Форум Рідного Міста
Ви не ввійшли [Ввійти - Зареєструватися]
Вниз

Версія для друку  
 Сторінки:  1  2  3
Автор: Тема: Як купити добру пральку (ІМХО)
Роман Голощук
Модератор
*******

Фотографія користувача


Повідомлень: 2828
Зареєстрований: 8-9-2002
Місто: м. Львів, Україна
Нема на форумі


[*] написано 5-12-2003 у 17:35


Цитата:
Першим відправив користувач Olexiy
В мене коли відключають воду машина зупиняється і чекає.... хіба це не всюди так?


Саме так. Але чекати півдоби на воду, шпортаючись об шланг, підключений до крану, коли треба доступитись до інших "важливих" місць ваннотуалетної кімнати це, погодьтесь, не дуже добре... ;)




Немає помилкового судження, у якому немає бодай зернятка правди

Видавництво львівської політехніки
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Рост
Модератор
*******

Фотографія користувача


Повідомлень: 3709
Зареєстрований: 3-4-2003
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: є

[*] написано 5-12-2003 у 17:48


А для чого шпортатись? Можна ж нормально машинку підключити, краник поставити, хоч би і під змішувач чи ще якось - щось придумати завжди можна.
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Користувач Олесь
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 1275
Зареєстрований: 3-2-2003
Місто: Baden-Wurtemberg
Нема на форумі

Настрій: повстанський

[*] написано 5-12-2003 у 18:27


Чи є якась суттєва перевага пральок з верхнім завантаженням або навпаки класичних? Чи то просто як кому більше підходить? Я маю з верхнім і хочу щоб наступна пралька була звичайна бубнова - на неї згори можна щось покласти і не треба кожен раз забирати, як закидаєш лахи. :)
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Наталка
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 2594
Зареєстрований: 22-4-2003
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: різнобарвний

[*] написано 6-12-2003 у 01:15


Я десь чула (через десяті вуста), що люди мали проблему - неякісні були ущілення між віконцем-"ілюмінатором" та власне поверхнею - просочувалась вода. Але, як на мене, справа у якості, крім того, пральки з верхнім завантаженням так само можуть мати якісь недоліки. З власного досвіду сказати ніц не можу, у мене з максимально верхнім завантаженням - "Либідь" :D



Це все наснилось мені - губи Його пахнуть літом;
руки Його ніжніші за будь-які весни. (с) Соломія Чубай.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Рост
Модератор
*******

Фотографія користувача


Повідомлень: 3709
Зареєстрований: 3-4-2003
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: є

[*] написано 8-12-2003 у 10:39


Користувач Олесь - без різниці. Можуть бути проблеми в тих "супер-тонких" машинках, але якщо стандартного розміру (товщина мінімум 52-53 см, а краще усі 60, якщо на 5...5,5 кг), то без різниці.

Наталю, не можна так себе не лоюбити. Ну назбирайте якось хоча б тих 150 долярів і купіть хоч якийсь автомат. Бо він пів життя економить! :)
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Олексій Мачехін
Модератор
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 4597
Зареєстрований: 31-5-2003
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: теплий

[*] написано 8-12-2003 у 11:19


Це точно - життя змінюється кардинально.
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Nazar
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2395
Зареєстрований: 2-12-2002
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: бракує музики

[*] написано 8-12-2003 у 11:44


Про горизонтальні/вертикальні:

Принаймі мої майстри чомусь схильні до тих, що зверху:),
говорять, що вісь барабана має навколишнє (двостороннє ) упирання, а в машинках з боковим завантаженням лише на одній...

Наскільки це відповідає дійсності у існуючих моделях на цей час я не знаю. Принаймі я вибирав верхнє завантаження з інших причин - це місце. В мене попросту не вміщалась машинка повздовж...

А що до щлангів, то моя жорстко з"єднана з водопостачальною мережею, як і зі зливною (це звичайно коштувало ночі робіт коли води нема в крані:D ).
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Наталка
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 2594
Зареєстрований: 22-4-2003
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: різнобарвний

[*] написано 8-12-2003 у 15:47


Все, умовили кам’яну - куплю собі машинку з гонорару :) Перечитаю ще уважненько цю тему і піду вибирати ;)



Це все наснилось мені - губи Його пахнуть літом;
руки Його ніжніші за будь-які весни. (с) Соломія Чубай.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
kallisto
Дійсний член
***



Повідомлень: 262
Зареєстрований: 8-9-2003
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: Хороший.

[*] написано 8-12-2003 у 17:05


Пралька дійсно дуже заощаджує час. І дуже зручно. В мене вдома сіменс чи самсунг (вже забула). Злив води автоматичний (живемо в будинку 4 роки), будинок новий і в проекті було передбачено отвір для пральки. Тому щастя від користування нею нічим не захмарюється :-)))



Жінки, як діти, люблять казати \"ні\". А чоловіки, як діти, у це вірять
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Роман Голощук
Модератор
*******

Фотографія користувача


Повідомлень: 2828
Зареєстрований: 8-9-2002
Місто: м. Львів, Україна
Нема на форумі


[*] написано 9-12-2003 у 00:52


Цитата:
Першим відправив користувач kallisto
Злив води автоматичний (живемо в будинку 4 роки), будинок новий і в проекті було передбачено отвір для пральки. Тому щастя від користування нею нічим не захмарюється :-)))


Як я Вам щиро заздрю :) Буду робити ремонт і я собі все "автоматизую" :)




Немає помилкового судження, у якому немає бодай зернятка правди

Видавництво львівської політехніки
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Рост
Модератор
*******

Фотографія користувача


Повідомлень: 3709
Зареєстрований: 3-4-2003
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: є

[*] написано 9-12-2003 у 09:33


Та там нема необхідності в якихось спеціальних, задуманих при проектуванні будинку, отворах.

Все просто. По-перше, є спеціальні краники для підключення пральок до мережі. Їх є велике розмаїття, наприклад, спеціальний краник, який встановлюється перед змішувачем у ванній. Або подібний донього - перед бачком унітазу. Є і на 3/4, і на 1/2 дюйма. Є і перехідні - з 1/2 на 3/4 і навпаки.

Злив теж зробити просто. Наприклад, вмонтувати в стічну трубу, куди входить сифон від умивальника, додаткове коліно, в нього встромити спеціальну гумову втулку, в яку вже ставляється зливний шланг пральки.
Все це є в достатній кількості в магазинах.
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Grabchuk
Академік
****



Повідомлень: 489
Зареєстрований: 30-9-2003
Місто: 130 км на південь від Львова
Нема на форумі

Настрій: Чемний

[*] написано 7-5-2004 у 18:27


Цитата:
Першим відправив користувач NetGuy
А за 400 я навіть бачив БОШ, і досить наворочену. І це при тому, що найдешевший БОШ, початкового рівня в Німеччині, на своїй батьківщині, коштує не менше 600 доларів. То що ж це за БОШ таку я бачив? Та звісно, що виготовлену, ще добре, якщо в Польщі чи Туреччині, а може і під Чернівцями, де, як я чув, їх теж збирають.


Я так приглядаюся до пральки Сіменс за 500$ в супрмаркеті, але прочитав все це тай думаю, можливо краще купити якийсь там непідроблений Самсунг за 400$, ніж під-чернівецький Сіменс?


Хочу купити саме нову пральну машинку.
Досвід експлуатації БУшної техніки отримав на звичайному телефонному апараті.
Купив апарат Дженерал Електрікс за 50 грн. Так тепер автовідповідач в 50% повідомляє що нікого немає дома і після того записує повідомлення, а в 50% випадків відразу після 4 дзвінка починає записувати, пропускаючи своє вступне слово. В результаті постійно слухаю кумедні записи тих людей, котрі до мене дзвонять, але ще не розуміють що їх уже записують.:D:D

Це все весело, але з пралькою хотілося б без таких пришпилів:)




Нас багато, але посад нам малувато:)
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Рост
Модератор
*******

Фотографія користувача


Повідомлень: 3709
Зареєстрований: 3-4-2003
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: є

[*] написано 11-5-2004 у 08:18


Пам`ятаю ті телефони, мені теж пропонували.
Ну, по-перше, не варта переносити досвід експлуатації телефонів на експлуатацію пральок.
По-друге, я знаю дуже багатьох людей, які купили нову річ, а вона через короткий час запросилася в ремонт. Погодьтеся, що це куди образливіше. Наприклад, реальна ситуація. Купує один чоловік машину, а через місяць у нього клинить двигун - капіталка нового автомобіля!
Так що тут ніхто не застрахований.
Але от б/у пралька за 180 уо і нова за 500 - тут як раз і різниця полягає.
Але не хочу нікого ні до чого намовляти, кожен сам нехай рішення приймає.
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Олександр Ганущин
Модератор
****



Повідомлень: 492
Зареєстрований: 5-3-2003
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: Буде кращим

[*] написано 10-6-2004 у 09:56


Товариство, повторюючи кого з Форумчан, зараз дуже актуальна тема для мене. Пральку купити.
Два запитання до Нетгая та Назара - а як зараз ситуація на ринку, і що найкраще нове взяти в кредит (мо і знижки які порадите) ?.
2. Збираюсь обійти магазини і поцікавитись що є в цілому і (з баком металевич чи нікельованим зрозумів) чи правда що машинка краща з верхнім закидуванням???

Буду вдячний за оперативну відповідь...
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Рост
Модератор
*******

Фотографія користувача


Повідомлень: 3709
Зареєстрований: 3-4-2003
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: є

[*] написано 10-6-2004 у 10:11


Цитата:
Першим відправив користувач Олександр Ганущин
Два запитання до Нетгая та Назара - а як зараз ситуація на ринку, і що найкраще нове взяти в кредит (мо і знижки які порадите) ?.


Ну, моє відношення до нових пральок не змінилося - я не бачу сенсу в покупці нової пральки. У всіх відношеннях. Даремна трата грошей. А тим більше теперішні моделі, які дорожчі лише за рахунок нікому не потрібних електронних сервісних наворотів. А метал барабанів усе тоншає, на матеріалах економлять, де можна пластик тулять і т.п. Про нікудишні підшипникові щити Прівілегів 2002-2003 років я вже розказував.

Цитата:
Першим відправив користувач Олександр Ганущин
2. Збираюсь обійти магазини і поцікавитись що є в цілому і (з баком металевич чи нікельованим зрозумів) чи правда що машинка краща з верхнім закидуванням???

Буду вдячний за оперативну відповідь...


Що з верхнім, що з боковим - нема різниці. При умові, що боковушка повнорозмірна. Якщо вузька, то краще вже дійсно брати вертикалку.
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Олександр Ганущин
Модератор
****



Повідомлень: 492
Зареєстрований: 5-3-2003
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: Буде кращим

[*] написано 10-6-2004 у 14:17


Дякую!!!

А мо хто і порадить магазини того б/в???
Якщо підпільні то можна в у2у :-))
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
vovka
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 1075
Зареєстрований: 20-12-2002
Місто: Lviv,Ukraine
Нема на форумі

Настрій: впевнений

[*] написано 18-7-2004 у 17:05


Цитата:
Першим відправив користувач Олександр Ганущин
Дякую!!!

А мо хто і порадить магазини того б/в???
Якщо підпільні то можна в у2у :-))

http://www.ebay.de :)
Щоправда за доставку сюда легальними методами десь біля 100 у.о треба заплатити. Тяжкі вони - в районі 80 кг.
Мої батьки свою Bosch купляли на Південному під заказ. Тобто продавець привіз її з Німеччини десь за тиждень часу. Дали аванс. То якась Бош WOB 1600. Купували два роки тому десь в кредит. Нову. Вийшло дорого. Порівняно з іншими марками. В районі 2000 грн.
За той час працює без проблем.
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Зірка
Дописувач
**



Повідомлень: 33
Зареєстрований: 31-5-2004
Місто: Німеччина, Дюссельдорф
Нема на форумі

Настрій: так собі

[*] написано 23-9-2004 у 00:08


Будьте обережні з ebay.de. Там можна і чорта з рогами купити - а пришлють, виявиться, що ангел без крил :P. Якщо серйозно: сторінка дуже відома в Німеччині, там трапляються і дійсно хороші речі за дуже низьку ціну, от тільки гарантій практично нема - купуєш кота в мішку. І якщо, проживаючи в Німеччині, є ще - невеликий! - шанс вернути "не той" товар і отримати гроші, то з України це ще складніше...
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Руслан Ткачук
Новак
*

Фотографія користувача


Повідомлень: 14
Зареєстрований: 19-10-2007
Місто: Тернопіль
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 19-10-2007 у 11:09


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Юрій Сєров
А чи є серед вказаних користованих машинок з вертикальним заливом?. Дуже бажано з шириною 40 см.


http://www.ardo.ua/catalogue/solo/washers/width40 (обирай ;))
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Руслан Ткачук
Новак
*

Фотографія користувача


Повідомлень: 14
Зареєстрований: 19-10-2007
Місто: Тернопіль
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 19-10-2007 у 11:12


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Рост
Цитата:
Першим відправив користувач Олександр Ганущин
Два запитання до Нетгая та Назара - а як зараз ситуація на ринку, і що найкраще нове взяти в кредит (мо і знижки які порадите) ?.


Ну, моє відношення до нових пральок не змінилося - я не бачу сенсу в покупці нової пральки. У всіх відношеннях. Даремна трата грошей. А тим більше теперішні моделі, які дорожчі лише за рахунок нікому не потрібних електронних сервісних наворотів. А метал барабанів усе тоншає, на матеріалах економлять, де можна пластик тулять і т.п. Про нікудишні підшипникові щити Прівілегів 2002-2003 років я вже розказував.

Цитата:
Першим відправив користувач Олександр Ганущин
2. Збираюсь обійти магазини і поцікавитись що є в цілому і (з баком металевич чи нікельованим зрозумів) чи правда що машинка краща з верхнім закидуванням???

Буду вдячний за оперативну відповідь...


Що з верхнім, що з боковим - нема різниці. При умові, що боковушка повнорозмірна. Якщо вузька, то краще вже дійсно брати вертикалку.


є різниця :) горизонталки зазвичай ширші і для них треба більше місця:)
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Юрій Сєров
Модератор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 10457
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: оптимістичний

[*] написано 19-10-2007 у 11:21


Дякую. Купив вже давно :). Ще в тому ж 2003 :)



Nauka-Online.Org - Українська Наукова Інтернет-Спільнота
Рідний край - Колекція знимків України
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Руслан Ткачук
Новак
*

Фотографія користувача


Повідомлень: 14
Зареєстрований: 19-10-2007
Місто: Тернопіль
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 28-11-2007 у 11:49


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Юрій Сєров
Дякую. Купив вже давно :). Ще в тому ж 2003 :)


Ти то купив :)
А інші тільки приглядаються. Може, якраз по форумах гуляють, відгуки читають.
А що хоч купив?
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Рост
Модератор
*******

Фотографія користувача


Повідомлень: 3709
Зареєстрований: 3-4-2003
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: є

[*] написано 28-11-2007 у 12:17


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Руслан Ткачук
Цитата:
Оригінальне повідомлення від Рост
Цитата:
Першим відправив користувач Олександр Ганущин
2. Збираюсь обійти магазини і поцікавитись що є в цілому і (з баком металевич чи нікельованим зрозумів) чи правда що машинка краща з верхнім закидуванням???

Буду вдячний за оперативну відповідь...


Що з верхнім, що з боковим - нема різниці. При умові, що боковушка повнорозмірна. Якщо вузька, то краще вже дійсно брати вертикалку.


є різниця :) горизонталки зазвичай ширші і для них треба більше місця:)

Руслане, читайте уважніше. Де в запитанні Саші було про розміри? Місця в приміщенні, де він планував ставити пральку, було більше, ніж достатньо.
А повнорозмірна боковушка тихіша за вертикалку, менше вібрує.




Рост
http://www.rost.lviv.ua
_________________

Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Юрій Сєров
Модератор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 10457
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: оптимістичний

[*] написано 28-11-2007 у 13:03


Цитата:

Ти то купив :)
А інші тільки приглядаються. Може, якраз по форумах гуляють, відгуки читають.
А що хоч купив?

Privileg. Вертикалку.




Nauka-Online.Org - Українська Наукова Інтернет-Спільнота
Рідний край - Колекція знимків України
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Юрій Ришковець
Дійсний член
***

Фотографія користувача


Повідомлень: 164
Зареєстрований: 11-9-2006
Місто: Львів-Дрогобич
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 28-11-2007 у 16:57


У мене також вертикалка (Whirlpool), дуже задоволений. Купив нову, працює добре, за вийнятком, коли забився фільтр на вхід води, довелося викликати майстра, бо сам не міг зрозуміти причину поломки. Так як була гарантія, то ремонт обійшовся безкоштовно.
Тепер думаю, щоб поставити фільтр на всю водосистему в квартирі і можливо ще додатковий на питну воду.
Крім того, що вертикалька пралка займає мало місця, при довгому відсутності електрики, при потребі, можна вийняти речі з пралки.




Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
 Сторінки:  1  2  3

  Догори

Статичне дзеркало форуму

Львів
Pоwered by XМB
Developed by Avеnture Media & The XМB Group © 2002-2006



Інші проекти:
Наука-Онлайн - Об'єднання українських науковців
Львів - Фотоблог міста
ІБАС. Інформаційна, бібліотечна та архівна справа - Сучасна освітня спеціальність
School review 1952
Реклама: