Форум Рідного Міста
Ви не ввійшли [Ввійти - Зареєструватися]
Вниз

Версія для друку  
Автор: Тема: Аватари
Круціфукс.
Академік
****



Повідомлень: 489
Зареєстрований: 4-12-2002
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 5-12-2002 у 00:38
Аватари


Як можна удостоїтись можливості відображати свій аватар?
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Андрій Пелещишин
Адміністратор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 9191
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 5-12-2002 у 01:16


Отче, потрібно або стати президентом (500 повідомлень) , у вашому випадку напевно - ієрархом :D
Або модератором у якомусь розділі - потрібно стати активним і суспільно корисним дописувачем.

Взагалі кажучи, аватар Ви можете і так виставити, тільки біля повідомлень його не буде.

Може в майбутньому щось зміниться.




Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Nazar
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2395
Зареєстрований: 2-12-2002
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: бракує музики

[*] написано 2-1-2003 у 16:17


Взагалі кажучи, аватар Ви можете і так виставити, тільки біля повідомлень його не буде.

Виставили. Мені сподобалось. Лише не поділились як Ви це зробили. Напишіть, будьте ласкаві, трохи більше про :"ЩО таке Аватар".




Люби українське!
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Андрій Пелещишин
Адміністратор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 9191
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 2-1-2003 у 18:00


Аватар - це "перевтілення", якщо не помиляюся. У загально прийнятій "форумній" термінології - невелика світлина, яка уособлює дописувача (його фото, улюблений мультперсонаж або щось подібне). Я особисто симпатизую справжньому фото (як ви могли помітити, я взагалі прохолодно ставлюся до Інтернет-анонімності)
На деяких форумах аватари виводяться біля імені дописувача у кожному повідомленні.

На нашому Форумі аватари раніше виводилися лише для модераторів. На разі я взагалі прибрав вивід аватарів. Самі аватари можна переглянути у лише профілі користувача.
Аватари я прибрав тому, що мені здалося (помимо інших моментів), що їхнє завантаження суттєво сповільнює роботу Форуму і на так повільних
з'єднаннях, які на жаль і є основному у Львові та Україні. Крім того, знаю, що є кілька користувачів Форуму, які платять за трафік, і вони не надто в захопленні від того, щоб платити за право переглянути чужу фізіономію ;)
Буде в нас кращий Інет - включимо аватари.

Розмістити свій аватар не складно - потрібно лише в профілі вказати точну URL-ку (інтернет-адресу) вашого фото. Інше діло, що саме фото повинне бути перед тим десь виставлене в Інеті (наприклад, на безкоштовному хостінгу). Якщо не маєте де розмістити - вишліть на misto@ridne.net - і я його розміщу на цьому сайті.




Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Nazar
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2395
Зареєстрований: 2-12-2002
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: бракує музики

[*] написано 2-1-2003 у 18:22


Ще хіба залишилось навести словникове тлумаченя таких слів як фото та інтернет:D
Я взагалі просив не так детально, але дякую вашій клавіатурі за наполегливість.:D Ну разом з тим і Вам.




Люби українське!
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Круціфукс.
Академік
****



Повідомлень: 489
Зареєстрований: 4-12-2002
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 3-1-2003 у 01:44


Цитата:
Першим відправив користувач Андрій Пелещишин
На деяких форумах аватари виводяться біля імені дописувача у кожному повідомленні.

На нашому Форумі аватари раніше виводилися лише для модераторів. На разі я взагалі прибрав вивід аватарів. Самі аватари можна переглянути у лише профілі користувача.
Аватари я прибрав тому, що мені здалося (помимо інших моментів), що їхнє завантаження суттєво сповільнює роботу Форуму і на так повільних
з'єднаннях, які на жаль і є основному у Львові та Україні. Крім того, знаю, що є кілька користувачів Форуму, які платять за трафік, і вони не надто в захопленні від того, щоб платити за право переглянути чужу фізіономію ;)

В принципі, можна поставити ліміт на розмір аватару (в пікселях та в байтах - наприклад, 100x100 і 8K - так було на одному форумі, який я колись відвідував). Для користувачів, що платять за трафік - ввести опцію відключення відображення аватарів біля повідомлень.
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
vovka
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 1075
Зареєстрований: 20-12-2002
Місто: Lviv,Ukraine
Нема на форумі

Настрій: впевнений

[*] написано 3-1-2003 у 09:47


Цитата:
Першим відправив користувач Отець Прокопій
В принципі, можна поставити ліміт на розмір аватару (в пікселях та в байтах - наприклад, 100x100 і 8K - так було на одному форумі, який я колись відвідував). Для користувачів, що платять за трафік - ввести опцію відключення відображення аватарів біля повідомлень.

Ліміт це однозначно потрібен. Але крім того ніщо не заважає людині яка платить за трафік вимкнути малюнки в конкретному вікні браузера. Не знаю як в ІЕ, бо не користуюся, а от в надстройці над ним MyIE таке можливе. І всім добре... В інших вікнах малюнки грузятся, а в форумі ні.
Також я думаю в багатьох стоять файрволи, а в такому як Outpost, є різалка малюнків по розміру, по лінках.. Тому моя думка з цього приводу, є такою, що проблема скоріш за все надумана.. Її як такої не існує..




Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Андрій Пелещишин
Адміністратор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 9191
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 3-1-2003 у 12:45


Хочу, щоб ви мене зрозуміли.
На жаль, софт цього форуму не дозволяє виставляти розмір аватарів, воно й зрозуміло - вони не лежать на форумі а тянуться з Інету. Наприклад - в Прокопія - з якогось народівського сайту.
А файрволами користуються не всі, і радити для когось використовути файрвол складно, тому що цей форум не профільний по ІТ, і далеко не всі знають що таке файрвол і як його настроїти.

В режимі "без графіки" цей (як і інші форуми) відображається досить зле.

Крім наведених вище аргументів, є ще один момент, про який я мовчав - учасниками Форуму є цікаві люди, з якими приємно поспілкуватися. Але все таки час від часу (а далі напевно і частіше) на Форумі реєструються гості, які ведуть себе дещо дивно (кілька таких я вже прибрав з Форуму). І в такому разі можливі різні неприємності. У тому числі і з аватарами (наприклад, втисне якусь гидоту, і будуть усі її розглядати, поки я її не витру). А я чи інші адміни не сижу на Форумі 24 години на добу.

А vovka мене розмішив - мовляв "вішайте малюнки, вішайте - я все рівно їх повідрізаю" :)





Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
vovka
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 1075
Зареєстрований: 20-12-2002
Місто: Lviv,Ukraine
Нема на форумі

Настрій: впевнений

[*] написано 3-1-2003 у 19:44


Цитата:

Хочу, щоб ви мене зрозуміли.
На жаль, софт цього форуму не дозволяє виставляти розмір аватарів, воно й зрозуміло - вони не лежать на форумі а тянуться з Інету. Наприклад - в Прокопія - з якогось народівського сайту.

Якщо знайдуться добровольці, то можна буде написати приблуду для форуму, щоб коли йде запрос на відображення аватара, то запускати скрипт, котрий би викачував аватар, і на льоту його масштабував до заданих розмірів. На ПШП таке написати нескладно.


Цитата:

і далеко не всі знають що таке файрвол і як його настроїти.

Я допоможу :)
Для того щоб відрізати малюнки які приносять лишній трафік, там нічого надто складного робити не треба.. Як на мене це навіть легше чим встановити Офіс або аську.

Цитата:

А vovka мене розмішив - мовляв "вішайте малюнки, вішайте - я все рівно їх повідрізаю" :)

Нє, це я говорив про тих хто береже трафік. Той і повідрізає. А я ні, так як лишні 10 секунд діалапу мені не шкода на загрузку аватара.




Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Круціфукс.
Академік
****



Повідомлень: 489
Зареєстрований: 4-12-2002
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 4-1-2003 у 08:49


Цитата:
Першим відправив користувач Андрій Пелещишин
Але все таки час від часу (а далі напевно і частіше) на Форумі реєструються гості, які ведуть себе дещо дивно (кілька таких я вже прибрав з Форуму). І в такому разі можливі різні неприємності. У тому числі і з аватарами (наприклад, втисне якусь гидоту, і будуть усі її розглядати, поки я її не витру).

...Але, як Ви написали вище, для цього їм необхідно буде настрочити аж 500 повідомлень! Навряд чи в когось з "провокаторів" вистачить терпіння.

І взагалі, з таким лімітом аватари почнуть з'являтись в обговореннях не раніше березня-квітня 2004 року. +)
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Андрій Пелещишин
Адміністратор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 9191
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 7-1-2003 у 01:10


Цитата:

Якщо знайдуться добровольці, то можна буде написати приблуду для форуму, щоб коли йде запрос на відображення аватара, то запускати скрипт, котрий би викачував аватар, і на льоту його масштабував до заданих розмірів. На ПШП таке написати нескладно.


Всякі доробки робляться. Якщо vovka хоче - той його можна підключити до цього процесу :), але на разі плануємо перехід на новішу версію софта, то напевне краще доробляти і тоді.

Цитата:

І взагалі, з таким лімітом аватари почнуть з'являтись в обговореннях не раніше березня-квітня 2004 року. +)
Цитата:


А пиши більше та частіше, то й швидше буде. :D :D




Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
vovka
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 1075
Зареєстрований: 20-12-2002
Місто: Lviv,Ukraine
Нема на форумі

Настрій: впевнений

[*] написано 7-1-2003 у 20:44


Цитата:
Першим відправив користувач Андрій Пелещишин
Всякі доробки робляться. Якщо vovka хоче - той його можна підключити до цього процесу :), але на разі плануємо перехід на новішу версію софта, то напевне краще доробляти і тоді.

Мене можна підключати.. А на який софт ви плануєте перейти ?
vBulletin,IkonBoard,phpBB ?
Чи залишитеся на XMB ?




Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Андрій Пелещишин
Адміністратор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 9191
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 7-1-2003 у 22:16


На ХМБ. Вже звик. Тай ніби непогано справується. І Коммюніті там хороше. Завджи можуть помогти. І істаляцій ХМБ кількасот тисяч.
А дрібні глюки всюди є.

Хороший і дуже популярний VBulletin - але він платний. Крім того, що грошей шкода - це трохи справа принципу - якщо є щось не дуже гірше безкоштовне (зі софта маю на увазі) - використовую його.
А для наших потреб і VBulletin треба досить заточувати.




Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Agent86
Академік
****



Повідомлень: 470
Зареєстрований: 5-12-2002
Місто: Україна
Нема на форумі

Настрій: :)

[*] написано 7-1-2003 у 23:42
IkonBoard !?



Не знаю як вам, але мені більше подобається IkonBoard. Мене задовільняє не сама нова версія 2.1.7, а зараз є нова 3.х (не пам'ятаю точно). Можливості 2.1.7 в порівнянні з ХМВ ( принаймі з цьою версією ) порівняти важко. Та й зручніший він....




:cool:
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Андрій Пелещишин
Адміністратор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 9191
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 8-1-2003 у 00:32


Мені здається, що в першу чергу важливо хто приймає участь на Форумі. І я радий бачити на Форумі таких приємних та розумних співрозмовників.

А технічних можливостей для спілкування і на цьому Форумі достатньо ІМХО.




Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Nazar
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2395
Зареєстрований: 2-12-2002
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: бракує музики

[*] написано 8-1-2003 у 15:32


І тим не менше, кількість учасників форуму з аватарами не зросла. Переглядав щойно аватари по учасниках - навіть п"яти не назбиралось.
А приємно спотерігати за фотками....

Можливо кредо анонімності заважає розміщувати вищезгадане інетчудо?:cool:




Люби українське!
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Андрій Пелещишин
Адміністратор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 9191
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 8-1-2003 у 16:10


НУ комусь ліньки, хтось соромиться, хтось не має оцифрованої фотографії.

Я, наприклад, вважаю, що в житті я кращий ніж на світлині :D:D:D




Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Nazar
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2395
Зареєстрований: 2-12-2002
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: бракує музики

thumbup.gif написано 13-1-2003 у 11:49
Отче!


Суперова фотка, детальніше див. U2U.



Люби українське!
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Nazar
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2395
Зареєстрований: 2-12-2002
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: бракує музики

[*] написано 14-1-2003 у 13:48


Зникли аватари!
То моя проблема, чи знову зміни на форумі?:(




Люби українське!
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Андрій Пелещишин
Адміністратор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 9191
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 14-1-2003 у 21:18


Вже з'явилися. То в мене вчора "рука дрогнула", коли переглядав настройки Форуму :baddevil:

Дуже перепрошуюся




Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача

  Догори

Статичне дзеркало форуму

Львів
Pоwered by XМB
Developed by Avеnture Media & The XМB Group © 2002-2006



Інші проекти:
Наука-Онлайн - Об'єднання українських науковців
Львів - Фотоблог міста
ІБАС. Інформаційна, бібліотечна та архівна справа - Сучасна освітня спеціальність
School review 196
Реклама: