Форум Рідного Міста
Ви не ввійшли [Ввійти - Зареєструватися]
Вниз

Версія для друку  
 Сторінки:  1  2    4
Автор: Тема: Повернімо Ляльку
fish
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 1592
Зареєстрований: 28-5-2003
Місто: Запоріжжя
Нема на форумі

Настрій: присутній

[*] написано 29-1-2004 у 15:32


якщо нічо раптом не переб"є, я все-таки приїду підтримати "Ляльку". В перші 1-2 дні акції.



карнавал мусить тривати далі, інакше йому настане кінець
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
fish
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 1592
Зареєстрований: 28-5-2003
Місто: Запоріжжя
Нема на форумі

Настрій: присутній

[*] написано 30-1-2004 у 17:20


В неділю зобачимося, панове.
А 5-го зобачитеся з Ведмедем.




карнавал мусить тривати далі, інакше йому настане кінець
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Svetlanka
Новак
*



Повідомлень: 9
Зареєстрований: 1-2-2004
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: приголомшений

[*] написано 1-2-2004 у 15:17


Це все дуже сумно, бо в мене мрія була: приїхати до Львова та відвідати "Ляльку", а тут таке... Я з вами!!!, нажаль подумки, але з вами!!!... Не ввідавайте "Ляльку"...



Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Odarka
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 1970
Зареєстрований: 17-2-2003
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: вже йде до зими

[*] написано 2-2-2004 у 17:01


Акція сьогодні розпочалася о 10:00. ПОставили намет. потім виявилося. що Синиця, директор Лялькового театру відмовляє нам у світлі і казав. що подасть на нас у Львів обл.енерго за порушення...Тепер ми чекаємо на генератор, який має пропрацювати 2 доби. Народу на цей момент вже з півтораста чоловік. Збираються за логічним порядком - близько другої прийшли школярі, близько третьої - студенти. Близько четвертої з"явилася преса. Завершиться робочий день - приходитимуть старші.
Все як має бути. Ляльки приносять, співають, скандують. Лаштуємо апаратуру.
Інформацію подали: Одарка та Фішка :)




я так довго мовчав
ти ж бо знаєш як важко було мені в сутінках
вустами вологими на добрі слова натрапляти
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Юрій Сєров
Модератор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 10457
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: оптимістичний

[*] написано 2-2-2004 у 17:17


Якщо чесно, то замало розголосу. Наприклад біля політеху майже немає афіш (бачив лише одну), ніхто не роздає агітматеріалів і взагалі зовсім тихо...
З такою агітацією користі буде не багато :(
Ще одне. Я не зовсім розумію суть акції. Бо те як вона припідноситься (зокрема на афішах) можна подумати, що це похорон "Ляльки", а не боротоьба за її відновлення.




Nauka-Online.Org - Українська Наукова Інтернет-Спільнота
Рідний край - Колекція знимків України
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Олексій Мачехін
Модератор
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 4597
Зареєстрований: 31-5-2003
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: теплий

[*] написано 2-2-2004 у 17:29


Стоп!!! Ви хтіли виступати проти дій театру на їх електриці? Оце так-так :D
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
dr.Trollin
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 1059
Зареєстрований: 3-6-2003
Місто: Львівська політехніка
Нема на форумі

Настрій: ще живий

[*] написано 2-2-2004 у 19:01


казав же ж тобі, Соломіє, же з тою електрикою вам проблеми зроблять!?!?



З повагою, Сергій.
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Nazar
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2395
Зареєстрований: 2-12-2002
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: бракує музики

[*] написано 2-2-2004 у 22:04


Завтра, 3 лютого о тринадцятій годині біля лялькового будуть Далі...:sing:
Також будуть на галаконцерті акції.
Чекаю з нетерпінням.:sing:




Люби українське!
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Наталка
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 2594
Зареєстрований: 22-4-2003
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: різнобарвний

[*] написано 3-2-2004 у 17:20


Назаре, я тебе дуже попрошу, хоч в двох словах описати, як то було, і також гала-концерт, добре? :saint: Я хоч почитаю... Пекельно шкодую, що не можу бути з Вами! :(



Це все наснилось мені - губи Його пахнуть літом;
руки Його ніжніші за будь-які весни. (с) Соломія Чубай.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Nazar
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2395
Зареєстрований: 2-12-2002
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: бракує музики

[*] написано 3-2-2004 у 17:44


Сьогодні дуже довго налаштовували апаратуру (був вийшов з ладу підсилювач), коли налаштували, то Далі... все одно не виступили, дуже шкода.

Коли я там був, то концерт ще не розпочався, тому люду було мало. Була Фішка, чим я дуже задоволений, ми простояли під колонками приємно теревенячи:)

Ще підійду ввечері.




Люби українське!
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Odarka
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 1970
Зареєстрований: 17-2-2003
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: вже йде до зими

[*] написано 3-2-2004 у 20:08


Концерт все ж таки почався, але із запізненням десь на 2 години. Молодь варювала. наівіть міліція приходла і ніц не казала :)))))
Ми вже назбирали 300 ляльок, за два дні це не погано :)))
Приходьте і підтримуйте нас. Ми вас чекатимемо!!!
Фішко напиши чи ти добре заїхала???




я так довго мовчав
ти ж бо знаєш як важко було мені в сутінках
вустами вологими на добрі слова натрапляти
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Василь
Академік
****



Повідомлень: 656
Зареєстрований: 13-11-2002
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: порожній

[*] написано 4-2-2004 у 08:48


Був зі своїми студентами. Соломійка презентувала компакт до 10-річчя Дзиги, ще раз їй за це дуже вдячний; я його відразу віддав студентам (вони про нього давно мріяли).
Музику з-під Ляльки вчора було чути до оперного.
Завтра всі обов'язково на концерт.




ця земля збатогована вміє бути вічною () Ю. Андрухович \"Країна дітей\"
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Nazar
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2395
Зареєстрований: 2-12-2002
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: бракує музики

[*] написано 4-2-2004 у 09:29


Так, ввечері було значно людніше (на око десь 200-250чол), все було суперово.
Приїздив патруль.
Різні причини свого приходу подавали правоохоронці, що були анонімні телефонні дзвінки, що тут проходять бійки, що масово розпивають спиртні напою, і т.д.:D Далі старший групи погодився, що це провокативні дії і ще щось на зразок того, що він розуміє цю ситуацію, ніби підтримує і дуже не хоче втручатись. Після цих слів ще троха постояли і пішли собі.




Люби українське!
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Odarka
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 1970
Зареєстрований: 17-2-2003
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: вже йде до зими

[*] написано 4-2-2004 у 10:35


Вчора на ДЗизі хтось кинув камнем у вікно офісу і розбив його. це було десь коло 20:00, коли хлопці заносили спалену апаратуру.
Більше прикрих інцидентів не було, якщо не враховувати те, що хтось із значком майора податкової ходиь і збирає підписи про відкриття клубу "Лялька" і що міліція деколи приходить і курить коло генератора з якого тече бензина.




я так довго мовчав
ти ж бо знаєш як важко було мені в сутінках
вустами вологими на добрі слова натрапляти
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
fish
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 1592
Зареєстрований: 28-5-2003
Місто: Запоріжжя
Нема на форумі

Настрій: присутній

[*] написано 4-2-2004 у 19:36


я вже вдома і тепер дізнаватимуся про всьо звідси, Назаре, Василю. Соло, не забувайте писати тут хроніку подій!



карнавал мусить тривати далі, інакше йому настане кінець
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Dmy
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 3228
Зареєстрований: 9-11-2003
Місто: Донецьк
Нема на форумі

Настрій: Неформатний

[*] написано 4-2-2004 у 20:05


Цитата:
Першим відправив користувач fish
я вже вдома і тепер дізнаватимуся про всьо звідси, Назаре, Василю. Соло, не забувайте писати тут хроніку подій!

Учора по "Свободі" передавали "живі голоси" з-під "Ляльки". Ну, Соломію назвали. А пані із Запоріжжя, яка схвильовано розповідала, жи закривають усе повсюди (Одеса, Донецьктощо), то, я так зрозумів, була Fish? Чи наразі Запоріжжя ві Львові сидить цілим містом? :)




Усе мине. Усе мене мине
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Nazar
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2395
Зареєстрований: 2-12-2002
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: бракує музики

[*] написано 4-2-2004 у 20:09


Ні-ні. Запорожці по-черзі, вони міняються. Завтра очікується друга половина міста.



Люби українське!
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Odarka
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 1970
Зареєстрований: 17-2-2003
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: вже йде до зими

[*] написано 4-2-2004 у 20:55


Хроніка подій сьогоднішнього дня:
О 9:00 вже монтували палатку та сцену, оскільки падав сильний дощ, це все дуже робиломя повільно. ПОтім о 14:00 почали сходитися різноманітні групи і грали до 20:00. Пізніше прийшли скіни і побили одного з організаторів. сказали, що прийдуть завтра...Коли ми заносилив ДЗигу апаратуру вони нас чекали у темному під'їзді. але хлопці-організатори. молодці. я к то кажуть дали їм "тягла"
Ми назбирали 500 ляльок та 300 грн. з копійками.
Кажуть, що віддадуть нам Ляльку. пРиходьте завтра. ми вас чекатимемо :)




я так довго мовчав
ти ж бо знаєш як важко було мені в сутінках
вустами вологими на добрі слова натрапляти
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Наталка
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 2594
Зареєстрований: 22-4-2003
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: різнобарвний

[*] написано 4-2-2004 у 21:10


Ви просто молодці, мені бракує слів, і так само страшенно прикро, що я не можу бути з вами, бо... одним словом, шкода, що я ніц не можу зробити, окрім як підтримати вас усіх морально, але то - від щирого серця! :)



Це все наснилось мені - губи Його пахнуть літом;
руки Його ніжніші за будь-які весни. (с) Соломія Чубай.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Asmera
Академік
****



Повідомлень: 557
Зареєстрований: 29-11-2003
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: сяючий

[*] написано 4-2-2004 у 22:16


ТРИМАЙТЕСЯ! :)



Слова відлітають, написане залишається
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Олексій Мачехін
Модератор
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 4597
Зареєстрований: 31-5-2003
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: теплий

[*] написано 5-2-2004 у 10:30


У Львові боряться за "Ляльку"
19:49 [ 4.02.2004 ] | Jurko Zelenyj, ФДР Радіоцентр/Ukrop

З 2-го по 5-те лютого включно у Львові триває захід “Назавжди у Львові “Лялька і Ми” спрямований на захист клубу “Лялька”, який став не те, щоб культовим закладом, а своєрідним символом сучасного мистецького Львова і не тільки.

Започаткували акцію студенти львівських ВНЗ, а до них долучилися небайдужі зі Стрию, Хусту, Донецька, Запоріжжя, Дніпропетровська, Тернополя, Івано-Франківська та Києва. Відбувається вона у вигляді вільного містечка на площадці перед колишнім клубом, який слугував наче залою “Ляльки” просто неба.

За ці дні через підмостки дійства проходять виконавці, що колись виступали або були причетними в той чи інший спосіб до “Ляльки”. З 2 по 4 лютого грають молоді гурти, а 5 числа о 18:00 розпочнеться концерт, на якому мають грати SamaZnajeshXto, Ніагара, Далі, Верховна Зрада, Чорний Вересень, Мертвий Півень, Віктор Морозов, Jack'O'Lantern, Тарас Чубай і Плач Єремії, Скрябін, Тартак. Під час концерту між виступами музикантів читатимуть свої вірші та прозу відомі письменники Львові, Івано-Франківська та Києва.

Окрім музичної частини дійство складається з буфонадно-прикладної: студенти закликають львів’ян та гостей міста зносити ляльки: “Подаруйте нам ляльку! Хто може — клуб, а хто ні — хоча б іграшкову ляльку”. Пізніше всі нові ляльки подаруються в дитячі будинки чи притулки разом із компактами української музики.

В останній день акції студенти-художники на величезному аркуші паперу малюватимуть своє бачення закриття клубу “Лялька” і споруджуватимуть паперову ляльку заввишки 3-ох метрів на якій будь-хто бажаючий зможе написати щось виду “Я не хочу...” або “Ні...”. Ввечері її буде спалено.

Крапкою днів “Назавжди у Львові “Лялька і Ми” має стати по закінченню концерту 5 лютого загальне запалення свічок на майданчику, що знаменуватиме собою шлях вітчизняної культури зі світлом наприкінці тунелю.
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
fish
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 1592
Зареєстрований: 28-5-2003
Місто: Запоріжжя
Нема на форумі

Настрій: присутній

[*] написано 5-2-2004 у 10:44


Dmy, еге, то таки я була, хоч сама й не чула, але казала саме про то, що пан назвав.

Скіни... чортзна-шо, майже переконана, що ніякі то не скіни насправді. Юний патруль, блін!
Сьогодні передує складний день. Хто матиме змогу - пишіть, розказуйте!
Хочеться, нарешті, показати велику дулю отому, хто сидить у голові і щораз, коли не треба, квилить: то все без се-енсу, ми ніц не зро-обим...




карнавал мусить тривати далі, інакше йому настане кінець
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Олексій Мачехін
Модератор
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 4597
Зареєстрований: 31-5-2003
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: теплий

[*] написано 5-2-2004 у 10:55


Проблема в тому, Фішко, що дієвих важілів впливу на того, від кого то залежить, нема (або ж їх не розголошують). І тому результат наразі залежить лише від його доброї ласки. Я вважатиму дивом позитивний результат акції.
Але обіцяти з`їсти капелюха не буду. :)
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Юрій Марків
Академік
****

Фотографія користувача


Повідомлень: 795
Зареєстрований: 10-12-2003
Місто: Lviv
Нема на форумі

Настрій: :-)

[*] написано 5-2-2004 у 11:07


Молодці! Тримайтеся! Ввечері приєднаюся також з купою друзів.
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
fish
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 1592
Зареєстрований: 28-5-2003
Місто: Запоріжжя
Нема на форумі

Настрій: присутній

[*] написано 5-2-2004 у 14:06


Олексію! Капелюха ти мені з"їси навіть незалежно від наявності обіцянки! Я аж зла на тебе!



карнавал мусить тривати далі, інакше йому настане кінець
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
 Сторінки:  1  2    4

  Догори

Статичне дзеркало форуму

Львів
Pоwered by XМB
Developed by Avеnture Media & The XМB Group © 2002-2006



Інші проекти:
Наука-Онлайн - Об'єднання українських науковців
Львів - Фотоблог міста
ІБАС. Інформаційна, бібліотечна та архівна справа - Сучасна освітня спеціальність
School review 2114
Реклама: