБУЛАСЯ!


ПЕРША ФАН-ЗУСТРІЧ ВІДБУЛАСЯ! :) :D :o

25.05.2004, о 19:00 за київським часом на майдані, що у Києві відбулася зустріч фанів гурту Teneta. Ми добре поспілкувалися та обмінялися записами.

Сподіваюсь, такі зустрічі стануть регулярними! До зустрічі

http://www.teneta.com.ua/fanclub/




Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Odarka
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 1970
Зареєстрований: 17-2-2003
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: вже йде до зими

[*] написано 26-5-2004 у 13:11


Цитата:
Першим відправив користувач Trickster
[Та я як тільки написав, одразу потому і побачив, що відкривається скоро! :) А що, хто туди набиває програму? Дзига?


Вибачте, але тільки сьогодні побачила ваше повідомлення..на жаль у нас вже є купа груп, які виступатимуть під Лялькою (на жаль ми обежеті в часі, бо Міськ рада дала дозвіл лишень на 2 з поливиною години концерту), але ви можете, коли Лялька відкриється дпати там сольний концерт:)
Але якщо пришлете демки і щось про групу - тобото інфу:)




я так довго мовчав
ти ж бо знаєш як важко було мені в сутінках
вустами вологими на добрі слова натрапляти
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
SmArt
Новак
*



Повідомлень: 28
Зареєстрований: 30-10-2003
Місто: Кривий Ріг-Дніпропетровськ-Київ
Нема на форумі

Настрій: буденний

[*] написано 26-5-2004 у 21:54


Багато цікавої інформації про гурт ви знайдете на офіційному сайті гурту: http://www.teneta.com.ua/

А демо-диск, гадаю, вислати буде без проблем. Головне, щоб ви його отримали. :)




Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Odarka
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 1970
Зареєстрований: 17-2-2003
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: вже йде до зими

[*] написано 1-6-2004 у 14:27


Цитата:
Першим відправив користувач SmArt
Багато цікавої інформації про гурт ви знайдете на офіційному сайті гурту: http://www.teneta.com.ua/

А демо-диск, гадаю, вислати буде без проблем. Головне, щоб ви його отримали. :)


Поки що ми всі демки отримували:D
Буду чекати:)




я так довго мовчав
ти ж бо знаєш як важко було мені в сутінках
вустами вологими на добрі слова натрапляти
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
SmArt
Новак
*



Повідомлень: 28
Зареєстрований: 30-10-2003
Місто: Кривий Ріг-Дніпропетровськ-Київ
Нема на форумі

Настрій: буденний

biggrin.gif написано 3-6-2004 у 18:29
НАСТУПНА ФАН-ЗУСТРІЧ!


НАСТУПНА ФАН-ЗУСТРІЧ!

Київ, субота, 5 червня, о 18:00 на майдані Незалежності біля глобусу, що навпроти Главпоштамту

Беріть із собою фотоапарати. Я принесу декілька дисків із записами Тенета та календарики. Всі охочі зможуть їх отримати.

Не пропускайте!

ПРО ФАН-ЗУСТРІЧІ В ІНШИХ МІСТАХ

Ви також можете організовувати фан-зустрічі в інших містах. Багато фанів у Кривому Розі, Дніпропетровську, останнім часом в Луцьку.

Чим зможу - тим допоможу: календарики, записи. Вишлю поштою, або вам передадуть ті, хто вже мають. Я як голова фан-клубу допоможу організуватись - з ким треба зв’яжусь, на сайті буде оголошення.

Підтримаю ініціативу кожного!

Детальніше на сторінці фанклубу для зареєстрованих:
http://www.teneta.com.ua/fanclub/restrict/

та форумі фанклубу:
http://www.teneta.com.ua/forum/?id=4




Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
 Сторінки:  1  2

  Догори

Статичне дзеркало форуму

Львів
Pоwered by XМB
Developed by Avеnture Media & The XМB Group © 2002-2006



Інші проекти:
Наука-Онлайн - Об'єднання українських науковців
Львів - Фотоблог міста
ІБАС. Інформаційна, бібліотечна та архівна справа - Сучасна освітня спеціальність
School review 1845
Реклама: