Форум Рідного Міста
Ви не ввійшли [Ввійти - Зареєструватися]
Вниз

Версія для друку  
 Сторінки:  1  2    4
Автор: Тема: Питаннячко
fish
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 1592
Зареєстрований: 28-5-2003
Місто: Запоріжжя
Нема на форумі

Настрій: присутній

[*] написано 2-12-2003 у 17:30


Андрій має рацію, російськомовних форумів, в тому числі й локалізованих в Україні, величезна кількість. Так, офіційно вони не забороняють спілкуватися українською, але в дніпропетровському (Болталка) адмін мене незлюбив і довго сварився, вимагаючи, щоб звертаючись до нього, писала російською (а зверненням до себе він там вважає практично все). Ну, погризлися, кожен лишився при своєму. На одеському музичному перша ж фраза, звернена до мене, була: "нє люблю укрАінского!" і за тим довгий оффтоп, де всі сперечалися, допустимо, щоб я писала їм українською, чи не дуже. Більшість, зрозуміло, писали, що допустимо, але сам факт обговорення, думаю, чудово свідчить про те, де чиї права у нас обмежують.



карнавал мусить тривати далі, інакше йому настане кінець
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Рост
Модератор
*******

Фотографія користувача


Повідомлень: 3709
Зареєстрований: 3-4-2003
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: є

[*] написано 2-12-2003 у 17:39


Сумна статистика, назбирана мною за роки спілкування в інеті.
Полягає вона в тому, що якщо форум, в тому числі український, не зробити виключно/винятково україномовним, то він перетвориться в здебільшого російськомовний. Чомусь такий от контингент в інеті тусується.
А так приємно, що є місце, де спілкуються тільки українською мовою, бо тої російщини в нашому житті - вже через вуха лізе! Гррр... Навіть у Львові!
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Остап Іванович
Дописувач
**



Повідомлень: 91
Зареєстрований: 2-12-2003
Нема на форумі

Настрій: Весняно

[*] написано 2-12-2003 у 17:39


:sing:
Я тут новак але пропозиція до адміністрації:
Найміть пані "Asmera" виправити форум
:lol:




Виправте, навчіть як правильно.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Asmera
Академік
****



Повідомлень: 557
Зареєстрований: 29-11-2003
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: сяючий

[*] написано 2-12-2003 у 18:42


Ви дуже правильно сказали -не розуміє, а , отже, і не піде...
Хіба це не обмеження? Просто примусове? :(

Щановний Остапе Івановичу, по-перше, я маю роботу, а по-друге, для мене просто, як мінімум, дивно, що моє ім"я Ви написали в лапках :o: :mad:
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Наталка
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 2594
Зареєстрований: 22-4-2003
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: різнобарвний

[*] написано 2-12-2003 у 18:50


Я вважаю, що від такого "примусового" обмеження не втратить ані Форум, ані той, хто сюди не прийде. Кінець кінцем, в інеті дійсно тисячі сайтів, чатів, Форумів, де всі спілкуються російською, а ти за свою українську ще й дістати можеш, як це траплялось з fish (і зі мною також). Це теж примусове обмеження, але ніхто за те щось не переймається. Тому для мене питання україномовності цього Форуму так само є принциповим. Як тільки тут з’являться дві (три, п’ять) мови, мене тут більше не буде. Ми постійно переймаємось за "малоросів", яким "впадло", за перепрошенням, вивчити українську, то чом би не подумати за поляків, англійців? Що буде, як вони зайдуть на Форум? Я розумію, що категорична, але та категоричність вистраждана. Дехто каже, що не любить українську мову - а я російської не люблю :mad:



Це все наснилось мені - губи Його пахнуть літом;
руки Його ніжніші за будь-які весни. (с) Соломія Чубай.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Остап Іванович
Дописувач
**



Повідомлень: 91
Зареєстрований: 2-12-2003
Нема на форумі

Настрій: Весняно

[*] написано 2-12-2003 у 19:02


Цитата:
Першим відправив користувач Asmera

Щановний Остапе Івановичу, по-перше, я маю роботу, а по-друге, для мене просто, як мінімум, дивно, що моє ім"я Ви написали в лапках :o: :mad:


Ну от і я отримав на горіхи.:lol:
Прошу поправити як що я не правий і принйняти мої виьачення але Asmera це не ім"я а я використовував фопму : пані... . не знаючи вашого імені мусив поставити в лапки те як ви себе тут назвали?

Що до мови, то я згідний з Наталкою нехай цей форум залишається українськомовним:baddevil:




Виправте, навчіть як правильно.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
fish
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 1592
Зареєстрований: 28-5-2003
Місто: Запоріжжя
Нема на форумі

Настрій: присутній

[*] написано 2-12-2003 у 19:05


Asmerо, власне, коли мова йде про Інтернет... вважайте, що це - хата, або клуб, де люди облаштували все так, як подобається їм. Монастир зі своїм уставом. Кожен має свободу тут лишитися, або піти. Ми не маємо на меті залучити сюди чкомога більше людей - радше "своїх"



карнавал мусить тривати далі, інакше йому настане кінець
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Asmera
Академік
****



Повідомлень: 557
Зареєстрований: 29-11-2003
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: сяючий

[*] написано 2-12-2003 у 20:38


Власне я нічого не маю проти української мови - сама, як бачите, пишу нею :) Проте від отих червоненьких літер дещо віє націоналізмом, як і від Ваших слів.А націоналізм - то не добре. Як на мене, досить було б нормальними літерами написати, що форум є україномовним, а далі просто коригувати чи терти пости російськомовні чи іншомовні, посилаючись на пункт правил. Отак
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Остап Іванович
Дописувач
**



Повідомлень: 91
Зареєстрований: 2-12-2003
Нема на форумі

Настрій: Весняно

[*] написано 2-12-2003 у 20:42


Чому націоналізм погано?
Тут, на мою думку, у Ваших словах віє "лінією партіі" і підкучниками з історії СРСР.




Виправте, навчіть як правильно.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Dmy
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 3228
Зареєстрований: 9-11-2003
Місто: Донецьк
Нема на форумі

Настрій: Неформатний

[*] написано 2-12-2003 у 20:46


Цитата:
Першим відправив користувач Asmera
Як на мене, досить було б нормальними літерами написати, що форум є україномовним, а далі просто коригувати чи терти пости російськомовні чи іншомовні, посилаючись на пункт правил.


Андрій казав, ВЕЛИКІ ЛІТЕРИ - то є результат важкого і тривалого історичного шляху, науково - еволюції й ідіоадаптації (від слова адаптації, а не від слова "ідіо...";).

Як на мене, червоне, велике і страшне - то типовий "гав", аби не витрачати зусилля, час і натхнення на "кусь" і "гризь". Тре зважати на те, що модератори, якщо не будуть за кимось постійно підтирати, можуть зайнятись чимось корисним. А раптом нам те корисне сподобається?!
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Наталка
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 2594
Зареєстрований: 22-4-2003
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: різнобарвний

[*] написано 2-12-2003 у 20:47


Бачимо :) А я не просто не маю нічого проти української, я маю багато чого ЗА українську, хоча б те, жи я - українка. І для мене націоналізм - це добре, якщо то дійсно націоналізм, а не тупа ксенофобія. (Але про то ми маємо окремий тред, не буду офтопити :) ) Що ж до червоних літер... знаєте, трапляється і тут багато тих, хто ані червоних, ані чорних літер не бачить, і стирають їхні повідомлення, і їх банять, бо тут інколи таке писали - адміністратор не дасть збрехати... :(



Це все наснилось мені - губи Його пахнуть літом;
руки Його ніжніші за будь-які весни. (с) Соломія Чубай.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Олексій Мачехін
Модератор
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 4597
Зареєстрований: 31-5-2003
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: теплий

[*] написано 2-12-2003 у 21:02


Про націоналізм - прошу до відповідної теми.



Цінуй чужі думки, але не настільки, щоб привласнювати їх.
Дмитро АРСЕНИЧ
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Андрій Пелещишин
Адміністратор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 9191
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 2-12-2003 у 21:57


Цитата:
Першим відправив користувач Asmera
Власне я нічого не маю проти української мови - сама, як бачите, пишу нею :) Проте від отих червоненьких літер дещо віє націоналізмом, як і від Ваших слів.А націоналізм - то не добре. Як на мене, досить було б нормальними літерами написати, що форум є україномовним, а далі просто коригувати чи терти пости російськомовні чи іншомовні, посилаючись на пункт правил. Отак


Націоналізм - добре чи погано? Обговорюється в окремому великому треді в політичному розділі.
А щодо червоних великих літер - почитайте Форум, і зрозумієте, що маленькі чорні просто багато хто не помічав.
А великі червоні я був зробив саме по вимозі користувачів (десь на Форумі воно також є).




Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Asmera
Академік
****



Повідомлень: 557
Зареєстрований: 29-11-2003
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: сяючий

[*] написано 3-12-2003 у 17:51


До речі, я бачила на форумі російськомовні пости.Власне, яне думаю, що один-два такі пости можуть знищить форум :rolleyes: Вам видніше. А щодо націоналізму -дякую, я таки прогляну відповідний тред.Але сперечетися за те, що це є поняття негативне - не хочу. Вже набридло.Важко, коли не чують
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Наталка
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 2594
Зареєстрований: 22-4-2003
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: різнобарвний

[*] написано 3-12-2003 у 18:03


Якщо правило одномовності зникне, постів таких буде куди більше, аніж один-два... А сперечатися дійсно не варто, бо я, зі свого боку, можу сказати те саме - важко, коли чують тільки те, що хочуть чути, і звикли чути... :rolleyes: Втім, знову ж таки - офт-топ. Суцільний. Недарма, я, мабуть, свого часу діставала за це на горіхи :) Sorry :rolleyes::saint:



Це все наснилось мені - губи Його пахнуть літом;
руки Його ніжніші за будь-які весни. (с) Соломія Чубай.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Олексій Мачехін
Модератор
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 4597
Зареєстрований: 31-5-2003
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: теплий

[*] написано 3-12-2003 у 18:12


Ото б сіли та поговорили, та послухали б. Бо то все спадає на "я маю свою думку але відстоювати її не збираюсь".
Дорослі люди - домовитись же можете?
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Asmera
Академік
****



Повідомлень: 557
Зареєстрований: 29-11-2003
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: сяючий

[*] написано 3-12-2003 у 18:13


Хто зна? Може...
З обмеженим контингентом осіб можна домовитися. Ось тут і став в нагоді термін "етнізм" - то воно і є -"добрий націоналізм". В даному випадку - питання лище в термінах...
Офф-топ - то ще не найстрашніше лихо, імхо ;)
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Наталка
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 2594
Зареєстрований: 22-4-2003
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: різнобарвний

[*] написано 3-12-2003 у 18:16


Про що домовитись, Олесю? Ми ж не дві партії, хвалити Бога, яким треба висунути єдиного кандидата на виборах! :D Я взагалі по можливості уникаю розмов про політику - думаю, не важко здогадатися чому. Це найвірніший шлях посваритися з людиною, довести щось у такій суперечці практично неможливо. Я свою думку вже відстоювала - в треді про націоналізм. А пані Asmera мені дуже імпонує, як цікавий новачок, зі свіжими та оригінальними поглядами на багато питань. Деякі не співпадають з моїми? Тим краще! :)



Це все наснилось мені - губи Його пахнуть літом;
руки Його ніжніші за будь-які весни. (с) Соломія Чубай.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Олексій Мачехін
Модератор
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 4597
Зареєстрований: 31-5-2003
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: теплий

[*] написано 3-12-2003 у 18:22


Домовитись про взаємоповагу/взаємоувагу. Вголос сказати(написати) що намагатиметесь прислухатись одне до одного, тощо.
Тред про націоналізм вимер мабуть саме тому, що чомусь всі вважали що я чи хтось інший почне присікатись і все то кінчиться сваркою. Власне тим і кінчилось але тому, що через зайву обережність ніхто нічого не казав. Аргументів там взагалі нема, бо нема об'єкту розмови.
Можна завести все по новій, але, хулєра, за умови що буде дискусія насамперед. Повір, Наталочко, зайві емоції значно легше вгамувати аніж висмоктувати з пальця щось таке, аби нікого не образити і, в результаті, нічого тим не сказати.
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Наталка
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 2594
Зареєстрований: 22-4-2003
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: різнобарвний

[*] написано 3-12-2003 у 18:30


Вірю. Негайно припиняю зайві емоції, а також висмоктування з пальця "чогось такого".



Це все наснилось мені - губи Його пахнуть літом;
руки Його ніжніші за будь-які весни. (с) Соломія Чубай.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Олексій Мачехін
Модератор
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 4597
Зареєстрований: 31-5-2003
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: теплий

[*] написано 3-12-2003 у 18:32


Та ну тебе. Справді згнила цікава тема, а могли б багато цікавого там написати і, головне, багато міфів знищити.
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Volodymyr
Академік
****



Повідомлень: 468
Зареєстрований: 3-9-2003
Місто: гостомель
Нема на форумі

Настрій: в очікуванні...

[*] написано 3-12-2003 у 18:33


насправді, як мені здається, усі ці терміни "націоналізм", "етнізм", "комунізм" й усі інше - то пусте. можливо з-за того, що ми намагаємося себе якось політично/культурологічно ідентифікувати і виникають всі проблеми? ми поринаємо у віртуальне "політичне" життя, залишаючи за порогом те єдине і справжнє життя, що дається лишень один раз. ми починаємо жити політикою/тощо, а не "гратися" в неї? моя думка.

p.s. до речі, мене також дуже просто переконали у тому, що націоналізм то не є добре...




він побачив сьогодні у себе в оці
вчорашню сльозу...
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Наталка
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 2594
Зареєстрований: 22-4-2003
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: різнобарвний

[*] написано 3-12-2003 у 18:40


Міфи не може знищити ніхто, окрім того, в чиїй голові вони живуть. Міфи - створіння живучі, вони практично не знищуються ані аргументами, ані прокльонами, ані палкими переконаннями. Визначення націоналізму, яке дали в одноіменному треді, є, як на мене, доволі вичерпним, і нічого поганого я в ньому не бачу. Я можу цілком спокійно назвати себе націоналісткою, мені не соромно, і закликів на кшталт "Геть такі-то народи, бий, ріж, мочи!" ви ніколи від мене не почуєте! Інша річ, що переважна більшість вважає "націоналізмом"?
Це все. Додати більше нічого, а по 100 разів одне і теж повторювати не хочу, бо знову почую, що більш нікому слова мовити не даю. :mad: :baddevil:




Це все наснилось мені - губи Його пахнуть літом;
руки Його ніжніші за будь-які весни. (с) Соломія Чубай.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Ігор Мартинів
Академік
****



Повідомлень: 467
Зареєстрований: 29-8-2003
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: антирагульський

[*] написано 3-12-2003 у 18:41


А завтра тебе буде легко переконати, що комунізм - єдиний шлях розвитку України



Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Наталка
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 2594
Зареєстрований: 22-4-2003
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: різнобарвний

[*] написано 3-12-2003 у 18:43


Зараз цей тред легко і елегантно, "легким рухом руки" :) перетвориться у продовження цікавої, проте передчасно померлої теми "Націоналізм - це добре чи погано?". :)



Це все наснилось мені - губи Його пахнуть літом;
руки Його ніжніші за будь-які весни. (с) Соломія Чубай.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
 Сторінки:  1  2    4

  Догори

Статичне дзеркало форуму

Львів
Pоwered by XМB
Developed by Avеnture Media & The XМB Group © 2002-2006



Інші проекти:
Наука-Онлайн - Об'єднання українських науковців
Львів - Фотоблог міста
ІБАС. Інформаційна, бібліотечна та архівна справа - Сучасна освітня спеціальність
School review 1945
Реклама: