Форум Рідного Міста
Ви не ввійшли [Ввійти - Зареєструватися]
Вниз

Версія для друку  
 Сторінки:  1  2
Автор: Тема: "Ні попсі"
Олексій Мачехін
Модератор
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 4597
Зареєстрований: 31-5-2003
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: теплий

[*] написано 4-11-2003 у 12:20


І знову "НІ!!!" і знову "ПРОТИ!!!!" і знову "АНТИ...!!!!" а чим російська попса відрізняється від нашої, польської, західної?

+ до того кожен має право обирати САМ що йому слухати, а оскільки мене цього права позбавлено, то я кричу "ТАК" українській якісній музиці, а попсу хай слухає той, кому вона подобається.
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Nazar
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2395
Зареєстрований: 2-12-2002
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: бракує музики

[*] написано 4-11-2003 у 13:19


Більшість слухає те, що їй прокрутять так разів з 50...
Експерименти з росмузикою це доказують, що навіть самий неякісний продукт, якщо його порядно вбити в голову, може подобатись.

Олексіє, роспопси є десь 90-95% ефіру, тому то ні з якою не в порівняння.
Моє категоричне НІ саме ЇЙ!!!!!!!

І ще, якщо я вірно зрозумів одну з дискусій, то ми там дійшли до того, що поняття смак, це насправді зовсім не вроджене, а набуте поняття. Тут скоріше більш доцільно використовувати поняття музичного розвитку.




Люби українське!
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Олексій Мачехін
Модератор
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 4597
Зареєстрований: 31-5-2003
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: теплий

[*] написано 4-11-2003 у 13:29


Я не згоден - якщо буде українська якісна музика, то, чим більше її буде, тим меньше стане сабжу, проте навпаки не вірно - якщо заборонити рос. попсу, на її місце прийде інша.
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Nazar
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2395
Зареєстрований: 2-12-2002
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: бракує музики

[*] написано 4-11-2003 у 14:17


Ні, Олесю!
Крім Росії в нас більше немає окупантів, і рівень її попси є найгіршим! Мова йде про музику звичайно.




Люби українське!
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Олексій Мачехін
Модератор
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 4597
Зареєстрований: 31-5-2003
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: теплий

[*] написано 4-11-2003 у 14:28


Ага, а США геть на нас не впливають - ані фінансово, ані (без)культурно :)



Цінуй чужі думки, але не настільки, щоб привласнювати їх.
Дмитро АРСЕНИЧ
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Bullet
Дійсний член
***



Повідомлень: 102
Зареєстрований: 17-9-2003
Місто: Фастів(Київська обл)
Нема на форумі

Настрій: ееххх.........

[*] написано 4-11-2003 у 14:58


Музика, як і взагалі мистецтво, ніколи не було і не буде "для народу". Спробуй пояснити людині з менш розвиненими самками про красу джазу, ну хай навіть року... Як мінімум, вона вважатиме тебе за трохи пригальмованого, або (як в моєму випадку) - задуже зарозумілим... То нехай слухають те, що кому до вподоби. Отлишень проблема з малими дітьми ,яке оте все слухають і вважають за красу...
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача Цей користувач має MSN Messenger
Наталка
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 2594
Зареєстрований: 22-4-2003
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: різнобарвний

[*] написано 4-11-2003 у 15:12


Я згодна з Назаром, бо нині з усіх динаміків на мене просто ллється саме російська попса. "Русскоє радіо", "Шаньсонь", і т. д., і т.п. - вони яку попсу крутять? Гамериканську? Не треба забороняти - закони про ЗАХИСТ свого інформаційного простору існують в усіх нормальних країнах. А ми граємось в лібералів, і тим самим позбавляємо права вибору тих, хто НЕ хоче слухати саме "російську" попсу. Хочете її крутити - будь ласка, відсоткова квота для ефіру + шалені гроші за ліцензію на мовлення. Проблему буде знято без довгих дискусій. СВОЄ треба захищати!



Це все наснилось мені - губи Його пахнуть літом;
руки Його ніжніші за будь-які весни. (с) Соломія Чубай.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Nazar
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2395
Зареєстрований: 2-12-2002
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: бракує музики

[*] написано 4-11-2003 у 15:48


Дякую, Наталю. Лише ти згідна більше з виявленням теперішньої ситуації, а не зі мною:)
Насправді чомусь попса-попсою, але її рівень дужже різний в різних країнах, все ж знову ж таки залежить від розвитку:)




Люби українське!
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Odarka
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 1970
Зареєстрований: 17-2-2003
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: вже йде до зими

[*] написано 4-11-2003 у 16:00


Проблема дійсно серйозна. зараз тенденція "попси" перекинулася і на рок-музику. я щось по телевізу чи на фестиваль ще нормальної рок-групи не чула, яка б хоча би трішки нагадувала цей стиль.
РОк-музика зараз також попсова і в плані аранжування і в плані текстів і це дуже болить.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
kallisto
Дійсний член
***



Повідомлень: 262
Зареєстрований: 8-9-2003
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: Хороший.

[*] написано 4-11-2003 у 16:22


Про російську попсу. Чому ці лесбіянки, ТаТу співали російською, коли УСІ виконавці співали англійською? Вони що, не могли підучити для такого випадку іноземну мову? І чому вони поводилися так епатажно? Знаєш, Олесю, це дуже класно захищати мову, культуру, звичаї та гідність окупантів. А нас хто захистить?



Жінки, як діти, люблять казати \"ні\". А чоловіки, як діти, у це вірять
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
kallisto
Дійсний член
***



Повідомлень: 262
Зареєстрований: 8-9-2003
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: Хороший.

[*] написано 4-11-2003 у 16:36


І ще. Колись Анжеліка Рудницька давала інтерв"ю якійсь газеті. Як людина обізнана вона сказала, що для того, щоб крутити українські кліпи, їхні виконавці мусять заплатити великі гроші за кожну трансляцію. А російські виконавці не платять нічого. Ви подивіться хоча б з півгодини ОТВ. Скільки україньских (а точніше україномовних) пісень буде за цей час. В найкращому випадку одна. Все питання в тому, що українська музика не популяризується. І багато моїх російськомвоних знайомих знизують плечима й питають "УкрАінская музика? Так там же кроме Океана Ельзи нічего нет". А моя одногрупниця два тижні тому ходила на Мєладзе. Чому вона не пішла на набагато крутіший, якісніший та дешевший концерт "Плачу" я можу лише здогадуватися. Так що я звертаюся до всіх, хто відстоює російську попсу. Далека американська Брітні не наїжджає щодва місяці в Україну з концертами. В кращому випадку її крутять один-два рази на день по радіо. Про гастролі росіян - робіть висновки самі.



Жінки, як діти, люблять казати \"ні\". А чоловіки, як діти, у це вірять
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Nazar
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2395
Зареєстрований: 2-12-2002
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: бракує музики

[*] написано 4-11-2003 у 17:58


Можете якось то аргументувати?

Що до іншої, то так, а от що до домінуючої, то категорично незгоден.




Люби українське!
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Nazar
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2395
Зареєстрований: 2-12-2002
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: бракує музики

[*] написано 4-11-2003 у 18:37


так, я звичайно згоден з тим, що виникне хвиля обурень, і вона обов"язково буде використана проти нас. Але, мені здається що в цій темі нам вже нема чого втрачати, і гірше бути не може!
Більше того, буде шум-гам, а він як і кожен піар лише на руку темі, на яку він виник (знак плюс чи мінус як правило зїдається масами та до уваги не береться), тоді пробудить малосвідомих громадян, і поставить їх перед свідомим вибором: Ти за кого? Таке однозначно додасть нашому табору слухачів лише тому, що нема кого втрачати, бо нікого в нас немає. І це насправді є гостро.
Ні масовій росмузиці на теренах України!!!!!
Так українській музиці!!!!!




Люби українське!
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Юрій Карашівський
Дійсний член
***



Повідомлень: 222
Зареєстрований: 13-3-2003
Місто: Україна
Нема на форумі

Настрій: вина і риби!..

[*] написано 11-11-2003 у 18:34


ще один погляд на ситуацію. популярна музика (розумійте - комерційна) - це в першу чергу бізнес. відповідно, є ринок споживацький. який попит - така й пропозиція. все банально. проти цього не попреш. парадокс, але навіть на заході, де логічним було б створення власного простору культурно-мовно-музичного, це не спрацьовує.
проблема в тому, що певний етнос на цьому ринку демпінгує. от з цим і тре' боротися! а все решту - тупа лоітика і політиканство. "братство" - несерйозна структура. цікаво, скільки ще їх Тато Корчинський настругає? Адже це лише в Тато Карла міг бути 1 Буратінко, а в наших умільців все просто :)




не беріть важкого в голову!
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
kallisto
Дійсний член
***



Повідомлень: 262
Зареєстрований: 8-9-2003
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: Хороший.

[*] написано 11-11-2003 у 18:42


Юрію, Ви помиляєтеся. Братство - це дитина Андрія Юсова, колишнього МКУНівця. І до Корчинського вони не мають ніякого стосунку.



Жінки, як діти, люблять казати \"ні\". А чоловіки, як діти, у це вірять
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Юрій Сєров
Модератор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 10457
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: оптимістичний

[*] написано 12-11-2003 у 14:49


Абсолютно згідний з Назаром. Треба ввести жорсткі обмеження на неукраїномонвий продукт.
Цитата:

популярна музика (розумійте - комерційна) - це в першу чергу бізнес. відповідно, є ринок споживацький. який попит - така й пропозиція. все банально.

Ну тоді поясність мені ситуацію з Біличкою, яка ще 5-7 років тому була суперпопулярною, а сьогодні їй стало розуму заспівати російською. Невже ми за цей час зрусифікувалися і не сприйсмаємо української Білички?




Nauka-Online.Org - Українська Наукова Інтернет-Спільнота
Рідний край - Колекція знимків України
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Олексій Мачехін
Модератор
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 4597
Зареєстрований: 31-5-2003
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: теплий

[*] написано 12-11-2003 у 14:50


Киів - вже не сприймає :) а ще у 97-98 на ура співалось
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Nazar
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2395
Зареєстрований: 2-12-2002
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: бракує музики

[*] написано 12-11-2003 у 15:44


Гадаю написання таких болючих категоричних слів фундаментується не лише на місці знаходженнюя, а на реальних фактах?
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Олексій Мачехін
Модератор
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 4597
Зареєстрований: 31-5-2003
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: теплий

[*] написано 12-11-2003 у 15:53


Ну не дуже реальних. Просто в тих роках Ірочку в києві що називається "хавали" - вона була популярна і мала чисельні фан-клуби. Проте оскільки ніц нового (принципово) за останні роки не було (ну сім'я, діти - воно ж зрозуміло), то Білик втратила Київ. Втративши, почала шукати інші ринки - польський та російський.
Не можу сказати що це через зросійщення. просто якось мода на українську музику тих років зникла, бо не пропонувала нічого особливо нового. "Зник" Скрябін, спопсіли ВВ, Ірочка пішла, гади розвалились. Тепер сподіваюсь на Тартак, Другу Ріку, ТНМК, інші молоді гурти.
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Nazar
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2395
Зареєстрований: 2-12-2002
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: бракує музики

[*] написано 12-11-2003 у 16:29


Цитата:
Першим відправив користувач Olexiy
Тепер сподіваюсь на Тартак, Другу Ріку, ТНМК, інші молоді гурти.


Гм. Вставлю смайлик, покусають, ж....
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
fish
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 1592
Зареєстрований: 28-5-2003
Місто: Запоріжжя
Нема на форумі

Настрій: присутній

[*] написано 12-11-2003 у 16:53


встав, назаре, встав, бо то я зроблю...



карнавал мусить тривати далі, інакше йому настане кінець
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Олексій Мачехін
Модератор
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 4597
Зареєстрований: 31-5-2003
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: теплий

[*] написано 12-11-2003 у 16:57


Давайте давайте!
Бо я не бачу інших альтернатив на моду в Києві української музики.
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Nazar
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2395
Зареєстрований: 2-12-2002
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: бракує музики

[*] написано 12-11-2003 у 17:06


Скажи прямо без вилянь: модне то добре?
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Олексій Мачехін
Модератор
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 4597
Зареєстрований: 31-5-2003
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: теплий

[*] написано 12-11-2003 у 17:14


Мода на будь-що українське то добре.
ІМХО
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Dmy
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 3228
Зареєстрований: 9-11-2003
Місто: Донецьк
Нема на форумі

Настрій: Неформатний

[*] написано 12-11-2003 у 17:35


Цитата:
Першим відправив користувач Olexiy
Мода на будь-що українське то добре.
ІМХО


Невже рідне лайно інакше воняє? :rolleyes::baddevil::(
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
 Сторінки:  1  2

  Догори

Статичне дзеркало форуму

Львів
Pоwered by XМB
Developed by Avеnture Media & The XМB Group © 2002-2006



Інші проекти:
Наука-Онлайн - Об'єднання українських науковців
Львів - Фотоблог міста
ІБАС. Інформаційна, бібліотечна та архівна справа - Сучасна освітня спеціальність
School review 1846
Реклама: