Форум Рідного Міста
Ви не ввійшли [Ввійти - Зареєструватися]
Вниз

Версія для друку  
Автор: Тема: У львівській галереї "Дзиґа" відкрилася різдвяна виставка, що п...
Олексій Мачехін
Модератор
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 4597
Зареєстрований: 31-5-2003
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: теплий

[*] написано 29-12-2003 у 23:05
У львівській галереї "Дзиґа" відкрилася різдвяна виставка, що повертає людей у Дитинство


19:40 [ 29.12.2003 ] | Дзиґа/Ukrop

26 грудня у галереї "Дзиґа" відбулося відкриття виставки "Колекція для мого сина". Куратором виставки виступив директор галереї Маркіян Іващишин, оскільки представлені у колекції роботи - це дитячі ікони, написані колись на прохання Маркіяна художником Петром Гуменюком для його сина.

Зі слів відвідувачів, "Колекція для мого сина" діє казково й умиротворенно на глядачів. Концепцію ж виставки можна приблизно описати такою словесною канвою:

"Світ, в який приходить маленька дитина, дуже маленький. Лише через кілька років її життя він збільшиться з її кімнати до цілої хати, потім до подвір'я, кавалку вулиці, помешкань родичів та близьких її батьків – і так поступово, з кожним місяцем світ розширюватиметься аж до великого міста або кількох навколишніх сіл. І приблизно в цей час він або вона, вже й не дитина, розуміє, що світ нескінченний, а можливості розширювати свій світ якраз навпаки – кінечні.

Маленький світ дитини – це проекція світу великого, адже хіба можуть вони кардинально різнитися? Дитина не має сумнівів в реальному існуванні постатей та подій, зображених на невеличкому образі, який висить на стіні в її кімнаті. Вони для неї так само близькі, як близьке все у її маленькому світі. Вони для неї актуальні і сучасні, бо ще немає важкого усвідомлення проминання часу та тягаря минулих помилок, своїх і загальнолюдських, за плечима. Час ще не розподіляється на минуле, теперішнє і майбутнє, відтак людина-дитина дуже короткий момент у своєму житті сучасна вічності."

Враження, а також інтерв'ю з М. Іващишиним та П. Гуменюком на сторінці "Вернісаж"- Різдвяне плекання Дитинства: Виставка "Колекція для мого сина" у Львові




Цінуй чужі думки, але не настільки, щоб привласнювати їх.
Дмитро АРСЕНИЧ
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Олексій Мачехін
Модератор
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 4597
Зареєстрований: 31-5-2003
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: теплий

[*] написано 29-12-2003 у 23:11


Одарка не змогла мабуть запостити, бо у них знову податківці понаїхали :(



Цінуй чужі думки, але не настільки, щоб привласнювати їх.
Дмитро АРСЕНИЧ
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача

  Догори

Статичне дзеркало форуму

Львів
Pоwered by XМB
Developed by Avеnture Media & The XМB Group © 2002-2006



Інші проекти:
Наука-Онлайн - Об'єднання українських науковців
Львів - Фотоблог міста
ІБАС. Інформаційна, бібліотечна та архівна справа - Сучасна освітня спеціальність
School review 2046
Реклама: