Форум Рідного Міста
Ви не ввійшли [Ввійти - Зареєструватися]
Вниз

Версія для друку  
Автор: Тема: Музика і гумор в Україні
Юрій Карашівський
Дійсний член
***



Повідомлень: 222
Зареєстрований: 13-3-2003
Місто: Україна
Нема на форумі

Настрій: вина і риби!..

[*] написано 14-11-2003 у 18:18
Музика і гумор в Україні


1999 рік. Парламентські вибори
Гурт Скрябін організовує всеукр. тур в підтримку партії Зелених.
У кожному місті Кузьма власноруч посадив дерево.
2002 рік. Парламентські вибори.
Гурт Скрябін організовує загальноукраїнський тур в підтримку партії Озиме Покоління.
У кожному місті Кузьма одноосібно ухилився від цеглини.
2004 рік. вибори прєзіка. гурт Скрябін змушений відмовитись від туру в підтримку кандидата від партії Майбутнє озиме зелене покоління, оскільки боїться аліментів від Держлісгоспу та Житлокомунбуду
2004 рік. вибори прєзіка. гурт Скрябін змушений відмовитись від туру в підтримку кандидата від партії Майбутнє озиме зелене покоління, оскільки боїться аліментів від Держлісгоспу та Житлокомунбуду
однак їм вже пробашляли, а віддавати не захотілося. і Скрябін терміново виїжджає в іміграцію в Канаду. Там за ним полює сицілійсько-молдавська мафія. коли їхню "Побєду оточили з усіх боків, в базар вписався Паша Лазарєнка, який відмазав Кузьму і Ко від гнилого базару і подарував їм квартиру на Бермудах.

2033 рік. Бермуди. Пристарілий поп-ідол в екзилі Ендрю КузьМЕН лежить в гамаку і потягує мартіні. Довкола нього бікає ватага чорних малят.
- Діду, діду, а коли в Україні скинуть диктатуру Кчьмачєта?
- Не знаю дідки. Я цього вилупка давно прокляв!
- А правда що там пальми не ростуть і взимку люди ходять по білому-білому і холодному піску?
- Правда, дітки.
- а тебе дійсно вигнали з України за жорстку опозицію до Скурвих-Кланів?
- А чого б тодоце отут лежав, га?..




не беріть важкого в голову!
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
fish
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 1592
Зареєстрований: 28-5-2003
Місто: Запоріжжя
Нема на форумі

Настрій: присутній

[*] написано 14-11-2003 у 19:12


ох хитрий Карашівський!

насправді відпочатку то був мій анекдот:

1999 рік. Парламентські вибори
Гурт Скрябін організовує всеукр. тур в підтримку партії Зелених.
У кожному місті Кузьма власноруч посадив дерево.
2002 рік. Парламентські вибори.
Гурт Скрябін організовує загальноукраїнський тур в підтримку партії Озиме Покоління.
У кожному місті Кузьма одноосібно ухилився від цеглини.
2004 рік. Президентські вибори.
Гурт Скрябін організовує загальноукраїнський тур в підтримку кандидата від партії Майбутнє України.
Українці в очікуванні.




карнавал мусить тривати далі, інакше йому настане кінець
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Юрій Карашівський
Дійсний член
***



Повідомлень: 222
Зареєстрований: 13-3-2003
Місто: Україна
Нема на форумі

Настрій: вина і риби!..

[*] написано 21-11-2003 у 17:02


2 Fish
ти хочеш сказати, що авторство анекдота твоє? вибач, я гадав, що це вже якась загальновідома байка, яка гуляє нетом...


Ну тоді ще пару приколів:

Із серії анекдотів про звукоінженерів:

Зустрілись удав та крілик. Обоє незрячі. Удав обмацує крілика: "М'який, пухнастий, теплий, з вушками?.. Ага, крілик, 100%!.."
Крілик: "Слизький, гнучкий, холодний, без вух... звукоінженер!"

Із серії про бас-гітаристів:

Прийшов бас гітарист до нейрохірурга:
- Лікарю, в мене щось мозок запорошився, нічого не можу думати, просто дурдом якийсь!..
- Ну залишайте мені його на тиждень. Почистимо!
Минув тиждень. Потім другий. Так вже й місяць збіг. А бас-гітарист щось не біжить за мозком. Все ж десь у тролейбусі лікар його перестрів:
- А шо ж це Ви за мозком не приходите, шановний?
- Та-а-а-а-а-а, знаєте лікарю, мені для роботи й спинного вистачає...


Багатий чувак, в якого все є і який вже всього, чого хтів, досяг в житті, вирішив навчитись ще на бас-гітарі грати. Прийшов зі своєю проблемою до професора музичного, заслуженого.
- Навчіть, професоре.
- А чому саме на бас-гітарі? А не на фортепіано, скажімо?..
- Ну, по-перше мене в музиці сучасні якраз бас-гітара й приваблює найбільше. Візьміть от RHCP, чи KOЯN - жирно, смачно так воно звучить і весело. А по друге - я ж бабки плачу, вам самому хіба не все одно.
Професор останній розклад чітко просік, більше питань не виникло. Продав йому Diamant за 2,5 тисяч зелених. Перший урок:
- Дивіться. Ставите пальці на ці точки і перекладаєте їх з гори до низу. "Тумц, тумц, тумц..." і т.д. Через тиждень приходьте і покажите, як навчились.
Чере тиждень професор ускладнив завдання: треба було робити по два "тумц-тумц" на кожному ладі. Після цього заняття чувак зник і більше не з'являвся. "Мабуть обламався", - подумав професор.
Але через півроку зустрів його на вулиці, вдягненого в "косуху", з гітарою за плечем:
- О, а шо це ви перестали до мене ходити?
- Та знаєте, професор, нема часу: записи, інтерв'ю, концерти...


І ще маленький:
Якщо хочеш побачити всітло в очах у вокалістки - посвіти їй у вухо.




не беріть важкого в голову!
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
fish
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 1592
Зареєстрований: 28-5-2003
Місто: Запоріжжя
Нема на форумі

Настрій: присутній

[*] написано 21-11-2003 у 17:33


ой зараз на тебе налетять тутешні меломани... за басистів, за вокалістів - кому хто згадається.



карнавал мусить тривати далі, інакше йому настане кінець
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача

  Догори

Статичне дзеркало форуму

Львів
Pоwered by XМB
Developed by Avеnture Media & The XМB Group © 2002-2006



Інші проекти:
Наука-Онлайн - Об'єднання українських науковців
Львів - Фотоблог міста
ІБАС. Інформаційна, бібліотечна та архівна справа - Сучасна освітня спеціальність
School review 1890
Реклама: