Форум Рідного Міста
Ви не ввійшли [Ввійти - Зареєструватися]
Вниз

Версія для друку  
 Сторінки:  1    3
Автор: Тема: Як купити добру пральку (ІМХО)
Рост
Модератор
*******

Фотографія користувача


Повідомлень: 3709
Зареєстрований: 3-4-2003
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: є

[*] написано 3-12-2003 у 12:07
Як купити добру пральку (ІМХО)


Може комусь буде цікаво, а може й корисно.
Про пральки. Я їх і продавав, і ремонтував, тому деякого досвіду назбиралось. Ще й зараз іноді привожу під замовлення. Отже…

Останні роки я спостерігаю два не дуже хороших явища. Перше – це те, що якісний товар з прилавків наших магазинів витісняється різним ширпотребом. Це може бути і нонейм-ширпотреб, відвертий, а може і замаскований під „фірму”. А друге – це загальна світова тенденція до зниження якості продукції. Причина, якщо і не єдина, то основна – перевиробництво.
Не хочу я вдаватись в цей політекономічний аналіз. Розкажу лише про пральні машинки в цьому контексті..
Отже, для початку, загальний огляд ринку.
Перше місце я віддаю концерну Сіменс-Бош-Конструкта. Ці машинки випускаються на одній елементній базі і відрізняється хіба що дизайнерськими штучками. Машинки якісні, прості і надійні – як і все у німців.
Десь поруч із ними можна розташувати пральки Мілє (Miele) - також якісні і надійні.
Наступне місце за концерном АЕГ-Електролюкс-Зануссі. Елементна база у них уже різна. Якість – так як я розташував. А серед компакт-машинок АЕГ цілком справедливо вважається чи не чемпіоном. Єдине – надто вже наворочені вони в плані електроніки. А це для наших умов, що зовсім стандартам не відповідають, не дуже добре. І якщо давачі АЕГ можна надурити, чи й взагалі відключити, то з Електролюкс так не вийде. Тому їхні машинки найкапризніші.
Далі в моєму списку ціла низка інших німецьких виробників, таких як Прівілег, Баукнехт, Хенсетік. Ще може кого забув.
Наступне місце віддаю італійських брендам – Кенді, Індезіт, Арістон.
Ну а далі вже все решта. Я оте решта в якості варіантів для себе і не розглядав, та й друзям не раджу, тому розбиратись, хто є хто з того моря не буду. Я не кажу, що ці всі самсунги однозначний відстій. Але це як з мобільними телефонами – є Нокія, Моторола і Еріксон, які роблять мобілки, і всі решта, які намагаються їх робити, хоча деколи і незле виходить.
Далі. Автоматичні пральки можуть бути укомплектовані механічним блоком керування, а можуть електронним. В першому випадку електронний блок теж присутній, але він простий, недорогий (новий доларів 30-40, б/у – дешевші, і є вони на кожному кроці), і вельми ремонтопридатний. Чого не можна сказати про повністю електронні блоки – найдешевший 100 доларів, практично не ремонтується (мікро пайка і все таке), і далеко не завжди є в продажу. Крім того електронні машинки значно капризніші і менш надійні, в порівнянні зі своїми механічними братами. Тому для наших умов я завжди рекомендую купувати машинки саме з механічними блоками, тим паче, що на якість прання це не впливає.
Ще машинки відрізняються баками, всередині в яких обертається барабан. Так от, баки бувають пластикові, емальовані і з нержавійки. Звісно, найкращий і найдовговічніший варіант – це нержавійка. Пластик має лише один недолік – якщо тен вирішить згоріти не просто, мирно, а з феєрверком, то він цілком може проплавити дірку в баці, а от чи зможете ви знайти у нас бак на заміну – це ще питання. В будь-якому разі мороки з тим буде. Не скажу, що ця поломка так часто зустрічається, що через неї не варта брати машинку з пластиковим баком. Але попередити я мусів. До-речі, в наших магазинах машинок з пластиковими баками, особливо дешевих, велика кількість.
Про емальовані баки сказати нічого не можу. Теоретично така ситуація. Якщо через якісь причини емалеве покриття порушиться, бак почне іржавіти. Це, звісно, зле. Але чи трапляються такі ситуації – не знаю. Думаю, що тут так, як і з проплавленими пластиковими баками – як кому повезе.
Ну а тепер про „для чого платити більше?” і про те, що ви отримаєте за свої гроші.
Найдешевша, найнікудишніша за якістю машинка в магазині все рівно коштуватиме не менше 250 доларів. За 350 вже можна знайти щось ніби краще. А за 400 я навіть бачив БОШ, і досить наворочену. І це при тому, що найдешевший БОШ, початкового рівня в Німеччині, на своїй батьківщині, коштує не менше 600 доларів. То що ж це за БОШ таку я бачив? Та звісно, що виготовлену, ще добре, якщо в Польщі чи Туреччині, а може і під Чернівцями, де, як я чув, їх теж збирають. Вихід є – замовити в надійних людей, щоб вам привезли машинку з Європи. Чому в надійних зрозуміло – машинку можна і за рогом, в магазині купити, а документи… Ну що ж, всемогутній Пентіум допоможе.
Але доведеться викласти хорошу суму – від 500 доларів і вище, в залежності від марки і наворотів. Хороші машинки будуть уже поза тисячу коштувати. Якщо ця сума вас не лякає – вперед.
Я ж знайшов для себе інший вихід. Він полягає в тому, що можна взяти хорошу, німецьку машинку за невеликі гроші. Правда бувшу у вжитку. Ну і що? Німецькі речі, особливо, якщо вони виготовлені ще до 2000-го року, працюватимуть довго і нудно. Тому моє імхо, - німецька машинка з механічним блоком керування, випуску 1996…99 років і вартістю 160-200 уо – саме той оптимум, виходити за межі якого, на мій погляд, немає причини.

Ну і ще згадаю про деякі важливі речі. Сучасні виробники в боротьбі за покупця багато чого розкажуть. Наприклад, придумають 328 програм, ну, нехай 28 – суті не міняє. Так от. Є три основні програми у всіх машинок – для прання бавовни, синтетики і шерсті. Може бути ще додаткова програма для не просто делікатного, як для шерсті, а дуже делікатного прання. Це буде 4 програми. А всі решта, 24, чи скільки там, - це просто варіації основних: з замочуванням, чи без, з попереднім пранням, чи без нього і т.д. Але ці всі опції входять в основні три. Тому більше програм – це не перевага, це розвод.
Далі. Оберти віджиму. По-перше, за високооборотніми машинками ганятись не слід. Наприклад, моя машинка (не тільки моя, будь-яка) в процесі віджиму при 1000 обертах досить сильно мне білизну, потім її важко прасувати. Чесно кажучи, більше 800 обертів я практично і не використовую. Більше того, я вже бачив нові машинки, після досить непривалого використання барабан яких став овальним. Бо не можна підвищувати максимальні оберти віджиму, не підвищуючи жорсткість барабану, а це, в свою чергу, тягне суттєве збільшення вартості. Тому, один – оберти віджиму більше 1000 – це не критерій для вибору машинки, два – остерігайтесь машинок з заявленою частотою 1600, якщо вони не є як мінімум в півтора рази дорожчі за аналогічну модель з частотою, наприклад, 1200.
Ще один розвод, від фірми LG. Машинки без ремінної передачі – двигун у них кріпиться на одній осі з барабаном, що приводить до зменшення вібрації. Ну, може і приводить. При порожньому барабані. На декілька відсотків. Але повірте мені, дисбаланс від білизни в барабані при пранні перекриє цей виграш в рази, тому така конструктивна особливість цих машинок – ніяка не перевага, а маркетинговий хід.
О, я ще згадав про калгон, хоча це безпосереднього відношення до вибору машинок і не має. Яка потужна реклама, чи не правда? І чергова лапша на наші вуха. Для чого його використовують? Щоб не утворювався накип на тені і отой тен не вийшов скоріше з ладу. Так от, вартість тену знаєте яка? Від 15 до 80 грн, в залежності від виробника і навороченості (він, наприклад, може бути суміщений з термодавачем). І працює тен без усіляких калгонів ніяк не менше 5 років. А в середньому і більше. Так скільки калгону ви всипите в вашу пральку за той час? Це ж добрий десяток тенів поміняти можна за ці гроші. А як ще цей калгон діє на білизну? Позитивно? А хто це сказав? Ті, що розказують про економію на тенах? Ну, якщо хочете, можете їм вірити, один раз надурили, може в другий скажуть правду.
Добре. Як то кажуть, Остапа понесло :)
Для того, щоб розпочати думати інформації, гадаю, достатньо.

ПС. Все, що тут написано, суто мій власний досвід, який не претендує на істину в останній інстанції.

Доповнено 5.1.2004

Отже, за новими даними, отриманими в детальній розмові з майстром, що добряче розбирається в пральках-автоматах, на перші місця хіт-параду можна вивести деякі моделі Baukneht і Privileg. Особливо Баукнехти - їх, виявляється, часто ставлять поруч з промисловими (дорогими, як холєра) машинками в пральні і вони мотлошать зранку до ночі, при чому з успіхом мотлошать. Така висока надійність і якість прання. А Прівілеги, напевно, вставлять багатох більш іменитих брендів за якістю прання. Там, виявляється, є різні штучки, призначені для покращення цого процесу, такі, як спеціальна помпа, яка перепомповує мильну воду з низу бака спеціальними трубками вверх, або віджим після кожного зливання води (через це якість полоскання значно вища). Це, останнє, у моїх батьків і кенді, замасковане лінивими німцями під байєр, теж робить. Правда, лише на програмі для прання бавовни.
Але хто знає ці машинки? Якщо про Прівілеги ще може хтось щось і чув, хоч і в магазинах іх практично нема, то назвисько Баукнехт майже усіх ставить в тупік.
Отаке.
А ще майстер дуже нарікав на сильне падіння якості навіть німецького виробництва машинок в останні роки. В якості доказів показував пральки 2002-2003 років випуску, які ідуть під списання повністю, бо не надаються до ремонту. І ще демонстрував поламаний підшипниковий щит на машинці 2001-го року (і казав, що це досить поширена хвороба)...
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
ЗОРЯНА
Дійсний член
***



Повідомлень: 185
Зареєстрований: 24-1-2003
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 3-12-2003 у 12:58


У мене в хаті старенька-престаренька "Вятка" ще 1981 року. Дісталася мені "у спадок". Поки ще пере:) Правда з деяких лахів виходить не те що очікуєш.



Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
ЗОРЯНА
Дійсний член
***



Повідомлень: 185
Зареєстрований: 16-9-2003
Нема на форумі

Настрій: бухгалтерський

[*] написано 3-12-2003 у 12:58


У мене в хаті старенька-престаренька "Вятка" ще 1981 року. Дісталася мені "у спадок". Поки ще пере:) Правда з деяких лахів виходить не те що очікуєш.



Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
freewill
Дійсний член
***



Повідомлень: 173
Зареєстрований: 4-9-2003
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 3-12-2003 у 13:22


Цитата:
[quoteПС. Все, що тут написано, суто мій власний досвід, який не претендує на істину в останній інстанції.


Оце супер стаття. дякую, шкода що вона не була написана раніше, коли я ще не купив машинку...

Я маю зараз проблему з Whirpool AWT 2250, після останньої фази віджиму вона трохи підтікає знизу. Якої холєри? Я заглядав під неї - з"являється невелика калюжка, при чому всі з"єднання сухі - злив і вхід для води. Це ж не нормально, правда? :( І лише 3 місяці працює... Треба дзвонити в гарантійку, а так не хочеться...
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Олексій Мачехін
Модератор
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 4597
Зареєстрований: 31-5-2003
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: теплий

[*] написано 3-12-2003 у 13:26


Глянь кришку фільтру зливу - може погано закручена :)
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Рост
Модератор
*******

Фотографія користувача


Повідомлень: 3709
Зареєстрований: 3-4-2003
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: є

[*] написано 3-12-2003 у 13:30


Ну, так вже є - вік живи, вік учись.

А з вірпулом - це, скоріше за все, сальники. Так, відсотків на 80-90. Бо точно тільки після огляду сказати можна, мало там що. Але щоб за 3 місяці! От вже ж, роблять їх тепер!
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Nazar
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2395
Зареєстрований: 2-12-2002
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: бракує музики

[*] написано 3-12-2003 у 13:41


То здається протікає сам бак. Таке буває, і що прикро - саме в нержавійних. Я не знаю чому, але саме Вірпули, Гувери та Канді по-при зварні з"єднання використовують і загинання кромок. Останні є більш стійкими до дії температур, але виявились менш стійкими до дії елементарного водяного тиску...

Як на мене, я би поміняв місцями Сіеменс з Електролюксом. Якщо по брендово, то 1. Електролюкс, 2. Сіеменс, 3. Міеллє, 4. Бош, 5. АЕГ, 6. Прівілег разом з Хансетіком, 7. Самсунг гатунку 2003/2, 8. Елітні моделі Арістону, Зануссі..... , десь так 40-50 Ардо, Вятка, Стіноли (останні взагалі з прралками мають мало чого спільного, але на ринку присутні).

Серед того всього позитивно хотілось би виділити Самсунга. Річ в тому, що доплативши 40 євриків за всі підшипники, зірочки, втулки-механіку зі сплаву типу Сендвік-Багко ми отримаємо найдешевшу та найякіснішу пралку сучасності... Це не реклама, то слова аналогічних продавців техніки.

І ще не забуваймо про тиск водяного стовпчика у крані - якщо він менший, ніж перепад у шість метрів (а це суттєво для львів"ян, які мають баки запасу води не на дахівках, а у ванні) то зворотній клапан не буде вмикати прилад. Його, звичайно, можна і зняти, але тоді у випадку припинення водопостачання, машинка не вимкнеться електронікою, а будуть гріти тени аж до повністного злиття води з баку...

Дійсно суперова стаття вийшла!
Браво, НетГуй!!!
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Олексій Мачехін
Модератор
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 4597
Зареєстрований: 31-5-2003
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: теплий

[*] написано 3-12-2003 у 13:48


Тобто моя Ардошка - то колгосп світанок і з пральками ніц спільнго не має?
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Рост
Модератор
*******

Фотографія користувача


Повідомлень: 3709
Зареєстрований: 3-4-2003
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: є

[*] написано 3-12-2003 у 13:53


Взагалі-то, якщо вже кирилицею, то я НетГай :-)))

А по суті - я не за брендовістю розташовував, а за експлуатаціяними показниками (критерії мої, звісно).

А про тиск води на вході - то, власне, стосується мікропроцесорних машин, які, хіба що, хімічний аналіз води не роблять.
Бо на старших моделях, а тим більше - з механічними блоками керування, з цим без проблем. У батьків, наприклад, Кенді, замаскована лінивими німцями під Байєр, 1994-го року. І вода йде "самотьоком" з баку на стриху - це так зо три-чотири метри буде. І єдина проблема - може іноді не вимити весь порошок.
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Рост
Модератор
*******

Фотографія користувача


Повідомлень: 3709
Зареєстрований: 3-4-2003
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: є

[*] написано 3-12-2003 у 14:05


2 Олексій.
Ну чому? Пере? Пере. Тебе задовільняє? Якщо так, то в чому проблема?
І комплектуючих до Ардо купа, якщо треба буде ремонтувати. Так що...
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Nazar
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2395
Зареєстрований: 2-12-2002
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: бракує музики

[*] написано 3-12-2003 у 14:22


Гаразд, Нет-Гай:), най буде. То, що я навів, це також моє власне ставлення до світових виробників.

Ардо ні в якому разі не погані машинки, вони добре працюють та виконують свої функції. І так агресивно на ринок Украіни напевно жодна марка не виходила, то запчастин хватає наразі. Взагалі, я їх відкинув також і з тієї причини, що постачальник доплачує бонус-премії безпосередньо продавцям та директорам точок торгвлі, що завжди викликає підозри.
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Рост
Модератор
*******

Фотографія користувача


Повідомлень: 3709
Зареєстрований: 3-4-2003
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: є

[*] написано 3-12-2003 у 14:27


Ага, най буде. А Олексій казав, що варта б було і в вухо, якщо б то не Назар :)
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Олексій Мачехін
Модератор
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 4597
Зареєстрований: 31-5-2003
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: теплий

[*] написано 3-12-2003 у 14:36


2 Назар:
"Взагалі, я їх відкинув також і з тієї причини, що постачальник доплачує бонус-премії безпосередньо продавцям та директорам точок торгвлі, що завжди викликає підозри"

Якщо так, вислати тобі список медикаментів які не викликають підозри? В середній аптеці з прайс-листом в 2-3 тисячі найменувань такий список буде містити не більше сотні назв.
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Рост
Модератор
*******

Фотографія користувача


Повідомлень: 3709
Зареєстрований: 3-4-2003
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: є

[*] написано 3-12-2003 у 14:43


Ну, медикаменти - це окрема пісня! Хвалити Господа, що я їх практично не вживаю :)
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Nazar
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2395
Зареєстрований: 2-12-2002
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: бракує музики

[*] написано 3-12-2003 у 14:57


Та не в преміях річ, то загальноприйнятий, хоч і не легальний метод просування продукції на ринок.

Дякую, що зберегли мені вухо:D

Я про те, що завал на сервісі (на одному із сервісних центрів одного з продавців побутової техніки), товарних одиниць однієї марки свідчить про :
а) марка суперово продається на теренах дії цього центру;
б) вона таки дуу-жже ламається...
в) вона ремонтується!!!
г) постачальник, що має угоду з сервісантом проводить закупи на демпвикидах малоліквідного товару за ближнім кордоном та "контрабасом" провозить сюди...
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
marco
Академік
****

Фотографія користувача


Повідомлень: 752
Зареєстрований: 3-2-2003
Місто: Львів, центр
Нема на форумі

Настрій: стабільний

[*] написано 4-12-2003 у 11:01


Маю вже коло 10 років Ардо600, одну з останніх цілком механічних моделей з нікельованим баком. Тоді як купував - було найкраще з того що влаштовувало по ціні. Тепер - кажуть що це одна з кращих моделей Ардо для наших умов.
За час експлуатації ніяких закидів до неї не маю. Єдине недавно почала слабше крутити. Поставив новий конденсатор (40 грн.) і тепер все в порядку.

Ні в якому разі не хотів би мати машину нафашировану електронікою, яка з нашою водою і електрикою казиться, а при поломці - влітається щонайменше 500 грн. - це третя-четверта частина нової машини.
Цілком згоден з тим що краще брати механіку, нікельований бак, і стандартні 3 програми. Всі решта прибамбаси - для того щоб продати практично те саме в функціональному плані за більші гроші.
А калгон це взагалі жах. Ледве-м вдалося переконати жінку не викидати на то свинство гроші...





Компанія "ВебМайстерня" - професійна розробка веб-сайтів та впровадження TYPO3 CMS.
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача Цей користувач має MSN Messenger
Юрій Сєров
Модератор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 10457
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: оптимістичний

[*] написано 4-12-2003 у 17:46


Дуже актуальна для мене тема. Може порадите, яку модель і якої фірми потрібно брати, якщо я розраховую десь на 350-400 талярів. Брати вживану трохи побоююсь. Буду дуже вдячний.



Nauka-Online.Org - Українська Наукова Інтернет-Спільнота
Рідний край - Колекція знимків України
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Рост
Модератор
*******

Фотографія користувача


Повідомлень: 3709
Зареєстрований: 3-4-2003
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: є

[*] написано 4-12-2003 у 17:59


А я вот нову побоюсь за такі гроші :)
Якщо за новою, то до Назара, він краще порадить з того, що зараз у Львові є.

Моя ж думка така. Купується вживана, за 170-180, і хороша, - та, яку за 350-400 новою не купиш ніяк. Як мінімум 5-7 років вона пропрацює. Попрацює і більше, але я кажу - як мінімум. Потім викидається і купується знову вживана за тих самих 170-180. Але вже новіша модель і все таке. В сумі виходить та ж сума - 350-400. Але вот нова за ці гроші - чи пропрацює вона безпроблемно 10-15 років?
Ну але кожен робить свій вибір, бо це йому за той вибір відповідальність нести.
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Nazar
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2395
Зареєстрований: 2-12-2002
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: бракує музики

[*] написано 4-12-2003 у 18:21


І ще чомусь ходить така думка, що якщо вживану, то бажано випуском до 98 року, бо пізнішими модялами почалась халтура. Але то чутки...

Але що не кажи, а як на мене новенький Сіменс із простіших - то те, що треба. Ми, троє колег, купували в однаковий час однакові моделі в різних крапках. І чи парадокс, але першою вийшла з ладу машинка із офіційного сервісного центру (дата випуску якої була найсвіжіша - 2002 (наші були 2001)), наступною моя, ще досі працює машинка. придбана на базарі...
Це, звичайно, скоріше виняток, та не заслуговує на оприлюднення, але наразі іншими фактами я не володію...:cool:
Ага, поломки були несуттєвими, але були. Фільтри на воду були хороші та однакові (придбані в мене:cool: - :lol: ), тому закиди на неоднакові експлуатаційні умови не приймаються.
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
rost
Академік
****



Повідомлень: 707
Зареєстрований: 14-2-2003
Місто: Canada
Нема на форумі

Настрій: оптимальний

[*] написано 4-12-2003 у 22:31


Я не розумію звідки беруться на ринку вживані машини за $150, з потенцiaлом роботи в 5-7 років. Адже $100-$150 це приблизно маржа з штуки у продавця нових машин. Це значить, що дилери старих машин дістають їх майже задаром + доставка і "макіяж", а отже, виходить, хтось викидає цілком придатну машину з 5-7-и річним невиробленим ресурсом роботи і купує за $800-$1500 нову, яка принципово не відрізняється від викинутої, і роботу робить ту ж саму. Я, ще розумію, авта. Там новиі "косі" фари, навігація, інші прибамбаци + престижність нового "коня". А пралька, кому, яке діло, яка у кого?
Хотілося б почути пояснення, людини, що знається на справі.




Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Рост
Модератор
*******

Фотографія користувача


Повідомлень: 3709
Зареєстрований: 3-4-2003
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: є

[*] написано 5-12-2003 у 09:59


:) Нові косі кнопочки, навігація і інші прибамбаци стосуються пральних машинок в не меншій мірі, ніж автомобілів :D
Я зустрічне запитання задам. ЯАААКК??? Ти ще досі не купив собі нового мобільника самитисунг? Та там же дисплей на 65 тисяч кольорів!!! Там ПОЛІФОНІІІЧНИЙ ЗВУУУК!!! ТАААМММ ФОТОКАМЕРААА!!!! Зроби дурнуватий знімок і відішли другу, най ся потішить з твоєї дурості. Розумієш, до чого я? В рекламі-то не говориться, що "НАША НОВА МАШИНКА НІЧИМ НЕ КРАЩА ЗА ПОПЕРЕДНЮ МОДЕЛЬ, ТІЛЬКИ МАЄ НОВИЙ ДИЗАЙН!". Га?
Зараз така струя - викидати старі, цілком робочі речі, бо є вже нові, ніби-то кращі. Як не кращі, то крутіші хоча би. Є ще одна причина - ремонт на заході дуже дорогий. Ніж викликати майстра, щоб він за купу грошей поміняв підшипники з сальниками, а таки це там коштує КУПУ грошей, бо вони, на відміну від нас, свою роботу, та ще й руками, дуже цінують, їм простіше викинути чи задешево продати таку машинку. І купити нову, "значно" кращу. Ще й проявити національну свідомість, підтримавши свого виробника.
І от такі машинки потрапляють сюди, де після нескладного (ну, з моєї, звісно, точки зору) ремонту продаються за оті 150-200 уо. В основному, це заміна підшипників/сальників, привідних ремнів, тенів, пошкоджених ущільнювачів. Є і інші поломки, але цих уже менше.
Ну і само собою, що вони розмитнюються при доставці ззакордону, за кожну одиницю сплачується 60, чи то 80 - щось я забув ставки, евро... Розумієш? Чи прямо пояснити процедуру потрапляння таких машинок на терена нашої держави?
А ще, зараз я знаю багато машинок випуску ще делуких 80-х років, які навіть не задумуються, звідки ж у них такий потенціал узявся, а спокійненько собі працюють. Просто, якщо б тобі довелась побачити зсередини якість комплектуючих фірмових машинок, особливо німецьких, ти б таких питань точно не задавав. Мені взагалі дивно, що вони з ладу виходять :) Це жарт, звісно, але в кожному жарті...

Ну а щодо погіршення якості техніки, то сам знаєш, Назаре, що це лише напів чутки. Я не скажу, що це катастрофічне погіршення, але воно є, хоч і вимірюється відсотками (мая на увазі їх одиницями :) ).
І це не означає, що тепер нові німецькі машинки не треба купувати. Німецькі можна. Але таки німецькі, а не польсько/турецько/чернівецької зборки.
Ну але то моє імхо, інкого намовляти я не намірений. Кожен вирішує для себе.
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Рост
Модератор
*******

Фотографія користувача


Повідомлень: 3709
Зареєстрований: 3-4-2003
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: є

[*] написано 5-12-2003 у 10:07


Ще ось забув сказати.
Чому погіршується якість нових товарів.
Виробник не дурак, він теж їсти хоче. А щоб їсти, йому треба продавати те, що він робить. А як продати, якщо старі вироби прекрасно собі працюють десятиліттями? Тому якість свідомо занижують. У світі, панове, дике перевиробництво. І я, чесно кажучи, не знаю, чим це все закінциться.
Мені стало вже зовсім сумно, коли навіть хвалені німці теж взялись за такі хитрощі останнім часом.
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Роман Голощук
Модератор
*******

Фотографія користувача


Повідомлень: 2828
Зареєстрований: 8-9-2002
Місто: м. Львів, Україна
Нема на форумі


[*] написано 5-12-2003 у 11:09


Мені 4 роки тому привезли з Німеччини користовану пральку Privileg 4005 SE. З того часу з нею не було жодних проблем - мама просто у захваті. Єдина проблема - це припинення водопостачання у невідповідний момент (коли ще відбувається прання і машинка крутить якусь свою програму) - тоді доводиться вручну заливати (потрошки).
Водоканалу - ганьба!!! :(
І коштувала вона мені - 140$ :)




Немає помилкового судження, у якому немає бодай зернятка правди

Видавництво львівської політехніки
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Олексій Мачехін
Модератор
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 4597
Зареєстрований: 31-5-2003
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: теплий

[*] написано 5-12-2003 у 14:46


В мене коли відключають воду машина зупиняється і чекає.... хіба це не всюди так?
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Юрій Сєров
Модератор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 10457
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: оптимістичний

[*] написано 5-12-2003 у 16:17


А чи є серед вказаних користованих машинок з вертикальним заливом?. Дуже бажано з шириною 40 см.



Nauka-Online.Org - Українська Наукова Інтернет-Спільнота
Рідний край - Колекція знимків України
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Рост
Модератор
*******

Фотографія користувача


Повідомлень: 3709
Зареєстрований: 3-4-2003
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: є

[*] написано 5-12-2003 у 16:23


40 - є Прівілеги, Баукнехти, АЕГ...
Сіменс-Бош-Конструкта 45 мін.
Це, власне, вертикалки (з верхнім завантаженням).
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
 Сторінки:  1    3

  Догори

Статичне дзеркало форуму

Львів
Pоwered by XМB
Developed by Avеnture Media & The XМB Group © 2002-2006



Інші проекти:
Наука-Онлайн - Об'єднання українських науковців
Львів - Фотоблог міста
ІБАС. Інформаційна, бібліотечна та архівна справа - Сучасна освітня спеціальність
School review 1952
Реклама: