Форум Рідного Міста
Ви не ввійшли [Ввійти - Зареєструватися]
Вниз

Версія для друку  
 Сторінки:  1  2    4  5
Автор: Тема: Кілька таких собі теплих та не дуже слів
fish
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 1592
Зареєстрований: 28-5-2003
Місто: Запоріжжя
Нема на форумі

Настрій: присутній

[*] написано 8-11-2003 у 18:24


якби тут насправді висловилися саме новачки чи ті, хто "тільки читає". Люди, справді, наскільки комфортно вам тут? Що напружує? Що не дає висловлюватися часто, вільно й охоче?



карнавал мусить тривати далі, інакше йому настане кінець
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Nazar
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2395
Зареєстрований: 2-12-2002
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: бракує музики

[*] написано 8-11-2003 у 18:39


Або хто не дає:baddevil:?



Люби українське!
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Наталка
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 2594
Зареєстрований: 22-4-2003
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: різнобарвний

[*] написано 8-11-2003 у 18:44


Чогось згадалося - була в "Балачці" така собі тема "Навіщо жінкам чоловіки" - її кинула на Форум моя подружка Женя. Я ж написала жартівливі заперечення на її схвальні тези, і, оскільки доступу до Форуму на роботі не маю й донині, відіслала той жарт нашому Олесю (Ось вони, згубні наслідки особистого знайомства! :D ) Коли я прочитала його відповідь, від негайного харакірі мене врятував лише інший мій знайомий, який, прочитавши те ж саме, сказав, що це аверс та реверс монети, і дуже веселився з деяких моїх "наїздів" на чоловіків. Зараз я шкодую, бо десь втратила той допис, а кинути його на Форум тоді мені завадила саме конструктивна критика Олеся, який з того жарту зробив висновок, жи я ніби-то хочу принизити усіх чоловіків (ось яка я... зла :mad: ) Я не хочу цим сказати, що критика - не потрібна, я хочу сказати, що інколи вона може знищити досить цікаві ідеї вщент. Крім того, дуже часто критика, як зброя (бо вона і є зброєю) навіює своєму господарю впевненість, що він правий геть в усьому, і надає його думкам категоричності, часом безпідставної, бо категоричність рідко має дійсне обгрунтування. І - я згодна з fish (тільки не бийтеся) - хотілося б почути думки новаків. Бо те, що особисто мені тут комфортно, видно за кількістю повідомлень :)



Це все наснилось мені - губи Його пахнуть літом;
руки Його ніжніші за будь-які весни. (с) Соломія Чубай.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Наталка
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 2594
Зареєстрований: 22-4-2003
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: різнобарвний

[*] написано 8-11-2003 у 18:55


Про подяки Тарасові Чубаю - тут я просто-таки мушу підписатись під словами NetGuy’я "Слів вдячності не буває забагато". Звичайно, присутність Одарки відіграє значну роль, бо ми знаємо, що подяки ці пишуться не в порожнечу, що вона рано чи пізно перекаже це Тарасові, і я маю страшну підозру, що йому буде приємно! :saint:
Охоче вірю, що комусь це не цікаво, когось це дратує, та я поки що не зауважила на Форумі злих дядьків зі "шмайсерами", які змушують когось писати в такі теми, читати такі теми, хвалити чиїсь вірші, бо інакше - "хімія в Черкасах". Якщо, наприклад, наш Чарівник не хвалив мої вірші, то його вірші мені від цього менше подобатись не стали. Більше - стали, бо тут вже ніхто не запідозрить мене і його у вихвалянні одне одного. :)
А що до богеми - то вона у нас така, як у незабутньому оповіданні "Викрадення Медори" мого улюбленого О’Генрі. Хто не читав - дуже раджу! :) Бо штемпель Нью-Йорку :D




Це все наснилось мені - губи Його пахнуть літом;
руки Його ніжніші за будь-які весни. (с) Соломія Чубай.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Андрій Пелещишин
Адміністратор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 9191
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 8-11-2003 у 19:13


Мені зі сторони приємно спостерігати як Форум виходить на новий якісний рівень і в ньому з'являються ознаки самоорганізації. Це приємний сигнал, який лише підтверджує що вибрана мною стратегія розвитку Форуму є правильною (хоча вона ніколи повністю не декларувалася, а деякі часткові прояви постійно критикуються :) ). Хоча не всі напрямки стратегії на жаль однаково глибоко реалізовані - тут сказується брак ресурсів (ресурсів різних типів, не тільки матеріальних).

Я не можу відповісти на багато питань що виникли в цій дискусії, і так само і не дуже хочу на них відповідати. Бо коли ви самі шукаєте на них відповіді, то ви починаєте краще розуміти мене та решту адміністрації.

По духу та змісту повідомлень я особисто найбільше солідаризуюся з тим, що написала Наталка.

По багатьох задекларованих "проблемах" я проблеми не бачу. ЧЕСНО!
З дечим не погоджуюся. Зокрема з тим що було сказано Fish щод нових користувачів. Ще і ще раз повторюся - "нова кров" є вкрай бажаною для Форуму, проте я не буду гнатися за кількістю дописувачів! Тому на Форумі є прискіпливе ставлення до перших повідомлень - бо по них визначається уся подальша поведінка користувача. Якщо небажані дії не зупинити спочатку, то потім це можна буде робити лише зі зусиллями (маю на увазі, що нікому з Адміністрації якісь дії по обмеженню користувачів жодного задоволення не приносили і не приноситимуть, і якщо б таке трапилося, то така людина була відлучена від управління Форумом). Тому ми стараємося, що би певні негативні моменти усувалися зразу. Тому і блокується користувач з некоректною назвою, бо потім його назва буде постійним джерелом непорозумінь та роздратувань. Тому і вказується користувачу при першому ж повідомленні, що не добре одне і те ж кидати в декілька тредів, бо потім це стане звичкою і всіх знову ж таки дратуватиме.

Дещо залежить і від вас, шановні дописувачі. Я бачу чи не найсерйознішу проблему Форуму в оффтопах. Не завжди модератори (до речі позволю собі відмітити, що вживане кимось тут "модери" звучить дещо негарно) встигають зупинити оффтоп, який переростає в цікаву дискусію. Звичайно, що в такому разі уже зупиняти з'їхавшу в бік дискусію не має сенсу. Проте втрата змістовності є. Тому звертаюся до всіх - не пишіть "не в тему"! З'явилася під час читання дискусії ідея про нову тему - то починайте нову тему а не забивайте нею існуючу.
Друге - перечитуйте існуючі теми. Питання, що хочеться підняти, уже можуть бути піднятими! Приклад з "тузлою" дуже показовий - тема піднімалася пять (!) раз!
Третє - не обмежуйтеся певними розділами. Я нікого ні до чого не силую, проте перше ніж писати "що я себе вичерпав" - погляньте - може є розділи, у які ви просто не заглядали?

Крім того, Форум є формою людського спілкування. Тому як і при розмові можуть бути моменти бурхливого обговорення, а можуть виникати паузи - "тихий ангел пролетів".

Крім того. У принципі можна задатися питанням до себе - "а якщо цей Форум є хорошим і цікавим", то може варто мені самому подумати над тим, щоби привести до нього ще якогось цікавого дописувача. Мені наприклад, дуже імпонує в цьому плані активна позиція одного з наших учасників, який колись у своїй установі навіть був плакатик Форуму повісив (сам він і зробив). Прийємно було зайти і побачити несподівано для себе рекламу Форуму (тоді я ще не знав, що там працює Форумчанин)

На останок - десь тут промайнуло (не є на 100% упевнений), що на Форумі складається "родинна" атмосфера. А що ж ви хотіли від Форуму з такою назвою? :D




Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Круціфукс.
Академік
****



Повідомлень: 489
Зареєстрований: 4-12-2002
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 8-11-2003 у 21:53


Цитата:
Першим відправив користувач fish
думка щодо забавки приймається?

Я за! Якраз щось таке хотілось би, щоб було (конкретне замість загального).

Це не означає, що всі учасники відтепер зобов'язані або критикувати, або мовчати. Це означає легітимізацію відгуків, повніших за плюс-мінус. Якщо відгук короткий, то писати його в саму "забавку". Якщо вірш спонукає висловити більше, ніж одну "точкову" думку, то можна створити ще одну тему для критики, як гадаєте? Бо велика кількість розгорнутих критичних відгуків у самій забавці може відлякати нових людей, які захочуть туди дописати.

Наталко: критика не є "зброєю" в більшій (чи меншій) степені, ніж сама поезія.
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Наталка
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 2594
Зареєстрований: 22-4-2003
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: різнобарвний

[*] написано 8-11-2003 у 23:18


Цитата:
Першим відправив користувач Круціфукс.

Це не означає, що всі учасники відтепер зобов'язані або критикувати, або мовчати. Це означає легітимізацію відгуків, повніших за плюс-мінус.


Хто, де і коли забороняв як критичні, так і схвальні відгуки, повніші за "плюс" чи "мінус"?

Цитата:
Першим відправив користувач Круціфукс

Якщо відгук короткий, то писати його в саму "забавку". Якщо вірш спонукає висловити більше, ніж одну "точкову" думку, то можна створити ще одну тему для критики, як гадаєте? Бо велика кількість розгорнутих критичних відгуків у самій забавці може відлякати нових людей, які захочуть туди дописати.


Для мене простіше, якщо чесно, написати відгук саме в ту тему, якої він стосується, аніж нишпорити по Форуму, шукаючи спеціально заведений для того тред. Хоча, якщо більшість дописувачів визнає за потрібне створити таку тему, я не буду сильно опиратися, і великої проблеми тут також не бачу. :)

Чудові слова сказав Назар: "Я б собі ніколи не пробачив, якби забив в людині поштовхи для написання". Я теж не хочу цього. Бо, хоч поезія і зброя, але забити такий поштовх значно легше, аніж здається. Тому я залишаюсь при своїх - критикувати я не буду. Я - не критик. Якщо мені щось не подобається, я ігнорую це. Я просто мовчу.

Цитата:
Першим відправив користувач Olexiy

Скажу лише за себе - я відчуваю що на цьому форумі фактично "виписався" (в хорошому розумінні цього слова) і тому очікую нових відвідувачів які б жадали палких суперечок і затятих обговорень. Я чекаю на них і зроблю все аби ми не привалили цих сміливців своєю "богемністю".


А я скажу за себе - я зроблю все, щоби я могла бути хоч комусь цікавою - і на цьому Форумі також. Я ні від кого нічого тут не чекаю, і тому часто отримую приємні сюрпризи. Фрази про палкі суперечки та затяті обговорення нагадують мені, знову ж таки, дитинство, і комсомольські заклики: "Ви на танцях дригаєтесь, закохуєтесь, цілуєтесь - ви марнуєте своє життя, а повинна бути боротьба, горіння, БАМ, цілина і т.д., і т.п."! Я не вважаю, що я виписалась, якщо за кілька днів немає нових цікавих тем, і все, що я пишу - це кілька теплих слів у "Добрий вечір". Теми з’являться, рано чи пізно, навіщо їх висмоктувати з пальця? Щоб життя кипіло?

Цитата:
Першим відправив користувач Olexiy

Я цілком припускаю що нові люди зайшовши на наш форум можуть скласти враження що тут збираються аби потішитися з власної значності та неординарності цілком ординарні особи. Більш того, навіть якщо це враження не склалося, пересічного новачка вистачає на до 100 дописів, поки він підсвідомо не відчує що самопоставитись тут можна лише граючи за правилами: написати цікавий віршик, стати чимось прихильником, написати велику кількість повідомлень, тощо. В противному випадку людині залишається із задоволенням перечитувати нові наші повідомлення.


Прикро, якщо таке враження складається, але багатьох дописувачів я зауважила після кількох повідомлень, без віршиків, прихильності і т.і. Втім, якщо хочеться палких суперечок, то прихильники того чи іншого явища (особи, події) мають бути, бо інакше навколо чого точитимуться суперечки? Навколо погоди? Чи це прагнення схрестити вужа та їжачка, і отримати два метри коючого дроту? Щоби і явних прихильників не було, і щоби дискусії точилися? :)




Це все наснилось мені - губи Його пахнуть літом;
руки Його ніжніші за будь-які весни. (с) Соломія Чубай.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Олексій Мачехін
Модератор
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 4597
Зареєстрований: 31-5-2003
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: теплий

[*] написано 8-11-2003 у 23:43


Андрій:
"Мені зі сторони приємно спостерігати як Форум виходить на новий якісний рівень і в ньому з'являються ознаки самоорганізації. Це приємний сигнал, який лише підтверджує що вибрана мною стратегія розвитку Форуму є правильною (хоча вона ніколи повністю не декларувалася, а деякі часткові прояви постійно критикуються )."
:D
"... немає теми, витоки якої не лежали б в мені так само як ніщо не може змінити музику мені на зле. Бо той, що спробує зробити це, виявиться лише моїм інструментом у створенні речей дивовижніших, аніж сам він міг би уявити собі..."
(c) Ілуватар
... бо нікому, окрім себе самого не розкрива Ілуватар всіх своїх задумів, і в кожну епоху з'являються речі нові і непередбачувані...
:D

Даруйте офтоп - я сам палкий супротивник цього ганебного явища. І тому виправляюсь:

Я не хотів аби тут було вироблено якісь нові правила або принципи побудови форуму, бо жодні правила не можуть змінити настрій. Можливо мене роздратувала ознака "богемності" - не дуже я люблю це явище. Як тільки-но підказала моя кохана - треба бути не богемними (анегдот 32 - всі сміються), а більш публічними.
Хочу лише щоб всі (і особливо "старі" мешканці) собі зауважили що нам тут "сухо і комфортно" може бути лише за наявності свіжих людей а тому нам доведеться робити насамперед ЇМ "сухо і комфортно" саме в їхньому а не в нашому власному розумінні.

Щодо "я себе вичерпав". Це мій власний переклад "я больше не знаю ни одной мелодии"(с) Ловушка для котов. Форум перечитав майже весь - за вийнятком тих тем, що мене просто не цікавлять (автомобільні наприклад). Це лише свідчить про суттєву натугу у генеруванні нових тем для обговорення. Є ще кілька слизькуватих тематик (які можуть трактуватися як пропаганда насильства і тому легко захлинутись у провокаційних офтопах), проте чекаю на обмеження доступу.

І останнє. Якщо Похвали багато не буває, то давайте заведемо два окремих (і дуже великих) розділи: Похвали дописувачам і Похвали дописувачів.
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Наталка
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 2594
Зареєстрований: 22-4-2003
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: різнобарвний

[*] написано 8-11-2003 у 23:49


А давайте просто зупинимось у нав’язливому прагненні зробити комусь "сухо і комфортно" у їхньому розумінні, бо їхнє розуміння до кінця розуміють лише вони самі, а не ми, скільки б чужих дописів ми не прочитали! Я не бачу ніяких заборон, які не давали б новим користувачам поводити себе тут так, як вони вважають за потрібне, окрім кількох розумних "табу". Безперервне генерування нових тем - далеко не ознака якості Форуму.
Добраніч!




Це все наснилось мені - губи Його пахнуть літом;
руки Його ніжніші за будь-які весни. (с) Соломія Чубай.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Олексій Мачехін
Модератор
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 4597
Зареєстрований: 31-5-2003
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: теплий

[*] написано 9-11-2003 у 00:02


"Я не бачу ніяких заборон, які не давали б новим користувачам поводити себе тут так, як вони вважають за потрібне, окрім кількох розумних "табу". "

Офіційно заборон і справді нема.

"Безперервне генерування нових тем - далеко не ознака якості Форуму. "
Я говорю тільки за себе і за своє сприйняття форуму. Можна взагалі вважати що то я був злий і натомлений а зламаний автомат з видачі кави зажав тої ночі мої 2 гривні.
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
ZT
Дійсний член
***



Повідомлень: 215
Зареєстрований: 8-1-2003
Місто: ЛЬВІВ
Нема на форумі

Настрій: гуд )

[*] написано 9-11-2003 у 00:24


>> "... проте чекаю на обмеження доступу" (Олексій)
>> "Я не бачу ніяких заборон, які не давали б новим користувачам поводити себе тут так, як вони вважають за потрібне, окрім кількох розумних "табу"" (Наталка)

наскільки я зрозумів, адміністрація планує створення закритих розділів. Тож все таки якісь заборони з’являться... :( А що скажете робити "новим користувачам"? Спамити і офтопити, щоб набрати собі необхідних повноважень? Дивно...
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Андрій Пелещишин
Адміністратор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 9191
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 9-11-2003 у 01:48


Максимум одного (не тематичного, а дорадчого), і то питання не вирішене до кінця.
І ніяких повноважень це не даватиме. І де тут заборони? ZT -навіщо перекручувати?
Спамити і офтопити не можна в будь-якому разі.
Нагадаю, що якщо користувач вважає, що в якомусь треді порушуються правила, він може скористатися кнопкою "звіт".




Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Nazar
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2395
Зареєстрований: 2-12-2002
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: бракує музики

[*] написано 9-11-2003 у 09:19


До вчора я навіть не здогадувався що є проблема, а вона виявляєтьсяє:(
Прикро...

І знаєте, таки кількість повідомлень що тягне за собою кількість зірочок також в тому винна.

Також те, що більшість хто перечитує форум, а не пише, навіть знають яка буде реакція того чи іншого мешканця міста на його повідомлення.

Треба про то все подумати.
Наразі такий хід речей приміняємо да забавки, можливо трошки підзамінимо правила, і подивимось на комфортність інших дописувачів в такому ключі.

Мені слово богемність подобається та імпонує. І я завжди буду старатись окутати тою теплою ковдрою всіх, хто просто стоїть біля мене:rolleyes:

Я проти якихось закритих тем. Для того може бути просто у2укання один до одного.
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Олексій Мачехін
Модератор
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 4597
Зареєстрований: 31-5-2003
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: теплий

[*] написано 9-11-2003 у 11:18


Нє, ну якщо не буде напівобмежених тем, то в понеділок і почнемо обговорювати тероризм у всіх його проявах. Його джерела, сучасність та майбутнє.
Проте як вирішити проблему дуже ймовірного закидання теми офтопами потипу "ви пропагуєте насильство!", тощо, я не знаю.

А щодо рейтингів, то мабуть було б доцільно не показувати кількість повідомлень. Взагалі. Нехай новий статус буде приємним сюрпризом.




Цінуй чужі думки, але не настільки, щоб привласнювати їх.
Дмитро АРСЕНИЧ
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
ZT
Дійсний член
***



Повідомлень: 215
Зареєстрований: 8-1-2003
Місто: ЛЬВІВ
Нема на форумі

Настрій: гуд )

[*] написано 9-11-2003 у 12:49


о, я підтримую останнє повідомлення Назара.
а щодо "напівобмежених тем" то тут нема чого боятися. На форумі вже були серйозні теми про етику чи релігійні питання, і я не бачив там провокаційних офтопів і навіть дописів новачків. Хіба обмеження доступу не погіршить ситуацію, яку окреслено в цій темі?
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Наталка
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 2594
Зареєстрований: 22-4-2003
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: різнобарвний

[*] написано 9-11-2003 у 17:36


Цитата:
Першим відправив користувач Olexiy
А щодо рейтингів, то мабуть було б доцільно не показувати кількість повідомлень. Взагалі. Нехай новий статус буде приємним сюрпризом.


Це - хороша ідея. Дійсно, буде сюрприз. :)




Це все наснилось мені - губи Його пахнуть літом;
руки Його ніжніші за будь-які весни. (с) Соломія Чубай.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Nazar
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2395
Зареєстрований: 2-12-2002
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: бракує музики

[*] написано 9-11-2003 у 18:03


Оу, не в мому випадку.
В мене зараз як іспит совісті - переглядаю свої повідомлення, і ті, що неподобаються, або є спамерськими витираю.
Коли ще буду мати таку нагоду?
Хочу бути гідним наступної зірочки...

А ще Андрій просив не офтопити...:(
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Наталка
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 2594
Зареєстрований: 22-4-2003
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: різнобарвний

[*] написано 9-11-2003 у 18:13


Це не оф-топ, бо тема власне і стосується (поміж іншим) і спамерських повідомлень. Але чи варто то робити, Назаре? Що є, то є, а що вже Ти гідний наступної зірочки, так тут не може бути ніяких сумнівів! :)



Це все наснилось мені - губи Його пахнуть літом;
руки Його ніжніші за будь-які весни. (с) Соломія Чубай.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Nazar
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2395
Зареєстрований: 2-12-2002
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: бракує музики

[*] написано 9-11-2003 у 18:31


Та нє, Наталко, воно мене заділо вчора. Навіть сильніше, ніж з"ява в світлі і сповіді клавішних:rolleyes:
Хоча Світло то приємна несподіванка:sing:
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Наталка
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 2594
Зареєстрований: 22-4-2003
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: різнобарвний

[*] написано 9-11-2003 у 18:44


А мене, якщо чесно, зачепила не поява цієї теми, і навіть не оті бідні "зірочки" (та най їх і зовсім приберуть, холєра з ними, знайшли, навколо чого списи ламати!), а саме те, як поставлене питання - виявляється, злі старожили писнути новакам не дають! :mad: З чого, ну поясніть мені, з чого хтось взяв, що у нас заборонена розгорнута критика, що не дозволені дискусії, і т.д.? Якщо, приміром, хтось різко висловлюється про те, що мені подобається, я, захищаючи деякою мірою своє улюблене, деякою - свою точку зору - починаю з ним сперечатися. Отже, якщо починаю - то я прихильниця чогось там, і це зле, а не починаю - значить, на Форумі в’януть дискусії. То що мені робити? Згадується діалог з "Чотирьох кімнат" Тарантіно.
"- Мене згвалтував цілий шабаш відьом!".
"- А вони були старі, з бородавками на носі?"
"- Ні, молоді та привабливі!".
Після паузи:
"- Тед, а в чому проблема?".




Це все наснилось мені - губи Його пахнуть літом;
руки Його ніжніші за будь-які весни. (с) Соломія Чубай.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Nazar
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2395
Зареєстрований: 2-12-2002
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: бракує музики

[*] написано 9-11-2003 у 18:57


Наталко, причин можна знайти багато в тому, що ти не можеш "вистояти" дискусію зі "старожилом", тому що знаєш, що його підтримають інші, що в нього багато зірочок (мо хто з ними рахується?:)), і ще тому що в нього напевно більше халявного доступу до нету і ще тому що сьогодні зимно, і тому що чорний кіт перейшов, а потім високосний рік іт.д....
Причин може бути купа.
В цьому всьому не бачу зверзності багатопишучих, хоча вони мають козирність - це насамперед підтримка та впевненість що у них є однодумці. Тому новим опонентам важко протистояти не одному, а цілій громаді "затятих", тому вони й не дописують.

А могли б....:rolleyes:

Ну що ж, така доля акторів, бути на сцені. Тут лише єдине прохання до них витягувати (не банальними похвалами(Кр, ЧЗМГ, Ол, Ф, Z,) а раціональною критикою) їх на ззовні і додавати їм чогось (впевненості?).

Не знаю, але воно мене чомусь зачепило. Слід про то подумати по дорозі додому...
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Наталка
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 2594
Зареєстрований: 22-4-2003
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: різнобарвний

[*] написано 9-11-2003 у 19:22


Назаре, я теж, як не дивно, колись була тут новаком. І ніколи не боялась вступати до дискусії, якщо хотіла до неї ся вступити, не зважаючи на "зірковість" опонентів - я перше і не знала, до чого тут зірочки. І мені робили зауваження, в основному, справедливі, хоча пригадую парочку, які здалися мені необгрунтованими. І що? Я померла? Не хочу сказати, що наявність чи відсутність однодумців мене не хвилює, але тоді, з самого початку, я не знала про людей нічого, окрім ніків! Халявний доступ до Нету... г-м, скажіть це моєму коханому чоловіку, коли він сплачує телефонні рахунки! :D Я зареєструвалась на Форумі тому, що мені хотілося сюди писати! І досі хочеться, не зважаючи ні на що! Хочеться читати ніки та місцезнаходження новаків, уявляючи собі, що це за люди, хочеться ділитися враженнями від концертів та альбомів, хочеться "кидати" сюди свої вірші, і читати на них відгуки (і вигуки! :D), хочеться читати вірші та прозу інших Форумівців! Давайте заведемо купу нових тем: "Відгуки критичні", "Відгуки схвальні", "Відгуки з аналізом", "Відгуки на відгуки!" і будемо боятися написати у Забавці одне-єдине коротеньке слово - "Вражаюче!" - якщо се дійсно вражає! Міняти правила - ради Бога, адже спочатку були три задані слова, на які треба написати вірш, потім - останній рядок вірша, який слід продовжити, хочеться свіженького? Чудово, давайте щось змінимо! Я бачу нових авторів у Забавці, чудових авторів - Володимир, Інгвар - і якщо комусь здається, що мені слід зменшити свою активність, щоби дати змогу іншим писати, не "забивати" їх - ну скажіть мені це! Я послухаюсь! Дійсно, я щойно переглянула Забавку - моїх віршів більшість. Може, я направду мимохіть не даю людям втиснутись, так би мовити, в гру! Але раціональної критики я не обіцяю, я вже це казала, я не літературознавець, хай критикують ті, хто на цьому розуміється, я грунтуюсь на емоційному враженні! Я не можу, пишучи про свої відчуття, думати, а чи не здадуться вони комусь банальними, бо для мене вони не банальні, вони випікають мою душу і плоть, вони - мої! Як же я зможу назвати чиїсь вірші, метафори, образи банальними, якщо це - його душа? Але ті, хто вміє критикувати, нехай критикують, нехай не бояться, це - віртуальний форум, тут не б’ються, не кусаються, тут вислуховують і реагують, так, але ж для того він і створений! Чи я чогось не зрозуміла?



Це все наснилось мені - губи Його пахнуть літом;
руки Його ніжніші за будь-які весни. (с) Соломія Чубай.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Наталка
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 2594
Зареєстрований: 22-4-2003
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: різнобарвний

[*] написано 9-11-2003 у 19:36


От і мені теж цікаво - чи такі вже полохливі у нас новачки? :)



Це все наснилось мені - губи Його пахнуть літом;
руки Його ніжніші за будь-які весни. (с) Соломія Чубай.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
ZT
Дійсний член
***



Повідомлень: 215
Зареєстрований: 8-1-2003
Місто: ЛЬВІВ
Нема на форумі

Настрій: гуд )

[*] написано 9-11-2003 у 19:43


невже ви не помічаєте як самі вводите поділ на новачків і неновачків? Такого поділу не повинно бути.
В мене складається враження що обговорення котиться в бік обговорення новачків... небезпечно так котиться...
незнаю, ... може варто перечитати перше Олексієве повдомлення

(П.С.: мова ж не про те що "новачки" повинні дописувати)
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Наталка
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 2594
Зареєстрований: 22-4-2003
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: різнобарвний

[*] написано 9-11-2003 у 19:50


Котиться, тому що в першому повідомленні Олексія, яке, до слова, роздруковане, лежить у мене перед очима, основною проблемою названо те, що нам бракує свіжої крові, а "старожили" її блокують. Ось і питають у новаків, яких поки що видно за кількістю повідомлень, чи це справді так? Так що певною мірою - це обговорення політики "академіків" і того, як вона впливає на щойно зареєстрованих, відлякує їх чи ні? Ось у чому питання. Не треба поділу - згідна, давайте перестанемо вказувати кількість повідомлень, приберемо звання, зірки, усе, що хочете! Втомилась я... :(



Це все наснилось мені - губи Його пахнуть літом;
руки Його ніжніші за будь-які весни. (с) Соломія Чубай.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
 Сторінки:  1  2    4  5

  Догори

Статичне дзеркало форуму

Львів
Pоwered by XМB
Developed by Avеnture Media & The XМB Group © 2002-2006



Інші проекти:
Наука-Онлайн - Об'єднання українських науковців
Львів - Фотоблог міста
ІБАС. Інформаційна, бібліотечна та архівна справа - Сучасна освітня спеціальність
School review 1858
Реклама: