Форум Рідного Міста
Ви не ввійшли [Ввійти - Зареєструватися]
Вниз

Версія для друку  
Автор: Тема: Різдвяні подарунки
Олексій Мачехін
Модератор
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 4597
Зареєстрований: 31-5-2003
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: теплий

wink.gif написано 11-12-2003 у 13:24
Різдвяні подарунки


Давати читати цю тему родичам не рекомендується.

Отже, наближаються свята - Миколая, Різдво, Новий Рік, ще одне Різдво, ще один Новий Рік. Принаймні на одне зі свят тре всіх привітати і це зазвичай стає проблемою - що подарувати? Цікаве чи потрібне? В які гроші то все вмістити?

Словом, ваші питання, ваші й відповіді :)




Цінуй чужі думки, але не настільки, щоб привласнювати їх.
Дмитро АРСЕНИЧ
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Нормалайзер
Академік
****



Повідомлень: 326
Зареєстрований: 27-9-2003
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 11-12-2003 у 16:05


В мене в хаті на Миколая то вирішується так: і діти, і жінка сідають і пишуть Миколаєві листа. Лист в конверт не кладеться, а чіпається написаним до шиби, аби Миколай, як прилетить роздавати подарунки, ніц не переплутав, а як забув - то прочитав си ;)

На Новий рік чи Різдво в мене в сім"ї подарунків не роблять, не знаю, чи то добре...

Прохання до Миколая того року були такі:
старший син, 11 років: два диски з комп.забавками, солдат, шоб руки-ноги рухалися, мобільний телефон (про мобілку відразу попереджений, що Миколай - старенький, на роботу не ходить а жиє на пенсію, тому грошей на ту цяцьку в нього нема)
менший, 4 роки - все те саме, що старший + машину з радіоуправлінням
дружина, ** років, - крем до писка, шоб була памаладєвша бардзо і ще гарніша (правда, Миколай мало розбирається в кремах і попередив, що як йому не напишуть конкретну марку-модель, може принести і крем до бриття, в тому він більше розбирається)

В грошах то має влізти в 100 уєв.




я заперечую проти будь-яких передруків моїх повідомлень з цього форуму будь-коли й будь-де, крім цього форуму
http://drymba.net/
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
fish
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 1592
Зареєстрований: 28-5-2003
Місто: Запоріжжя
Нема на форумі

Настрій: присутній

[*] написано 11-12-2003 у 16:46


:) менший у старшого списав :)

я думаю, ліпше дарувати цікаве, ніж потрібне. Бо то вже не свято. Найліпше - щось відповідно до захоплень людини.
я живу саменька, тому батьків вітатиму ще нескоро - як приїдуть. Подарунка чека племінниця (іграшку, ясна річ. найпевніше - конструктор, але з мамцею пораджуся). А що коханому подарую - не скажу, а то раптом зайде і прочитає...




карнавал мусить тривати далі, інакше йому настане кінець
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Олексій Мачехін
Модератор
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 4597
Зареєстрований: 31-5-2003
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: теплий

[*] написано 11-12-2003 у 17:03


Я ще краще дарувати корисне + цікавий сюрприз. :D
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
fish
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 1592
Зареєстрований: 28-5-2003
Місто: Запоріжжя
Нема на форумі

Настрій: присутній

[*] написано 11-12-2003 у 17:10


а власне... бувають подарунки цікаві і корисні, а бувають некорисні і нецікаві...



карнавал мусить тривати далі, інакше йому настане кінець
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Олексій Мачехін
Модератор
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 4597
Зареєстрований: 31-5-2003
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: теплий

[*] написано 11-12-2003 у 17:14


А от як їх розрізнити?
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
fish
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 1592
Зареєстрований: 28-5-2003
Місто: Запоріжжя
Нема на форумі

Настрій: присутній

[*] написано 11-12-2003 у 18:08


якщо знаєш людину, то й знаєш, що їй буде цікаво. Нецікаво - це річ, з якою ти ніц не можеш зробити окрім поставити і дивитися на неї. (наприклад, телевізор :D) некорисно - це... десь те саме.



карнавал мусить тривати далі, інакше йому настане кінець
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Наталка
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 2594
Зареєстрований: 22-4-2003
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: різнобарвний

[*] написано 11-12-2003 у 18:41


На день народження одна моя дуже хороша подруга подарувала мені... кота в мішку. :) Абсолютно некорисна річ, і кота там немає, тільки хвіст та вереск, а я й досі тішуся, як мала дитина. Від fish отримала "Дванадцять обручів" Андруховича. Корисно? Безумовно, так, але не в загальноприйнятому значенні, за що Тетянці велике спасибі! :)
Якщо чесно, не люблю корисних подарунків, корисне я купую собі сама. Люблю милі дрібнички, у яких я бачу ставлення людини, що подарувала їх, до мене. :) Маленька іграшка, кульчики, збірка поезій... Щось, що йде від душі. :) У Миколая проситиму срібну каблучку з кольоровим камінцем. :)




Це все наснилось мені - губи Його пахнуть літом;
руки Його ніжніші за будь-які весни. (с) Соломія Чубай.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
fish
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 1592
Зареєстрований: 28-5-2003
Місто: Запоріжжя
Нема на форумі

Настрій: присутній

[*] написано 11-12-2003 у 18:59


так приємно, коли хтось через немалий час згадає твій подарунок добрим словом... дужжже приємно.

Мені так само інколи дарують дрібнюсіньких риб - глиняну, скляну... теж абсолютно не корисні речі, але приємні. Особливо тішить навіть не сам факт що в мене є нова рибка, а вміння людей вгадати, яка риба ТА САМА, а яка - ні. Це, мабуть, знак того, що мене розуміють тонше, ніж можна було б сподіватися.
Ще один подарунок, який дуже потішив, коли коханий - він знав, який подарунок від нього мені буде найбажаніший -подарував шматочок себе, наспівавши на компакт дві пісеньки.
Дитячі подарунки... якось на новий рік мене батьки спитали, що я хочу, яку гру чи іграшку, а я хотіла щось таке, що було лиш в моїй уяві: з купою кнопочок. І вони те диво знайшли! Там треба було провести кульку химерними конструкціями і кожна з них поверталася у потрібний бік за допомогою кнопки, всі були різні і... захоплення те досі пам"ятаю...




карнавал мусить тривати далі, інакше йому настане кінець
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Asmera
Академік
****



Повідомлень: 557
Зареєстрований: 29-11-2003
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: сяючий

[*] написано 11-12-2003 у 20:23


Колись, як маленька була, я писала листа на Північ да Мороза, а у тому листі - список подарунків -завше величезний, на багато-багато пунктів. І дуже багато зі списку знаходила під ялинкою.Мама з бабусею робили із скатертини під ялинкою купу снігу -подарунки "закопували" саме туди :)

А зараз я вже листи не пишу.Проте думаю, як порадувати друзів і близьких. Подарунків має бути багато. І Корисні, і приємні, аби не погані і байдужі. У яккравій упаковці - запаковувати треба власноруч. І неодмінно маленьку листівочку да у віршованій формі написати що це, для кого і для чого - неодмінно з гумором!
Коли робиш подарунок - даруєш перш за все радість! :)
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Captivitas
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 1193
Зареєстрований: 15-9-2003
Місто: Запоріжжя
Нема на форумі

Настрій: біфуркаційний

[*] написано 17-12-2003 у 10:41


А у мене день народження майже співпадає з Новим роком. Тому подарунок так би мовити завжди "гуртовий" (одразу до двох свят):( :).
Обов"язково надішлю частинку України до далекої Японії (своєму викладачу, звісно японської, яка два роки тому проводила у нашому універі курси). За ці два роки обмін листівками став своєрідним ритуалом згадки, бо електронні листи пишемо один одному дуже рідко. Минулого Нового року я отримав листівку у вигляді ширми з картиною.




Наша країна не настільки велика, щоби в ній розминутись(с) С.Жадан
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача

  Догори

Статичне дзеркало форуму

Львів
Pоwered by XМB
Developed by Avеnture Media & The XМB Group © 2002-2006



Інші проекти:
Наука-Онлайн - Об'єднання українських науковців
Львів - Фотоблог міста
ІБАС. Інформаційна, бібліотечна та архівна справа - Сучасна освітня спеціальність
School review 1985
Реклама: