Форум Рідного Міста
Ви не ввійшли [Ввійти - Зареєструватися]
Вниз

Версія для друку  
 Сторінки:  1  2
Автор: Тема: Яких українських виконавців ви терпіти не можете?
Сусід
Новак
*



Повідомлень: 9
Зареєстрований: 10-7-2003
Нема на форумі

Настрій: такий собі несп

[*] написано 10-7-2003 у 10:51


Проблема не в тому, на мій погляд, що нема гідних виконавців на українській сцені... Вони є... і дуже оригінальні при цьому...Проблема у грошах ... Як молодому,талановитому виконавцю пробитися до ефіру? Куди й з грошами не всіх пустять... Тут і проблема зміни поколінь, і проблема клановості, і політика (в т.ч. антинаціональна), відсутність підтримки як держави , так і нас... Ми тут всі говоримо : ой, як погано та паршиво... А що ми робимо особисто для того ,щоб було краще...? Осуджувати все підряд - найвигідніша позиція для того, хто не може запропонувати нічого конструктивного... Де той дядько, хто згуртує людей задля пошуків нових талантів..? Чому б не створити громадську організацію для підтримки молодих виконавців? Я б не відмовився вносити членські внески в таку організацію щомісяця, щоб лише знати - гроші пішли на запис альбому або промоцію гідного виконавця... Принаймні - українського... Не трендіти тра", а щось робити... Не чекати ,коли MTV прийде і когось розкрутить, або прийде Ваня з Півночі і вкладе гроші в Україні, треба рухатись самим... Мені було б дуже цікаво почути конкретні пропозиції, візії людей, для яких ,я думаю, підтримка української музики справа не тільки бізнесу, але й душевна необхідність...
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Наталка
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 2594
Зареєстрований: 22-4-2003
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: різнобарвний

[*] написано 10-7-2003 у 15:45


"Чому б не створити громадську організацію для підтримки молодих виконавців? Я б не відмовився вносити членські внески в таку організацію щомісяця, щоб лише знати - гроші пішли на запис альбому або промоцію гідного виконавця... Принаймні - українського... "

А давайте створимо! Я перша і запишуся! І членські внески платитиму, хоч готівкою, хоч зі свого рахунку! Тільки питання є - вірніше, навіть кілька питань. По-перше, потрібен дійсно класний організатор! Де його взяти – не знаю, бо сама якщо і годна щось зорганізувати, то лиш подруг своїх за келихом вина “Плач Єремії” послухати. :) Ну, немає в мене тої жилки, яка робить людину хорошим адміном :o Як письменниця, що приймала участь в конкурсі “Коронація Слова”, скажу, що вже четвертий конкурс буде проводитись на гроші мецената. Вдумайтеся – якби не одна-єдина людина, скільки цікавих, талановитих авторів залишилися б невідомими або маловідомими? З музикою, по моєму, ще гірше, бо такої людини нема... Чи ми не там її шукаємо? Чи просто не вміємо шукати? Ну, в те, що важко буде довести, на розкрутку кого пішли грошів - нових талантів чи членів родини керівництва організації (бо бувають же випадки, коли це - два в одному, мені такі відомі), а також про те, що на всіх не вгодиш, думки різняться, і тому в промоції буде певний суб’єктивізм (бо смаки у всіх різні), я не заглиблюватимусь. Скільки тим організаторам доведеться вислухати закидів як від українофілів, так і від українофобів - то вже подвижником треба бути, щоб теє витерпіти. Втім, у нас, щоби щось робити корисне, таки слід бути подвижником.

"Не трендіти тра", а щось робити... Не чекати ,коли MTV прийде і когось розкрутить, або прийде Ваня з Півночі і вкладе гроші в Україні, треба рухатись самим..."

Ой, треба рухатись, треба! Тільки перше варто б стіну зламати, якою ми оточені, бо все ми в неї головою впираємось. Деякі - б’ються, святі люди! Але стіна висока, товста, не один рік будувалася - вже 350-й на носі, а нові покоління будівничих все кладуть шар за шаром: цегла, розчин, цегла, розчин... Кінця-краю не видно!

"Мені було б дуже цікаво почути конкретні пропозиції, візії людей, для яких, я думаю, підтримка української музики справа не тільки бізнесу, але й душевна необхідність..."

Усім було б дуже цікаво, не тільки вам. Я, бігме, кілька років життя віддала б, щоб почути дійсно конкретну пропозицію. Та біда, як мені ввидається, в тому, що ті, хто мають гроші (в більшості своїй, бо я не хочу всіх одним мирром мазати), відрізняються такими смаками і в музиці, і в літературі, що в них і на похороні "Мурка" гратиме. Втім, як я вже згадувала, в літературі один добродій таки знайшовся, хоча мені моторошно, чесно зізнаюсь, що хоч якесь, бодай слабке ворушіння української літератури залежить від доброї волі одинака :(
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Sophijka
Дописувач
**



Повідомлень: 88
Зареєстрований: 21-11-2002
Нема на форумі

Настрій: Дощовий

[*] написано 11-7-2003 у 15:25


Цитата:
Першим відправив користувач Яндрух
Ясно, шо виконавці. Твої мама і тато напевно їх слухають.
Мені з цієї "когорти" подобаються хіба шо Назарій Яремчук, Василь Зінкевич і ше там є якісь...


Не знаю, чому багато людей накинулися на цю ж "старшу когорту".. Не "захищатиму" їх бо й сама не особливо слухаю, але чомусь дедалі більш думаю, що тоді принаймні люди голос мали (ну ок - не всі, але все ж таки порівнюючи з сьогоденням...) І добре, що хоч щось та співали. Й часто те щось було вартісним. Наскільки вони актуальні і цікаві поколінню теперішньому це вже таке...




Чого вартує життя, якщо одна лиш його проба і є ним?
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Наталка
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 2594
Зареєстрований: 22-4-2003
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: різнобарвний

[*] написано 11-7-2003 у 15:58


Я в дитинстві, пам’ятаю, дуже любила Назарія Яремчука. І цілком згодна з Софійкою - добре, що співали, і не те, щоби то було таким "щось", як прости Господи, в Смердючки, чи нар. дупутата Поплавського. Таки вартісним було, слів немає. А теперішнє покоління... що ж, життя не стоїть на місці. Все тече, все міняється...
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Східняк
Дописувач
**



Повідомлень: 91
Зареєстрований: 13-6-2003
Місто: Донецьк
Нема на форумі

Настрій: нормальний

[*] написано 16-7-2003 у 15:44


Цитата:
Першим відправив користувач Sophijka
Не знаю, чому багато людей накинулися на цю ж "старшу когорту".. Не "захищатиму" їх бо й сама не особливо слухаю, але чомусь дедалі більш думаю, що тоді принаймні люди голос мали (ну ок - не всі, але все ж таки порівнюючи з сьогоденням...).


Так згадалися Білоножки. От дійсно в кого ні голосу, ні смаку.
Я тоді дуже не любив всіх виконавців "традиційної" естради. А зараз трохи спокійніше сприймаю. Таких як Білоножки або Кудлай до сих пір ненавиджу. А от дуже мені сподобався останній альбом Оксани Білозір. Вона відійшла від тих старих совецьких естрадних штампів, особливо в оранжуванні. Альбом вийшов дуже красивий, мелодійний і сучасний . :sing: На її тлі яка-небудь Повалій виглядає старизною як Зикіна або Толкунова. (Вона здається і мріє бути на неї схожою)
Хоча Оксана мені і раніше час від часу подобалась. Особливо її платівка в дуеті з Віктором Морозовим, де вони виконують народні пісні.




Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
freak
Дійсний член
***



Повідомлень: 106
Зареєстрований: 6-2-2004
Нема на форумі

Настрій: Краще всіх

[*] написано 9-2-2004 у 20:44


Голосують за Ірину Білик тому , що вона почала співати російською!!!
Але я голосую Могилевську - повний відстій
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Captivitas
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 1193
Зареєстрований: 15-9-2003
Місто: Запоріжжя
Нема на форумі

Настрій: біфуркаційний

[*] написано 10-2-2004 у 12:55


Цитата:

“кожний виконавець, кожний, хто у нас співає, щось творить, має право на існування, якщо його мистецтво потрібне.”
Володимир Бебешко, з інтерв"ю на "Ера-ФМ"

Тобто поки залишиться певне коло прихильніків тієї ж Могілевської, вона буде мати право на існування.
Потрібно виховувати смаки, але ж переважає "формат".
А якісна потрібна людям музика - це "неформат".
:(
Сумно!




Наша країна не настільки велика, щоби в ній розминутись(с) С.Жадан
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
сумна
Академік
****



Повідомлень: 913
Зареєстрований: 24-12-2003
Місто: Сихів
Нема на форумі

Настрій: споглядальний

[*] написано 10-2-2004 у 18:26


Може я чогось недорозумію, але що роблять на естраді "Ігрушкі"?
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Asmera
Академік
****



Повідомлень: 557
Зареєстрований: 29-11-2003
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: сяючий

[*] написано 10-2-2004 у 23:40


випєндрюються і намагаються грошенят заробити



Слова відлітають, написане залишається
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Captivitas
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 1193
Зареєстрований: 15-9-2003
Місто: Запоріжжя
Нема на форумі

Настрій: біфуркаційний

[*] написано 11-2-2004 у 15:49


Ще кілька претендентів у ций перелік:

1) Астрая
2) Іштван.

Те, як іх вночі рекламує "Промінь", як суперзірок бажає кращого.




Наша країна не настільки велика, щоби в ній розминутись(с) С.Жадан
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
ЗОРЯНА
Дійсний член
***



Повідомлень: 185
Зареєстрований: 24-1-2003
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 11-2-2004 у 16:49


Я свій голос "подарувала" пані Білик, не можу її слухати. Ні як співає, ні як говорить.. З її інтерв'ю зробила висновки що вона просто дурна бабенція



Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
ЗОРЯНА
Дійсний член
***



Повідомлень: 185
Зареєстрований: 16-9-2003
Нема на форумі

Настрій: бухгалтерський

[*] написано 11-2-2004 у 16:49


Я свій голос "подарувала" пані Білик, не можу її слухати. Ні як співає, ні як говорить.. З її інтерв'ю зробила висновки що вона просто дурна бабенція



Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Captivitas
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 1193
Зареєстрований: 15-9-2003
Місто: Запоріжжя
Нема на форумі

Настрій: біфуркаційний

[*] написано 17-2-2004 у 18:32


Якось в один з приїздів до нас "Океану Ельзи" довелося почути інтерв"ю Вакарчука на місцевому радіо - це такий був суржик, який інший суржик доганяв.
І куди в ньму Львів подівся?




Наша країна не настільки велика, щоби в ній розминутись(с) С.Жадан
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Наталка
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 2594
Зареєстрований: 22-4-2003
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: різнобарвний

[*] написано 18-2-2004 у 00:48


Мо, й не було у ньому Львова насправді? Я якось їхала в одному купе зі Славковими страшними фанатками (двоє дівчаток років по 15, львів’янки) - так навіть вони бідкалися, що Вакарчук зрусіфікувався.



Це все наснилось мені - губи Його пахнуть літом;
руки Його ніжніші за будь-які весни. (с) Соломія Чубай.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Bullet
Дійсний член
***



Повідомлень: 102
Зареєстрований: 17-9-2003
Місто: Фастів(Київська обл)
Нема на форумі

Настрій: ееххх.........

[*] написано 18-2-2004 у 07:42


Не люблю коханого всіма Славка Вакарчука. страшне,як не люблю... Весь час єдине бажання маю: вимити його або свій екран....Це коли бачу. А от коли чую... Бути чесною, цей гурт подобався мені до того, як стали вони скаженно популярними.. ну, було мо' в них шось..?



Легше загасити в собі світло, ніж розсіяти накволо себе темряву.
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача Цей користувач має MSN Messenger
Олексій Мачехін
Модератор
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 4597
Зареєстрований: 31-5-2003
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: теплий

[*] написано 18-2-2004 у 10:28


Тут я з панною Лізою згоден :)
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Asmera
Академік
****



Повідомлень: 557
Зареєстрований: 29-11-2003
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: сяючий

[*] написано 18-2-2004 у 12:28


100% Коли вони тільки з"явилися слухати їх було навіть приємно.Може, то тому що вони були чимось новим, а може, таки було в них щось...:rolleyes:



Слова відлітають, написане залишається
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
fish
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 1592
Зареєстрований: 28-5-2003
Місто: Запоріжжя
Нема на форумі

Настрій: присутній

[*] написано 18-2-2004 у 14:05


я терпіти не можу не стільки музикантів, яких я не можу терпіти, скільки тих, хто саме їх нав"язливо крутить по радіо й теле, в той час як є стільки розумної і кайфової музики.



карнавал мусить тривати далі, інакше йому настане кінець
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
freak
Дійсний член
***



Повідомлень: 106
Зареєстрований: 6-2-2004
Нема на форумі

Настрій: Краще всіх

[*] написано 18-2-2004 у 17:21


Голосував за Сердючка
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Dzvinka
Новак
*



Повідомлень: 28
Зареєстрований: 11-2-2004
Місто: Майже Львів
Нема на форумі

Настрій: Більш ніж оптим

[*] написано 18-2-2004 у 19:26


Руслана вміє і може бути іншою. Просто вона відчула, що популярність - це також і заробіток, але в цьому немає нічого поганого. Вона таки подобається гуцулам, а вони - чутливі, фальшу не визнають...
У житті я з нею не спілкувалася, думаю, що боюся розчаруватися... Але хто-зна... Кожна людина - таємниця, особливо зірка сучасної української естради.
Взагалі дивно, що популярність так змінює людей, хотілося б, аби у кращий бік, але... Не всі витримують того випробування відомістю - потрапляють під вплив "публіки".
Може й не доречно до цієї теми, але Андруховича теж останнім часом не долюблюють через надмірну самовпевненість.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Dmy
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 3228
Зареєстрований: 9-11-2003
Місто: Донецьк
Нема на форумі

Настрій: Неформатний

[*] написано 18-2-2004 у 20:18


Зі списку - практично всіх (пану Адміну, мабуть, таки настав час удосконалити ОПИТУВАННЯ. Попри лекційну etc зайнятість)
Що сподобалось - останні кілька повідомлень поспіль про "Ельзунів". Після 98 року не чув ніяких змін (тобто, чув ніяке). Власне, межа пройшла по "Там, де нас нема" - останній більш-менш внятний альбом (далі - геть повтори (поТВори?)) і перший - фахово (з допомогою Моськви) розкручений. За справу взявся Віталік Климов (довгія му літа) - фанів страшенно побільшало, але ті, кому подобалося раніше, опинилися в д... :(




Усе мине. Усе мене мине
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Олександр Чорнобиль
Академік
****



Повідомлень: 912
Зареєстрований: 11-3-2004
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: Агресивний

[*] написано 29-3-2004 у 18:49


Дійсно, жаль, що не можна проголосувати проти кількох.
Але на мою думку в даному обговоренні важливіше не стільки кого саме не люблять, а за що його не люблять. Та ще б донести це якимось чином до об"єкта народної нелюбові. От, наприклад, щоб після того, як хтось проголосує проти Поплавського, то на його мило відправлявся лист з нашим рейтингом. Або якщо хтось гарненько випише Океану чи Вакарчуку персонально за їх понти - хай і вони почитають. А так ми отут балакаєм, а Данилко збирає на концертах останні гроші з українського маргінесу. А ці гроші краще пішли б, ну я не знаю, хоча б на конкурс молодих виконавців імені Івасюка. Хоча я підозрюю, що якщо ми навіть завалимо поштові скриньки всіх наших псевдозірок таким листами - від цього нічого не зміниться.
Тож може краще поміркувати яким чином вплинути на цю братію?
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Captivitas
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 1193
Зареєстрований: 15-9-2003
Місто: Запоріжжя
Нема на форумі

Настрій: біфуркаційний

[*] написано 30-3-2004 у 08:52


>>Тож може краще поміркувати яким чином вплинути на цю братію?

Хіба що оголосивши їм бойкот - не купувати, не слухати. Але ж вони на радіо проб"ються й будуть нас знову діставати :)




Наша країна не настільки велика, щоби в ній розминутись(с) С.Жадан
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
KDI
Дописувач
**



Повідомлень: 82
Зареєстрований: 9-5-2004
Місто: Україна, Львів
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 10-5-2004 у 00:25


Терпіти не можу обкуреного наркомана, що бубонить під ніс посадженим головом абсолютно безмістовні речетативи. Мало того, що йому пора правили мову (не вимовляє букву "р" і страшенно гундосить), так він ще й Львів'янин! Сором для Львова!
Може музика і нічого, але "контент" - повне фе!
Знаєто прощо я? Думаю, здогадалися. Це - Океан Ельзи!
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
 Сторінки:  1  2

  Догори

Статичне дзеркало форуму

Львів
Pоwered by XМB
Developed by Avеnture Media & The XМB Group © 2002-2006



Інші проекти:
Наука-Онлайн - Об'єднання українських науковців
Львів - Фотоблог міста
ІБАС. Інформаційна, бібліотечна та архівна справа - Сучасна освітня спеціальність
School review 206
Реклама: