Форум Рідного Міста
Ви не ввійшли [Ввійти - Зареєструватися]
Вниз

Версія для друку  
 Сторінки:  1  2
Автор: Тема: маршрутки-бидловози
Юрій Марків
Академік
****

Фотографія користувача


Повідомлень: 795
Зареєстрований: 10-12-2003
Місто: Lviv
Нема на форумі

Настрій: :-)

[*] написано 10-12-2003 у 18:45
маршрутки-бидловози


Людоньки добрі! Чи львів'яни приречені їздити в маршрутках з приплюснутими об шибку носами? Розумію, що коли маршрутка напхана людьми - то не заходь, якщо є час - йди пішки, якщо є гроші - бери таксі. Та коли на кінцевій зупинці сідаєш на сидіння, а трохи пізніше тобі вже падають на коліна люди на кожному повороті, а об голову бемкаються якісь клунки... Раніше ж міліціонери штрафували водіїв маршруток за перевантаження - а тепер мабуть ці прибутки йдуть напряму від власників маршруток до міліцейського начальства? Людина в такому транспорті перетворюється в звичайне, перепрошую, бидло.

:-(
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Marjana Pjecuh
Газета
**



Повідомлень: 69
Зареєстрований: 16-9-2003
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: зажурено-оптимі

[*] написано 10-12-2003 у 19:34


Давно пора забирати з вулиць древнього міста естетично не привабливі різнокольорові "гроби", тобто так звані маршрутки. На місто гидко дивитися, яке просто захаращене маршрутками. Я вже не говорю про те, що коли заходиш всередину цього, як важалося раніше, зручного траспортного засобу, яке перобладнане з вантажних бусиків з кількома кріслами, то соромно стає, що мешканці європейсього міста пересуваються по місту як "бидло". Пролема в тому, що з самого початку видавалися дозволи підприємцям на пасажирські превезення, незважаючи на технічний стан маршруток. Потім правда влада обіцяла, що проведе ревізію їх технічного стану, коли вже вони курсували по місту. Але була чи не була та ревізія, а ми далі їздимо як "бидло" з хитаючимися кріслами та завареними вікнами.

Давно пора замінювати маршрутки на мікроавтобуси типу "Школярик", тобто трохи більшого розміру і призначені з самого посатку для пасажирських перевезень.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
ЗОРЯНА
Дійсний член
***



Повідомлень: 185
Зареєстрований: 24-1-2003
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 11-12-2003 у 10:48


Я сідаю у маршрутку тільки у разі крайньої необхідності, а так надаю перевагу трамваю, а якщо недалеко то можна і пішечки перейтися. З моїм зростом 177 + 5-7см обцасів у маршрутці їздити просто неможливо.. Напівзігнувшись, ще й не видно де виходити.. Страшне..



Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
ЗОРЯНА
Дійсний член
***



Повідомлень: 185
Зареєстрований: 16-9-2003
Нема на форумі

Настрій: бухгалтерський

[*] написано 11-12-2003 у 10:48


Я сідаю у маршрутку тільки у разі крайньої необхідності, а так надаю перевагу трамваю, а якщо недалеко то можна і пішечки перейтися. З моїм зростом 177 + 5-7см обцасів у маршрутці їздити просто неможливо.. Напівзігнувшись, ще й не видно де виходити.. Страшне..



Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
dr.Trollin
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 1059
Зареєстрований: 3-6-2003
Місто: Львівська політехніка
Нема на форумі

Настрій: ще живий

[*] написано 11-12-2003 у 12:37


(обуренно-зденервовано) ЖАХ!!
що ото за розпачливі зойко од сучасного Українства. Жей-би у технічну епоху ж жиємо???

-1- "носоплющення о шибу/спину" - вбираємо написника з армованою сіткою
(додатковий Бонус)- можливість елегантної інсталяції протигрипозних фільтрів і забезпечення перед плювком у пику ближнього (дальнього) свого.

-2- "ніцневидження без зігнутості вкілька раз"
-а- обпиляти підбори
(бонус Екстра) -покращення грунтозачеплення - непадіння на льодянці
-б- монтаж тривіяльного перископу
(бонус Екстра) окрім тривіяльного ж виглядування з-поза меж вікна (у розглядуваному випадук -- зверхувниз) можна ще й виглянути з-поза рогу щоб глянути, чи не йде, часом отой недобрий тип, заради котрого мусимо вживати "додатковий Бонус -1- ". Ну да далі - по мірі вихованості/довгоногості/прицільноцегдонамірюванності.

(грізно) НУ!?!?!
а то, панимашш (с)
привикли до того, що мають за вас все робити!!

(патріЙотично) НІ!!! самі збудуємо/матимемо те що маємо!!




З повагою, Сергій.
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Yurik
Новак
*



Повідомлень: 5
Зареєстрований: 5-7-2004
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 6-7-2004 у 08:13


Efes правду каже! То є просто знущання над людьми... При чому водію в такій ситуації абсолютно однаково скільки пасажирів у маршрутці, він навіть обурюється, коли вже немає місця для нових пасажирів.
Це просто ЖАХ!!!!!!!
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Odarka
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 1970
Зареєстрований: 17-2-2003
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: вже йде до зими

[*] написано 6-7-2004 у 10:31


Це жах, але що з тим робити? Люди ж не бунтують не перестали там їздити? Терплять і ще й шоферові дякують за те що нагудував їх рускім радіо....



я так довго мовчав
ти ж бо знаєш як важко було мені в сутінках
вустами вологими на добрі слова натрапляти
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Captivitas
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 1193
Зареєстрований: 15-9-2003
Місто: Запоріжжя
Нема на форумі

Настрій: біфуркаційний

[*] написано 6-7-2004 у 13:46


Цитата:
Першим відправив користувач Odarka
Це жах, але що з тим робити? Люди ж не бунтують не перестали там їздити? Терплять і ще й шоферові дякують за те що нагудував їх рускім радіо....



Наші маршрутко-керманичі останнім часом на "Перший розважальний - Люкс ФМ" підсіли. ;) Хоча це ситуації не змінює. Але ввечері можна потрапити до маршрутки де грає магнітофон. Все-таки спрацьовує у цьому сенсі людський фактор.




Наша країна не настільки велика, щоби в ній розминутись(с) С.Жадан
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Odarka
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 1970
Зареєстрований: 17-2-2003
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: вже йде до зими

[*] написано 6-7-2004 у 14:44


Це їх всеодно не оправдовує!
Я думаю, що це від людей залежить, якщо вони перестануть до себе ставитися я кдо і нижчої раси тоді ми перестанемо жити як бидло і нижча раса - це не лишень маршруток стосується!




я так довго мовчав
ти ж бо знаєш як важко було мені в сутінках
вустами вологими на добрі слова натрапляти
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Анастасія Кулакова
Академік
****

Фотографія користувача


Повідомлень: 463
Зареєстрований: 5-7-2004
Місто: Дніпропетровськ
Нема на форумі

Настрій: поміркований

[*] написано 7-7-2004 у 08:53


У Дніпропетровську ситуація трохи краща. Всі маршрутки діляться на 2 категорії- 1) "Богдани та Еталони", 2) власне маршрутки, тобто Мерси, Форди та інш. Так от у нас у більшості випадків ЗАБОРОНЕНО маршруткам (і за цим слідкує місцева влада та ДАІ) брати по дорозі стоячих. Тільки в автобусах можуть стояти пасажири. Проїзд в автобусі коштує 75 коп, в маршрутці 1 грн. І наші маршрутки "бидловозами" вже ніяк не назвеш. Але тут є свій негатив. Оскільки стояти не можна, а потрапити на роботу чи з роботи в "годину пік" всі хочуть, а задовільнити потреби міста з майже 2 мільонами населення можна лише відповідною кількістю маршруток, то маємо - в місті нема чим дихати, а через надвелику кількість машин на дорогах вони пересуваються з відповідною швидкістю - швидкістю пішохода.



Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Олександр Чорнобиль
Академік
****



Повідомлень: 912
Зареєстрований: 11-3-2004
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: Агресивний

[*] написано 8-7-2004 у 09:55


Тривалий час я жив у місті Кам"янці-Подільському. Так з досвіду користування кам"янецькими маршрутками, де якщо побачиш стооячих громадян, то знаєш, що вони ну дуууже поспішають, можу сказати: у Львові МАЛО маршруток. Звичайно не в тому сенсі, що їх мала кількість, а в тому, що їх не вистачає, щоб перевезти всіх бажаючих.
Я іноді доїжджаю з Брюховичів до Львова 13 або 86, або іншим боком - 44 чи 89. Мені іноді стає смішно, як дві машини обганяють одна одну і у водія, якого обігнали різко псується настрій. В Кам"янці ви кожних 5 хвилин можете побачити таке змагання між чотирма, п"ятьма, а то і шістьма машинами! Тому там нікого не плющать...
P.S. До подорожчання бензину ціна на маршрутку багато років була 50 копійок, зараз - 75.




Виявити мудрість у чужих справах набагато легше, ніж у своїх власних. (Франсуа де Ларошфуко)
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Роман Ромашка
Академік
****



Повідомлень: 752
Зареєстрований: 22-11-2005
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: Ідеальний ;)

[*] написано 24-10-2006 у 17:08


Таке враження що автора почули: http://bydlovoz.by.ru/
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Горват Корнелія
Академік
****

Фотографія користувача


Повідомлень: 603
Зареєстрований: 23-7-2006
Місто: Мукачево
Нема на форумі

Настрій: Задовільно-задоволений

[*] написано 25-10-2006 у 15:06


Відносно ціни на маршрутки, то у нашому невеликому місті вона стала 1 грн. рівно тоді, коли подешевшав бензин (зо тиждень тому). Питання: ЧОМУ? , відповідь ніхто прокоментувати не може.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Demyan
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2722
Зареєстрований: 15-4-2004
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: кращий ніж вчор

[*] написано 26-10-2006 у 12:37


Але всетаки давайте спочатку подивимся на себе. Мені здається що в нас бидловози возять дійсно"бидло" вибачте інакше пасажирів не назву. Чомусь в інших містах - на маршрутки нормальні черги, люди не сідають коли маршрутки майже повні, зупиняють тільки на зупинках. В нас - сідають майже на ходу, на кінцевих - пруться без черги (там де вони є), а як правило їх нема, студенти - починають не передавати грошей - що нервує водіїв і тому ті нервуються і не відкривають задніх дверей, де є місця....
Продовжувати можу, як на мене треба самим людям спершу нормально ставитися не пхатися бути вічливими - тоді буде все добре. А інакше це справді будуть вози які возять бидло тобто бидловози.
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Tempika
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2732
Зареєстрований: 21-1-2004
Місто: Lviv
Нема на форумі

Настрій: усміхнена

[*] написано 26-10-2006 у 14:48


...а ситуація з маршруткою номер 31? це просто цирк, бо зупинку перенесли на вул. Січових стрільців з повороту до універу, а там практично неможливо зупинятися, бо все зайнято припаркованими автомобілями (причому парковку заборонено)... питання - де евакуатори?... люди не знають де ставати в чергу, бо маршрутка часто повертає прямо біля універу, нарід бігає туди-сюди як скажений, а водії лише розводять руками... мені здається, управління транспорту взагалі нічим не займається окрім роздачі жирних маршрутів, та й пана вовчака вбили не без причин.
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Demyan
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2722
Зареєстрований: 15-4-2004
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: кращий ніж вчор

[*] написано 26-10-2006 у 16:21


це поодинокі випадки, але більше випадків бачу коли маршрутка стоїть а люди ломляться хоча на зупинку ще не підїхала, на проспекті свободи заборонили зупинки, але там часто пропки - люди тим користуютьсяі всеодно сідають-висідають, на жовтневій потсавили турнікети - всеодно умудряються вискакувати і заскакувати,...звісно я не оправдую транспорт, але якби ми поважали однеодного і зупиняли на зупинках а не кожні 5 метрів - була б інша ситуація. набагато краща.
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
MartinkaDP
Дійсний член
***



Повідомлень: 210
Зареєстрований: 12-11-2003
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: одомашнений

[*] написано 26-10-2006 у 19:48


з досвіду інших міст маю сказати, що ніде (а я в багатьох містах бувала ;)) вже зара нема такого, шоб так масово маршрутки зупинялись де попало. у багатьох містах за це по ідеї мають штрафувати і начебто штрафують
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Олексій Мачехін
Модератор
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 4597
Зареєстрований: 31-5-2003
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: теплий

[*] написано 26-10-2006 у 23:48


Значить ти не бувала в Києві :) Зупиняють ледь не на центрі перехрестя.
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Demyan
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2722
Зареєстрований: 15-4-2004
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: кращий ніж вчор

[*] написано 27-10-2006 у 07:41


Не знаю, я недавно був в києві, часто користувався маршрутками і вчас пік і так, але ні разу не зупиняли де попало - виключно на зупинках. І навіть в час пік жодного разу маршрутки не були повні.
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Роман Ромашка
Академік
****



Повідомлень: 752
Зареєстрований: 22-11-2005
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: Ідеальний ;)

[*] написано 27-10-2006 у 14:17


В порівнянні зі Львовом, київські МТ це не нічого. А взагалі таких добитих ТМ і хамства водії як у Львові, не зустрічав в жодному місті, де бував.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Роман Голощук
Модератор
*******

Фотографія користувача


Повідомлень: 2828
Зареєстрований: 8-9-2002
Місто: м. Львів, Україна
Нема на форумі


[*] написано 5-1-2007 у 11:26
З квітня цього року Львовом курсуватимуть лише нові та чисті маршрутні таксі


Приємна новина!

До квітня перевізники мають повністю оновити рухомий склад, а до 2010 року – повністю замінити старі машини на нові.
“Думаю, до кінця першого кварталу 2007 року в центральній частині міста переобладнаних “Мерседесів” ми не побачимо”, – це слова начальника міського управління транспорту і зв’язку Миколи Шкургана.
За його даними, на сьогодні у Львові вже оновлено 60% маршрутних таксі.

А як буде насправді?..




Немає помилкового судження, у якому немає бодай зернятка правди

Видавництво львівської політехніки
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Demyan
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2722
Зареєстрований: 15-4-2004
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: кращий ніж вчор

[*] написано 5-1-2007 у 11:29


А як на мене мерседеси переобладнані зручніші аніж такі однодверні не знаю як помоєму делфіни їх називають - шо там короче якщо в середині стоїш то тре шоб всі вийшли інакше ніяк і прохід вузький. Краще нехай Еталони купують - о це річ.!
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Тарас Гулка
Академік
****

Фотографія користувача


Повідомлень: 899
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: м.Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: стабільний

[*] написано 5-1-2007 у 21:41


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Demyan
А як на мене мерседеси переобладнані зручніші аніж такі однодверні не знаю як помоєму делфіни їх називають - шо там короче якщо в середині стоїш то тре шоб всі вийшли інакше ніяк і прохід вузький. Краще нехай Еталони купують - о це річ.!


Прохід-то вузький, але:
1. Зате сидіти нормально можна, а в мерседесах ноги куди запхати?
2.Крім того зимою, в мерседесах від вологості починає цвісти "ковролінове" покриття (те, яким оббитий весь салон). І сморід інколи такий стоїть, що вуха в'януть.

А стосовно Еталонів і Богданів - згідний на всі сто.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Чирка Олег
Дійсний член
***



Повідомлень: 175
Зареєстрований: 17-12-2002
Місто: Україна, Львів
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 5-1-2007 у 21:57


"Дельфіни" зручніші ще тим що видно куди тебе везуть на відміну від мерседесів та івеко.
Раніше доїжджав на роботу маршрутками та краще було почекати декілька хвилин довше та їхати Еталонами чи Богданами ніж тиснутися в мерседесах.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Роман Ромашка
Академік
****



Повідомлень: 752
Зареєстрований: 22-11-2005
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: Ідеальний ;)

[*] написано 18-4-2007 у 09:57


Будь-яка маршрутка це не для перевезення людей. На заході воно повмирало своєю смертю.. Яекай коли в нас накінець почнуть їздити людські автобуси...
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Ярема П.
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2222
Зареєстрований: 10-2-2005
Нема на форумі

Настрій: І навіщо я день почав з читання новин?

[*] написано 18-4-2007 у 10:18


Доповню останнє речення: хоча б так як в Польщі, місткі, чисті, і по розкладу.



Перевір МОВУ переглядача!
\"Дивовижний народ українці! Найбільші його вороги сконали своєю смертю\" І. Драч
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
 Сторінки:  1  2

  Догори

Статичне дзеркало форуму

Львів
Pоwered by XМB
Developed by Avеnture Media & The XМB Group © 2002-2006



Інші проекти:
Наука-Онлайн - Об'єднання українських науковців
Львів - Фотоблог міста
ІБАС. Інформаційна, бібліотечна та архівна справа - Сучасна освітня спеціальність
School review 1981
Реклама: