Форум Рідного Міста
Ви не ввійшли [Ввійти - Зареєструватися]
Вниз

Версія для друку  
 Сторінки:  1    3
Автор: Тема: Львів очима мого фотоапарата
Рост
Модератор
*******

Фотографія користувача


Повідомлень: 3709
Зареєстрований: 3-4-2003
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: є

[*] написано 24-11-2003 у 12:39
Львів очима мого фотоапарата


Відклацав плівку - ось що вийшло.

1. Ви вночі без спалаха фотографували колись? А без штатива? :)
Ось що виходить: http://www.netguy.ridne.net/photo/night-01.jpg

2. А це в жовтні - несподіваний сніг. А на ньому опавше листя. Правда, для таких речей треба зовсім інший об`єктив, ну але, чим багаті, тим і раді :)
http://img.photosight.ru/2003/11/24/352421.jpg
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Наталка
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 2594
Зареєстрований: 22-4-2003
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: різнобарвний

[*] написано 24-11-2003 у 17:23


У твого фотоапарата замріяні очі. Чарівні :)



Це все наснилось мені - губи Його пахнуть літом;
руки Його ніжніші за будь-які весни. (с) Соломія Чубай.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
ZT
Дійсний член
***



Повідомлень: 215
Зареєстрований: 8-1-2003
Місто: ЛЬВІВ
Нема на форумі

Настрій: гуд )

thumbup.gif написано 24-11-2003 у 20:31


просто супер! особливо з листям...

а який саме фотоапарат\об’єктив ?
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Рост
Модератор
*******

Фотографія користувача


Повідомлень: 3709
Зареєстрований: 3-4-2003
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: є

[*] написано 25-11-2003 у 09:31


Дякую! :)

А камера - Зеніт ЕТ/Геліос 44-2 2/58
Мильний такий об`єктив. Ним непогано виходять портрети, враховуючи, що він досить м`яко малює. А вот пейзажі - це не для нього. Та й дірка мінімальна досить велика - 3,65мм. Яка тут різкість на безмежності.

Параметри зйомки цих двох кадрів:
нічний - діафрагма чи то 8, чи то 5,6, фокусування на гіперфокальній відстані. Витримка 4 секунди. Оскільки знімав без штатива, то вийшла така собі "шевельонка" :) Але досить художньо, як на мене. Ну і недотримка привела до зміщення, як це називають, кольорової температури, що дало досить цікавий ефект.
з листям - діафрагма 8, об`єктив, знову ж, на гіперфокальній відстані.
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Рост
Модератор
*******

Фотографія користувача


Повідомлень: 3709
Зареєстрований: 3-4-2003
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: є

[*] написано 25-11-2003 у 10:29


Ще з того ж циклу - ілюстрація до сказаного мною щодо "мильності" Геліоса в якості панорамника :)
http://www.netguy.ridne.net/photo/first-snow-02.jpg
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Рост
Модератор
*******

Фотографія користувача


Повідомлень: 3709
Зареєстрований: 3-4-2003
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: є

[*] написано 25-11-2003 у 10:55


І ще ось така: http://www.netguy.ridne.net/photo/first-snow-03.jpg
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
freewill
Дійсний член
***



Повідомлень: 173
Зареєстрований: 4-9-2003
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 25-11-2003 у 12:46


Раз пішла така п"янка, ось вам трошки мого -
http://www.my.lviv.ua/non-commercial/pictures_of_home/
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Рост
Модератор
*******

Фотографія користувача


Повідомлень: 3709
Зареєстрований: 3-4-2003
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: є

[*] написано 25-11-2003 у 13:22


2 freewill
Угу, є симпатичні. Хоча я б деякі по-іншому кадрував.
А чим знімаєш?
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
freewill
Дійсний член
***



Повідомлень: 173
Зареєстрований: 4-9-2003
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 25-11-2003 у 14:45


Чим я тільки не знімаю... ;) спочатку був Olympus Camedia 2020, зараз штатна Minolta DiMage S414 і старенький пошарпаний, зате чудово малюючий Pentax Program A.
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Рост
Модератор
*******

Фотографія користувача


Повідомлень: 3709
Зареєстрований: 3-4-2003
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: є

[*] написано 25-11-2003 у 14:57


А я вот прошляпив пару днів назад. На блошиному ринку надибав Київ-20, ще тих старих часів випуску. Знаєш напевно той апарат - ніконовський байонет, автоматичні витримки від 1 до 1/1000, а затвор - ну це пісня! :) Поруч стояла Пактика ЛТЛ-3, теж хороша камера, але в порівнянні з тим Києвом при спуску вона мало з рук не виривалась. Це, звісно, перебільшення, але затвор в Києві той, що треба! :) І не мав я зі собою 200 грн, щоб забрати! :(
Ну нічого, ще знайду :)
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Нормалайзер
Академік
****



Повідомлень: 326
Зареєстрований: 27-9-2003
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 25-11-2003 у 16:29


Цитата:
Першим відправив користувач freewill
Раз пішла така п"янка, ось вам трошки мого -


Клас, особливо сподобалась "шлях до дверей", така містично-міська




я заперечую проти будь-яких передруків моїх повідомлень з цього форуму будь-коли й будь-де, крім цього форуму
http://drymba.net/
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
ZT
Дійсний член
***



Повідомлень: 215
Зареєстрований: 8-1-2003
Місто: ЛЬВІВ
Нема на форумі

Настрій: гуд )

[*] написано 26-11-2003 у 01:57


(..та Київ це сила!)
шикарні фото. але я ше досі тащуся від тої першої, з листям. Композиція кадру ідеальна!
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
freewill
Дійсний член
***



Повідомлень: 173
Зареєстрований: 4-9-2003
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 26-11-2003 у 10:52


Цитата:
Першим відправив користувач NetGuy
А я вот прошляпив пару днів назад. На блошиному ринку надибав Київ-20, ще тих старих часів випуску.


Я тобі скажу, що шедевр можна зробити і мильницею, головне, щоб очі у фотографа були відкриті ;)
А мені теж сподобалося фото з листям. З настроєм.
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Рост
Модератор
*******

Фотографія користувача


Повідомлень: 3709
Зареєстрований: 3-4-2003
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: є

[*] написано 26-11-2003 у 11:17


То правда, мильниця теж надається в деяких випадках до "творення шедеврів". Але дуже вже рамки обмежень вузькі.
Навіть з Зенітом, який на голову вищий за будь-яку, фактично, мильницю, я постійно відчуваю обмеження. Ну нічого, з часом розживусь на достойнішу техніку.

До речі, а чи ще десь, крім мистецького ринку в центрі, біля татру Заньковецької є рибні, чи то пак, фотоапаратні місця? Щоб б/у техніку купити можна було? Б/у - бо на новий імпорт тратитись не хочу, сенсу не бачу, а нові Києви мене не влаштовують за рядом причин. Хочу Київ-20 випуску до 90-х років.
Не знаєте?
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Рост
Модератор
*******

Фотографія користувача


Повідомлень: 3709
Зареєстрований: 3-4-2003
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: є

[*] написано 27-11-2003 у 13:13


Текс. Я фотоальбом започаткував і їх, ці фотки, там і виклав.

http://www.netguy.ridne.net/netguy-photoalbum.shtml

Дивитись там зручніше, можна вибирати колір фону...
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
katon
Дописувач
**



Повідомлень: 72
Зареєстрований: 17-1-2004
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 6-6-2004 у 23:26


Я теж своїми поділюся:
http://www.cincinella.lviv.ua/gallery/thumbnails.php?album=2
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача Цей користувач має MSN Messenger
Tempika
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2732
Зареєстрований: 21-1-2004
Місто: Lviv
Нема на форумі

Настрій: усміхнена

[*] написано 7-6-2004 у 06:49


ну у мене нічого особливого... так, високий замок та шевченківський гай... все це старенька тошіба, цифрова...
десь фотошопом пройшлася, а десь просто обрізала та зберезла в джипег:
http://public.fotki.com/ququshka/lviv/
http://public.fotki.com/ququshka/hatki/
...оскільки я початківець, то для мене така мильничка в самий раз... а коли є під рукою фотошоп, то більше нічого
й бажати не тре.
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Рост
Модератор
*******

Фотографія користувача


Повідомлень: 3709
Зареєстрований: 3-4-2003
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: є

[*] написано 7-6-2004 у 13:53


2 katon
Не конектиться в базу.

2 Tempika
Раз фотографії виставляються, то для критики, а раз так, то прошу не ображатися :)
Ну от. Справа в тому, що мильниця призначена для однієї цілі - тако-сяко зняти групу людей чи об`єкт на відстані 2-4 метри (від мильниці залежить). Є ще режим макро, кли можна з меншої віддалі знімати, але суть не міняється. В моєму ж уявленні вона лише для того, щоб "ловити моменти", коли яскравість переживань, зображених на фото перекриє погану якість.
Для усіх інших жанрів фотографії мильниця не надається.
Якщо за приклад взяти твої фото з наведених альбомів, то вони всі досить "плоскі". Тобто, там не відчувається глибини.
Ця річ досягається побудовою кадру і вибором глибини різкості. Якщо добре побудувати кадр можна і мильницею, то глибина різкості в ній річ фіксована. Взагалі, об`єктиви в мильницях, як я розумію, наведені на гіперфокальну відстань, а це лише такий собі компроміс.
Тому, як наслідок, я би радив придбати хоча би б/у Київ-19 чи 20, Практику ТТЛ чи якусь із цієї серії, до них ідуть цейсівські об`єктиви, та і штатний пентакон 50 мм теж нічогенький, і помаленьку освоювати фотосправу (як це роблю зараз я :) ).
Ну, а якщо щось з того вийде, то можна вже і на цифрову зеркалку замахнутися за 700 уо ;)

ПС. А на фотках з Гаю побудова кадрів зовсім непогана, судячи з прев`юшок (детальніше розглядати не мав часу :) ).
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Tempika
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2732
Зареєстрований: 21-1-2004
Місто: Lviv
Нема на форумі

Настрій: усміхнена

[*] написано 7-6-2004 у 19:07


...ну та я дизайнер, мо вчила такий предмет, як *композиція* :-)) трохи тяжко будувати кадр, бо якщо дисплей
постійно включений, то кумулятори сідають швидко... режим *макро* є, але то тільки для зйомки до півметра...
глибину можна робити фотошопом, просто ті фотки з високого замку були покладені *як є*, без корекції, -
дуже не терпілося декому показати :-)) різкість якось в тій тошібі можна виставити в ручному режимі, але я не
розібралася... може, хтось щось порадить?
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Tempika
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2732
Зареєстрований: 21-1-2004
Місто: Lviv
Нема на форумі

Настрій: усміхнена

[*] написано 8-6-2004 у 09:18


...я думала і думала, думала і думала, але все ж спитаю :-)) якщо я пересічна укр. громадянка, то як я можу собі
придбати фотік за 700 уо? виховані при соціалізмі люди як правило уникають розмов про гроші, все, мовчу.
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Рост
Модератор
*******

Фотографія користувача


Повідомлень: 3709
Зареєстрований: 3-4-2003
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: є

[*] написано 8-6-2004 у 09:53


І треба було так насилувати свою бідну голову? :)
Тут все дуже демократично - непересічні громадяни купують цифрові зеркалки за 700 уо, а пересічні мусять миритися з Києвом-20 чи Практикою ТТЛ за 200 грн :) Все чесно і справедливо :)
Це я просто від комплексів :) Зайдеш на фотосайт.ру, подивишся на ті фото і розумієш, що Зенітом, будь ти хоч Самуелем Шевадою, хоч ким хоч, але ніц доброго не видусиш, як і на запорожці ферарі не об`їдеш :)

> "трохи тяжко будувати кадр, бо якщо дисплей
постійно включений, то кумулятори сідають швидко..."
+++ А що, видошукач там відсутній, як клас? Чи через нього, так як в Зеніті, 60% кадру видно, та ще й темінь така, що не тільки різкість не наведеш, але і взагалі ледве що бачиш? :)

А щодо "глибину можна робити фотошопом" - це як це? Може ми про різні речі говоримо?
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Рост
Модератор
*******

Фотографія користувача


Повідомлень: 3709
Зареєстрований: 3-4-2003
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: є

[*] написано 8-6-2004 у 14:39


Нова стара робота :) Зробив фотку давно, а довести до пуття і викласти часу бракло.
Із серії "Примарне місто моїх снів" :)

http://img.photosight.ru/2004/06/08/515563.jpg
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Tempika
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2732
Зареєстрований: 21-1-2004
Місто: Lviv
Нема на форумі

Настрій: усміхнена

[*] написано 9-6-2004 у 08:28


...ух, гарна фота. цифровик у мене фоткає тільки still images, видно, має там собі виставити світло і теде, це
займає час... правда, можна щось схопити *на бігу*, але якість дуже вже неважна.
а видошукач ніколи не відображає crop marks - замучилася я з ним, все то задалеко, то заблизько... реально
можна бачити тільки на дисплеї... а щодо глибини - ну вот:
http://public.fotki.com/ququshka/maya/tanya_velikij_master.html
не так вже й плоско.
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Рост
Модератор
*******

Фотографія користувача


Повідомлень: 3709
Зареєстрований: 3-4-2003
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: є

[*] написано 9-6-2004 у 10:01


"Ни дня без строчки" - в сенсі - без фотки :)

http://www.netguy.ridne.net/photo/night-05.jpg


Щодо Тані - великого майстра ;) то знимка хороша, мені подобається. Вона жива, нема позування. Ну і глибина є :) Досягається власне композицією, особливо тіні до цього докладаються.
Тільки ось та тінь на грудях від рами ложку дьогтю додає. Може, треба було стати в інше місце...
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Tempika
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2732
Зареєстрований: 21-1-2004
Місто: Lviv
Нема на форумі

Настрій: усміхнена

[*] написано 9-6-2004 у 10:13


гарно :-) дуже гарно :-))
а отой цифровий шум певно від сканера? що за сканер, до речі? якщо офісна плашетка, то не годиться :-((
спотворення картинки йде і на етапі сканування, себто оцифровування... я не спец, а чи на етапі друку фоток
такого не відбувається?

ну і не кажучи вже про те, що у нас всіх різні монітори... :-)))
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
 Сторінки:  1    3

  Догори

Статичне дзеркало форуму

Львів
Pоwered by XМB
Developed by Avеnture Media & The XМB Group © 2002-2006



Інші проекти:
Наука-Онлайн - Об'єднання українських науковців
Львів - Фотоблог міста
ІБАС. Інформаційна, бібліотечна та архівна справа - Сучасна освітня спеціальність
School review 1920
Реклама: