Форум Рідного Міста
Ви не ввійшли [Ввійти - Зареєструватися]
Вниз

Версія для друку  
 Сторінки:  1    3  4
Автор: Тема: Культурний вплив реклами?
Василь Яворський
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 1246
Зареєстрований: 4-8-2003
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: Відповідний

[*] написано 11-7-2005 у 13:29


Так, кумедна реклама дійсно існує. З неї роблять добірки. Часто це навіть не один ролик, а ціла серія, що доходить часом до 8-10 різних роликів одного продукту і однієї теми. Такі ролики дійсно частенько перемагають на різноманітних фестевалях реклами. Але... В ефір виходить лише 2-3% такої реклами. Вийде ролик в ефір чи ні вирішує замовник, не часто можна зустріти замовника, що вважає гумористичний ролик таким, що найкраще характеризує його товар. Тому кумедні розважальні висококреативні речі найчастіше на фестивалях тільки і показують.



Будні великого міста

На Диявола - з хрестом, на ворога - з мечем (с) Д. Донцов

Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
tysovska
Модератор
******



Повідомлень: 940
Зареєстрований: 4-8-2004
Місто: Kyiv
Нема на форумі

Настрій: бойовий

[*] написано 11-7-2005 у 13:49


Пригадується в цьому плані реклама пива "Оболонь" - "Пиво твоєї країни". І прикольна, і якось до самого продукту ставлення нормальне викликає.
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Олександр Шевченко
Дійсний член
***



Повідомлень: 199
Зареєстрований: 5-4-2004
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: 50/50

[*] написано 28-7-2005 у 18:45


Щойно надибав у вагоні метро новий перл... Сіренький такий постер з рекламою якогось взуття. А на ньому - віршик (орфографію і стиль збережено):

З першого липня все дуже простіше,
знижку придбати стало легкіше!
Купуй взуття навіть дві пари,
отримай знижку -40 з двома кружками!"

:o

Може, це в мене вже маразм почався? Дуже цікаво, в якій це агенції народили такий геніальний слоган? Хоча, можливо, що це самі китайські виробники вигадали - тоді похвально. А інакше... Таку ось "українізацію" я в білих капцях бачив.




Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Наталка
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 2594
Зареєстрований: 22-4-2003
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: різнобарвний

[*] написано 28-7-2005 у 19:40


"Дуже простіше?! Легкіше"?! :o Г-м... через "кружки" робилося, не інкаше... :mad:
А реклама "Пантіну"? "Густе і кріпке"? Це що за диво? Я щось останнім часом, може, загубилася, проте (імхо) дотепної, якісної і гарної реклами стає все менше, а таких "шедеврів", як Сашко навів - все більше... І на ТБ, і на радіо, і в метро... Може, почати їх колекціонувати? І тему перейменувати на "Антикультурний вплив реклами"? :(




Це все наснилось мені - губи Його пахнуть літом;
руки Його ніжніші за будь-які весни. (с) Соломія Чубай.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Олександр Шевченко
Дійсний член
***



Повідомлень: 199
Зареєстрований: 5-4-2004
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: 50/50

[*] написано 28-7-2005 у 19:47


У слові "кружками" над А стояв наголос :) Тобто мався на увазі знак відсотку. Але хіба не творчий політ думки? Перше місце в моєму хіт-параді маразмів :)



Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Наталка
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 2594
Зареєстрований: 22-4-2003
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: різнобарвний

[*] написано 28-7-2005 у 20:23


Ага, я так і зрозуміла. :D Щоправда, лише коли втрєтє перечитувала сей віршований, не побоюся цього слова, шедевр.
А творчий політ думки - знову твоя правда, Сашко. Як полетіла думка в автора слогану, так і не повернулася. :D
Цікаво, чи зростуть там, де "стало легкіше", обсяги продажу? І якщо так, то на скільки "кружків"? :baddevil:




Це все наснилось мені - губи Його пахнуть літом;
руки Його ніжніші за будь-які весни. (с) Соломія Чубай.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
MartinkaDP
Дійсний член
***



Повідомлень: 210
Зареєстрований: 12-11-2003
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: одомашнений

[*] написано 29-7-2005 у 01:13


До речі, про "кріпке" чула ще в якійсь рекламі... мабуть, слово "міцне" в них з дитинства асоціюється зовсім з іншим товаром... ;)
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
tysovska
Модератор
******



Повідомлень: 940
Зареєстрований: 4-8-2004
Місто: Kyiv
Нема на форумі

Настрій: бойовий

[*] написано 29-7-2005 у 08:38


До речі, я, коли вперше побачила рекламу про "густе і кріпке", не полінувалась і полізла в словник синонімів. І таки дійсно - є таке слово. Подається в словнику, як діалектизм.
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Наталка
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 2594
Зареєстрований: 22-4-2003
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: різнобарвний

[*] написано 29-7-2005 у 10:59


Я знаю, що "кріпке" - це діалектизм, який у згаданому контексті (імхо) ріже вухо, і ніяким боком не тулиться до тієї реклами. Інша річ, якби вся вона була побудована на якійсь говірці - ну тоді так, може бути. Але, на мій погляд, оте "кріпке" псує загальне враження від ролика хіба що трохи менше, аніж вже знамените "прііікііінььь"... :baddevil:



Це все наснилось мені - губи Його пахнуть літом;
руки Його ніжніші за будь-які весни. (с) Соломія Чубай.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
tysovska
Модератор
******



Повідомлень: 940
Зареєстрований: 4-8-2004
Місто: Kyiv
Нема на форумі

Настрій: бойовий

[*] написано 29-7-2005 у 11:17


А я, чесно кажучи, спершу взагалі не могла повірити, що таке слово є - нормальне, наше. Воно мені таким диким здавалося!
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
spark
Дійсний член
***



Повідомлень: 202
Зареєстрований: 25-8-2004
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 29-7-2005 у 11:46


Це старослов'янізм. Тобто досить давно адаптоване слово. Але в цій рекламі воно щось дійсно не дуже на місці.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Олексій Мачехін
Модератор
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 4597
Зареєстрований: 31-5-2003
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: теплий

[*] написано 29-7-2005 у 17:45


Цитата:
Оригінальне повідомлення від tysovska
А я, чесно кажучи, спершу взагалі не могла повірити, що таке слово є - нормальне, наше. Воно мені таким диким здавалося!

якщо ти про "кріпке", то чому нема? є ж слово "кріпить" (ант. "слабить"), тобто корінь в мові присутній
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Олексій Мачехін
Модератор
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 4597
Зареєстрований: 31-5-2003
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: теплий

[*] написано 31-8-2005 у 13:29


Вже кілька тижнів присутня на екранах реклама пива Славутич преміум. Пам'ятаєте, там іще дегустатор присутній? Ну я взяв пару пляшок. Результат:
1. Смак ніякий. Якщо б мені поставили таке пиво поруч з Оболонь преміум, я б його відкинув. Тобто твердження "вони всі в стандарті якості" для мене є суперечливим.
2. Це щоб не було офтопом - про культурний вплив :) Чули, там наче кажуть "та розслабся, у них у всіх по три медалі"? А ви гляньте на ті медалі - це або ювілейні або взагалі фантазія дизайнера - Хмельницький, Сагайдачний, Дорошенко... Який стосунок до пива?

А от реклама оболоні під музику "Ой на горі два дубки" мені дуже до смаку
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Василь Яворський
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 1246
Зареєстрований: 4-8-2003
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: Відповідний

[*] написано 31-8-2005 у 15:48


Цитата:
Оригінальне повідомлення від tysovska
До речі, я, коли вперше побачила рекламу про "густе і кріпке", не полінувалась і полізла в словник синонімів. І таки дійсно - є таке слово. Подається в словнику, як діалектизм.


А як ви гадаєте, словники хто складує? Не інакше як ті, кого "Бонаква" "асвіжує"




Будні великого міста

На Диявола - з хрестом, на ворога - з мечем (с) Д. Донцов

Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
fish
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 1592
Зареєстрований: 28-5-2003
Місто: Запоріжжя
Нема на форумі

Настрій: присутній

[*] написано 1-9-2005 у 07:56


кріпке... ви ще послухайте про те, що закалювання корисне для організму. грязі лікувальні вони мали на увазі чи що?

А, і до речі. Я вже десь писала, але не тут. Ніколи не ведіться на рекламу і не беріть до рота напій Burn. Мені пару місяців тому подарували баночку. Такої хімічної і мерзотної на смак суничної водички я ще не бачила.




карнавал мусить тривати далі, інакше йому настане кінець
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
jaguara
Академік
****



Повідомлень: 471
Зареєстрований: 6-2-2004
Місто: Польща-Україна
Нема на форумі

Настрій: катастрофічний

[*] написано 1-9-2005 у 10:07


а тут вже згадувалося про новий стандарт питання-відповіді ти де-а я на морі? моя мама якось така злостна прийшла з пляжу, каже ну невже самому щось сказати не можна...
а бонаква не винна що у золотої рибки України артикуляція ну ніяк не могла за короткий термін українською стати
і є ще пиво десант -- реклама не така геніальна, як з циклічністю буття пива твоєї країни, але пиво приємне :) Оболонь робить :))))




...а получаєцця, рибочка ти моя, один сплошной кантєкст. (с) Іздрик
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
fish
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 1592
Зареєстрований: 28-5-2003
Місто: Запоріжжя
Нема на форумі

Настрій: присутній

[*] написано 1-9-2005 у 15:53


циклічність буття пива? це щось типу кругообігу води в природі?



карнавал мусить тривати далі, інакше йому настане кінець
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
jaguara
Академік
****



Повідомлень: 471
Зареєстрований: 6-2-2004
Місто: Польща-Україна
Нема на форумі

Настрій: катастрофічний

[*] написано 1-9-2005 у 16:54


Типу :) я насправді про чуваків, які починають ролик Оболоні і в принципі його й завершують, здибавши дівча у червоній суконці -- то все моя манера висловлюватись :-[



...а получаєцця, рибочка ти моя, один сплошной кантєкст. (с) Іздрик
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Олексій Мачехін
Модератор
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 4597
Зареєстрований: 31-5-2003
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: теплий

[*] написано 2-9-2005 у 11:11


Дуже непоганий ролік на Інтері крутять - реклама матчу Україна-Грузія.
На фоні гір титри "В ролях:" а далі склад збірної і Блохіна. Наче фільм починається :)
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Олексій Мачехін
Модератор
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 4597
Зареєстрований: 31-5-2003
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: теплий

[*] написано 15-9-2005 у 14:12


Чоловіки Великобританії незадоволені образом «придуркуватих істот», який використовується стосовно їхньої реклама. Вчені ж вважають, що дурість чоловіків — лише одне з багатьох кліше, що активно використовується в рекламі, пише газета «Вечірні вісті».
На основі аналізу рекламних роликів, британськими вченими був складений список з основних (і притому дурних) стереотипів у рекламі:


1. Усі жінки (окрім домогосподарок) побудували цікаві й запаморочливі кар'єри.


2. Поганий одяг і зачіска — неодмінний атрибут розумних людей (вчених, наприклад).


3. У жінок 3 проблеми: зачіска, вага й менструація.


4. Жінки працюють там, де їх ніколи не зустрінеш у реальному житті. Наприклад, у портових доках (і виглядають, як моделі).


5. Успіх кар'єри повністю залежить тільки від вашої здатності справити враження на вашого боса.


6. Чоловіки думають тільки про секс, але можуть й про пиво та футбол.


7. Мами завжди знають, що не так у дитини.


8. Будь-яка чоловіча дурість (наприклад, йти впоперек чистого поверху в брудних черевиках або засунути собаку в посудомийну машину і т. п.) зустрічається лише милою усмішкою дружини.


9. Одружені чоловіки можуть фліртувати з молоденькими дівчатами, але не більше.


10. Якщо Ви працюєте в службі порятунку, то Ви — найкраща людина в окрузі.


11. Скандинави, усі без винятку, красиві блондини.


12. Діти не їдять фрукти та овочі. Ніколи.


13. І чоловікам, і жінкам дуже подобається водіння автомобіля, воно ніколи не буває нудним або напруженим.


14. Чоловіки — обов'язково ледачі; жінки — навпаки.


15. Шоколад змушує жінок негайно впадати в ейфорію - схожу на наркотичне сп'яніння.


16. У сучасних чоловіків неодмінно є кіт.


17. Будь-який медичний препарат працює вмить і з гарантованим ефектом.


18. Діти знають більше, ніж дорослі.


19. Найцікавіше молодіжне заняття — їсти чіпси.
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
tysovska
Модератор
******



Повідомлень: 940
Зареєстрований: 4-8-2004
Місто: Kyiv
Нема на форумі

Настрій: бойовий

[*] написано 15-9-2005 у 14:29


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Олексій
Шоколад змушує жінок негайно впадати в ейфорію - схожу на наркотичне сп'яніння.

Це про мене :)
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Яндрух
Заблокований




Повідомлень: 823
Зареєстрований: 19-2-2003
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 15-9-2005 у 15:36


От мене вразив ролик, що нещодавно з'явився на нашому ТВ: на мобільну тему, отже. Як на мене, знущаються із нас по-чорному!
Усвідомте: дівчина на дискотеці дізнається, що один чувак з вельми специфічною зовнішністю - бо є справжній інопланетянин! (а вона того, звісно, в упор не бачить!!) - не має мобільника. Тож вона виражає свій щирий подив звичним нашим: "ви що, з іншої планети".
Отже, висновки напрошуються такі: в кого немає мобільного телефону - той інопланетянин. То перше. (Зрештою, нормальне бажання рекламодавців мобільного зв'язку пропагувати з-поміж мас "мобільний стиль".)
Друге те, що вона, та дівчина, попри яскраво виражений вигляд гостя-інопланетянина (який, власне, на "планеті Землі" завітав у звичайний диско-клуб), так і залишається в повному невіданні, хто перед нею! Що, творці ролика хотіли показати нам стан, у якому перебуває сучасна молодь: розкріпачення повне - нас нічим не здивуєш, ми всього вже набачилися!
І третє. А найсмішніше в тому всьому те, що в самої тої розкутої дівчини риси обличчя також такого собі... "інопланетного формату": бліда шкіра, сильно розвинені скули, вибалушені очиська, специфічний ніс - сама інопланетянка!..

І на, бери розберися в тому всьому...
(Гадаю, режисерові ролика не важко було створити того "інопланетянина". Хоч і підхожу кандидатуру на роль тієї дівчини теж не завдало труду віднайти: я сам у нас у Сихові вже запримітив одну таку...)
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Tempika
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2732
Зареєстрований: 21-1-2004
Місто: Lviv
Нема на форумі

Настрій: усміхнена

[*] написано 15-9-2005 у 16:08


...да вона просто ідіотка :-))

http://www.prodtp.ru/index.php?showtopic=5930&st=0
вот тут ще обговорювали рекламу.
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Андрій Пелещишин
Адміністратор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 9191
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 18-3-2007 у 14:06


Якщо повернутися до позитиву.
Уже тиждень бачу на Городоцькій навпроти цирку рекламу львівської жіночої гандбольної команди "Галичинка".
Направду, гарно, естетично, привабливо і невульгарно. Зразу хочеться сходити на той гандбол.




Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Тарас Гулка
Академік
****

Фотографія користувача


Повідомлень: 899
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: м.Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: стабільний

[*] написано 18-3-2007 у 16:14


Я теж бачив кілька таких реклам. Направду симпатично.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
 Сторінки:  1    3  4

  Догори

Статичне дзеркало форуму

Львів
Pоwered by XМB
Developed by Avеnture Media & The XМB Group © 2002-2006



Інші проекти:
Наука-Онлайн - Об'єднання українських науковців
Львів - Фотоблог міста
ІБАС. Інформаційна, бібліотечна та архівна справа - Сучасна освітня спеціальність
School review 2012
Реклама: