Форум Рідного Міста
Ви не ввійшли [Ввійти - Зареєструватися]
Вниз

Версія для друку  
 Сторінки:  1    3  4
Автор: Тема: Повернімо Ляльку
Василь
Академік
****



Повідомлень: 656
Зареєстрований: 13-11-2002
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: порожній

[*] написано 21-1-2004 у 11:33
Повернімо Ляльку


Офіційно причиною закриття клубу-кафе “Лялька” стало те, що Ляльковий театр вирішив не продовжувати угоду про співпрацю з МО “Дзиґа”. У жовтні 2003 року термін цієї угоди закінчився, і лише у грудні керівники Лялькового театру надіслали у “Дзиґу” лист, у якому вимагали звільнити приміщення. А неофіційно причиною закриття “Ляльки” називають те, що контролюючі органи, а конкретніше – податкова, заборонили керівництву театру продовжувати угоду з “Дзиґою”, бо в іншому випадку театр отримає нового керівника, який усе ж розірве угоду з “Дзиґою”.

Всі, хто обурений рішенням щодо закриття клубу-кафе “Лялька”, поставте свій підпис в цій темі. Для цього пишіть на e-mail: break_doll@ua.fm Вкажіть своє прізвище, ім'я, сферу діяльності та контактну адресу, або дзвоніть за тел. 75-21-01, 76-74-20

Повернімо наш улюблений клуб-кафе.




ця земля збатогована вміє бути вічною () Ю. Андрухович \"Країна дітей\"
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Олексій Мачехін
Модератор
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 4597
Зареєстрований: 31-5-2003
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: теплий

[*] написано 21-1-2004 у 12:20


Я обурений закриттям ляльки законним чином.
Якщо б її закрили незаконно, я б міг вимагати її повернення. :mad:
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Василь Яворський
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 1246
Зареєстрований: 4-8-2003
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: Відповідний

[*] написано 21-1-2004 у 15:52


Панове, не лестіть собі! Ані вимоги громадськості ані колективні (масові) акти непокори ситуацію у ЦІЙ країні не змінять. Яскравий приклад: нове призначення молодшого Медведчука. Дії повинні бути іншими.



Будні великого міста

На Диявола - з хрестом, на ворога - з мечем (с) Д. Донцов

Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Odarka
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 1970
Зареєстрований: 17-2-2003
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: вже йде до зими

[*] написано 21-1-2004 у 17:01


Цитата:
Першим відправив користувач Гадяч
Панове, не лестіть собі! Ані вимоги громадськості ані колективні (масові) акти непокори ситуацію у ЦІЙ країні не змінять. Яскравий приклад: нове призначення молодшого Медведчука. Дії повинні бути іншими.


Якщо ви такі розумні, то напішіть будь-ласка якими мають бути дії.
Я б вас просто благала б це зробити!:)




я так довго мовчав
ти ж бо знаєш як важко було мені в сутінках
вустами вологими на добрі слова натрапляти
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Рост
Модератор
*******

Фотографія користувача


Повідомлень: 3709
Зареєстрований: 3-4-2003
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: є

[*] написано 21-1-2004 у 17:18


Дії прості - купується приміщення і робиться все, що хочеться.
Тут також нема страховки повної, бо можуть іншим способом зацькувати. Але як би не було, а з приміщення не виженуть.
Що зробиш, живемо в матеріальному світі і все тут на гроші опирається. Та що я тобі це говорю - сама добре знаєш. От, випусти ЦД - хіба задарма це зробиш?
В бізнесі взагалі такі речі творяться, що най ця ситуація сховається. Так що збирайте гроші на власне приміщення.
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Наталка
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 2594
Зареєстрований: 22-4-2003
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: різнобарвний

[*] написано 21-1-2004 у 19:25


В такому разі, мабуть, ми маємо допомогти грошима, люди, бо "Дзига" - мистецьке об’єднання, а, отже, не прибуткове, тому нової Ляльки нам доведеться чекати до пенсії, якщо не допоможемо!



Це все наснилось мені - губи Його пахнуть літом;
руки Його ніжніші за будь-які весни. (с) Соломія Чубай.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Андрій Пелещишин
Адміністратор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 9191
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 21-1-2004 у 21:30


А чому мистецьке значить неприбуткове?
А що вони святим духом кормляться? Чи заплати не отримують? Наскільки я розумію, вони є звичайною комерційною структурою.

До речі Прес-Секретар "Дзиги" мала б повніше висвітлити ці аспекти діяльності своєї організації коли вже звертається за допомогою до громадськості.

До слова, сусідні двері біля дверей де я працюю називаються "Інститут Комп'ютерних Технологій", хоча це просте ТзОВ.

Так що назва про прибутковість-неприбутковість ще не свідчить.

До речі, "Лялька" коли не мала потреби в підтримці громадськості, завжди з громадськості брала за вхід гроші.

Хоча безсумнівно теперішня ситуація є результатом політичної ситуації в Україні та у Львові




Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Юрій Сєров
Модератор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 10457
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: оптимістичний

[*] написано 21-1-2004 у 22:04


А як ми можемо допомогти? Як на мене мітинги і збір підписів нічого не дадуть - яскраві приклади: звільнення Ющенка з посади прем'єра і зміни в Конституцію. Допомогти можна лише грошима, яких ніхто з нас немає.
Мені здається тут має допомогти "Дах". Агов, пане Садовий!
А в ситуації, яка склалася винне й керівництво Дзиги. По-перше договір оренди бажано було укладати так, щоб вона не закінчувалася в рік виборів, по-друге про продовження договору оренди слід було домовлятися заздалегідь і у випадку відмови дирекції лялькового театру одразу шукати йому заміну ( бажано десь ближче до центру міста ніж те що пропонують тепер).




Nauka-Online.Org - Українська Наукова Інтернет-Спільнота
Рідний край - Колекція знимків України
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Василь
Академік
****



Повідомлень: 656
Зареєстрований: 13-11-2002
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: порожній

[*] написано 22-1-2004 у 08:28


Вся проблема якраз в тому, що ми навчині жити під "Дахом". Або ми живемо в цивілізованій державі або надалі "по панятіях", тобто немаючи "криші" - з тобою можуть творити що завгодно. Звідси й фраза NetGuyя "в бізнесі взагалі такі речі творяться". Згідний повністю з нею, Лялька лише окремий яскравий випадок. Однак, друзі, мовчати і дивитись збоку на це все також не вихід. Поставте себе на місце цих людей, яких просто "копають". Так - "мітинги і збір підписів нічого не дадуть - яскраві приклади: звільнення Ющенка з посади прем'єра" - однак суспільство під час них "дозріває". Хтось бачить інший спосіб дій - пишіть, правда є ще один спосіб (не знаю як його назвати): мовчати. Мабуть він називається "моя хата з краю".



ця земля збатогована вміє бути вічною () Ю. Андрухович \"Країна дітей\"
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Наталка
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 2594
Зареєстрований: 22-4-2003
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: різнобарвний

[*] написано 22-1-2004 у 08:30


Цитата:
Першим відправив користувач Андрій Пелещишин
Наскільки я розумію, вони є звичайною комерційною структурою.

Так що назва про прибутковість-неприбутковість ще не свідчить.


Назва ні про що не свідчить, окрім фантазії власника. Ніхто й не стверджує, що вони є незвичайною структурою - хіба що у своїх акціях, але то інша тема. За вхід до "Дзиги" грошей, здається, не беруть. Саме з таких клубів-кафе та кавярень вони й живуть... поки що. :rolleyes:




Це все наснилось мені - губи Його пахнуть літом;
руки Його ніжніші за будь-які весни. (с) Соломія Чубай.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Nazar
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2395
Зареєстрований: 2-12-2002
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: бракує музики

[*] написано 22-1-2004 у 09:53


Люди, не про те сперечаємось.
Давайте свої поради до того, що ми можемо зробити у цій справі. Як зазначив ВасильВолодимирович - позиція скептичного споглядання з крайньої хати лише черговий доказ того, що нас повністю перемогли, і нам нічого зробити у цій ситуації. Тихо здатись, як це зараз є?
Я проти. Мусить бути дія, хай навіть всі учасники дії і розумітимуть її приреченість, але вона мусить бути!
Багато ж хто з вас був у Ляльці, багатьом вона подобалась.
Прошу - давайте ідеї, підтримуйте!




Люби українське!
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
fish
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 1592
Зареєстрований: 28-5-2003
Місто: Запоріжжя
Нема на форумі

Настрій: присутній

[*] написано 22-1-2004 у 12:30


а скільки насправді орієнтовно може коштувати приміщення, яке годилося б на нову хату Ляльці?



карнавал мусить тривати далі, інакше йому настане кінець
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
ZT
Дійсний член
***



Повідомлень: 215
Зареєстрований: 8-1-2003
Місто: ЛЬВІВ
Нема на форумі

Настрій: гуд )

[*] написано 22-1-2004 у 16:26


... всі обурені, всі підтримують, і нікому не пофіг...
але це не означає, що всі повинні підписуватись під тим що вони обурені. Що це дасть. Не можна відповідати на провокацію тільки тому, що повинна бути якась дія, щоб не виглядало на те що хтось здався. Не розумію, хто це зараз здався?...

справді, краще зайнятись пошуком приміщення для відновлення роботи клубу.
Лялька сама по собі є найкращо дією яка зараз може бути...
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Нормалайзер
Академік
****



Повідомлень: 326
Зареєстрований: 27-9-2003
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 22-1-2004 у 17:00


Робити - треба. Нагадувати, що скоєно безсовісне і злочинне неподобство - треба.

Можна перфоменс влаштувати, перед Податковою, наприклад. Ідея така: дати клич, нанести купу ляльок, пупсів і під музику чи яке дійство їх посікти, почвертувати, повісити, роздушити. А під час того глядачам роздати листівочки: "Ти веселився тепер. А тоді - мовчав. Отак зробили з "Лялькою". І хай би ті листівочки перед входом до Податкової і поскладали. Чи в баняк якийсь з написом "Подарунок для вашої совісті". Чи поділити то між Податковою і дирекцією Лялькового. І резонансно б так, з ТВ і газетами.

Чи з концертом то поєднати.

Можна якусь акцію і перед виставою Лялькового зробити, ті ж листівки батькам роздати: "Вважайте, дирекція цього театру - безсовісні люди. Вони не противились злочину і допомогли задусити "Ляльку".

Не треба миритись. Колись казали: не бійся друзів - вони можуть зрадити і - все, не бійся ворогів, вони можуть тільки вбити і - все. Бійся байдужих, за їй мовчазної згоди робляться всі злочини світу

Навіть як то буде глас вопіющого в пустелі - протестувати треба. Будь-як. Не мовчати.




я заперечую проти будь-яких передруків моїх повідомлень з цього форуму будь-коли й будь-де, крім цього форуму
http://drymba.net/
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Nazar
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2395
Зареєстрований: 2-12-2002
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: бракує музики

[*] написано 23-1-2004 у 10:26


Браво!

Перформенс таки треба в цетрі, де туристи ходять, бо біля податкової не буде такого ефекту.

Хто ще чим може допомогти?




Люби українське!
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Odarka
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 1970
Зареєстрований: 17-2-2003
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: вже йде до зими

[*] написано 23-1-2004 у 13:52


Назаре, жаль, що тебе не було у нас план акції вже розписаний...
Нормалайзеру дякуємо за ідею, ми про ще давніше говорили...
Дякуємо вам, що ви нас підтримуєте.
Приїходьте на акцію, яка розпочнеться 1 лютого і закінчиться 5 лютого...або не закінчиться...це залежатиме чи нам віддадуть "Ляльку"




я так довго мовчав
ти ж бо знаєш як важко було мені в сутінках
вустами вологими на добрі слова натрапляти
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Олексій Мачехін
Модератор
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 4597
Зареєстрований: 31-5-2003
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: теплий

[*] написано 23-1-2004 у 14:07


"або не закінчиться...це залежатиме чи нам віддадуть "Ляльку" "

Це дуже і дуже серйозна заява.
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
ZT
Дійсний член
***



Повідомлень: 215
Зареєстрований: 8-1-2003
Місто: ЛЬВІВ
Нема на форумі

Настрій: гуд )

[*] написано 23-1-2004 у 16:44


... і дуже потрібна. !
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Odarka
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 1970
Зареєстрований: 17-2-2003
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: вже йде до зими

[*] написано 23-1-2004 у 17:25


Цитата:
Першим відправив користувач ZT
... і дуже потрібна. !


:D




я так довго мовчав
ти ж бо знаєш як важко було мені в сутінках
вустами вологими на добрі слова натрапляти
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Юрій Сєров
Модератор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 10457
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: оптимістичний

[*] написано 23-1-2004 у 22:56


Цитата:

Приїходьте на акцію, яка розпочнеться 1 лютого і закінчиться 5 лютого...

Куда, коли, і з чим?




Nauka-Online.Org - Українська Наукова Інтернет-Спільнота
Рідний край - Колекція знимків України
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Nazar
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2395
Зареєстрований: 2-12-2002
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: бракує музики

[*] написано 24-1-2004 у 10:52


З ляльками, з друзями, з кавою (гарячою в термосах) для музикантів, з плакатами, з настроєм чогось добитись і невідступати!



Люби українське!
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Юрій Сєров
Модератор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 10457
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: оптимістичний

[*] написано 24-1-2004 у 23:57


А на перші два питання хтось відповість?



Nauka-Online.Org - Українська Наукова Інтернет-Спільнота
Рідний край - Колекція знимків України
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Юрій Сєров
Модератор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 10457
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: оптимістичний

[*] написано 27-1-2004 у 14:42


Шо? Все заглохло?



Nauka-Online.Org - Українська Наукова Інтернет-Спільнота
Рідний край - Колекція знимків України
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
fish
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 1592
Зареєстрований: 28-5-2003
Місто: Запоріжжя
Нема на форумі

Настрій: присутній

[*] написано 27-1-2004 у 17:10


нічо не заглохло, все йде повним ходом. Одарка обіцяла увечері викласти інформацію



карнавал мусить тривати далі, інакше йому настане кінець
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Odarka
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 1970
Зареєстрований: 17-2-2003
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: вже йде до зими

[*] написано 28-1-2004 у 16:40


Назавжди у Львові - "Лялька" і ми"

1) Студенти Львівських вищих вузів організовують акцію: „Назавжди у Львові – „Лялька” і ми”, яка розпочнеться 2 лютого і триватиме до 5 люттого 2004 року. До акції планується залучити всіх мистців, які колись виступали або мали дотичність до клубу „Лялька”. Протягом 2 – 5 лютого студенти розкладуть намет в якому перебуватимуть цілодобово, до студентів приходитимуть музиканти, які будуть сейшенувати цілий день. Також студенти-музиканти закликатимуть львів’ян та гостей міста: “Подаруйте нам ляльку! Хто може — клуб, а хто ні — хоча б іграшкову ляльку” – львів’яни зносять ляльки (нові чи вживану). 1 лялька = 1 голосу в підтримку. Пізніше всі нові ляльки віддадуться в дитячі будинки чи притулки разом з компактами української музики.

2) 5 лютого – фінал акції. На якому студенти-художники на величезному аркуші паперу малюватимуть своє бачення закриття клубу „Лялька” також „Що таке сучасна уркаїнська культура”. Потім будуть споруджувати величезну паперову „Ляльку” (3-ох метрів) на якій львів’яни та гості міста зможуть написати : „Я не хочу...” або „Ні...” і це все погане в кінці акції. Ввечері буде спалено.

3) 5 лютого о 18:00 біля „Лялькового театру” розпочнеться концерт в якому візьмуть участь такі відомі музиканти як: Тарас Чубай та група „Плач Єремії”, Віктор Морозов, група „Мертвий Півень”, „група ”Скрябін”, група „Джек О’лентер”, група „Ніагара”, група „” Чорний вересень”, Соломія Чубай та група „Далі...”. група „ Тартак” і т.д. Доречі музиканти погодилися виступати безкоштовно.

4) Під час концерту між виступами музикантів читатимуть свої вірші та прозу відомі письменники Львові, Івано-Франківська та Києва.

5) 23:00 – коли закінчиться концерт кожен, хто прийшов на концерт матиме із собою свічку і запалить її, таким чином освітивши шлях і давши світло в кінці тунелю українській культурі.




я так довго мовчав
ти ж бо знаєш як важко було мені в сутінках
вустами вологими на добрі слова натрапляти
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
 Сторінки:  1    3  4

  Догори

Статичне дзеркало форуму

Львів
Pоwered by XМB
Developed by Avеnture Media & The XМB Group © 2002-2006



Інші проекти:
Наука-Онлайн - Об'єднання українських науковців
Львів - Фотоблог міста
ІБАС. Інформаційна, бібліотечна та архівна справа - Сучасна освітня спеціальність
School review 2114
Реклама: